Uitslagenlijst Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 21 september 2003

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Otten
Prins Hendrik
2:43:14
2
Erwin Smit
Uithoorn
2:59:40
3
Eric Mens
Turnhout (BEL)
3:02:34
4
Marc Sels
Hasselt (BEL)
3:10:16
5
Gert-Jan Bijnen
Schijndel
3:13:52
6
Rob van den Hoek
Veteranen Nederland
3:14:25
7
Jacques Leemans
Nieuw Vennep
3:25:32
8
Christophe de Deckker
Brecht (BEL)
3:37:04
9
Boris de Zon
Nieuw Lekkerland
4:06:44
10
Bogdan F. Klimowicz
Tilburg
4:09:09
11
Hinrick Klugkist
Loopgroep Bedum
4:21:51
12
Werner den Hartog
Moergestel
4:51:02
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Muammer Olcun
Remscheid (GER)
2:47:47
2
Michel Luytgaarden
Prins Hendrik
2:49:53
3
Cis Van Nueten
Vossleaar (BEL)
3:01:07
4
Peter Peeters
Achil '87
3:19:11
5
Sjef van Beers
AVR '69
3:26:05
6
Albert Meijer
Haarlemmermeer
3:27:59
7
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
3:38:50
8
Marc Sterckx
Kasterlee (BEL)
3:41:52
9
Jan van Mechelen
Retie (BEL)
3:42:12
10
Dre vd Bosch
Dongen
3:43:40
11
J Hendrickx
Veteranen Nederland
3:44:33
12
Mark Rodrigues de Mira
AVR '69
3:47:18
13
Wim Hogentoren
Veteranen Nederland
4:02:21
14
Arnold Davies
Achil '87
4:20:17
15
Theo Cloosterman
GVAC
4:40:31
16
Henk Abrahams
Achil '87
4:58:44
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie vd Heijden
AVR '69
3:11:45
2
Jack van de Sande
Achil '87
3:23:55
3
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:28:23
4
Henry Okkersen
Caesar
3:32:35
5
Theo de Jong
Statina
3:38:50
6
Günter Pink
Völklingen (GER)
3:41:11
7
Rene van Dorst
Loopservice Nederlan
3:42:57
8
Frans Adams
Kasterlee (BEL)
3:55:40
9
Hans Buis
Loopservice Nederlan
4:14:28
10
Ben Mol
Voorne Atletiek
4:29:10
11
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
4:37:39
12
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:48:53
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick van Es
the Hague Road Runne
3:54:27
2
Vincent Schoenmakers
DES
3:55:32
3
Kees van den Broek
Achil '87
4:20:17
4
Jos Hopman
Veteranen Nederland
4:30:17
5
Jan van der Wielen
Arnhem
4:45:52
6
Henk Mangnus
Achil '87
4:58:44
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Verheggen
Attila
3:46:21
2
Nathalie Arts
PSV
3:56:35
3
Suzanne Colsen
Moergestel
4:21:36
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Zigenhorn
AVR '69
3:09:34
2
Bigi Linnartz
Eschweiler (GER)
3:29:57
3
Henriette Lentferink
Vlijmen
3:40:58
4
Corrie Waterschoot
AVR '69
3:43:52
5
Ank Mouwen
Tilburg
3:51:56
6
Gertie Theunissen
PSV
4:11:32
7
Ineke Scheffer
Friesland
4:29:26
8
Marleen Verhulst
Breda
4:56:39
M30KM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernard te Boekhorst
Trias
1:49:48
2
Danny Intveen
Ilion
1:52:50
3
Robert Jongh
Esbeek
1:58:55
4
Boike Kropman
PSV
1:58:56
5
Leon Mutsaars
Fortuna '67
1:59:42
6
Jan Menssen
Spiridon
2:03:18
7
Bob Grutters
Dinxperlo
2:05:07
8
Edwin Roest
AVV
2:06:15
9
Wil Jung
Achilles-Top
2:07:03
10
Henk vd Heuvel
AV Oirschot
2:09:10
11
Toontje de Jongh
Spiridon
2:11:02
