Uitslagenlijst Enschede Marathon

Enschede - Zondag 25 mei 2003

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilson Kibet
Kenia
2:11:38
2:11:36
2
Gideon Chirchir
Kenia
2:13:41
2:13:40
3
Peter Chemei
Kenia
2:13:57
2:13:55
4
Thomas Chimitei
Kenia
2:14:44
2:14:43
5
Tadesse Hailemariam
Ethiopië
2:16:20
2:16:19
6
Andrew Eyepan Ekai
Kenia
2:18:13
2:18:12
7
Michael Kite
Kenia
2:20:04
2:20:03
8
Thomas Kipkosgei
Kenia
2:21:43
2:21:43
9
Mustapha Damaoui
Marokko
2:26:22
2:26:22
10
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
2:41:12
2:41:10
11
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
2:43:49
2:43:46
12
Roy Menning
Marathon Pim Mulier
2:47:24
2:47:22
13
Haile Mengistu
Ethiopië
2:47:48
2:47:45
14
Robert Jan Lassche
LAAC Twente
2:56:30
2:56:27
15
Arie Froberg
TION
3:03:31
3:03:29
16
Detmar Roessink
TION
3:05:53
3:05:51
17
Patrick Temming
AVA '70
3:07:58
3:07:55
18
Simon Plantinga
Groningen Atletiek
3:09:20
3:09:14
19
Stephan Roters
Hamburg (GER)
3:13:04
3:11:54
20
René van Wezep
Atletics Nijverdal
3:17:38
3:17:32
21
Richard Kerver
TION
3:19:54
3:19:50
22
Frank Gravelmann
Dülmen (GER)
3:26:53
3:26:48
23
Erwin de Kovel
TION
3:29:08
3:29:04
24
Jorn Patzett
Gronau (GER)
3:29:19
3:28:09
25
Wolfgang Johnsen
Marathon Soest
3:31:58
3:29:54
26
Michael Lehmkuhl
Lauftreff Wettringen
3:36:56
3:36:29
27
Udo Tönjann
Gronau TV
3:48:15
3:46:37
28
Stefan Diekmann
Gronau TV
3:48:48
3:47:11
29
Raymond Barkman
EUR Roadrunners
3:54:13
3:52:35
30
Richard van Klooster
Triathlon
3:54:24
3:54:02
31
Gerard Broen
TION
3:56:41
3:56:41
32
C Bekken
Schalkhaar
4:00:01
3:57:46
33
Hinrick Klugkist
Loopgroep Bedum
4:24:11
4:21:38
34
Jurgen Roescher
Raalte
4:31:16
4:28:37
35
Eric Binnenmans
Marienberg
4:48:08
4:46:23
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marti ten Kate
TION
2:40:33
2:40:28
2
Derk Jan Ten Harkel
Leiden Atletiek
3:00:43
3:00:35
3
Jan Jaspers
Loopgroep PK
3:04:20
3:04:10
4
Harry Jansen
AV Haaksbergen
3:05:08
3:05:01
5
Wim Tijssen
Loopgroep PK
3:06:59
3:06:29
6
Frans Segerink
Marathon Pim Mulier
3:20:29
3:20:25
7
Ed van der Steeg
Friesland
3:28:29
3:28:17
8
J Hendrickx
Veteranen Nederland
3:49:01
3:46:27
9
Jan Pel
Loopgroep PK
3:49:34
3:49:30
10
Bouwe van de Steeg
Leeuwarden
3:52:08
3:51:56
11
Paul de Ruig
TION
3:52:51
3:52:48
12
Henk Bongertman
Groningen
4:19:33
4:17:05
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene van Kaam
Lionitas
2:48:13
2:48:10
2
Harry Dijk
TION
2:51:49
2:51:48
3
Roelof Hutten
Spurt '88
2:57:38
2:57:26
4
Jan Lammers
AV Haaksbergen
2:59:21
2:59:18
5
Albert Oldehinkel
Spurt '88
3:03:55
3:03:18
6
Manfred Berners
Bad Munsterriefel Gi
3:08:49
3:08:45
7
Dirk van Puymbroeck
Schriek (BEL)
3:13:21
3:13:04
8
Ron Dijkhuizen
RRZ
3:13:55
3:13:32
9
Titus de Vries
Flevo Delta
3:14:31
3:13:49
10
W Oldenkotte
AV Haaksbergen
3:15:45
3:15:39
11
Ronald Brouwer
Veluwe
3:16:33
3:16:10
12
Dick Nijland
AV Rijssen
3:18:06
3:18:00
13
Henk-jan Baltink
AV Haaksbergen
3:18:50
3:18:42
14
Henk Blok
Hengelo Ov
3:29:49
3:28:56
15
Gary Barber
BFFL Braunschweig
3:32:02
3:31:12
16
Karel Bootsma
Suomi
3:33:28
3:33:20
17
Ubel Dijk
Impala
3:34:38
3:34:16
18
Wolfgang Piotrowski
Köln (GER)
3:36:42
3:36:22
19
Harry Weegerink
AV Haaksbergen
3:39:42
3:39:42
20
Han Wildevuur
Aquilo
3:41:17
3:41:11
21
Paul van der Tuuk
Marathon Pim Mulier
3:42:00
3:40:02
22
Klaus Beinlich
T.V. Mettingen
4:02:09
4:00:53
23
Bertie Franke
TION
4:11:02
4:10:31
24
Bé Meerman
LAAC Twente
4:12:28
4:11:23
25
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
4:13:46
4:12:23
26
Hein Besems
Veteranen Nederland
4:17:08
4:16:00
27
Sjaco de Waal
Horror
4:20:15
4:18:05
28
Herman Holterman
LAAC Twente
4:30:30
4:30:19
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Janssen
Cifla
2:46:59
2:46:56
2
Harry Kloppenberg
PEC 1910
2:56:54
2:56:36
3
Jan van der Meulen
TION
3:04:37
3:04:35
4
Gerard Vrooijink
Loopgroep De Lutte
3:14:38
3:14:33
5
Evert ter Mors
TION
3:14:43
3:14:41
6
Clen Hertens
Balon (BEL)
3:17:34
3:17:21
7
Henk van Duuren
Spurt '88
3:26:26
3:25:33
8
Peter van den Hooff
LVG
3:29:18
3:27:21
9
Ewout van Leeuwen
Ciko '66
3:30:22
3:29:46
10
Simon Pols
Startbaan
3:32:24
3:31:31
11
Cees van Reemst
TION
3:33:06
3:31:50
12
Lau Visser
Fortuna
3:34:51
3:33:27
13
Jaap van den Bosch
Enschede
3:37:20
3:37:13
14
Mohammed Idrissi
Veteranen Nederland
3:40:03
3:39:42
15
Alfred Lubbers
Gronau (GER)
3:52:40
3:51:58
16
Jitze Weber
Loopgroep PK
3:58:18
3:57:50
17
Alfons Rosen
Bawinkel (GER)
4:01:45
3:59:21
18
Koos Beeres
Hylas
4:03:01
4:00:29
19
Harald Heinrich Michel
LSF Munster
4:07:32
4:05:48
20
Fred van Driel
OSM '75
4:09:40
4:09:32
21
Herbert Wenda
TUS Hamborn-Neumuhl
4:13:28
4:11:49
22
Albert Knol
Avanti-Wilskracht
4:13:41
4:13:04
23
Peter Londema
Horror
4:16:02
4:13:51
24
Edsel Sambro
Athlon Loopgroep Hee
4:16:15
4:16:02
25
Ben Mol
Voorne Atletiek
4:19:01
4:16:59
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Folkert Sterkenburgh
Start '78
3:17:35
3:17:31
2
Lex de Boer
Veteranen Nederland
3:28:11
3:27:47
3
Gijs Honing
Veteranen Nederland
3:55:07
3:54:08
4
Jos Jansen
Marathon Pim Mulier
3:56:51
3:56:40
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eise Veenstra
LAAC Twente
3:26:30
3:26:27
2
Willi Roters
Gronau TV
3:41:50
3:41:35
3
Dieter Wolf
100 Marathon Club
4:04:03
4:02:21
4
Eberhard Felgenhauer
Reken (GER)
4:45:02
4:42:52
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Siekmans
TION
3:05:02
3:05:02
2
Maria Berlekamp
T.V. Mettingen
3:48:37
3:47:23
3
Gerry Dumont
LAAC Twente
3:51:34
3:51:25
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annette Voets
Veluwe
3:14:46
3:14:22
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Buijvoets
LAAC Twente
3:38:55
3:38:48
MRECR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Coeveld
Delft
2:53:41
2:53:18
2
Michael Peters
Aalten
2:58:22
2:58:19
3
Robert Eppingbroek
Halle
3:08:36
3:08:27
4
Hans Kersten
Huissen
3:10:37
3:10:13
5
Mieczyslaw Klamrowski
Hagen (GER)
3:11:54
3:11:03
6
René Brinkhof
Zwolle
3:11:58
3:11:46
7
Freddie Kruisselbrink
Almelo
3:13:34
3:13:20
8
Christian Schulze Icki
Ahaus (GER)
3:13:46
3:13:31
9
Kai Bolk
3:14:01
3:13:05
10
Henk Ruijters
Borne
3:15:03
3:14:07
11
Thomas Leutermann
Bad Iburg (GER)
3:15:17
3:14:25
12
Cornelis van den Enden
Krimpen aan den IJss
3:15:29
3:14:54
13
Luc Verachten
Balen (BEL)
3:15:46
3:15:31
14
Frans Stevelink
Weerselo
3:18:51
3:18:17
15
Frank van der Wart
Amsterdam
3:19:22
3:19:17
16
René de Jager
Sibculo
3:21:19
3:20:07
17
Willem Michielsen
Enschede
3:21:44
3:20:07
18
Wilfred Stadnik
Borne
3:22:03
3:21:55
19
Luud Woltjer
Enschede
3:24:55
3:23:18
20
Cameron Blandy
Amsterdam
3:25:51
3:25:37
21
Pieter Mergaert
Knokke (BEL)
3:27:19
3:27:12
22
Kees Muijlwijk
Dalfsen
3:27:40
3:27:17
23
Darrin Spel
Hengelo Ov
3:28:01
3:27:16
24
Lieuwe Haarstra
Bussum
3:28:40
3:26:58
25
Kornel Taapke
Arnhem
3:28:51
3:26:15
26
A C G van der Maat
Bunnik
3:29:04
3:27:32
27
Johannes Willems
Nijverdal
3:29:55
3:29:29
28
Hunter Hugh
Remagen (GER)
3:30:04
3:29:22
29
Rene Poesse
Delden
3:30:51
3:30:21
30
Dick Bresser
Peize
3:30:53
3:30:26
31
Hans Snuverink
Hengelo Ov
3:31:06
3:30:28
32
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
3:31:08
3:30:37
33
Michael Gohner
Gronau (GER)
3:31:34
3:31:24
34
Marco Soldaat
Amsterdam
3:31:38
3:29:55
35
Hennie Bottenberg
Kampen
3:32:14
3:32:11
36
Ben Samsen
Den Ham Ov
3:33:50
3:33:34
37
Peter Fatkeuheuer
Bremen (GER)
3:33:56
3:33:00
38
Herman Boersma
Enschede
3:34:03
3:33:02
39
Gerrit Bellers
Hengelo Ov
3:35:58
3:34:13
40
Huub van der Maat
Bunnik
3:36:14
3:34:42
41
Markus Dillmann
Muenster (GER)
3:36:22
3:35:15
42
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
3:36:28
3:35:20
43
Paul Knuvers
Borculo
3:36:31
3:35:41
44
Jakob Hut
Siddeburen
3:37:22
3:36:54
45
Ronald van Aalten
Arnhem
3:37:30
3:36:53
46
Edmund Heijnk
Stadtlohn (GER)
3:37:37
3:36:51
47
Henk van der Weide
Borne
3:39:37
3:39:22
48
Frans van der Veeken
Enschede
3:40:29
3:39:57
49
Eric Kapel
Amstelveen
3:41:38
3:41:06
50
Gerard Begieneman
Duiven
3:42:20
3:41:34
51
Rene van Dorst
Essen (BEL)
3:44:11
3:43:09
52
Hans van der Zalm
Assen
3:44:11
3:42:40
53
Bobo Graves
Amsterdam Zuidoost
3:44:54
3:41:52
54
Vd Heide
Emmen
3:45:29
3:43:25
55
Erik Leushuis
Borne
3:45:29
3:43:29
56
Mark Hesseling
Nieuwerkerk ad IJsse
3:45:37
3:44:00
57
Bert van der Weg
Arnhem
3:46:58
3:46:07
58
Jan Homrighausen
Eibergen
3:47:14
3:46:45
59
Hans Jalink
Spijkenisse
3:47:30
3:46:54
60
A Sobaniec
Magdalenda (POL)
3:47:39
3:47:32
61
Hartwig Meinikmann
Steinfurt (GER)
3:47:46
3:46:22
62
Folkwin Kloezen
Apeldoorn
3:49:11
3:48:54
63
Klaus Neufend
Münster (GER)
3:49:36
3:48:04
64
Marcel Geurtsen
Diemen
3:49:53
3:48:07
65
Martin Schnieder
Coesfeld (GER)
3:50:48
3:48:57
66
Toon van Haperen
Enschede
3:52:21
3:51:49
67
Jan Grobben
Almelo
3:52:47
3:50:46
68
Alfons Kruiper
Heeten
3:53:10
3:52:35
69
Gerard Weernink
Enschede
3:53:55
3:53:20
70
Jan Kamphuis
Hengelo Ov
3:54:05
3:53:45
71
Ulrich Hemker
Legden (GER)
3:54:15
3:51:35
72
Horst Jasperneite
Oelde (GER)
3:54:54
3:53:03
73
Paul Scheltinga
Enschede
3:56:02
3:54:43
74
Uwe Schwersfeier
Haltern (GER)
3:56:44
3:56:12
75
Dolf van 't Hooft
Zieuwent
3:56:53
3:54:57
76
Theo Gercama
Sneek
3:57:04
3:54:53
77
Hans Buis
De Rijp
3:57:14
3:55:12
78
Eric Hulman
Heeten
3:57:20
3:56:45
79
Henk vd Hengel
Enschede
3:57:35
3:57:23
80
Albert de Jong
Hengelo Ov
3:58:21
3:58:00
81
Jorgen Iversen
Diemen
3:58:30
3:57:19
82
Robin Kloppenborg
Enschede
3:58:36
3:56:11
83
Jan Hollenbeek
Oostzaan
4:00:08
3:59:40
84
Darren Geerdink
Enschede
4:00:51
3:59:41
85
Jeroen Kooijman
Mijdrecht
4:01:33
4:00:44
86
Martin Ernst
Mnster (GER)
4:02:15
4:00:58
87
Nicky Konings
Groenlo
4:02:21
4:00:31
88
Yvo van der Pol
Haaften
4:02:55
4:00:59
89
Huub Temmink
Grimbergen (BEL)
4:03:10
4:02:40
90
Hennie Wassink
Groenlo
4:04:01
4:01:10
91
Startnummer 419
4:04:04
4:02:10
92
Michael Graff
Gronau (GER)
4:04:27
4:02:52
93
Harry Baardink
Enschede
4:04:51
4:02:38
94
Jan Oude Weme
Oldenzaal
4:07:14
4:05:08
95
Ton Smits
Woerden
4:07:22
4:07:05
96
Roland Olde Rikkert
Hengelo Ov
4:07:53
4:07:21
97
Jorn Gundlach jr
Rheine (GER)
4:08:05
4:05:50
98
Yasuo Okamoto
Honselersdijk
4:08:29
4:06:20
99
Jan Broers
Nijkerkerveen
4:11:22
4:11:10
100
Tom Alink
Ootmarsum
4:11:42
4:10:00
101
Gerard Nijhof
Enschede
4:11:43
4:10:27
102
Bert Veenendaal
Bilthoven
4:11:46
4:10:12
103
Ralf Natzheim
Troisdorf (GER)
4:12:45
4:10:09
104
Joachim Langnickel
Clarholz (GER)
4:12:52
4:12:41
105
Bé Kloezen
Den Horn
4:14:17
4:13:58
106
Martin Zwiers
Markelo
4:16:21
4:13:27
107
Andre Assink
Enschede
4:16:47
4:16:27
108
Dirk Jan de Bruin
Vogelenzang
4:16:55
4:14:34
109
Hans van der Holst
Groenlo
4:16:59
4:14:08
110
Peter van Ling
Haarlem
4:16:59
4:14:36
111
White Ashleigh
Broomfield (USA)
4:17:50
4:15:52
112
Hans Kleinekoort
Soest
4:18:18
4:17:18
113
Weitkämper Wolfgang
Edewecht (GER)
4:19:31
4:17:16
114
Jan Kortekaas
Heilig Landstichting
4:19:48
4:17:14
115
Brian Mills
Leominster (GBR)
4:21:39
4:21:12
116
Wim ter Horst
Groenlo
4:22:21
4:19:29
117
John Benson
Cambridge (GBR)
4:23:44
4:21:15
118
John Kollen
Vorna Valley (RSA)
4:23:55
4:23:27
119
Roderick Ledeboer
Enschede
4:24:12
4:23:58
120
Heiner Papenbaum
Melle (GER)
4:24:18
4:23:12
121
Ad Fox
Haaksbergen
4:25:11
4:22:28
122
Jurgen Schiphorst
Almelo
4:25:18
4:23:23
123
Jasper Eshuis
Den Ham Ov
4:27:19
4:25:29
124
Rik Jurgens
Oldenzaal
4:27:20
4:25:43
125
Martin Bosman
Rotterdam
4:27:54
4:26:55
126
Robert Beernink
Enschede
4:28:26
4:26:18
127
Henny van Wezel
Hengelo Ov
4:28:33
4:26:46
128
Jorgo van Ovost
Arnhem
4:29:08
4:26:31
129
G H Grashof
Olst
4:29:58
4:27:39
130
Michel van Agteren
Zuidhorn
4:30:24
4:30:05
131
Dinand Letteboer
Westerhaar-Vriezenv
4:30:28
4:28:34
132
Gerrit Wessels
Westerhaar-Vriezenv
4:30:29
4:28:35
133
Charles Goudsmit
Assen
4:36:34
4:35:38
134
Finus den Dekker
Tubbergen
4:38:09
4:37:18
135
Tino Acito
Reken (GER)
4:45:02
4:42:51
136
Jos Cornelissen
Uithoorn
4:45:46
4:44:57
137
Gerrit Wigger
Dalen
4:55:08
4:53:37
VRECR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nelien Zeldenrust
Woudsend
3:38:55
3:36:44
2
Sonja van Zeelt
Assendelft
3:40:03
3:39:27
3
Gertie Theunissen
Eindhoven
3:52:11
3:51:04
4
Fiona Wright
Milwaukee (USA)
3:55:20
3:53:01
5
Ingelise Roelen
Leerdam
4:01:56
3:59:59
6
Wobby Roolvink
Almelo
4:08:42
4:05:58
7
Inge Groothedde
Apeldoorn
4:30:29
4:28:10
8
Mireille Janssen
Raalte
4:31:16
4:28:37
9
Annette Spoolder
Raalte
4:31:17
4:28:37
10
Rita Freriks
Mnster (GER)
4:31:38
4:29:27
11
Sue Holmes
Cambridge (GBR)
4:52:20
4:49:50
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
1:14:20
1:14:17
2
Bjorn Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:15:02
1:14:59
3
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
1:15:38
1:15:35
4
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:17:52
1:17:50
5
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
1:18:07
1:18:05
6
Christiaan van Meurs
Nijverdal
1:18:53
1:18:48
7
Johann te Peele
Phanos
1:19:38
1:19:36
8
Joep Rozendal
BAV
1:22:14
1:21:49
9
Jurjen Emmelkamp
Argo
1:22:27
1:22:10
10
Startnummer 2155
1:24:21
1:24:13
11
Faical Ibari
TION
1:25:11
1:25:06
12
Mark Nieuwenhuis
Marathon Pim Mulier
1:25:23
1:25:18
13
Boudewijn Timmermans
LAAC Twente
1:25:50
1:25:37
14
Arnold Jannink
Loopgroep PK
1:26:22
1:26:17
15
Volker Grabosch
Gronau (GER)
1:26:39
1:26:26
16
Frank Ulrich
Gronau TV
1:26:44
1:26:30
17
Reggy Rumawatine
Dutch Gay & Lesbian
1:26:52
1:26:39
18
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:27:02
1:27:00
19
Nico Bijl
Loopgroep PK
1:27:30
1:27:26
20
Joop Vriend
LAAC Twente
1:28:07
1:27:55
21
Bas Donker
LAAC Twente
1:29:26
1:29:12
22
Leonard Springerlaan 1
Daventria
1:29:59
1:29:43
23
Martin Helmink
Veluwe
1:30:10
1:29:44
24
André Bosgraaf
LAAC Twente
1:30:22
1:30:17
25
Henrie Drenthel
Aalten
1:33:23
1:32:47
26
Andre Meuleman
Cialfo
1:33:50
1:33:31
27
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
1:36:27
1:36:17
28
