Uitslagenlijst Drielandenloop

Losser - Zondag 13 april 2003

M SEN, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:29:37
2
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
1:31:09
3
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:33:10
4
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:33:11
5
Roy Menning
Marathon Pim Mulier
1:36:00
6
Michael Pantling
LAAC Twente
1:36:27
7
Arie Froberg
TION
1:42:15
8
Erwin de Kovel
TION
1:43:02
9
Emiel Dijkstra
Kronos
1:50:23
10
Rene Lehr
Avanti-Wilskracht
1:51:24
11
Erik Rieksen
LAAC Twente
1:53:14
12
Jan Brink
Getelo (GER)
1:56:04
13
Andre Bosgraaf
LAAC Twente
1:56:05
14
Henny Berends
Spurt '88
1:59:30
15
Geert klein Bruinink
ASV
2:02:01
M 40+, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Didier Senay
AAC '61
1:27:12
2
Harry Dijk
TION
1:30:55
3
Tonnie Bruns
Avanti-Wilskracht
1:35:17
4
Gerritkan van Alse
LAAC Twente
1:36:10
5
André Smink
Marathon Pim Mulier
1:38:31
6
Herman Kemerink op Sch
LAAC Twente
1:40:07
7
Marcel Vlutters
Iphitos
1:40:29
8
Hermann Gebker
Gronau (GER)
1:40:32
9
Gerard Vrooijink
Loopgroep De Lutte
1:43:18
10
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
1:43:49
11
Henk Mellendijk
LVG
1:45:07
12
Jos Keulstra
LAAC Twente
1:45:52
13
Frans van der Zalm
AV Weert
1:46:23
14
Dick Nijland
AV Rijssen
1:47:06
15
Paul de Ruig
TION
1:47:50
16
Hans Punt
LAAC Twente
1:48:37
17
Theo Oude Hesselink
Marathon Pim Mulier
1:49:30
18
Jan Wikkerink
ASV
1:51:04
19
Dick Zeedijk
Texel
1:54:09
20
Jaap van den Berg
Soest
1:58:47
21
Jan Homrighausen
ASV
2:04:31
22
Jos Hazekamp
Iphitos
2:05:53
23
Huub van Langen
LAAC Twente
2:07:47
24
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
2:10:46
25
Frans Heering
AV Rijssen
2:12:50
26
Johan Bomkamp
AV Haaksbergen
2:13:50
27
Martin Hoeksema
LAAC Twente
2:15:30
M 50+, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van der Meulen
TION
1:37:20
2
Hans ter Mors
Avanti-Wilskracht
1:41:20
3
Hans Klomp
LAAC Twente
1:48:33
4
Gerard van de Woning
Iphitos
1:55:27
5
Herman ten Broeke
Iphitos
1:57:24
6
Willi van Miert
Kronos
2:00:23
7
Juud de Lange
LAAC Twente
2:00:26
8
Tonny Koelen
LAAC Twente
2:02:39
9
Jitse Weber
Loopgroep PK
2:08:01
10
Onne Haitsma
LAAC Twente
2:08:59
11
Eddy van Essen
LAAC Twente
2:10:38
12
Sietse Woudstra
Spurt '88
2:13:17
13
Jan Olsman
LAAC Twente
2:14:52
14
Gúnter Fleege
Bad Bentheim (GER)
2:15:18
15
Andre Assink
Enschede
2:22:24
V SEN, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Boer-Schoonhov
LAAC Twente
2:04:46
V 35+, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea Siekmans
TION
1:46:09
2
Klara Davina
LAAC Twente
1:50:58
3
Brigitte Ziegler
Coesheld-Lette (GER)
