Uitslagenlijst Rabo Centrumloop

Hapert - Woensdag 27 augustus 2003

J:7-9, 700 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Sleegers
DES, Eersel
2:31
2
Stefan van der Pas
Veldhoven
2:33
3
Glenn van Hout
Balen
2:35
4
Max Wouters
Reusel
2:38
5
Remco Verhagen
Hapert
2:39
6
Daan van de Wouw
Hapert
2:50
7
Niek Parjoel
Bladel
2:53
8
Roel Kox
Hapert
3:05
9
Luc Lauwers
Hapert
3:08
10
Jelmer Bos
St Maartensdijk
3:13
11
Niels Coolen
Hapert
3:14
12
Ivar van Loon
Hapert
3:15
13
Kor VanDijk
Hapert
3:19
14
Lex den Otter
Bladel
3:19
15
Guus van Haarlem
AVR'69, Bladel
3:19
16
Pim van Dijk
Hapert
3:20
17
Stijn Wouters
Bladel
3:22
18
Joni Hooyen
Hapert
3:25
M:7-9, 700 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt van den Bossche
DES, Hapert
2:42
2
Leonie van Erp
Drunen
2:44
3
Liza Wouters
Reusel
2:45
4
Linda Kox
Hapert
2:45
5
Chantal Schilders
Hapert
2:53
6
Ilse Huybregts
Hapert
2:55
7
Anouk Nijhof
Best
2:56
8
Marieke Lauwers
Hapert
3:01
9
Evelyn den Otter
Bladel
3:02
10
Onje van Dijk
Hapert
3:04
11
Auwkje van Dal
Diessen
3:19
12
Lieke Huybregts
Hapert
3:26
13
Ilona Coolen
Hapert
3:39
14
Eline van Erp
Drunen
3:52
15
Yvonne Sleegers
Hapert
3:53
16
Lot van de Wouw
Hapert
4:24
J:-12, 1400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Schilders
Hapert
5:00
2
Bart Nijhof
Bladel
5:04
3
Twan Goossens
Hoogeloon
5:19
4
Brian Tijssen
Hapert
5:40
5
Sjoerd Nijhof
Best
6:01
6
Richard Verhagen
Hapert
6:01
7
Stijn van Zuilichem
6:12
8
Niek Nijhof
Best
7:45
M:-12, 1400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne van Dijsseldon
Hapert
5:22
2
Juul Lavrijzen
Hapst
5:29
3
Merel Erkamp
DES, Hapert
5:43
4
Saskia Tilburgs
Panningen
5:57
5
Stefi van Hoof
Hapert
6:13
6
Lobke van Dal
26101992
6:34
7
Melissa den Otter
Bladel
6:53
8
Sanne Lauwers
Hapert
7:26
H-BDR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P van Gool
Markant 1
16:49
2
R Lavrijssen
Louwers Glas
18:08
3
A Engelen
Louwers Glas
18:09
4
Van den Boomen
Markant 1
18:48
5
P Lavrijsen
Boerenkamp Bouwbedr.
19:10
6
Van Woerkum
Boerenkamp Bouwbedr.
19:10
7
E vd Boomen
Full Colour
19:44
8
S Peeters
Markant 1
19:45
9
T Pulles
Louwers Glas
19:53
10
F Meulenbroeks
Boerenkamp Bouwbedr.
19:56
11
R Landman
GN Resound
20:17
12
R Wouters
Geraerts Kerst.
20:40
13
P Lepelaars
Louwers Glas
20:56
14
T Meijer
Full Colour
21:00
15
J Willems
Geraerts Kerst.
21:03
16
A Tenbult
Full Colour
21:18
17
A Smithuis
Autowas. Wijer
21:30
18
D Stassen
Boerenkamp Bouwbedr.
21:31
19
J Blankers
Geraerts Kerst.