Mohammed Elmeaizi
TION
1:36:47
1:35:43
29
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
1:37:26
1:37:26
30
Robert Effing
Gronau TV
1:37:36
1:35:52
31
John Norda
Goor '75
1:38:48
1:38:39
32
Riekus Lensen
Iphitos
1:39:24
1:39:12
33
Hielke Nienhuis
Friesland
1:39:30
1:39:18
34
Jordi Boer
Enschede
1:40:27
1:39:13
35
Andre Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
1:40:47
1:40:27
36
Gary James Whitfield
Holl (GBR)
1:42:25
1:41:58
37
Emiel Dijkstra
Kronos
1:43:09
1:42:54
38
Tjerk van der Zee
SISU
1:44:52
1:43:57
39
Jacco Smit
Atletics Nijverdal
1:47:17
1:47:10
40
Jacco Pol
Marathon Pim Mulier
1:49:00
1:48:30
41
Emiel Pattinama
AAC
1:51:53
1:50:01
42
Johan Reinders
Enschede
1:56:11
1:55:42
43
Tim Kok
Enschede
2:11:21
2:08:35
44
Bennie Kok
Zwolle
2:11:29
2:09:34
45
Ralf Kuper
Belm (GER)
2:12:54
2:10:18
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Scholten
Veluwe
1:15:46
1:15:44
2
Dirk Hoekman
SV Holten
1:16:31
1:16:25
3
Fred van Mook
Atverni
1:19:31
1:19:29
4
Jan Sijtsma
LAAC Twente
1:20:34
1:20:33
5
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
1:22:34
1:22:27
6
Hermann Gebker
Gronau (GER)
1:22:59
1:22:55
7
H van Langen
LAAC Twente
1:24:27
1:24:23
8
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
1:24:56
1:24:49
9
Rolf Schweiger
Gronau TV
1:27:04
1:26:49
10
Jeroen Bosch
Loopgroep De Lutte
1:27:35
1:27:27
11
Rene Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:27:56
1:27:40
12
Hans Geltink
LAAC Twente
1:29:02
1:28:53
13
Klaas Keizer
Friesland
1:29:17
1:29:05
14
Marcel Lucassen
LAAC Twente
1:30:31
1:30:25
15
Titus Mulder
Veluwe
1:31:56
1:31:54
16
Lutje Wagelaar
LAAC Twente
1:31:59
1:31:53
17
Johan Meeringa
ASV
1:35:57
1:35:47
18
Herman Geritz
Friesland
1:36:04
1:35:24
19
Edgar Teuber
Gronau TV
1:36:29
1:36:10
20
Dieter Klausmeyer
T.V. Mettingen
1:36:30
1:35:16
21
Arian Wassink
SISU
1:36:55
1:36:19
22
Frank Konings
LAAC Twente
1:37:10
1:37:03
23
Gerard Visschedijk
Iphitos
1:38:22
1:38:08
24
Bert Visser
AV Holten
1:38:25
1:35:59
25
Rene Heersink
Iphitos
1:39:37
1:38:40
26
Marcel Liebrand
ASV
1:39:55
1:39:32
27
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
1:40:29
1:40:16
28
Berny Arends
TION
1:40:58
1:40:49
29
Henk Mellendijk
LVG
1:41:13
1:40:55
30
Ralf Jasniack
Tri Finish Munster
1:46:19
1:45:01
31
Joachim Flüthmann
Gronau (GER)
1:46:46
1:44:53
32
Mike Wientjes
Veluwe
1:50:12
1:49:20
33
Johan Bomkamp
AV Haaksbergen
1:53:52
1:51:17
34
Rob Tan
LAAC Twente
1:56:43
1:56:13
35
Ronald Moska
Ciko '66
1:57:32
1:56:55
36
Horst Koers
Raesfeld (GER)
2:11:16
2:08:22
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie Bruns
Avanti-Wilskracht
1:18:11
1:18:08
2
Dick Ramerman
LAAC Twente
1:19:11
1:19:09
3
Rinus Groen
Veluwe
1:22:01
1:21:57
4
Roel van Grootveld
Veteranen Nederland
1:22:37
1:22:35
5
Alfred Atta
LAAC Twente
1:23:58
1:23:51
6
Rob Smits
Running Athletic Poi
1:26:01
1:25:52
7
Peter Kasprowiak
Gronau TV
1:30:34
1:30:20
8
Ernst Mailander
LG Wiehenpark
1:31:42
1:30:57
9
Jan Wikkerink
ASV
1:31:52
1:31:46
10
Theo Oude Hesselink
Marathon Pim Mulier
1:32:31
1:32:18
11
Sietse van der Mei
Athlon Loopgroep Hee
1:33:56
1:33:48
12
Laces Bonnema
Friesland
1:34:22
1:33:39
13
Dick Zeedijk
Texel
1:34:38
1:34:23
14
Martin de Jonge
Atletics Nijverdal
1:40:40
1:40:36
15
Bert Feldman
LAAC Twente
1:41:05
1:40:06
16
Rob Bruinsma
Veteranen Nederland
1:41:27
1:41:00
17
Wim Hoppenreijs
LAAC Twente
1:42:22
1:41:45
18
Theo Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:43:04
1:42:54
19
Theo Kok
LAAC Twente
1:43:56
1:42:05
20
Henk Laarhuis
AV Haaksbergen
1:44:33
1:44:04
21
Nico Langeslag
LAAC Twente
1:49:47
1:49:14
22
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
1:58:38
1:58:02
23
Henk Kloppenburg
Haaksbergen
2:01:55
2:00:23
24
Wim Klein Poelhuis
LAAC Twente
2:02:40
2:01:23
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans ter Mors
Avanti-Wilskracht
1:21:49
1:21:49
2
Theo Schootman
ASV
1:22:17
1:22:12
3
Fred Cornelissen
Huissen
1:24:41
1:24:31
4
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
1:24:52
1:24:48
5
Herman Heideveld
ASV
1:29:27
1:29:23
6
Huub Sanders
PSV
1:29:28
1:29:17
7
Leo Marissink
SV Holten
1:30:28
1:30:15
8
Daniel Wever
LAAC Twente
1:32:41
1:32:27
9
Marcel Oldenkortte
LAAC Twente
1:33:29
1:33:14
10
Emile Meijers
Loopgroep PK
1:34:50
1:34:44
11
Hermann Meier
Turnverein Westfalia
1:37:26
1:36:53
12
Hans Holle
Iphitos
1:39:17
1:39:02
13
Theo Kosters
Goor '75
1:39:25
1:39:20
14
Martin Bergsma
LAAC Twente
1:41:59
1:41:56
15
Franz-Josef Huels
Gronau TV
1:43:00
1:41:48
16
Jan Lettinga
Friesland
1:43:14
1:42:33
17
Marinus Jaspers
Daventria
1:47:30
1:47:12
18
Fred Weinreder
SISU
1:48:59
1:48:40
19
Jo Hobert
Atletics Nijverdal
1:49:01
1:48:54
20
Henk Wessels
LAAC Twente
1:49:02
1:48:14
21
Rob van Zoelen
AV Holten
1:50:31
1:50:17
22
Badt van Mourik
Gelre
1:52:38
1:52:16
23
Johan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
1:54:44
1:54:35
24
Johan van Genderen
Marathon Pim Mulier
1:56:31
1:56:21
25
Rini Tanke
LAAC Twente
2:01:30
1:59:17
26
Gerrit Visser
SISU
2:04:55
2:04:01
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Klomp
LAAC Twente
1:28:21
1:28:14
2
Bertus Vrielink
Wilnis
1:29:30
1:29:13
3
M Jansink
LAAC Twente
1:36:18
1:35:55
4
Albert Wieringa
Saint Petersburg, FL
1:37:10
1:36:29
5
Adri Thomasson
Avanti-Wilskracht
1:37:12
1:37:12
6
Martie Meester
TION
1:42:07
1:41:13
7
Friedhelm Boschulte
Solbad Ravensberg LC
1:49:16
1:47:51
8
Reinder van Zanten
Loopgroep PK
1:50:40
1:49:59
9
Martin ter Horst
Marathon Pim Mulier
1:51:05
1:50:16
10
Berti Hesselink
Avanti-Wilskracht
1:53:00
1:52:40
11
Egbert Lagerwey
SISU
2:14:13
2:13:27
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman ten Broeke
Iphitos
1:34:52
1:34:39
2
Jack Gedoes
Toronto (CAN)
1:35:28
1:35:15
3
Leo Temming
AVA '70
1:41:29
1:40:54
4
Joost Hammingh
ATC '75
1:43:30
1:41:59
5
Henk Segerink
Veteranen Nederland
1:44:07
1:43:48
6
Werner Bahrs
Gronau TV
1:48:02
1:47:45
7
Hennie Koopman
SISU
1:49:21
1:48:40
8
Roelof de Vos
TION
1:51:19
1:50:51
9
Ben Peereboom
SISU
1:57:16
1:56:35
10
Hennie Kemner
Veteranen Nederland
1:59:29
1:58:49
11
Bennie Huirne
ASV
2:00:38
1:59:47
12
Geert Linde
Marathon Pim Mulier
2:08:38
2:08:29
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther van Heerde
KAV Holland
1:28:10
1:28:05
2
Laura Vogelzang
LAAC Twente
1:35:15
1:35:07
3
Sabine Winkelmann
LAAC Twente
1:38:57
1:38:54
4
Marije Engels
Kronos
1:43:08
1:42:54
5
Astrid Engels
TC Blau-weiss-Gronau
1:51:45
1:49:08
6
Kitty de Jong
Marathon Pim Mulier
1:55:36
1:53:55
7
Edit Salai
Gronau (GER)
1:59:18
1:57:39
8
Ivon Engels
Silvolde
1:59:21
1:56:58
9
Paulien Timmerije
ASV
2:27:10
2:26:53
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
1:20:50
1:20:45
2
Hermie Drenth
PEC 1910
1:32:27
1:32:12
3
Monique Jansen
AV Rijssen
1:36:28
1:36:02
4
Marlies de Boer
LAAC Twente
1:38:06
1:37:21
5
Bea van der Mei
Athlon Loopgroep Hee
1:42:41
1:42:31
6
Margo Heerink
Iphitos
1:44:49
1:43:52
7
Stefanie Veltkamp
LAAC Twente
1:59:59
1:57:30
8
Joyce Dijkhuizen-van V
RRZ
2:02:19
2:01:55
9
Astrid Gerritsen
Atletics Nijverdal
2:09:35
2:06:41
10
Janice Ngeow
Singapore (SIN)
2:14:06
2:12:17
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klara Davina
LAAC Twente
1:27:44
1:27:40
2
Karin Klamer-Stover
Dionysos Denekamp
1:34:14
1:34:07
3
Diana Luyrink
ASV
1:34:46
1:34:37
4
Yadollah Davoudi
Gronau TV
1:35:48
1:35:31
5
Ceciel Krikhaar
Marathon Pim Mulier
1:39:35
1:39:22
6
Marian Aalderink
Hanzesport
1:39:56
1:38:36
7
Liesbeth van Haeringen
AV Haaksbergen
1:45:21
1:44:34
8
Margot Kleiner
Emsdetten LG
1:46:24
1:45:54
9
Sabine Teunissen
Marathon Pim Mulier
1:49:26
1:49:17
10
José Karnebeek
AV Haaksbergen
1:54:04
1:53:14
11
Harriette Withag
Avanti-Wilskracht
1:54:18
1:52:47
12
Sigrid Wildhagen
Turnverein Westfalia
2:02:08
2:00:39
13
Hannie Jansen
LAAC Twente
2:06:20
2:03:51
14
Rosemarie Beinlich
T.V. Mettingen
2:12:55
2:11:38
15
Geline Mecking-Kottier
AV '23
2:18:14
2:15:36
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie Rouwhorst
LAAC Twente
1:43:20
1:42:13
2
Ineke Visser
ASV
1:44:07
1:43:49
3
Iny Hobert-Winkels
Atletics Nijverdal
1:46:03
1:45:56
4
Yvonne Barelds
Loopgroep De Lutte
1:46:05
1:45:55
5
Anny Vaneker-Booijink
Iphitos
1:48:52
1:48:36
6
Hanneke ten Cate
Marathon Pim Mulier
1:49:02
1:48:51
7
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
1:49:44
1:48:56
8
Ciel Scheinck-Lagescha
LVG
1:58:09
1:56:18
9
Hettie Oude Kempers
Pijnenburg
2:03:13
2:01:09
10
Jose Laarhuis
AV Haaksbergen
2:04:34
2:04:04
11
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:11:06
2:08:31
12
Fini Vollebroek
Iphitos
2:12:12
2:10:22
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Schnitzler
the Hague Road Runne
1:48:10
1:46:28
2
Agnes Lubbers
Turnverein Westfalia
2:05:04
2:03:36
3
Siny van Zanten
Loopgroep PK
2:05:04
2:04:24
4
Majo Joostens
Ciko '66
2:06:10
2:04:50
5
Tineke van Veen
TION
2:09:26
2:07:08
MRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Withag
Bocholt (GER)
1:18:01
1:17:40
2
Marcel Klamer
Denekamp
1:21:43
1:21:36
3
Henry Steenblik
Borne
1:22:35
1:22:00
4
Harry Aalderink
Ambt-Delden
1:23:29
1:20:27
5
Daoud Husseim
Hengelo Ov
1:24:15
1:24:11
6
Henkjan van Goor
Daarlerveen
1:24:24
1:24:20
7
Eric ten Have
Enschede
1:24:27
1:24:10
8
Bennie Geerdink
Almelo
1:25:12
1:25:03
9
Tidiane Diallo
Enschede
1:25:18
1:25:16
10
Frans Wilbers
Ootmarsum
1:25:45
1:25:27
11
Elmar Symansky
Gronau (GER)
1:26:43
1:26:27
12
Edo Kuipers
Almelo
1:26:51
1:26:43
13
Adrie van Masbergen
Enschede
1:26:58
1:26:26
14
K Marczuk
Magdalenka (POL)
1:26:59
1:26:49
15
Norbert Bruins
Losser
1:27:03
1:26:41
16
Ferrie de Roo
Wierden
1:27:12
1:27:12
17
Paul Bosch
Oldenzaal
1:27:21
1:26:19
18
Rob Rave
Schoppingen (GER)
1:27:33
1:25:58
19
Lars Smit
Vriezenveen
1:28:01
1:27:33
20
Micha Peters
Enschede
1:28:14
1:26:34
21
Robert Kuipers
Almelo
1:28:14
1:28:05
22
Sander Blok
Holten
1:28:20
1:27:56
23
Marcel Kraan
Mook
1:28:31
1:27:17
24
Ron Höfte
Borne
1:28:37
1:28:16
25
Geert Hengstman
Hengelo Ov
1:28:53
1:28:34
26
E Kruiper
Haarle gem Hellendoo
1:29:03
1:28:53
27
Josef Bewer
Nordhorn (GER)
1:29:14
1:28:57
28
Klaas Neeteson
Enschede
1:29:32
1:29:03
29
Wim Bruns
Lattrop Breklenkamp
1:29:47
1:29:31
30
Lars Hönighaus
ALtenberge (GER)
1:29:54
1:29:35
31
Theo Kleizen
Hengelo Ov
1:29:56
1:29:12
32
Rudio Reekers
Westerhaar-Vriezenv
1:29:59
1:29:52
33
Edo Elzenga
Bovensmilde
1:30:04
1:28:38
34
Bert Kremer
Borne
1:30:05
1:29:31
35
Robert Jan Gras
Hengelo Ov
1:30:27
1:29:40
36
Richard Beldhuis
Deurningen
1:30:29
1:30:07
37
André Casteleyn
Enschede
1:30:49
1:27:38
38
Coen Huiberts
Gaanderen
1:30:51
1:30:43
39
Peter Alferink
Zwolle
1:31:07
1:29:41
40
Han Stegeman
Deventer
1:31:07
1:29:41
41
Rencer Timmerman
Oldenzaal
1:31:08
1:30:43
42
Peter Grob
Borne
1:31:16
1:29:57
43
Ronald de Rouw
Haaksbergen
1:31:32
1:30:49
44
Rene Heerink
Denekamp
1:31:54
1:31:41
45
Cor Kuiper
Enschede
1:32:03
1:31:51
46
Mark de Vries
Groningen
1:32:04
1:31:06
47
Willy Huisken
Raalte
1:32:11
1:30:52
48
Henri Mulder
Losser
1:32:20
1:31:17
49
Leo Roest
Haarlo
1:32:21
1:31:44
50
Bert van der Meer
Almelo
1:32:34
1:31:46
51
Frank Bolder
Ulft
1:32:37
1:31:01
52
Edward Vlutters
Itterbeck (GER)
1:32:49
1:32:23
53
Kurt Smit
Vriezenveen
1:33:02
1:32:33
54
Timo Veen
Hoonhorst
1:33:27
1:32:03
55
Arnold Rensen
Borne
1:33:35
1:33:10
56
Hans Hilhorst
Borne
1:33:45
1:33:06
57
Richard Folkers
Enschede
1:33:47
1:32:26
58
R Schoppers
Enschede
1:33:48
1:33:27
59
Ruurd van Eck
Enschede
1:33:48
1:32:17
60
Frits van der Hartt
Enschede
1:34:07
1:33:23
61
Michiel Faber
Borne
1:34:17
1:34:11
62
Paul Sytsma
Ootmarsum
1:34:32
1:34:09
63
Hugo Stolker
Enschede
1:34:34
1:34:07
64
Henk ten Thije-Boonkka
Hengevelde
1:34:34
1:32:29
65
Robert Aalbers
Hengelo Ov
1:34:39
1:34:33
66
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:34:48
1:34:18
67
Herman Stiggelbout
Wierden
1:34:50
1:33:33
68
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
1:35:01
1:34:51
69
Erik Hilhorst
Emmen
1:35:03
1:34:24
70
Twan Madou
Vlodrop
1:35:07
1:34:19
71
Edwin Willemse
Enschede
1:35:11
1:34:43
72
Andre Bruins
Glane
1:35:18
1:34:57
73
Richard Sanders
Borne
1:35:25
1:34:53
74
Hessel Lodder
Harderwijk
1:35:27
1:34:01
75
Robert Mulder
Deurningen
1:35:28
1:33:22
76
Peter Visser
Borne
1:35:33
1:35:08
77
Dennis Geccerink
Neuenhaus (GER)
1:35:38
1:34:40
78
Marcel Nijland
Groningen
1:35:44
1:35:19
79
Theo de Putter
Wierden
1:35:48
1:34:32
80
Mahert Argiolas
Gronau (GER)
1:35:56
1:35:19
81
Albert Kroeze
Hengelo Ov
1:36:00
1:33:59
82
Ron van den Boogaard
Enschede
1:36:10
1:34:33
83
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
1:36:25
1:35:29
84
Ben Mensink
Hengelo Ov
1:36:28
1:34:12
85
Dirkjan Krijnders
Enschede
1:36:34
1:36:24
86
Jelmer Auke Spijksma
Groningen
1:36:36
1:34:20
87
Stef Spoelstra
Enschede
1:36:38
1:36:17
88
Peter Stoelers
Borne
1:36:39
1:36:13
89
Gerrit Vos
Herwijnen
1:36:42
1:36:21
90
Jan Schuurs
Den Ham Ov
1:36:48
1:35:54
91
Herbert Beernink
Hengelo Ov
1:36:51
1:35:36
92
Henri Timmerhuis
Mariaparochie
1:36:52
1:36:16
93
Wouter Otten
Haaksbergen
1:36:57
1:36:28
94
Robert Even
Overdinkel
1:37:00
1:35:54
95
Jan Hankamp
Vroomshoop
1:37:01
1:36:38
96
Jeremy Zeelen
Borne
1:37:24
1:35:42
97
Christoph Schwenke
Lingen (GER)
1:37:25
1:37:25
98
Arie Veldhuis
Boekelo
1:37:33
1:35:38
99
Peter Maatje
Borne
1:37:38
1:36:58
100
Axel Kleiner
Emsdetten (GER)
1:37:40
1:37:10
101
Hans de Jong
Nijverdal
1:37:40
1:37:15
102
Jos van Lanen
Uden
1:37:41
1:37:01
103
Bas Munsterhuis
Borne
1:37:47
1:37:30
104
Tonnie Beld
Haaksbergen
1:37:51
1:36:32
105
Rob Rouwers
Ootmarsum
1:37:53
1:37:28
106
Ronald Reudink
Enschede
1:38:03
1:36:23
107
Gerben ter Horst
Roermond
1:38:07
1:36:46
108
Robert Jansen
Den Ham Ov
1:38:07
1:37:30
109
Rene Davina
Oldenzaal
1:38:14
1:37:40
110
Marco Jan Smulders
Enschede
1:38:22
1:38:02
111
Henk Lammertink
Rijssen
1:38:24
1:37:46
112
Robert Vrielink
Diepenheim
1:38:33
1:37:08
113
