Uitslagenlijst De Kleine Meierij Dommelloop

's-Hertogenbosch - Zondag 28 september 2003

M-SEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Kipchumba
Kenia
29:39
2
Jassini Abatiorab
Rotterdam Atletiek
30:16
3
Jawad Bozawi
Rotterdam Atletiek
30:23
4
Noel Keijsers
Prins Hendrik
30:48
5
Gustavo Ombouma
Gouda
30:54
6
Paul Hagedoorn
Loopteam Ed Sligcher
30:58
7
Hessel Posthuma
AV Castricum
31:24
8
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
32:03
9
Michel van de Wall
Unitas
32:18
10
Bart Wassenberg
Hellas
33:21
11
Mimoun El Mahi
Rotterdam Atletiek
33:27
12
Ronald Weevers
Prins Hendrik
33:35
13
Erik Jans
De Keien
33:39
14
Arjan Kleij
Hellas
34:08
15
Randolph Nicia
Attila
34:10
16
Rik Elfrink
LOGO
34:16
17
Armand Laven
OSS-VOLO
34:31
18
Corne Raaijmakers
Tilburg Road Runners
34:56
19
John Tegelaers
OSS-VOLO
36:05
20
Ronald de Roos
Hellas
36:24
21
Mar-Hein van de Wiel
DAK
37:08
22
Alex Bekkers
OSS-VOLO
37:31
23
Mark van Wanrooij
Oss '78
38:15
24
Mark vd Wiel
OSS-VOLO
38:16
25
Eric Aarts
PSV
39:17
26
Jeroen van Dinther
Loopgroep PK
42:16
27
Martijn Aardema
OSS-VOLO
43:28
28
Marco Creij
OSS-VOLO
44:17
29
Mark vd Heijden
OSS-VOLO
44:54
M 40+, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonie Dens
Belgiƫ
32:02
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
32:59
3
Theo Peeters
AVV
33:39
4
Alex Gijsbers
Oss '78
34:52
5
Hans Kruis
Typhoon
35:08
6
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
37:31
7
Hans Overbeek
Polsbroek
38:09
8
Rein Post
OSS-VOLO
38:44
9
Wim Kompier
OSS-VOLO
39:07
10
Mister X
OSS-VOLO
39:27
11
Frans Brouwer
Prins Hendrik
40:17
12
Ben Biemans
Achilles
40:52
13
Edwin vd Zanden
HELMOND
41:39
14
Jan de Jong
Prins Hendrik
42:16
15
Marc Turlings
Prins Hendrik
42:51
16
Leon Rijken
OSS-VOLO
43:04
M 45+, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
33:56
2
Theo van Welie
OSS-VOLO
37:43
3
Will Balvers
Prins Hendrik
37:46
4
Don Zagt
Altis
39:35
5
Kemper Pieter
OSS-VOLO
40:30
6
Pascal de Veer
DEN BOSCH
42:20
7
Jos den Hollander
DAK
43:23
8
Adrianus de Haas
OSS-VOLO
46:39
M 50+, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Azelarab Alj
Typhoon
35:13
2
Wil Rindt
PSV
35:18
3
Hans Janssen
Oss '78
35:58
4
Henk Cretier
OSS-VOLO
36:56
5
Marlie Snijders
DAK
37:20
6
Harrie Vermeijs
OSS-VOLO
38:29
7
Ad vd Heijden
Fortuna '67
40:14
8
Hans Wilmsen
's-Hertogenbosch
44:16
9
Jan Dankers
Prins Hendrik
46:58
M 55+, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louk Gerritsen
Loopgroep Rosmalen
39:06
2
Frits Claasens
Attila
40:04
3
Wim Hoeks
Veteranen Nederland
42:12
4
Toon Venrooij
DAK
43:31
M 60+, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Thelen
Prins Hendrik
39:34
2
Jan Paymans
Prins Hendrik
46:08
3
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
52:50
V-SEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Herijgers
Loopgroep PK
38:24
2
Brigitte Nieuwlaat
THOR
40:00
V 35+, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke vd Bergh
Attila
38:50
2
Agnetta t Wout
Oss '78
41:56
3
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
47:54
4
Marian Janssen
OSS-VOLO
47:55
M REC, RECREATENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger van Oisterwijck
8:54
2
John de Vos
9:18
3
Bart Rutten
13:56
4
Tim van der Houen
15:03
5
H Kok
15:30
6
Niels van Haperen
Breda
17:23
7
Martijn Feijen
's-Hertogenbosch
19:09
8
Tijn van Male
Vught
21:37
9
Roberto Huynen
's-Hertogenbosch
21:38
10
Casper Troost
22:37
11
Ronald Feijen
's-Hertogenbosch
22:41
12
Henk Hageman
23:37
13
Ruud Ramakers
23:55
14
Bart Beukman
24:10
15
Peter Feijen
's-Hertogenbosch
24:41
16
Lex vd Eng
25:27
17
Gerwin Sanders
26:04
18
Kees Bechthold
26:16
19
Peter Hendriks
26:20
20
Robertus T M Bots
's-Hertogenbosch
26:48
21
Arnoud Mather
27:52
22
Pieter van der Kruijs
27:53
23
