Uitslagenlijst Gamma Haagse Beemdenloop

Breda - Zondag 4 mei 2003

H SEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Onespohore N'Kumzimana
Burundi
45:34
2
Vital Gahungu
Burundi
45:34
3
Musa Cherutich
Kenia
45:35
4
Ergobert Naali
Tanzania
45:42
5
Christiaan Nemeth
België
46:11
6
John Kipsang
Kenia
46:25
7
Peter Raburu
Kenia
46:31
8
Oleg Otmakhov
Rusland
46:36
9
Huub Maas
THOR
47:47
10
Christopher Chemu
Kenia
49:25
11
Chrispine Omondi
Etten-Leur (KEN)
49:27
12
Gerard Lensvelt
Veteranen Nederland
55:09
13
Huub Romgens
Terheijden
59:36
H 40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Egdom
47:40
2
Marc Vanderhoeven
België
49:45
3
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
51:20
4
Wilko de Vos
AV '56
55:04
5
Friedy de Jong
Atledo
58:07
6
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
58:28
7
Sjaak Hofmans
Veteranen Nederland
1:00:40
8
Marcel Cools
Sprint
1:00:48
9
Ton van Peer
Road Runners Etten-L
1:00:51
10
Ad Bosters
Sprint
1:03:01
11
Ludo van Alphen
Berendrecht (BEL)
1:04:21
12
H van Gils
Breda
1:04:22
13
Johan de Hoon
Sprint
1:04:50
14
René Theunis
Scorpio
1:06:17
15
Piet Huizer
Typhoon
1:06:46
16
Gerard Stoop
Sprint
1:07:20
17
John van Tiggelen
Sparta
1:08:15
18
Arnout Voogt
Sparta
1:08:17
19
Rene van Belzen
Spado
1:08:27
20
Peter Bilstra
Typhoon
1:09:51
21
Gertjan van Pelt
Typhoon
1:11:00
22
Cees van Opstal
Zundert
1:11:48
H 50, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjef Somers
België
55:41
2
Cees Schaap
Breda
58:50
3
Dre Brosens
Gloria
59:40
4
Hans Pennings
De Keien
1:01:26
5
Jac Reijnaars
Sprint
1:04:22
6
Rinus Groot
Loopgroep PK
1:04:35
7
Jos van Velthoven
Scorpio
1:05:06
8
Erik vd Berg
Typhoon
1:06:19
9
Kees van Endschot
Loopgroep PK
1:06:50
10
Johannes de Jong
Parthenon
1:08:03
11
Anton Coertjens
Sprint
1:08:47
12
Toine Wildhagen
Zevenbergen
1:09:15
13
Jan Joosen
ACW '66
1:10:17
14
Bert Herrijgers
Sprint
1:10:17
15
Piet Hoogervorst
Sprint
1:11:21
16
Henk Walvoort
Sprint
1:12:35
17
Henk Duizer
Veteranen Nederland
1:12:50
18
Lein de Kraker
Dynamica
1:14:49
19
Henny Wijnands
Veteranen Nederland
1:15:59
H 60, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:02:04
2
Antoon Voermans
Sprint
1:07:37
D SEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margaret Kipyego
Kenia
53:52
2
Marina Piliavina
Rusland
55:08
3
Elvine Korir
Kenia
56:38
4
Inge Schipperen
Veteranen Nederland
59:03
5
Petra Raasveld
Sprint
1:04:22
6
Simone Lankhuijzen
's-Gravenhage
1:13:08
D 35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Stofmeel
Roosendaal
1:05:51
2
Leny Rockx
Sprint
1:09:16
H REC, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van Ginneken
Den Hout Nb
54:35
2
Arthur de Zoete
Breda
56:15
3
Jan Schreuder
Breda
58:42
4
Arjan van der Pijl
Hank
59:22
5
Kees Koek
Breda
1:00:00
6
Hans van den Heuvel
Roosendaal
1:00:20
7
Jacques van Kleef
's-Gravenhage
1:00:44
8
Marcel Hermanns
Breda
1:01:21
9
Tom Hartman
Rotterdam
1:01:58
10
Rob Segeren
Made
1:01:58
11
Dirk van den Hout
Tilburg
1:02:12
12
Paul van Klundert
Breda
1:03:36
13
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:04:14
14
Robert-jan Gras
Hengelo Ov
1:04:55
15
Mickel Keyzer
Tilburg
1:05:12
16
Fred Leenhouts
Hank
1:06:00
17
Jan Verwiet
Breda
1:06:05
18
Kees Koenraads
Breda
1:06:12
19
Mikel Lips
Breda
1:06:21
20
Peter Driessen
Ulvenhout
1:06:41
21
Cees Biemans
Breda
1:06:53
22
Wim de Leeuw
Teteringen
1:07:06
23
Henk van Pelt