Norbert Mulder
Arnhem
1:38:36
1:36:31
114
Theo de Winter
Kring van Dorth
1:38:39
1:37:47
115
Eddy van Essen
Hengelo Ov
1:38:39
1:38:05
116
Rein de Boer
Tubbergen
1:38:41
1:37:23
117
Jesus Alarcon Burbano
Enschede
1:38:49
1:38:19
118
Jeroen Blok
Enschede
1:39:00
1:37:11
119
Roy te Lintelo
Enschede
1:39:01
1:36:48
120
Geert Dimmendaal
Enschede
1:39:09
1:36:49
121
Henk Brussel
Utrecht
1:39:09
1:37:40
122
Andre van Tuinen
Hengelo Ov
1:39:15
1:37:45
123
Ben van der Plas
Eindhoven
1:39:18
1:37:44
124
Arjen van de Werve
Wierden
1:39:23
1:38:59
125
Johan ter Horst
Hengelo Ov
1:39:26
1:38:55
126
Rene Stoverink
Losser
1:39:28
1:39:07
127
Gerben te Biesebeke
Almelo
1:39:28
1:37:06
128
Martijn van der Veer
Enschede
1:39:29
1:38:49
129
Jan Vreemann
Winterswijk
1:39:30
1:37:32
130
Otto de Boer
Delden
1:39:32
1:38:47
131
Stephen Arnoldus
Glanerbrug
1:39:35
1:39:12
132
Wilhelm Nassmacher
Gronau (GER)
1:39:36
1:39:19
133
Gerrit Lassche
Enschede
1:39:42
1:38:20
134
Thijs Schoemaker
Rijssen
1:39:50
1:39:12
135
Michael Müller
Kampen
1:39:51
1:38:04
136
Harry Dommerholt
Nijverdal
1:39:52
1:39:29
137
Andreas Burrichter
Lingen (GER)
1:39:52
1:39:14
138
Jasper Witteman
Enschede
1:39:52
1:38:22
139
Arno Krüders
Hengelo Ov
1:39:52
1:39:23
140
Roel Land
Borne
1:39:57
1:37:18
141
Christian van den Berg
Enschede
1:39:59
1:38:18
142
Andre Hertsenberg
Enschede
1:40:02
1:38:44
143
Peter Visser
Goor
1:40:04
1:39:01
144
Albert Zwaaneveld
Almelo
1:40:04
1:39:23
145
Fokke Wind
Den Ham Ov
1:40:05
1:39:29
146
Ed Hoogerwaard
Enschede
1:40:09
1:38:51
147
Herald Hagedoorn
Almelo
1:40:13
1:38:58
148
Gerard Moraal
Enschede
1:40:18
1:39:51
149
Fons Krabbe
Weerselo
1:40:18
1:38:27
150
Alex Riezebos
Borne
1:40:26
1:39:51
151
Karsten Possemeyer
Munster (GER)
1:40:28
1:37:40
152
Arjan Nieuwenhuis
Nijverdal
1:40:31
1:38:09
153
Bertus Sessink
Winterswijk
1:40:34
1:38:35
154
Gerard Opkeij
Nijmegen
1:40:35
1:39:37
155
Ludy Winters
Borne
1:40:41
1:40:09
156
Manfred Ostendorf
Epe (GER)
1:40:43
1:40:10
157
Peter van Ravenswaay
Almelo
1:40:45
1:40:12
158
Ewald Vorloeper
Rodgau (GER)
1:40:45
1:40:45
159
Simon Jonkman
Almelo
1:40:47
1:38:24
160
Rene Hoffard
Enschede
1:40:49
1:39:53
161
Richard Leussink
Hengelo Ov
1:40:50
1:40:22
162
Robert Kleinsman
Hengelo Ov
1:40:51
1:39:58
163
Hermann Vehof
Vreden (GER)
1:40:56
1:39:24
164
Bart Bijleveld
Enschede
1:40:58
1:38:00
165
Andre Spit
Vriezenveen
1:40:59
1:40:07
166
Bob Kraster
Neede
1:41:00
1:39:06
167
Startnummer 3414
1:41:11
1:39:24
168
Harm Dijkema
Enschede
1:41:20
1:39:18
169
Arkadiusz Kuczaj
Enschede
1:41:21
1:40:35
170
Gerard Lenferink
Enschede
1:41:25
1:40:58
171
Paul Slot
Enschede
1:41:28
1:41:11
172
Sipke Zeldenrust
Woudsend
1:41:29
1:39:18
173
Hennie Pots
Weerselo
1:41:36
1:39:54
174
Herman Pruim
Enschede
1:41:38
1:40:43
175
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:41:38
1:39:16
176
Freddie Roelfsema
Losser
1:41:42
1:40:37
177
Jans Vincent
Rijssen
1:41:43
1:41:04
178
Fons Eysink
Agelo
1:41:46
1:41:05
179
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:41:49
1:40:38
180
René Kuiper
Oldenzaal
1:41:52
1:41:20
181
Germ Kats
Enschede
1:41:58
1:41:23
182
Wouter Rouwhorst
Borculo
1:41:59
1:40:57
183
Xander Fransen
Almelo
1:42:01
1:41:36
184
Anton Mulder
Hengelo Ov
1:42:01
1:40:26
185
Henri Achterkamp
Holten
1:42:03
1:40:45
186
Josef Gerwing
Ahaus AlstäTte (GER)
1:42:03
1:40:21
187
Gilbert Schierboom
Enschede
1:42:04
1:39:47
188
Frank Westervoorde
Haaksbergen
1:42:04
1:41:25
189
Roland Peters
Enschede
1:42:05
1:39:31
190
Edwin Keizer
Enschede
1:42:06
1:39:57
191
Henk Nijhuis
Markelo
1:42:07
1:39:21
192
Peter Hannink
Wierden
1:42:08
1:40:48
193
Peter Oostvogel
Winschoten
1:42:08
1:40:20
194
Allard Dijkstra
Enschede
1:42:12
1:41:09
195
Bart Baveld
Enschede
1:42:17
1:40:10
196
Gerry te Brake
Eibergen
1:42:18
1:41:41
197
Henk Enoch
Den Ham Ov
1:42:20
1:41:24
198
Andre Dekker
Harderwijk
1:42:21
1:40:54
199
Theo Wegdam
Hengevelde
1:42:22
1:42:11
200
Jan Punte
Enschede
1:42:26
1:40:20
201
Roelof Meijer
Enschede
1:42:27
1:41:34
202
Dennis Visser
Nijverdal
1:42:31
1:42:17
203
Arjan Eekelboom
Hardenberg
1:42:36
1:41:03
204
Leo van den Broek
Losser
1:42:39
1:42:27
205
Tonny Klein Holkenborg
Eibergen
1:42:41
1:41:45
206
Jan Veldboer
Ootmarsum
1:42:42
1:42:18
207
Bennie Broekhuis
Haaksbergen
1:42:46
1:42:02
208
Raimund Hartgerink
Hengelo Ov
1:42:47
1:41:12
209
Rene Hermsen
Oldenzaal
1:42:52
1:42:46
210
Frank ten Berge
Geesteren Gld
1:42:53
1:42:09
211
Geerco Holtkamp
Enschede
1:42:55
1:42:23
212
Benno Tijdhof
Aadorp
1:42:57
1:41:32
213
Irmgard van Faassen
Almelo
1:42:57
1:41:33
214
Bruno Klümper
Gronau Epe (GER)
1:43:00
1:41:48
215
Evert Bos
Vriezenveen
1:43:05
1:41:45
216
Ale Spijksma
Rijssen
1:43:05
1:40:47
217
Tjeerd Tilkema
Hengelo Ov
1:43:11
1:41:28
218
Rainer Schunck
Mnster (GER)
1:43:15
1:42:35
219
Jürgen Krabbe
Gronau (GER)
1:43:17
1:42:29
220
Nardus ten Buuren
Hengevelde
1:43:20
1:41:14
221
Richard Morskieft
Hengelo Ov
1:43:23
1:41:47
222
Theo Broekman
Geesteren
1:43:25
1:43:16
223
Mark Allen
Apeldoorn
1:43:26
1:42:34
224
Daan Bekhuis
's-Hertogenbosch
1:43:34
1:43:05
225
Rudy Hulzink
Haarlo
1:43:35
1:42:42
226
Jan ter Horst
Enschede
1:43:36
1:41:23
227
Ton van Uem
Borculo
1:43:37
1:42:46
228
Bob Hooijsma
Enschede
1:43:38
1:42:56
229
Hans Wienk
Hengelo Ov
1:43:43
1:42:30
230
Oliver van Koetsveld
Gronau-epe (GER)
1:43:47
1:41:31
231
Jan Versluis
Oldenzaal
1:43:48
1:42:45
232
Ron Lettinga
Almelo
1:43:53
1:43:22
233
Maarten-Jan Pit
Enschede
1:43:58
1:41:54
234
Frits Staals
Enschede
1:43:59
1:41:21
235
Henk Paalman
Borne
1:44:03
1:43:37
236
Romke Smeman
Erica
1:44:06
1:43:00
237
Nijland
De Lutte
1:44:07
1:43:32
238
Aalt Hofland
Almelo
1:44:07
1:43:45
239
Edwin Bos
Enschede
1:44:09
1:41:53
240
Peter van der Lugt
Haaksbergen
1:44:11
1:41:24
241
Martin de Vor
Hilversum
1:44:12
1:42:51
242
Startnummer 2961
1:44:15
1:43:49
243
Patrick Lansink
Haaksbergen
1:44:18
1:43:18
244
Frank Bouwman
Enschede
1:44:21
1:42:08
245
Niek Buursen
Enschede
1:44:30
1:42:33
246
Kees de Vries
Sappemeer
1:44:32
1:42:01
247
Bert Bruning
Enschede
1:44:36
1:41:41
248
Hans Gervink
Borne
1:44:44
1:44:04
249
F Berndsen
Overdinkel
1:44:45
1:44:12
250
Startnummer 3832
1:44:46
1:43:29
251
Bert Smit
Bruchterveld
1:44:48
1:43:15
252
Dick Paalman
Hengelo Ov
1:44:49
1:42:16
253
Paul Bauhuis
Eibergen
1:44:53
1:43:57
254
Marco Krijgsman
Hengelo Ov
1:44:53
1:44:04
255
Humphrey Fridt sr
Borne
1:44:53
1:44:04
256
Erik ter Horst
Vriezenveen
1:44:56
1:44:03
257
Jan Kok
Vroomshoop
1:44:57
1:44:36
258
Jeroen Paalman
Hengelo Ov
1:45:01
1:43:21
259
Tkocuos Krotzek
Gronau (GER)
1:45:02
1:42:47
260
Bart Jonkman
Hengelo Ov
1:45:02
1:44:28
261
Gerard Kanne
Neede
1:45:02
1:43:51
262
Bert Fransen
Hengelo Ov
1:45:03
1:43:54
263
Evert Landkroon
Glanerbrug
1:45:05
1:44:02
264
Gerrit ter Horst
Enschede
1:45:10
1:43:22
265
Jan van Erp
Vledderveen Dr
1:45:11
1:44:33
266
Clemens Lansink
Almelo
1:45:12
1:43:09
267
Stephan Wevers
Hengelo Ov
1:45:13
1:43:54
268
Roy Roozendaal
Enschede
1:45:13
1:44:27
269
Jeroen Lange
Hengelo Ov
1:45:14
1:43:39
270
Martin Vlierman
Hengelo Ov
1:45:15
1:44:12
271
Herbert Nelissen
Rumpt
1:45:16
1:42:20
272
Rob Philipsen
Epe
1:45:17
1:44:06
273
Roel Vinke
Kampen
1:45:20
1:43:35
274
Harrie Pot
Oldenzaal
1:45:22
1:45:09
275
Pepijn Kappen
Enschede
1:45:23
1:43:27
276
Tonnie Harmelink
Oldenzaal
1:45:23
1:45:05
277
René Böhnke
Enschede
1:45:24
1:45:18
278
Koen Mac Kenzie
Hengelo Ov
1:45:24
1:44:04
279
Kees Smitskamp
Borne
1:45:25
1:43:33
280
Jan Busstra
Hengelo Ov
1:45:26
1:42:54
281
Peter Scheeren
Goor
1:45:29
1:44:04
282
Theo Ottink
Eibergen
1:45:30
1:44:33
283
Ben David
Enschede
1:45:32
1:44:32
284
Gerton Prinsen
Groenlo
1:45:34
1:44:33
285
Paulino Pallas
Enschede
1:45:34
1:44:34
286
Henkjan Somsen
Eibergen
1:45:37
1:44:26
287
Paul Leidelmeijer
Amsterdam Zuidoost
1:45:41
1:44:19
288
Huub Eshuis
Oldenzaal
1:45:42
1:43:28
289
Jan Markslag
Hengelo Ov
1:45:44
1:45:21
290
Hans Nijhuis
Enschede
1:45:46
1:44:11
291
Brian Wissink
Tubbergen
1:45:47
1:45:22
292
Vincent Evering
Enschede
1:45:47
1:44:18
293
Richard Evering
Enschede
1:45:47
1:44:20
294
Hans Hevink
Enschede
1:45:49
1:45:08
295
Henri Engbers
Oldenzaal
1:45:50
1:45:03
296
Erik Oude Engberink
Borne
1:45:50
1:45:22
297
Rene te Pas
Haaksbergen
1:45:59
1:45:32
298
Wim Koolhoven
Enschede
1:46:00
1:45:28
299
Leo van het Bolscher
Hengelo Ov
1:46:01
1:45:15
300
Ernst Simmering
Borculo
1:46:02
1:45:33
301
Coen Doeser
Enschede
1:46:06
1:45:21
302
Bart Agterbos
Oldenzaal
1:46:08
1:44:49
303
Hans Kaffener
Holten
1:46:10
1:44:47
304
Ko Kwakman
Enschede
1:46:11
1:45:30
305
Stephan Lettang
Gronau (GER)
1:46:19
1:45:03
306
Henk Kosse
Wierden
1:46:20
1:44:03
307
Raymond Kremer
Enschede
1:46:21
1:44:03
308
Dinant Rossing
Markelo
1:46:25
1:44:47
309
Gerard Schutte
Vriezenveen
1:46:26
1:45:43
310
Joachim Kühlkamp
Gronau (GER)
1:46:27
1:45:40
311
Eddy Spanjaard
Eibergen
1:46:28
1:45:32
312
Willy van Dalen
Enschede
1:46:30
1:43:34
313
Tonny Wissink
Lochem
1:46:34
1:45:52
314
Rob Beker
Zwolle
1:46:34
1:44:36
315
Wim Buijvoets
Oldenzaal
1:46:36
1:46:28
316
Dick Lemmens
Enschede
1:46:36
1:45:02
317
Wouter Hoogland
Zwolle
1:46:38
1:44:40
318
Jaap Hos
Hengelo Ov
1:46:39
1:43:46
319
Martin van Urk
Enschede
1:46:42
1:46:00
320
Herman-Josef Oemes
Gescher (GER)
1:46:49
1:44:00
321
Hero Drenth
Zwolle
1:46:50
1:45:26
322
Harry Horstman
Weerselo
1:46:50
1:45:42
323
Nick van Dijk
Enschede
1:46:51
1:45:07
324
Renee Epping
Enschede
1:46:51
1:44:14
325
Frits Daatselaar
Hengelo Ov
1:46:53
1:45:56
326
Maarten van Minnen
Almelo
1:46:54
1:45:31
327
Henk Raijmakers
Hengelo Ov
1:46:58
1:46:01
328
Theo Sanders
Losser
1:47:00
1:46:27
329
Paul Aarninkhof
Denekamp
1:47:03
1:45:14
330
Chris van der Spek
Enschede
1:47:03
1:45:17
331
Edwin Baden
Geldrop
1:47:06
1:44:40
332
Tim Veldhuis
Hengelo Ov
1:47:06
1:46:18
333
Erwin Tappel
Borne
1:47:08
1:46:32
334
W van der Vegt
Borne
1:47:08
1:45:38
335
Niek ten Elzen
Goor
1:47:08
1:45:41
336
Jos Sanderink
Oldenzaal
1:47:11
1:46:50
337
Dick de Vries
's-Gravenhage
1:47:18
1:45:35
338
Dick Leeuwis
Hengelo Ov
1:47:20
1:46:17
339
Hennie Schipper
Borne
1:47:21
1:46:41
340
Marco de Groot
Enschede
1:47:21
1:46:01
341
Elo Swinkels
Valburg
1:47:22
1:45:59
342
Herman Hassing
Enschede
1:47:22
1:45:52
343
Jeroen Loskamp
Glane
1:47:23
1:44:59
344
Leonard Hornemann
Gescher (GER)
1:47:23
1:44:35
345
Jos Kolner
Denekamp
1:47:26
1:46:20
346
Henk Houter
Nieuw Vennep
1:47:27
1:46:29
347
Dinant Bruiss
Enschede
1:47:27
1:46:40
348
Kees van Oers
Ruurlo
1:47:29
1:46:10
349
Robert Timmers
Vriezenveen
1:47:32
1:47:12
350
Marco Vinke
Enschede
1:47:33
1:47:00
351
Holger Kiefer
Gronau (GER)
1:47:36
1:46:48
352
Eric de Vries
Deventer
1:47:36
1:47:18
353
J Martinus
Almelo
1:47:45
1:45:46
354
Marc Bos
Enschede
1:47:52
1:46:11
355
Jan Bouman
Haaksbergen
1:47:55
1:46:23
356
Gerard Stam
Hengelo Ov
1:47:57
1:45:47
357
Stefan Petermann
Nottuln-Appelhulsen
1:48:00
1:45:20
358
Startnummer 3730
1:48:06
1:47:32
359
Jeroen Straathof
Haarlo
1:48:06
1:47:02
360
Marcel Koersma
Zwolle
1:48:06
1:47:31
361
Gerrit Vinke
Hengelo Ov
1:48:07
1:46:55
362
Laurens Geerts
Hengelo Ov
1:48:07
1:46:56
363
Harry Homan
Deventer
1:48:08
1:47:10
364
Rolf Waldhauer
Gronau (GER)
1:48:09
1:47:54
365
Axel Kottig
Gronau (GER)
1:48:10
1:47:55
366
Berto Somsen
Eibergen
1:48:10
1:46:59
367
Henk Bouwhuis
Rijssen
1:48:10
1:47:32
368
Tonny ten Dam
Almelo
1:48:11
1:47:34
369
Hans ten Voorde
Haaksbergen
1:48:11
1:47:26
370
Ben Baan
Hengelo Ov
1:48:14
1:47:00
371
Gerrit van den Esscher
Epse
1:48:15
1:46:27
372
Rudy Scholten
enschede
1:48:15
1:47:12
373
Robert Geesing
Enschede
1:48:16
1:46:56
374
Frans Onland
Haaksbergen
1:48:17
1:46:28
375
Stephan Perpeet
Munster (GER)
1:48:19
1:45:39
376
Jasper Meere
Hengelo Ov
1:48:23
1:47:07
377
Wouter Ankersmit
Konigswinter (GER)
1:48:24
1:46:50
378
Henk van Oostenbrugge
Almelo
1:48:25
1:47:32
379
Johannes Klos
Enschede
1:48:26
1:46:35
380
Vincent Exterkate
Haaksbergen
1:48:28
1:46:59
381
Martin Tschauner
Mnster (GER)
1:48:36
1:47:57
382
Marinus Wijlens
Neede
1:48:39
1:47:41
383
Henk van Oijen
Losser
1:48:39
1:47:50
384
Jos Woesthuis
Nijverdal
1:48:44
1:48:01
385
Robin Otten
Almelo
1:48:45
1:47:39
386
Peter Bemthuis
Haaksbergen
1:48:46
1:47:26
387
Maarten Groen
Enschede
1:48:50
1:47:23
388
Gerrit Toeters
Oldenzaal
1:48:51
1:47:27
389
Bob Wester
Wierden
1:48:51
1:47:38
390
Maas Folsche
Ede Gld
1:48:52
1:48:06
391
Freek Keupink
Ootmarsum
1:48:53
1:47:45
392
Henk Beverdam
Hengelo Ov
1:48:56
1:46:47
393
Edwin Kattenberg
Hasselt
1:48:56
1:47:31
394
Wim Dannenberg
Kropswolde
1:48:57
1:47:21
395
Ewald Poorthuis
Enschede
1:48:59
1:48:27
396
Jeroen Geerling
Rijssen
1:49:00
1:48:40
397
Jan Nikkels
Bathmen
1:49:12
1:46:57
398
Frans Overmaat
Almelo
1:49:17
1:48:35
399
Henk Olijve
Enschede
1:49:23
1:48:47
400
Hans Alferink
Haaksbergen
1:49:23
1:48:44
401
Peter Gibson
Ramsgate (GBR)
1:49:25
1:48:35
402
Herbert Woerds
Neede
1:49:28
1:48:03
403
Jan Kremer
Den Ham Ov
1:49:30
1:47:28
404
Richard Claus
Borne
1:49:31
1:48:13
405
Yaya Yamada
Enschede
1:49:32
1:47:22
406
Jan Schepers
Haaksbergen
1:49:32
1:47:58
407
Addy Woesthuis
Harbrinkhoek
1:49:35
1:48:21
408
Radboud Dood
Enschede
1:49:37
1:47:28
409
Hans Cazemier
Hardenberg
1:49:38
1:48:04
410
Jos Oude Maatman
Borculo
1:49:41
1:49:13
411
Ben Scholten
Oldenzaal
1:49:44
1:47:09
412
Ivo Mollink
Rossum Ov
1:49:45
1:47:32
413
Jan Timmerman
Vriezenveen
1:49:45
1:49:02
414
Appie de Groot
Enschede
1:49:46
1:48:52
415
Jan Binnenman
Den Ham Ov
1:49:48
1:48:56
416
R van Broekhoven
Almelo
1:49:49
1:48:04
417
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:49:50
1:48:32
418
Teun Hofman
Holten
1:49:51
1:48:43
419
Willem Beeker
Enschede
1:49:56
1:47:04
420
Bouke vd Veen
Kampen
1:49:57
1:48:11
421
René Karsten
Nijverdal
1:49:58
1:48:29
422
Peter Klaver
Bentelo
1:49:59
1:49:48
423
Peter Duttmann
Mnster (GER)
1:49:59
1:48:22
424
Theo Visscher
Enschede
1:50:05
1:48:24
