Uitslagenlijst Zilveren Turfloop

Mijdrecht - Zondag 5 oktober 2003

1D9, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Ee
De Kwakel
6:41
2
Danella Bos
Nieuwkoop
6:56
3
Dagmar Smid
Nieuwkoop
6:59
4
Tara Smid
Nieuwkoop
7:33
5
Frederique van Zijtvel
Mijdrecht
9:21
6
Kim Gaaikema
Mijdrecht
9:24
1H9, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van Egmond
Mijdrecht
5:59
2
Wesley Pauw
Mijdrecht
6:19
3
Tomas Daars
Aalsmeer
6:22
4
Jesper Rijneker
Zevenhoven
6:22
5
Wesley van 't Hart
Mijdrecht
6:37
6
Menno Koolhaas
Amstelveen
6:40
7
Robert-Jan van Zijtvel
Mijdrecht
6:50
8
Dennis Kruyt
Mijdrecht
6:58
9
Frank Rijkeboer
Mijdrecht
7:12
10
Jelle Jansen
Hilversum
7:23
11
Gary van Tol
Mijdrecht
7:44
12
Rink Stiekema
Mijdrecht
7:53
13
Kelvin Breewel
Mijdrecht
8:39
14
Paul Vergeer
Nieuwkoop
11:13
1D12, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marissa van der Hoorn
Nieuwveen
6:37
2
Monique Kraan
Mijdrecht
7:26
3
Saskia Kraan
Mijdrecht
7:37
4
Anouk Roling
Wilnis
8:28
1H12, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Qussama El Kharraz Ala
Amsterdam
5:22
2
Jordi Baars
Aalsmeer
5:27
3
Mark Rijkeboer
Mijdrecht
5:48
4
Ronald Pauw
Mijdrecht
5:58
5
Richard Vergeer
Nieuwkoop
6:00
6
Bjorn van Engeland
Mijdrecht
6:39
7
Nigel van der Valk
Mijdrecht
6:54
8
Elroy Baas
Mijdrecht
7:04
9
Patrick Molenman
Mijdrecht
7:10
10
Marco Buis
Mijdrecht
7:14
11
Millan Koek
Mijdrecht
7:27
12
Jeffrey Zoer
Harmelen
7:50
13
Joey Zoer
Harmelen
9:08
5D, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Krause
Uithoorn
21:52
2
Sandra Oudshoorn
Mijdrecht
24:29
3
Marka Breedijk
Uithoorn
24:37
4
Laurine Nuy
Mijdrecht
26:59
5
Jeannette Vergeer
Nieuwkoop
27:09
6
Klasien Hindriks
Nieuwkoop
27:28
7
Bea Dalebout
Mijdrecht
27:31
8
Willy Moleman
Mijdrecht
27:57
9
Anja de Jong
Mijdrecht
28:23
10
Christien van der Kolk
Mijdrecht
29:16
11
Marina de Jong
De Hoef
29:23
12
Jacqueline Sevenster
Amstelveen
29:33
13
José Stolwijk
De Kwakel
29:40
14
Jos Kooyman
Mijdrecht
29:41
15
Linda Kraan
Mijdrecht
30:13
16
Eline vd Horst
Mijdrecht
30:24
17
Margreet Ketelaar
Wilnis
30:31
18
Lydia de Rijk
De Kwakel
30:44
19
Carmen Los
Poortugaal
31:32
20
Corrie Hessels
Mijdrecht
32:33
21
Akke Huy
Mijdrecht
33:41
5H, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janpieter Baars
Aalsmeer
17:47
2
Maikel Pauw
Mijdrecht
19:06
3
Alex Da Conceicao
Utrecht
19:19
4
Kris Baken
Mijdrecht
21:17
5
Kevin Regelink
Mijdrecht
21:31
6
Wouter Winters
Mijdrecht
22:03
7
Cor Bobeldijk
Beverwijk
23:04
8
Hein Aafjes
Mijdrecht
23:57
9
PJM Moleman
Mijdrecht
24:02
10
Michael van Doan
Amstelveen
25:19
11
Jelmer Stiekema
Mijdrecht
26:12
12
Harrie de Rijk
De Kwakel
30:01
13
Fred Bakkenist
Alphen aan den Rijn
30:14
14
Eddy Meyer
IJsselstein Ut
31:07
15
Jan Konst
Mijdrecht
31:35
16
Arjen Huy
Mijdrecht
32:23
10PD, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Cleassens
Mijdrecht
46:24
2
Marjan van 't Hart
Mijdrecht
47:46
3
