Uitslagenlijst 39e Athloscross

Harderwijk - Zaterdag 18 oktober 2003

JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trystan de Weerdt
Athlos
4:20
2
Marius Wouters
Triathlon
4:24
3
Nick Barelds
AV '34 Apeldoorn
4:25
4
Thomas van Ginneken
Triathlon
4:32
5
Thijs van der Meulen
Isala '96
4:33
6
Bas Oudenhuijsen
AV '34 Apeldoorn
4:42
7
Lukas Bos
Triathlon
4:59
8
Bas Hoving
Athlos
5:10
9
Thomas van Arkel
Athlos
5:10
10
Laurens Keesman
Harderwijk
5:14
11
Neflin de Weerdt
Athlos
5:15
12
Mark Jansonius
AV '34 Apeldoorn
5:20
13
Frank Zegers
AV '34 Apeldoorn
5:37
14
Jelmer Knoet
Harderwijk
5:56
15
Kevin van Tol
AV '34 Apeldoorn
7:01
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Bouman
Athlos
4:35
2
Anja van der Zanden
Triathlon
4:38
3
Liselotte Bouwman
AV '34 Apeldoorn
4:48
4
Britt Hoekstra
AV '34 Apeldoorn
4:54
5
Rachel van Weerdenburg
AV '34 Apeldoorn
4:57
6
Lotus Westerhof
Athlos
5:02
7
Eline Linger
AV '34 Apeldoorn
5:13
8
Anne van Groningen
NOP
5:15
9
Tess Lont
AV '34 Apeldoorn
5:23
10
Tessa Nebbeling
AV '34 Apeldoorn
5:55
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Gerben
NOP
3:56
2
Casper van Ginneken
Triathlon
4:11
3
Erik Lont
AV '34 Apeldoorn
4:18
4
Yael Nahar
Almere '81
4:19
5
Stan Barelds
AV '34 Apeldoorn
4:39
6
Remco Winkeler
Athlos
4:42
7
Appie Kuipers
Athlos
4:46
8
Amand Ducheine
Triathlon
4:46
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke de Boer
Almere '81
3:58
2
Lique Weeren
Triathlon
4:03
3
Roos-Sanne Claassen
NOP
4:13
4
Floor de Haas
Athlos
4:28
5
Loes Oudenhuijsen
AV '34 Apeldoorn
4:30
6
Ella van Amelsvoort
AV '34 Apeldoorn
4:38
7
Mirjam Hehusius
Athlos
4:45
8
Nina Graver
Athlos
4:48
9
Merel van der Maaten
Athlos
5:28
MPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chala Garcia
Athlos
4:00
2
Margit Korporaal
AV '34 Apeldoorn
4:02
3
Karin van Groningen
NOP
4:04
4
Nienke Tebbens
AV '34 Apeldoorn
4:04
5
Lenneke Bouwman
AV '34 Apeldoorn
4:07
6
Shannon van der Graag
Almere '81
4:12
7
Corinne Nugter
NOP
4:15
8
Milou Bouman
Athlos
4:18
9
Annerieke Bouwman
AV '34 Apeldoorn
4:21
10
Mandy van Egdom
Triathlon
4:23
11
Ilse Bisseling
AV '34 Apeldoorn
4:31
12
Rosanne Kuiper
AV '34 Apeldoorn
4:38
13
Alisa Mura
AV '34 Apeldoorn
4:39
14
Anouschka Wolf
Spirit Lelystad
4:46
15
Tamara Burgstede
Triathlon
5:01
JPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wart Weeren
Triathlon
3:26
2
Marlo Grunder
Ermelo
3:26
3
Edwin de Vries
Almere '81
3:44
4
Patrick Winkeler
Athlos
3:49
5
Rowin Visscher
Isala '96
3:51
6
Chaim van Veen
Athlos
3:53
7
NIels van der Meulen
Isala '96
3:55
8
Job Boomgaard
Triathlon
4:00
9
Benjamin Oderkerk
AV '34 Apeldoorn
4:02
10
David Oostinga
AV '34 Apeldoorn
4:06
11