1:52:15
4
Ellie Buyvoets
LAAC Twente
2:05:22
5
Alie Hendriksen
LAAC Twente
2:07:46
6
Marie Luise Bleumer
Bad Bentheim (GER)
2:15:17
MTRIM, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leslie Pangamanan
Hilversum
1:38:08
2
Henk-Jan de Vries
Enschede
1:40:09
3
Paul Bosch
Oldenzaal
1:41:33
4
Hajo Wuppen
Uelsen (GER)
1:43:37
5
Wim Bruns
OLC 93
1:45:57
6
Bas Germs
Tubbergen
1:46:02
7
Gerard de Nooij
Hengelo Ov
1:47:04
8
Ralf Gschwandler
Gronau (GER)
1:49:18
9
Albert Oosterwijk
Haaksbergen
1:51:59
10
Jaap van den Bosch
Enschede
1:52:48
11
Jan-Hermann Oostergete
Uelsen (GER)
1:52:57
12
Bert Bakker
Enschede
1:53:39
13
André Somhorst
Haaksbergen
1:54:31
14
Thijs Koelen
Delden
1:54:58
15
Henri Achterkamp
Holten
1:56:09
16
Ron Hofte
Borne
1:57:13
17
Jos Oude Booyink
Deurningen
1:57:39
18
Bart Bijleveld
Enschede
1:59:08
19
Willi Roters
Gronau (GER)
1:59:35
20
Alfred Luebbers
Gronau (GER)
2:00:30
21
Egbert van Dusschoten
Denekamp
2:01:21
22
Henk Wesselink
Neede
2:02:48
23
Hermann Meier
Gronau (GER)
2:03:20
24
Roelof Schoppers
Enschede
2:04:32
25
Martin Hufschmidt
Rheine (GER)
2:04:48
26
Willi Wollenweber
Gronau (GER)
2:05:19
27
Renee Epping
Enschede
2:05:50
28
Hans Nijhuis
Enschede
2:06:03
29
Frits Staals
Enschede
2:06:04
30
Harry Voppen
Denekamp
2:06:17
31
Rene Strack
Krefeld (GER)
2:06:50
32
Robin Kloppenborg
Enschede
2:09:36
33
Alfons Brookhuis
De Lutte
2:12:32
34
Gerald Broen
Enschede
2:12:41
35
Arend Brink
Emlichheim (GER)
2:12:46
36
Tonny Holleboom
Broekland Ov
2:14:56
37
Beul Knol
Losser
2:16:58
VTRIM, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sigrid Wildhagen
Gronau (GER)
2:25:55
2
Agnes Lubbers
Gronau (GER)
2:26:54
MAN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joerg Muelstegen
Goelenkamp (GER)
54:55
2
Frans Oonk
Almelo
57:03
3
Adrie van Masbergen
Enschede
57:16
4
Rolf Schweiger
Gropnau
57:42
5
Rene Dubbelink
Enschede
58:03
6
Alfred Atta
Oldenzaal
58:05
7
Pau;l Meulenbroek
Deurningen
58:42
8
Huib Scheijbeler
Groningen
59:28
9
Jos Alberink
De Lutte
59:31
10
Boudewijn Timmermans
Enschede
59:45
11
Lars Smit
Vriezenveen
1:00:31
12
Jurjen Emmelkamp
Enschede
1:01:20
13
Alfred Harmsen
Goelenkamp (GER)
1:01:35
14
Edward ten Brinke
Rijssen
1:01:44
15
Heman Heideveld
Eibergen
1:01:45
16
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:01:54
17
Henri Mulder
Losser
1:01:59
18
Jan Nijmeijer
Losser
1:02:11
19
Marcel Oldenkortte
Hengelo Ov
1:02:17
20
Jeroen Hulst
Enschede
1:02:40
21
Rene Hermsen
Oldenzaal
1:02:44
22
Peter Kasprowiak
Gronau (GER)
1:02:48
23
Alphons Pross
loop groep de lutte
1:03:01
24
Henk Hartman
Tilligte
1:03:06
25
Gerwin te Velthuis
Denekamp
1:03:25
26
Geert Hengstman