12
Frank van Eijk
't Jasper Sport
2:13:04
13
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
2:13:06
14
Frank van Rooy
PSV
2:18:40
15
Theo Vermeer
Attila
2:18:50
16
David van der Linden
PSV
2:19:11
17
Ivan Lowe
PSV
2:19:41
18
Harry Jansen
Eindhoven
2:21:55
19
Ronald Kuilman
Breda
2:22:00
20
Jos Bierens
Duizel
2:25:30
21
Ben Hermeler
Sprint
2:27:56
22
Hans Coremans
Achilles
2:29:04
23
Rob Bolder
Tilburg Road Runners
2:29:22
24
Eric Bastiaensen
Merksplas
2:29:35
25
Peter Naus
PSV
2:30:07
26
Antoon Voermans
Sprint
2:31:52
27
Jan Mulder
Achilles
2:32:16
28
Ben Groenen
AVV
2:33:22
29
Erik Oomes
Sprint
2:33:43
30
Johan de Jong
Parthenon
2:35:10
31
Johan Broers
Road Runners Etten-L
2:35:36
32
Rinus Groot
Loopgroep PK
2:36:04
33
Theo Verboort
Fortuna '67
2:36:16
34
Chris Strous
Sprint
2:36:46
35
Henk van Uden
Fortuna '67
2:37:50
36
Jan van Meer
Groene Ster
2:40:26
37
Jan Hulst
Loopgroep PK
2:40:46
38
Hans Klijn
Raamsdonksveer
2:41:42
39
Luuk Schipperen
Tilburg Road Runners
2:43:05
40
Mari van Houtum
Fortuna '67
2:43:06
41
Willem van Haperen
Veteranen Nederland
2:44:26
42
Jan de Jong
Moergestel
2:44:36
43
Jan vd Weijde
Veteranen Nederland
2:48:10
44
Ben Burgers
Bavel
2:48:51
45
Johan Edwards
Breda
2:50:18
46
Kees van den Andel
Made
2:50:19
47
Gerard Korsten
Bladel
2:51:16
48
Ap Smit
Amstelhoek
2:52:15
49
Johnny vd Weijde
Kapelle
2:54:26
50
Patrick Kuilman
's-Hertogenbosch
2:55:25
51
Bas Smits
Hank
2:56:14
52
Johan Stroucken
Tilburg Road Runners
2:56:50
53
Erik van Unen
Goirle
2:57:02
54
Geert-Jan Naaijkens
Tilburg
3:00:35
55
Jaap Smalbroek
Utrecht
3:02:07
56
Peter Bogers
Spado
3:05:23
57
Ad van Alphen
Tilburg Road Runners
3:05:25
58
Herman Couwenberg
Tilburg Road Runners
3:05:25
59
Piet van Engeland
Fortuna '67
3:05:38
60
Frans Reijnen
Tilburg
3:07:32
61
Toby Lawton
Brussel (BEL)
3:07:57
62
Jos van Esch
Moergestel
3:09:56
63
Cor van Litsenburg
Eindhoven
3:43:28
V30KM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Hoek
Spiridon
2:21:42
2
Anne Rindt
PSV
2:22:13
3
Heather MacDuff
PSV
2:23:19
4
Leny Rockx
Scorpio
2:49:50
5
Annemarie Lekkerkerker
Phoenix
2:51:04
6
Elly Niesten
Prins Hendrik
2:52:50
7
Mevrouw van der Pluijm
Tilburg Road Runners
2:56:50
8
Nicolien Smulders
Fortuna '67
3:05:38
9
Tineke Mous
Fortuna '67
3:05:38
10
Anne-Marie Verlande
DAK
3:05:38
11
Susanne van den Berg
Moergestel
3:09:54
12
Brigitte Mundt
Eschweiler (GER)
3:10:02
13
Vicky van Heugten
DAK
3:10:28
14
Hanny Adriaansen
Bergen op Zoom
3:11:19
15
Tineke van Boxmeer
Fortuna '67
3:21:08
M21KM, 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van Litsenburg
GVAC
1:27:04
2
Jac Beekers
Achilles
1:29:50
3
Rene Bongers
Hardinxveld Giessend
1:32:11
4
Tonio de Jong
Achilles
1:32:32
5
Gust Huijben
Loopservice Nederlan
1:33:14
6
Harrie Wenting
Hulsel
1:33:18
7
Cor de Ruiter
Gorinchem
1:33:31
8
Dirk van Wijdeven
Casteren
1:33:42
9
Rini Verhoeven
Achilles
1:34:06
10
Leo vd Wassenberg
Achil '87
1:35:32
11
Fred Kroon
Achilles-Top
1:36:09
12
Jan van Dommelen
Achil '87
1:36:42
13
Ton Kluytmans