Jurriaan Wouters
Triathlon
4:07
12
Alexander Siteur
Triathlon
4:08
13
Josse Hoekwater
AV '34 Apeldoorn
4:08
14
Koen Bonekamp
AV '34 Apeldoorn
4:10
15
Quincy van Driesten
Athlos
4:12
16
Nijs van Tuijl
AV '34 Apeldoorn
4:13
17
Melvin Deugd
AV '34 Apeldoorn
4:14
18
Casper van Leeningen
AV '34 Apeldoorn
4:17
19
Wilco van Roekel
Climax
4:18
20
Nouaman Saouti
Athlos
4:21
21
Jacco Geuzebroek
AV '34 Apeldoorn
4:22
22
Bas van Rijn
AV '34 Apeldoorn
4:29
23
Wouter Foppen
Athlos
4:32
24
Yannick Buitenhuis
AV '34 Apeldoorn
4:32
25
Willem Bos
Athlos
4:36
26
Jasper Heil
AV '34 Apeldoorn
4:42
27
Bart van Rosmalen
Athlos
4:43
28
Kevin van Vliet
Athlos
4:46
29
Mike van Megen
AV '34 Apeldoorn
4:47
30
Rinse Krist
AV '34 Apeldoorn
4:48
31
Bart Willemsen
AV '34 Apeldoorn
4:52
32
Emiel Schutte
AV '34 Apeldoorn
4:57
33
Jesper Heeres
AV '34 Apeldoorn
5:03
34
Leon Rombouts
AV '34 Apeldoorn
5:11
35
Mark Berghuis
Athlos
5:17
MD, MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Toebes
AV '34 Apeldoorn
5:43
2
Romy Oonk
AV '34 Apeldoorn
5:51
3
Lisanne Drost
Athlos
5:53
4
Regina Cornelizs
Almere '81
6:06
5
Simone Emens
Daventria
6:10
6
Asli Akan
AV '34 Apeldoorn
6:12
7
Marjolein Rombouts
AV '34 Apeldoorn
6:14
8
Kirsten Harleman
AV '34 Apeldoorn
6:23
9
Lisette van Kasteren
Almere '81
6:25
10
Yvon Mulderij
AV '34 Apeldoorn
6:29
11
Myrthr van Weerdenburg
AV '34 Apeldoorn
6:30
12
Robin de Jong
Triathlon
6:42
13
Yvonne van Kalkhoven
Athlos
6:47
14
Anne Bakker
Athlos
6:47
15
Naomie Stout
AV '34 Apeldoorn
7:26
16
Myrthe Elfrink
AV '34 Apeldoorn
8:17
JD, JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Assink
AV '34 Apeldoorn
7:01
2
Wesley Pauel
Almere '81
7:08
3
Marnix Mus
Triathlon
7:44
4
Navaronne van Driesten
Athlos
7:53
5
Niels Baauw
Triathlon
8:03
6
Tim Lieferink
AV '34 Apeldoorn
8:03
7
Glenn Bruns
AV '34 Apeldoorn
8:12
8
Jeffrey Kersaan
AV '34 Apeldoorn
8:12
9
Paul Donders
Triathlon
8:22
10
Vincent Rorije
AV '34 Apeldoorn
8:48
11
Ellard Schutte
AV '34 Apeldoorn
9:04
12
Ruben van Bergen
Athlos
9:05
13
Floris Heel
AV '34 Apeldoorn
9:11
14
Stijn Verheul
AV '34 Apeldoorn
9:14
15
Lex van Beek
Athlos
9:17
16
Wessel van der Veen
Athlos
9:28
17
Joeri WOlf
Spirit Lelystad
9:34
18
Lazlo Westerhof
Athlos
9:51
19
Maarten Klaassen
Athlos
10:03
20
Rik Groothedde
Athlos
10:10
21
Martijn Adam
Athlos
10:16
22
Tom van der Maaten
Athlos
10:20
23
Paul Reijerman
AV '34 Apeldoorn
10:38
24
Jochem Stevense
AV '34 Apeldoorn
11:00
25
Remco Visser
AV '34 Apeldoorn
12:16
MC, MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ismaelle Stout
AV '34 Apeldoorn
7:50
2
Rosalie Krijgsman
Athlos
8:32
3
Iris Bouw
Athlos
10:50
4
Fiona Tamminga
AV '34 Apeldoorn
11:37