Hengelo Ov
1:04:20
27
Richard Folker
Enschede
1:04:39
28
Robert Even
Overdinkel
1:04:40
29
Peter Tetteroo
Goor
1:04:55
30
Bas Noordkamp
Losser
1:04:58
31
Wim Alink
Ootmarsum
1:05:04
32
Henri Timmerhuis
Mariaparochie
1:05:21
33
Gerard Visschedijk
De Lutte
1:05:25
34
Edgar Teuber
Gronau (GER)
1:06:02
35
Frank Hasselerharm
Hengelo Ov
1:06:37
36
Rob Bruinsma
Bornerbroek
1:06:39
37
Ben Mensink
Hengelo Ov
1:06:46
38
Ronnie Wargers
loop groep de lutte
1:06:50
39
Rene Heerink
Losser
1:07:08
40
John Wassink
Lattrop Breklenkamp
1:07:21
41
Rinus de Schipper
loop groep de lutte
1:07:35
42
Jan Oude Hengel
OLC93
1:07:51
43
George Klomp
Hengelo Ov
1:07:53
44
Ben Graven
OLC93
1:08:05
45
Rene Stoverink
Losser
1:08:10
46
Albert van der Kruis
Nijmegen
1:08:44
47
Herman Lenting
Oldenzaal
1:08:57
48
Eddy Spanjaard
Eibergen
1:08:59
49
Johannes Klos
Enschede
1:09:10
50
Guus Koorman
Dedemsvaart
1:09:13
51
Gerrit Struik
Oldenzaal
1:09:25
52
Herbert Veger
Losser
1:09:27
53
Jeroen Loskamp
Glanebeekhoek
1:09:45
54
Jo Hobert
Nijverdal
1:10:41
55
Gerrie Grote Punt
loop groep de lutte
1:10:45
56
Anton Mulder
Hengelo Ov
1:10:54
57
Piet Rutgers
Hengelo Ov
1:11:00
58
Theo Sanders
Losser
1:11:21
59
Leo van den Broek
loop groep de lutte
1:11:27
60
Bennie Geissler
Losser
1:11:35
61
Maarten Schuth
Groningen
1:11:54
62
Ron Lettinga
Almelo
1:12:10
63
Kees Smitskamp
Borne
1:12:12
64
Gerhard Elshoff
Losser
1:12:15
65
Hendrikus A.M. Blokhui
De Lutte
1:12:21
66
Ben Heerink
Losser
1:12:22
67
Ko Kwakman
Enschede
1:12:35
68
Jos Oosting
Almelo
1:12:39
69
Erik Blaauwehand
Hengelo Ov
1:12:46
70
Johan Nijland
loo groep de lutte
1:12:53
71
Henk van Oijen
Losser
1:13:03
72
Matty Gerfen
Neede
1:13:10
73
Wim Buijvoets
Oldenzaal
1:13:10
74
L. Koonstra
Enschede
1:13:20
75
Carel Veldhuis
Ootmarsum
1:13:37
76
Hans Gervink
Borne
1:13:43
77
Tonnie Kortink
Denekamp
1:13:58
78
Sjef Olde Scholtenhuis
Oldenzaal
1:14:00
79
Han Vaalt
Borne
1:14:15
80
Jan Alting
Enschede
1:14:19
81
Jan Polhuis
Oldenzaal
1:14:23
82
Marcel Vaneker
Losser
1:14:29
83
Herman Hassink
Enschede
1:14:31
84
Otto de Boer
Delden
1:14:33
85
Marcel Klos
Enschede
1:14:35
86
Rob Groendijk
Wageningen
1:14:38
87
Teddy Godschalk
Losser
1:14:41
88
Jacco Pol
Hengelo Ov
1:14:48
89
Frank Hillen
Enschede
1:14:52
90
Harrie Pots
OLC93
1:14:57
91
Edwin Oudenampsen
Holten
1:15:21
92
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:16:22
93
Robert Geesing
Enschede
1:16:23
94
Henny Loman
Losser
1:16:54
95
Harrie Emmens
Hengelo Ov
1:16:56
96
Jan vander Zande
Oldenzaal
1:16:57
97
Gerrit-Jan Oelen
Vroomshoop
1:17:01
98
Peter Haven
Oldenzaal
1:17:11
99
Theo Hijkoop
Overdinkel
1:17:19
100
Harrie Stempher
