Uitslagenlijst Dotterbloemloop 2e loop Zuidersterloopserie

Zoetermeer - Zondag 2 november 2003

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco de Voogt
Ilion
47:19
2
Wim Padmos
Voorne Atletiek
47:25
3
Fouad Feitoute
Spirit Oud Beijerlan
49:26
4
Reinier Burgemeester
Parthenon
49:56
5
Michael Woerden
De Veenlopers
49:58
6
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
50:01
7
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
51:19
8
Ren‚ van Dijke
Leiden Atletiek
51:29
9
Sander Bron
AV Gouda
51:37
10
John vd Vlies
Spirit Oud Beijerlan
51:48
11
Ron vd Berg
Waterweg
51:50
12
Lars Roosken
Spark
52:19
13
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
52:22
14
Jaap Helbers
Voorne Atletiek
52:28
15
Wilfried van Meer
Scorpio
52:35
16
Elebert Noordam
Ilion
53:09
17
Ernst Bovenkamp
De Koplopers
53:50
18
Folkert van der Krol
Parthenon
53:55
19
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
54:04
20
Pieter Klem
Flakkee
54:04
21
Erik Klooster
AV Papendrecht
54:07
22
Jan Verwijs
Energie
54:09
23
Herman Couperus
AV Gouda
54:29
24
Tom Pierik
De Koplopers
54:51
25
Rob Smit
De Koplopers
54:53
26
Erik Peeman
Flakkee
54:59
27
Pascal van Norden
AV Gouda
55:02
28
Andr‚ Melissant
Flakkee
55:09
29
Achmed Yakhlef
PAC
55:26
30
Henry Sunder
AV '40
55:59
31
John Ketelaars
PAC
56:00
32
Gerard Trommel
Ilion
56:13
33
Theo Stam
Spirit Oud Beijerlan
56:22
34
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
56:26
35
Cees Kruit
AV Gouda
56:55
36
Nick Breur
Fortuna
58:12
37
Ernst Versloot
Ilion
59:39
38
Andre de Bruijn
SC Reeuwijk
59:51
39
Frans Woerden
De Veenlopers
59:54
40
Rob Amen
Rotterdam Atletiek
59:56
41
Raymond Bouwman
AV Gouda
1:00:17
42
Erik van de Meer
Voorne Atletiek
1:01:21
43
Peter van der Valk
Energie
1:01:28
44
Richard Oerlemans
SC Reeuwijk
1:01:30
45
Andre Aslander
AV Papendrecht
1:02:32
46
Marco Medendorp
De Kieviten
1:02:57
47
Peter Kegel
PAC
1:03:15
48
Martin van Wijk
Flakkee
1:03:33
49
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:03:36
50
Michel van KLeeft
PAC
1:03:56
51
Ruud van Maurik
AAV '36
1:05:03
52
Kees van der Sar
Zuiderster
1:05:08
53
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
1:05:22
54
Hein Pierhagen
Zuiderster
1:05:46
55
Max Hoogvliet
Zuiderster
1:06:00
56
Jeroen Sebel
RRZ
1:07:15
57
Peter Noordam
Waterweg
1:07:16
58
Jaap Buyh
Zuiderster
1:08:12
59
Frank de Bie
Waterweg
1:08:31
60
Edwin de Nekker
Energie
1:09:04
61
Lennart den Hoed
Parthenon
1:09:07
62
Matthys van Boxtel
De Koplopers
1:09:31
63
Eric Etman
PAC
1:09:37
64
John van Slobbe
PAC
1:10:05
65
Arnoud van den Werf
RRZ
1:11:16
66
Peter Groothuijzen
Zuiderster
1:12:02
67
Michiel Huizinga
De Koplopers
1:21:57
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Margoum
Parthenon
52:14
2
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
52:38
3
Frans van der Meer
De Koplopers
52:48
4
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
52:51
5
George Eichhorn
Loopgroep PK
54:06
6
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
54:11
7
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
54:54
8
Anton vd Elst
AV Gouda
55:01
9
Marius Besuijn
Dynamica
55:10
10
Jose Hoppenbrouwers
PAC
56:37
11
Peter Hooijen
Loopgroep PK
56:53
12
Wim Knops
Voorne Atletiek
57:18
13
Anne-Jan Smid
AV Gouda
57:42
14
Ron Bolleboom
Ilion
58:37
15
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
59:48
16
Nick Brand
THOR
59:53
17
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
59:56
18
Peter Smits
Fortuna
1:00:42
19
Eric Rennert
AV Papendrecht
