Uitslagenlijst Rondje Rijen

Rijen - Maandag 9 juni 2003

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex van Tilburg
Spado
31:54
31:53
2
Bart van Aalst
Parcival
32:17
32:15
3
Fons Liebregts
PSV
33:03
33:02
4
Rob Hooning
Attila
34:17
34:15
5
Bram van Hoek
Spiridon
34:44
34:42
6
Louis van den Dungen
Spiridon
34:51
34:48
7
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
35:14
35:11
8
Remi Timmermans
AV Oirschot
35:17
35:14
9
Marcel de Jager
Groene Ster
35:19
35:16
10
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
35:29
35:26
11
Anton Watzeels
Attila
36:00
35:56
12
Richard Marijnissen
THOR
36:37
36:36
13
Geert Abrahams
Achil '87
36:44
36:43
14
Wouter Monshouwer
Altena Road Runners
37:30
37:27
15
Mark van de Wiel
OSS-VOLO
37:51
37:48
16
Wenzel Zeegers
Attila
38:35
38:32
17
Kenneth Schenk
Attila
39:08
39:05
18
Eric Aarts
PSV
39:23
39:18
19
Hubert Leemans
Atledo
39:35
39:32
20
Ralph Jacobs
Atledo
39:50
39:45
21
Gerdjan Kipping
Atledo
39:55
39:49
22
Taco Jansen
Scorpio
41:07
41:01
23
Jacco Bervoets
Scorpio
41:33
41:31
24
Harry Wasseveld
Attila
41:54
41:48
25
Maurits Appels
Attila
41:56
41:49
26
Johan van Dijk
Tilburg Road Runners
42:17
42:13
27
Marcoen Oomen
Scorpio
44:06
44:00
28
Tammo Bijmolt
Spiridon
44:23
44:15
29
Martijn Aardema
OSS-VOLO
45:02
44:59
30
Bas vd Schoof
Scorpio
50:02
49:53
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van Wegen
Spiridon
31:56
31:55
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
32:17
32:17
3
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
33:48
33:47
4
Friedy de Jong
Atledo
35:10
35:08
5
Philip Eijlander
Tilburg Road Runners
35:32
35:30
6
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
37:00
36:55
7
Piet Willeboordse
Atledo
37:17
37:12
8
Peter Hooijen
Loopgroep PK
37:19
37:14
9
Ernest Kox
DES
37:24
37:20
10
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
37:29
37:27
11
Wil Mantel
Spiridon
38:01
37:59
12
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
38:02
37:59
13
Arnold Siemons
Scorpio
38:20
38:14
14
Hens Koreman
Atledo
38:23
38:19
15
Ad Embregts
Atledo
38:47
38:44
16
Ad Bosters
Sprint
39:10
39:07
17
Adrie Schutjes
THOR
39:17
39:15
18
Jo Paaijmans
Taxandria
39:35
39:30
19
Huub Frijters
Veteranen Nederland
39:48
39:42
20
Jaap Jan van der Weel
Spiridon
39:58
39:55
21
Johan van Heusden
Scorpio
40:03
39:59
22
Frank Faes
Tilburg Road Runners
40:19
40:12
23
Ton Okkerman
Atledo
40:35
40:32
24
Henk Garama
Parthenon
40:44
40:42
25
Ron van de Ven
Attila
41:55
41:47
26
Edgar Pijnenburg
Tilburg Road Runners
42:03
41:52
27
Frank van de Akker
Atledo
42:11
42:08
28
Hans Janssen
Loopgroep PK
43:17
43:15
29
Henk Rams
Scorpio
43:25
43:20
30
Ad Akkermans