Loon op Zand
1:07:43
24
Frank Koningsveld
Breda
1:07:44
25
John de Heijde
Made
1:07:46
26
Cees van Blerck
Oosterhout Nb
1:07:57
27
Johan Edwards
Breda
1:08:21
28
Thijs Derks
Breda
1:08:22
29
Gerard Floor
Rotterdam
1:08:40
30
Rudi Buurow
Breda
1:08:46
31
Loek Lips
Breda
1:09:01
32
Toine Dingemans
Breda
1:09:05
33
Christ Machielse
Etten-Leur
1:09:08
34
Ben Blom
Breda
1:09:11
35
Peter van Beurden
Prinsenbeek
1:09:11
36
Boetje Pattirane
Breda
1:09:12
37
Peter Paul van den Heu
Breda
1:09:37
38
Alphons Cambeen
Breda
1:10:04
39
Jan Snelders
Breda
1:10:27
40
Koos van Gils
Breda
1:10:33
41
Ben Bungers
Bavel
1:10:35
42
Anton de Jager
Dordrecht
1:10:56
43
Marnix Holleman
Breda
1:11:03
44
Gerrit Langenberg
Halsteren
1:11:04
45
Edgar Pijnenburg
Tilburg
1:11:05
46
Harry Kuilema
Breda
1:11:16
47
Tars Gijzen
Breda
1:11:27
48
Ed Botermans
Dorst
1:11:36
49
Theo Machielsen
Prinsenbeek
1:11:37
50
Kees Passon
Drunen
1:11:50
51
Roland van Hoff
Zegge
1:11:56
52
Vincent van der Weiden
Breda
1:12:06
53
Rien Peeters
Breda
1:13:26
54
Bernard Kruitwagen
Breda
1:13:30
55
Peter van Eekelen
Breda
1:13:35
56
Ron Heyberg
Breda
1:13:55
57
Ben Oude Meijers
Breda
1:14:11
58
Peter de Jaeger
Breda
1:14:18
59
Martin de Ruijter
Almkerk
1:14:30
60
Ronny van den Acker
Katwijk Zh
1:14:31
61
Ronald Hage
Breda
1:14:35
62
Rien van der Aa
Breda
1:14:53
63
Jan De Bruin
Gilze
1:15:17
64
Frank Engel
Breda
1:15:29
65
Bart Hoeken
Breda
1:15:33
66
Rene Schrik
Prinsenbeek
1:15:35
67
Johan van Schaik
Breda
1:15:59
68
Keith Reichgelt
Breda
1:16:19
69
Peter van de Broek
Gilze
1:16:34
70
Cees van Gils
Breda
1:16:59
71
Louis de Koning
Rijsbergen
1:17:27
72
Ton Neichandt
Ulvenhout
1:17:53
73
Jozef Wu
Delft
1:17:54
74
Bart de Jong
Breda
1:18:38
75
Gerard Neger
Breda
1:18:38
76
Steef Claus
Breda
1:18:38
77
Peter Kailuhu
Breda
1:18:42
78
Patrick Damen
Dussen
1:18:43
79
Reinier van Loo
Bavel
1:18:56
80
Ad Roovers
Terheijden
1:19:34
81
Frans Verheijen
Ulvenhout
1:19:40
82
John Rijken
Breda
1:19:48
83
Fokke Ypma
Breda
1:19:48
84
Wouter de Heijde
Roosendaal
1:19:50
85
Pascal Pierre
Breda
1:20:00
86
Aad Kortekaas
Prinsenbeek
1:20:04
87
Mario Damen
Ulvenhout
1:20:10
88
Eversteijn
Breda
1:20:25
89
Peter Bos
1:20:26
90
Kees Koevoets
Breda
1:20:29
91
Jean-Pierre Bawerdt
Breda
1:20:33
92
Ad van Paridon
Schoten (BEL)
1:20:38
93
Jan Boomaars
Breda
1:21:03
94
Walter van Oosterhout
Breda
1:21:21
95
Michel Frijters
Breda
1:21:32
96
Ad Simons
Hooge Zwaluwe
1:22:01
97
Patrick Brouwers
Etten-Leur
1:22:09
98
Marc Rooyackers
Breda
1:22:13
99
Gerard Floor
Rotterdam
1:22:48
100
Ron Meuwse
1:22:48
101
Chris van der Heijde
Breda
1:23:03
102
Cor Zijlmans
Roosendaal
1:23:05
103
Bob Weehuizen
Breda
1:23:18
104
Henri van Ravels
Breda
1:23:20
105
Hans de Ridder
Breda
1:23:42
106
Gerard van den Houdt
Breda
1:23:48
107
Rien van Vugt
Terheijden
1:24:13
108
Jan de Kuiper
Gorinchem
1:25:27
109
Marco Rekkers
Breda
1:25:29
110
Jan Willem Stalpers
Breda
1:25:44
111
Sasja Mersic
Breda
1:25:53
112
Robert Coppens
Ulvenhout
1:26:40
113
Ab van der Hoog
Breda
1:27:09
114
Bert Verheyen
Breda
1:27:17
115
Leo Everts
Oosterhout Nb
1:28:26
116
Johan Bogers
Ossendrecht
1:28:48
117
Antony Richardson
Dordrecht
1:29:14
118
Herman Wolswijk
Bergen op Zoom
1:29:24
119
Otto Dankerlui
1:29:55
120
Eric van Damme
Oosterhout Nb
1:30:35
121
Eeuwoud vd Heuvel
Breda
1:31:55
122
Kees Bloemsaat
Oosterhout Nb
1:33:51
123
Jurgen Diehl
Breda
1:34:20
124
Adrie Schets