1:00:53
20
Andre Bolhuis
De Koplopers
1:00:54
21
Jan Vuik
AV Gouda
1:01:53
22
Fred Steetsel
Ilion
1:01:59
23
Martin Rozeboom
Parthenon
1:02:26
24
Anne Bogaard
Ilion
1:02:30
25
Henk Kamphuis
Rotterdam Atletiek
1:03:08
26
Bert Spek
PAC
1:03:19
27
Ricky Martens
RRZ
1:03:25
28
Carli vd Burg
AV '47
1:03:49
29
Marcel van Druten
PAC
1:03:52
30
Andre de Vries
Parthenon
1:06:07
31
Klaas de Vries
RRZ
1:06:35
32
Frank van den Ham
Rotterdam Atletiek
1:07:07
33
Fred van Velzen
Zuiderster
1:08:11
34
Jaco Sprong
Zuiderster
1:08:15
35
Victor de Moura Correl
PAC
1:08:16
36
Ad Durinck
Parthenon
1:08:28
37
Ronald de Vries
Parthenon
1:08:28
38
Jan Rozendaal
AV Gouda
1:09:21
39
Paul Turion
AV '40
1:10:26
40
Erik Viskil
Zuiderster
1:11:53
41
Ton van der Steen
PAC
1:12:30
42
Eric Beukers
PAC
1:13:16
43
Hans Schoenmakers
Zuiderster
1:13:23
44
Dave de Wit
Zuiderster
1:13:52
45
Aernout van Beusekom
Zuiderster
1:15:04
46
Jan Bubbert
PAC
1:17:45
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Fortuna
51:53
2
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
52:17
3
Eddy Wynants
Zuiderster
52:32
4
Jan Zuidweg
Flakkee
52:47
5
Rob Prins
PAC
54:15
6
Jan van Bruggen
Veteranen Nederland
54:43
7
Jan van Boheemen
De Koplopers
55:26
8
Ernesto Gonzalez
PAC
55:55
9
Harm van Bruggen
Veteranen Nederland
56:31
10
Ron Kolloffel
Waterweg
57:03
11
Adrie Visser
PAC
58:41
12
Jan Oskam
AV '47
58:58
13
Ricardo Baptiste
PAC
59:32
14
Nico Kluwen
AV Papendrecht
59:33
15
Egbert Roodbol
PAC
59:47
16
Nico Alberts
PAC
1:00:35
17
Nick Posthuma
Nieuwveen
1:00:59
18
Jan Massar
De Koplopers
1:01:02
19
Kees van 't Zelfde
Flakkee
1:01:38
20
Hans van den KErkhof
Parthenon
1:02:23
21
Frans Brandsma
Fortuna
1:02:54
22
Wim Schouten
PAC
1:03:25
23
Ben Groot Hemmink
Ron Clarke
1:03:26
24
Ben Stortelder
Ilion
1:03:56
25
Henk Garama
Parthenon
1:04:32
26
Ben van Vliet
Veteranen Nederland
1:05:12
27
Jan Louter
Fortuna
1:05:28
28
Berend Bakker
AV Papendrecht
1:05:38
29
Gerard de Jong
Capelle aan den IJss
1:06:02
30
Adri van der Graaf
Ilion
1:06:57
31
Peter Knoope
Veteranen Nederland
1:07:09
32
Wim Prins
Ilion
1:08:34
33
G van Cleeft
PAC
1:08:41
34
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1:08:51
35
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:09:30
36
Paul van der Ham
Rotterdam Atletiek
1:09:54
37
Jack Romeijn
Dordrecht
1:10:00
38
John Nooyen
Rotterdam Atletiek
1:10:18
39
Gert Dols
Zuiderster
1:10:40
40
Ben van Mil
brugrunners
1:10:51
41
Rob Herling
Zuiderster
1:12:22
42
Henk Moree
Zuiderster
1:12:40
43
Peter Lohman
Ilion
1:13:04
44
Hans van Meggelen
brugrunners
1:13:14
45
Gerard van Velzen
Zuiderster
1:16:09
46
Rene Keehnen
PAC
1:16:40
47
Jan Waals
Zuiderster
1:32:06
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
52:46
2
Azelarab Alj
Typhoon
55:51
3
Jan Olsthoorn
PAC
56:40
4
Loek van der Gaag
Fortuna
56:42
5
Koos Mulders
Rotterdam Atletiek
56:54
6
Ron Koorevaar
De Koplopers
58:31
7
Cor Hoebeke
De Koplopers
58:51
8
Jan de Jong
Parthenon
58:55
9
A Stehouwer
AV Papendrecht
59:35
10
John Quequierre
Delta Sport
1:01:13
11
Leo van Hoorn
PAC
1:01:58
12
Edwin Elve
Flakkee
1:02:22
13
Kees de Groot
De Koplopers
1:02:27
14
Rob Verhorst
PAC
1:02:41
15
Jan de Niet
Ilion
1:03:10
16
Cees Smies
PAC
1:03:18
17
Willem Benschop
AV '47
1:03:40
18
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:03:41
19
Henk Verschoof
Rotterdam Atletiek
1:05:18
20
Peter Pouw
AV '47
1:06:09
21
Ed Kegge
PAC
1:06:35
22
Frans van der Werf
RRZ
1:06:55
23
Jaap van Prooijen
AV '47
1:07:20
24
Rob van Beek
Ilion
1:07:49
