Uitslagenlijst Wegenerloop

Rotterdam - Zaterdag 15 november 2003

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
31:09
2
Nabil Karimi
Typhoon
31:13
3
Gustave-Ombouma Ngoye
AV Gouda
31:28
4
Frans Reuvers
THOR
31:48
5
Reinier Burgemeester
Parthenon
32:16
6
Fouad Feitoute
Spirit Oud Beijerlan
32:21
7
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
32:24
8
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
32:44
9
Mimoun El Mahi
Rotterdam Atletiek
32:57
10
Marius Schwartz
PAC
32:58
11
Harold van Eerde
Haag Atletiek
33:09
12
Sander Bron
AV Gouda
33:10
13
Ron van den Berg
Waterweg
33:20
14
Lars Roosken
Spark
33:51
15
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
33:55
16
Edy da Silva
Rotterdam Atletiek
33:55
17
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
34:02
18
Jurgen Gerritsen
Parthenon
34:04
19
Werner Helvensteyn
Rotterdam Atletiek
34:22
20
Rachid Fadis
Spark
34:28
21
Antal Amptmeijer
PAC
34:36
22
Herman Couperus
AV Gouda
35:03
23
Dennis Kaspori
PAC
35:08
24
Tom Pierik
De Koplopers
35:09
25
Erik Klooster
AV Papendrecht
35:17
26
André Melissant
Flakkee
35:21
27
Rahul Ravensteijn
PAC
35:27
28
Ernst Bovenkamp
De Koplopers
35:30
29
Niels Koole
Dynamica
35:32
30
Anton Kool
AV Gouda
35:35
31
Pieter Klem
Flakkee
35:38
32
Jan Verwijs
Energie
35:44
33
Rob Smit
De Koplopers
35:46
34
Pascal van Norden
AV Gouda
35:49
35
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
35:54
36
Henry Sunder
AV '40
35:56
37
John Ketelaars
PAC
36:01
38
Wouter Monshouwer
Altena Road Runners
36:02
39
Erik van der Meer
Voorne Atletiek
36:05
40
Erwin Metselaar
AV Aalsmeer
36:24
41
Gerard Trommel
Ilion
36:38
42
Pedro Heezen
Spark
36:40
43
Cees Kruit
AV Gouda
37:00
44
Arjen Eggink
Kronos
37:08
45
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
37:15
46
John Visser
Fortuna
37:17
47
Fred Rossum
Loopgroep PK
37:44
48
Nick Breur
Fortuna
37:44
49
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
37:55
50
Arjan Vijverberg
Sprint
38:01
51
Richard Holstege
AV '40
38:02
52
Tonio de Jong
Achilles
38:27
53
Remon Biesheuvel
Hermes
38:51
54
Erwin de Witte
PAC
39:01
55
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
39:07
56
Borg Ottema
Haag Atletiek
39:15
57
Piet van der Voorn
Loopgroep PK
39:29
58
Peter van der Valk
Energie
39:47
59
Peter Groothuijzen
Zuiderster
39:57
60
Martin van Wijk
Flakkee
40:23
61
Leonard de Jong
Achilles
40:25
62
Perry Vrisekoop
Rotterdam Atletiek
40:33
63
Wilco Hoogendoorn
PAC
40:44
64
Kees van der Sar
Zuiderster
40:47
65
Bennie Neeleman
PAC
40:50
66
Michael van Cleeff
PAC
41:21
67
Peter Kegel
PAC
41:30
68
Hein Pierhagen
Zuiderster
41:31
69
Max Hoogvliet
41:49
70
Jaap Buyk
41:52
71
Dick Sintmaartensdijk
Spark
42:11
72
Michel Kooyman
Rotterdam Atletiek
42:19
73
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
42:28
74
Edwin de Blois
Fortuna
42:42
75
Hans van Klaveren
Energie
42:45
76
Cees Stip
Spark
43:15
77
Martin Driehuis
Voorne Atletiek
43:21
78
John van Slobbe
PAC
44:34
79
Franky Liefhebber
PAC
44:49
80
Eric Etman
PAC
45:04
81
Lennaert den Hoed
Parthenon
45:16
82
Jesus Caeiro Mouzo
45:27
83
Edwin van Aart
PAC
46:03
84
Renzo Lissenberg
PAC
46:29
85
Chris Roeland
PAC
47:52
86
Martin de Jong
Fortuna
49:02
87
Bert Nuninga
AV Sliedrecht
49:08
88
Oscar The
PAC
50:00
89
Michiel Huizinga