MB, MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charissa Czech
Noordkop
7:16
2
Corelien Kloke
NOP
7:25
3
Ilonka vd Hengel
Athlos
7:36
4
Ashley van de Leemkolk
AV '34 Apeldoorn
7:54
5
Madelon Wentink
Athlos
9:18
6
Sandra Schouwstra
Athlos
11:00
JC, JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco de Meer
Athlos
9:01
2
Alex van de Graat
Daventria
9:07
3
Iordache Voicu
De Gemzen
9:08
4
Adri Nugter
NOP
9:17
5
Robertjan Vasse
Athlos
9:31
6
Jelle Boes
Athlos
9:39
7
Niels Otten
Athlos
9:46
8
Marijn Delhez
Athlos
9:48
9
Thomas Luyk
De Gemzen
9:57
10
Stefan Schouten
Athlos
9:58
11
Wouter Foppen
Athlos
10:14
12
Lars Baauw
Triathlon
10:34
13
Jan Bertijn
Athlos
10:38
14
Jeroen Pasman
Athlos
11:23
15
Xander Knispel
Athlos
11:47
16
Dorian van Dalen
Athlos
12:06
17
Martijn Lankhorst
AV '34 Apeldoorn
12:35
18
Marinus Wels
Athlos
12:50
19
Dennis Bout
Athlos
13:08
JB, JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
8:45
2
Wouter Nijkerk
AV '34 Apeldoorn
8:55
3
Dennis Meijer
Athlos
10:13
4
Alexander Hensen
Athlos
10:25
MA, MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy
Argo
9:20
2
Kirsten Huijgen
Athlos
10:58
3
Minke Leensen
Athlos
12:35
H SPR, HEREN SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Beumer
Prins Hendrik
7:48
2
Boyd Declercq
Almere '81
8:12
3
Jesse Kayser
Utrecht
8:17
4
Robert Spoek
Ciko '66
8:30
5
Ernst van Beekhuizen
Athlos
8:38
6
Johan Bos
Athlos
8:52
7
Martijn Klaassen
Athlos
9:14
8
Dirk Wigmans
Vaassen
9:36
D SPR, DAMES SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit van den Broek
Athlos
10:44
JA, JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Licht
AV '34 Apeldoorn
19:33
2
Gert jan Wassink
Argo
19:46
3
Peter Janssen
Typhoon
20:25
DAMES, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irma Heeren
Athlos
17:36
2
Miranda Boonstra
Prins Hendrik
17:58
3
Elvine jepkoech-Korir
18:14
4
Grete Koens
Ciko '66
18:48
5
Marije te Raa
AV '34 Apeldoorn
19:14
6
Evan Janssen
GAC Hilversum
19:24
7
Zahra Essabbar
Atos
20:04
8
Ingrid Coster
Atos
20:34
9
Wendy Detert
Ciko '66
21:05
10
Annette Voets
Veluwe
21:09
11
Ria van Weezep
Spirit Lelystad
23:22
12
Marijke Kroon
Phoenix
23:31
13
Sandra van Huffelen
Athlos
24:27
14
Jacqueline van Norden
Athlos
27:34
15
Chris Melenhorst
Zeewolde
57:02
HEREN, HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Raburu
31:05
2
David Koech
31:06
3
Mark Parcque
Haag Atletiek
32:25
4
Rob Detert
AV '34 Apeldoorn
32:28
5
Aden yusuf Farah
Hanzesport
33:24
6
Richard Mokamadi
Atos
33:28
7
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
34:10
8
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
34:34
9
Arno Hoevink
AV '34 Apeldoorn
35:04
10
Leon Sanderman
AV Rijssen
35:08