25
Nico Noorlander
Zuiderster
1:08:19
26
Wim Los
Antilope
1:09:24
27
Kees Westerhout
AV Sliedrecht
1:09:29
28
Bram Harder
PAC
1:11:04
29
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
1:11:18
30
Bernard den Boogerd
PAC
1:11:45
31
Kees Koolwijk
Spark
1:12:09
32
Jos van Kaam
THOR
1:14:26
33
Cor Romijn
Spark
1:14:28
34
Gerard van Raalte
Parthenon
1:15:01
35
John van Oosten
Zuiderster
1:16:33
36
Walter de Ling
Fortuna
1:16:35
37
Eb Simonis
Voorne Atletiek
1:28:23
38
Sjaak van Til
Zuiderster
1:28:46
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Evers
Veteranen Nederland
56:23
2
Rini Marijnissen
THOR
56:29
3
Rob van Kempen
PAC
56:48
4
Rien Oele
Fortuna
57:27
5
Eddy Smit
Delta Sport
59:10
6
Piet van Schie
Olympus '70
1:00:00
7
Cor van der Steen
Parthenon
1:00:20
8
Dick Recourt
Hercules
1:02:42
9
Auke Leen
Antilope
1:04:34
10
Cees van Beek
SC Reeuwijk
1:05:51
11
Keijsers Piet
THOR
1:06:01
12
Marius van Altena
Flakkee
1:06:06
13
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:06:32
14
Fred Bastemeijer
Veteranen Nederland
1:06:41
15
Ton Hoozemans
Rotterdam
1:06:42
16
Karel Oosthoek
brugrunners
1:06:42
17
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
1:07:11
18
Wim Zorge
Flakkee
1:07:32
19
Adri Vergalen
Ilion
1:08:16
20
Han Bakker
Zuiderster
1:11:09
21
Tom Hersbach
Avantri
1:12:17
22
Marco Buter
Spark
1:13:45
23
Aad van Nieuwland
brugrunners
1:14:56
24
Bas Houwelingen
Voorne Atletiek
1:17:00
25
Cok Zwijnenburg
Waterweg
1:18:10
26
Piet de Snaijer
Parthenon
1:19:38
27
Jan Dumee
PAC
1:19:49
28
Peter van Leeuwe
AV Papendrecht
1:20:05
29
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster
1:24:05
30
Sjaak Bijloo
Zuiderster
1:28:45
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Leeuwangh
Fortuna
1:02:56
2
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:03:29
3
Leen van het Hof
Flakkee
1:04:24
4
Henk Jumelet
Loopgroep PK
1:06:50
5
Tjeerd Eernstman
Veteranen Nederland
1:07:20
6
Bob Vijfvinkel
1:07:33
7
Jan Nieuwenburg
Zuiderster
1:07:54
8
Henk van Meerten
PAC
1:09:49
9
Wim Holleman
Veteranen Nederland
1:10:28
10
Aad van Rooyen
Ilion
1:11:01
11
Ben Flink
Ilion
1:11:27
12
Aad van Galen
AV Gouda
1:11:59
13
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:15:52
14
Leendert Kok
Spark
1:16:00
15
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
1:18:45
16
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
1:19:40
17
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:19:44
18
Wout van Wieringen
RWV
1:23:11
19
Wim Kloos
PAC
1:26:31
20
Paul Siermans
Veteranen Nederland
1:26:42
21
Koos vd Wijngaard
Zuiderster
1:33:08
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francis Schinkel
Haag Atletiek
55:47
2
Barbara Kamp
PAC
57:16
3
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
59:58
4
Sandra Volkerijk
AAV '36
1:05:03
5
Annelies Postema
THOR
1:06:00
6
Jia-Lian Yin
Sparta
1:06:02
7
Marieke van Loon
De Koplopers
1:07:42
8
Corina Krijgsman
Antilope
1:12:43
9
Lenie Schilt
Fortuna
1:14:33
10
Marion Smit
De Koplopers
1:19:50
11
Caroline Gautier
De Koplopers
1:19:52
12
Carla var der Gaag
De Koplopers
1:19:53
13
Suzan Vos
De Koplopers
1:22:51
14
Monique Andriesse
Zuiderster
1:25:59
15
Nathalie Alders
Flakkee
1:26:45
16
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:28:46
V35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniella van Dultst
Flakkee
1:03:00
2
Janette Poldervaart
Spark
1:07:28
3
Marleen Hanselman
De Koplopers
1:09:30
4
Alica Bouwman
PAC
1:10:19
5
Hanneke Wortel
Ilion
1:11:28
6
Sylvia Noomen