425
Jan Willem Kroes
Deventer
1:50:06
1:49:08
426
Kees Teekman
Enschede
1:50:07
1:48:31
427
Klaas de Vries
Leiden
1:50:08
1:48:47
428
Joerg Wittke
Stadtlohn (GER)
1:50:10
1:48:01
429
Jan van der Steege
Enschede
1:50:13
1:47:10
430
Ben Snijders
Delden
1:50:13
1:49:18
431
Marcel Wijnands
Nijverdal
1:50:14
1:49:58
432
Jan van Loenen
Hilversum
1:50:15
1:48:27
433
Chris Jellema
Oldenzaal
1:50:22
1:49:23
434
Tonnie Kortink
Denekamp
1:50:28
1:48:38
435
Jos Hogeman
Heino
1:50:34
1:49:15
436
Johan Lesscher
Hengelo Ov
1:50:34
1:50:06
437
Harrie Plattje
Aadorp
1:50:38
1:49:04
438
Gerard Koekkoek
Denekamp
1:50:38
1:49:32
439
Klaas de Jonge
Veeningen
1:50:40
1:49:15
440
Guus Koorman
Dedemsvaart
1:50:41
1:48:22
441
Kor Braams
Deventer
1:50:42
1:48:11
442
Rick Wildeman
Enschede
1:50:42
1:49:09
443
Jan Koenderink
Enschede
1:50:42
1:49:34
444
Theo Wesselink
Weerselo
1:50:43
1:50:18
445
Gerald Maathuis
Harbrinkhoek
1:50:43
1:50:17
446
Hans Velthausz
Oldenzaal
1:50:44
1:50:05
447
Hans Hartman
Neede
1:50:45
1:49:47
448
Jos Geuzendam
Nijverdal
1:50:45
1:50:03
449
Bert Mos
Enschede
1:50:49
1:48:17
450
Herman ter Brake
Nijverdal
1:50:53
1:50:10
451
Christiaan Bakhuizen
't Harde
1:50:56
1:47:52
452
Reinier Broekhuis
Haarlem
1:50:56
1:47:53
453
Wim Feenstra
Opeinde
1:50:57
1:48:08
454
Willy Lohuis
Enschede
1:50:59
1:50:07
455
Ron Emmens
Hengelo Ov
1:50:59
1:49:26
456
Bennie Geissler
Losser
1:51:01
1:49:30
457
Theo Masselink
Beuningen Ov
1:51:01
1:48:58
458
Arvid van Saane
Enschede
1:51:02
1:49:24
459
Ronald Vrugteman
Enschede
1:51:07
1:49:27
460
Jan Polhuis
Oldenzaal
1:51:10
1:48:06
461
Frank Hillen
Enschede
1:51:10
1:50:35
462
Emil Vermaas
Enschede
1:51:13
1:50:15
463
Dirk van Londen
Haaksbergen
1:51:15
1:50:44
464
Stanley ten Siethof
Bentelo
1:51:16
1:50:21
465
Harold Broking
Hengelo Ov
1:51:19
1:50:06
466
Marc Slooijer
Hengelo Ov
1:51:21
1:49:04
467
Perry van der Heide
Enschede
1:51:21
1:49:52
468
Hein van der Woerdt
Delden
1:51:22
1:51:19
469
Gert van Bokhorst
Bennekom
1:51:23
1:50:18
470
Arjan Berfelo
Haaksbergen
1:51:26
1:48:38
471
Jan Schwermer
Gescher (GER)
1:51:26
1:49:35
472
Henny Oost
Enschede
1:51:26
1:48:43
473
Freek Starke
Rijssen
1:51:27
1:48:56
474
Benno Benneker
Oldenzaal
1:51:28
1:49:31
475
Dick Kristiaans
Vriezenveen
1:51:33
1:51:12
476
Frank Telgenkamp
Hengelo Ov
1:51:36
1:51:10
477
Christiaan Logtmeijer
Enschede
1:51:38
1:50:10
478
H B H Blokhuis
Beuningen
1:51:39
1:49:41
479
Edwin Dekker
Nieuwendijk Nb
1:51:43
1:48:41
480
Peter Haven
Oldenzaal
1:51:45
1:50:33
481
Bjorn Lukkien
Haaksbergen
1:51:46
1:50:36
482
Peter van Seijen
Hengelo Ov
1:51:48
1:50:46
483
Marcel Klos
Enschede
1:51:49
1:49:57
484
Henry Otter
Oldenzaal
1:51:52
1:50:07
485
Ronald Spaanstra
Hengelo Ov
1:51:57
1:51:31
486
Richard Bos
's-Gravenhage
1:51:57
1:50:42
487
Jurgen te Nijenhuis
Haarlem
1:51:58
1:50:42
488
Jan Sotthewes
Enschede
1:51:59
1:51:50
489
Frans Engelbarts
Eibergen
1:52:02
1:51:08
490
Charles Begen
Bornerbroek
1:52:02
1:51:24
491
T G H Berendsen
Haarle gem Hellendoo
1:52:06
1:52:06
492
Dick Pancras
Noord-Scharwoude
1:52:08
1:50:07
493
Jan Alting
Enschede
1:52:11
1:50:28
494
Wim Bos
Emmen
1:52:13
1:51:37
495
Wim van Rheenen
Barneveld
1:52:15
1:50:38
496
Wout Klok
Goor
1:52:15
1:51:43
497
Joop Hesselink
Gronau (GER)
1:52:16
1:49:51
498
Joop Ilsink
Twello
1:52:17
1:50:31
499
Jörn Richter
Nordhorn (DJI)
1:52:20
1:50:27
500
Gerrit Vrielink
Raalte
1:52:24
1:49:54
501
Ypke de Jong
Zwolle
1:52:27
1:51:16
502
Teddy Godschalk
Losser
1:52:31
1:51:18
503
Ronald Meinders
Denekamp
1:52:32
1:50:02
504
Wim Lokate
Raalte
1:52:35
1:49:57
505
Andre Beldhuis
Elst Gld
1:52:37
1:52:05
506
Mark Heitkamp
Oldenzaal
1:52:38
1:51:36
507
Eddy Mangnus
Deventer
1:52:41
1:51:22
508
Hans Jonk
Volendam
1:52:41
1:51:00
509
Leo Zaal
Amsterdam
1:52:42
1:51:22
510
Jeroen Minnegal
Enschede
1:52:44
1:52:34
511
Will Modderkolk
Bennekom
1:52:46
1:51:40
512
Gerald Voet
Nordhorn (GER)
1:52:47
1:50:54
513
Martin Sipamelut
Deventer
1:52:47
1:50:52
514
Ivo Dierselhuis
Denekamp
1:52:47
1:52:34
515
Geert Visscher
Enschede
1:52:50
1:51:54
516
Gerrit Krukkert
Almelo
1:52:52
1:51:46
517
Leo Floor
Eibergen
1:52:56
1:52:00
518
Peter Vedder
Hengelo Ov
1:52:57
1:52:33
519
Daan van Hoek
Hengelo Ov
1:52:57
1:50:26
520
Diederik van Duivenbod
Gouda
1:53:01
1:52:48
521
Bas Bessems
Enschede
1:53:01
1:51:01
522
Henk Postma
Enschede
1:53:01
1:51:56
523
Gerrit Jan Oelen
Vroomshoop
1:53:03
1:51:50
524
Gerrd Jenneboer
Borne
1:53:05
1:52:24
525
Arjan Klaver
Hengelo Ov
1:53:10
1:51:43
526
Wim Disselhorst
Nijverdal
1:53:15
1:50:07
527
Rene Roessink
Neede
1:53:16
1:52:18
528
Willem Warmerdam
Eibergen
1:53:16
1:52:18
529
Marc Bult
Hengelo Ov
1:53:19
1:51:11
530
Geert Smit
Amersfoort
1:53:20
1:50:50
531
Marcel Rohne
Gronau (GER)
1:53:21
1:51:39
532
Theo Sterenberg
Borne
1:53:26
1:51:55
533
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
1:53:28
1:53:02
534
R Boerrigter
Itterbeck (GER)
1:53:29
1:52:01
535
M Boerrigter
Geesteren Ov
1:53:29
1:52:02
536
Ben van den Hoogen
Ede Gld
1:53:32
1:52:26
537
Jan Koers
Epe
1:53:34
1:51:31
538
Martin Lanenga
Zwolle
1:53:35
1:50:50
539
Martin Althoff
Coesfeld (GER)
1:53:35
1:51:41
540
Guus Verwers
Almelo
1:53:37
1:51:08
541
Gerard Kamp
Hengelo Ov
1:53:44
1:52:14
542
Rene Selle
Heek (GER)
1:53:50
1:53:44
543
Bennie ten Brinke
Eibergen
1:53:55
1:53:05
544
Leen Goossen
Schiedam
1:53:56
1:52:01
545
Bertie Velthuis
Borne
1:53:56
1:51:01
546
Gerard Schurink
Oldenzaal
1:53:57
1:51:38
547
Erik Wermelink
Almelo
1:53:58
1:51:58
548
Eric Coe
Ramsgate (GBR)
1:53:59
1:53:09
549
Marcel Bergboer
Borne
1:54:02
1:52:21
550
Peter Sonder
Enschede
1:54:05
1:51:39
551
Wilfried Beyen
Hengelo Ov
1:54:05
1:53:26
552
Hans Abbink
Neede
1:54:07
1:51:46
553
Jack Profijt
Almelo
1:54:10
1:51:56
554
Lucien Popma
Vriezenveen
1:54:14
1:53:21
555
Nico Bos
Losser
1:54:16
1:53:37
556
Martin van Veen
Enschede
1:54:16
1:53:22
557
Rolf Bax
Enschede
1:54:16
1:51:55
558
Johan Hulshegge
Hengelo Ov
1:54:16
1:52:11
559
Cor Traanman
Enschede
1:54:20
1:52:33
560
Klaas Marcel
Oldenzaal
1:54:23
1:53:34
561
Hans Kroeze
Weerselo
1:54:24
1:53:15
562
D Ellenbroek
Borne
1:54:32
1:53:02
563
Manfred Hinz
Steinfurt (GER)
1:54:34
1:53:24
564
Jo Egging
Borculo
1:54:39
1:52:43
565
Rob vd Veen
Blaricum
1:54:40
1:53:55
566
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
1:54:43
1:53:36
567
Martijn Schenning
Enschede
1:54:46
1:51:58
568
Bert van der Heide
Enschede
1:54:52
1:53:17
569
Gert Teunissen
Nijverdal
1:54:53
1:53:31
570
Dick Kuiken
Almelo
1:54:57
1:52:42
571
Gert Greven
Denekamp
1:55:00
1:53:54
572
John Bakker
Silvolde
1:55:01
1:52:38
573
Toon Janssen
Hengelo Ov
1:55:03
1:53:03
574
Alex Venema
Hoogezand
1:55:06
1:54:06
575
Luuk Veldhuis
Hengelo Ov
1:55:07
1:54:18
576
Marten van Leeuwen
Purmerend
1:55:09
1:54:34
577
Bob Doornweerd
Eibergen
1:55:09
1:54:13
578
Benno Hummelink
Neede
1:55:13
1:53:22
579
Jan Ruiter
Hellendoorn
1:55:18
1:54:35
580
Jan ter Borg
Hengelo Ov
1:55:19
1:53:56
581
Cesario Ramos
Hengelo Ov
1:55:20
1:53:46
582
Gerwin Schoterman
Rijssen
1:55:22
1:54:21
583
Henk Buursen
Enschede
1:55:28
1:53:45
584
Peter Schwermer
Gescher (GER)
1:55:32
1:53:41
585
Bernard Dekken
Vollenhove
1:55:33
1:54:35
586
Volker Drawe
Steinfurt (GER)
1:55:37
1:54:27
587
Paul Eggert
Enschede
1:55:40
1:53:23
588
Ard Wesselink
Reutum
1:55:44
1:54:27
589
Martin Steenberg
Enschede
1:55:49
1:54:21
590
Henk Wentink
Borculo
1:55:50
1:53:24
591
Remco Klever
Hengelo Ov
1:55:51
1:53:58
592
Rudolf Hoernemann
Gescher (GER)
1:55:52
1:53:03
593
Reggy Keizer
Hengelo Ov
1:55:54
1:53:51
594
Laurens Weeink
Haaksbergen
1:55:56
1:53:40
595
Tom Peuling
Hengelo Ov
1:55:56
1:54:41
596
Dieter Bernhardt
Recke (GER)
1:55:57
1:54:56
597
Bertil Tibbe
Delden
1:56:05
1:55:16
598
Hans Schoonwater
Hengelo Ov
1:56:05
1:55:41
599
Lazaro Gonzalez
Enschede
1:56:09
1:55:27
600
Alphons Polman
Oldenzaal
1:56:16
1:55:05
601
Arend Oelen
Nijverdal
1:56:18
1:53:50
602
Jan Schuttenbeld
Delden
1:56:28
1:55:39
603
Ferdi de de Vries
Aalten
1:56:29
1:55:52
604
Gerrit Sluijer
Den Ham
1:56:34
1:55:40
605
Chris de Ronde
Amsterdam
1:56:36
1:54:03
606
Ronny Busschers
Hengelo Ov
1:56:41
1:54:38
607
Maarten Witteveen
Enschede
1:56:42
1:54:22
608
Carl Lange
Hengelo Ov
1:56:43
1:55:08
609
Frank van Dorp
Hengelo Ov
1:56:43
1:54:46
610
Wilfrid Wessels
Enschede
1:56:44
1:54:44
611
Eugene Gies
's-Hertogenbosch
1:56:47
1:54:04
612
Martin te Riet
Bornerbroek
1:56:48
1:54:42
613
Sicco de Vries
Amersfoort
1:56:49
1:55:04
614
Stefan Lohuis
Amsterdam
1:56:50
1:54:42
615
Henk Maatman
Eibergen
1:56:53
1:55:56
616
Gerrit Koers
Den Ham Ov
1:56:55
1:54:55
617
Adrie Rijk
Heeten
1:56:58
1:54:27
618
Rembert Schütte
Gronau (GER)
1:57:00
1:55:22
619
Peter Vrielink
Nijverdal
1:57:02
1:54:59
620
Jan Schut
Groenlo
1:57:02
1:56:08
621
Martijn Vonk
Bussum
1:57:08
1:55:31
622
Louis Damhuis
Denekamp
1:57:08
1:55:04
623
Rene Marsman
Almelo
1:57:12
1:55:09
624
Aad Kracht
Schipluiden
1:57:16
1:55:51
625
Rene Frenger
Enschede
1:57:18
1:56:19
626
Roy Zomer
Enschede
1:57:20
1:55:20
627
Frank Brager
Enschede
1:57:21
1:55:16
628
Guus Luchtenberg
Enschede
1:57:21
1:54:40
629
C Terlouw
Enschede
1:57:23
1:56:26
630
Fredde Pruim
Enschede
1:57:24
1:56:30
631
Shigeaki Masunaga
Aalsmeer
1:57:29
1:55:20
632
Nico van Dellen
Hengelo Ov
1:57:32
1:55:07
633
Peter Vos
Almelo
1:57:40
1:55:11
634
Bas Morsink
Zenderen
1:57:43
1:56:32
635
Bertus Otten
Kampen
1:57:45
1:55:38
636
Jan Kroeze
Oldenzaal
1:57:46
1:57:26
637
Jan Streumer
Vorden
1:57:47
1:54:44
638
Walter Pijnappel
Hengelo Ov
1:57:49
1:55:54
639
Bob Copper
Eelde
1:57:50
1:55:01
640
Theo Gomis
Enschede
1:57:55
1:56:17
641
Joop Tip
Enschede
1:57:56
1:56:24
642
Bert Mulder
Enschede
1:57:57
1:55:07
643
Jan van der Zande
Oldenzaal
1:57:59
1:57:06
644
Alex Gruppen
Kropswolde
1:58:01
1:55:39
645
Leuters Stefan
Heek (GER)
1:58:03
1:56:14
646
Chris Nobbe
enschede
1:58:04
1:55:22
647
Jan Nijboer
Enschede
1:58:05
1:56:17
648
Marcel Roijakkers
Enschede
1:58:07
1:57:39
649
Teun Blok
Ede Gld
1:58:09
1:56:13
650
Arnold Hofsté
Harderwijk
1:58:10
1:55:44
651
Rene Knijer
Enschede
1:58:13
1:56:47
652
Frans Hoonberg
Beuningen Ov
1:58:14
1:56:11
653
Marco Reefman
Hengelo Ov
1:58:15
1:55:54
654
Jan Smit
Enschede
1:58:17
1:56:30
655
Herbert Wesselink
Albergen
1:58:18
1:57:00
656
Han Grefte
Bentelo
1:58:18
1:56:42
657
Henk Vaanholt
Zenderen
1:58:20
1:55:48
658
R Bouwhuis
Haaksbergen
1:58:21
1:55:31
659
Huub Michorius
Haaksbergen
1:58:21
1:55:34
660
Reinier Ulderink
Enschede
1:58:23
1:57:18
661
Henny Broer
Enschede
1:58:24
1:56:50
662
Martin Onland
Haaksbergen
1:58:24
1:56:35
663
Bart van Ojik
Enschede
1:58:26
1:55:52
664
Leo Derksen
Enschede
1:58:32
1:56:44
665
Hans ter Hedde
Haaksbergen
1:58:35
1:55:46
666
Frans Palmai
Enschede
1:58:36
1:55:53
667
Marinus Tijken
Hengelo Ov
1:58:40
1:57:32
668
Bernhard Riering
Gronau (GER)
1:58:43
1:56:27
669
Gert Kamps
Nieuw Buinen
1:58:44
1:56:33
670
Johan Aalpoel
Markelo
1:58:44
1:55:57
671
Henk Wientjes
Enschede
1:58:45
1:56:18
672
Peter Paul Schmitz
Haaksbergen
1:58:50
1:57:36
673
Jan van Balen
Enschede
1:58:53
1:56:53
674
Hans Bekker
Borne
1:58:54
1:57:52
675
Rudi Prigge
Borne
1:58:54
1:57:53
676
Bertus Grooters
Rekken
1:58:55
1:57:20
677
Gert Kant
Enschede
1:58:57
1:58:13
678
A D Biemans
Almelo
1:58:57
1:57:12
679
Maron Pasop
Holten
1:58:58
1:57:51
680
Hermann-Josef Flucht
Gronau (GER)
1:59:16
1:57:36
681
Frank Waanders
Almelo
1:59:17
1:58:52
682
Hans Assink
Enschede
1:59:20
1:59:01
683
Frank Hooft
Diemen
1:59:20
1:56:42
684
Rene van Rijn
Zwolle
1:59:21
1:58:16
685
Henk Freriksen
Hengelo Ov
1:59:21
1:58:57
686
Peter Bessems
Enschede
1:59:22
1:57:23
687
Gerd Ratsch
Hengelo Ov
1:59:23
1:57:05
688
Rob Groendijk
Wageningen
1:59:27
1:57:14
689
Frans Kiestra
Almelo
1:59:31
1:58:54
690
Ben Keizers
Hengelo Ov
1:59:32
1:56:40
691
Herman van Mulder
Nijverdal
1:59:33
1:58:17
692
Guido Niehaus
SüDlohn (GER)
1:59:35
1:57:48
693
Harry Boezelman
Borne
1:59:38
1:57:11
694
Ten Berge
Haaksbergen
1:59:41
1:57:33
695
Gerard Huisstede
Goor
1:59:42
1:59:09
696
L J Post
Eibergen
1:59:43
1:58:48
697
Huub Lohuis
Hengelo Ov
1:59:45
1:57:38
698
Bram Konings
Enschede
1:59:48
1:59:06
699
Theo Ruiter
Nijverdal
1:59:49
1:57:08
700
Leo te Vaarwerk
Eibergen
1:59:49
1:57:06
701
Edwin Abbink
Almelo
1:59:53
1:56:59
702
Rein Tuininga
Enschede
1:59:54
1:58:27
703
Ties Koek
Beerta
2:00:01
1:57:49
704
Harrie Essing
Hengelo Ov
2:00:03
1:57:54
705
Niels Donninger
Zutphen
2:00:04
1:57:50
706
Berthold Vorloeper
Metelen (GER)
2:00:10
2:00:05
707
Oliver Leering
Enschede
2:00:13
1:58:14
708
Bertus van Beek
Enschede
2:00:15
1:57:40
709
Willem Goossen
Rijssen
2:00:16
1:59:49
710
Wim Wildeman
Enschede
2:00:19
1:57:53
711
Jasper Letschert
Utrecht
2:00:21
1:57:18
712
Eddy Golbach
Borne
2:00:22
1:59:01
713
Paul Hendriksen
Groenlo
2:00:23
1:58:36
714
Maarten Agelink
Enschede
2:00:27
1:57:40
715
Ton Bertens
Hengelo Ov
2:00:27
1:58:19
716
Martin Nijland
Enschede
2:00:30
1:59:24
717
Herbert Grobben
Almelo
2:00:30
1:58:29
718
Jos oude Avenhuis
Geesteren
2:00:34
1:59:19
719
Arie van Hoek
Hengelo Ov
2:00:38
1:58:17
720
Johan Blokvoord
Wierden
2:00:38
1:58:17
721
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
2:00:40
1:58:25
722
Egbert Dubbelink
Zenderen
2:00:42
1:59:20
723
Andre Westervoorde
Enschede
2:00:42
1:58:28
724
Andreas Hillekamp
Gronau (GER)
2:00:48
1:58:33
725
Boaz Uittenbogaard
Enschede
2:00:49
1:58:24
726
Peter Fransen
Warga
2:00:52
1:58:37
727
Arnold Vaneker
Enschede
2:00:53
2:00:07
728
Heman Nijhuis
Almelo
2:00:56
1:58:53
729
Ruud Smit
Enschede
2:01:04
1:59:27
730
Douwe Edwout Wijbinga
Zuidwolde Dr
2:01:06
1:59:12
731
Jan Feenstra
Hengelo Ov
2:01:08
2:00:22
732
Michel Ensink
Bornerbroek
2:01:08
1:59:01
733
Bert Eggink
Neede
2:01:17
1:58:56
734
Martijn van Lieshout
Enschede
2:01:19
1:58:55
735
Paul Brugman
Haaksbergen
2:01:21
1:58:42
736
Marco Oosterveld
Enschede
2:01:25
1:58:32
737
Adri Albert de la Bruh
Hengelo Ov
2:01:27
2:01:15
738
