Uitslagenlijst 21e Klokloop

Heerde - Zaterdag 25 oktober 2003

RM, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Laar
Epe
3:49
2
Thijs Krukkert
av "De Gemzen"
3:52
3
Jetse van de Grooterhe
Hattem
4:43
4
Hans Jansen
Heerde
4:45
5
Edwin Raidt
av "De Gemzen"
4:48
6
Guido Silvis
av "De Gemzen"
4:56
7
Thijs Doornwaard
av "De Gemzen"
5:04
8
Remco Bergsma
heerde
5:06
9
Marnix Post
av "De Gemzen"
5:07
10
Niels van Lohuizen
Heerde
5:30
11
Eekim Foster
Vaassen
5:33
12
Lars Wonink
av "De Gemzen"
5:49
13
Erwin van der Haar
Vaassen
7:34
14
Gerjan Post
Heerde
8:29
RV, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Louise van Leeuwe
Kranenburg ( D )
5:08
2
Herma Kamphuis
Wapenveld
7:02
3
Annewil Kamphuis
Wapenveld
7:27
4
Dominique Verheijen
av "De Gemzen"
3:45
5
Fleur van de Scheer
Heerde
4:01
6
Alyssia Vreeken
Cialfo
4:09
7
Willemijn van Laar
Epe
4:11
8
Ilona Hofmeijer
av "De Gemzen"
4:21
9
Martine Post
av "De Gemzen"
4:25
10
Marinda Verheijen
av "De Gemzen"
4:35
11
Zaynab Yaqobi
Heerde
4:45
12
Marit van de Put
av "De Gemzen"
4:49
13
Asselien Mensink
av "De Gemzen"
4:54
14
Sharon Tessemaker
Heerde
4:54
15
Iris Wonink
av "De Gemzen"
5:20
16
Elfi Hofmeijer
Epe
5:24
17
Marjolein Post
av "De Gemzen"
5:33
18
Suzan Keddeman
av "De Gemzen"
5:33
19
Marieke Post
av "De Gemzen"
6:31
20
Annemarie Luykx
Elburg
6:33
21
Floor Doornwaard
av "De Gemzen"
7:15
22
Aoleon Foster
Vaassen
7:20
23
Maartje Springeling
Amersfoort
7:04
24
Sanne Springeling
Amersfoort
7:04
25
Aoleon Foster
Vaassen
7:20
RM, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Luykx
av "De Gemzen"
7:25
2
Jeroen van Calker
Zwolle
7:28
3
Ricardo Verheijen
av "De Gemzen"
8:07
RV, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alicia van Doorn
Zwolle
7:50
2
Marleen Mensink
av "De Gemzen"
10:32
3
Judith Wonink
av "De Gemzen"
10:33
RM, 4,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Pelgrom
Dronten
15:09
2
Iordach Voicu
av "De Gemzen"
15:47
3
Wilfred van Holst
av "De Gemzen"
16:05
4
Frank Eggink
Zwolle
16:14
5
Tom Willemse
Apeldoorn
16:27
6
Wim Egberts
av "De Gemzen"
16:42
7
Peter van Grootheest
Zwolle
16:47
8
John de Vries
Apeldoorn
17:12
9
Hans Vuyk
av "De Gemzen"
17:31
10
Bart Remmers
Heerde
17:34
11
Frans Driessen
Olst
17:38
12
Gerald Wonink
Heerde
17:48
13
Gerben Dalhuisen
av "De Gemzen"
18:11
14
Freek van de Graaf
av "De Gemzen"
18:11
15
B'e Remmers
Heerde De Klok
18:25
16
Harry Post
av "De Gemzen"
18:29
17
Robert Eikelboom
Heerde