Hilvarenbeek
1:37:21
14
Ad van der Heijden
Fortuna '67
1:37:31
15
Peter van der Staak
Loopservice Nederlan
1:38:02
16
Peter Kloosterman
Scorpio
1:38:58
17
Jac Reijnaars
Sprint
1:40:28
18
Nico de Laat
Terheijden
1:40:32
19
Marc Moonen
Geleen
1:40:44
20
Rob Sel
Achil '87
1:40:46
21
Piet van Oers
Sprundel
1:40:52
22
Guus van Tichelt
Sprundel
1:41:02
23
Adry vd Wijngaard
Sprint
1:41:25
24
Gerrit Vos
Loopservice Nederlan
1:41:30
25
Michael Steiger
Biest Houtakker
1:41:38
26
Martien van Gerven
AV Oirschot
1:42:36
27
Joep Vrenken
Tilburg
1:42:47
28
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:43:24
29
Jan Heijms
AV Oirschot
1:44:23
30
Mart Buijlinckx
Hilvarenbeek
1:44:27
31
Laurens van Ham
No-Limits
1:44:31
32
Ad Aarts
Achil '87
1:44:35
33
Eddy Kenis
Rijkevorsel (BEL)
1:44:45
34
Adrie Vermeeren
AV Oirschot
1:44:55
35
Peter Gulden
Achilles
1:45:18
36
Toine Kerstes
Achilles
1:45:26
37
Peter van Soest
Energie
1:45:30
38
Hein Wulf
Loopgroep PK
1:45:48
39
Leonard de Jong
AVR '90
1:46:12
40
Gerrit van de Vondervo
Hilvarenbeek
1:46:43
41
Theon Scholten
Tilburg
1:47:49
42
Johan van Schaik
Terheijden
1:48:55
43
Marcel van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:49:01
44
Age Balt
Sint Jansteen
1:49:10
45
Ward Blommaert
Hoogstraten (BEL)
1:49:48
46
Harrie Janssen
Achilles-Top
1:50:45
47
Toine Hensgens
Achilles-Top
1:50:46
48
Frans Smets
GVAC
1:50:46
49
Johan de Bloeme
Achilles
1:51:59
50
Mari Pechtold
DAK
1:53:05
51
Ad van Zelst
AV Oirschot
1:53:08
52
Mari Oerlemans
Veteranen Nederland
1:54:03
53
Henk den Rooijen
Hooge Zwaluwe
1:54:18
54
Mark vd Ven
Goirle
1:55:31
55
Wim Deenen
Achil '87
1:56:12
56
Joost Klaarenbeek
Goirle
1:56:47
57
Ger van de Broek
Achil '87
1:57:25
58
Peter Hesselmans
Achil '87
1:59:14
59
Peter van Rooij
Fortuna '67
2:05:16
60
Peter Hellings
Fortuna '67
2:07:20
61
Jim Dieterman
GVAC
2:08:37
62
Ruud Konings
Achil '87
2:09:35
63
Wiebe Hoogsteen
Lage Mierde
2:11:42
64
Lodewijk Creyghter
Maastricht
2:11:42
65
Jo de Leest
GVAC
2:13:58
66
Jan Verbunt
Achil '87
2:14:02
67
Paul Backer
Achil '87
2:15:18
V21KM, 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Geerts
Veteranen Nederland
1:44:01
2
Annemieke Zeilemaker
Zwartewaal
1:47:25
3
Alice Otte
Achil '87
1:49:03
4
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
1:49:20
5
Arja Oerlemans
AV Oirschot
2:01:18
6
Nathalie Backer
Sleeuwijk
2:13:13
7
Nanny Smets
GVAC
2:15:45
8
Sonja Schmidt
GVAC
2:26:00
9
Marijke van den Brink
Statina
2:47:35
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
LADB
37:06
2
Roel Timmers
Veteranen Nederland
41:00
3
Geert Abrahams
Achil '87
41:22
4
Fred van Rossum
Loopgroep PK
41:28
5
Michel Donckers
Ravels (BEL)
41:34
6
Jac Rombouts
Diessen
44:03
7
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
44:38
8
Theo vd Heuvel
Fortuna '67
44:52
9
Paul van Oirschot
Achil '87
45:34
10
Marc Terreur
Hoogstraten (BEL)
46:04
11
Dirk van den Hout
Tilburg
46:22
12
Arie Verhoeven
VOAB
47:02
13
Gerard Pasmans
LADB
47:06
14
Jack Vissers
Prinsenbeek
47:10
15
Henk Knapen