Zuiderster
1:22:34
7
Annemarie van Meerten
PAC
1:26:00
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anje den Daas
Spark
1:00:26
2
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
1:02:03
3
Marjolijn Goos
Fortuna
1:06:20
4
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:07:05
5
Hanny Maarleveld
Aerdenhout
1:07:47
6
Lenie Hoogweg
Leiden Road Runners
1:10:32
7
Jeanine van Overveld
THOR
1:10:39
8
Myra van Altena
Flakkee
1:11:41
9
JD Reekok
Ilion
1:12:56
10
Tineke van Beveren-Kap
AV Sliedrecht
1:13:07
11
Anja Verschoor
AV Papendrecht
1:14:46
12
Pia van Eersel
brugrunners
1:16:10
13
Jacqueline Durink-Boom
Parthenon
1:29:03
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mickey Priem Vullinghs
PAC
1:03:55
2
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:09:12
3
Jannie Braber vd Reest
Flakkee
1:09:41
4
Elly Verhagen
Ilion
1:10:50
5
Edith Margadant
PAC
1:12:23
6
Jannie Westerhout
AV Sliedrecht
1:13:49
7
Ria Everaarts
AV Papendrecht
1:16:00
8
Corry van 't Zelfde
Flakkee
1:25:26
9
Karin Bakker
Zuiderster
1:25:56
10
Els Bal van Gemert
Loopgroep PK
1:28:46
11
M Leenderts
PAC
1:39:43
12
Marjolein Schmidt vGem
Loopgroep PK
1:42:23
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Blees
Energie
1:06:14
2
Saskia Warmer
PAC
1:08:17
3
Joyce Evers
Veteranen Nederland
1:09:59
4
Els Schreuders
Flakkee
1:10:43
5
Greetje Smit
Delta Sport
1:11:02
6
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:16:30
7
Annie P Reijnen de Bie
Spark
1:18:24
8
Ivonne Heijdra
Spark
1:23:37
V55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hugvette Declerq
Dynamica
1:09:47
2
Marijke Kok
Spark
1:18:30
3
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:19:18
4
Iris Bouman
Veteranen Nederland
1:19:53
5
Dewi de Zwart
Veteranen Nederland
1:36:20
M15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Smaal
Rotterdam
51:35
2
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
54:34
3
Jelle Bolte
Rotterdam
55:29
4
Hanno Zeelenberg
58:19
5
Peter Los
Maassluis
58:48
6
Hans OVerbeek
Polsbroek
58:59
7
Martin van den Bijllaa
59:08
8
Willem van der Kooij
Berkel en Rodenrijs
1:00:47
9
Duncan van Soest
Heerjansdam
1:00:56
10
Kees van Geel
Roosendaal
1:01:40
11
Peter Pollemans
Oude-Tonge
1:02:00
12
Corne Mulders
1:02:03
13
Joop Briede
Waddinxveen
1:02:25
14
Jos Hopman
Rotterdam
1:02:53
15
Peter Stoker
Zoetermeer
1:03:02
16
Ron Moons
Waddinxveen
1:03:07
17
Nick Naadschelders
Zoetermeer
1:03:20
18
Job de Niet
's-Gravenhage
1:04:23
19
Gerard Bakker
Rotterdam
1:04:25
20
Frans Metselaar
Zevenhuizen Zh
1:04:39
21
Frans Muijzers
1:05:23
22
Frans Mulder
Benthuizen
1:05:26
23
Gertjan ten Brinke
Zoetermeer
1:05:30
24
Ed Helsloot
Zoetermeer
1:05:31
25
Wim Koster
Boskoop
1:05:37
26
Kees van Seuren
Zoetermeer
1:05:41
27
Marius van Drunen
Capelle aan den IJss
1:05:42
28
Alexander Spaans
Zoetermeer
1:06:06
29
Rene vd Spek
Zoetermeer
1:06:19
30
Hans Baars
1:06:46
31
Silva Gomes
1:06:47
32
Jan Hol
1:07:00
33
Ruud Scholten
Zoetermeer
1:07:14
34
Rinus Nigten
1:07:21
35
Wouter vd Berg
Maarssen
1:07:24
36
Wim de Hek
1:07:29
37
Marco Kiewiet
Gouda
1:08:06
38
Tom Maessen
Zoetermeer
1:08:10
39
Arie Taal
Zoetermeer
1:08:22
40
Stef Francke
Zoetermeer
1:08:23
41
Frans vd Brule
1:08:28
42
Peter van Beveren
Hardinxveld Giessend
1:08:54
43
H van der Ham
Zoetermeer
1:08:56
44
Jeroen te Marvelde
Waddinxveen
1:08:56
45
Rick van 't Wout
Zoetermeer
1:09:04
46
Bert Pellikaan
Maassluis
1:09:05
47
Hans van Kempen
Barendrecht
1:09:14
48
Mark de Bode
Capelle aan den IJss
1:09:15
49
Rob Meyer