De Koplopers
50:42
90
Jaap van der Meer
PAC
52:53
91
Patrick Simonis
Loopgroep PK
59:19
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
32:45
2
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
33:34
3
Aissa Margoum
Parthenon
33:49
4
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
34:52
5
Jan Korevaar
Loopgroep PK
34:59
6
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
35:06
7
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
35:29
8
Marius Besuijn
Dynamica
35:32
9
Jaap van Ast
Flakkee
36:07
10
Jose Hoppenbrouwers
PAC
36:09
11
Ko Heij
SC Reeuwijk
36:11
12
Wim Knops
Voorne Atletiek
36:48
13
Arie van Heeren
Parthenon
36:57
14
Anne-Jan Smid
AV Gouda
37:04
15
Goof van den Heuvel
Typhoon
37:32
16
Heero Spaan
AV Papendrecht
37:33
17
Marco van Leeuwen
Voorne Atletiek
37:47
18
Raymond Bouwman
AV Gouda
37:57
19
Hans Overbeek
Avantri
38:13
20
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
38:19
21
Peter Hooijen
Loopgroep PK
38:23
22
John Gijzen
THOR
38:26
23
Martin Pronk
Fortuna
38:28
24
Cor Reijm
Energie
38:31
25
Harry Suyker
De Koplopers
38:32
26
Peter Smits
Fortuna
38:46
27
Cor de Haas
Energie
39:01
28
Dick Snijders
Veteranen Nederland
39:09
29
Dirk Moerman
Veteranen Nederland
39:26
30
Martin Rozeboom+
Parthenon
39:33
31
Remco Lip
PAC
39:36
32
Jan Vuik
AV Gouda
39:45
33
Marcel van Druten
PAC
39:50
34
Ronald Nieuwenstein
PAC
40:24
35
Bert Spek
PAC
40:32
36
Herman Ruseler
Fortuna
40:41
37
Erwin Tareilus
Fortuna
40:43
38
Martin Lagerwerf
Fortuna
41:30
39
Adre de Vries
Parthenon
41:44
40
Gerard Jan de Ruiter
PAC
41:47
41
Flip Dekkers
Rotterdam Atletiek
41:54
42
Kees Veldboer
Spark
42:15
43
Adri van de Berge
Rotterdam Atletiek
42:17
44
Marchel Snieder
Zuiderster
42:26
45
Martin Jongste
RK HAV
43:40
46
Jan Rozendaal
AV Gouda
43:43
47
Ron de Bruin
Voorne Atletiek
44:16
48
Frank van de Ham
Rotterdam Atletiek
44:25
49
Edwin Leemans
Fortuna
45:02
50
Victor van den Berg
Fortuna
45:31
51
Wim Meule
PAC
46:10
52
Wout Goudswaard
PAC
46:15
53
Ad Durinck
Parthenon
47:06
54
Nico Stoop
brugrunners
47:14
55
Luc Halleen
PAC
47:22
56
Eric Beukers
PAC
47:23
57
Aernout van Beusekom
Zuiderster
47:34
58
Dave de Wit
Zuiderster
47:51
59
Hans Schoenmakers
48:04
60
Jan Bubbert
PAC
48:47
61
Ton van der Steen
PAC
49:00
62
Kees Ketting
brugrunners
49:05
63
Karel Timmermans
brugrunners
52:57
64
Willem Bosma
Spark
55:55
65
Arie Molendijk
Waterweg
56:49
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Fortuna
33:51
2
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
33:52
3
Eddy Wynants
Achilles
34:03
4
Jan Prins
AV Papendrecht
34:11
5
Jan Zuidweg
Flakkee
34:33
6
Rob Prins
PAC
34:43
7
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
35:20
8
Jan Groen
Start '78
35:47
9
Bert Snijder
PAC
35:52
10
Jan van Boheenen
De Koplopers
35:57
11
Ernesto Gonzalez
PAC
35:58
12
Ronald Kolloffel
Waterweg
36:08
13
Leo Jansen
PAC
36:31
14
Piet Kruidenier
PAC
36:36
15
Aart van Wijk
AV Sliedrecht
36:59
16
Adrie Visser
PAC
37:13
17
Eef Kooman
Flakkee
37:32
18
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
37:45
19
Willem Hamoen
Voorne Atletiek
37:55
20
Egbert Roodbol
PAC
37:56
21
Kees Nieuwstraten
Fortuna
38:11
22
Nico Alberts
PAC
38:21
23
Jan Massar
De Koplopers
38:33
24
Dick Knoops
PAC
38:35
25
Nico Kluwen
AV Papendrecht
38:49
26