Marca van Straten
Weteringbrug
49:37
4
Anny Lalmers
Uithoorn
50:35
5
Anne Wiebe de Boer
51:31
6
Corrie Verbruggen
De Kwakel
51:36
7
Jacqueline Limpens
Amstelveen
51:38
8
Nancy Eelzak
Amsterdam
51:41
9
Conny van Schie
Lisse
51:51
10
Marly Thomassen
Woerden
52:30
11
A van der Burg
Ouderkerk aan de Ams
52:41
12
Corrine van den Bergen
De Hoef
53:32
13
Agnes Gerritsen
Amstelveen
53:49
14
Annet van Andel
Amstelveen
54:07
15
Heleen Boot
Abcoude
55:35
16
Patricia de Jager
Mijdrecht
55:47
17
Jenny Honkoop
Vinkeveen
1:00:31
18
C Hertle Rijkeboer
1:01:19
19
Elly Baas
Mijdrecht
1:02:37
20
Diana Egberts
Nieuwkoop
1:04:33
10PH, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Licht
Amstelveen
37:42
2
Ricardo van 't Schip
Mijdrecht
37:57
3
Jan van Heteren
Aalsmeer
38:16
4
Lennard Elenbaas
Mijdrecht
38:32
5
Jan Vergeer
Nieuwveen
38:34
6
Johannes Koolhaas
Amstelveen
39:46
7
Paul van Rijn
Driebergen-Rijsenbur
40:47
8
Rory van 't Schip
Mijdrecht
40:56
9
Jeroen van Deveren
Woerden
41:43
10
Bert Diemen
Vinkeveen
41:59
11
Bas de Bruin
Amstelveen
42:04
12
Remco Metselaar
Aalsmeer
42:19
13
Marcel Leliveld
Mijdrecht
42:33
14
A3 Vermeulen
Amsterdam
42:34
15
Peter van Leeuwen
Amsterdam
42:48
16
Michel Schippers
Woerden
42:52
17
Hans Kooyman
Vinkeveen
43:21
18
Hans de Groot
Uithoorn
43:34
19
Jan Fontijn
Mijdrecht
43:37
20
Rene de Koning
Wilnis
44:04
21
Jos van 't Schip
Mijdrecht
44:08
22
Richard de Kuyer
Uithoorn
44:54
23
Marc Egbers
Mijdrecht
44:59
24
Theo Vork
Utrecht
45:18
25
Wim van der Laan
Mijdrecht
45:42
26
Jos van der Pijl
Zevenhoven
45:42
27
Hans Middag
Uithoorn
46:02
28
Chris van Es
Cothen
46:10
29
Ton Ikink
Nieuwegein
46:18
30
Remco Elenbaas
Mijdrecht
46:19
31
Ruud van Es
Mijdrecht
46:32
32
Van Veen
Mijdrecht
46:34
33
Gerard de Jong
Mijdrecht
46:36
34
Ben de Groot
Ter Aar
46:45
35
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
46:55
36
Michael Pluger
Woerden
46:58
37
Han Gaaikema
Mijdrecht
47:01
38
Gert Bakker
Mijdrecht
47:07
39
Theo Noij
Mijdrecht
47:08
40
Bert van Eenennaam
Vinkeveen
47:18
41
Henny Kooyman
Mijdrecht
47:29
42
Ronald Bottema
Woerden
47:30
43
Aube van der Zijden
Mijdrecht
47:36
44
John Heysteeg
Amstelveen
47:40
45
Berrie Schuurman
Maarssen
47:42
46
Hans de Best
Mijdrecht
48:02
47
André Donselaar
Maarssen
48:06
48
Jos de Vries
Heemskerk
48:09
49
Wim de Beer
Kudelstaart
48:32
50
Mast Lensen
Maarssen
48:38
51
Debbe van der Hoek
Weesp
48:47
52
Herman Methorst
Harmelen
49:02
53
Hendrik Sloogkamp
Mijdrecht
49:09
54
Dick de Kuijer
Aalsmeer
49:45
55
Elmo van 't Schip
Mijdrecht
50:13
56
Jan de Boer
Rijnsaterwoude
50:30
57
Peter van Es
Aalsmeer
50:53
58
Erik van Driel
Uithoorn
51:00
59
Ron Besamusea
Montfoort
51:04
60
Roy Schnetz
Uithoorn
51:07
61
Wilco Kuijlenburg
Mijdrecht
51:11
62
Hans de Boer
Mijdrecht
51:12
63
Henk Janmaat
Kudelstaart
51:28
64
Jacques Marchand
Mijdrecht
51:53
65
Piet van Roijen
Mijdrecht
52:15
66
Adri vd Sluis
Aalsmeer
52:31
67
Joost van der Horst