21:32
20
H vd Boomen
Full Colour
21:37
21
J Bakermans
Autowas. Wijer
21:42
22
R Paridaans
Full Colour
22:05
23
J Plasmans
Autowas. Wijer
22:29
24
J Leenen
GN Resound
22:39
25
J Hermans
CV Pintewippers
23:33
26
H Schellens
CV Pintewippers
23:37
27
M Toonders
Boerenkamp Bouwbedr.
25:26
28
D Pulles
Louwers Glas
25:44
29
P Lauwers
Geraerts Kerst.
26:28
30
J Cranincks
CV Pintewippers
26:50
31
R Lauwers
Geraerts Kerst.
26:51
32
R de Vries
GN Resound
27:57
D-BDR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
E Zigenhorn
Mevio Schoenen
19:16
2
G van Dingenen
Mevio Schoenen
22:24
3
C Waterschoot
Mevio Schoenen
22:28
4
M van Herk
Mevio Schoenen
22:36
5
Suzanne Bartels
Autowas. Wijer
23:42
6
E Goudsmits
Mevio Schoenen
25:00
7
Linda de Bresser
Autowas. Wijer
25:18
8
H Mollen
Autowas. Wijer
25:18
9
D Schellekens
Korfbalclub VVO
25:39
10
L Schenning
Korfbalclub VVO
26:05
11
E Castelijns
Korfbalclub VVO
27:07
12
J van Dijk
Korfbalclub VVO
27:14
HRECR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Hendrikx
AVR'69, Reusel
17:14
2
Maikel van Eekelen
Achil, Hilvarenbeek
17:20
3
Cris Toonders
Luyksgestel
17:26
4
Luc Wevers
AVO, Oirschot
17:58
5
Mat Lavrijsen
Reusel
18:26
6
Toon Wouters
AV DES, Bergeijk
18:41
7
M Buist
Meijel
19:07
8
Hans Maas
Casteren
19:08
9
B van Rooij
Bladel
19:11
10
Piet vd Heijden
AVR'69, Hulsel
19:36
11
Bjorn de Laat
Diessen
19:50
12
René Arts
Lopersgroep, Deurne
19:52
13
Joop vd Moosdijk
Hapert
20:19
14
M van der Heyden
Son
20:20
15
F Peeters
Bladel
20:40
16
I Vroomen
Bladel
20:43
17
Frans Hooijen
Hapert
21:03
18
F Lodewijks
Hapert
21:19
19
Ronnie Beekman
4703 LL ...
21:39
20
Lion Tan
Ell (L)
21:56
21
Hein Tilburgs
Panningen
21:57
22
Theo Tenbult
Bladel
22:02
23
Walther van Gompel
Hapert
22:03
24
Harrie van Koll
AV DES, Eersel
22:04
25
J van Loon
Hapert
22:07
26
Ton Mes
Uden
22:15
27
Piet van Roy
Retie-B
22:19
28
Thieu vd Heijden
Reusel
22:24
29
Henk Lauwers
AVR'69, Reusel
22:54
30
R Peeters
Bladel
23:00
31
David vd Heijden
Hapert
23:12
32
Chris Stassen
Casteren
25:28
33
Martien Snelders
Hapert
25:59
34
L Cox
Melick
26:25
35
Leon Liebregts
Eindhoven
29:39
DRECR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A Dirkx
Bladel
22:22
2
Marlieke Moesman
Olympia, Eindhoven
24:13
3
Anita Weststrate
AV DES, Eersel
25:47
4
Annemarie vd Ven
AV DES, Eersel
26:56
HSEN., 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julius Okongo
Kenia
29:45
2
Joeri Schoffelen
AVT Hechtel (B)
30:08
3
Nabil Karimi
Typhoon
30:32
4
Theo vd Abbeel
AVT Hechtel (B)
30:49
5
Twan Lensen
Venray Regio
30:54
6
Karl Raymaecker
Sparta
31:07
7
