Uitslagenlijst Rabo Centrumloop Hapert - Woensdag 27 augustus 2003
J:7-9, 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Sleegers
DES, Eersel
2:31
2
Stefan van der Pas
Veldhoven
2:33
10
Jelmer Bos
St Maartensdijk
3:13
15
Guus van Haarlem
AVR'69, Bladel
3:19
M:7-9, 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt van den Bossche
DES, Hapert
2:42
J:-12, 1400 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M:-12, 1400 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne van Dijsseldon
Hapert
5:22
H-BDR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
P Lavrijsen
Boerenkamp Bouwbedr.
19:10
6
Van Woerkum
Boerenkamp Bouwbedr.
19:10
10
F Meulenbroeks
Boerenkamp Bouwbedr.
19:56
18
D Stassen
Boerenkamp Bouwbedr.
21:31
19
J Blankers
Geraerts Kerst.
21:32
21
J Bakermans
Autowas. Wijer
21:42
26
H Schellens
CV Pintewippers
23:37
27
M Toonders
Boerenkamp Bouwbedr.
25:26
30
J Cranincks
CV Pintewippers
26:50
D-BDR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
E Zigenhorn
Mevio Schoenen
19:16
2
G van Dingenen
Mevio Schoenen
22:24
3
C Waterschoot
Mevio Schoenen
22:28
5
Suzanne Bartels
Autowas. Wijer
23:42
6
E Goudsmits
Mevio Schoenen
25:00
7
Linda de Bresser
Autowas. Wijer
25:18
9
D Schellekens
Korfbalclub VVO
25:39
10
L Schenning
Korfbalclub VVO
26:05
11
E Castelijns
Korfbalclub VVO
27:07
12
J van Dijk
Korfbalclub VVO
27:14
HRECR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Hendrikx
AVR'69, Reusel
17:14
2
Maikel van Eekelen
Achil, Hilvarenbeek
17:20
6
Toon Wouters
AV DES, Bergeijk
18:41
10
Piet vd Heijden
AVR'69, Hulsel
19:36
12
René Arts
Lopersgroep, Deurne
19:52
19
Ronnie Beekman
4703 LL ...
21:39
24
Harrie van Koll
AV DES, Eersel
22:04
29
Henk Lauwers
AVR'69, Reusel
22:54
DRECR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marlieke Moesman
Olympia, Eindhoven
24:13
3
Anita Weststrate
AV DES, Eersel
25:47
4
Annemarie vd Ven
AV DES, Eersel
26:56
HSEN., 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joeri Schoffelen
AVT Hechtel (B)
30:08
4
Theo vd Abbeel
AVT Hechtel (B)
30:49
7
Bart Lieckens
AC Herentals (B)
31:11
8
Gino Steemans
ARAC Arendonk (B)
31:18
9
Jac van Avendonk
Attila Tilburg
31:40
10
Mark van Maaren
Prins Hendrik
31:55
13
Johan de Maertelaers
VABCO Mol (B)
32:16
15
Ronald Schut
PSV Eindhoven
32:23
16
Ronny Weytjens
AVT Hechtel (B)
32:40
18
Raf Theunis
DALO, Lommel-B
33:03
20
Ad de Bruin
LADB Hilvarenbeek
33:21
21
Wilfred van Mill
PSV Eindhoven
33:26
22
Fons Liebregts
PSV Eindhoven
34:00
23
Edwin Jansen
PSV Eindhoven
34:26
24
Randolph Nicia
Attila Tilburg
34:44
25
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
34:55
27
Danny van Hout
VABCO Mol (B)
35:29
28
Boike Kropman
PSV Eindhoven
35:39
29
Jos van den Borne
No-Limits Bladel
35:55
30
Dirk-Jan Linsen
PSV Eindhoven
36:09
31
Jeroen Looijen
PSV Eindhoven
36:25