1:09:19
50
Rob Janssen
Zoetermeer
1:09:20
51
John Mulders
1:09:34
52
Rob Warringa
Pijnacker
1:09:39
53
Jaap Erik van Krimpen
1:09:59
54
Sjaak Nobel
Waddinxveen
1:10:01
55
Co Paulus
1:10:08
56
Dick Schoof
1:10:11
57
Richard Willems
Zoetermeer
1:10:12
58
Wijnand Bavius
1:10:13
59
John de Knegt
Zoetermeer
1:10:16
60
Wim Mariman
1:10:17
61
Wiro vd Werf
Boskoop
1:10:21
62
Marc van Zelst
Zoetermeer
1:10:26
63
Edwin Gulicux
Rotterdam
1:10:30
64
Nico Slootweg
1:10:41
65
Chris Roeland
Capelle aan den IJss
1:10:44
66
E Benningshof
Rotterdam
1:10:47
67
Mike Moolenaar
Rotterdam
1:10:55
68
Ted den Haan
Vlaardingen
1:10:57
69
Paul Huijgen
1:11:18
70
Nick Nahnijs
Zoetermeer
1:11:19
71
Eric van Leeuwen
Vlaardingen
1:11:41
72
Johan Rog
1:11:45
73
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:11:47
74
Eric Kohlen
Leusden
1:12:00
75
Ben de Groot
Zoetermeer
1:12:14
76
M Kaptein
Waddinxveen
1:12:17
77
Diederik Post
Zoetermeer
1:12:20
78
Peter Hoogeveen
Zoetermeer
1:12:24
79
Wilko Huiden
Zoetermeer
1:12:29
80
John Albers
1:12:49
81
Sjaak Opdam
1:12:54
82
Robert vd Linden
Zoetermeer
1:12:56
83
Bram Castelein
Leiden
1:12:58
84
Thomas van der Bijll
Zoetermeer
1:12:59
85
Frank Eilbracht
Zoetermeer
1:13:05
86
Karel Slierendrecht
Zoetermeer
1:13:11
87
Jan van der Meij
Waddinxveen
1:13:12
88
Rob Oosterbaan
1:13:14
89
Nico Stoop
Spijkenisse
1:13:15
90
John Veeken
Zoetermeer
1:13:16
91
Aad Reeuwijk
1:13:22
92
Hendrik Ohlen
1:13:23
93
Wim Elgers
Spijkenisse
1:13:23
94
Phillipp Janssen
Spijkenisse
1:13:36
95
Andre Oudenes
Boskoop
1:13:37
96
Cees Ingelse
Rotterdam
1:13:37
97
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:13:38
98
Eric Oostdijk
Monster
1:13:41
99
Richard Lelieveld
1:13:44
100
Rene Willems
1:13:53
101
Chiel Renique
Waddinxveen
1:13:59
102
Henny Denteneer
Aalsmeer
1:13:59
103
Ralf Penning
Delft
1:14:04
104
Van Zomeren
1:14:05
105
Chris Driessen
Zoetermeer
1:14:08
106
Jacques van Male
Zoetermeer
1:14:24
107
Michel Dielen
Zierikzee
1:14:28
108
Joop Kamer
Nieuwerkerk ad IJsse
1:14:30
109
Hans Mensert
Schiedam
1:14:32
110
Rene de Jong
Vlaardingen
1:14:33
111
Jeroen Meijer
Capelle aan den IJss
1:14:34
112
Joop Diepenhorst
Zoetermeer
1:14:46
113
Frans Vriethoff
1:14:49
114
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:14:57
115
Paul de Valk
Boskoop
1:14:58
116
Verouden
1:15:07
117
Theo Kiela
Rotterdam
1:15:08
118
Kok Spruit
1:15:24
119
Kees Ketting
Spijkenisse
1:15:31
120
Tom Berwers
1:15:35
121
Ton Kuhneman
1:15:52
122
Eric van Kessel
Zoetermeer
1:16:07
123
Paul Dries
Zoetermeer
1:16:10
124
Barend Dorchain
1:16:20
125
Marcel Drost
Zoetermeer
1:16:31
126
Hans Speksnijder
Hoogvliet Rotterdam
1:16:35
127
Harm De Wit
Zoetermeer
1:16:42
128
Jan Mank
1:16:58
129
Lloyd Brush
Rotterdam
1:17:11
130
Jan Voorwinden
Waddinxveen
1:17:13
131
Bas Hoogendorp
1:17:25
132
Hans Reinhardt
1:17:26
133
Peter de Valois
1:17:27
134
Bas Kaag
1:17:38
135
Kees Veninga
1:17:46
136
Ed van Niel
Zoetermeer
1:18:02
137
Konstantin Sapouridis
Haarlem
1:18:18
138
Willem de Klerk
1:18:56
139
Peter van Leeuwen
Ridderkerk
1:19:25
140
Marc vd Meulen
Rotterdam
1:19:27
141
Michel Bonte
Zoetermeer
1:20:42
142
Marco Ephraim
1:21:11
143
Theo Loomans
's-Gravenhage
1:21:25
144
Frits Jansen
1:21:41
145
Eric Plugge
Zoetermeer
1:21:47
146
Corne de Jonge
Zoetermeer
1:22:18
147
Serge Vrouwenfelder
's-Gravenhage
1:22:27
148
Simon Dreyer
Zoetermeer
1:22:48
149
Arthur Landsbergen
1:22:55
150
Chris Woltering
Rotterdam
1:23:16
151
Joep van Leeuwen
Leidschendam
1:23:20
152
Cees van Halderen
Zoetermeer