18:39
18
Marco Wonin k
av "De Gemzen"
18:41
19
Sebastiaan van leeuwen
Nutterden (D)
18:45
20
Roy Klouth
Heerde
19:14
21
Bennie van Riessen
Heerde
19:15
22
Gerjan Otten
Rotterdam
19:31
23
Kees Keizer
av "De Gemzen"
19:38
24
Rene van Leeuwen
Nutterden (D)
19:48
25
Evert Jan Hofmeijer
av "De Gemzen"
19:54
26
Eddy Langeloo
av "De Gemzen"
20:06
27
Nico Basten
av "De Gemzen"
20:06
28
Almar Otten
Deventer
20:14
29
Gerrit Munneke
Zwolle
20:21
30
Henk Grolleman
Heerde
20:27
31
Hilke Knoef
Olst
20:28
32
Henk Jan Kool
Heerde
20:38
33
Bart Potjes
av "De Gemzen"
20:40
34
Albert Roering
Zwolle
20:40
35
Aalt Wensink
av "De Gemzen"
20:44
36
Peter Jansen
av "De Gemzen"
20:45
37
Henk van der Stouwe
Epe
21:16
38
Cees Bood
Zwolle
21:20
39
Gert Jongerman
Wapenveld
21:31
40
Dick Leemkuil
Deventer
21:35
41
Paul Fokke
av "De Gemzen"
21:37
42
Martin Siphhellit
Deventer
21:50
43
Jos Melenhorst
Heerde
22:11
44
Geert van der Sijs
Zwolle
22:57
45
Ton Dijksterhuis
Zwolle
22:58
46
Robert Egberts
Heerde
22:59
47
Willem Nagelhout
Hattem
23:16
48
D. Lokhorst
Heerde
23:17
49
Henk Rozendal
Epe
23:32
50
Wim Krooshof
Wezep
23:38
51
Renger van den Brink
Heerde
24:00
52
Harry van Ling
Zwolle
24:26
53
Jan de Wit
Apeldoorn
24:32
54
Leendert van de Hoeve
Heerde
24:39
55
Gerard Wolterink
Hellendoorn
24:43
56
Rein Bosch
Zwolle
24:56
57
Bennie Kok
Zwolle
24:56
58
Henk Braaksma
Elburg
25:47
59
Anton Hofland
Zwolle
26:05
60
Piet Bood
Wapenveld
26:32
61
Henk Beenen
Zwolle
26:42
62
Rein Ganzinga
Driebergen
27:18
63
Louis Blok
Apeldoorn
30:43
RV, 4,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van leeuwen
Nutterden (D)
18:36
2
Charlotte Montauban
Zwolle
19:26
3
Hannie Tabor
Olst
19:53
4
Debby Schoolen
Cialfo
19:55
5
Amrita Nijhoff
av "De Gemzen"
19:56
6
Linda Dimmers
Zwolle
20:11
7
Eva van Dun
Heerde
20:50
8
Sabrine Grolleman
av "De Gemzen"
20:54
9
Mariska van der Stouwe
Epe
21:14
10
Willie Jansen
Heerde
22:18
11
Centina Bouwman
Cialfo
22:25
12
Nanke Jongman
Zwolle
22:26
13
Tara Nijhoff
av "De Gemzen"
22:27
14
Gwen Daanen
av "De Gemzen"
22:31
15
Angelique van Diepen
Heerde
22:39
16
Esther Kwakkel
Hattem
22:42
17
Laura Blom
av "De Gemzen"
23:00
18
Esther van Drempt
Elburg
23:13
19
Gerda Raveling
av "De Gemzen"
23:16
20
Driesje Eckelboom
av "De Gemzen"
23:17
21
Jacqueline Boschman
av "De Gemzen"
23:24
22
Renee Kuiper
av "De Gemzen"
23:34
23
Francien Brons
Zwolle
24:00
24
Y, Scholten
Epe
24:24
25
Marleen Prins
Zwolle
24:25
26
Marga Stoeve
Zwolle