Amsterdam
52:47
68
JJ Niek
Aalsmeer
52:49
69
Raymond Bot
Mijdrecht
52:52
70
Jan Aufenmacker
Mijdrecht
53:07
71
Luuk Buma
Alphen aan den Rijn
53:08
72
Roel Regelink
Mijdrecht
53:25
73
Adriaan Vis
Wilnis
53:43
74
Rob Degger
Amstelveen
53:56
75
John van Doorn
Amstelveen
54:00
76
Walter vd Akker
Hilversum
54:08
77
Jeroen Houffelaar
Uithoorn
54:16
78
Jacco vd Berg
Utrecht
54:46
79
Ruud Emertus
Amstelveen
54:52
80
Remmert Wetsema
Haarlem
54:58
81
Robert van der Bijl
Rotterdam
55:22
82
René Rijkeboer
Mijdrecht
55:34
83
Loek Sassen
Ter Aar
55:59
84
Chris Reizevoort
Nieuwegein
56:16
85
Willem Bosland
Vinkeveen
56:33
86
Ronald Sreefkerk
Mijdrecht
56:41
87
Chiel Aufenmacker
Mijdrecht
57:52
88
Maarten Breggeman
Uithoorn
57:56
89
Jan Troost
IJsselstein Ut
59:11
90
Hans van 't Hof
Mijdrecht
1:03:08
91
Rob Fokkens
Almere
1:04:03
92
Bernd van den Berg
Vinkeveen
1:04:36
93
Arne Rekelhof
Uithoorn
1:05:37
94
Theo van Es
Nijkerk Gld
1:09:03
10WD, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zahra Es Sabbar
Atos
39:53
2
Femke Schuurman
KAV Holland
42:44
3
Karin Versteeg
AKU
42:58
4
Julitta Boschman
AV Aalsmeer
44:45
5
Petra Serné
AKU
46:18
6
Gerda Derbert
AKU
52:43
10WH, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert van Bergen
Phanos
32:55
2
Joop Pauw
Hellas
34:57
3
Ronald de Roos
Hellas
35:48
4
Gerjon Ikink
Atverni
38:05
5
Jacques Wijfje
Clytoneus
38:54
10WV1, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Kruis
Typhoon
35:20
2
Glijn van ter Meij
Atos
36:18
3
Johan van Breda
Typhoon
36:51
4
Arjan Alkema
Hellas
37:18
5
Peter Mochel
Hellas
38:45
6
Dick Stam
Running Athletic Poi
40:15
7
Pim van Oostwaard
AKU
44:58
8
Jan Honhoff
AKU
50:17
9
Herbert Dupomt
Startbaan
54:08
10WV2, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien Hoogenboom
Veteranen Nederland
38:26
2
Piet Gerritsen
Startbaan
46:46
3
Bert Liebrechts
AKU
50:34
4
Gerrit van der Steeg
AV Aalsmeer
56:54
5
Jos Lakeveld
AKU
57:37
10BUS, 10 KM BUSINESS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek Koersvelt
Bayer B.V. - Team 1
37:10
2
Bram van Schagen
Ons Tweede Thuis
37:39
3
Robert Luttikhuizen
Bayer B.V. - Team 1
37:47
4
Astilon Tissoudali
Bloemenveiling Aalsm
38:24
5
Ton Wesseling
van Nieuwkerk
39:01
6
Bas Adams
VU-Exact - Team 1
39:02
7
Bertus Vrielink
Veenlanden College
39:24
8
Frank Veld
Bloemenveiling Aalsm
39:39
9
Dirk van Nieuwkerk
van Nieuwkerk
39:44
10
Hennie van Nieuwkerk
van Nieuwkerk
39:49
11
Johan Baas
van Nieuwkerk
39:59
12
Pieter van der Sluis
Bayer B.V. - Team 1
40:20
13
Rolf de Horde
Bloemenveiling Aalsm
41:00
14
Wilco van Leeuwen
Bayer B.V. - Team 1
41:09
15
Leo Baars
Ons Tweede Thuis
41:17
16
Johan Kroon
Veenlanden College
41:31
17
Niels Veerman
VU-Exact - Team 1
42:05
18
Mario Willemse
Ons Tweede Thuis
42:27
19
Jan van der Zon
Verwey
42:29
20
Jos van den Bosch
Verwey
42:31
21
Aad van der Vaart
VU-Exact - Team 1
42:46
22
Huub Jansen
ING Bank Amstelland-
43:07