1:23:39
153
Jean-Paul Vogel
1:23:43
154
Richard Vrolijk
1:23:46
155
Hans Huizer
1:24:05
156
Peter van Baarle
1:24:07
157
Ronald IJpelaar
Poortugaal
1:24:07
158
Hans Ceelen
Spijkenisse
1:24:11
159
Vincent de Vos
Spijkenisse
1:24:37
160
Peter Hoogendoorn
1:24:40
161
Ramon van Egmond
Rotterdam
1:25:14
162
Ruurd van Os
Maassluis
1:25:24
163
Jo Gerardu
1:26:22
164
Michon Verspeek
1:27:04
165
Karel Knoester
1:27:32
166
Peter Bennink
Zoetermeer
1:27:56
167
Hugh Putto
Schiedam
1:28:07
168
Ed Baas
Ridderkerk
1:28:10
169
Henk Hijndra
Spijkenisse
1:28:29
170
Wilbert vd Berg
Maarssen
1:29:50
171
Jack vd Kreeke
Zoetermeer
1:30:21
172
Ron Slegtenhorst
Zoetermeer
1:32:16
173
Ad de Bruin
Zoetermeer
1:32:16
174
J Pieters
Zoetermeer
1:32:35
175
Walther Bussenius
Zoetermeer
1:37:54
V15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bonni Buenrostro Hoogw
Leiden
52:06
2
Ilona de Vos
Rijswijk Zh
1:05:23
3
Esther Zwennes
Zoetermeer
1:05:39
4
Femke de Groot
Zoetermeer
1:09:25
5
Cindy Brusse
Rotterdam
1:10:00
6
Odi Usmany
Zoetermeer
1:11:38
7
Marianne uit den Bogaa
Soest
1:13:53
8
Martine Lemson
Zoetermeer
1:14:17
9
Mathilde Nijbakker
1:14:32
10
Christel Diepenhorst
1:14:43
11
Carine Slingerland
Waddinxveen
1:17:31
12
Yvonne ten Boom
Zoetermeer
1:17:55
13
Marjon Hofman
Zoetermeer
1:18:00
14
Ria van Caspel
Zoetermeer
1:19:30
15
Astrid van der Sluijs
Spijkenisse
1:22:23
16
Trudy Moons
Boskoop
1:22:55
17
Astrid Hissink
Spijkenisse
1:24:39
18
E van Mil
Hekelingen
1:25:45
19
Anne Marie LorsMeijd
Spijkenisse
1:25:52
20
Jolanda van Dijk
Poortugaal
1:27:27
21
Marjan de Bruin
Schiedam
1:28:06
22
Els van Suffelen
Zoetermeer
1:30:20
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael den Duijn
Berkel en Rodenrijs
37:37
2
Rene Mulder
Zoetermeer
38:40
3
Anton Trommel
Stad aan 't Haringvl
39:49
4
Mike van Wichen
Zoetermeer
40:00
5
Leo Benner
's-Gravenhage
40:14
6
M B Zilmans
Rotterdam
40:31
7
Paul van Vliet
Zoetermeer
40:34
8
Willem Jan van VLiet
40:42
9
Rolf Vermolen
's-Gravenhage
42:37
10
Ralf vd Bos
's-Gravenhage
42:39
11
Ruud Bouter
Zoeterwoude
42:48
12
Peter van den Berg
Nieuwveen
42:56
13
Jan vd Linden
Boskoop
43:31
14
Tom Reijchard
Leiderdorp
43:32
15
Leon Ippel
Alphen aan den Rijn
43:39
16
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
43:44
17
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJss
44:10
18
Giovanni Tuerlings
Rotterdam
44:52
19
Marcel Kortenoeven
Zoetermeer
45:02
20
Barry van Noort
45:04
21
Wim vd Linden
Waddinxveen
45:06
22
Melvin Zwennicker
Zoetermeer
45:07
23
Arie de Niet
's-Gravenhage
45:25
24
Adriaan de Schipper
Schipluiden
45:39
25
Rob Langenberg
Nootdorp
45:53
26
Jordi de Vreede
's-Gravenhage
46:36
27
Pieter Nelisse
46:38
28
Frank van der Klaauw
Zoetermeer
46:52
29
Rob Reehuis
Waddinxveen
46:53
30
Wim van Workum
46:54
31
Jan Peter Kooij
Barendrecht
47:02
32
Raymond van Wichen
Gouda
47:08
33
Arnold Uijttewaal
Berkel en Rodenrijs
47:19
34
Ronald Duijs
47:40
35
Nico 't Hoen
Delft
47:44
36
Bram Hijdra
47:55
37
Erwin Huizinga
Zoetermeer
47:57
38
Dolf Strikwerda
Zoetermeer
48:29
39
Ron Caster
48:44
40
Robert Stempels
Rotterdam
48:54
41
Hans Susan
Zoetermeer
49:03
42
J de Wal
49:04
43
Leo Vollebregt
Bleskensgraaf ca
49:11
44
Les Korpershoek
Vlaardingen
49:25
45
Andre de Regt
Zoetermeer
49:39
46
Arjan Stuurman
Zoetermeer
50:07
47
Hans de Niet
50:09
48
Erik Kout
Zoetermeer
50:27
49
Kevin Spaans
Zoetermeer
50:32
50
Remko Hartjesveld
50:49
51
Frik Arts
51:00
52
Wim Piek
Zoetermeer
51:02
53
J Spaanderman
51:06
54
Roel Pas
51:17
55
Cees Wagner
51:39