Breda
1:38:33
125
Jos van Esch
Breda
1:39:59
126
Frank Donkers
Ulvenhout
1:42:58
D REC, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Winkelman
Breda
1:14:11
2
Elien Jobse
Vlissingen
1:14:49
3
Sacha Vos
Breda
1:15:20
4
Corine den Roude
Terheijden
1:16:01
5
Greet Langenberg
Halsteren
1:22:11
6
Maria Bloemsaat
Oosterhout Nb
1:22:41
7
Anja Velmans
Breda
1:24:37
8
Charlotte Oosterhoff
Dordrecht
1:25:26
9
Ivon Schijf
Oosterhout Nb
1:26:20
10
Wil Mooren
Breda
1:28:03
11
Wigdis Frijters
Roosendaal
1:29:52
12
Toos Krutzer
Oosterhout Nb
1:33:45
13
Annemarie Geerts
Oosterhout Nb
1:33:48
14
Petra van Hooydonk
Oosterhout Nb
1:33:48
15
Anja Jansen
Oosterhout Nb
1:33:51
16
Barbara Zandboer
Breda
1:35:31
17
Marina Rijken
Breda
1:42:58
H SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo van Gent
Sprint
33:16
2
Marco van Dongen
Sprint
33:28
3
Hafid Chaaby
Typhoon
33:52
4
Arno Hulshof
Sprint
34:33
5
Ruud Moelands
Sprint
35:49
6
Kristian de Lange
Sprint
37:11
7
Peter Lauret
Loopgroep PK
37:16
8
Petervan Dijck
Achilles
38:02
9
Dick Kuijsters
Spiridon
38:30
10
Hans Coremans
Achilles
38:46
11
Richard Reijnhout
AV '56
39:38
12
Kees de Jongh
's-Gravenhage
39:59
13
J Bervoets
Scorpio
40:26
14
Seth Dukstra
Loopgroep PK
40:45
15
Arno Herrewegh
Sprint
41:18
16
Peter Potting
Sprint
42:06
17
Jurgen Lootens
DAK
42:30
18
Johan van Dijk
VOAB
44:20
19
Marco van Crey
OSS-VOLO
46:06
20
Rob Sergeant
Oosterhout Nb
49:29
21
Bill Law
Meise (BEL)
55:27
H 40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
33:16
2
Ruud Woord
THOR
33:54
3
Toin van den Broeck
Sprint
34:30
4
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
34:45
5
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
35:36
6
Julien Rayée
DJA
36:46
7
Walter Laurijssen
Scorpio
37:30
8
Frans Smits
DJA
37:45
9
Peter vd Boom
Roosendaal
37:54
10
Kees Franken
Spado
38:00
11
Marcel Rombouts
Loopgroep PK
38:04
12
Piet van Wingerden
Veteranen Nederland
38:18
13
Arnold Siemons
Scorpio
39:07
14
Piet Vissers
Achilles
39:18
15
Steven Creutzburg
Sprint
39:34
16
Piet van der Sanden
Achilles
39:36
17
John Koeken
DJA
39:46
18
Ad Boeren
AVR '90
40:01
19
Ad Blom
Spiridon
40:03
20
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
40:12
21
Kees de Hoon
Achilles
40:17
22
Leon Roks
Standdaarbuiten
40:22
23
Laurens Beks
Sprint
40:36
24
Henk Garama
Dordrecht
41:57
25
Jan van der Moezel
Achilles
42:08
26
Arie Verhoeven
VOAB
42:13
27
Jos Bruurs
Sprint
42:30
28
Ad Oomen
Sprint
43:12
29
Dick Aanen
Typhoon
45:37
30
Robert Vermeiren
DJA
45:55
31
Ward Blommaert
Hoogstraten (BEL)
46:37
32
Henk Wintermans
Hank
47:45
33
Jaap Lagendijk
Road Runners Etten-L
48:15
34
Jan Schut
AVO 1983
56:19
H 50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van Strien
Scorpio
37:40
2
Kees Tak
Parthenon
37:51
3
Antoon van de Made
Made
38:11
4
Gerard Wouters
Spiridon
38:51
5
Harry Kemperman
Roosendaal
40:46
6
Jan Mathon
Scorpio
41:36
7
Mart Koekkoek
Veteranen Nederland
42:59
8
Mari Kastelijns
Scorpio
43:23
9
Aad Winkelman
Scorpio
45:02
10
Bert Jansen
Scorpio
46:07
11
Stefan Laros
Tilburg Road Runners
46:30
12
Christ de Bruijn
AVR '90
46:40
13
Jos Boetzkes
Sprint
46:49
14
Jan Havermans
Scorpio
51:13
15
Kees Willemsen
Prinsenbeek
52:04
16
Rien van Ooirschot
Tilburg
52:10
17
Jan Kleenmans
Prinsenbeek
53:56
18
Loek Westveer
Veteranen Nederland
55:09
H 60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Dongen
DJA
42:04
2
Jan Keijzers
Sprint
