Uitslagenlijst Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 25 juni 2003

5MAN, LOOP 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Jan Martens
HAC '63
15:49
2
Andre Plette
Isala '96
15:58
3
Marijn van Goor
HAC '63
16:16
4
Bertit Krukkert
Atletics Nijverdal
16:22
5
Theo ten Caat
Hollandseveld
16:32
6
Dennis vd Velden
Atletics Nijverdal
16:50
7
Harold Kruidhof
Staphorst
17:14
8
Richard Willems
ACO Touwen
17:14
9
Hendrik Jan Doevendans
Start '78
17:16
10
Savio Strik
Atletics Nijverdal
17:18
11
Mark Spruit
Groningen
17:20
12
Herman ten Kate
17:52
13
Marco Loogman
Staphorst
17:57
14
Jan Grissen
Spurt '88
17:58
15
Dennis Veldkamp
HAC '63
17:59
16
Johan Domine
Rouveen
18:02
17
Nico Nimeijer
De Sprinter
18:03
18
Hendrik Domine
Staphorst
18:08
19
Nik van der Werf
De Sprinter
18:24
20
Ard Kuiper
Rouveen
18:29
21
Henri Domine
Rouveen
18:54
22
Harjan Veerman
Rouveen
19:05
23
Ronald Kruidhof
Staphorst
19:05
24
Theo Bolks
Rouveen
19:06
25
Dennis Dunnewind
Nieuwleusen
19:09
26
Arjan Boldewijn
Staphorst
19:25
27
Roel Compagner
Staphorst
19:31
28
Tijmen ten Klooster
Hasselt
19:34
29
Bertus Kruidhof
Rouveen
19:38
30
Henny Berend
Spurt '88
19:40
31
Barry Poolman
Rouveen
19:41
32
Stefan de Vries
Rouveen
19:42
33
Lennard Hazekamp
Dedemsvaart
19:44
34
Joop Schra
19:50
35
Arjen Koobs
Staphorst
19:52
36
Henri Rietman
Hasselt
19:52
37
Klaas Luten
Ruinerwold
19:57
38
Armande Kleise
Vriezenveen
19:59
39
Egbert Vink
Start '78
20:07
40
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
20:07
41
Gerard Boldewijn
Staphorst
20:15
42
Martin Compagner
Rouveen
20:24
43
Roel Steenbergen
Staphorst
20:28
44
Arno Knoll
Rouveen
20:36
45
Henry Lindeboom
Genemuiden
20:38
46
Lucel Witte
Rouveen
20:48
47
Erik Arends
Meppel
21:02
48
Gert Jan Ubels
Staphorst
21:05
49
Johan Steenbergen
Staphorst
21:20
50
Henk Schra
21:21
51
Peter Kamphof
Zwolle
21:36
52
Theo Nap
Rouveen
21:36
53
Harold Engels
Staphorst
21:40
54
Johuiman David Daniel
Staphorst
21:43
55
Albert Mussche
Nieuwleusen
21:54
56
Alfred Knoll
Rouveen
22:03
57
Gerald Timmerman
Staphorst
22:04
58
Henk Boldewijn
Staphorst
22:06
59
Arjan de Wink
Staphorst
22:07
60
Dick Lindeboom
Rouveen
22:18
61
Henk Hooikammer
Staphorst
22:28
62
Martin Kalle
Rouveen
22:29
63
Bennie Boldewijn
Staphorst
22:44
64
Werner Bouwmeester
Rouveen
22:55
65
Henk Hokse
Staphorst
22:55
66
Jan Blantespoor
Rouveen
23:14
67
Johan Dunnink
Hasselt
23:19
68
Klaas Mussche
Staphorst
23:20
69
Rolf Koobs
Staphorst
23:30
70
Jouk Slager
Staphorst
23:36
71
Stefan Schra
Rouveen
24:22
72
Edwin Lindeboom
Rouveen
25:17
73
Jos van Ham
Meppel
28:44
5M40, LOOP 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Uitslag
PEC 1910