Bart Lieckens
AC Herentals (B)
31:11
8
Gino Steemans
ARAC Arendonk (B)
31:18
9
Jac van Avendonk
Attila Tilburg
31:40
10
Mark van Maaren
Prins Hendrik
31:55
11
Jef Smits
VAL BVAC (B)
32:01
12
Frans Reuvers
THOR
32:05
13
Johan de Maertelaers
VABCO Mol (B)
32:16
14
Leon Mutsaars
Fortuna '67
32:21
15
Ronald Schut
PSV Eindhoven
32:23
16
Ronny Weytjens
AVT Hechtel (B)
32:40
17
Koen Joosse
PSV Eindhoven
32:58
18
Raf Theunis
DALO, Lommel-B
33:03
19
Ad Peeters
PSV Eindhoven
33:05
20
Ad de Bruin
LADB Hilvarenbeek
33:21
21
Wilfred van Mill
PSV Eindhoven
33:26
22
Fons Liebregts
PSV Eindhoven
34:00
23
Edwin Jansen
PSV Eindhoven
34:26
24
Randolph Nicia
Attila Tilburg
34:44
25
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
34:55
26
Bram van Hoek
Spiridon
35:15
27
Danny van Hout
VABCO Mol (B)
35:29
28
Boike Kropman
PSV Eindhoven
35:39
29
Jos van den Borne
No-Limits Bladel
35:55
30
Dirk-Jan Linsen
PSV Eindhoven
36:09
31
Jeroen Looijen
PSV Eindhoven
36:25
32
Frank van Eijk
Jasper Sport Someren
36:32
33
Edwin Roest
AVV Valkenswaard
36:33
34
Rob Mellegers
PSV Eindhoven
36:56
35
Ad vd Berk
Tilburg Road Runners
36:59
36
Eric Aarts
PSV Eindhoven
37:49
37
Maarten Noukens
AVV Valkenswaard
38:00
38
Johan vd Heuvel
DES EERSEL
38:54
39
Peter Convens
VABCO Mol (B)
39:56
40
Ron Blommers
Achil '87
40:10
41
Ruud Koole
Gen.Michaelis Best
42:08
42
Arno van Nunen
PSV Eindhoven
42:29
43
Sammy Declerck
VAL BVAC (B)
43:09
44
Jeroen Reiniers
PSV Eindhoven
47:01
HM-40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Decolfmaker
AVT Hechtel (B)
31:19
2
Tony Dens
Looise Tessenderlo-B
31:45
3
Jan Willemsen
Tilburg Road Runners
32:16
4
Ludo Vanderheijden
Roba
32:56
5
Hans van Wegen
Spiridon
33:11
6
Peeters,Theo
AVV Valkenswaard
34:31
7
René vd Weijenberg
PSV Eindhoven
34:42
8
Ruud van Woensel
AV Oirschot
34:48
9
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
35:17
10
Jan Jansen
Loopgroep PK
35:26
11
Ernest Kox
DES EERSEL
35:30
12
Joes Vermeer
Achil '87
35:31
13
Kees Wouters
DES EERSEL
35:59
14
Ben van Esch
Veteranen Nederland
36:31
15
Leo Peeters
VABCO Mol (B)
36:41
16
Wim den Otter
No-Limits Bladel
36:44
17
Henk van den Heuvel
AV Oirschot
36:48
18
Wim Akkermans
Prins Hendrik
37:09
19
J van den Reek
LOGO Geldrop
37:19
20
Peter de Brouwer
Achil '87
37:29
21
Sjef van Beers
AVR '69 Reusel
37:35
22
Lambert Sels
VABCO Mol (B)
37:47
23
Peter Hooijen
Loopgroep PK
37:54
24
Patrick Hermans
VABCO Mol (B)
39:38
25
Pieter Grootes
Gen.Michaelis Best
39:47
26
Josef Caers
VABCO Mol (B)
39:58
27
Peter Peeters
Achil '87
40:09
28
Eric Smets
VABCO Mol (B)
40:26
29
Walter Willekens