42:39
3
Adrie de Jong
Scorpio
42:45
4
Ad Luijten
Spiridon
44:46
5
Thomas Heijnen
Sprint
46:29
D SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen van der Graaff
Typhoon
37:07
2
Sandra Hofmans
Scorpio
38:32
3
Jenelle Tolhoek-van Da
Typhoon
38:52
4
Marjon de Kok
VOAB
39:42
5
Vanesse van Voskuilen
Attila
40:39
6
Caroline Tak
Loopgroep PK
44:01
7
D I Hooge Veere
DJA
44:32
8
Pelagie Faber
Breda
45:27
9
Inge Vlek-de Mes
Sprint
46:56
10
Leonie Oudendijk
Scorpio
48:01
11
Anita van Dorst
Achilles
50:55
12
Francien Roosenschoon
DJA
52:58
D 35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Vis
Veteranen Nederland
38:26
2
Florence van Rijsberge
THOR
39:20
3
Annie van Hoek
Spiridon
41:09
4
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
41:24
5
Gerda Nouws
DJA
44:02
6
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
46:25
7
Els Boomaars
Road Runners Etten-L
46:39
8
Annie de Jong
Scorpio
47:29
9
Anja v Gils-v Ryckevor
Road Runners Etten-L
49:00
10
Margriet Monden
DJA
51:13
11
Annie van Oijen
DJA
51:32
12
Ada Aernouts
DJA
52:08
13
Anja Maas
Scorpio
57:00
14
Carla vd Ploeg
Scorpio
57:09
M REC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Meerman
Middelburg
36:41
2
Henk Bruijns
Bavel
37:42
3
Maik de Vetter
Rijen
37:54
4
Anton Jansen
Breda
38:12
5
John Marijnissen
Breda
38:25
6
Jan van Loenhout
Chaam
39:02
7
Jack Vermonden
Breda
39:33
8
Walter van Gils
Roosendaal
39:49
9
Jan Willem Aarts
Breda
39:51
10
Thomas van der Heijden
Breda
39:54
11
Werner vd Oudenhoven
Dongen
40:13
12
Marnix Pietersen
Eindhoven
40:32
13
Wilbert Snoek
Oosterhout Nb
40:47
14
Pascal van Overmeire
Roosendaal
41:14
15
Paul Salawan Bessie
Etten-Leur
41:19
16
André Lambregts
Teteringen
41:31
17
Freek Roza
Zevenbergen
41:32
18
Bert Botermans
Breda
41:34
19
John Gijzen
Roosendaal
41:45
20
Mariio van der Heijden
Breda
41:53
21
J Strous
Breda
41:56
22
Willem Stapel
Breda
41:59
23
Jan Kokx
Alphen Nb
42:03
24
Joris Brouwer
Raamsdonk
42:04
25
Andre Rijk
Breda
42:15
26
Jack Vissers
Prinsenbeek
42:17
27
Fred Soomers
Rijen
42:30
28
Hans Kleemans
Breda
42:32
29
Erik van Gennep
Lage Zwaluwe
42:35
30
Toine van den Broek
Etten-Leur
42:35
31
Marc Oonincx
Breda
42:36
32
Frans van Exsel
Galder
42:39
33
Ander van Dongen
42:42
34
Fons vd Heijning
Gilze
42:43
35
Leon Vervoort
Breda
42:54
36
Briek van Waas
Breda
42:55
37
Roy Mantel
Rijen
43:08
38
Jos Jochems
Etten-Leur
43:10
39
Rene Megens
Breda
43:10
40
Wim Meijer
Etten-Leur
43:12
41
Fon Crul
Breda
43:16
42
Ad van Overveld
Teteringen
43:27
43
Piet van Bragt
Made
43:30
44
Jeroen Duurinck
Breda
43:42
45
Peter vd Sanden
Breda
43:44
46
Bos Mark
Breda
43:50
47
Eduard Bekkers
Breda
43:53
48
Erwin Spuijbroek
Oosterhout Nb
43:55
49
Cees van Leest
Etten-Leur
43:56
50
Herman in t Veen
Roosendaal
44:16
51
Corne Da0
Rijsbergen
44:26
52
Juroin Trouw
Etten-Leur
44:37
53
Niki Ceulemans
Breda
44:37
54
Peter Schipper
Zoetermeer
44:48
55
Jan Withag
Hengelo Ov
44:51
56
Kees Mol
Etten-Leur
44:53
57
Tjeerd Talen
Breda
44:54
58
Toor Luijten
Etten-Leur
44:56
59
Hans van Driel
Bavel
44:59
60
Patrick van Aart
44:59
61
Marins Faas
Rijsbergen
45:02
62
Balemans
Breda
45:05
63
Harm Withag
Hengelo Ov
45:08
64
Kees Seuntjens
Breda
45:10
65
Milon de Maat
Breda
45:11
66
Leo Sintmaartensdijk
Goudswaard
45:12
67
Bert Haan
Breda
45:15
68
Guus van Eil
Breda
45:17
69
Goof Damen
Raamsdonksveer
45:19
70
Bakker
Breda
45:19
71
Sjoerd Balemans
45:28
72
Eric van den Nobelen