17:11
2
Roelof Hutten
Spurt '88
17:16
3
Jan Beldman
Dalfsen
17:42
4
Jan Vos
De Sprinter
19:02
5
Harry Martens
Hoogeveen
19:21
6
Jebbe Westerbeel
Start '78
19:56
7
Jan Troost
Staphorst
20:13
8
Bram van der Boon
ACO Touwen
20:24
9
Robert Dreketee
De Gemzen
20:52
10
Perk Compagner
Rouveen
20:55
11
Hans Hoekman
ACO Touwen
21:55
12
Anne Bartelds
Start '78
22:01
13
Johannes Kuilder
Almelo
22:18
14
Arie Meijer
Punthorst
22:39
15
Bernhard Herbert
Spurt '88
22:59
16
Nico Wassens
ACO Touwen
23:25
17
Derk Knoll
Rouveen
23:35
18
Henk Dokter
Heerde
23:39
19
Harrie Stempher
Deventer
24:00
20
Jan Kruidhof
Rouveen
24:07
21
Rikus Eikema
PEC 1910
25:22
22
Edmond de Bok
Zwolle
26:36
23
Pieter Elzinga
Nieuwleusen
27:51
24
Gerard Wolterink
Veteranen Nederland
28:31
25
Reint Winter
Bergentheim
30:16
26
Berend Schreuder
Friesland
32:30
5DAME, LOOP 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Mullink
Argo
18:47
2
Marleen Herbert
Spurt '88
21:06
3
Gerlinde Ligtenberg
AV Rijssen
21:18
4
Gerda Willems
ACO Touwen
22:14
5
Trea van Goor
Hollandscheveld
22:29
6
Gemma van der Kolk
Balkbruk
23:03
7
Annerieke Sikkelbein
AV Rijssen
24:30
8
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
24:52
9
Carina de Vries
Rouveen
25:19
10
Sietse Hoeve
Rouveen
25:20
11
Annita Zanting
Meppel
25:34
12
Wilke Feenstra
PEC 1910
26:21
13
Deur de Bok
Zwolle
26:37
14
Tineke van Dalfsen
PEC 1910
26:52
15
Cathy Bemelman
PEC 1910
26:52
16
Astrid Dijkstra
Hasselt
27:43
17
Yltje Terpstra
Meppel
27:55
18
Sandra van Beers
PEC 1910
31:17
10MAN, LOOP 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Visser
Start '78
31:21
2
Udo Zwijnenberg
Atletics Nijverdal
32:30
3
Jan Scheenstra
Start '78
32:53
4
Willem Kreulen
De Sprinter
34:57
5
Erik Brink
Isala '96
35:55
6
Gert Jan de Haan
HAC '63
36:18
7
Jan Schra
De Sprinter
36:25
8
Louis Bouwmeester
Cialfo
36:57
9
Erwin Akkerman
Staphorst
37:39
10
Evert Spijkerboer
Cialfo
37:41
11
Frank Meier
Hardenberg
38:15
12
Klaas Compagner
Staphorst
38:22
13
Sander Braaksma
Elburg
38:25
14
Peter Bood
Zwolle
38:52
15
Klaas Brakke
Staphorst
38:54
16
Rutger Meier
Hardenberg
38:55
17
Arjan Kluin
Cialfo
39:22
18
Wim Wolf
Elburg
39:36
19
Erwin Booy
Zwolle
39:43
20
Jan Dunnink
Rouveen
39:49
21
Albert de Boer
Staphorst
39:59
22
Kurt van der Nes
Groningen
40:48
23
Kees Loef
Zwolle
40:59
24
Herman Schra
Rouveen
41:13
25
Bert Kisteman
Punthorst
41:31
26
Peter Neuteboom
Zwolle
41:52
27
Harry Veldkamp
Cialfo
41:53
28
Thomas Bossenbeek
Isala '96
42:50
29
Maarten Schut
Groningen
43:04
30
Lubbert Timmerman
Staphorst
43:08
31
Johan Koster
Staphorst
43:15
32
Klaas Brand
Staphorst
43:23
33
Henri Dons
Staphorst
43:28
34
Freek IJspeert
Zwolle
