Uitslagenlijst 1e Zandstuve Bosloop 2003/2004

Den Ham Ov - Zaterdag 18 oktober 2003

J11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Slinkman
Nieuw Heeten
6:00
2
Arno Slinkman
Nieuw Heeten
6:07
3
Robbin Schulenburg
Rijssen
6:13
4
Ron Willems
Bergentheim
6:17
5
Rens Kruiper
Haarle
6:36
6
Nick Schuurs
Den Ham
6:37
7
Niek Boom
Nieuw Heeten
6:41
8
Emiel de Wit
Vriezenveen
6:48
9
Robert Tijhuis
Rijssen
6:53
10
Rick Luiten
Holten
6:59
11
Nadim van Minnen
Almelo
6:59
12
Luuc Luiten
Holten
7:04
13
Dinand Hankamp
Vroomshoop
7:54
14
Bas Jongejan
Nijverdal
7:57
15
Allard Meijerink
Den Ham Ov
8:11
16
Alwin Sluijer
Den Ham
10:44
17
Robbin Meijerink
Den Ham Ov
11:31
M11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Pekkeriet
Holten
6:30
2
Cheyen van der Weide
Vroomshoop
7:38
3
Kristel Schuurs
Den Ham
8:11
4
Annelinde Jongejan
Nijverdal
8:12
5
Anniek Witzand
Vroomshoop
9:01
6
Annejet Tuinstra
Almelo
9:35
7
Carolyne Kroeze
Sibculo
9:59
8
Sigrid Huiskes
Westerhaar
13:29
J15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank ten Brinke
Bergentheim
11:36
2
Armando Kleise
Vriezenveen
11:43
3
Ruud Boom
Nieuw Heeten
11:43
4
Stefan Pekkeriet
Holten
12:15
5
Branco van Minnen
Almelo
13:39
6
Geert Tuinstra
Almelo
13:41
7
Ids Tuinstra
Almelo
14:53
M15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
S. Veurink
Ommen
16:46
V-35, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
22:30
2
Janke Noeverman
Beerzerveld
24:11
3
Jenny Jansen
Vroomshoop
24:15
4
Janneke Mulder
Vriezenveen
25:38
5
Julian Vugteveen
Vriezenveen
25:51
V35+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Sytsema
Wierden
20:20
2
Karin de Vries
Hengelo
24:15
3
Femmie Derksubak
Daarlerveen
25:15
4
Gerda Spit
Vriezenveen
25:50
5
Jeanette Scholtens
Velp
25:53
6
Sonja Bos
Geesteren Ov
26:20
7
Rita Croezen
Westerhaar
26:24
HSEN, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Vries
Hengelo
17:25
2
Bronnie Dodde
Veendam
17:36
3
Seine Willems
Bergentheim
18:13
4
Jelle Sytsema
Groningen
18:31
5
Rene de Jager
Sibculo
18:37
6
Jan Schuurs
Den Ham
18:38
7
Hendri Schipper
Sibculo
18:58
8
Peter Visser
Goor
19:17
9
Henk Bos
Vriezenveen
20:48
10
Martijn Reurink
Vriezenveen
21:23
11
Robert Timmers
Vriezenveen
21:27
12
Sander de Wit
Vriezenveen
22:05
13
Hendri Snijder
Westerhaar
22:30
14
Dinand Kist
Daarlerveen
23:43
15
Kevin Spit
Vriezenveen
24:51
H40+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Bouwhuis
Velp
16:57
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
16:58
3
Jakob Renkema
Nijverdal
17:03
4
R.H. Reekers
Westerhaar
17:27
5
Jan Peter de Vries
Hengelo
17:50
6
Jan Hankamp
Vroomshoop
18:02
7
Eduard Kruiper
Haarle
18:17
8
Jan Kamphuis
Vroomshoop
18:55
9
Johan Pape
Vriezenveen
20:12
10
Marco Vlaming
Ommen
20:13
11
Jan Kist
Daarlerveen
20:25
12
Andre Sasbrink
Nijverdal
20:26
13
Evert Bos
Vriezenveen
20:47
14
Jan Mannes
Nieuwleusen
20:52
15
Jan Otten
Nieuwleusen
21:04
16
Jan Pezy
Vriezenveen
21:39
17
Tjerk Tuinstra
Almelo
22:24
18
Hans Dekker
Vriezenveen
23:59
19
Gerrit Sluijer
Den Ham
24:10
20
Henk Snijder
Westerhaar
24:12
21