56
Martijn Baak
's-Gravenhage
51:46
57
R A de Boer
Hendrik Ido Ambacht
51:48
58
Roberto Madretsma
Vlaardingen
51:54
59
Sander Duyts
Zoetermeer
52:11
60
Erwin van Eijk
's-Gravenhage
52:19
61
Michel Blokker
Brielle
52:24
62
Jan Mos
52:27
63
Paul van Delft
52:31
64
Eric Verlaan
Rijswijk Zh
52:32
65
Peter Stolk
52:36
66
Henk Hofstra
's-Gravenhage
52:39
67
Martin vd Berge
Rijswijk Zh
52:41
68
Rastino Martodikromo
Capelle aan den IJss
52:55
69
Verhoeven
53:00
70
Y Hermenet
53:04
71
Arjan Tetteroo
Zoetermeer
53:15
72
Herman Middendorp
Zoetermeer
53:25
73
Theo Matje
Leimuiden
53:38
74
Marcel Tempelman
Zoetermeer
53:41
75
Louwrens van Keulen
Zoetermeer
54:02
76
Perdon
54:02
77
Miks van Hanswijk
54:36
78
Edu Broek
Zoetermeer
54:48
79
De la Rie
55:24
80
Marcel Papenhove
55:27
81
Carl Govers
Goirle
55:37
82
Richard Kan
Zoetermeer
55:37
83
Sammy Flora
56:02
84
Frank van Steenbrugge
Zoetermeer
56:05
85
Peter Stilting
Rotterdam
56:11
86
Simon Dirkse
Leimuiden
56:21
87
Wil Baars
Ter Aar
56:25
88
John Kriekaart
Rotterdam
56:44
89
Ralnaesemito
57:50
90
Triezenberg
57:50
91
Mario Lobato
Zoetermeer
58:54
92
Koos de Wit
Zoetermeer
58:56
93
Rene v Harrewijn-Korub
Rijswijk Zh
59:04
94
Wilma Coenen
Zoetermeer
59:07
95
S J C M Zilmans
Rotterdam
59:12
96
Hans Hartog
Zoetermeer
59:18
97
Jan Koster
Capelle aan den IJss
59:50
98
Edwin Oudshoorn
Zoetermeer
1:00:32
99
Marcel de Groot
Zoetermeer
1:00:34
100
Henk Oudshoorn
Voorburg
1:02:08
101
De Vlieger
1:02:55
102
Simon Postma
Benthuizen
1:05:35
103
John van Zweeden
's-Gravenhage
1:05:37
104
Wim Metselaar
's-Gravenhage
1:06:46
105
Fred Snel
1:13:43
106
Gerard van Staveren
Rhoon
1:14:31
107
Stepen Tews
Rijswijk Zh
1:16:27
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stella Jongmans
Nootdorp
40:44
2
Corrie Hogenelst
Waddinxveen
46:57
3
Janine Huiden
Zoetermeer
51:05
4
Saskia Mulders
Zoetermeer
51:20
5
Karin Groenewegen
Rotterdam
51:36
6
Diana Bakker
Ridderkerk
52:31
7
Birgitta Vrouwenfelder
's-Gravenhage
52:51
8
Ernie Schipper
Zoetermeer
53:26
9
Anita van der Blon
Gouda
54:10
10
Debora Everts
Benthuizen
54:27
11
Mariette Smeets
Waddinxveen
54:47
12
Karin Huijgen
54:49
13
Henny van Houwelingen
Zoetermeer
54:58
14
Esther Dijks
Gouda
55:06
15
Monique van Berkel
Gouda
55:49
16
Astrid Jonker
Zoetermeer
56:32
17
Inge de Jager
Zoetermeer
57:04
18
Jantien Meijer
Zoetermeer
57:43
19
Sonja den Dulk
Zoetermeer
59:32
20
Nicolette Komen
59:41
21
Marjolein Bakker
Rotterdam
1:00:34
22
Ant Meer van Gemert
Oude Leije
1:01:13
23
Fenneke Diepenkast
Zoetermeer
1:01:14
24
Ria Voskamp
Zoetermeer
1:01:25
25
Christine Oude Veldhui
Zoetermeer
1:01:49
26
Denise van Gastel
Waddinxveen
1:01:50
27
Mieke Nagelkerke
Zoetermeer
1:02:47
28
Hennie Kortekaas
Zoetermeer
1:03:09
29
Mirjam Striezenaw
Leidschendam
1:04:01
30
Rimke Buwalda
Zoetermeer
1:04:05
31
Danielle Bossche
Capelle aan den IJss
1:04:47
32
Edith vd Laan
Rijswijk Zh
1:05:01
M5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Pleeth
Voorschoten
15:43
2
Leon van Prooijen
Boskoop
16:25
3
Erik-Simon Strijk
Hazerswoude Rijndijk
17:14
4
Frank Paalvast
Zoetermeer
17:17
5
Ricardo Groeneveld
Zoetermeer
17:58
6
P Balbaie
Zoetermeer
18:02
7
Remco Donga
18:15
8
Niels Strijk
Hazerswoude Rijndijk
18:22
9
Jesse van Burg
18:28
10
Sven Strijk
Hazerswoude Rijndijk
18:31
11
Richard van Cleeff
Schiedam
18:51
12
Jeroen Riemerink
Leidschendam
19:59
13
Rob van Dijk
20:03
14
Jeroen van Drunen
Capelle aan den IJss
20:13
15
Martin Ganeff
Zoetermeer
20:25
16
Mike Hooymans
Zoetermeer
20:30
17
Jan Keijzer
Zoetermeer