Etten-Leur
45:33
73
Toine Machielsen
Breda
45:34
74
Andre Klooster
Breda
45:38
75
Wiekie van Es
Breda
45:38
76
Kazimir Baars
Breda
45:41
77
Joop Blaakman
Etten-Leur
45:47
78
Ron Askamp
Breda
45:55
79
Peter Overzier
Zevenbergen
45:59
80
Casper Joosen
Tilburg
46:01
81
Gerard Woestenburg
Rijsbergen
46:05
82
Kees Peemen
Prinsenbeek
46:12
83
Lucien Klerkx
Breda
46:13
84
Sjef Janssen
Tilburg
46:15
85
Frank de Looff
Rijen
46:17
86
Kees Poppelaars
Ulvenhout
46:23
87
Wim Evers
Arnhem
46:26
88
A Lievens
Terheijden
46:31
89
Dennis de Geest
Breda
46:31
90
Dimitri Jonkers
Breda
46:35
91
Hans van Raak
Chaam
46:38
92
Bert Franken
Breda
46:38
93
Sjef Machielsen
Prinsenbeek
46:39
94
Willem Sandberg
Zundert
46:40
95
Koos van der Steuijt
Breda
46:41
96
Ad Kleijn
Goudswaard
46:43
97
Henk Stevens
Breda
46:46
98
D H T Verhoeff
Breda
46:47
99
Geert Stappers
Breda
46:48
100
Henk Verhoeven
Goirle
46:48
101
John Sanders
Terheijden
46:49
102
Cor van de Heijden
Breda
46:50
103
Ivo Stolk
Breda
47:01
104
Theo Zom
Made
47:03
105
Cees Sins
Oosterhout Nb
47:04
106
Christ van Gurp
Prinsenbeek
47:08
107
Jack Mertens
Breda
47:09
108
Ben Verstraeten
Breda
47:24
109
Vincent van den Berg
Breda
47:25
110
Bert de Ruiter
Breda
47:26
111
Bertram Jongeneelen
Breda
47:32
112
Wim de Vooght
Etten-Leur
47:36
113
Miel Verheijen
Breda
47:38
114
Louis Wagemakers
Rijen
47:44
115
Bertus van Eekelen
Etten-Leur
47:45
116
D de Jongh
47:48
117
Huub vd Boom
47:48
118
Gre van Loenhout
Etten-Leur
47:48
119
Michel vd Borsselaar
Breda
47:57
120
Jos Verhoeven
Breda
47:57
121
Jan Dirk Uyl
Breda
47:58
122
Jan Groeneveld
Rotterdam
48:01
123
Jim Hoorn
Sint Willebrord
48:02
124
Paul Verlinden
Breda
48:03
125
Dick Willemen
Breda
48:05
126
Henk den Rooijen
Hooge Zwaluwe
48:07
127
Joost van de Konijnenb
Breda
48:09
128
Hans Leenaars
Rijen
48:11
129
A Akkermans
Teteringen
48:21
130
Han vd Scheer
Hoeven
48:22
131
P Korthals
Breda
48:25
132
Jack van Oosterwijck
Etten-Leur
48:25
133
Kees van Gils
Breda
48:28
134
Peter Ripraad
Oosterhout Nb
48:29
135
Rens Rossi
Breda
48:30
136
Mariks Vincenten
Breda
48:33
137
Leon vd Velden
Etten-Leur
48:34
138
Gert Traa
Rijsbergen
48:34
139
Stefan de Wit
Breda
48:36
140
Wilbert Timmermann
Roosendaal
48:36
141
Harry Bouwhuis
Breda
48:37
142
Toon Huybregts
Bavel
48:38
143
Han Dekker
Breda
48:46
144
Jan Peeters
Prinsenbeek
48:53
145
Hans Braat
Breda
48:54
146
Rien van den Beemt
Etten-Leur
48:59
147
John vd Linden
49:03
148
Frank Philippert
Breda
49:05
149
Bert-Jan Bos
Breda
49:16
150
Christ Huijben
Prinsenbeek
49:22
151
Stefan Carton
Prinsenbeek
49:30
152
André Oerlemans
Breda
49:39
153
Martijn Verstrepen
Breda
49:41
154
Frank Bogers
Roosendaal
49:42
155
Frans Jaspers
Dordrecht
49:54
156
Cees van Stalle
Breda
49:55
157
Martin van Doornmalen
Oosterhout Nb
49:56
158
Piet Klerkx
Breda
49:56
159
Edwin van Gurp
Breda
49:58
160
Daniel Castrop
Breda
49:59
161
Wim Zeegers
Breda
50:01
162
Johan Peeters
Sprundel
50:02
163
Dim van de Maagdenberg
Breda
50:03
164
Ben Cornel
Zevenbergen
50:04
165
Bas van de Lest
Breda
50:05
166
Anton Vissers
Zundert
50:10
167
Leo vd Sanden
Wagenberg
50:10
168
Guus Riteco
Terheijden
50:14
169
Eric van Dorsselaer
Dongen
50:14
170
Nico Garritsen
Breda
50:17
171
Frans Jonkers
Rijen
50:23
172
Erik van der Licht
Breda
50:25
173
Hans Nederveen
Breda
50:26
174
Peter de Veth
Oudenbosch
50:33
175
Pieter Verweij
Dordrecht
50:35
176
Lucas van Bergen
Breda
50:39