43:40
35
Alex Klein
Hasselt
44:07
36
Bram Baan
Zwolle
44:13
37
Pascal de Lange
Start '78
44:15
38
Remco Brink
Genemuiden
44:28
39
Alex Grookmarsink
Ommen
44:39
40
Jenco Timens
Staphorst
44:54
41
Henk Middelveld
Nieuwleusen
44:55
42
Richard Bosssenbroek
IJsselmuiden
45:09
43
Thony van der Veen
Burgum
45:41
44
Maas van der Molen
Hasselt
46:10
45
Jan Klomp
Meppel
47:08
46
Martin Vos
Rouveen
47:28
47
Marc Lindekens
AV '55
49:07
48
Wim van Es
Meppel
49:17
49
Erick Borger
Zwolle
53:55
50
Sjef de Bloot
Ede
54:05
10M40, LOOP 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heerke Postema
Start '78
33:41
2
Johnny Johnson
Triathlon
34:55
3
Arie Prins
Koekange
36:16
4
Rene Brinkhof
Wythmen
37:12
5
Henk Oldenhinkel
Dedemsvaart
37:45
6
Eelco Visserman
Genemuiden
38:22
7
Henk Veenstra
AV '34 Apeldoorn
38:34
8
Jaap Kooiman
Cialfo
39:30
9
Anton Schiphorst
Raalte
40:16
10
Jan van Veluwen
Zwolle
40:25
11
Jasper Klein
Dedemsvaart
40:30
12
Evert Bisschop
Koekange
40:39
13
Albert Timmerman
Staphorst
40:43
14
Hendrik Jan Korterink
Wezep
41:17
15
Peter Crediet
Staphorst
41:41
16
Henk Pruim
Beilen
41:53
17
Herman Westerveen
Spurt '88
42:12
18
Hilco de Jonge
de Wijk
43:13
19
Theo Fredriks
De Gemzen
43:19
20
Lambert Akkerman
43:56
21
Jelco Bosma
De Sprinter
44:16
22
Albert Eissen
Meppel
44:21
23
Tonny Holleboom
Broekland Ov
44:29
24
Henk Mijnheer
Nieuwleusen
45:37
25
Koen Ramaker
Zwolle
47:37
26
Gerhard Vogelzang
Zwolle
48:21
27
Piet van Dijk
Meppel
49:11
28
Ronald Timmer
Meppel
52:08
29
Herwig Drohm
Zwolle
54:03
10M50, LOOP 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Auke Postma
Lionitas
35:18
2
Klaas W Kooistra
Horror
37:29
3
Stef Kloppenberg
Loopgroep PK
37:47
4
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
38:05
5
Con Kooiker
Rouveen
38:38
6
Jan Akkerman
Staphorst
39:02
7
Henk Zwiers
Friesland
41:03
8
Henk Akkerman
Staphorst
41:53
9
Jan Stuiver
Zwolle
44:24
10
Joop Bomert
Start '78
44:28
11
Guenter Runow
De Wijk
45:52
12
Henk Winkelaar
PEC 1910
46:40
13
Harm Vos
Staphorst
47:30
14
John Steentjes
Cialfo
48:21
15
Tjeerd vd Iest
AV '55
52:19
16
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
59:43
10DA, LOOP 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greetje Pekel
HAC '63
39:53
2
Marion van Oosten
Cialfo
41:53
3
Annet Bultman
De Gemzen
44:37
4
Riki Creemers
Start '78
46:43
5
Jenny Bovenhuis
De Sprinter
48:18
6
Jacomien Westra
Hasselt
48:33
7
Thea Steentjes
Cialfo
49:19
8
Jeanet Westerman
Gramsbergen
55:14
9
Yvonne Grotepubnt
Hasselt
55:56
WWW.AVDESPRINTER.NL - - - WWW.MUNNIKENSLAGLOOP.NL - - - WWW.AVDESPRINTER.NL
TOT VOLGEND JAAR!!! - - - MUNNIKENSLAGLOOP ROUVEEN
www.uitslagen.nl
25-06-2003 00:00