DES
47:35
16
Jack Meijs
Hilvarenbeek
48:55
17
Wil Legius
Hilvarenbeek
48:59
18
Hans Konings
Hilvarenbeek
49:22
19
Henk Verhoeven
Goirle
49:34
20
Eric van Daelen
Tilburg Road Runners
49:36
21
Ad Scholten
Oost West en Middelb
49:49
22
Alex Moonen
Geleen
50:46
23
Harrie van Hoof
Diessen
50:48
24
Joan Simon
VOAB
50:57
25
Sander Smit
Achil '87
51:06
26
Paul van Zwieten
Vlijmen
51:11
27
Ype Botma
Hilvarenbeek
51:13
28
Geert Hesselmans
Achil '87
51:21
29
Edwin Hendrickx
Road Runners Etten-L
51:28
30
Rienco Booij
VOAB
51:48
31
Ronald vd Vondervoort
Oirschot
52:00
32
Bas Broeders
Achil '87
52:08
33
Cees Sins
Oosterhout
53:26
34
Ruud Vorselaars
Oisterwijk
55:15
35
Reg Otten
VOAB
55:58
36
Willem van Anrooij
Tilburg
56:01
37
Martin van de Ven
Scorpio
56:22
38
Cees vd Berk
Achil '87
57:17
39
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
58:03
40
Jozef van der Maas
Hilvarenbeek
58:07
41
René van Oevelen
Achil '87
58:13
42
Theo Dirven
Achilles-Top
59:00
43
Sander Verburg
Hilvarenbeek
1:00:05
44
Gé de Louw
Fortuna
1:00:50
45
Peter Paul van der Sch
Tilburg
1:01:44
46
Jaap van den Wassenber
Hilvarenbeek
1:02:30
47
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
1:03:13
48
Rene Kerstens
Hilvarenbeek
1:03:16
49
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:04:38
50
Ad Vugts
Achil '87
1:06:12
51
Frans van Hees
Achil '87
1:06:13
52
Jan van Bokhoven
Heusden gem Heusden
1:06:39
53
Frank van Eijk
Tilburg
1:07:02
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
41:32
2
Marie-Louise Jansen
Tilburg
47:22
3
Ellis van Berkel
Tilburg
53:27
4
Miriam Naalden
Spiridon
55:36
5
Miek Noordermeer
Diessen
57:30
6
Dorie Jansen
GVAC
1:01:24
7
Anne-Marie Holthausen
Biest Houtakker
1:03:11
8
Ingrid Verhoeven
VOAB
1:04:46
9
M. de Brouwer
VOAB
1:04:46
10
Christine Okkersen
Caesar
1:06:30
JPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael vd Ven
Goirle
4:35
2
Menno de Jong
Moergestel
4:38
3
Tieme Verbaandert
GVAC
4:48
4
Sander vd Ven
Goirle
5:02
5
Ivo Franken
Hilvarenbeek
5:16
6
Indy Westenberger
Hilvarenbeek
5:18
7
Rutger de Jong
6:31
MPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Haenen
Hilvarenbeek
5:20
2
Anka Bijnen
Schijndel
5:41
3
Inge Bijnen
Schijndel
5:59
4
Jente Bijnen
Schijndel
7:31
JPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivier Haenen
Hilvarenbeek
4:46
2
Tom Stienen
Hilvarenbeek
4:57
MPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith de Jong
Moergestel
4:51
JPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-Willem van Baar
Achil '87
4:03
2
Thijs van Poppel
Achil '87
4:21
3
Fabian van Oevelen
Hilvarenbeek
4:30
MPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Franken
Hilvarenbeek
5:57
JJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peeters
Hilvarenbeek
3:33
2
Martijn Marisael
Gloria
3:40
3
Teun van Poppel
Hilvarenbeek
4:02
MJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion van der Wansem
LADB
3:31
Achil '87 bedankt alle sponsors voor hun medewerking aan de Beekse Marathon
www.uitslagen.nl
10-10-2003 07:55