Bas Willemsen
Zwolle
2:01:29
1:59:07
739
Gerrit Ruiter
Oldenzaal
2:01:33
2:00:12
740
Barum Mitra
Osnabrück (GER)
2:01:38
1:59:55
741
Hans Spenkelink
Hengelo Ov
2:01:40
2:01:07
742
Marten Bruining
Enschede
2:01:41
1:58:55
743
Eric Kwekkeboom
Enschede
2:01:42
1:59:23
744
Louis Droste
Emmen
2:01:44
1:58:59
745
Henk Dekkers
Hengelo Ov
2:01:46
2:00:33
746
Theo Gelinck
Hengelo Ov
2:01:46
2:00:24
747
Herman Wennink
Enschede
2:01:48
1:59:08
748
Arno Ensing
Enschede
2:01:50
2:00:55
749
Lammert Folkerts
Hengelo Ov
2:01:56
2:00:26
750
Sebie Schenning
Enschede
2:01:56
1:59:08
751
Marcel Roolvink
Almelo
2:02:00
1:59:16
752
Frank Bastin
Borne
2:02:04
2:00:45
753
Willem van Dijk
Borne
2:02:05
2:00:45
754
Art Grit
Zuidwolde Dr
2:02:06
2:00:13
755
Rob Cuppers
Haaksbergen
2:02:08
1:59:50
756
Christiaan Kiffen
Enschede
2:02:08
2:00:15
757
Bert Vierhout
Apeldoorn
2:02:11
1:59:52
758
Dirk Klümper
Gronau (GER)
2:02:14
2:01:02
759
Frank Jonk
Volendam
2:02:15
2:00:35
760
Bert Bouwman
Borne
2:02:17
2:00:54
761
Filip Latour
Hengelo Ov
2:02:17
2:00:48
762
Dirk Heuver
Almelo
2:02:30
2:00:29
763
Harry Nijland
Hengelo Ov
2:02:32
2:00:31
764
Peter Bouwhuis
Hengelo Ov
2:02:33
2:00:47
765
Edwin Hoolt
Hengelo Ov
2:02:38
2:01:16
766
Marcel Ekker
Enschede
2:02:39
2:00:50
767
André Kemperink
Harbrinkhoek
2:02:41
2:01:26
768
Han Busschers
Enschede
2:02:42
2:00:56
769
Arjan Karper
Lelystad
2:02:45
2:00:58
770
Egbert Rozendom
Holten
2:02:49
2:01:39
771
C Betting
Denekamp
2:02:51
2:00:24
772
Frans Lohuis
Borne
2:02:52
2:00:00
773
Henk de Boer
Enschede
2:02:57
2:02:33
774
Peter Morsink
Vriezenveen
2:03:02
2:01:52
775
Ko Lorist
Groenlo
2:03:06
2:01:57
776
Joop Naatje
Hengelo Ov
2:03:11
2:01:02
777
Jack Posthuma
Tilburg
2:03:12
2:02:18
778
Boudewijn Meurs
Soest
2:03:13
2:01:09
779
Dick van der Beld
Haarlo
2:03:13
2:02:09
780
Ben Schrijver
Lemelerveld
2:03:18
2:02:51
781
Johan Ruiterkamp
Wierden
2:03:19
2:02:06
782
Leo Hofsté
Oldenzaal
2:03:30
2:01:04
783
Bernard Wennink
Hengelo Ov
2:03:33
2:01:08
784
Peter Eidhof
Enschede
2:03:39
2:00:46
785
Arie de Jager
Borne
2:03:44
2:03:30
786
Martin Reesink
Borne
2:03:47
2:03:06
787
Jan ten Dam
Hengelo Ov
2:03:54
2:01:27
788
Rob Roeloffzen
Borne
2:03:56
2:01:35
789
Jan Waanders
Goor
2:03:57
2:01:55
790
Maurice Wolters
Oldenzaal
2:04:01
2:01:30
791
Hans van Erp
Erp
2:04:03
2:03:24
792
Jack van Mensvoort
Enschede
2:04:06
2:02:00
793
Ad Luttikhuis
Oldenzaal
2:04:09
2:03:37
794
Marco Bosch
Utrecht
2:04:11
2:02:22
795
Tjeerd Plantinga
Goor
2:04:20
2:03:15
796
Klaas Ketelaar
Winschoten
2:04:24
2:02:35
797
Henk van Oene
Borne
2:04:26
2:03:48
798
Arie Bijl
Enschede
2:04:27
2:03:10
799
René Aalmoes
Hilversum
2:04:30
2:04:06
800
Harry Slaghuis
Enschede
2:04:33
2:01:52
801
Herbert Koskamp
Hengelo Ov
2:04:34
2:02:35
802
Ton Harmsen
Rekken
2:04:40
2:03:58
803
Bert de Haas
Enschede
2:04:40
2:02:06
804
Han Schwarte
Wierden
2:04:52
2:04:23
805
Willem Stipdonk
Oldenzaal
2:04:56
2:03:11
806
Robert Tieke
Enschede
2:04:58
2:02:13
807
Dirk Doetkotte
Gronau (GER)
2:04:59
2:02:47
808
Udo Klümper
Gronau Epe (GER)
2:05:00
2:03:45
809
Alfons Wiggers
Wijchen
2:05:02
2:02:44
810
Henk Middelbos
Enschede
2:05:07
2:04:06
811
R Perdon
Zoetermeer
2:05:14
2:03:51
812
René Kolthof
Hengelo Ov
2:05:16
2:03:54
813
Hans Beumers
Enschede
2:05:21
2:02:32
814
Ger van der A
Eibergen
2:05:23
2:02:29
815
Arjan Niezink
Wierden
2:05:28
2:03:57
816
Arjan Reef
Hengelo Ov
2:05:32
2:03:59
817
Willem Flim
Nijverdal
2:05:36
2:02:54
818
Roland Hüls
Borne
2:05:38
2:03:47
819
Frank Mollema
Enschede
2:05:41
2:03:49
820
Remco Wevers
Enschede
2:05:43
2:02:56
821
Peter van Hest
Hengelo Ov
2:05:44
2:04:20
822
Frank Lummen
Almelo
2:05:46
2:03:13
823
Hans Gerrtisen
Enschede
2:05:49
2:05:24
824
Rob Post
Almelo
2:05:53
2:03:09
825
Marcel ten Hoopen
Hengelo Ov
2:05:58
2:03:56
826
Geert Onland
Hengelo Ov
2:05:58
2:04:00
827
Startnummer 3095
2:06:01
2:03:33
828
Marcel Brunninkhuis
borne
2:06:02
2:04:43
829
Leo Vreeswijk
Borne
2:06:05
2:04:50
830
Paul olde Dubbelink
Denekamp
2:06:05
2:03:35
831
Startnummer 3460
2:06:11
2:04:03
832
Henny Letteboer
Almelo
2:06:14
2:04:18
833
Martin Knoef
Hengelo Ov
2:06:19
2:03:50
834
Gerrit Wessels
Enter
2:06:31
2:04:02
835
John Flinkers
Hengelo Ov
2:06:32
2:03:49
836
Tsutomu Takahashi
Aalsmeer
2:06:38
2:04:29
837
Mario Rutkowski
Gronau (GER)
2:06:57
2:05:16
838
Wim Kelder
Hengelo Ov
2:07:01
2:06:17
839
Rob Verlaan
Amersfoort
2:07:02
2:06:31
840
Rob Hoogland
Haaksbergen
2:07:03
2:04:19
841
Vincent de Bode
Hillegom
2:07:07
2:06:07
842
Ger Schep
Amsterdam
2:07:07
2:04:26
843
Bart van den Einde
Oldenzaal
2:07:10
2:05:32
844
Rob Heerkens
Enschede
2:07:15
2:04:36
845
Huib Verweij
Nijverdal
2:07:15
2:05:59
846
Wolfgang Pieper
Gronau (GER)
2:07:21
2:05:10
847
Patrick Wagenaar
Velp Gld
2:07:23
2:05:23
848
Marinus Pasop
Holten
2:07:28
2:06:20
849
Gert-Jan den Haan
Nieuwendijk Nb
2:07:33
2:04:31
850
Hans Beeftink
Hengelo Ov
2:07:36
2:05:29
851
Rogier van Kooten
's-Hertogenbosch
2:07:44
2:05:02
852
Marcel Berends
Enschede
2:07:52
2:05:35
853
Hitoshi Okamatsu
Heeswijk Dinther
2:07:55
2:05:45
854
Ralf-Dieter Schnebeck
Diez (GER)
2:08:04
2:06:27
855
Richard Driezes
Markelo
2:08:05
2:06:26
856
Lourens Meulink
Enschede
2:08:06
2:06:17
857
Gerard Jansink
Borne
2:08:14
2:07:22
858
Laurens Landkroon
Enschede
2:08:20
2:07:32
859
Jan Ensink
Enschede
2:08:26
2:06:13
860
Jan van Alstede
Haaksbergen
2:08:31
2:07:46
861
Jan Derksen
Lonneker
2:08:33
2:06:55
862
Gaspare Campisi
Enschede
2:08:38
2:06:01
863
Theo Hijkoop
Overdinkel
2:08:39
2:06:35
864
Johan Horstman
Diepenheim
2:08:44
2:06:22
865
Bas Germs
Tubbergen
2:08:55
2:08:52
866
Charles ten Berge
Enter
2:09:02
2:06:01
867
Wim Hoog Antink
Enschede
2:09:06
2:06:13
868
Wolter Schipper
Hengelo Ov
2:09:23
2:06:51
869
René Masselink
Enschede
2:09:24
2:06:52
870
Heiko Klümper
Gronau (GER)
2:09:27
2:08:13
871
Peter Tieke
Enschede
2:09:34
2:06:49
872
Erik-Jan Steinbach
Denekamp
2:09:41
2:09:13
873
Ralph Vocke
Munster (GER)
2:09:45
2:07:26
874
Ronnie van Alstede
Enschede
2:09:45
2:07:04
875
Jack van der Wegen
Etten-Leur
2:09:51
2:09:28
876
Martin de Zwart
Hengelo Ov
2:10:01
2:07:08
877
Hans Bussing
Borculo
2:10:04
2:08:17
878
Bennie Oude Heuvel
Delden
2:10:06
2:08:46
879
Olaf Bolscher
Enschede
2:10:13
2:08:15
880
Réné Drogulski
Borculo
2:10:15
2:07:22
881
Hans Agterhuis
Enschede
2:10:20
2:08:02
882
Johan Reurink
Hengelo Ov
2:10:22
2:07:44
883
Willy Baalhuis
Denekamp
2:10:30
2:08:14
884
Marc Zengerink
Hengelo
2:10:35
2:08:07
885
Piet Beuker
Enschede
2:10:36
2:10:36
886
Jan Kamst
Almelo
2:10:43
2:09:17
887
Henk van der Velde
Westerhaar
2:10:52
2:09:48
888
Johan Oude Heuvel
Hengelo Ov
2:10:57
2:09:39
889
Paul van Rooijen
Gorinchem
2:10:58
2:08:02
890
Frans van Rooijen
Enschede
2:10:58
2:08:03
891
Rob Reefman
Amsterdam
2:11:04
2:08:43
892
Jan van Lanen
Borne
2:11:09
2:08:37
893
Rob Besling
Enschede
2:11:10
2:08:56
894
Martin Scholte Lubberi
Amersfoort
2:11:11
2:08:36
895
Reinder Vos
Enschede
2:11:19
2:08:38
896
Keith Aldrich
Singapore (USA)
2:11:19
2:09:28
897
Hennie Juffer
Enschede
2:11:25
2:08:45
898
Hans Haghuis
Enschede
2:11:33
2:08:53
899
Jan de Groot
Soest
2:11:45
2:09:39
900
Henk Hofman
Holten
2:11:50
2:10:03
901
Karel Luehof
Nijmegen
2:11:51
2:09:53
902
Peter Woning
Hengelo Ov
2:11:56
2:09:37
903
Theo Nieuwveld
Holten
2:12:03
2:10:50
904
Wessel Slagter
Enumatil
2:12:15
2:10:48
905
Paulo Moekotte
Borne
2:12:15
2:10:55
906
Marius ter Ellen
Hengelo Ov
2:12:15
2:09:47
907
Erik van der Straat
Nijverdal
2:12:27
2:09:56
908
Franz-Josef Hoping
Rosendahl (GER)
2:12:31
2:10:10
909
Mark Sprengers
Morkkonen (BEL)
2:12:32
2:10:19
910
Karel Nelissen
Enschede
2:12:38
2:09:42
911
Paul Kelderman
Enschede
2:12:39
2:09:46
912
Walter olde Engberink
Haaksbergen
2:12:45
2:11:10
913
Dolf Wolters
Losser
2:12:54
2:11:51
914
Klaus Kuper
Belm (GER)
2:12:54
2:10:18
915
Han Philpsen
Epe
2:12:56
2:11:46
916
Jan Klugkist
Haren Gn
2:13:05
2:10:39
917
Gerard Bamink
Geesteren
2:13:14
2:12:34
918
Harry Holweg
Den Ham
2:13:27
2:10:45
919
Rolf Reincke
Gronau (GER)
2:13:29
2:11:31
920
Marco Vader
Enschede
2:13:31
2:10:44
921
Johannes Seidel
Goch (GER)
2:13:33
2:11:57
922
Henk van der Haar
Eibergen
2:13:43
2:12:24
923
Edwin Alfrink
Losser
2:14:04
2:11:14
924
Andre Vreeman
Borne
2:14:17
2:13:34
925
Silke Zorn
Gronau (GER)
2:14:24
2:12:29
926
Markus Haves
Gronau (GER)
2:14:26
2:12:33
927
Jos Wolbers
Weerselo
2:14:27
2:13:20
928
Edwin Nijhuis
Almelo
2:14:33
2:11:57
929
Rene Janssen
Enschede
2:14:33
2:13:06
930
Cor van Meeremdonk
Haaksbergen
2:14:36
2:11:51
931
Roberto Cao `el TORO`
Almelo
2:14:56
2:14:06
932
Bas Wortel
Enschede
2:14:56
2:14:06
933
Loes Aalbersberg
Enschede
2:15:00
2:13:07
934
Theo Roelofsen
Neede
2:15:20
2:14:36
935
Gaby Broekhuijsen
Lollum
2:15:22
2:13:02
936
Alexander Verbeek
Enschede
2:15:22
2:14:21
937
Lammert Brink
Oldenzaal
2:15:27
2:13:53
938
Tanno Zuidema
Enschede
2:15:28
2:14:41
939
Willem Kervers
Rotterdam
2:15:31
2:13:44
940
Theodor van der Velde
Haaksbergen
2:15:32
2:13:14
941
Rob Wichard
Bathmen
2:15:46
2:13:28
942
Wim Oldenbeuving
Borne
2:15:55
2:13:01
943
Ben Muës
Enschede
2:16:03
2:14:30
944
Peter Visscher
Enschede
2:16:04
2:14:32
945
Harrie Loves
Enschede
2:16:05
2:13:26
946
Benny ten Thije
Hengevelde
2:16:06
2:14:32
947
Vincent Pieterson
Manderveen
2:16:35
2:14:38
948
Bert Alfrink
Glane
2:16:54
2:14:05
949
Hans Stevens
Soesterberg
2:17:00
2:15:52
950
Peter Vonk
Zwolle
2:17:05
2:14:20
951
Wim Travaille
Hengelo Ov
2:17:15
2:15:57
952
Gerard Zwiers
Rijssen
2:17:50
2:14:56
953
Hans Douwes
Wierden
2:17:50
2:16:01
954
Piet Velt
Wierden
2:18:02
2:15:39
955
Klaas Christoffels
Kampen
2:18:04
2:16:07
956
Martin Hufschmidt
Rheine (GER)
2:18:06
2:16:02
957
Rik de Boer
Oldenzaal
2:18:13
2:15:56
958
Paul Veldhuis
Huissen
2:18:24
2:15:32
959
Erik Berg
Enschede
2:18:27
2:16:43
960
Henk Steentjes
Eibergen
2:18:39
2:15:58
961
Thomas Pruim
Enschede
2:18:40
2:16:44
962
Wilfred Groenevelt
Gorinchem
2:19:15
2:16:18
963
Geert Euverman
Vriezenveensewijk
2:19:23
2:17:45
964
Bernhard Wiesman
Marl (GER)
2:19:26
2:17:21
965
Stefan d'Hondt
Beveren-Waas (BEL)
2:19:45
2:16:55
966
Maarten Musters
Oldenzaal
2:19:47
2:17:22
967
Paul Elfrink
Borne
2:19:56
2:17:35
968
Gerard Helmink
Hengelo Ov
2:20:00
2:19:12
969
Hans Giesing
Hengelo Ov
2:20:08
2:17:25
970
Peter vd Tol
Hengelo Ov
2:20:13
2:17:46
971
Marcel Schuite
Enschede
2:20:32
2:17:38
972
Hendrik Jonathans
Enschede
2:20:40
2:19:40
973
Rolf Suuck
Gronau (GER)
2:20:42
2:18:25
974
Raymond Bruins
hengelo
2:21:00
2:19:39
975
Jan Rabelink
Oldenzaal
2:21:00
2:20:31
976
Herman olde Weghuis
De Lutte
2:21:08
2:18:44
977
Pedro Kamphuis
Wierden
2:21:42
2:21:11
978
Henk Drijfhout
Oldenzaal
2:22:05
2:20:59
979
Ronald Woldering
Enschede
2:22:33
2:20:04
980
Rob Franken
Almelo
2:22:53
2:21:09
981
Nicolaus Grosche
Gronau (GER)
2:23:02
2:21:22
982
Willi Wolleuweber
Gronau (GER)
2:23:12
2:21:15
983
Wim van de Griendt
Borne
2:23:27
2:22:05
984
Michel Spanjaard
Eibergen
2:23:29
2:21:23
985
Sander Veldhuis
Borne
2:23:47
2:22:04
986
Cees vd Graaf
Enschede
2:23:49
2:21:00
987
Carel Veldhuis
Ootmarsum
2:23:49
2:20:40
988
Harm Rozendom
Rijssen
2:24:05
2:21:12
989
Erik Jansen
Vriezenveen
2:24:33
2:23:23
990
Henk Assink
Delden
2:24:42
2:23:02
991
Frans de Loos
Amsterdam Zuidoost
2:25:31
2:22:32
992
Cor Michielsen
Enschede
2:25:45
2:24:22
993
Rob Vos
Neede
2:25:49
2:23:27
994
Arno Wentink
Almelo
2:27:07
2:24:42
995
Rob Sessink
Winterswijk
2:27:24
2:27:07
996
Fred Strengnaerts
Almelo
2:27:37
2:25:12
997
Michel Terpelle
Wierden
2:29:01
2:27:15
998
Tony Tatlow
's-Gravenhage
2:29:09
2:28:20
999
Harry Stukker
Bovensmilde
2:30:28
2:28:37
1000
Peter Huijts
Eibergen
2:31:16
2:28:27
1001
Jan Otte
Nieuwlande
2:31:33
2:28:47
1002
Dinand Geist
Hengelo Ov
2:32:11
2:30:57
1003
Guido Thüner
Heek (GER)
2:33:13
2:31:24
1004
Nobert Nijland
Eibergen
2:36:27
2:35:32
1005
Johan Wolbert
Oldenzaal
2:38:44
2:36:25
1006
Andries Woudstra
Enschede
2:40:23
2:38:24
VRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisabeth Rewer
Nordhorn (GER)
1:28:40
1:28:22
2
Sabine Seiger
Oldenzaal
1:37:00
1:36:10
3
Betsy Seiger
Oldenzaal
1:38:16
1:37:29
4
Marjan van de Werve
Wierden
1:39:23
1:39:00
5
Joyce oude Rengerink
Hengelo Ov
1:39:53
1:39:42
6
Maria Brinkman
Raalte
1:41:59
1:39:20
7
Joyce Leidelmeijer
Wierden
1:42:10
1:40:54
8
Maxelle Keller
Enschede
1:42:28
1:40:00
9
Lennie Groenewegen
Rotterdam
1:44:42
1:43:59
10
Anja Hofman
Enschede
1:45:32
1:44:45
11
Jos Schoonheden
Enschede
1:45:50
1:43:55
12
Anneke Vegter
Haaksbergen
1:45:51
1:44:30
13
Lilian Njoo
Borne
1:46:07
1:45:26
14
Daniëlle Knippenborg
Hengelo Ov
1:46:11
1:45:19
15
Sanne Beld
Haaksbergen
1:46:26
1:45:04
16
Monique Eppink
Beuningen Ov
1:47:27
1:46:21
17
Shia Trige Andesen
Hengelo Ov
1:47:59
1:46:46
18
Hanneke Thijert-Hanste
Denekamp
1:49:03
1:48:29
19
Mira Rion
Rheine (GER)
1:49:48
1:47:00
20
Anja Brinkhuis
Oldenzaal
1:50:30
1:49:04
21
Annet Harmelink
Oldenzaal
1:50:33
1:49:29
22
Francien Stopel
Mander
1:51:38
1:50:37
23
Jenny Wassenaar
Hengelo Ov
1:51:47
1:50:14
24
Marion Kramer
Diez (GER)
1:52:20
1:50:44
25
Katrin Ruhne
Gronau (GER)
1:53:21
1:51:40
26
Martine Wisseborn-Roor
Denekamp
1:53:23
1:52:50
27
Jolanda Heinink
Enschede
1:53:32
1:52:34
28
Jacqueline Lohrman
Oldenzaal
1:54:12
1:53:12
29
Annelies van der Burg
Enschede
1:54:51
1:52:16
30
Martina Klaver
Schöppingen (GER)
1:55:01
1:52:26
31
Sandra Tibbe
Almelo
1:55:10
1:54:12
32
Ans Scholte
Enschede
1:55:11
1:54:12
33
Miranda Gerritsen
Hengelo Ov
1:55:13
1:53:11
34
Anita Boksem
Rotterdam
1:55:15
1:52:51
35
Inge van Putten
Enschede
1:55:18
1:52:24
36
Jacqueline Onderdijk
Hengelo Ov
1:55:20
1:53:47
37
Maja Groothuis
Amstelveen
1:55:20
1:53:08
38
Henny Huisken-Fleerkat
Markelo
1:55:39
1:52:54
39
Diana Beverdam
Enschede
1:55:40
1:53:23
40
Esther Boksem
Rotterdam
1:55:58
1:53:34
41
Marry Bijvank
Enschede
1:56:00
1:53:41
42
Marja Greven
Enschede
1:56:01
1:53:41
43
Marianne Hulzink
Haarlo
1:56:01
1:55:04
44