23
Vincent van Oostrom
Bayer B.V. - Team 1
43:14
24
Ben Klinkhamer
PK Sport
43:46
25
Roland Heijsen
PK Sport
43:47
26
Maarten van Steen
VU-Exact - Team 1
44:15
27
Kees Bank
Bayer B.V. - Team 2
44:18
28
Fleur Runeman
Stichting ABC - Team
44:29
29
Henk Regelink
Ons Tweede Thuis
44:31
30
Aad van Gasteren
PK Sport
44:51
31
Bert Heuzen
Bloemenveiling Aalsm
45:09
32
Frans Bosman
Verwey
45:57
33
Charles Keijman
Verwey
46:06
34
Cees Verwey
Verwey
46:28
35
Arie Fokker
PK Sport
46:48
36
Jan van der Sluis
Bayer B.V. - Team 1
46:51
37
Jan Eveleens
Bayer B.V. - Team 2
46:54
38
Harrie Koot
Ons Tweede Thuis
47:01
39
Richard Oerlemans
VU-Exact - Team 2
47:37
40
Emilie van der Knaap
Veenlanden College
47:48
41
Peter Lucas
Veenlanden College
48:19
42
Jan Driessen
ING Bank Amstelland-
49:04
43
Harry Knol
Bayer B.V. - Team 2
49:10
44
Gerhard van Vilsteren
Stichting ABC - Team
49:55
45
Rinus Zeldenthuis
Bayer B.V. - Team 2
50:09
46
Jos Blom
Bloemenveiling Aalsm
50:20
47
Kees Houtman
Bayer B.V. - Team 2
50:28
48
Joop Snieder
PK Sport
51:08
49
Hans Helsloot
ING Bank Amstelland-
51:08
50
Cees Hageman
Stichting ABC - Team
51:25
51
Brian Ridder
ING Bank Amstelland-
51:32
52
Jack de Mooy
ING Bank Amstelland-
51:39
53
Jaap Bulthuis
VU-Exact - Team 2
51:39
54
Marjo Boerma
PK Sport
52:03
55
Pieter Kersemakers
Verwey
52:35
56
Sonja Koops
Ons Tweede Thuis
53:45
57
R van Renswouw
van Nieuwkerk
53:49
58
Sjoukje van der Laan
Stichting ABC - Team
54:07
59
Teun Koetsier
VU-Exact - Team 2
55:09
60
Adri Koersvelt
Bayer B.V. - Team 2
55:43
61
Jan Jaap Stigter
Stichting ABC - Team
56:01
62
A van Renswouw
van Nieuwkerk
58:28
63
Marjorie Willems
Stichting ABC - Team
1:01:28
64
Bart Lauret
Stichting ABC - Team
1:01:30
65
Paulien Rietveld
Stichting ABC - Team
1:02:48
66
Paolo Casarosa
VU-Exact - Team 2
1:11:06
16PD, 10 EM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita van der Laan
Wilnis
1:19:42
2
Gemma Terpstra
Haarlem
1:22:18
3
Linda Stuivenberg
Noorden
1:23:36
4
Jolanda van Vlijmen
Amsterdam
1:24:54
5
Karin van Lil
Amstelveen
1:24:54
6
Arce van de Kar
Amsterdam
1:32:28
7
Gemmy Termars
Zaandam
1:37:32
8
Sharon Boelsma
Amstelveen
1:39:28
16PH, 10 EM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willem Engel
Woerden
1:03:55
2
Gerard Versteeg
Amsterdam
1:05:15
3
Toon Dompeling
Weteringbrug
1:05:30
4
Tjia Liem
Rotterdam
1:05:33
5
Paul Lamers
Mijdrecht
1:09:08
6
Ton Blijleven
Almere
1:09:29
7
Eric Gerritsen
Nieuwkoop
1:09:32
8
Marco Soldaat
Amsterdam
1:09:59
9
Ronald Wiggers
Amsterdam
1:10:12
10
Gerard Verstege
Maarssen
1:10:35
11
Frank de Jager
Westzaan
1:10:58
12
Jeroen Kooijman
Mijdrecht
1:11:34
13
Pieter Douma
Alphen aan den Rijn
1:11:49
14
Mike Bohmermann
Oostzaan
1:11:54
15
Henk Berkelaar
Nederhorst den Berg
1:12:15
16
Marco de Jong
Alphen aan den Rijn
1:13:42
17
Martijn Krijger
Amstelveen
1:13:49
18
M Dubbelot
Westzaan
1:14:03
19
Willem van Baren
Woerden
1:14:50
20
Arno Stemmerik