24:45
27
Inneke Klink
Zwolle
24:46
28
Rainne Bieleman
Zwolle
25:32
29
Hanneke Haan
av "De Gemzen"
25:46
30
Sjoukje Grolleman
Heerde
25:46
31
Heleen Bosma
Deventer
25:55
32
Wies Huisman
Zwolle
26:03
33
Irene Doosje
Zwolle
26:13
34
Geertje Wijbenga
Zwolle
26:25
35
Janet Beenen
Zwolle
26:42
36
Ilse Ganzinga
Driebergen
26:46
37
Agnes Ganzinga
Driebergen
27:17
38
Hetty Rozendal
Epe
29:20
RM, 10,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marty de Leij
Dordrecht
40:06
2
Remco Boer
Wezep
41:29
3
Sander Braaksma
Elburg
42:24
4
Wim Wolf
Elburg
42:52
5
Ronald Verstappen
Deventer
42:56
6
Marcel Kwakkel
Delft
43:17
7
Gert Nooteboom
Epe
43:21
8
Jaap Schonhoven
Oldebroek
43:33
9
Jan Russchen
Hoogeveen
45:17
10
Theo van Hoek
Apeldoorn
45:41
11
Berry Verheijen
av "De Gemzen"
45:49
12
Jaap Groeneveld
Apeldoorn
46:46
13
Albert Vaartjes
Willemsoord
46:48
14
Wichert Bonthuis
Zwolle
47:25
15
Henk Beldman
't Harde
47:50
16
Teun Holdijk
Apeldoorn
48:13
17
Arjen de Wilde
av "De Gemzen"
49:27
18
Laurens Melenhorst
Heerde
49:45
19
Joop Nieuwland
av "De Gemzen"
49:54
20
Jan Dekker
Zwolle
50:06
21
Jaap Holdijk
Eerbeek
50:29
22
Teun Gorsseling
Loenen
50:38
23
Ben Berenschot
Vaassen
51:07
24
Joan Smit
Kampen
51:21
25
Hans Verkade
Zwolle
51:48
26
F. Jongerman
Heerde
51:52
27
Marcel Vastenhout
Apeldoorn
52:07
28
Willie Koudenburg
av "De Gemzen"
52:46
29
Peter Blokker
Zwolle
53:05
30
Henk Overbosch
Apeldoorn
53:12
31
Jan Bax
av "De Gemzen"
53:19
32
Johan van Santen
Nunspeet
53:43
33
Bas van Olphen
Vaassen
53:54
34
Ard Gijssendorffer
Veessen
53:55
35
Henk Juffer
Nunspeet
53:56
36
Hans de Wilde
av "De Gemzen"
54:33
37
Gerald Timmermans
Staphorst
54:40
38
Cor Verbeek
Elburg
54:50
39
Rob van Vliet
av "De Gemzen"
54:52
40
Henk Dokter
Heerde
54:53
41
Gerrit Jan Eckelboom
av "De Gemzen"
54:55
42
Klaas de Jong
Hattem
54:57
43
J. Kasteel
Epe
54:59
44
Simon Verstegen
Vochten
55:11
45
Hans Mulder
Diepenveen
55:15
46
Gerrti Jan Wolf
Oldebroek
55:18
47
H van Putten
Elburg
55:19
48
Andre Eikenaar
Zwolle
55:37
49
Harrie Stemper
Deventer
56:36
50
Ruud van Beveren
Zwolle
56:36
51
Harry Nitrauw
Wapenveld
56:38
52
Elbert van Laar
|Vaassen
56:50
53
Christiaan Buitink
Genemuiden
56:58
54
Ilja Bakker
Zwolle
57:16
55
Corne Tamasnof
Zwolle
57:21
56
Jan Scherpenzeel
Apeldoorn
57:31
57
Dick Toornvliet
Zwolle
58:06
58
Dirk Otten
Heerde
58:28
59
Erik Urbanus
Heerde
58:29
60
Hennie Visser
Zwolle
58:56
61
Harmen Jan Teule
Zwolle
59:18
62
Jan Eddenbos