32
Frank van Eijk
Jasper Sport Someren
36:32
33
Edwin Roest
AVV Valkenswaard
36:33
34
Rob Mellegers
PSV Eindhoven
36:56
35
Ad vd Berk
Tilburg Road Runners
36:59
37
Maarten Noukens
AVV Valkenswaard
38:00
38
Johan vd Heuvel
DES EERSEL
38:54
39
Peter Convens
VABCO Mol (B)
39:56
41
Ruud Koole
Gen.Michaelis Best
42:08
42
Arno van Nunen
PSV Eindhoven
42:29
43
Sammy Declerck
VAL BVAC (B)
43:09
44
Jeroen Reiniers
PSV Eindhoven
47:01
HM-40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Decolfmaker
AVT Hechtel (B)
31:19
2
Tony Dens
Looise Tessenderlo-B
31:45
3
Jan Willemsen
Tilburg Road Runners
32:16
6
Peeters,Theo
AVV Valkenswaard
34:31
7
René vd Weijenberg
PSV Eindhoven
34:42
8
Ruud van Woensel
AV Oirschot
34:48
9
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
35:17
14
Ben van Esch
Veteranen Nederland
36:31
16
Wim den Otter
No-Limits Bladel
36:44
17
Henk van den Heuvel
AV Oirschot
36:48
18
Wim Akkermans
Prins Hendrik
37:09
19
J van den Reek
LOGO Geldrop
37:19
20
Peter de Brouwer
Achil '87
37:29
21
Sjef van Beers
AVR '69 Reusel
37:35
22
Lambert Sels
VABCO Mol (B)
37:47
23
Peter Hooijen
Loopgroep PK
37:54
24
Patrick Hermans
VABCO Mol (B)
39:38
25
Pieter Grootes
Gen.Michaelis Best
39:47
29
Walter Willekens
VABCO Mol (B)
40:41
30
Alfons Verhoeven
VABCO Mol (B)
40:41
31
Frank Mangelschot
VABCO Mol (B)
40:43
32
Kees Timmermans
DES EERSEL
40:46
33
Henk van Gerven
AV Oirschot
40:49
36
Kees van Gool
LADB Hilvarenbeek
41:10
38
Wim vd Griendt
Prins Hendrik
41:31
39
Walter van Doninck
VABCO Mol (B)
41:32
41
Marc Bakelants
VABCO Mol (B)
42:25
42
Gerard Pasmans
LADB Hilvarenbeek
42:32
43
Richard Peeters
VABCO Mol (B)
42:40
44
Peter van Doormaal
Achil '87
44:31
45
Leopold Menten
VABCO Mol (B)
44:35
47
Ralph Hallegraeff
AVR '69 Reusel
50:10
HM-50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
René vd Putte
VABCO Mol (B)
35:38
3
Felix van Broekhoven
VABCO Mol (B)
35:57
5
Henri Teuwen
VABCO Mol (B)
36:21
6
Johan van Litsenburg
GVAC Veldhoven
38:16
7
Joop Slagboom
GVAC Veldhoven
38:34
8
Harrie vd Heijden
AVR '69 Reusel
38:57
12
Willy Huysmans
VABCO Mol (B)
41:55
13
Francois van Lommel
VABCO Mol (B)
42:02
14
Ben Groenen
AVV Valkenswaard
42:04
17
Johan van Iersel
Tilburg Road Runners
42:44
20
Mari van Houtum
Fortuna '67
47:42
21
Peter Hellings
Fortuna '67
54:12
HM-60, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Piet Waterschoot
LOGO Geldrop
40:49
3
Giel Vullings
AVON Heerlen
41:43
DSEN., 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ludmila Afonoeskina
Rusland
35:40
5
Rian van der Burgt
AVV Valkenswaard
39:14
6
Ellen Uittenhoeve
PSV Eindhoven
42:07
7
Esther van Hoof
AVR '69 Reusel
43:31
8
Jolanda Eijkemans
Fortuna '67
47:32
11
Linda Beckers
VABCO Mol (B)
58:47
DM-35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny vd Ouweland
LADB Hilvarenbeek