Nieuwveen
1:14:58
21
Arthur Hoynck
Utrecht
1:15:22
22
Fred Jansen
Hilversum
1:15:24
23
Ton Dessing
Almere
1:15:46
24
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
1:15:54
25
Kees Endhoven
Uithoorn
1:16:00
26
Frans Dobbe
Ter Aar
1:16:23
27
Harrie Stiekema
Mijdrecht
1:17:38
28
Nico Lubbers
Bussum
1:17:49
29
Hen van Gestelen
Purmerend
1:17:57
30
Geert Zoons
Mijdrecht
1:18:29
31
Fred van Andel
Amstelveen
1:20:03
32
Jaap de Jong
Aalsmeer
1:20:09
33
JM Cornelissen
Uithoorn
1:20:21
34
Nico van der Maden
Aalsmeer
1:20:26
35
Marcel Lemmers
Nieuwkoop
1:21:23
36
Wim Baars
Mijdrecht
1:21:42
37
Treur
Mijdrecht
1:21:42
38
H Lambo
Mijdrecht
1:22:00
39
Johannes van Wijk
1:22:03
40
John Berends
Hilversum
1:22:12
41
Erwin Woudstra
Amsterdam
1:22:23
42
Peter Noij
Hoofddorp
1:22:48
43
Ton van Loon
Warmond
1:22:48
44
Herman Vaalburg
Amsterdam
1:23:13
45
Jan Willem Ekkes
Koog aan de Zaan
1:23:20
46
Paul Hoekstra
Mijdrecht
1:23:59
47
Jan Cornelissen
Mijdrecht
1:24:00
48
Frans van Dijk
Mijdrecht
1:25:58
49
Hans ter Hoek
Alphen aan den Rijn
1:26:58
50
Bjorn Parée
Aalsmeer
1:27:57
51
Steven Poelman
Almere
1:29:58
52
Ruud van Scheppingen
Mijdrecht
1:30:22
53
Ron van Dam
Hoofddorp
1:30:55
54
Harry Ketelaar
Almere
1:30:56
55
R Mink
Kudelstaart
1:31:03
56
Alex Waney
Alkmaar
1:31:24
57
Koos Vos
Zeewolde
1:34:30
58
Erik Kapel
Amstelveen
1:39:30
59
Ben van der Westen
Mijdrecht
1:44:31
16WD, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Vrijman
Phanos
1:18:59
2
Marja vd Sluis
AV Aalsmeer
1:27:56
16WH, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
52:15
2
Rachid Mohamadi
Atos
52:42
3
Michael Woerden
De Veenlopers
53:42
4
Frans Woerden
De Veenlopers
1:02:07
5
Eric Tijsen
Mijdrecht
1:12:43
6
Hans Poppit
Amstelveen
1:15:13
16WV1, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Wiegers
Veteranen Nederland
56:08
2
Manuel José
Vitesse
57:51
3
Rene Bergsma
Phanos
59:30
4
Bert Bouwmeester
AKU
59:42
5
Ger Verweg
Hellas
1:02:45
6
Ino Sohl
Loopgroep PK
1:04:47
7
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
1:08:46
8
Jan Honhoff
AKU
1:27:51
9
Cock van der Pol
Hoofddorp
1:31:54
10
Hans Bontjes
NEA Volharding
1:35:46
16WV2, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Hoogers
AKU
59:24
2
Ed Rinia
Hellas
1:02:44
3
Dick de Vre
Phanos
1:11:05
4
Koao Victor Hugo
Utrecht
1:12:25
5
Arwold van Velthoven
Loopservice Nederlan
1:14:01
6
Bas de Bruin
Hoofddorp
1:15:59
7
Paul Tijsen
Startbaan
1:22:22
16WV3, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Bos
AKU
1:05:51
2
Koos Knotter
Veteranen Nederland
1:11:54
3
Henk Ypenburg
Phanos
1:11:58
4
Maarten Moraal
AKU
1:14:03
5
Arie de Haan
Veteranen Nederland
1:18:47
6
Gert Wouters
Running Athletic Poi
1:22:05
7
Jan de Horde
Startbaan
1:30:31
De Zilveren Turfloop wordt jaarlijks georganiseerd
door Atletiekvereniging De Veenlopers te
Mijdrecht.
Website: www.veenlopers.nl
Email: info@veenlopers.nl
Uitslagen.nl
07-10-2003 19:09