Sprint
44:11
44:08
31
Harrie van Velthoven
Scorpio
44:14
44:09
32
Pieter van Esch
AV Oirschot
44:46
44:41
33
Rini op 't Hoog
Tilburg Road Runners
45:01
44:55
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
35:16
35:14
2
Ko vd Weijden
Hardloopclub Amsterd
35:40
35:39
3
Gerard Wouters
Spiridon
36:47
36:45
4
Frans Dieden
Attila
37:48
37:46
5
Dré Brosens
Gloria
38:58
38:53
6
Sjaak Aarts
AV Oirschot
39:17
39:13
7
Jan van de Lee
DAK
39:20
39:17
8
Harrie Verhoeven
Attila
40:39
40:38
9
Ad de Jong
Atledo
40:40
40:40
10
Mari Kastelijns
Scorpio
41:37
41:32
11
Rinus Groot
Loopgroep PK
41:42
41:39
12
Henk Knapen
DES
41:43
41:41
13
Jos van Velthoven
Scorpio
41:47
41:42
14
André Aarts
Scorpio
42:01
41:58
15
Mart Koekkoek
Spirit Oud Beijerlan
42:13
42:08
16
Aad Winkelman
Atledo
42:49
42:40
17
Rini Marijnissen
THOR
42:58
42:56
18
Kees Loose
VOAB
43:31
43:26
19
Jan Havermans
Scorpio
44:05
44:00
20
Harrie Wijnans
Tilburg Road Runners
44:19
44:13
21
Jan Klaassen
Atledo
45:33
45:27
22
Anton van Gils
Scorpio
45:38
45:32
23
Jan van Dal
DAK
46:18
46:12
24
Rob Hughes
Scorpio
47:31
47:27
25
Henny Wijnands
Veteranen Nederland
47:47
47:41
26
Jan de Bruijn
Spiridon
47:50
47:44
27
Frits Claassens
Attila
48:04
47:58
28
Toon Kimenai
Atledo
49:58
49:46
29
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
50:46
50:39
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Grete Koens
Ciko '66
34:29
34:29
2
Conny van den Ouweland
LADB
36:03
36:02
3
Sandra Hofmans
Scorpio
37:18
37:16
4
Inge Schipperen
Loopgroep PK
37:34
37:33
5
Merel de Knegt
Attila
38:45
38:42
6
Marjon de Kok
VOAB
38:50
38:46
7
Annelies Homma
Attila
40:32
40:30
8
Els van de Pas
DES
43:10
43:09
9
Trudie Schils
Attila
48:03
47:56
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Florence van Rijsberge
THOR
37:59
37:57
2
Jolanda Vos
Spiridon
39:21
39:19
3
Annie van Hoek
Spiridon
39:56
39:54
4
Nellie van Beers
AV Oirschot
41:18
41:13
5
Marianne Knapen
Loopgroep PK
42:04
42:00
6
Ingrid Oonincx
Attila
42:38
42:33
7
Jeanine van Overveld
THOR
42:57
42:54
8
Esther Lambooij
Scorpio
43:25
43:21
9
Annick Heijnemans
THOR
43:50
43:47
10
Tiny Rutten
Atledo
46:07
46:01
11
Conny Pijnenburg
Attila
47:15
47:06
MTRIM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurgen Gerritsen
Dordrecht
34:26
34:25
2
Arjan vd Pijl
Hank
37:23
37:18
3
Kees Koek
Breda
37:50
37:48
4
Jan van Loenhout
Chaam
37:51
37:47
5
Peter van Gils
Rotterdam
38:20
38:18
6
Werner vd Oudenhoven
Dongen
38:41
38:37
7
Peter Marcelis
Tilburg
39:18
39:12
8
Wout Timmermans
's Gravenmoer
39:41
39:35
9
Wil Lips
Rijen
39:51
39:47
10
Peter van Berkel
Tilburg
39:51
39:42
11
Frank Brouwers
Goirle
39:52
39:48
12
Anton Stoffelen
Alphen Nb