36:42
3
Elly Zigenhorn
AVR '69 Reusel
39:51
6
Marianne Knapen
Loopgroep PK
41:29
7
Nadine Eyckmans
VAL BVAC (B)
41:55
10
Tineke vd Heuvel
AV Oirschot
45:14
11
Trees vd Sande
AVR '69 Reusel
45:36
12
Sonja Bartholomeus
VABCO Mol (B)
47:00
13
Anita van Gelder
VABCO Mol (B)
48:47
14
Ria van Hoof
AVR '69 Reusel
49:27
15
Nelly de Brouwer
Achil '87
50:27
16
Mariette vd Weyer
VABCO Mol (B)
51:34
17
Galy Vandeven
VABCO Mol (B)
52:51
18
Huguette Moons
VABCO Mol (B)
53:39
19
Maria Verdonck
VABCO Mol (B)
58:07
20
Aline Raeymaekers
VABCO Mol (B)
58:53
HRECR, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Cocky de Brouwer
Hilvarenbeek
37:14
6
Jan van Dommelen
Hilvarenbeek
38:32
8
Tre van Dal
Achil, Hilvarenbeek
39:21
12
Peter Wouters
AV DES, Duizel
39:45
13
Wil Bierens
AV DES, Eersel
39:48
14
Jack van de Huygevoort
Biest-Houtakker
40:12
19
Harrie Ottenheijm
Jasper, Someren
40:32
20
Leo vd Wassenberg
Achil, Hilvarenbeek
40:32
24
Jan Bogaerts
AV DES, Eersel
40:51
25
Steven Lucassen
Olympia, Eindhoven
40:54
26
Paul van Oirschot
Achil, Middelbeers
41:12
28
Kees vd Huygevoort
Hoogeloon
41:30
29
Alfons Schoenmakers
5643 JK
41:38
30
Maarten van de Akker
Someren
41:48
33
Nico Micallef
Bergen op Zoom
41:55
37
Adrie Louwers
AVO, Middelbeers
42:23
42
Arnold Davies
Achil, Hilvarenbeek
43:12
48
Theo van Diessen
GVAC, Veldhoven
43:53
50
Piet van der Heijde
Hulsel
44:20
56
Stan Favier
Achil, Hilvarenbeek
45:01
59
Bob Streefkerk
TRR, Tilburg
45:37
61
Hans van den Boogaard
Eindhoven
46:03
62
Frank Bongers
Valkenswaard
46:12
64
Nardi Bos
St. Maartensdijk
46:26
68
Ad van Zelst
AVO, Oirschot
46:48
69
Toon van den Hoof
Valkenswaard
46:50
77
Julien Gijbels
Zonhoven (B)
48:09
78
Cees Pasmans
Berkel-Enschot
48:11
82
Willy Timmermans
AV DES, Eersel
48:38
84
Michael Nuchelmans
5501 EG
48:44
85
Jan Heesters
AV DES, Duizel
48:44
87
Peter van Rooij
Fortuna,St.Oedenrode
48:46
90
Ger van Heesch
AVO, Oirschot
49:31
93
Peter Krikken
AV DES, Eersel
49:47
95
Gerard Janssen
AV DES, Valkenswaard
49:58
103
Rien van Kampen
Valkenswaard
52:52
104
Henk van Asperen
Eindhoven
53:37
106
Leon vd Vorstenbosch
PSV, Eindhoven
53:44
107
Henk Ligthart
Valkenswaard
55:45
DRECR, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tina Elsenheim
LOGO, Geldrop
42:17
2
Irma vd Broek
Hilvarenbeek
47:54
3
Ingrid Jansen
AV DES, Eersel
47:58
4
Marie France Legeland
Netersel
48:55
5
Tineke Mous
Fortuna,St.Oedenrode
49:15
12
Helga Jansssen
No Limits, Reusel
52:40
14
Lilian Wouters
AV DES, Hapert
52:56
15
Tineke van Boxmeer
Fortuna,St-Oedenrode
52:59
16
Elly Daniels
AV DES, Eersel
53:27
17
Josina Bekers-Karelse
GVAC, Veldhoven
55:31
Hartelijk dank voor uw deelname. Graag tot ziens op 1 september 2004 bij de volgende Hapertse Centrumloop Info uitslagverwerking: Atl.Ver. DES Eersel, tel. 0497-514077
Uitslagen.nl
30-08-2003 12:38