Johan Nooijen
Rotterdam Atletiek
39:03
27
Ricardo Baptiste
PAC
39:22
28
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
39:28
29
Mark Bovens
Haag Atletiek
39:30
30
Rien van Vliet
Veteranen Nederland
39:49
31
Martien Blok
Voorne Atletiek
39:51
32
Dick Lam
De Koplopers
40:18
33
Peter Portzgen
PAC
40:50
34
Reinard Maarleveld
Fortuna
40:51
35
Ruud Warmer
PAC
41:07
36
Henk Garama
Parthenon
41:17
37
Ben Groot Hemmink
Ron Clarke
41:20
38
Ed de Knegt
Voorne Atletiek
41:21
39
Michiel Oosschot
Haag Atletiek
41:24
40
Peter Knoope
Veteranen Nederland
41:32
41
Paul Evers
Fortuna
41:33
42
Gerard de Jong
PAC
41:34
43
Karel van Hengel
Parthenon
42:31
44
Berend Bakker
AV Papendrecht
42:49
45
George van Cleeff
PAC
42:54
46
Ron Putting
Fortuna
43:14
47
Rene Keijzer
PAC
43:58
48
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
44:10
49
Piet Hein van Gilse
PAC
44:38
50
Paul van der Ham
Rotterdam Atletiek
45:07
51
Roel de Loome
PAC
45:12
52
Hans van Meggelen
brugrunners
45:17
53
Luc Calane
Fortuna
45:24
54
Boudewijn Wijzenbroek
Fortuna
45:28
55
Jan Overgaauw
PAC
45:35
56
Ben van Mil
brugrunners
45:36
57
Paul Wobbe
Haag Atletiek
45:52
58
Henk Moree
Zuiderster
46:14
59
Wim Ooms
Fortuna
46:24
60
Gerard van Velzen
Zuiderster
46:55
61
Bram Klaris
PAC
47:24
62
Edgar Linscheer
Fortuna
47:56
63
Robert Vrijhof
Energie
48:28
64
Peter Wiel
PAC
48:29
65
Ruud Warmer
PAC
49:56
66
Frans Appel
PAC
50:56
67
Peter van Leijden
brugrunners
51:32
68
Hans Faaij
PAC
52:40
69
Jan Waals
Zuiderster
56:14
70
Hans Gelderman
PAC
56:27
71
Aad Snijders
Energie
56:32
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraad
Veteranen Nederland
34:06
2
Azelarab Alj
Typhoon
36:06
3
Loek van der Gaag
Fortuna
36:30
4
Wim Besuijn
Dynamica
36:52
5
Ron Koorevaar
De Koplopers
37:05
6
Jan de Jong
Parthenon
37:08
7
Koos Mulders
Rotterdam Atletiek
37:12
8
Ge van Veen
Leiden Atletiek
37:22
9
A Stehouwer
AV Papendrecht
37:37
10
Jaap van Eijk
Fortuna
38:09
11
Arie Schaar
Loopgroep PK
38:22
12
Piet Wuijster
Avantri
38:54
13
Leo van Hoorn
PAC
39:04
14
Henk van Driel
Leiden Atletiek
39:22
15
Kees de Groot
De Koplopers
39:50
16
Peter Koenis
Loopgroep PK
40:06
17
Dorus Breidenbach
PAC
40:08
18
Edwin Elve
Flakkee
40:18
19
Rob Verhorst
PAC
40:31
20
Henk Maas
PAC
40:45
21
Nico Schoonderwoerd
Parthenon
41:04
22
Marinus de Man
Fortuna
41:22
23
Leo van den Hoven
Clytoneus
41:52
24
Simon Dekker
Fortuna
41:53
25
Hans Knoops
Waterweg
42:07
26
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
42:13
27
Henk Verploegh
Haag Atletiek
42:24
28
Peter de Koning
PAC
42:26
29
Kees Damen
Zevenbergschen Hoek
42:28
30
Cor Bosgieter
PAC
42:41
31
Johan de Jong
Parthenon
42:46
32
Giel Devile
PAC
43:10
33
Ton Valk
Voorne Atletiek
43:13
34
Wim vd Winden
Fortuna
43:24
35
Wim Los
Antilope
43:45
36
Nico Noorlander
Zuiderster
43:52
37
Jan Pluimgraaff
Fortuna
44:00
38
Coen Jansen
Olympus '70
44:02
39
Bert Bom
Pallas '67
44:09
40
Arie Booy
Loopgroep PK
44:19
41
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
44:25
42
Kees Westerhout
44:29
43
Enno van Waardenberg
PAC
44:39
44
Jan de Vos
PAC
44:43
45
Nico van de Velde
Spark
44:58
46
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
45:11
47
Kees Koolwijk
Spark
45:29
48
Frans Kouwenhoven
De Kieviten
45:39
49
Frans van der Steen
Fortuna
46:34
50
Jos van Kaam