39:53
39:46
13
Paul Schulten
Den Helder
40:08
40:01
14
Jenke ter Horst
Houten
40:45
40:38
15
André Lambregts
Teteringen
40:58
40:55
16
Fred Soomers
Rijen
41:14
41:06
17
René Theunis
Teteringen
41:23
41:19
18
Kees van Gool
Breda
41:30
41:25
19
Iwan Groenen
Rijen
42:12
42:05
20
Hans van den Bersselaa
Oisterwijk
42:47
42:35
21
Bar Smits
Hank
42:53
42:44
22
Ad Biemans
Rijen
42:57
42:53
23
Ruud Tuijtelaars
Dongen
43:13
43:02
24
Paul Tuijtelaars
Gilze
43:15
43:09
25
Jan-Leendert Aarts
Rijen
43:33
43:28
26
Hans Jorissen
Dongen
43:38
43:27
27
Sander Ogink
Tilburg
43:41
43:35
28
Willem de Lange
Tilburg
43:43
43:34
29
Piet van Mourik
Ouwerkerk
43:46
43:35
30
Cees de Leeuw
Alphen Nb
43:47
43:39
31
Ben Burgers
Bavel
43:57
43:48
32
Willem Toonders
Langeweg
44:00
43:57
33
Harold de Roij
Oisterwijk
44:03
43:54
34
Jan van Grinsven
Rijen
44:04
43:56
35
Henk Verhoeven
Goirle
44:13
44:05
36
Ad van der Kemp
Dongen
44:15
44:05
37
Ad Kimenai
Dongen
44:18
44:10
38
Frans van den Brand
Rijen
44:21
44:16
39
Guus Zebregs
Tilburg
44:29
44:20
40
Hans van Driel
Bavel
44:35
44:25
41
Steven Lammé
Rijen
44:58
44:48
42
Henri van Hal
Dongen
45:02
44:54
43
Joop Plukkel
Breda
45:10
45:00
44
Robert A J Rietveld
Tilburg
45:17
45:09
45
Harry Ruijters
Oosterhout Nb
45:50
45:39
46
Jan van der Put
Dongen
46:08
45:58
47
Jean Pierre Bovverat
Breda
46:24
46:19
48
Ernest Zijlmans
Tilburg
46:25
46:17
49
Leon van Lierop
Rijen
46:39
46:32
50
Pierre Geerts
Alphen Nb
47:02
46:53
51
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
47:06
46:56
52
Frank van Waardenburg
Breda
47:23
47:15
53
Peter Joosse
Geertruidenberg
47:26
47:16
54
Kees van Loon
Rijen
47:51
47:43
55
Rob van Grinsven
Tilburg
47:55
47:46
56
Frans van Lierop
Rijen
48:02
47:54
57
Chris Sprengers
Kaatsheuvel
48:07
48:01
58
Frans Martens
Rijen
48:16
48:03
59
Rob Zehenpfenning
Rijen
48:29
48:15
60
Henk van Grinsven
Rijen
48:36
48:26
61
Corné van der Veeken
Rijen
48:55
48:48
62
Michel van Maastricht
Tilburg
49:00
48:51
63
Toon van Helvert
Rijen
49:02
48:49
64
Ton Wulfert
Dordrecht
49:12
49:02
65
Jan vd Pol
Tilburg
49:24
49:13
66
Frans Verheijen
Ulvenhout
49:37
49:27
67
Corné Verbunt
Dongen
49:57
49:45
68
Rien van Vugt
Terheijden
51:50
51:36
69
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
52:09
51:56
70
Wil Donkers
Mierlo
52:16
52:02
71
Kees Vermeer
Zwartewaal
52:57
52:50
72
Pierre Janssens
Tilburg
53:43
53:32
73
Ad Tijs
Tilburg
54:01
53:48
74
Petra Marcelis
Tilburg
54:47
54:34
75
Eric van Boxel
Rijen
56:37
56:27
76
Toon Verbunt
Dongen
56:58
56:48
77
Harry de Brouwer
Tilburg
1:02:47
1:02:34
VTRIM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Winkelman
Breda
46:23
46:18
2
José Franken
Rijen
47:50