Jan Timmer
Vroomshoop
24:50
22
Kees Span
Vriezenveen
34:20
H50+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Kuilder
Vroomshoop
18:36
2
Theo Kosters
Goor
19:40
3
Johannes Kuilder
Almelo
22:08
4
Koos Sytsema
Wierden
22:17
5
Rob Bakker
Almelo
22:19
6
D. Kristiaans
Vriezenveen
22:30
7
Ap Koetsier
Holten
24:29
8
G. Munneke
Zwolle
25:22
9
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
25:51
H60+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Smit
Almelo
23:41
2
W. Wilbers
Wierden
27:28
3
Ben Peereboom
Hengelo
27:28
4
Loek van Halderen
Vriezenveen
32:42
VSEN, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Mouwer
Nunspeet
49:09
2
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
49:27
3
Sandra Berenst-Vulink
Vroomshoop
52:33
VVET, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Borne
35:23
2
Annette van der Weide
Vroomshoop
49:35
3
Simone Neep
Vriezenveen
55:16
4
Anja Bouwman
Velserbroek
57:38
5
Lidi Voorend
Almelo
59:20
HSEN, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertil Krukkert
Nijverdal
33:29
2
Mark Saathof
Nijverdal
34:00
3
John Blankhorst
Raalte
34:22
4
Ferrie de Roo
Wierden
35:50
5
Marcel Nijhof
Holten
36:40
6
Gert Berenst
Vroomshoop
36:56
7
Gerhard Rohof
Vriezenveen
38:42
8
Arie Veltink
Bergentheim
38:54
9
Bert Luchies
Vroomshoop
39:33
10
Benno Witzand
Vroomshoop
42:40
11
Martijn Reurink
Vriezenveen
43:37
12
Robert Boerkamp
Vriezenveen
52:55
H40+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Oonk
Almelo
35:33
2
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
38:38
3
Jan Russchen
Hoogeveen
39:07
4
Tony Ruiter
Den Ham
39:10
5
Bertus Stegeman
Vriezenveen
39:30
6
Maarten van Minnen
Almelo
40:16
7
Arian Wassink
Almelo
40:55
8
Roelof Veurink
Den Ham
41:23
9
H. Enoch
Den Ham
41:48
10
Fokke Wind
Den Ham
41:58
11
Andre Spit
Vriezenveen
42:02
12
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
42:22
13
Herman Davenschot
Vroomshoop
42:38
14
H. Veurink
Ommen
43:12
15
Hildo Veltink
Hardenberg
43:49
16
Rudi Prigge
Borne
43:52
17
W. Croezen
Westerhaar
43:58
18
Freddy Jansen
Ommen
47:39
19
Nico Wassens
Dedemsvaart
47:44
20
Ben Binnenmars
Den Ham
47:57
H50+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans ter Mors
Enschede
36:04
2
Joop Kuppens
Raalte
37:54
3
Herman Bouwhuis
Den Ham
38:50
4
Henk Aalderink
Vriezenveen
39:43
5
Wim Mouwer
Nunspeet
40:01
6
F. De Lange
Enter
40:37
7
Filip Jalink
Vriezenveen
46:33
8
Jan Kollen
Hollandscheveld
47:39
9
G. Bolte
Hardenberg
49:46
10
Jaap Bouwman
Velserbroek
50:05
H60+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Gijzen
Vriezenveen
44:59
2
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
56:22
Hopelijk heeft u genoten en mogen we u bij onze
volgende lopen op 29 november, 17 januari, 14
februari of 13 maart wederom verwelkomen.
Voor alle uitslagen en de tussenstand of een
reactie op onze wedstijd:
http://members.home.nl/av-vriezenveen
Organisatie: AV-Vriezenveen. De organisatie bedankt Scouting Azoelen voor
het gebruik van gebouw en Fit Care Fit4Life voor de hoofdsponsoring.
Uitslagen.nl
18-10-2003 00:00