THOR
47:11
51
Gerrit Brinkman
Fortuna
47:31
52
Ruurd Tolman
De Spartaan
47:40
53
Rob van Rozenberg
Fortuna
47:42
54
Anton Cammans
PAC
48:07
55
Wim Dam
Fortuna
48:14
56
Gerard van Raalte
Parthenon
48:41
57
Bernard den Boogerd
PAC
48:49
58
Evert Wiggelinkhuysen
Loopgroep PK
49:50
59
Cees van den Hoven
PAC
49:58
60
Arie den Hoed
Parthenon
50:09
61
Cees Venderbos
PAC
51:57
62
Theo Kurver
De Kieviten
55:58
63
John Kriekaart
PAC
57:19
64
Ed Simones
Voorne Atletiek
58:02
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Oele
Fortuna
36:55
2
Eddy Smit
Delta Sport
37:13
3
Rini Marijnissen
THOR
37:46
4
Dre de Wit
Leiden Atletiek
37:54
5
Piet van Schie
Olympus '70
38:15
6
Cor van der Steen
Parthenon
39:01
7
Frans van der Weel
Veteranen Nederland
39:55
8
Dick Nijhof
Veteranen Nederland
39:56
9
Jos van den Berg
PAC
40:16
10
Frans van Es
Voorne Atletiek
40:49
11
Leen Auke
Antilope
41:12
12
Piet Blom
Achilles
41:36
13
John de Rek
Flakkee
41:41
14
Marius van Altena
Flakkee
41:53
15
Piet Keijsers
THOR
41:53
16
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
42:21
17
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
42:48
18
Peter van der Elst
Waterweg
42:55
19
Wim Zoon
Veteranen Nederland
43:44
20
Eef Kneppel
PAC
43:45
21
Wim Zorge
Flakkee
43:58
22
Willem Boon
Loopgroep PK
44:16
23
Tom Hersbach
Avanti-Wilskracht
44:52
24
Han Bakker
Zuiderster
45:29
25
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
45:38
26
E Benningshof
Energie
45:41
27
Peter Maas
THOR
45:42
28
Joop Marcus
Veteranen Nederland
45:47
29
Rob van Tiel
Fortuna
46:15
30
Hoeney Chen
PAC
46:51
31
Kees Kool
PAC
47:09
32
Aad van Nieuwland
brugrunners
48:03
33
Sjaak van den Dungen
Fortuna
48:24
34
Henny Hamers
Zuiderster
48:47
35
Casper Markesteijn
Parthenon
49:34
36
Cor Terlouw
AV Papendrecht
49:53
37
Cok Zwijnenburg
Waterweg
49:55
38
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
50:20
39
Gerard Sint
Spark
51:24
40
Jan Dumee
PAC
51:57
41
Peter van Leeuwen
AV Papendrecht
52:42
42
Pierre Wijnsbergen
52:45
43
Henk van der Meer
PAC
52:54
44
Jan vd Meijs
Fortuna
53:36
45
Gerard den Ouden
PAC
54:15
46
Sjaak Bijloo
Zuiderster
55:47
47
Ruurd van Os
Waterweg
56:19
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Ruter
PAC
40:36
2
Karel Leeuwangh
Fortuna
40:38
3
Henk Rosenquist
Parthenon
41:10
4
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
41:19
5
Leen van het Hof
Flakkee
42:05
6
Piet Roos
Spark
42:28
7
Henk Jomelet
Loopgroep PK
42:43
8
Han Remmerswaal
Veteranen Nederland
42:59
9
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
43:12
10
Henk van Meerten
PAC
45:15
11
Aad van Galen
AV Gouda
45:44
12
Leo Blanker
Spark
46:24
13
Gerrit Bosman
PAC
46:42
14
Teun Houweling
PAC
47:52
15
Klaas Mol
Veteranen Nederland
47:53
16
Simon Pleijsier
Waterweg
48:31
17
Leendert Kok
Spark
49:07
18
Steven Hoogendoorn
AV Gouda
49:34
19
Wim Zondag
Loopservice Nederlan
50:01
20
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
50:02
21
Toon Rutjes
Loopgroep PK
50:35
22
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
50:40
23
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
52:46
24
Wout van Wieringen
RWV
53:41
25
Flip de Jong
Fortuna
55:21
26
Wim Kloos
PAC
55:53
27
Ben Deutekom
PAC
57:34
28
Theo Cranendonk
PAC
58:05
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Onna
