Uitslagenlijst De Sneldienst Hardenberg Crosscompetitie

Hardenberg - Zaterdag 4 oktober 2003

J-8, 1 KM T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reint van der Vegt
Hardenberg
5:35
M-8, 1 KM T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Bosch
Bruchterveld
5:02
2
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
6:07
J-11, 1 KM 9-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Willems
Bergentheim
3:59
2
Kelvin Ramaker
Gramsbergen
4:11
3
Jorik Plaggenmarsch
Bergentheim
4:14
4
David Beun
Hardenberg
4:18
5
Daan van der Vegt
Hardenberg
4:18
6
Dinand Hankamp
Vroomshoop
4:52
7
Tim Overweg
Bergentheim
4:58
8
Marnix Woertink
Ane
4:59
M-11, 1 KM 9-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernadette de Jonge
Vroomshoop
4:11
2
Chantal Pekkeriet
Holten
4:15
3
Lynn Meier
Hardenberg
4:37
J-15, 2,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Henk Dubbink
Hardenberg
9:25
2
Frank ten Brinke
Bergentheim
9:51
3
Remco ter Brake
Staphorst
10:21
4
Stefan Pekkeriet
Holten
10:22
5
Gertin Roke
Arrien
10:22
6
Martijn Gelderman
Balkbrug
10:32
7
Tom Minkjan
Ommen
10:44
8
Rick Willems
Bergentheim
11:04
M-15, 2,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nelleke Bosch
Bruchterveld
11:07
2
Sanne Woertink
Ane
11:17
3
Manon Herbert
Bergentheim
11:51
H-SEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Bos
Wageningen
17:52
2
Niek Linckens
Ommen
18:02
3
Rik Minkjan
Ommen
18:14
4
Jan Grissen
Westerhaar-Vriezenv
18:57
5
Marijn de Jonge
Vroomshoop
19:39
6
Seine Willems
Bergentheim
19:44
7
Wilco Lohuis
Raalte
20:39
8
Edwin Oldehinkel
Radewijk
21:29
9
Jenco Tijmens
Staphorst
21:37
10
Merten Dorman
Hardenberg
22:33
11
Bert Smit
Bruchterveld
22:41
12
Vincent Nelemans
Zwolle
23:27
13
Albert Peters
Marienberg
24:42
14
Herman Plaggenmarsch
Bergentheim
26:57
15
Marinus Jasper
Kloosterhaar
28:15
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Sanderman
Rijssen
18:20
2
Jan Groot
Hardenberg
18:23
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:32
4
Jan Ekkel
Vroomshoop
18:55
5
Bert de Lange
Hardenberg
19:45
6
Ben Mars
Coevorden
20:13
7
Gerrit Kuilder
Vroomshoop
20:47
8
Jan Kamphuis
Vroomshoop
21:11
9
Jan Hankamp
Vroomshoop
21:27
10
Freek Vosjan
Hardenberg
21:30
11
Dirk Timmermans
Hardenberg
21:47
12
Jan Timmermans
Hardenberg
21:55
13
Harry Herbers
Hardenberg
22:00
14
Marco Vlaming
Ommen
22:30
15
Martin de Jonge
Vroomshoop
22:34
16
Dick Telman
Nieuwleusen
22:41
17
Jan v.d. Heide
Dedemsvaart
22:51
18
Jan Otten
Nieuwleusen
23:25
19
Jan Mannes
Nieuwleusen
23:27
20
Rudolf van Beveren
Zwolle
25:03
21
Bernhard Herbert
Bergentheim
25:08
22
Kees Slingerland
Hardenberg
26:12
23
Gerrit Munneke
Zwolle
26:12
24
Geert Linde
Hengelo Ov
27:39
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
21:12
2
Marleen Herbert
Bergentheim
23:03
3
Jolanda Nijboer
Bergentheim
25:17
4
Jolanda Plaggenmarsch
Bergentheim
28:10
5
Erna Jasper
Kloosterhaar
32:08
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Dubbeldam
Zwolle
21:50
2
Astrid van Velden
Hardenberg
21:56
3
Sylvia van Velden
Voorschoten
24:08
4
Tiny van Velde
Hardenberg
33:02
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Borg
Hengelo Ov
33:54
2
Bjorn Geerdink
Hengelo Ov
34:35
3
Maykel Geerdink
Hengelo Ov
35:47
4
Sam Landman
Hengelo Ov
37:22
5
Theo Ramaker
Marienberg
37:37
6
Erik Post
Bergentheim
38:36
7
Martijn Dekker
Dalfsen
39:36
8
Wim Ramaker
Marienberg
40:59
9
Arie Veltink
Bergentheim
42:40
10
Gert Berenst
Vroomshoop
42:43
11
Bart-Jan van Duuren
Hengelo Ov
42:58
12
Martin Kappert
Dedemsvaart
43:03
13
Hendri Schipper
Sibculo
43:34
14
Jan Schuurs
Den Ham Ov
43:40
15
Theo Oldehinkel
Hardenberg
44:55
16
Roel Otten
Bruchterveld
48:16
17
J. Hindriks
Marienberg
51:13
18
Luuc Bolks
Hardenberg
51:54
19
Aart Ramaker
Marienberg
53:02
20
Matthias Zweers
Hardenberg
54:29
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Ramaker
Gramsbergen
36:12
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
38:32
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
39:08
4
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
39:30
5
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
39:41
6
Henk Meppelink
Gramsbergen
39:47
7
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
42:47
8
Jasper Klein
Dedemsvaart
43:05
9
Henk van Duuren
Hardenberg
43:16
10
Tony Ruiter
Den Ham Ov
43:32
11
Wim Matel
Ane
43:49
12
Marinus Woertink
Ane
44:36
13
Ben Valkman
Almelo
45:05
14
Arie Drogt
Balkbrug
46:32
15
Hans Cazemier
Hardenberg
47:28
16
Hildo Veltink
Hardenberg
48:15
17
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
48:15
18
Jan Timmerman
Hardenberg
48:45
19
Derk Pullen
Staphorst
52:09
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Nijmegen
39:21
2
Dieneke Bouwhuis
Bergentheim
55:50
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Deemter
Hardenberg
46:43
2
Joke Lubberdink
Vriezenveen
47:23
3
Jaqueline Ruizenaar
Hardenberg
54:17
4
Geertje Boele
Zuidwolde Dr
57:51
Let op! volgende crosslopen: 1 november en 6 december 2003
www.uitslagen.nl
04-10-2003 19:50