Jeroen Hoedjes
's-Hertogenbosch
32:42
24
Paul Mather
36:49
25
Paul Visser
Tilburg
37:15
26
Ad Martens
38:50
27
Koen Demouge
38:57
28
Ronald Kuilman
40:04
29
Adri Henskens
's-Hertogenbosch
40:08
30
Olaf Olthoff
41:00
31
Andre Lambeck
41:27
32
Marcel Ernes
's-Hertogenbosch
41:41
33
Hein van Lieshout
41:54
34
Bart Stuyven
Vught
42:02
35
Ad Oomen
42:29
36
Adry vd Wijngaard
42:52
37
Leo Heerkens
42:55
38
Ton van Rijn
43:14
39
Hans van Thiel
43:41
40
Ton Bakers
Den Bosch
43:57
41
Jakko van Asperen
44:14
42
Marcel van Ofwegen
's-Hertogenbosch
44:28
43
Paul Kusters
44:40
44
Ommo Richolt
44:53
45
Ad Kik
's-Hertogenbosch
44:58
46
Jeroen Pelser
's-Hertogenbosch
45:04
47
Raymond Krijgsman
45:06
48
Daan Bakhuis
45:31
49
Pedro vd Zanden
45:38
50
A Vermeeren
45:39
51
Henk van Lieshout
's-Hertogenbosch
46:03
52
Jan de Vet
Oss
46:33
53
Leon Kersten
's-Hertogenbosch
46:36
54
Juzef de Quetjor
s-Hertogenbosch
46:38
55
Daan van Os
46:39
56
Renato Dullemond
's-Hertogenbosch
46:42
57
Mike Verweij
46:45
58
Perry Gillis
Oss
46:46
59
Gerry de Bruijn
47:03
60
Marcel Gosefoort
Culemborg
47:08
61
Eugene Gies
's-Hertogenbosch
47:13
62
Eddy Maulany
Vught
47:41
63
Bert Zutphen
48:01
64
Bert Henskens
48:37
65
Waldemar Muller
's-Hertogenbosch
48:38
66
Henri Luites
48:39
67
Ronald de Vries
48:42
68
Marcel Boelen
48:47
69
Paul van Helvoort
48:48
70
Arnold van Dijk
48:59
71
Hans van de Ven
Eindhoven
49:14
72
Marcel Rispens
49:30
73
Milko van Schaik
's-Hertogenbosch
49:46
74
Johan Smulders
50:09
75
Wiljo vd Sterren
50:10
76
Frits Dorna
50:33
77
Hans Berkelmans
50:47
78
Martin Kramer
's-Hertogenbosch
50:48
79
Rinus Pijnappels
51:06
80
Wim Beckers
's-Hertogenbosch
51:10
81
Ludo van Hulst
51:16
82
Johan van Wijgerden
51:37
83
Azis Saeboe
51:45
84
Erik Verbruggen
52:42
85
Willy Mennen
's-Hertogenbosch
52:48
86
Huub Trompelaars
53:43
87
Twan van de Veerdonk
Oss
53:50
88
Ed vd Meerendonk
53:55
89
Joost Hartman
54:04
90
Gert Heikoop
54:12
91
John Hayes
Hedel
54:28
92
Jan Heesters
54:47
93
Christiane Guffens
's-Hertogenbosch
55:39
94
Enrico VENES
56:29
95
Michel Haes
57:13
96
Nico Heuer
58:00
97
Andre van der Houen
58:34
98
Robert van Venrooy
59:47
99
Tom de Kemp
1:00:13
100
Theo Huijbers
Rosmalen
1:01:52
V REC, RECREATENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske Verboort
22:14
2
Esther Boschker
Vught
25:44
3
Karin Kroege
26:06
4
Josefien van Galen
28:40
5
Caroline Bergwert
30:05
6
Monique Kivits
38:36
7
Anneke de Graaf
's-Hertogenbosch
41:55
8
Goretty van Eembergen
43:41
9
Ad Rijken
44:39
10
Wilma van der Voordt
's-Hertogenbosch
45:12
11
Loes Pardoel
45:20
12
Ingrid Peperkamp
45:20
13
Coby Peeters
45:58
14
Remy Hendriks
Vught
48:19
15
Karen Kops
48:39
16
Yvonne van Dillen
49:04
17
Wil Lenssen
51:19
18
Risja Kastelijn
52:06
19
Sylvia Kik
's-Hertogenbosch
53:08
20
Ingrid van Es
53:09
21
Marie-louise Heuer
53:26
22
Marianne Vossenberg
Nijmegen
54:17
23
Clementine van Hoek
54:46
24
Angelina den Harder
's-Hertogenbosch
54:55
25
I Overmars
55:29
26
Petrie van Bracht
55:30
27
Judith van Dinther
57:39
28
Dorrie van Bracht
57:47
29
Rita Broekhuizen
Den Bosch
58:02
30
Jet Schoenmaker
58:03
31
Jacqueline van Thiel
1:00:14
32
Karin de Vogel-Jagers
's-Hertogenbosch
1:00:47
33
Ria Hazelhoff
1:01:28
34
Ilse de Preter
1:01:47
BEDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Landmacht Wim Kuypers
17:34
2
HEVO Johan Manders
18:19
3
Landmacht vd Eerenbeem
18:36
4
Landmacht Ton Naaijen
19:14
5
Landmacht Frans Merx
19:20
6
HEVO Marijn vd Heuvel
19:32
7
HAS Gerard Gerritse
19:45
8
HEVO Francis Pelders
21:02
9
HAS Peter van den Eng
21:46
10
HEVO Peter Viveen
22:06
11
HAS Johan Wels
22:40
12
HEVO Coen Plompen
24:05
Stratenparcours 2500m, regenachtig, min wind, 16gr
De Kleine Meierij dat staat voor zorgeloos woonplezier
Uitslagen.nl
04-10-2003 11:18