21:15
18
Hans van Velzen
Hazerswoude Rijndijk
21:15
19
Dennis Vaneman
Zoetermeer
21:17
20
Nigel van Velzer
Hazerswoude Rijndijk
21:25
21
Koen Hoogers
21:28
22
Sander Taal
Zoetermeer
21:35
23
Robin Schot
Dordrecht
21:42
24
Bryan Hage
21:48
25
John Paul Abbas
Zoetermeer
22:01
26
Mike Kamps
22:05
27
Wouter Rijnders
22:10
28
Edwin de Jong
Zoetermeer
22:29
29
Jeroen Schmitz
22:45
30
Griffith van Donge
23:05
31
Leroy Hage
23:38
32
Herman van Ruitenbeek
Zoetermeer
23:46
33
Guus Grit
Delft
24:10
34
Martin Terpstra
Zoetermeer
24:10
35
Henk Grit
Delft
24:20
36
Koen den Hollander
24:24
37
Martijn Hagoort
24:57
38
Luuk Paalvast
Zoetermeer
24:57
39
Hidde Hermnen
Zoetermeer
25:12
40
John van Veenhuizen
Zoetermeer
25:22
41
Arjan Knollema
25:37
42
Lex Verhoog
25:42
43
Herman Waijers
Zoetermeer
26:09
44
Peter Suiker
Delft
26:10
45
Timo de Water
26:10
46
Philip Zieck
Zoetermeer
26:23
47
Robin Hartjesveld
Zoetermeer
26:28
48
Chris Woerden
Mijdrecht
26:31
49
Peter Lansbergen
Schiedam
26:47
50
Hans Bakker
's-Gravenhage
26:48
51
Rene Verhey
Vlaardingen
26:56
52
Arjen Hartog
Zoetermeer
26:59
53
Erick Kicken
Zoetermeer
28:02
54
Rolf Sinnema
Voorburg
29:08
55
Francis van Zutphen
Zoetermeer
29:32
56
Rob Klaessen
Spijkenisse
29:41
57
Herman Pompe
29:41
58
Jos van den Berg
Zoetermeer
30:15
59
Hans van der Gronden
30:16
60
Jos Gevers
Oud Beijerland
30:27
61
Leo Bouwmeester
Zuid-Beijerland
30:34
62
Thea vd Ham
Zoetermeer
30:36
63
Martien Bouman
Moordrecht
30:42
64
Ruud Kerschner
Werkendam
30:54
65
Marcelo Oosterbaan
Zoetermeer
31:37
66
Ed Coster
Zoetermeer
33:27
67
Robert Scott
's-Gravenhage
33:40
68
Matthew van Velzen
Giessenburg
33:57
69
Marco 't Hoen
Delft
34:18
70
Peter Driessen
Wateringen
35:13
71
Theo van Putten
Boskoop
35:24
72
Jan Piening
Spijkenisse
42:21
V5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emilia Gvozdenovic
Zoetermeer
21:38
2
Mandy Mooymans
Zoetermeer
21:44
3
Hanneke van Drunen
Capelle aan den IJss
22:02
4
Sandra van Orselen
Hellevoetsluis
23:44
5
Nikki Lelieveld
23:45
6
Astrid van Geloven
Vlaardingen
23:46
7
Debra Akkermans
Zoetermeer
24:33
8
Stephanie Ganeff
Zoetermeer
25:44
9
Daisy Vermeulen
Benthuizen
25:45
10
Carla Boonstra
Zoetermeer
26:25
11
Jaimy Verhoeven
Barendrecht
26:34
12
Marissa Schmitz
26:35
13
Marjolein Kroon
Delft
26:41
14
Yvonne van Drunen
Capelle aan den IJss
26:43
15
Judith Slagter
27:13
16
Monique van Workum
Delft
27:39
17
Boyce vd Broek
Zoetermeer
28:28
18
Thudis Lelieveld
Zoetermeer
28:36
19
Yvonne Voortman
Zoetermeer
29:12
20
Mirjam Sebrechts v Hee
Schiedam
29:40
21
Dora Pompe
Zoetermeer
29:42
22
Cora Beekman
Zoetermeer
29:42
23
Mandy Huijsing
Delfgauw
29:56
24
Annelisa vd Berge
Rijswijk Zh
29:57
25
Marjolijn Panis
Strijen
30:28
26
Wendy Snel
Ridderkerk
30:31
27
Melanie Vogel
Zoetermeer
30:59
28
Jenny Kerschner
Werkendam
31:00
29
Petra van Zomeren
Schiedam
31:00
30
Karin van Dijk
Zoetermeer
31:43
31
Jeanine Besemer
32:49
32
Nicolette van Swieten
Zoetermeer
33:26
33
Lisette vd Ham
Zoetermeer
33:27
34
Laura Baak
's-Gravenhage
33:40
35
Inge vd Weijde
Delft
33:44
36
Erna Bouwmeester
Zuid-Beijerland
34:34
37
Elsa van Delden
's-Gravenzande
35:25
38
Angela Piening
Spijkenisse
42:21
MFW, 5 KM FITWANDEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Manders
Zoetermeer
33:06
2
Cor Kant
Zoetermeer
38:03
3
Alex Kant
Voorburg
41:54
VFW, 5 KM FITWANDEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syl Wagner
Zoetermeer
38:11
2
Tilly Claeys
40:40
3
Claudia Bennink
Zoetermeer
41:55
Hewlett Packard
Uitslagen.nl
29-02-2004 20:24