47:43
3
Monique Flipsen
Rijen
49:03
48:52
4
Miriam Naalden
Rijen
50:52
50:41
5
Lilian Duffhues
Dongen
50:52
50:41
6
Nicole van Rijen
Dongen
52:14
52:02
7
Monique Haans
Berkel-Enschot
52:53
52:42
8
Sabine van Laak-Piette
Oisterwijk
53:24
53:12
9
Willy Kimenai
Dongen
55:55
55:44
10
Lilian Beverwijk
Rijen
56:36
56:27
11
Ineke Donkers
Mierlo
1:04:42
1:04:28
MTRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dolf van de Voort
Breda
17:00
2
Jan Menssen
Gilze
17:25
3
Jaques van den Elshout
Tilburg
18:19
4
Edward Heijnemans
Roosendaal
18:46
5
Peter Honcoop
Rijen
19:04
6
Jan van Schendel
Raamsdonksveer
19:08
7
Dirk-Jan de Wit
Gorinchem
19:10
8
Jan Wouters
Hulten
19:25
9
Arie Verhoeven
Goirle
19:46
10
Adriaan van Engelen
Gilze
19:48
11
Michaël Heijnemans
Roosendaal
19:52
12
Peter van den Elshout
Waalre
19:54
13
Niels de Jong
Alphen Nb
20:06
14
Roy Mantel
Rijen
20:27
15
Arthur Faessen
Dordrecht
20:39
16
Frank de Looff
Rijen
20:44
17
Eric-Jan van Oorschot
Made
20:50
18
Nils Garama
Dordrecht
20:58
19
Jos Boetzkes
Breda
21:07
20
Piet Wijnsema
Ridderkerk
21:14
21
Henk Wintermans
Hank
21:36
22
Marijn Frijters
Breda
21:42
23
Joris Wulfert
Dordrecht
21:48
24
Marcel Gerritse
Rijen
21:54
25
Rinie vd Heijden
Gorinchem
22:02
26
Edwin Broeders
Gilze
22:09
27
Jan Vermeer
Gilze
22:11
28
Hans Dijkstra
Dordrecht
22:27
29
Gijs Franken
Tilburg
22:33
30
Huub Weijs
Rijen
23:04
31
Ton Marisael
Baarle Nassau
23:07
32
Fons Stapels
Rijen
23:09
33
Edwin Gros
Rijen
23:15
34
Henny Wijmands
Hank
23:24
35
Joeri van Eck
Dordrecht
23:41
36
Niek Al
Dordrecht
24:08
37
Henry Misck
Breda
24:17
38
Johan Manders
Rijen
24:53
39
Ad Tuijtelaars
Oosterhout Nb
25:00
40
Nico Broer
Rijen
25:11
41
Gerard Spaans
Rijen
25:40
42
Koos Schipperen
Raamsdonksveer
26:05
43
Freek Tolsma
Rijen
26:24
44
Gerard Wouters
Baarle Nassau
26:39
45
Nick Tax
Rijen
27:40
46
Fokke de Jong
Veldhoven
27:49
47
Alex Kock
Rijen
29:09
48
Cor Terlouw
Papendrecht
36:20
VTRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renate van Tilburg
Roosendaal
20:28
2
Peggie Broers
Gilze
24:20
3
Leonique Vis
Eindhoven
24:24
4
Bianca Gerritsen
Dordrecht
24:45
5
Jeske van Bergen
Gilze
25:01
6
Monique Broer
Rijen
25:20
7
Angeniet Gillissen
Dordrecht
25:34
8
Carla Mantel
Rijen
25:40
9
Elly Wijnands
Hank
26:16
10
Anniek Soomers
Rijen
26:18
11
Jacqueline van der Aa
Dorst
27:00
12
Lidy Burgers
Bavel
27:17
13
Marieke in 't Groen
Dongen
27:27
14
Astrid Timmermans
Dongen
27:33
15
Martine Verpaalen
Rijen
27:37
16
Nijnke Mous
Leeuwarden
27:45
17
Edith van Zon
Dongen
27:46
18
Angelique Leijten
Gilze
28:09
19
Marielle Smits
Hank
28:40
20
Anja Simons
Tilburg
29:38
21
Desirée Donkers
Tilburg
31:32
22
Sabri Hessels
Tilburg