Deventer
1:17:22
101
Albert Wijma
Enschede
1:17:31
102
Gerard Schurink
Oldenzaal
1:17:34
103
Theo Visscher
Enschede
1:17:56
104
Richard Kienhuis
Almelo
1:18:01
105
Peter van Sijen
Hengelo Ov
1:18:08
106
Niko de Zwart
's-Gravenhage
1:18:15
107
Johan Meenhuis
Hengelo Ov
1:18:22
108
Harry Bossink
Oldenzaal
1:18:27
109
Nico Bos
Losser
1:18:32
110
Harm Visser
Enter
1:18:36
111
Alphons Polman
Oldenzaal
1:18:43
112
Bert Bouwman
Borne
1:18:55
113
Ben Peereboom
Hengelo Ov
1:19:25
114
Johan Broekhuis
Overdinkel
1:19:30
115
Cor Vagevuur
Losser
1:19:36
116
Martin de Zwart
Hengelo Ov
1:19:41
117
Marcel Klaas
Oldenzaal
1:19:56
118
Matthijs Leeferink
Losser
1:20:25
119
Laurens Landkroon
Enschede
1:20:38
120
Rudie van der Walle
loop groep de lutte
1:20:40
121
Hans Beumers
Enschede
1:20:45
122
Rob Besling
Enschede
1:21:44
123
Gerard ten Berge
Enter
1:22:00
124
Hans Beeftink
Hengelo Ov
1:22:07
125
Jos Wolbers
OLC93
1:22:11
126
Rik Sanders
Borne
1:22:30
127
Gerrit Visser
Almelo
1:23:52
128
Fons Schoppink
Losser
1:24:01
129
Henny Letteboer
Almelo
1:24:30
130
Thomas Pruim
Enschede
1:25:28
131
Hans Schouten
Vriezenveen
1:25:37
132
Henk van Ek
Enschede
1:25:42
133
Rik Voerman
Enschede
1:26:22
134
Geert Linde
Hengelo Ov
1:26:47
135
Rinnus Gerritsma
Almelo
1:27:09
136
Ben Kokhuis
Almelo
1:27:09
137
Maarten Musters
Oldenzaal
1:27:22
138
Henny Breukers
Losser
1:28:38
139
Gaspare Campisi
Enschede
1:28:44
140
Ab Hooyer
Amstelveen
1:29:30
141
Marcel Schuite
Enschede
1:30:26
142
Eekwoud van den Heuvel
Enschede
1:31:01
143
Gerrit Leusink
Overdinkel
1:31:58
144
Piet Oldenhof
Enschede
1:34:13
145
Jan Tijink
Haaksbergen
1:35:16
146
Jan Otte
Nieuwlande
1:35:48
147
Bertus Visschedijk
Overdinkel
1:36:19
VROUW, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Winkelmann
Hengelo Ov
1:07:26
2
Laura Vogelzang
Oldenzaal
1:08:06
3
Sabine Seiger
Oldenzaal
1:11:05
4
Iny Hobert
Nijverdal
1:11:23
5
Margot Heerink
Losser
1:11:55
6
Sinie van het End
Losser
1:13:54
7
Hannie Jansen
Oldenzaal
1:14:00
8
Yvonne Barelds
loop groep de lutte
1:14:10
9
Oranda Kanter
Oldenzaal
1:15:44
10
Sabine Teunissen
Hengelo Ov
1:15:51
11
Marianne Leeuwen
Almelo
1:17:03
12
Anny Vaneker
Losser
1:18:24
13
Jacquelien Lohrmann
Oldenzaal
1:18:43
14
Astrid Benerink
Denekamp
1:19:01
15
Annelore Rorink
Enschede
1:19:16
16
Ans Scholte
Enschede
1:19:20
17
Mirjam Kole
Hengelo Ov
1:20:17
18
Ilona Geerdink
loop groep de lutte
1:20:39
19
Astrid Versteeg
loop groep de lutte
1:21:51
20
Elly Kothe
Oldenzaal
1:22:12
21
Marijke van der Veer
Losser
1:24:00
22
Sonja Kruse
Borne
1:24:23
23
Stefanie Veltkamp
1:25:38
24
Lucia Ruiter
Oldenzaal
1:26:01
25
Marian Smitskamp-Tabor
Borne
1:26:21
26