VABCO Mol (B)
40:41
30
Alfons Verhoeven
VABCO Mol (B)
40:41
31
Frank Mangelschot
VABCO Mol (B)
40:43
32
Kees Timmermans
DES EERSEL
40:46
33
Henk van Gerven
AV Oirschot
40:49
34
Wil Geerts
Loopservice
40:58
35
Kees Jansen
Loopgroep PK
41:01
36
Kees van Gool
LADB Hilvarenbeek
41:10
37
Toon Abrahams
Achil '87
41:20
38
Wim vd Griendt
Prins Hendrik
41:31
39
Walter van Doninck
VABCO Mol (B)
41:32
40
Erik Oomes
Sprint Breda
41:49
41
Marc Bakelants
VABCO Mol (B)
42:25
42
Gerard Pasmans
LADB Hilvarenbeek
42:32
43
Richard Peeters
VABCO Mol (B)
42:40
44
Peter van Doormaal
Achil '87
44:31
45
Leopold Menten
VABCO Mol (B)
44:35
46
Vriens
Tilburg
46:55
47
Ralph Hallegraeff
AVR '69 Reusel
50:10
HM-50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudi van Opstal
AVZK (B)
34:50
2
René vd Putte
VABCO Mol (B)
35:38
3
Felix van Broekhoven
VABCO Mol (B)
35:57
4
Ali Azelarab
Typhoon
36:15
5
Henri Teuwen
VABCO Mol (B)
36:21
6
Johan van Litsenburg
GVAC Veldhoven
38:16
7
Joop Slagboom
GVAC Veldhoven
38:34
8
Harrie vd Heijden
AVR '69 Reusel
38:57
9
Jef Cools
VABCO Mol (B)
40:27
10
Staf Gevens
VABCO Mol (B)
40:31
11
Henk Knapen
DES EERSEL
41:13
12
Willy Huysmans
VABCO Mol (B)
41:55
13
Francois van Lommel
VABCO Mol (B)
42:02
14
Ben Groenen
AVV Valkenswaard
42:04
15
Marcel Mol
VABCO Mol (B)
42:20
16
Ad Pheninxks
Loopgroep PK
42:28
17
Johan van Iersel
Tilburg Road Runners
42:44
18
Ger van Beers
Achil '87
43:10
19
Ad van Limpt
DES EERSEL
46:03
20
Mari van Houtum
Fortuna '67
47:42
21
Peter Hellings
Fortuna '67
54:12
HM-60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
40:05
2
Piet Waterschoot
LOGO Geldrop
40:49
3
Giel Vullings
AVON Heerlen
41:43
4
Harrie Loijens
Achil '87
45:42
5
Wim Deenen
Achil '87
50:58
DSEN., 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah Kebaso
Kenia
34:51
2
Ludmila Afonoeskina
Rusland
35:40
3
Annick Beckers
Kasterlee
35:44
4
Daphne Panhuysen
Cifla
36:29
5
Rian van der Burgt
AVV Valkenswaard
39:14
6
Ellen Uittenhoeve
PSV Eindhoven
42:07
7
Esther van Hoof
AVR '69 Reusel
43:31
8
Jolanda Eijkemans
Fortuna '67
47:32
9
Van Kuringen
Veldhoven
51:06
10
D Bastiaans
PSV Eindhoven
54:46
11
Linda Beckers
VABCO Mol (B)
58:47
DM-35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny vd Ouweland
LADB Hilvarenbeek
36:42
2
Jolanda Vos
Spiridon
39:22
3
Elly Zigenhorn
AVR '69 Reusel
39:51
4
Ange Dammen
VABCO Mol (B)
40:43
5
An Rindt
PSV Eindhoven
41:22
6
Marianne Knapen
Loopgroep PK
41:29
7
Nadine Eyckmans
VAL BVAC (B)
41:55
8
Els van de Pas
DES EERSEL
42:30
9
Wilma Kalf
Loopgroep PK
43:09
10
Tineke vd Heuvel
AV Oirschot
45:14
11