Kampen
59:20
63
Wijnand Richter
Zwolle
59:30
64
Ares van der Maarel
Apeldoorn
59:47
65
Wim de Mol
av "De Gemzen"
59:49
66
Henk de Vries
av "De Gemzen"
59:55
67
Adrie Bijsterbosch
Heerde
59:59
68
Piet Kool
Heerde
1:00:20
69
Gerard Brouwer
Apeldoorn
1:00:22
70
Gert Keurhost
Heerde
1:00:35
71
Henk Jongman
Lelystad
1:00:40
72
Bernardus van der Laan
Emmeloord
1:00:56
73
Chris Opperman
Apeldoorn
1:01:47
74
Ties Koetsier
Wapenveld
1:01:53
75
Jan Jongman
Elburg
1:02:56
76
Maarten Teutscher
av "De Gemzen"
1:03:09
77
Harry Vos
Zwolle
1:03:10
78
Henk Geerlings
Harderwijk
1:03:51
79
Johan Spans
Zwolle
1:04:44
80
Quirijn Springeling
Amersfoort
1:05:31
81
Kees Springeling
Zwolle
1:05:31
82
Han de Lijster
Apeldoorn
1:10:38
83
Jan Vuijk
Heerde
1:10:59
RV, 10,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Dubbelman
Zwolle
48:13
2
Pien Heuts
Utrecht
51:15
3
Marianne Middelbeek
Groningen
51:46
4
Els Heuts
Zwolle
51:56
5
Margreet Otten
Nijverdal
53:13
6
Lilianne van Haren
Heerde
55:01
7
Adrie van Laar
Kampen
55:04
8
Jolanda Roering
Zwolle
55:36
9
Arda Raidt van Beek
av "De Gemzen"
55:41
10
Linda Faber
Epe
56:49
11
Petra Geertigs
Harderwijk
57:07
12
Tinneke Schipper
Nunspeet
57:26
13
Rita ten Hoeve
Zwolle
58:00
14
Hanneke van Olst
Nunspeet
58:20
15
Christien Melenhorst
Zeewolde
58:41
16
Emmy Verheul
Apeldoorn
58:54
17
Mientje Hofmeijer
av "De Gemzen"
59:03
18
Gene Smit
Kampen
59:22
19
Anneke van Olst
av "De Gemzen"
59:25
20
Evelijn Nieuwland
Wezep
1:01:34
21
Lineke Tepper
Zwolle
1:02:03
22
Alinda Huistra
Zwolle
1:02:05
23
Xandra van Lipzig
av "De Gemzen"
1:03:37
24
Anneke Toornvliet
Zwolle
1:04:16
25
Marijke Weertman
Hattem
1:06:54
26
Wilma Bronsveld
Hattem
1:06:55
27
Anita Klein
Hattem
1:06:56
28
Luoniy van der Haar
Vaassen
1:09:33
29
Anita Timmermans
Vaassen
1:09:34
RM, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
50:55
2
Jeroen Ribbink
Epe
52:26
3
Harold Barmentloo
Beemte Broekland
53:05
4
Gerrit Jan Tichelaar
Oldebroek
53:19
5
Gerard Hesselmans
Vollenhove
54:54
6
Ronald Nijland
av "De Gemzen"
57:25
7
Jaap
Kooiman
57:38
8
Win Potjes
av "De Gemzen"
58:26
9
Gerard Kroes
Olderbroek
59:07
10
Ron Gravendeel
Olst
59:27
11
Bart Mager
Kampen
59:47
12
Joop Weyn
Apeldoorn
59:55
13
Rene Nijkamp
Klarenkamp
1:00:12
14
Henk Schoonhoven
av "De Gemzen"
1:00:28
15
Antonius Poelman
Zwolle
1:00:30
16
John Lamberts
Apeldoorn
1:00:32
17
Bart de Lange
Hardenberg
1:00:49
18
Peter Bood
Zwolle
1:00:51
19
Harry Veldkamp
Epe