Rini Leverink-Nijland
Borne
1:26:50
27
Lidwien ten Brinker
Glane
1:27:07
28
Baukje Dolron
Losser
1:27:07
29
Nellie van den Broek
Losser
1:27:46
30
Fini Vollenbroek
Losser
1:27:46
31
Mea Kriek
Soest
1:28:10
32
Elly Benscheidt
Losser
1:29:59
33
Elly Sprangers
Enschede
1:30:30
34
Belinda Bokxen
Enschede
1:30:42
35
Gerda Smits-Bonte
Borne
1:30:45
36
Carmen Mulders
Oldenzaal
1:31:13
37
Truus Engelbertink
Oldenzaal
1:32:05
38
Sientje Oelen
Vroomshoop
1:32:30
39
Marjo Nijmeijer
Losser
1:33:29
40
Marijke Leusink
Overdinkel
1:34:23
41
Agnes van der Tol
Hengelo Ov
1:42:27
42
Corinne Schenk
Hengelo Ov
1:45:00
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Stokvis
Enschede
16:37
2
Gerhard Buning
Enschede
16:40
3
Melvin v.d. Voet
Enschede
16:53
4
Frank Pol
Hengelo Ov
17:03
5
Bart Withag
Enschede
17:06
6
Arnold Jannink
Almelo
17:32
7
Michiel Ruiter
Heino
17:42
8
Theo Schootman
Neede
17:42
9
Gerben Franke
Borne
17:43
10
Johny Rower
Enschede
17:51
11
Raymond Snippert
's-Gravenhage
18:34
12
Roy Thijman op Smeijer
Losser
18:43
13
Roy te Lintelo
Enschede
19:16
14
René Hartman
Tilligte
19:20
15
Volker Gensch
Gronau (GER)
19:28
16
Frank Bouwman
Enschede
19:40
17
Peter Nisser
Goor
19:55
18
Johan Pape
Vriezenveen
20:26
19
Nick van 't End
Losser
20:40
20
Kris Achterkamp
Holten
21:04
21
Theo Kosters
Goor
21:07
22
Derek Beeftink
Hengelo Ov
21:42
23
Mark Visschedijk
loop groep de lutte
21:56
24
Arnold Meyerink
Losser
22:05
25
Hans Meijer
Loop groep de lutte
22:55
26
Coen van de Rakt
Doetinchem
23:11
27
Bernhard Herbert
Bergentheim
23:15
28
Rick Bouwhuis
Overdinkel
23:17
29
Mitchel Musters
Oldenzaal
24:02
30
Pieter van der Kruis
Nijmegen
24:12
31
Niek Buyvoets
Oldenzaal
24:26
32
Bernd Steinbock
Bad Bentheim (GER)
24:42
33
Jeffrey de Gier
Oud Loosdrecht
25:51
34
Hennie Bulthuis
Oldenzaal
26:09
35
Bert Alfrink
Glane
26:25
36
Leo Fiselier
Losser
26:29
37
Erwin Suthof
Losser
27:23
38
Herman Postma
Losser
27:52
39
Hans van Seijen
Enschede
28:14
40
Jan de Wit
Apeldoorn
29:36
41
Bart de Vries
Losser
31:14
42
Bob van Huizen
Losser
34:03
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
Boekelo
18:41
2
Hilde Pape
Vriezenveen
18:56
3
Monique Kropmans
Losser
19:12
4
Saskia Bekhuis
Enschede
19:18
5
Erna Wilmink
Enschede
20:39
6
Wendy Steenbeeke
Losser
21:13
7
Adele Smits
Oldenzaal
21:22
8
Marleen Herbert
Bergentheim
21:56
9
Irma van Gils
Weert
22:04
10
Anouk Fischer
Losser
22:34
11
Jeanell Vollenbroek
Losser
22:54
12
Cobi Pape-Schokker
Vriezenveen
23:05
13
Birgit Benscheidt
Losser
23:27
14
Manon Wilschut
Hengelo Ov
24:00
15
Martine Withag
Enschede
24:13
16
Ingrid Stoffers
Enschede
24:45
17
Lies van Langen
Oldenzaal
24:53
18
Anouk Folkner