177
Sven Heddes
Breda
50:40
178
Frans van Gis
Breda
50:43
179
Richard van der Horst
Standdaarbuiten
50:44
180
Henri Esmeyer
Bergen op Zoom
50:45
181
Titus Korving
Breda
50:48
182
Mischa Luykenaar
Breda
50:49
183
C van Dorst
Etten-Leur
50:50
184
Okke Groot
Breda
50:51
185
Teun Schiphouwer
Breda
50:53
186
Mark Rademacher
Breda
50:55
187
Frans Balemans
50:56
188
Jack Gobbem
Etten-Leur
50:57
189
Gérard Hoosemans
Breda
51:02
190
Kees Siemons
Etten-Leur
51:05
191
Paul Smits
Teteringen
51:06
192
William van den Westen
Breda
51:07
193
Tomas Sillekens
Breda
51:07
194
Marc Akkermans
Breda
51:09
195
Bert den Hartog
Terheijden
51:20
196
Maikel Reniers
Zevenbergen
51:22
197
Jeroen van Kaam
Breda
51:22
198
Aad Poelenije
Zevenbergen
51:24
199
Jef Buynsters
Etten-Leur
51:28
200
Mark Roovers
Prinsenbeek
51:39
201
Erik Waatjes
Amsterdam
51:40
202
Arno Willemsen
Breda
51:42
203
Toon van Gils
Etten-Leur
51:43
204
Kees vd Maagdenberg
Rhoon
51:47
205
Ad Veraa
Tilburg
51:51
206
Cees Bouman
Hank
51:53
207
Piet van Schouwen
Terheijden
51:55
208
Maarten Touwen
Breda
51:58
209
Jeroen Schortemeijer
Breda
52:06
210
D de Kort
Etten-Leur
52:07
211
Jim Bruel
Breda
52:09
212
Francois Elst
Breda
52:11
213
Ed Oud
Breda
52:15
214
Frans Pouw
Zeist
52:17
215
Vincent Smit
Breda
52:18
216
Jan Slingerland
Raamsdonsveer
52:19
217
Nico Koevoets
Breda
52:22
218
David Regtien
Breda
52:24
219
Ronald van Berkel
Breda
52:33
220
Ard Jan Moerdijk
Rijen
52:34
221
Roeland Pauwels
Breda
52:40
222
Wim Aarts
Breda
52:41
223
Harry vd Muysenberg
Breda
52:42
224
Gertjan Leeuw
Breda
52:48
225
Koos Geerts
Breda
52:50
226
Frans van Herwijnen
Etten-Leur
52:54
227
Frits Bakx
Breda
52:57
228
Cees Coenen
Breda
52:59
229
Rob Schluter
Breda
52:59
230
Piet vd Corput
Prinsenbeek
53:00
231
Robert de Vries
Delft
53:00
232
Bart Voesenek
Breda
53:04
233
Quido van de Waals
Breda
53:05
234
Ronald Hogewoning
Oosterhout Nb
53:12
235
Ward de Vries
Breda
53:12
236
Stephan de Waal
Breda
53:13
237
Walter van Steen
Breda
53:14
238
Ed Suter
Breda
53:15
239
Robert Versteeg
Breda
53:17
240
Mark van de Waarsenbur
Breda
53:22
241
Ton Schuybroek
Etten-Leur
53:27
242
Jan Branbergen
Raamsdonksveer
53:36
243
Pieter van Ginneken
Bavel
53:41
244
Dominique vd Wiel
Hoeven
53:41
245
Jeroen Meijers
Breda
53:41
246
Rinus Van Vliet
Breda
53:45
247
Harold Kottier
Breda
53:46
248
Cornelis Dubbelman
Breda
53:52
249
Frank van Waardenburg
Breda
53:56
250
Ernst Walet
Breda
54:00
251
Pieter Verbrugh
Breda
54:05
252
Ruud Struijs
Oosterhout Nb
54:07
253
Ton Wulfert
Dordrecht
54:21
254
Joris Wulfert
Dordrecht
54:24
255
Henk Vonsee
Teteringen
54:24
256
Erik Schrauwen
Halsteren
54:30
257
Jan Joost Brugman
54:30
258
R van Kurkvoorde
Breda
54:32
259
Ad vd Corput
Prinsenbeek
54:32
260
Ton Kleemans
54:34
261
Loek Bekker
Breda
54:34
262
Theo Broekhoff
Etten-Leur
54:36
263
Peter Veraa
Etten-Leur
54:39
264
Theo Quaars
Breda
54:39
265
Mike Vugts
Waalwijk
54:41
266
A Rits
Etten-Leur
54:43
267
Bert Bousema
Breda
54:43
268
Robbert Schuybroek
Etten-Leur
54:47
269
Eric van Tetering
Zevenbergen
54:51
270
Jan Voesenek
Breda
54:59
271
Peter Voesenek
Breda
54:59
272
Frank van Meenen
Breda
55:01
273
Rob Oud
Breda
55:02
274
Andre Wijnings
Etten-Leur
55:07
275
Philip Bos
Breda
55:14
276
Rob Adolphs
Bavel
55:16
277
Wil Donkers
Mierlo
55:20
278
Ronny Poppelaars
Bavel
55:20
279
Piet Kriesels
Etten-Leur
55:23
280
Marco de Klerk
Breda
55:24
281
Elwin Pas
Breda
55:26