Trees vd Sande
AVR '69 Reusel
45:36
12
Sonja Bartholomeus
VABCO Mol (B)
47:00
13
Anita van Gelder
VABCO Mol (B)
48:47
14
Ria van Hoof
AVR '69 Reusel
49:27
15
Nelly de Brouwer
Achil '87
50:27
16
Mariette vd Weyer
VABCO Mol (B)
51:34
17
Galy Vandeven
VABCO Mol (B)
52:51
18
Huguette Moons
VABCO Mol (B)
53:39
19
Maria Verdonck
VABCO Mol (B)
58:07
20
Aline Raeymaekers
VABCO Mol (B)
58:53
HRECR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J P M Segers
Veldhoven
35:53
2
Cocky de Brouwer
Hilvarenbeek
37:14
3
Wilgard Wouters
Bladel
37:25
4
Peter Roothans
Dommelen
37:56
5
Freek Aertsen
Son
37:57
6
Jan van Dommelen
Hilvarenbeek
38:32
7
Ot Bastiaanse
Eersel
39:09
8
Tre van Dal
Achil, Hilvarenbeek
39:21
9
Wil Jan Roosen
Bladel
39:25
10
Arjan Swaans
Casteren
39:27
11
Dirk vd Wijdeven
5529 BA
39:37
12
Peter Wouters
AV DES, Duizel
39:45
13
Wil Bierens
AV DES, Eersel
39:48
14
Jack van de Huygevoort
Biest-Houtakker
40:12
15
Ad van Heijst
Bladel
40:17
16
Menno Verhoeven
Eindhoven
40:19
17
Dirk Leemans
Weelde-B
40:24
18
Eric Koyen
Baarle-Nassau
40:26
19
Harrie Ottenheijm
Jasper, Someren
40:32
20
Leo vd Wassenberg
Achil, Hilvarenbeek
40:32
21
Jules Marse
Hilvarenbeek
40:35
22
Peter Hendrikx
Someren
40:37
23
Geert Panjoel
Bladel
40:44
24
Jan Bogaerts
AV DES, Eersel
40:51
25
Steven Lucassen
Olympia, Eindhoven
40:54
26
Paul van Oirschot
Achil, Middelbeers
41:12
27
Hans de Korte
Hapert
41:14
28
Kees vd Huygevoort
Hoogeloon
41:30
29
Alfons Schoenmakers
5643 JK
41:38
30
Maarten van de Akker
Someren
41:48
31
Tom Moolenaar
Tilburg
41:53
32
Gerrit Rensink
Warnsveld
41:55
33
Nico Micallef
Bergen op Zoom
41:55
34
Laurens van Ham
Bladel
42:03
35
Peter Maas
5126 BM
42:11
36
T Antonis
Bladel
42:21
37
Adrie Louwers
AVO, Middelbeers
42:23
38
Ad Aarts
Diessen
42:31
39
Leon Dirkx
Hapert
43:00
40
Hans Kuyten
Waalre
43:08
41
Paul Schoofs
Bladel
43:11
42
Arnold Davies
Achil, Hilvarenbeek
43:12
43
Harrie Schoofs
Bladel
43:14
44
Bart Schilders
Hapert
43:28
45
J Kachi
GVAC, Eindhoven
43:32
46
Hans Nijhof
Best
43:47
47
Ron Janssens
Eindhoven
43:52
48
Theo van Diessen
GVAC, Veldhoven
43:53
49
Martin Struijk
Helmond
43:58
50
Piet van der Heijde
Hulsel
44:20
51
Gerard Korsten
Bladel
44:23
52
Frank Hendrikx
Casteren
44:31
53
John vd Dungen
Den Dungen
44:40
54
Jozef Dries
Dessel-B
44:51
55
Bert Damen
Asten
44:57
56
Stan Favier
Achil, Hilvarenbeek
45:01
57
Bart Vingerhoets
Haaren
45:17
58
Ruud van Gorkum
5042 WB
45:25
59
Bob Streefkerk
TRR, Tilburg
45:37
60
Guus Soetens
Hilvarenbeek
45:48
61
Hans van den Boogaard
Eindhoven
46:03
62
Frank Bongers
Valkenswaard
46:12
63
Hans vd Wal