Enschede
25:11
19
Marion Golbach
Losser
25:25
20
Simone van der Stelt
Losser
25:30
21
Lucy van der Meer
Oldenzaal
25:31
22
Anneke Scholten
Reutum
25:36
23
Stefanie Timmerhuis
Mariaparochie
25:47
24
Merlin Vollenbroek
Losser
25:47
25
Angele ten Berge
Losser
25:54
26
Christa Beimer
Enschede
25:58
27
Maryke Rower-Lowels
Enschede
26:03
28
Miranda Lansink
OLC 93
26:11
29
Karin Haven
Oldenzaal
26:32
30
Jeanet Westerman
Gramsbergen
26:34
31
Hella Klieverik
Oldenzaal
26:42
32
Elly Keur
Losser
26:49
33
Maureen Visser
Losser
26:58
34
José de Vries
Losser
27:46
35
José Punt
Oldenzaal
27:49
36
Marianne Berkhof
Oldenzaal
28:15
37
Marielle Fransman
Nijmegen
28:17
38
Tamara Hagting
Enschede
28:29
39
Christel ter Horst
Losser
28:30
40
Betsy Kienhuis
Almelo
29:23
41
Femke van der Berg
Losser
29:38
42
Truus Eelderink
Overdinkel
30:16
43
Marianne Delfgaauw
Oldenzaal
30:49
44
Susanne Fransman
Enschede
30:51
45
Gerdi Heydemann
Overdinkel
31:39
M PUP, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Keulstra
Boekelo
9:03
2
Ellen Punte
Losser
9:06
3
Daphne Bijvoets
Oldenzaal
9:36
4
Carien Geissler
Losser
10:00
5
Astrid Varenhorst
Losser
10:00
6
Sonja Twehues
Losser
10:21
7
Lotte Heerink
Losser
10:40
8
Elske Brinkhof
Losser
10:54
9
Hinke Spanjer
Losser
10:54
10
Mirthe Lisa van Leeuwe
Hengelo Ov
11:03
11
Susan Heerink
Losser
12:37
12
Wieteke van der Stelt
Losser
14:05
J PUP, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Nijland
Saasveld
7:27
2
Timo Gerritsjans
Delden
7:54
3
Stijn Siesen
Delden
7:54
4
Jurriën Lensen
Losser
7:55
5
Sander Vlutters
Losser
8:37
6
Kevin Lensen
Losser
8:39
7
Lars Hesselink
Losser
8:47
8
Sven Meerdink
Winterswijk
8:48
9
David Lensen
Losser
9:16
10
Florian Stuivenberg
Losser
9:22
11
Joris Hermsen
Oldenzaal
9:37
12
Tom Hesselink
Losser
9:47
13
Karlijn Oude Bennink
Oldenzaal
9:52
14
Wouter Lenting
Oldenzaal
11:39
15
Jordi olde Scheper
Losser
12:37
M JUN, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
De Lutte
7:34
2
Eline Vollenbroek
Losser
7:51
3
Judith Varenhorst
Losser
8:12
4
Manon Herbert
Bergentheim
8:41
5
Loes Heerink
Losser
9:02
6
Sanne Vaneker
Losser
9:04
J JUN, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Humphrey jr Fridt
Borne
7:15
2
Remco Selen
Losser
7:16
3
Sjoerd Geissler
Losser
7:24
4
Joost Hazekamp
Losser
7:32
5
Mark Vlutters
Losser
7:49
6
Ruud Vaneker
Losser
7:53
7
Ton Telgenkamp
Losser
8:11
8
Florian Benscheidt
Losser
8:18
9
Arnoud Beeris
Huis ter Heide Ut
8:28
10
Daan Vaneker
Losser
8:34
11
Niek Aveskamp
Losser
8:46
12
Matthijs Corné v Leeuw
Hengelo Ov
9:18
13
Stan Bloemen
Oldenzaal
9:58
14
Peter Lenting
Oldenzaal
11:45
AMICON
Uitslagen.nl
13-04-2003 17:39