282
Glenn van Dongen
Breda
55:27
283
C Molenaar
Breda
55:34
284
Henk Oprel
Breda
55:41
285
Ralf van Waterschoot
Breda
55:45
286
Toon Rekkers
's-Hertogenbosch
55:51
287
Egbert Loonen
Breda
55:52
288
Karel van de Wiel
Breda
55:56
289
Mike van Meurs
Breda
55:57
290
G W A de Bruyn
Breda
56:00
291
Cor Bogers
Breda
56:01
292
Frans Dijkgraaf
Breda
56:10
293
Frans Smet
Breda
56:11
294
Louis vd Waarsenburg
Breda
56:32
295
R van der Smitte
Breda
56:36
296
Ad Goos
Breda
56:42
297
Bart Poppelaars
Breda
56:48
298
Sallien Kamara
Etten-Leur
56:51
299
Danker Smallegange
Oud Gastel
56:52
300
Nico Naalden
Breda
57:16
301
Guido d'Huyvetter
Zoersel (BEL)
57:17
302
Bart van Oortmerssen
IJsselstein Ut
57:18
303
Paul van Kaam
Breda
57:32
304
Remko vd Maas
Maarssen
57:33
305
Jan de Haas
Son
57:41
306
Rene Baremans
Rijsbergen
57:48
307
J Essenboom
Tilburg
57:49
308
Henry Mick
Breda
58:03
309
Eugène de Moogt
St.JanSteen (BEL)
58:19
310
Henri Hendriks
Raamsdonksveer
58:24
311
Leon Krijnen
Breda
58:28
312
Andries van den Vest
Breda
58:48
313
Jelmer de Maat
Breda
58:50
314
J Blommerde
Breda
58:52
315
Gerard Ketel
Etten-Leur
58:57
316
René de Maagt
Sint Jansteen
59:02
317
Eddy Segers
Breda
59:04
318
Fons van Waterschoot
Breda
59:10
319
J van Boogaard
59:23
320
Vd Watering
Breda
59:34
321
Richard Verstraeten
Breda
59:40
322
Jack vd Watering
Breda
59:42
323
Hans Nuyten
Breda
59:51
324
Eric Ruyter
Breda
59:52
325
Raymon Nuyten
Breda
59:52
326
Piet Walgaard
Breda
59:53
327
P van de Pas
Breda
59:59
328
Laurens Verheggen
Breda
1:00:01
329
Bob Akkermans
Breda
1:00:07
330
Frans Bodden
Eindhoven
1:00:10
331
Marc Verbruggen
1:00:15
332
Ad Nooten
1:00:15
333
Han Bakkum
Voorburg
1:00:19
334
Gert Postelmans
Breda
1:00:27
335
Rauf Tekin
Breda
1:00:29
336
Jos Brand
Etten-Leur
1:00:39
337
Marko Pijnenburg
Teteringen
1:01:47
338
Peter Sillekens
Breda
1:01:50
339
Johan van Hooijdonk
Breda
1:02:17
340
Hans van Dijk
Breda
1:02:27
341
Frank van Merrienboer
Breda
1:02:40
342
Henk van Bennekum
Oosterhout Nb
1:02:58
343
Rob van der Klaauw
Breda
1:03:00
344
VVV
1:03:06
345
A Vermeeren
Breda
1:03:17
346
Kees de Gouw
Prinsenbeek
1:04:03
347
Jeroen Wijnen
Breda
1:04:14
348
A Huisman
Breda
1:04:40
349
Erik Hofman
Breda
1:05:04
350
Frans van der Velden
Breda
1:05:05
351
Ugur Sahin
Breda
1:05:27
352
John van Kaam
Breda
1:06:33
353
F van Blerk
Breda
1:07:14
354
Rob le Fevre
Breda
1:07:43
D REC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Versteegh
Breda
42:53
2
Rahel Bellinga
Arnhem
43:15
3
Marjolein vd Diepstrat
Made
43:31
4
Ria Balemans
45:25
5
Angèle de Maagt
Breda
46:03
6
Marlies Verheijden
Rijen
46:55
7
Ineke de Jong
Breda
47:13
8
D Broos
Etten-Leur
47:52
9
Astrid Nous
Breda
48:23
10
Corrie Bastiaansen
Rijsbergen
48:33
11
Marion Claas
Breda
48:47
12
Nicolette Dikötter
Breda
49:02
13
Yvonne Eskes
Breda
49:03
14
Manon Sillekens
Breda
49:44
15
Ria Klaassen
Rijen
50:24
16
Hannie Soeters
Dordrecht
50:30
17
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
50:48
18
Joke Broekhoff
Etten-Leur
50:54
19
Verdaasdonk
Dongen
51:16
20
Jacqueline Meijer
Etten-Leur
51:17
21
Thea Klapwijk
Breda
51:45
22
Els van 't Klooster
Breda
51:58
23
Anne-Marie Scheffer-He
Bavel
52:31
24
Maartje Aarts
Zevenbergen
52:33
25
Lilian van der Lichte
Breda
52:33
26
Sanne Copal
Breda
52:45
27
Ellen Verhorst
Dordrecht
52:53
28
Jeannette van der Lind
Prinsenbeek
53:05
29
Irma Brooymans
Breda
53:13
30
José Vincenten