Lucy Huis in 't Veld
Nijverdal
1:56:24
1:55:15
45
Lucy Nitert
Mariaparochie
1:56:27
1:55:13
46
Petra Visser
Hengelo Ov
1:57:00
1:54:44
47
Annet Hulshof
Groenlo
1:57:14
1:55:22
48
M Aldenkamp
Enschede
1:57:20
1:56:30
49
Elvera Ruiter
Goor
1:57:46
1:55:44
50
Marion Titulaer
Groenlo
1:58:08
1:56:18
51
Anette Nassmacher
Gronau (GER)
1:58:11
1:56:33
52
Tredie Reinshagen
Enschede
1:58:20
1:55:52
53
Dagmar Schroter
Dsseldorf (GER)
1:58:27
1:56:57
54
Jose Blanken
Haaksbergen
1:58:36
1:57:36
55
Helen Smit-vd Giessen
Enschede
1:58:41
1:57:00
56
Margaret Kroeze
Oldenzaal
1:58:53
1:58:32
57
Elly Kotte
Oldenzaal
1:59:10
1:58:09
58
Marjan Werve
Hilversum
1:59:14
1:58:51
59
Anita Keupink
Ootmarsum
1:59:22
1:58:15
60
Sandra Brongers
Rotterdam
1:59:24
1:57:42
61
Ria Groothuijs-de Brou
Delden
1:59:30
1:56:58
62
Iris Verkuil
Purmerend
1:59:37
1:59:03
63
Susanne Barber
Braunschweig (GER)
1:59:53
1:59:02
64
Alie Landman
Barneveld
1:59:59
1:58:23
65
Yvonne Veldkamp-Nab
Nijverdal
2:00:04
1:57:09
66
Jeanet Ordelman
Nijverdal
2:00:15
1:58:50
67
Ingrid Bargeman
Enschede
2:00:28
1:57:51
68
Rita Kolthof-Blokvoord
Hengelo Ov
2:00:38
1:58:18
69
Nel Vreeburg
Borne
2:00:56
1:58:02
70
Saskia van den Brink
Borne
2:01:02
1:59:37
71
Ineke Alers
Erica
2:01:21
2:00:16
72
Laura van Strien
Enschede
2:01:21
1:59:53
73
Elisabeth Rosen
Enschede
2:01:29
1:59:06
74
Lucia Ruiter
Oldenzaal
2:01:34
2:00:12
75
Mariel Rondeel
Enschede
2:01:46
1:58:56
76
Gerdjanne Leestemake
Almelo
2:01:53
2:00:54
77
Heleen Serier
Enschede
2:01:55
1:59:19
78
Paulien Semmekrot
Delden
2:02:01
2:00:06
79
Marja Harmelink
Tubbergen
2:02:06
2:01:02
80
Janny Vrielink
Raalte
2:02:30
2:00:00
81
Bernadet Betting
Denekamp
2:02:50
2:00:23
82
Annie Hannink
Hengelo Ov
2:02:53
2:00:02
83
Marian Rijk
Utrecht
2:02:58
2:00:22
84
Leonie de Groot
Enschede
2:02:59
2:00:09
85
Anja Doetkotte
Gronau (GER)
2:03:03
2:00:50
86
Anita Vetketel
Zenderen
2:03:05
2:00:35
87
Tonia Verlaan-Oscem
Amersfoort
2:03:09
2:02:37
88
Rianne Maas
Winterswijk
2:03:16
2:00:21
89
Carine Hartman
Lichtenvoorde
2:03:52
2:02:45
90
Renata Meeuwes
Uithuizen
2:04:05
2:03:26
91
Annet Nies
Nijverdal
2:04:22
2:01:59
92
Annemieke Nikkels-Vink
Bathmen
2:04:24
2:02:09
93
Trees Beld
Zenderen
2:04:25
2:01:34
94
José Arkink
Deurningen
2:04:26
2:01:35
95
Lidie Schmeets
Almelo
2:04:29
2:01:46
96
José Harmelink
Oldenzaal
2:04:39
2:03:38
97
Ilona Geerdink
De Lutte
2:04:48
2:02:47
98
Sonja Kruse
Borne
2:04:59
2:02:49
99
Gerda Smits-Bonte
Borne
2:05:05
2:03:41
100
Sabine Selbach
Wierden
2:05:27
2:03:56
101
Nicole Nak
Enschede
2:05:43
2:02:57
102
Ine Roozendaal
Enschede
2:05:48
2:03:40
103
Lia Bruns
Enschede
2:05:58
2:04:18
104
Karin Bloom
Gronau (GER)
2:06:37
2:04:40
105
Mariska Moller
Hengelo Ov
2:06:43
2:05:36
106
Cora Timmerman-Wevers
Hengelo Ov
2:06:43
2:04:16
107
Birgit Duesmann
Gronau (GER)
2:07:11
2:05:00
108
Selie Hummel-Smid
Zuidhorn
2:07:16
2:06:55
109
Nienke van der Veen
Kampen
2:07:16
2:05:29
110
Truus Floor
Eibergen
2:07:17
2:06:23
111
Bianca Winkelhuis
Haaksbergen
2:07:25
2:05:41
112
Belinda Maathuis
Enschede
2:07:30
2:05:07
113
Kirsten Dorubusch
Gronau (GER)
2:07:32
2:05:36
114
Ester Winkelhuis
Haaksbergen
2:07:39
2:06:42
115
Isandra Dunhof-Lampe
Enschede
2:07:40
2:05:39
116
Tony Tempelmans
Enschede
2:07:41
2:05:05
117
Lisa Mikosch
Gronau (GER)
2:07:41
2:05:48
118
Ilona Bijleveld
Enschede
2:07:42
2:06:17
119
Heleen Geunendan Veerk
Nijverdal
2:07:47
2:06:38
120
Paulien Geuzendam
Nijverdal
2:07:47
2:06:36
121
Y Rotsma-Migchelbrink
Enschede
2:07:56
2:07:09
122
Babs Migchelbrink
Enschede
2:07:56
2:07:10
123
Betsy de Vries-Mollink
Oldenzaal
2:07:58
2:05:28
124
Paula Krooshoop
Bathmen
2:08:19
2:06:04
125
Neelke Bastiaansen
Enschede
2:08:22
2:05:31
126
Stien Hut
Den Horn
2:08:36
2:08:16
127
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
2:08:51
2:07:47
128
Marian Smitskamp-Tabor
Borne
2:08:54
2:07:02
129
Ellen Susanna-Schelhaa
Enschede
2:09:05
2:06:27
130
Silke Lammers
Gronau (GER)
2:09:07
2:07:10
131
Gré Alink
Hengelo Ov
2:09:17
2:07:12
132
Trees Volker
Hengelo Ov
2:09:36
2:08:47
133
Renate Stamsnieder
Dordrecht
2:09:40
2:08:54
134
Willy Pot-Zomer
Hardenberg
2:09:41
2:08:39
135
Angelika Schweiger
Gronau (GER)
2:09:43
2:07:50
136
Manon Balk-ten Bruggen
Haaksbergen
2:09:44
2:06:57
137
Froukje Strampel
Roden
2:09:51
2:09:29
138
Marion Lammertink
Enter
2:09:58
2:07:57
139
Hannelore Vorrink
Gronau (GER)
2:10:01
2:08:06
140
Gitta Lansink
Enschede
2:10:01
2:07:17
141
Janneke Roessink
Diepenheim
2:10:39
2:08:37
142
Cunera Grootelaar-Beld
Hengelo Ov
2:11:06
2:08:38
143
Trudy Scholte Lubberin
Amersfoort
2:11:09
2:08:35
144
Ria Meijerink
Oldenzaal
2:11:18
2:09:44
145
Ursula Hoeksema
Scrappingen (GER)
2:11:30
2:08:55
146
Didi Haghuis
Enschede
2:11:33
2:08:52
147
Christel Jansen-Homber
Vriezenveen
2:11:38
2:09:58
148
Carmen Rikhof
Reutum
2:11:46
2:10:01
149
Enneke van Heijningen
Enschede
2:11:54
2:10:15
150
Belinda Bokxem
Enschede
2:11:54
2:10:25
151
Mechthild Spin
Gronau (GER)
2:11:54
2:10:01
152
Jutta Krabbe
Gronau (GER)
2:11:55
2:10:01
153
Elly Benscheidt
Losser
2:12:11
2:10:21
154
Joke Noordhuis-Kooijma
Borne
2:12:28
2:10:49
155
Birgit Strecker
Gronau (GER)
2:12:39
2:10:44
156
Anita Jacobi
Ahaus AlstäTte (GER)
2:12:49
2:11:05
157
Petra Lohaus
Ahaus (GER)
2:12:50
2:11:04
158
Elly Asbroek
Boekelo
2:12:50
2:12:00
159
Dorethy Bruggemann
Weerselo
2:12:50
2:12:01
160
Hermien Pasman
Hengevelde
2:12:57
2:10:22
161
Marian ten Voorde
Haaksbergen
2:13:04
2:11:12
162
Thea van Uem
Nijmegen
2:13:10
2:11:08
163
Ria Schlepers
Mariaparochie
2:13:25
2:12:33
164
Kirsten Gleis
Enschede
2:13:38
2:12:12
165
Sietske Mandersloot
Rekken
2:13:46
2:10:51
166
Aronne Vloedgraven-Bij
Den Ham
2:13:52
2:12:13
167
Evelien Wensink
Borne
2:13:53
2:12:30
168
Barbara Roten
Schöpping (GER)
2:14:07
2:11:32
169
Lieske Hoog Antink
Enschede
2:14:14
2:11:20
170
Saskia Vreeman
Borne
2:14:17
2:13:33
171
Petra Schüpmann
Gronau (GER)
2:14:22
2:12:27
172
Patricia Bergsma
Enschede
2:14:26
2:12:03
173
Jacky Boksem-Kouwenhov
Enschede
2:14:36
2:12:22
174
Wies Sanders
Almelo
2:14:40
2:12:40
175
Idske Sies
Haaksbergen
2:14:40
2:12:40
176
Marietje Lesscher
Hengelo Ov
2:14:44
2:14:15
177
Diny de Wilde
Emmen
2:15:07
2:12:21
178
Jannie Lubberts
Borne
2:15:08
2:13:44
179
Emma Dobson
's-Gravenhage
2:15:09
2:14:24
180
Nelly van den Broek-Ko
Losser
2:15:19
2:13:54
181
Iris Zuidema
Enschede
2:15:27
2:14:38
182
Dorit Meyer
Munster (GER)
2:15:33
2:12:44
183
Sientje Oelen-Overweg
Vroomshoop
2:15:38
2:13:59
184
Natasja Valietta
Almelo
2:15:42
2:13:52
185
Gerdien Geerdink-Rutbe
Hoge Hexel
2:16:00
2:13:10
186
Hanny Lok
Delden
2:16:03
2:14:47
187
Carla Visser
Borne
2:16:05
2:15:04
188
Brigitte Müller
Gronau (GER)
2:16:20
2:14:37
189
Petra Heupink
Gronau (GER)
2:16:20
2:14:37
190
Annemieke Bijpost-Zijl
Rijssen
2:16:28
2:14:46
191
Astrid van Kooten
's-Hertogenbosch
2:16:31
2:13:50
192
Lucy Spijker
Weerselo
2:16:40
2:13:55
193
Maria Nordlohne
Rheine (GER)
2:18:06
2:16:01
194
Annemarie Vlaar
Enschede
2:18:11
2:15:19
195
Hedwig ter Brake
Weerselo
2:18:19
2:15:43
196
Sandra Veldhuis
Arnhem
2:18:23
2:15:32
197
Henriette Olthof
Borne
2:18:52
2:17:28
198
Bärbel Kwekkeboom
Gronau (GER)
2:18:58
2:17:13
199
Yvonne Jakobs
Hengelo Ov
2:18:59
2:16:36
200
Dorian Knoef
Hengelo Ov
2:18:59
2:16:36
201
An Rijk-Marquering
Nijverdal
2:19:10
2:16:33
202
Carolien Bakker
Enschede
2:19:38
2:16:53
203
Krey Christiane
Oldenburg (GER)
2:19:45
2:16:55
204
Inge Mitra
Osnabrück (GER)
2:19:59
2:18:16
205
Marijke Egbers
Oldenzaal
2:20:12
2:20:12
206
Gabriela Veronica Ramo
Enschede
2:20:18
2:18:31
207
Inge van der A-Kanbier
Eibergen
2:20:32
2:17:38
208
Beatrix van Emmerik
Enschede
2:20:42
2:19:04
209
Karin Beuker
Rijssen
2:21:18
2:19:17
210
Pauline Lubberhuizen
Enschede
2:21:29
2:18:47
211
Gabriele Neisser
Wietmarschen (GER)
2:22:24
2:19:33
212
Charlotte Bekken
Zutphen
2:22:35
2:20:08
213
Erna Buiter
Drachten
2:22:51
2:20:18
214
Yvonne Damhuis
Enschede
2:22:53
2:20:25
215
Heike Grotholt
Gronau (GER)
2:23:11
2:21:18
216
Monika Christine Bäcke
Enschede
2:23:25
2:20:44
217
Margré Faber
Oldenzaal
2:23:57
2:21:02
218
Anke Kröner
Groningen
2:26:19
2:24:38
219
Hanneke Oude Elberink
's-Hertogenbosch
2:27:24
2:24:42
220
Corine Petter
Hardenberg
2:27:26
2:26:53
221
M H M Veldhof
Hertme
2:27:42
2:26:28
222
José Grintjes
Oldenzaal
2:27:50
2:25:28
223
Tjimkje de Boer
Groningen
2:28:10
2:26:29
224
Corine Schenk
Hengelo Ov
2:28:54
2:27:18
225
Annette Stukker
Amsterdam
2:30:27
2:28:36
226
Els Egberink-Oude Nijh
Oldenzaal
2:33:30
2:30:46
227
Diana Boerkamp
Apeldoorn
2:37:28
2:35:05
BLHM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guido Sasse
Mediant GGZ
1:11:58
1:11:54
2
Dick van Zalinge
KIVO 1
1:17:27
1:17:23
3
Ben Platier
Saxion 1
1:19:21
1:19:17
4
Michael Pantling
Mediant GGZ
1:20:07
1:20:03
5
Gerhars Buning
Saxion 1
1:20:22
1:20:19
6
H Kemerink op Schiphor
Eaton Holec 1
1:21:22
1:21:10
7
Pieter Kleerebezem
Urenco 1
1:21:42
1:21:39
8
Peter Nieuwenhuis
Vernay Europa BV
1:21:43
1:21:35
9
Jos Keulstra
Saxion 1
1:22:32
1:22:28
10
Marcel Vlutters
Gemeente Enschede I
1:23:21
1:23:15
11
Dick Kwakman
KIVO 1
1:23:25
1:23:21
12
Ruud Vlutters
Gemeente Enschede I
1:23:43
1:23:43
13
Piet Mossel
KIVO 1
1:24:08
1:24:04
14
Leo Belshof
Gemeente Enschede I
1:24:54
1:24:20
15
Albert Oosterwijk
Sasol Servo 1
1:26:21
1:26:14
16
Ronald Rumawitine
Mediant GGZ
1:27:04
1:27:01
17
Siegfried Körbl
Cogas 1
1:27:50
1:27:36
18
Bart-Jan van Duuren
Eaton Holec 1
1:28:17
1:28:00
19
Iwan Smit
KIVO 1
1:28:23
1:28:19
20
Bert Hommes
Vernay Europa BV
1:28:59
1:28:53
21
Erik Rieksen
Saxion 3
1:29:31
1:29:12
22
Robert Kwakman
KIVO 2
1:30:00
1:29:50
23
Andre van den Berg
ROC Oost Nederland
1:30:00
1:29:29
24
Carlo Kes
KIVO 2
1:30:15
1:30:05
25
Marcel Bos
Gemeente Enschede
1:30:22
1:30:06
26
Elmar Evers
Urenco 2
1:31:04
1:30:57
27
Ron Maalderink
Dura 1
1:31:15
1:30:37
28
Aert Bakker
Saxion 3
1:31:47
1:31:07
29
Fred Smit
KIVO 2
1:32:39
1:32:27
30
Johan van Dragt
Rabobank 1
1:32:41
1:31:35
31
Gerard Beukers
ROC Oost Nederland
1:32:58
1:32:35
32
Laurens ter Huurne
Sasol Servo 1
1:33:05
1:32:36
33
Christian Hollanders
Gemeente Enschede I
1:33:18
1:33:11
34
Gerwin te Velthuis
Rabobank 1
1:33:37
1:33:32
35
Gerard Reef
Cogas 1
1:33:51
1:33:36
36
Christiaan van Oene
Saxion 3
1:33:52
1:33:34
37
Peter Meulenkamp
Dura 1
1:34:12
1:33:35
38
Arie Veltink
BAMINFRA 1
1:34:17
1:34:00
39
Theo Mombarg
Woonmaatschappij WBO
1:35:07
1:34:33
40
Herbert Doeve
Gemeente Enschede I
1:35:27
1:34:25
41
Dick Vos
KOTTENPARK
1:35:38
1:35:20
42
Ton Wissink
Cogas 1
1:35:46
1:35:31
43
Martin ten Bos
KOTTENPARK
1:35:52
1:35:37
44
Arjan Kuipers
BAMINFRA 1
1:35:56
1:35:38
45
Gerrit Bultman
Sasol Servo 1
1:36:13
1:36:01
46
Alwy Mos
ROC Oost Nederland
1:36:15
1:36:03
47
Robert Even
Dura 3
1:37:00
1:37:00
48
Peter Muntel
Rabobank 2
1:37:10
1:36:54
49
Vincent Vaarhorst
Nijhuis
1:38:13
1:37:24
50
Jan Klaassen
Urenco 1
1:38:16
1:38:05
51
Paul van der Vegt
KOTTENPARK
1:38:31
1:38:15
52
Richard Middelkamp
Nijhuis
1:38:49
1:37:59
53
Ben Haarhuis
Cogas 1
1:39:06
1:38:41
54
Dick Hulzinga
Domijn
1:39:31
1:39:24
55
Piet Geraets
Dura 3
1:39:40
1:39:05
56
Dirk Odink
Saxion 2
1:39:55
1:39:17
57
Gerard Pelle
Dura 1
1:40:25
1:39:48
58
Onne Haitsma
Gemeente Enschede I
1:40:34
1:40:19
59
Diederik Tempert
Eaton Holec 1
1:40:51
1:40:35
60
Ben Kotterink
Gemeente Enschede I
1:40:53
1:40:31
61
Cas van Gompel
Arbo Unie Oost Neder
1:41:08
1:40:33
62
Gerard Kap
Vernay Europa BV
1:41:20
1:41:13
63
Hennie Pots
Dura 1
1:41:23
1:40:44
64
Bas Kerkwijk
Urenco 1
1:41:23
1:41:11
65
Koen Dreves
Urenco 2
1:41:55
1:40:41
66
Rene Hampsink
Boeskoolrunners / Sw
1:42:50
1:42:08
67
Gerald Maathuis
BAMINFRA 1
1:43:02
1:42:43
68
Gerard Heinen
Arbo Unie Oost Neder
1:43:11
1:42:36
69
Hildo Veltink
BAMINFRA 1
1:43:12
1:42:54
70
Jaap Edelenbosch
Domijn
1:43:28
1:43:21
71
Aad Groos
Gemeente Enschede
1:43:33
1:43:17
72
Richard Müller
Urenco 2
1:43:42
1:43:18
73
Emiel Versteegen
Sasol Servo 1
1:43:49
1:42:27
74
Rene Bogaarts
Rabobank 1
1:44:07
1:42:49
75
Gerard Heskamp
Boeskoolrunners / Sw
1:44:12
1:43:30
76
Patrick Bruns
Timberland
1:44:19
1:43:58
77
Mark Boers
Gemeente Enschede I
1:44:44
1:44:14
78
Gerrit Koggel
Cogas 2
1:44:48
1:44:22
79
Rene van de Kooi
Eaton Holec 1
1:45:11
1:44:09
80
Sjef Olde Scholtenhuis
Woonmaatschappij WBO
1:45:15
1:44:06
81
Jan Bilterrijst
Saxion 2
1:45:18
1:43:38
82
Hans Jannink
Gemeente Enschede I
1:45:39
1:45:08
83
Mario Cannas
Gemeente Enschede I
1:45:43
1:45:18
84
Tonnie Wieskamp
ROC Oost Nederland
1:45:52
1:45:45
85
Bertus Schutte
BAMINFRA 2
1:46:04
1:45:48
86
Jan-Bert Oostenenk
Boeskoolrunners / Sw
1:46:50
1:46:07
87
Harry Bossink
Eaton Holec 2
1:47:09
1:46:35
88
Matthieu Raeven
ROC Oost Nederland
1:47:10
1:47:02
89
Andre Kukolja
BAMINFRA 2
1:47:12
1:46:53
90
Richard Kokhuis
Gemeente Enschede I
1:47:19
1:46:36
91
Christiaan Elferink
Gemeente Enschede I
1:47:37
1:44:28
92
Ferdinand Oldeman
Saxion 3
1:47:57
1:47:37
93
Frank Mulder
Vernay Europa BV
1:48:14
1:48:05
94
Marcel Oude Geerdink
Dura 3
1:48:32
1:47:11
95
Rob Bakker
Arbo Unie Oost Neder
1:48:55
1:48:07
96
Bert Venekamp
Gemeente Enschede
1:48:57
1:48:07
97
Bote Sikkes
Dura 3
1:49:04
1:48:28
98
Laurens Weersink
Cogas 2
1:49:29
1:49:13
99
Theo Wesselink
BAMINFRA 2
1:49:40
1:48:31
100
Erik Winkelmann
Sasol Servo 1
1:49:48
1:49:46
101
Harrie Derkman
Arbo Unie Oost Neder
1:49:50
1:49:28
102
Ronald Doop
Gemeente Enschede I
1:50:36
1:50:20
103
Jos Heidkamp
Vernay Europa BV
1:50:50
1:50:42
104
Clemens Theusink
Saxion 2
1:51:28
1:49:16
105
Mark Pikkemaat
Dura 2
1:51:47
1:51:07
106
Henk van Heuveln
Urenco 1
1:53:19
1:52:56
107
Henk Bulters
Urenco 2
1:53:22
1:52:14
108
Hennie Reimert
Dura 2
1:53:26
1:52:24
109
Erik Veltkamp
UWV Twente
1:53:30
1:53:13
110
Theo Holtmaat
KOOPMANS
1:53:35
1:52:31
111
Marcel Slamp
Cogas 2
1:53:48
1:52:21
112
Peter Arninkhof
Eaton Holec 2
1:54:09
1:52:25
113
Frank Frieling
Nijhuis
1:54:27
1:53:37
114
Marlo Mastroianni
