Uitslagenlijst ACO Touwen Crosscompetitie

Ommen - Zaterdag 11 oktober 2003

M -10, 1,6 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herlinde Roke
Ommen
7:24
2
Hilde Vink
STEGEREN
9:31
3
Sasja van Toly
Dalfsen
9:42
4
Finja van Toly
Dalfsen
9:44
J -10, 1,6 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel de Wit
VRIEZENVEEN
7:05
2
Marnix Woertink
Ane
7:49
3
Erik Hamberg
OMMEN
8:00
M -15, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
17:18
J -15, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Veneman
Ommen
15:08
2
Frank ten Brinke
Bergentheim
15:35
3
Gertin Roke
Arrien
16:36
4
Armando Kleise
Vriezenveen
16:45
5
Michel Hogenkamp
WITHAREN
17:42
6
Martijn Gelderman
Balkbrug
17:54
7
Wilmer Makkinga
OMMEN
22:00
J +16, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilco Lohuis
Raalte
15:30
2
Jurrie Kroon
OMMEN
22:10
D -34, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine ten Kate
BALKBRUG
31:26
2
Kim Rientjes
DALFSEN
34:36
3
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
37:20
4
Dieneke Bouwhuis
BERGENTHEIM
38:36
5
Henriette Smid
OMMEN
38:46
6
Rianne Dijk
Ommen
42:53
7
Marjon Kappert
Dedemsvaart
43:11
8
Mirranda van der Veen
OMMEN
47:32
D +35, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
33:58
2
Janny Bakker
NIEUW LEKKERLAND
36:11
3
Roelie Lennips
HARDENBERG
39:09
4
Geetje Boelen
Zuidwolde
42:13
H -39, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Linckens
Ommen
26:21
2
Mark Saathof
NIJVERDAL
27:05
3
Richart Willems
Ommen
28:09
4
Manfred Boer
Ommen
28:31
5
Gert Berenst
Vroomshoop
28:48
6
Martijn Hofstede
NIJVERDAL
29:43
7
Klaas Luten
RUINERWOLD
30:58
8
Theo Oldehinkel
HARDENBERG
32:32
9
Herco Tijmens
Staphorst
33:34
10
Sander de Wit
VRIEZENVEEN
36:12
11
Martijn Reurink
VRIEZENVEEN
36:20
12
Hans Odink
OMMEN
40:00
H -45, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Beldman
DALFSEN
28:13
2
Frans Oonk
Almelo
28:16
3
Bronnie Dodde
VEENDAM
28:40
4
Arie Reurink
BALKBRUG
30:06
5
Jasper Klein
DEDEMSVAART
31:07
6
Dirk Timmermans
Heemse
32:20
7
Jan Timmermans
Heemse
32:37
8
Marco Vlaming
Ommen
32:54
9
Wim Voorhuis
ALMELO
33:22
10
P Borgman
Dedemsvaart
39:53
H +46, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jakob Renkema
NIJVERDAL
28:05
2
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
29:08
3
Dirk Wigmans
VAASSEN
29:40
4
Ben Mars
COEVORDEN
30:54
5
Frans Hoekstra
GRONINGEN
31:03
6
Marinus Woertink
Ane
31:32
7
Hans Klein
DEDEMSVAART
32:13
8
Ben Valkman
Almelo
32:41
9
Jaap den Bakker
OMMEN
33:36
10
Henk Veurink
Ommen
34:35
11
Jan Fransen
HASSELT
35:45
12
Johannes Kuilder
Almelo
36:55
13
Nico Wassens
Ommen
37:35
14
Gerrit Munneke
ZWOLLE
38:21
15
Jaap Zijlstra
VRIEZENVEEN
43:07
16
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
45:45
D +35, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hermie Drenth
ZWOLLE
51:15
2
Cisca Gerner
OMMEN
1:02:53
H -39, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
NIJVERDAL
39:50
2
Bert Kelder
Den Ham
41:32
3
E Post
Bergentheim
43:17
4
Peter Bakker
BATHMEN
44:23
5
Wim Ramaker
Marienberg
45:13
6
Sander Braaksma
ELBURG
45:22
7
Wim Wolf
ELBURG
45:47
8
Klaas Compagner
Staphorst
46:12
9
Gerard Reimink
Lemlerveld
46:22
10
Gerjan Woelders
OLDEMARKT
47:53
11
Gerhard Rohof
VRIEZENVEEN
48:35
12
Gerben Woelders
ZWOLLE
48:52
13
Albert de Boer
Staphorst
50:56
14
Gerben Bisschop
RAALTE
51:43
15
Rene Elzinga
VROOMSHOOP
52:53
16
Rob Beker
Zwolle
53:13
17
Martijn Reurink
VRIEZENVEEN
56:49
18
Aart Ramaker
Marienberg
58:23
19
Mark Saathof
NIJVERDAL
58:44
H -45, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Kooiker
Rouveen
43:31
2
Andre Nije Bijvank
Haarle
44:05
3
Henk Meppelink
Gramsbergen
45:36
4
A de Lange
Hardenberg
46:46
5
A j Burgers
DEVENTER
47:06
6
Tony Ruiter
Den Ham
48:13
7
A Timmerman
Staphorst
49:42
8
H Enoch
Den Ham
51:22
9
Bertus Stegeman
VRIEZENVEEN
52:00
10
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
52:16
11
Wim Pasman
Dalfsen
52:44
12
Marten Bolt
Zwolle
53:53
13
J Nije Bijvank
Lemelerveld
54:23
14
Jan Pezy
VRIEZENVEEN
58:16
H +46, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
43:14
2
Cor Bakker
NIEUW LEKKERLAND
43:25
3
Roelof Hutten
BRUCHTERVELD
44:48
4
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
45:10
5
Henk van Duren
Hardenberg
46:51
6
Herman Bouwhuis
Den Ham
47:26
7
Gerard Arends
STAPHORST
48:12
8
Freek Vosjan
Hardenberg
49:44
9
Henrie Reuvekamp
Haerst
50:27
10
Silvo vd Vegte
21081956
51:40
11
Bertus Schutte
Ommen
56:10
12
Bertus vna Elburg
Nijverdal
57:03
13
Theo Oortwijn
NIJVERDAL
58:00
14
Jan Timmerman
Vriezenveen
58:56
15
Roel Gaasbeek
Ommen
58:59
16
Derk Pullen
STAPHORST
1:01:13
17
Gerhars Bolte
HARDENBERG
1:02:52
ATLETEN BEDANKT VOOR JULLIE SPORTIEVE INZET
VOLGENDE BOS- EN CROSSLOOP OP 13 DECEMBER,
10 JANUARI 2004 EN 21 FEBRUARI 2004

UITSLAGEN OP INTERNET? WWW.ACOTOUWEN.TK OF WWW.UITSLAGEN.NL
5E TOUWEN HALVE MARATHON ZATERDAG 3 APRIL 2004
HOOFDSPONSORS: TOUWEN TAPIJT EN GORDIJNEN - OMMEN
VAN ELDEREN + PARTNERS ACCOUNTANTS, BELASTING ADVISEURS
www.uitslagen.nl
10-11-2003 21:47