AVO, Oirschot
46:23
64
Nardi Bos
St. Maartensdijk
46:26
65
Peter vd Pas
5508 HC
46:34
66
Erik Johannink
Denekamp
46:41
67
Peter Vriens
Hilvarenbeek
46:45
68
Ad van Zelst
AVO, Oirschot
46:48
69
Toon van den Hoof
Valkenswaard
46:50
70
John van Ginkel
5563 CK
46:50
71
Jan van Herk
Hapert
47:00
72
J Verbeek
Bladel
47:32
73
André Voskuilen
Waalre
47:47
74
Peter vd Boogaard
5629 GE
47:55
75
Ies Traast
5504 TL
47:59
76
Ton Bosch
Eindhoven
48:05
77
Julien Gijbels
Zonhoven (B)
48:09
78
Cees Pasmans
Berkel-Enschot
48:11
79
Ferry Moonen
Eersel
48:16
80
Martin van Dam
Veldhoven
48:34
81
Frans van Hout
Helmond
48:38
82
Willy Timmermans
AV DES, Eersel
48:38
83
Bert Geboers
DES, Hapert
48:40
84
Michael Nuchelmans
5501 EG
48:44
85
Jan Heesters
AV DES, Duizel
48:44
86
Ed Winsen
Bladel
48:45
87
Peter van Rooij
Fortuna,St.Oedenrode
48:46
88
Kees Nuchelmans
Veldhoven
48:55
89
De Geijter
Netersel
49:00
90
Ger van Heesch
AVO, Oirschot
49:31
91
Krekels
Bladel
49:33
92
Ab Hofman
Veldhoven
49:45
93
Peter Krikken
AV DES, Eersel
49:47
94
Kees vd Looy
Veldhoven
49:48
95
Gerard Janssen
AV DES, Valkenswaard
49:58
96
Luuk Koelman
Tilburg
50:57
97
Rene van Dijk
Hapert
51:34
98
Gerard Nijhof
Bladel
51:34
99
Karel Schrijver
Geldrop
51:38
100
Frank van Hoek
Veldhoven
52:13
101
André de Fouw
Eindhoven
52:45
102
Lemmens
52:51
103
Rien van Kampen
Valkenswaard
52:52
104
Henk van Asperen
Eindhoven
53:37
105
René Pieterman
Bussum
53:38
106
Leon vd Vorstenbosch
PSV, Eindhoven
53:44
107
Henk Ligthart
Valkenswaard
55:45
108
Bart Klessens
Casteren
55:47
109
Fons Klessens
Casteren
55:48
110
Bart Kennes
Haaren
56:05
111
Jos Derksen
Helmond
1:00:36
DRECR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tina Elsenheim
LOGO, Geldrop
42:17
2
Irma vd Broek
Hilvarenbeek
47:54
3
Ingrid Jansen
AV DES, Eersel
47:58
4
Marie France Legeland
Netersel
48:55
5
Tineke Mous
Fortuna,St.Oedenrode
49:15
6
Christie Krekels
Bladel
49:49
7
Anita van Dalen
Eindhoven
51:39
8
Ger Jansen
Hapert
51:43
9
Marleen Lavrijsen
Reusel
51:59
10
Vita Gomes
PSV, Eindhoven
52:12
11
Cam Meulenbroeks
Haghorst
52:15
12
Helga Jansssen
No Limits, Reusel
52:40
13
Cathy Amendt
Eindhoven
52:54
14
Lilian Wouters
AV DES, Hapert
52:56
15
Tineke van Boxmeer
Fortuna,St-Oedenrode
52:59
16
Elly Daniels
AV DES, Eersel
53:27
17
Josina Bekers-Karelse
GVAC, Veldhoven
55:31
18
Heide Willekens
Balen-B
57:07
19
Corrie Aarts
Diessen
57:08
Hartelijk dank voor uw deelname.
Graag tot ziens op 1 september 2004 bij de
volgende Hapertse Centrumloop
Info uitslagverwerking:
Atl.Ver. DES Eersel, tel. 0497-514077
www.uitslagen.nl
30-08-2003 12:38