PAC
34:47
2
Vivian Ruijters
PAC
35:59
3
Francis Schinkel
Haag Atletiek
36:06
4
Carla Ophorst
Olympus '70
36:44
5
Liesbeth van den Heuve
Haag Atletiek
37:43
6
Carola Schot
Energie
39:05
7
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
39:07
8
Ellen Ruigrok
PAC
39:57
9
Daniella van Dultst
Flakkee
41:11
10
Chantal Koole-Maat
Dynamica
41:18
11
Wilma Korevaar
Avantri
41:20
12
Annelies Postema
THOR
42:29
13
Jaqueline Vlietland
Voorne Atletiek
42:32
14
Joke Ritman
Loopgroep PK
42:58
15
Astrid Kunst
Energie
43:31
16
Celine Kromhout
Haag Atletiek
43:33
17
Jialian Yin
Sparta
43:41
18
Anieke Wierenga
PAC
43:47
19
Alica Bouwman
PAC
44:07
20
Jeanette Poldervaart
Spark
44:14
21
Marleen Honselman
De Koplopers
45:11
22
Lilian Fennema
Spark
46:08
23
Lenie Schilt
Fortuna
48:05
24
Judith van Herk
Flakkee
48:15
25
Carla van der Gaag
De Koplopers
48:32
26
Tanje de Blaeij
De Koplopers
48:46
27
Natascha Kortenhoeven
PAC
49:20
28
Marian Huisman
PAC
49:21
29
Marion Smit
De Koplopers
50:32
30
Jacqueline Schuurman H
PAC
51:27
31
Evelyne van der Linden
De Koplopers
52:01
32
Monique Zoutewelle
brugrunners
52:11
33
Suzan Vos
De Koplopers
52:28
34
Sylvia Noomen
Zuiderster
52:36
35
Angelique Jansen
Loopgroep PK
55:24
36
Nathalie Alders
Flakkee
56:00
37
Marianne van Dijk
PAC
56:18
38
Renate Trouwborst
PAC
1:04:41
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anje den Daas
Spark
39:00
2
Corina Vooprn
De Koplopers
39:51
3
Marjolijn Goos
Fortuna
43:04
4
Corrie Keizer
AV Papendrecht
43:06
5
Mieke Ketelaars
Fortuna
43:06
6
Tonia de Graaf
PAC
44:38
7
Myra van Altena
Flakkee
45:05
8
Cora Goudswaard
AV Papendrecht
45:40
9
Anja Verschoor
47:37
10
Tineke van Beveren
47:39
11
Danelle van de Brink
Fortuna
48:00
12
Pia van Eersel
brugrunners
49:32
13
Wilma Noorland
Spark
52:46
14
Bep Maliepaard
Flakkee
54:18
15
Jacqueline Durink-Boom
Parthenon
56:01
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
40:26
2
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
44:37
3
Resi Fransen
Haag Atletiek
46:23
4
Tony Versaevel de Jong
Flakkee
47:08
5
Jannie Westerhout
AV Sliedrecht
47:54
6
Sonja Kipping vd Reest
Flakkee
48:13
7
Edith Margadant
PAC
48:16
8
Ell;y Burgering
Haag Atletiek
49:30
9
Ria Everaarts
49:52
10
Gerrie Laban
PAC
51:59
11
Anne Marie Lorresteijn
brugrunners
55:58
12
Marjolein Leenderts
PAC
59:23
13
Marjolein Schmidt vGem
Loopgroep PK
1:06:53
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
42:01
2
Giny Blees
Energie
43:20
3
Ineke van der Elst
Waterweg
43:22
4
Saskia Warmer
PAC
44:08
5
Joke de Zeeuw
PAC
44:40
6
Greetje Smit
Delta Sport
47:01
7
Carla van Gemert
Loopgroep PK
48:06
8
Jannie Haddeman
Spark
48:36
9
Joke Rietdijk
Fortuna
50:52
10
Riny Hagenaars
PAC
50:59
11
Yvonne Hijdra
Spark
52:51
12
Louise Zimmerman
Rotterdam Atletiek
52:58
13
Annie P Reijnen de Bie
Spark
53:06
14
Hannie Devile
PAC
53:09
15
Lize Prins
Fortuna
55:21
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
D. Blom
Achilles
47:29
2
Nel de Wit
Spark
47:50
3
Marijke Kok
Spark
48:44
4
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
49:23
5
Iris Bouman
Veteranen Nederland
50:26
6
Ria Blanker
Spark
54:07
7
Sjaan Tieleman
Flakkee
59:42
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen Koster
PAC
51:42
www.uitslagen.nl
15-11-2003 00:00