Boeskoolrunners / Sw
1:54:33
1:52:20
115
Arno Weppel
Woonmaatschappij WBO
1:54:43
1:53:36
116
Dick Groendijk
Gemeente Enschede I
1:55:04
1:54:01
117
Tom van Akkeren
Dura 2
1:56:05
1:55:27
118
Jos Ensink
KOOPMANS
1:56:51
1:56:32
119
Giljam Wartena
Rabobank 2
1:57:21
1:55:51
120
Jos Harperink
Eaton Holec 1
1:57:28
1:55:43
121
Jos Bremmers
Eaton Holec 2
1:57:42
1:57:22
122
Peter Verduin
Atlas Advies
1:57:45
1:56:47
123
Edwin Heeremans
Gemeente Enschede I
1:58:48
1:57:57
124
Martin Binnendijk
Eaton Holec 2
1:59:27
1:57:31
125
Bertus Punt
Woonmaatschappij WBO
1:59:48
1:58:38
126
Jos Oude Rengerink
BAMINFRA 2
1:59:48
1:59:30
127
Harold Heutink
Timberland
1:59:58
1:59:37
128
Wouter Assink
Gemeente Enschede
2:00:10
1:59:04
129
Henny Leferink
Cogas 2
2:01:18
1:59:50
130
Marco Krabbe
Gemeente Enschede
2:02:28
2:02:01
131
Louis Oosterik
Atlas Advies
2:02:34
2:01:35
132
Hans Kamphuis
Domijn
2:03:44
2:03:13
133
Henri Siemerink
Rabobank 2
2:04:03
2:01:34
134
Gerrit Wolffer Veldmey
Gemeente Enschede
2:04:05
2:03:17
135
Mischa Hermink
Cogas 2
2:04:47
2:03:20
136
Lennaert Vrint
Gemeente Enschede I
2:05:13
2:04:06
137
Marcel ter Ellen
UWV Twente
2:06:01
2:05:42
138
Herman Hollak
Rabobank 2
2:06:04
2:05:36
139
Han Smeenk
Dura 2
2:11:37
2:10:35
140
Piet Hendriks
Saxion 3
2:11:41
2:11:01
141
Henk Miltenburg
Timberland
2:12:48
2:12:26
142
Jaap Wessels
KOOPMANS
2:20:54
2:20:49
143
Matthijs Leeferink
Boeskoolrunners / Sw
2:20:58
2:20:15
144
Koshu Schipper
Atlas Advies
2:27:44
2:26:49
BLHV, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Truus Piels
KIVO 2
1:27:33
1:27:29
2
Ursula Wopereis
KOTTENPARK
1:38:32
1:38:16
3
Nicolette van Lier
Urenco 1
1:41:24
1:41:14
4
Dinie Janssen
Arbo Unie Oost Neder
1:44:47
1:44:17
5
Maaike van Wijck
KOTTENPARK
1:54:57
1:53:28
6
Jose Wielinga
Gemeente Enschede I
1:55:29
1:55:09
7
Liesbeth Kleisen
Atlas Advies
2:05:52
2:04:55
8
Lidwien ten Brinke
KOOPMANS
2:10:11
2:09:08
9
Boukje Dolron
KOOPMANS
2:10:12
2:09:08
10
Aaltje Volbers
Gemeente Enschede I
2:10:52
2:10:09
11
Marjo Versteegh
Gemeente Enschede I
2:12:55
2:12:25
12
Erna Oosterik
Atlas Advies
2:16:05
2:15:04
13
Simone Neep-Boerkamp
UWV Twente
2:19:22
2:17:43
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dolf Jansen
Nederland
33:42
33:41
2
Tonnie Stouten
Veluwe
34:19
34:19
3
Patrick Kuijken
Athlos
35:29
35:28
4
Rob Steegink
AV Holten
35:40
35:38
5
Gerrit Dijkslag
AVA '70
36:06
36:03
6
Melvin van der Voet
TION
36:42
36:42
7
Frank Pol
Marathon Pim Mulier
36:48
36:47
8
Michiel Ruiter
AV Rijssen
37:09
37:06
9
Martin Buijnink
Loopgroep PK
37:49
37:47
10
Johan ten Kate
De Sprinter
38:14
38:14
11
Arjen Eggink
Kronos
38:19
38:18
12
Thomas van der Wal
Klazienaveen
40:00
39:59
13
Tom Tochter
AV Haaksbergen
40:31
40:26
14
Rogier Berghauser Pont
AV Nijmegen
43:13
43:11
15
Lourens Veen
Kronos
44:37
44:30
16
Marijn de Jonge
Atletics Nijverdal
45:18
45:16
17
Christian Lorist
Kronos
45:55
45:48
18
Raymond Aalderink
Goor '75
45:59
45:24
19
Roy Kolkman
LVG
47:02
46:25
20
Christof Scheper
Stadtlohn SUS
51:38
51:23
21
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
55:04
54:50
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Bosman
Daventria
35:53
35:52
2
Clemens Volker
Iphitos
42:23
42:20
3
Erik Bosman
TION
44:59
44:54
4
Jan Annink
LAAC Twente
47:56
47:53
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacob Renkema
Atletics Nijverdal
36:52
36:50
2
Ronald Verstappen
Daventria
38:22
38:20
3
Heinrich Hoffmann
Goch (GER)
42:04
42:00
4
Jos Oostink
LAAC Twente
46:27
46:23
5
Gerhard Wessels
Iphitos
46:40
46:35
6
Dick Spijker
LAAC Twente
50:44
50:40
7
Johhny Rower
TION
50:55
49:56
8
René Oude Rengerink
Oldenzaal
54:43
54:25
9
Alex Vat
Marathon Pim Mulier
59:44
59:27
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Hopmans
Bergen op Zoom
36:01
36:00
2
Josef Grond
Marathon Steinfurt
37:50
37:49
3
Jochen Kwekkeboom
Gronau TV
42:33
42:31
4
Ger Bond
Loopgroep PK
44:45
44:42
5
Harrie Emmens
LAAC Twente
48:46
48:42
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Mol
Marathon Pim Mulier
41:44
41:41
2
Piet Verbeek
AV '56
48:33
48:26
3
Harrie Benschop
SISU
54:35
54:25
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit-Jan Kel
LAAC Twente
56:50
56:41
2
Wybren Visser
Friesland
1:46:09
1:46:02
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigit Landewe
LAAC Twente
38:31
38:28
2
Carla Verwijs
Kronos
42:00
41:57
3
Anke Tuinman
LAAC Twente
42:39
42:36
4
Martien Schaub
Kronos
45:00
44:57
5
Reina Visser
ASV
47:55
47:23
6
Elze Vat
Marathon Pim Mulier
59:44
59:27
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Kropmans
LAAC Twente
40:55
40:54
2
Irmgard Stienegerd
Ahaus VFl
51:38
51:26
3
Gerry Huirne
ASV
57:02
56:29
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine ten Vregelaar
LAAC Twente
42:35
42:33
2
Mouira Hoffman
Goch (GER)
1:08:49
1:08:23
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
42:21
42:19
2
Joke Lubberdink
AV Vriezenveen
46:31
46:21
3
Gerda Scholten
LAAC Twente
48:39
48:27
4
Gerry van Eekelen
TION
1:02:31
1:01:56
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nelleke Evers
Veluwe
50:57
50:49
MRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Philipp Havelmann
Heikant (GER)
34:06
34:03
2
Arjan Nieborg
Hengelo Ov
35:12
35:11
3
Bart Withag
Enschede
38:07
38:04
4
Michel Mulder
Hengelo Ov
38:34
38:31
5
Marc Woolderink
Oldenzaal
39:33
39:30
6
Gert Berenst
Vroomshoop
39:46
39:40
7
Tobias van Schaar
Enschede
39:56
39:40
8
Raymund Schippers
Enschede
40:05
39:29
9
Jos Dijkhuis
Hengelo Ov
40:47
40:36
10
Bob Mos
Enschede
41:01
40:52
11
Micheal Gierse
Recklinghausen (GER)
41:10
41:04
12
Jan Brink
Gesfeld (GER)
41:39
41:33
13
Nihat Alp
Enschede
41:52
41:48
14
Ivo Mulder
Wageningen
41:57
41:53
15
Tije van der Velde
Hengelo Ov
42:35
42:34
16
M Heppener
Borne
42:38
42:31
17
Robert Visser
Goor
43:39
43:21
18
Ger Inberg
Enschede
43:42
43:29
19
Erik van der Knaap
Uelsen (GER)
43:52
43:45
20
Caimin Stevens
Enschede
44:27
44:18
21
Jeff Bovelander
Nijverdal
44:48
44:42
22
Roald Visser
Beltrum
44:57
44:36
23
Willem Naber
Enschede
45:01
44:28
24
Arjan Steenberg
Enschede
45:01
44:53
25
Pedro Swier
Enschede
45:03
44:41
26
Kielke Kersten
Huissen
45:04
44:30
27
Ronald Bomkamp
Groningen
45:18
44:42
28
Erik Schulenberg
Enschede
45:32
45:29
29
Dick Stamsnieder
Groningen
45:33
45:10
30
Hein Bitterijst
Enschede
45:35
45:32
31
Wouter Hemmink
Almelo
45:42
45:40
32
Roy Strampel
Almelo
45:43
45:12
33
Kevin Kuipers
Borne
45:52
45:22
34
Willem Besseler
Enschede
45:54
45:21
35
Wouter van Beek
Enschede
46:01
45:42
36
Joris Engelbertink
Enschede
46:05
46:01
37
Bob Metternich
Enschede
46:06
46:02
38
Victor Buterowe
Enschede
46:07
45:40
39
Marc Ettema
Enschede
46:07
45:45
40
Rien Braamhaar
Bornerbroek
46:08
45:18
41
Harold Kuthe
Enschede
46:15
45:53
42
Kevin Schaap
Enschede
46:15
46:06
43
Robin Oude Kamphuis
Borne
46:17
46:12
44
Bart Olde Boerrigter
Losser
46:25
45:58
45
Luc Straver
Delden
46:27
46:00
46
Herman Luijmes
Wijchen
46:34
46:13
47
Richard Landuwer
Markelo
46:41
46:34
48
Khalide Sbaa
Enschede
46:42
46:11
49
Abel Hofste
Enschede
46:43
46:41
50
J Kerver
Enschede
46:47
46:37
51
Myrth Kwast
Enschede
46:52
45:57
52
Antoine Kohn
Enschede
47:03
46:59
53
Sven van Munster
Enschede
47:07
46:40
54
Jacco Ros
Enschede
47:11
47:06
55
Bert Schreur
Enschede
47:16
46:15
56
Rick Guichelaar
Enschede
47:38
46:42
57
Theo Overdijk
Hengelo Ov
47:40
47:29
58
Gert ten Vergert
Enschede
47:50
47:46
59
Han Olde Agterhuis
Enschede
47:53
47:50
60
Robert Goossens
Enschede
48:03
47:53
61
Richard Weerink
Almelo
48:07
47:13
62
Kevin Renskers
Enschede
48:25
47:56
63
Rick Dikken
Enschede
48:26
47:57
64
Peter Meusink
Enschede
48:26
47:57
65
Christiaan Bos
Ootmarsum
48:26
47:58
66
Gerard Elshoff
Losser
48:27
47:44
67
Wouter Vos
Enschede
48:31
47:39
68
Reith Rob
Hengelo Ov
48:31
48:25
69
Reith Thijs
Hengelo Ov
48:31
48:25
70
Bjorn Elshoff
Losser
48:37
47:53
71
Fokke Dijkstra
Enschede
48:39
48:22
72
Arjan Glandrup
Enschede
48:40
47:52
73
Niels Hobbelink
Hengelo Ov
48:41
48:39
74
Vincent Bilanovic
Hengelo Ov
48:41
48:37
75
Tim Kamphuis
Enschede
48:46
48:17
76
Frank Elkink
Enschede
48:53
48:27
77
Tom Brinks
Enschede
48:54
48:49
78
Hans Snoek
Enschede
49:02
48:36
79
Rob Walboer
Enschede
49:03
48:40
80
Bert Holst
Hengelo Ov
49:04
48:53
81
Ariën de Winter
Enschede
49:05
48:53
82
Hans Tichelman
Enschede
49:10
48:53
83
Pascal Scheurink
Enschede
49:18
48:59
84
Tim Scholten
Bornerbroek
49:18
48:28
85
Paul Hoogland
Tilligte
49:20
49:15
86
Eef Peters
Oldenzaal
49:21
49:01
87
Frank ter Horst
Enschede
49:22
48:50
88
Bart Diepenbroek
Losser
49:25
48:56
89
Stefan Snijder
Delden
49:26
48:34
90
Sven Olde Riekerink
Losser
49:27
48:59
91
Tom Spijkerman
Enschede
49:27
49:01
92
Nieck Punte
Losser
49:33
49:05
93
Alwin Dekker
Hengelo Ov
49:37
49:18
94
Harry van der Heiden
Agelo
49:37
49:11
95
Sander de Wit
Vriezenveen
49:39
49:32
96
Tonnie Freriksen
Diepenheim
49:42
49:36
97
Ruud ter Huurne
Oldenzaal
49:45
49:37
98
Roman Veneman
Almelo
49:47
48:49
99
Bart Mallens
Hengelo Ov
49:48
49:47
100
Bennie ten Berge
Enter
49:53
49:30
101
Mark Harms
Enschede
49:55
49:37
102
Remco Oost
Losser
50:06
49:23
103
Albert Wijma
Enschede
50:08
49:48
104
Peter Huirne
Haaksbergen
50:08
50:05
105
Startnummer 8626
50:21
50:09
106
Guus Nijhof
Haaksbergen
50:22
49:42
107
M Alblas
Maarssen
50:33
49:46
108
Jochem Solomons
Hengelo Ov
50:33
49:52
109
Wim Kuiper
Enschede
50:36
49:40
110
Rob Ebeling
Enschede
50:37
50:18
111
Hanno Bos
Zwolle
50:40
50:02
112
Hans Asma
Enschede
50:41
49:52
113
Bernard Kempers
Saasveld
50:45
50:30
114
Harrie van der Horst
Hengelo Ov
50:51
50:14
115
Maikel Horst
Hengelo Ov
50:52
50:45
116
Allard Nijhuis
Enschede
50:56
49:56
117
Robert ten Wolde
Enschede
50:59
50:36
118
Jan Baak
Hengelo Ov
50:59
50:24
119
Bob Theusink
Groningen
51:12
50:45
120
Tobias Krüger
Münster (GER)
51:13
50:29
121
Richard Oskam
Utrecht
51:14
50:34
122
M Reinders
Hengelo Ov
51:23
50:43
123
Rene vd Klikkenberg
Utrecht
51:23
51:01
124
Filip Koek
's-Gravenhage
51:38
51:12
125
Tom Ballast
Vriezenveen
51:40
50:49
126
Herman Krisman
Enschede
51:44
51:08
127
Dennis Bergers
Enschede
51:47
51:07
128
Pim Leutheolff
Deventer
51:49
50:57
129
Mike Haverman
Enschede
51:55
51:32
130
Nolbert Meijeringh
Enschede
51:55
51:32
131
Vincent Hermeling
Delft
52:08
51:53
132
Wolgang Linssen
Enschede
52:11
52:03
133
Joris Mulder
Enschede
52:23
52:08
134
Niek Loohuis
Losser
52:41
52:13
135
Jelle Schiphorst
Oldenzaal
52:42
52:14
136
Roland Nijmeijer
Nijverdal
52:42
52:36
137
Jeroen Lentink
Hengelo Ov
52:46
52:05
138
Tuma Sonmezer
Enschede
52:48
51:51
139
Stefan Fernhout
Almelo
52:50
51:59
140
Barry Rosink
Losser
52:53
52:22
141
Roel Koekkoek
Leusden
53:00
52:22
142
Chris Oude Mastman
's-Gravenhage
53:02
52:23
143
Siebren Tuininga
Enschede
53:04
52:46
144
Francisco Luna
Enschede
53:05
52:44
145
Johan Brinkman
Rijssen
53:28
52:48
146
Johnny Thijssen
Enschede
53:29
53:15
147
Rik Sanders
Borne
53:32
53:21
148
Robin Kist
Enschede
53:32
53:22
149
Jan Stevens
Enschede
53:34
53:29
150
Gert Kruit
Borne
53:41
53:34
151
Gerrit Stappen
Enschede
53:42
53:38
152
Henk ten Barge
Neede
53:48
53:07
153
Jelle Bakker
Enschede
53:53
53:33
154
Eduard van der Heiden
De Pollen
53:56
53:45
155
Yi Pan
Enschede
53:58
53:22
156
Erik Boskom
Enschede
54:12
53:32
157
Ricardo Sjardijn
Enschede
54:13
53:41
158
Jan Ooms
Markelo
54:13
53:53
159
Jörgen Svensson
Hengelo Ov
54:22
53:56
160
Raymond Leijsen
Almelo
54:25
53:32
161
Harold Hendrks
Enschede
54:27
54:03
162
Ronald Landman
Barneveld
54:29
53:41
163
Han Boskom
Enschede
54:32
53:54
164
Murphy Hanenberg
Amersfoort
54:37
53:55
165
Andre Hudepohl
Enschede
54:40
54:16
166
Martin Albers
Denekamp
54:43
54:11
167
Rick Herstenberg
Enschede
54:43
54:26
168
Ronald Trof
Enschede
54:45
54:17
169
Michel Lankheet
Deventer
54:48
54:31
170
Jeffry Steunenberg
Almelo
54:50
54:00
171
Henk Sattler
Enschede
54:53
53:56
172
Tom Hoogeveen
Enschede
54:59
54:29
173
Ton Zelhorst
Emmeloord
55:00
54:39
174
Sander Kolthoff
Neede
55:03
54:33
175
Richard Mast
Enschede
55:05
54:32
176
Nick Vos
Enschede
55:07
54:36
177
Henk Kamphuis
Wierden
55:09
55:04
178
Jelle Marskamp
Epe
55:14
55:06
179
Klaas Keizer
Enschede
55:15
54:19
180
Bernd Doktor
Recklinghausen (GER)
55:21
54:59
181
Jaap Westerink
Enschede
55:35
55:08
182
Herman Baltink
Enschede
55:48
55:35
183
Gerard Borgerink
Oldenzaal
55:57
55:40
184
Bafou Traore
Enschede
56:00
55:39
185
Henkjan Gellekink
Enschede
56:03
55:48
186
G van Os
Enschede
56:06
55:43
187
Tom Slender
Hengelo Ov
56:14
55:25
188
Henk Venema
Borne
56:14
55:19
189
Arjan Raad
Borne
56:15
55:21
190
Jan Landman
Barneveld
56:19
55:30
191
Aart Wagelaar
Enschede
56:24
56:14
192
Rob Snijders
Delden
56:27
55:34
193
Martijn Grintjes
Oldenzaal
56:30
55:45
194
Henk van Ek
Enschede
56:31
56:05
195
Jos van der Hoek
Enschede
56:37
56:14
196
Niek Stapelbroek
Goor
56:37
55:43
197
Gert Hogenkamp
Oldenzaal
56:39
56:12
198
Smit Jaap
Nijverdal
56:40
56:36
199
Vincent Huuskes
Enschede
56:45
56:19
200
Gerard Brunninkhuis
Haaksbergen
56:48
56:14
201
Jan-Willem Kokhuis
Enschede
56:48
56:04
202
Jerden Detert op Monni
Enschede
56:49
56:05
203
Jan Fabels
Hengelo Ov
56:59
56:13
204
Catrinus Wegter
Enschede
57:09
56:27
205
Frank Wijering
Enschede
57:10
56:13
206
Ceriel Jansen
Alphen ad Rijn
57:13
56:35
207
Paul Heinink
Enschede
57:19
56:29
208
Hennie Heupers
Enschede
57:27
57:11
209
G Geelen
Enschede
57:28
57:13
210
Gerard Besseling
Enschede
57:31
57:19
211
John Dekker
Enschede
57:31
56:36
212
Rubin Pasveer
Enschede
57:32
57:05
213
Marcel Tiecke
Enschede
57:34
57:22
214
Bert Tiecke
Enschede
57:34
57:19
215
Reus Brinkman
Enschede
57:36
56:47
216
Gerard Hulsman
Emmeloord
57:44
57:22
217
Erik Teunissen
Enschede
57:49
57:17
218
Sjaak Jissink
Enschede
57:49
56:59
219
H A de Boer
Goor
57:51
57:45
220
Joop Oelen
Almelo
57:52
57:05
221
Richard Ottenschot
Borne
57:59
57:05
222
Maarten Peddemos
Hengelo Ov
58:16
57:54
223
Gerrit Letteboer