1:01:21
20
Herman Rankenberg
Oldeholtwolde
1:01:50
21
Henk van den Esschert
av "De Gemzen"
1:01:57
22
Karel Lokhorst
Elburg
1:02:07
23
Jan Bos
Steenwijkerwold
1:02:48
24
Erik Smeele
Zwolle
1:02:51
25
Wim Egberts
av "De Gemzen"
1:03:01
26
Andre Terbroke
Oosterhout
1:03:07
27
Jan van de Grootenheem
Hattem
1:03:22
28
Gerrit van Ginkel
Apeldoorn
1:03:24
29
Jan Bogaard
av "De Gemzen"
1:03:32
30
Erwin Booy
Zwolle
1:03:55
31
Enzo Cassaro
Wijchen
1:04:03
32
Pons Verheul
Apeldoorn
1:04:06
33
Kees Loef
Zwolle
1:04:08
34
Jan van Veluwen
Zwolle
1:04:15
35
Flip Nijhoff
av "De Gemzen"
1:04:23
36
Bart Post
av "De Gemzen"
1:04:32
37
Freek Vosjan
Hardenberg
1:04:48
38
Gerard Gerritsen
Apeldoorn
1:04:53
39
Jan Bultman
av "De Gemzen"
1:05:15
40
Andre Meuleman
Epe
1:05:24
41
Jan Boeve
Kampen
1:05:27
42
Job de Bruijn
Apeldoorn
1:05:29
43
Henk Visser
Nunspeet
1:05:34
44
Jan Lubbinge
Oene
1:05:51
45
Dirk Slimmen
Vollenhove
1:06:08
46
Aleid Bosch
av "De Gemzen"
1:06:12
47
Michiel Wijermars
av "De Gemzen"
1:06:40
48
Hans van de Belt
Zwolle
1:06:56
49
Hendrik Jan Korterink
av "De Gemzen"
1:07:00
50
Gerard van Huis
Zwolle
1:07:08
51
Theo Fredriks
av "De Gemzen"
1:07:16
52
Gerrit Wensink
av "De Gemzen"
1:07:25
53
Jan Lassche
Zwolle
1:07:26
54
Sietske Herder
Emmeloord
1:07:27
55
Hans Vulkers
Zwolle
1:07:31
56
Henk Korteschiel
Steenwijk
1:07:32
57
Jan Boschman
Hasselt
1:07:34
58
Dirk Jan Bart
Zwolle
1:07:37
59
Jos van Rijt
Amersfoort
1:08:04
60
Roelof Stadman
Apeldoorn
1:08:14
61
Hennie Bottenberg
Kampen
1:08:26
62
Henk Kinket
Olst
1:08:29
63
Gerjan Redekker
Zwolle
1:08:39
64
Geert Visser
Zwolle
1:08:54
65
Hans Jansen
Zwolle
1:08:56
66
Mannie Groeneveld
av "De Gemzen"
1:08:58
67
Bram Baan
Zwolle
1:09:03
68
Rob Jongeneel
Middelburg
1:09:03
69
Karel Bakker
Emmeloord
1:09:04
70
Hans Bloks
Zwolle
1:09:11
71
Jan Maris
Hasselt
1:09:13
72
Henk Bos
Hardenberg
1:09:16
73
Dick van Voorst
Hasselt
1:09:55
74
Roel Roerig
Apeldoorn
1:09:58
75
Erwin Booy
Zwolle
1:10:17
76
Gert Jan Vonk
Amersfoort
1:10:59
77
Gert van Oorspronk
Apeldoorn
1:11:30
78
Henry Derksen
av "De Gemzen"
1:11:36
79
Ton Bello
av "De Gemzen"
1:11:38
80
Jan Reuvenkamp
Zwolle
1:11:40
81
Bert IJspeert
Zwolle
1:11:42
82
Jan Baack
Epe
1:11:47
83
Evert van Norden
Putten
1:11:53
84
Herman Euverman
Zwolle
1:12:01
85
Ron Wolff
Zwolle
1:12:25
86
Evert Akkerman
Meppel
1:12:46
87
Theo Roelofs
Vaassen
1:12:48
88
Harm Prim
IJsselmuiden
1:13:06
89
Peter Olivier
Olst
1:13:18
90
Hennie Stoffelen