11
Andre Plette
Isala '96
35:27
12
Jeroen Ribbink
Cialfo
36:03
13
Arjan Van Poolen
Athlos
36:18
14
Ruud van der Wal
AV '34 Apeldoorn
36:39
15
Bert van Driesten
Athlos
36:52
16
Seran Nijkamp
AV '34 Apeldoorn
37:18
17
Erwin Noorman
Spirit Lelystad
37:43
18
Tom Egging
Ciko '66
38:01
19
Patrick Kuijken
Athlos
38:25
20
Herman Mooij
Athlos
38:38
21
Evert Spijkerbroek
Cialfo
39:46
22
Gerard Kroes
Cialfo
39:53
23
William Augusinui
De Spartaan
39:58
24
Michiel Boonstra
Ciko '66
40:37
25
Michel Ruiter
Isala '96
41:13
26
Erik Steijlen
Athlos
41:39
27
Ben van Zundert
Phoenix
41:47
28
Gert Verhoeve
Athlos
42:30
29
Frank de Graaff
AV '34 Apeldoorn
43:01
30
Mark van Rijswick
Ciko '66
43:06
31
Kees Haasnoot
Leiden Atletiek
43:34
32
Wim Mattijsen
Leusden
44:31
33
Maikel Mardjan
AV '34 Apeldoorn
44:58
34
Gerrit Alkema
Harderwijk
45:07
35
Edwin Gulicky
Rotterdam
47:03
36
John Kok
Harderwijk
48:00
37
Lodewijk Wiggers
Athlos
48:19
38
Bart van der Meulen
Zwolle
48:21
39
Gerrit van Gessel
Triathlon
49:26
HV40+, HEREN VET 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Dirks
Ciko '66
35:12
2
Chris Henet
Ciko '66
35:37
3
Ruud Jansen
Athlos
36:43
4
Tjibbe de Vries
Cialfo
37:35
5
Henk Uitslag
PEC 1910
37:36
6
Kees Bertijn
Athlos
39:19
7
Andre Roelofs
Ciko '66
39:35
8
Rene Jonkers
Lycurgus
39:57
9
JOhn Coster
Atos
40:00
10
Rob Cormelisz
Zuidwal
40:13
11
Gerrit jan Bakker
Athlos
40:20
12
Jaap Kooiman
Cialfo
40:47
13
Henk WOlf
Spirit Lelystad
41:56
14
Nico van Leeuwen
Athlos
43:08
15
Gerard van de Bovenkam
Loopgroep PK
43:10
16
Bert Vossebelt
Athlos
43:28
17
Paul van Dalen
Athlos
43:30
18
Jeen de Meer
Loopgroep PK
44:13
19
Joop Albers
Amersfoort
44:27
20
Peter Rijpkema
Dronten
44:43
21
Jan Lubbinge
Cialfo
45:11
22
Jan Minderhoud
Ermelo
46:57
23
Kees de Groot
Athlos
47:22
24
Constan van Ginneken
Triathlon
49:14
25
Jan Hop
Harderwijk
56:12
26
Frank Verkley
Athlos
59:04
27
Rob van Luttikhuizen
Athlos
1:00:11
HV50+, HEREN VET 50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Sanderman
AV Rijssen
28:57
2
MArtin Spraakman
ARGO '77
29:25
3
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
30:10
4
Mark Bode
Almere '81
30:45
5
Kor van de Polder
Veteranen Nederland
31:31
6
Peter Boeting
Ermelo
33:42
7
Dick Doornebal
Cialfo
34:51
8
Evert Cornelisz
Zuidwal
35:03
9
Willem Landman
Spirit Lelystad
35:11
10
Peter van Doeveren
DenHaag
36:02
11
Theo Stevens
Athlos
36:14
12
Willem Langendijk
Flevo Delta
36:42
13
Piet van Mierlo
Flevo Delta
38:59
14
Durk Reitsma
Athlos
39:01
15
Harry Holtkamp
Athlos
40:06
16
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
43:28
17
Onno Petiet
Spirit Lelystad
54:45
Polskamp Meat Industrie BV
Uitslagen.nl
28-12-2003 12:42