Almelo
58:18
58:00
224
Hans Grootenhaar
Hengelo Ov
58:22
57:31
225
Fred Janssen
Varsseveld
58:31
58:05
226
Martin Kwak
Rotterdam
58:31
57:49
227
Frank Voogsgeerd
Enschede
58:44
57:44
228
Dominic van Oers
Enschede
58:45
58:20
229
Ruud Gerrits
Enschede
58:50
58:22
230
Hans ter Heijne
Enschede
59:04
58:48
231
Paul Jansink
Borne
59:10
58:16
232
Eric van Ham
Enschede
59:24
58:43
233
Yousif Elsheikh
Enschede
59:24
58:33
234
K Nolsen
Hengelo Ov
59:30
58:43
235
Minne Roos
Losser
59:35
58:56
236
Andre Smit
Oldenzaal
59:38
58:58
237
Ton Louwers
Enschede
59:42
58:45
238
Jan Hendrik Willem Oon
Haaksbergen
59:47
59:29
239
René van Oers
Enschede
59:54
59:29
240
Startnummer 8608
1:00:01
59:06
241
Dennis Cordes
Enschede
1:00:30
59:41
242
Pieter Jan ten Voorde
Borne
1:00:46
59:53
243
Hans Glandrup
Enschede
1:00:46
1:00:00
244
Jurgen Lurvink
Lichtenvoorde
1:00:56
1:00:20
245
Derwin Vuurboom
Enschede
1:01:01
1:01:01
246
Rembrand van Duyvenbod
Borne
1:01:11
1:00:24
247
Markus Tepasse
Bocholt (GER)
1:01:12
1:00:29
248
Henk-Jan de Winter
Enschede
1:01:18
1:00:27
249
Nino Rosenberg
Enschede
1:01:22
1:01:16
250
Hans van Seijen
Enschede
1:01:25
1:00:35
251
Emiel Flikkenschild
Haaksbergen
1:01:34
1:00:55
252
Wouter Ates
Hengelo Ov
1:01:35
1:01:11
253
Herman van Lier
Enschede
1:01:37
1:00:45
254
Benno van der Werff
Enschede
1:01:45
1:01:26
255
Eric Oomens
Enschede
1:01:46
1:01:02
256
Henk Ates
Hengelo Ov
1:01:47
1:01:23
257
Jan Meerlo
Enschede
1:02:12
1:01:53
258
Gert Jan Vonkeman
Neede
1:02:25
1:01:41
259
Eddie Kokhuis
Enschede
1:02:28
1:01:45
260
Dirk Hogt
Enschede
1:02:39
1:02:06
261
Gerard Wolterink
Hellendoorn
1:02:44
1:02:35
262
Brian Lokhorst
Zwolle
1:02:46
1:02:04
263
Henk Huizink
Oosthuizen
1:02:55
1:02:52
264
Rene Vaandrager
Rotterdam
1:03:06
1:02:50
265
Tom Steggink
Enschede
1:03:09
1:02:29
266
Hennie Boertje
Enschede
1:03:10
1:03:06
267
Chris Buteröwe
Enschede
1:03:38
1:02:43
268
Wim Reimerink
Enschede
1:03:38
1:02:44
269
Mathieu Wolfs
Rijssen
1:03:56
1:03:37
270
Jan Kees Schakel
Enschede
1:04:04
1:03:12
271
Frank Nijhuis
Enschede
1:04:16
1:03:22
272
René Odink
Hengelo Ov
1:04:31
1:04:06
273
Andre Koehorst
Borne
1:04:32
1:03:56
274
Herman Holtkamp
Enschede
1:04:39
1:04:39
275
Jan Blokhuis
Enschede
1:04:42
1:04:34
276
Eddie Bruins
Enschede
1:04:47
1:03:52
277
René Bakker
Haaksbergen
1:04:57
1:04:48
278
Erwin Wolberink
Enschede
1:05:12
1:04:18
279
Alexander Klaver
Enschede
1:05:36
1:04:42
280
Peter Borkens
Enschede
1:05:38
1:04:55
281
Jaap Hoogeveen
Enschede
1:05:38
1:04:44
282
Albert Kuiper
Enschede
1:06:39
1:06:35
283
Wim Timmerman
Enschede
1:06:54
1:06:14
284
Jos Bouwman
Enschede
1:07:50
1:07:36
285
Erik van Mourik
Neede
1:08:01
1:07:30
286
Rob de Haas
Maarn
1:08:25
1:07:43
287
Jeroen van der Heide
Enschede
1:08:59
1:08:25
288
René Peereboom
Enschede
1:08:59
1:08:27
289
E Konniger
Enschede
1:09:47
1:09:38
290
Gertjan van Haar
Enschede
1:09:47
1:09:16
291
Giel Dekker
Enschede
1:09:50
1:09:08
292
Hendrik Flier
Hengelo Ov
1:09:56
1:09:29
293
Hennie de Goei
Hengelo Ov
1:09:59
1:09:09
294
Sjoerd-Jaap Westra
Havelte
1:10:17
1:09:39
295
Tony Handel
Hengelo Ov
1:11:18
1:10:51
296
Gerrit Drost
Zelhem
1:12:33
1:11:40
297
Ben Kuiper
Borne
1:13:28
1:12:39
298
Peter Rijk
Nijverdal
1:14:40
1:13:58
299
Startnummer 9369
2:05:44
2:04:19
VRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janine Swaak
Enschede
44:23
44:20
2
Alexandra Visser
Almelo
46:44
46:41
3
Margo Pen
Enschede
47:35
47:28
4
Ellen Klijn
Zwolle
47:51
47:22
5
Marian de Vries
Borne
47:59
47:56
6
A Gruppen
Enschede
48:30
48:01
7
Aletta Smit
Enschede
49:47
48:50
8
Ester Jansen
Enschede
50:10
49:41
9
Marrie Sterkenburgh de
Katlijk
50:27
50:16
10
Ester Siemerink
Enschede
51:22
50:53
11
Anne-Marie Kreuwel
Borne
51:29
51:09
12
Melina Kist
Enschede
51:33
51:22
13
Marjet Marissink-Cents
Holten
52:12
51:59
14
J Zandink
Enschede
52:49
52:18
15
Sawa van Schaik
Haaksbergen
53:15
52:29
16
Anja Ligthart
Enschede
53:20
52:43
17
Anoek Muller
Enschede
53:39
53:03
18
Karin de Vries-Kamping
Hengelo Ov
53:52
53:38
19
Veroniqu Selfront
Hengelo Ov
53:57
53:05
20
Anneke Scholten
Reutum
54:00
53:25
21
Suzan Domhof
Groenlo
54:03
53:53
22
Ans Grashof
Borne
54:07
53:52
23
Martine Benneker
Losser
54:28
53:53
24
Leonie Westra
Havelte
54:29
53:50
25
Christy Voogol
Hengelo Ov
54:30
54:04
26
Xandra Willcox-Dolron
Losser
54:43
54:26
27
Anouk van Ritbergen
Enschede
54:56
54:44
28
Sandra Groeneveld
Enschede
55:21
54:22
29
Claudia Groeneveld
Enschede
55:22
54:22
30
Evelien van Wessel
Haaksbergen
55:50
55:29
31
Henderea Caspers
Hengelo Ov
55:51
55:30
32
Betty Sanders
Hengelo Ov
56:10
55:17
33
Joke van den Hooff
Aalten
56:22
56:10
34
Gina Keizer
Twello
56:40
56:36
35
Annemieke de Bruin
Enschede
56:54
56:35
36
Harieke Meeringa
Neede
56:58
56:15
37
Helma Smeenk
Enschede
56:58
56:52
38
Monique de Min
Neede
57:07
56:25
39
Claudia vd Burg-Scheep
Enschede
57:12
56:40
40
Esther Barten
Maarn
57:24
56:43
41
Danielle Smithuis
Oldenzaal
57:37
56:50
42
Karin Bosch
Nijverdal
57:41
57:21
43
Marleen van Benthem
Weerselo
57:42
56:23
44
Brigit Magnus
Enschede
57:45
57:34
45
Anne Ineler
Gronau (GER)
57:48
57:02
46
Andrea Lakemeier
Rheine (GER)
57:48
57:03
47
Jolien Philipsen
Epe
57:50
57:39
48
Anne-marie Bruggeman
Borne
57:54
57:00
49
Nikita Marsman
Enschede
58:03
57:30
50
Dagmar Jonkman
Hengelo Ov
58:15
57:46
51
Wilma de Haas
Hengelo Ov
58:27
57:39
52
Jolanda Golbach
Borne
58:35
58:19
53
Joss Schrijver
Enschede
58:47
57:58
54
Tamara Hagting
Enschede
58:48
58:26
55
Paula Smelter
Hengelo Ov
59:08
58:30
56
Miranda Tijink
Oldenzaal
59:10
59:06
57
Renzina Oostink
Almelo
59:21
59:08
58
Christina Hinken
Rheine (GER)
59:25
58:40
59
Sabine Gachot
Gronau (GER)
59:34
59:18
60
Malies Rottmann
Gronau (GER)
59:34
59:18
61
Hella Klieverik
Oldenzaal
59:37
58:51
62
Karin Haven
Oldenzaal
59:39
58:52
63
Maria Bond
Son
59:51
59:37
64
J van Berkum-Rupert
Hengelo Ov
59:53
59:16
65
Ann-Sofie Hallback
Enschede
59:56
59:21
66
Carla Hanning
Oldenzaal
1:00:07
59:20
67
Vera Welker
Enschede
1:00:27
1:00:15
68
Alice Scholten
Enschede
1:00:27
1:00:07
69
Carolien Hinrichts-van
Enschede
1:00:27
1:00:08
70
Marieke Oelen
Groningen
1:00:34
59:48
71
José Roodenburg
Enschede
1:00:36
1:00:20
72
Yvette Damming
Enschede
1:00:40
1:00:15
73
Wilma Leunge
Almelo
1:00:47
1:00:40
74
Silvia Nijland
Enschede
1:00:48
1:00:23
75
Angelique Goorhuis
Enschede
1:00:51
59:53
76
Helen Wester
Wierden
1:00:53
1:00:03
77
Ine ten Tusscher
Hengelo Ov
1:00:53
1:00:01
78
Brigitte Oude Kemkers
Losser
1:01:04
1:00:05
79
Karlijn Reerink
Oldenzaal
1:01:13
1:00:27
80
Nanneke Benninga
Enschede
1:01:16
1:00:32
81
Marije Laarman
Markelo
1:01:17
1:01:08
82
Alieke Koning
Eibergen
1:01:26
1:00:40
83
Wendy Bruins
Hengelo Ov
1:01:31
1:01:06
84
Grazyna Lipa
Magdalenka (POL)
1:01:32
1:00:49
85
Cindy ten Elshof
Eibergen
1:01:38
1:01:06
86
Hilde Bruggeman
Voorst gem Voorst
1:01:40
1:01:10
87
Anneke Dijks
Enschede
1:01:50
1:01:00
88
Loes ter Horst
Groenlo
1:01:52
1:01:39
89
Aniek Olde Heuvel
Losser
1:01:57
1:01:21
90
Maja Kappert
Enschede
1:02:00
1:01:10
91
Ria Busschers
Enschede
1:02:00
1:01:10
92
Natasja Egberts
Enschede
1:02:01
1:01:36
93
Lisette Klein Hemmink
Hengelo Ov
1:02:01
1:01:24
94
José van Ooijink
Enschede
1:02:01
1:01:10
95
Carien Flink
Enschede
1:02:17
1:01:46
96
Anita Behrens
Overdinkel
1:02:23
1:02:14
97
Anette Behrens
Overdinkel
1:02:23
1:02:14
98
Joke Stevens-Schaap
Enschede
1:02:27
1:02:17
99
Christel ter Horst
Losser
1:02:27
1:02:05
100
Els Haverkate
Nijmegen
1:02:29
1:01:30
101
Delleke Haverkate
Hengelo Ov
1:02:29
1:01:30
102
Marlies Oonk
Enschede
1:02:31
1:01:44
103
Boukje Broekman
Geesteren
1:02:39
1:02:09
104
Mellanie Egberts
Maarssen
1:02:52
1:02:05
105
Jeanet Evertzen
Hengelo Ov
1:02:56
1:02:07
106
Elfride Agterhuis
Enschede
1:02:58
1:02:39
107
Audrey Pol
Enschede
1:02:59
1:02:39
108
Toos Hoogstraten
Oldenzaal
1:03:01
1:02:03
109
Sandra Berenst-Vulink
Vroomshoop
1:03:03
1:02:48
110
Klaske de Vries-Schukk
Den Ham
1:03:03
1:02:45
111
Janine de Haan
Enschede
1:03:03
1:02:30
112
Jose Hertsenberg
Enschede
1:03:25
1:03:08
113
Dane Hasken
Emsbüren (GER)
1:03:31
1:02:47
114
Richelle Schepers
Delden
1:03:32
1:03:01
115
Wil van Ulsen
Haaksbergen
1:03:33
1:02:59
116
Marlon Reimerink
Boekelo
1:03:36
1:03:02
117
M Blokhuis
Enschede
1:03:39
1:03:09
118
Dini van Gisteren
Hengelo Ov
1:03:40
1:02:42
119
Gerrie van der Hartt
Enschede
1:03:51
1:03:41
120
Marloes Olde Agterhuis
Enschede
1:03:56
1:03:22
121
Geertje Mollenhorst
Enschede
1:03:56
1:03:49
122
Wendy ter Bekke
Enschede
1:03:57
1:03:14
123
Marion Nuijten-Wanders
Hengelo Ov
1:03:57
1:03:16
124
Joke Schut
Markelo
1:03:57
1:03:16
125
Annette de Boer
Hengelo Ov
1:04:10
1:03:32
126
Melissa Davina
Oldenzaal
1:04:11
1:03:37
127
Myrrin van der Sande
Enschede
1:04:11
1:03:38
128
Liesbeth Nijholt
Almelo
1:04:26
1:03:43
129
Rina Koehorst
Borne
1:04:31
1:03:55
130
Petra Zurink
Hengelo Ov
1:04:32
1:04:07
131
Lutje Spelberg
Enschede
1:04:33
1:03:57
132
Nicole van Vliet
Almelo
1:04:38
1:04:02
133
Ethel ten Barge
Neede
1:04:40
1:04:03
134
Yvonne de Boer
Enschede
1:04:41
1:04:04
135
Ting Levink
Enschede
1:04:41
1:04:04
136
Carry Heerkens
Enschede
1:04:43
1:04:05
137
Annelies ter Horst-Van
Enschede
1:04:51
1:04:30
138
Judith Bos
Losser
1:04:52
1:04:19
139
Christel Brouwer
Katwijk Zh
1:05:21
1:04:21
140
Annemieke Zeën
Enschede
1:05:45
1:05:11
141
Sanne Dijkman
Haaksbergen
1:05:46
1:05:11
142
Anouk Benschop
Almelo
1:06:01
1:05:37
143
Esther Benschop
Groningen
1:06:01
1:05:37
144
Tess Rosens
Oldenzaal
1:06:13
1:05:33
145
Lionne Elferink
Enschede
1:06:13
1:05:38
146
Astrid Scholtens
Hengelo Ov
1:06:17
1:05:50
147
Judith Duttmann
Mnster (GER)
1:06:22
1:05:26
148
Astrid Pelgröm
Oldenzaal
1:06:28
1:05:29
149
Marianne Berkhof
Oldenzaal
1:06:29
1:05:30
150
Karin Bakker
Enschede
1:06:29
1:05:32
151
Wendy Landewe
Utrecht
1:06:30
1:05:31
152
Mariska Papen
Groenlo
1:06:37
1:06:24
153
Loes Langendonk
Hengelo Ov
1:06:42
1:05:47
154
Willy Goossen
Rijssen
1:06:47
1:06:12
155
Petra van Masbergen
Enschede
1:06:50
1:06:27
156
Carla Stapper
Enschede
1:06:50
1:06:27
157
Sabina Sik
Enschede
1:07:00
1:06:36
158
Anke Rikhof
Losser
1:07:34
1:06:13
159
Daniela Niegisch
Bielefeld (GER)
1:07:40
1:06:55
160
Mariëlle Peereboom
Enschede
1:07:43
1:07:10
161
Saskia Rolevink
Enschede
1:07:44
1:07:18
162
Patricia van Mourik
Neede
1:08:00
1:07:29
163
Janny Pelsma
Enschede
1:08:16
1:07:44
164
Wilma Donkers
Enschede
1:08:30
1:08:02
165
Anne Huizinga
Enschede
1:08:31
1:08:00
166
J Blokhuis
Enschede
1:08:40
1:08:10
167
Anne Derks
Goch (GER)
1:08:49
1:08:23
168
Helga Thomasson
Enschede
1:08:55
1:08:41
169
José van der Heide
Enschede
1:08:58
1:08:25
170
Sandra Rolevink
Enschede
1:09:03
1:08:38
171
Mariska Zonnebelt
Rijssen
1:09:30
1:09:00
172
Nicole Dannenberg
Rijssen
1:09:31
1:08:58
173
Geke Geesing
Borculo
1:09:33
1:08:45
174
Patty de Ligt
Enschede
1:09:51
1:09:09
175
Verena Raschke
Gronau (GER)
1:09:56
1:09:21
176
Roelie vd Haring
Enschede
1:09:59
1:09:08
177
Marijke Buter
Laag Soeren
1:10:10
1:09:48
178
Marjon Tempelman
Enschede
1:10:12
1:09:30
179
Petra Meulman-Goossen
Wierden
1:10:20
1:09:25
180
Odette Wolderink
Enschede
1:10:58
1:10:05
181
Lies Hoekstra
Hengelo Ov
1:11:12
1:10:45
182
Floor Bruinsma
Enschede
1:11:21
1:10:50
183
Eline Weggen
Enschede
1:11:38
1:11:12
184
Joke Handel-v d Kooi
Hengelo Ov
1:12:05
1:11:37
185
Jolanda Tappel-Keur
Borne
1:12:22
1:12:06
186
Gea Moekotte-Vriezema
Borne
1:12:22
1:12:06
187
Jitske Dijkstra
Nijverdal
1:12:37
1:11:53
188
Marjo Bijkerk
Enschede
1:12:53
1:11:55
189
Ingrid Lebbink
Enschede
1:13:18
1:12:39
190
R Winkelhorst
Enschede
1:13:20
1:12:50
191
Elske Mouw
Speuld
1:13:22
1:12:53
192
J van de Graven
Enschede
1:13:27
1:12:57
193
Margreet de Liefde Mei
Alphen ad Rijn
1:13:39
1:13:01
194
Carmen Oostink
Almelo
1:13:47
1:13:11
195
Celeste Maholetti
Hengelo Ov
1:14:36
1:13:16
196
Claudia Landewé
Enschede
1:20:08
1:19:09
197
Ligun Cheng
Hengelo Ov
1:25:18
1:24:21
198
Alexandra Faken
Amersfoort
1:27:16
1:26:23
BL10M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guido Olffen
Mediant GGZ
37:16
37:14
2
Wouter Höfkes
ROC-ON
39:11
39:08
3
Thijmen Damveld
ROC-ON
41:35
41:31
4
Frank van Heijst
ROC-ON
43:11
43:08
5
Tom van de Kerkhof
ROC-ON
44:46
44:43
6
Wim Knijff
Hofsteenge,Wesselink
45:46
45:25
7
Bart Christenhusz
Domijn 1 10 KM
47:54
47:46
8
Mathy Sanchez Achterka
ROC-ON
48:30
48:29
9
Andre Gorker
Salix 2
50:05
49:44
10
Gerard Bauhuis
Hofsteenge,Wesselink
50:42
50:21
11
Bas Morsink
Domijn 2 10 KM
51:04
50:56
12
Cor Vagevuur
Salix 2
51:37
51:20
13
Rene Evers
Domijn 1 10 KM
51:39
51:27
14
Henny Christenhusz
Domijn 1 10 KM
51:40
51:31
15
Poppo Hofsteenge
Hofsteenge,Wesselink
51:50
51:30
16
Henk Slotman
Rabobank 3 10 KM
53:35
53:22
17
Huub Overkemping
Salix 2
54:02
53:45
18
Andries Toering
Domijn 2 10 KM
54:08
53:59
19
Rene Kalsbeek
Domijn 2 10 KM
54:57
54:49
20
Rene Geerdink
Domijn 1 10 KM
55:23
55:14
21
Jan Otten
Eaton Holec 3 10 KM
55:24
54:31
22
Alfons Rikkering
Eaton Holec 4 10 K
55:55
55:31
23
Jan Hofsteenge
Hofsteenge,Wesselink
57:09
56:49
24
Henk Wiersma
Domijn 1 10 KM
57:22
56:36
25
Jan Frankot
Eaton Holec 4 10 K
58:01
57:48
26
Jasper Horsthuis
Salix 1
1:00:28
1:00:11
27
Marcel Meijerink
Domijn 2 10 KM
1:00:43
59:56
28
Martin Hommerson
Salix 1
1:00:58
1:00:42
29
Jos Ruijsrogge
Eaton Holec 4 10 K
1:01:14
1:00:38
30
G H M C Grotenhuis
Rabobank 1
1:02:52
1:02:09
31
Han Koning ter Heege
Domijn 2 10 KM
1:03:36
1:03:27
BL10V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Jans
Eaton Holec 3 10 KM
55:56
55:31
2
Regina Hommersom
Salix 2
57:23
57:08
3
Millie Frankot-Janssen
Eaton Holec 4 10 K
57:37
57:02
4
Hellen Hesselink
Atlas Advies 10 KM
59:45
59:01
5
Sylvia Overkemping-Vis
Salix 1
1:04:38
1:04:20
6
Bernadet Vagevuur
Salix 1
1:05:58
1:05:40
7
Adinda Wijering-Bouwma
Rabobank 3 10 KM
1:07:50
1:07:36
8
Yvonne Franke
Atlas Advies 10 KM
1:16:48
1:16:03
www.enschedemarathon.nl
www.uitslagen.nl
28-05-2003 12:42