Nunspeet
1:13:34
91
Jan Wessels
av "De Gemzen"
1:13:40
92
Wilfred Roebersen
av "De Gemzen"
1:13:42
93
Tom Turksema
Swifterbant
1:13:45
94
Henk Bart
Zwolle
1:13:51
95
Jos Koedijk
Zwolle
1:13:51
96
Hermannus Veldsink
Dedemsvaart
1:13:56
97
Abel Wortelboer
Hasselt
1:14:01
98
Kees Bosselaar
Apeldoorn
1:14:19
99
Hans Debets
Epe
1:14:48
100
Hans Drost
Olst
1:14:51
101
Jack Ribbink
Epe
1:14:55
102
Cees Bottenberg
IJsselmuiden
1:15:09
103
Louis van de Berg
Dronten
1:15:34
104
Janco Raveling
av "De Gemzen"
1:15:36
105
Henk Moerkens
Dronten
1:15:36
106
Lourens van Es
Apeldoorn
1:15:40
107
Hans van Snick
Zwolle
1:15:59
108
Jaap van Gelder
Olst
1:16:01
109
Johan Kloppenburg
Zwolle
1:16:03
110
Richard Hartog
Bunschoten
1:16:16
111
Gert Jan Feddes
Dronten
1:16:19
112
Piet van Mierlo
Dronten
1:16:26
113
Meijndert Jansen
Apeldoorn
1:16:33
114
Ben ten katen
Apeldoorn
1:17:44
115
Erik van Limbeek
Zwolle
1:17:45
116
Arie Pronk
Olst
1:17:56
117
Harald Seynave
Apeldoorn
1:17:58
118
Theo van Nee
Hattem
1:18:08
119
Marcel Vos
Epe
1:18:47
120
Sybrand Westhuis
Dalfsen
1:19:10
121
Rien Lems
Zwolle
1:19:13
122
Henk Poot
av "De Gemzen"
1:19:35
123
Norman Finies
Zwolle
1:19:49
124
Jan dekker
Zwolle
1:20:05
125
Allard van de Meer
av "De Gemzen"
1:20:05
126
Feike Koops
Zwolle
1:20:57
127
Evert Klomp
Apeldoorn
1:21:19
128
Rudy Vermeulen
Zwolle
1:21:46
129
Ben Kok
Kampen
1:23:17
130
Jaco Terbroke
Oosterhout
1:23:36
131
Gerrit Hartog
Huizen
1:24:05
132
Bert Vierhout
Apeldoorn
1:27:00
133
Koen Ramaker
Zwolle
1:27:06
134
Arjen Brilman
Zwolle
1:27:07
135
Hennie Stoel
Zwolle
1:28:13
136
Ge van de Beld
Zwolle
1:28:33
137
Jaap Duyst
Bunschoten
1:36:43
RV, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosa Pieltjes
av "De Gemzen"
58:51
2
Minke Hilgensber
Apeldoorn
1:02:30
3
Gerda van der Kolk
IJsselmuiden
1:08:57
4
Henriet Koornberg
Zwolle
1:09:46
5
Rommie de Witte
Vollenhove
1:12:52
6
Lies Koning
Dronten
1:13:50
7
Rieny Riezebos
IJsselmuiden
1:15:10
8
Christi de Jong
Apeldoorn
1:15:48
9
Ans Dijkstra
Apeldoorn
1:16:14
10
Janny Reezigt
av "De Gemzen"
1:16:30
11
Willy Bakker Fecken
Emmeloord
1:18:22
12
Judith Hetterscheid
Apeldoorn
1:20:59
13
Julie Voets
Zwolle
1:26:12
14
L. Scholten
Zwolle
1:26:16
15
Ans Nijhoff
av "De Gemzen"
1:27:54
16
Wilma Schouten
Apeldoorn
1:28:51
17
Inge Groothedde
Apeldoorn
1:30:14
18
Ineke Telgen
Apeldoorn
1:30:54
georganiseerd door atletiekvereniging "De Gemzen" uit Heerde
www.uitslagen.nl
25-10-2003 15:54