Bavel
53:14
31
Miriam Naalden
Rijen
53:17
32
Ria Stuifmeel
Prinsenbeek
53:42
33
Miep Wijnen-Druppers
Munstergeleen
54:38
34
Els van Exsel
Prinsenbeek
54:40
35
Peggie Broers
Gilze
54:42
36
Tamara Duurinck
Breda
54:47
37
Sandra van Gent
's-Gravenhage
54:47
38
Thea Segeren
Breda
54:52
39
Jose Deverijns
Breda
54:56
40
Els de Boer
Breda
55:21
41
Hetty de Leeuw
Breda
55:21
42
Claudia Horsten
Zevenbergen
55:21
43
Elma Ripmeester
Zevenbergen
55:22
44
Judith Geerts
Prinsenbeek
55:29
45
Elly van Helmond
Prinsenbeek
55:30
46
Elly Wijnands
Hank
55:37
47
Brigit Sichterman den
Breda
56:06
48
Nicole Klerkx
Rotterdam
56:22
49
Jeanette Wouters
Haarlem
56:26
50
Wilma Vermolen
Breda
56:49
51
Mariet Hendriks-Dieder
Raamsdonksveer
57:02
52
Els Bruininks
Breda
57:46
53
Anja Roelen
Breda
57:47
54
Marlieke de Laat
Breda
57:48
55
Kristel Van Herwijnen
Etten-Leur
57:49
56
Thea Verhoef
Zevenbergen
57:51
57
Donna de Maal
Breda
57:59
58
Adrienne Smits
Zundert
58:08
59
Anja van Leeuwen
Breda
58:28
60
Marian Otten
Etten-Leur
58:43
61
Carina vd Scheer
Hoeven
58:47
62
Resi van den Beemt
Etten-Leur
58:47
63
Angela Loomans-Draayer
Breda
58:57
64
K C Winkelman
Oosterhout Nb
59:20
65
Ellen van den Corput
Breda
59:20
66
Jose vd Waarsenburg
Breda
59:26
67
Lidwiek Ideler
Breda
59:28
68
Caroline van Beek
Hoeven
59:42
69
Berna Rekkers
's-Hertogenbosch
59:47
70
Annelies vs Sanden
Wagenberg
1:00:00
71
Esmée Brand
Etten-Leur
1:00:16
72
Marie Jose Poppelaars
Ulvenhout
1:00:17
73
Carla van Bekkum
Breda
1:00:27
74
Jolanda Dufornee
Breda
1:00:29
75
Annette Aanen
Breda
1:00:30
76
Liesbeth den Hartigh
Breda
1:00:34
77
Lilian Kuijstermans
Breda
1:00:34
78
Petra Roemer
Breda
1:00:36
79
Ingrid Quirijns
Hooge Zwaluwe
1:00:37
80
Ella Bastiaansen
Etten-Leur
1:00:57
81
Ylie Koning
Breda
1:00:58
82
Judith Pouw
Breda
1:00:59
83
Lisette Copal
Breda
1:01:54
84
Margo van Gils
Breda
1:02:39
85
Patricia Joppen
Ulvenhout
1:02:46
86
Monique Ermens
Waalwijk
1:02:50
87
Regina van Bennekum
Oosterhout Nb
1:02:51
88
Maja Strucker
Breda
1:03:09
89
Mieke Roelands
Bavel
1:03:10
90
Saskia te Koppele
Breda
1:03:18
91
Jooze van der Looy
Breda
1:03:53
92
Bep Havermans
Breda
1:04:04
93
Tessy van Eyl
1:04:14
94
J Y C Notten
Breda
1:04:38
95
Edith Jansen
Breda
1:05:03
96
Truin van Bruinisse
Breda
1:05:11
97
Annemarie Mosies
Breda
1:05:15
98
Lieke Post van der Lin
Breda
1:05:21
99
Els Schuurmans
Etten-Leur
1:05:22
100
Paula Kriesels
Etten-Leur
1:05:25
101
Trix van Twist
1:05:36
102
Willemien Buijs
1:05:37
103
Hilma Ronuyn
Breda
1:06:00
104
Ineke Donkers
Mierlo
1:06:18
105
Patricia Dhaenens
Breda
1:06:18
106
Renata van Gils
Breda
1:06:52
107
Judith Nelemans
Breda
1:07:15
108
Judith Korving
Breda
1:07:31
109
Corina van Mourik
Breda
1:07:41
110
Els Huijsmans
Breda
1:08:29
111
Ineke Rijckaert
Etten-Leur
1:08:30
112
Gerry Wijne
Teteringen
1:09:31
113
J C Grauwmans
Breda
1:10:57
114
Bente van Gennep
Breda
1:16:16
KMA, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JJ Booij
39:29
2
RJM van Nimwegen
39:32
3
S Suijkerbuijk
42:26
4
JHW de Bruijn
42:56
5
LF Malmberg
45:24
6
A Koppe
49:27
7
PMM de Regt
51:57
WHEEL, 10 KM WHEELERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry van der Avoort
39:20
WHEEL, 5 KM WHEELERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Grunnekemeijer
25:49
2
Anita Mouwen-de Graaf
27:13
3
Jan Jacobs
31:55





Tot Ziens op 2 mei 2004 !
GAMMA B.T.S. GAMMA
www.uitslagen.nl
04-05-2003 15:57