31:32
23
Yvonne Willemse
Rijen
31:49
24
Rianne Adriaans
Rotterdam
32:53
25
Jeanne Terlouw
Papendrecht
36:20
J-10, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Heijnemans
Roosendaal
5:48
5:46
2
Lauran Beijens
Riel
6:16
6:16
3
Bram Lips
Rijen
6:32
6:31
4
Dirk Evers
Rijen
6:38
6:37
5
Nick Burgers
Bavel
6:45
6:43
6
Lars Gerritsen
Dordrecht
6:52
6:50
7
Milo Janssen
Waalwijk
6:53
6:52
8
Ward van Donselaar
Bavel
6:54
6:52
9
Niels Janssens
Tilburg
7:12
7:10
10
Michael de Veer
Tilburg
7:19
7:19
11
Pieter Zijlmans
Tilburg
8:27
8:25
M-10, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos Sprengers
Kaatsheuvel
6:34
6:32
2
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
6:50
6:49
3
Vonne van Burg
Zaltbommel
6:58
6:57
4
Fenna van Burg
Zaltbommel
7:10
7:09
5
Bregje van Grinsven
Rijen
7:44
7:42
6
Anouk Frijters
Bavel
7:50
7:49
7
Marit van Hoek
Gilze
8:00
7:59
8
Ester Janssens
Tilburg
8:15
8:13
9
Larissa op 't Hoog
Oisterwijk
8:22
8:21
10
Samantha Faessen
Dordrecht
9:07
9:05
J-13, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees Bruurmijn
Rijen
5:38
5:37
2
Stefan van Schendel
Raamsdonksveer
5:43
5:43
3
Jeroen Simons
Tilburg
6:11
6:08
4
Martijn Marisael
Baarle-Nassau
6:12
6:10
5
Stijn du Pont
Rijen
6:32
6:31
6
Joris Reijnders
Rijen
6:34
6:32
7
Bob Peters
Loon op Zand
6:39
6:39
8
Webley Sprengers
Kaatsheuvel
7:07
7:06
9
Jeroen van Splunder
Gilze
7:30
7:27
10
Maarten Smolders
Rijen
7:30
7:29
M-13, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel Franken
Sprundel
5:56
5:56
2
Imme van Burg
Zaltbommel
6:22
6:21
3
Kirsten Jeras
Ulvenhout
6:30
6:30
4
Marthe Beijens
Riel
6:33
6:33
5
Natascha Faessen
Dordrecht
7:24
7:23
6
Marjolein Smolders
Rijen
7:48
7:46
J-7, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Honcoop
Rijen
3:21
3:21
2
Tom Burgers
Bavel
3:25
3:25
3
Stein van Kuik
Made
3:29
3:29
4
Maarten van der Weel
Rijen
3:37
3:37
5
Roel Kox
Hapert
3:43
3:42
6
Kyle Schutjes
Roosendaal
3:45
3:44
7
Cas van Hoek
Gilze
4:10
4:09
8
Damian Mirck
Breda
4:12
4:11
9
Kevin Pijnenburg
Tilburg
4:35
4:34
10
Ricardo Mirck
Breda
4:54
4:52
11
Mathijs du Pont
Rijen
5:15
5:14
12
Floris Zijlmans
Tilburg
7:24
7:23
M-7, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Kox
Hapert
3:34
3:32
2
Emma van Mourik
Ouwerkerk
3:39
3:38
3
Mette van Grinsven
Rijen
3:49
3:48
4
Lotte van Oorschot
Made
3:59
3:58
5
Jenny Zijlmans (BM)
Tilburg
4:28
4:25
6
Veerle van Hoek
Gilze
4:35
4:34
7
Hilke Weijs
Rijen
5:24
5:22
8
Lilianne Koek
Breda
5:34
5:33
9
Maartje Janssens
Tilburg
6:09
6:07
Weersomstandigheden:
Zonnig en droog, circa 20 graden,
zwakke zuidwesten wind.

Volgende editie: zondag 13 juni 2004
www.spiridon.nl
www.uitslagen.nl
09-06-2003 00:00