Uitslagenlijst 10 van Halsteren

Halsteren - Zondag 6 april 2003

SEN, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
29:31
2
Frans Reuvers
Diomedon
31:54
3
Jack Hopmans
Spado
32:23
4
Franky Beljaars
Nederland
33:16
5
Patrick van Meer
THOR
33:49
6
Jack Govers
Spado
34:40
7
Corne Keijl
Spado
36:10
8
Francois van Dijke
Loopgroep PK
36:50
9
Peter Lauret
Loopgroep PK
36:58
10
Richard Marijnissen
THOR
37:47
11
Tini de Rooy
AVR '90
38:16
12
Taco Jansen
Scorpio
41:02
13
Ton Rijsdijk
Diomedon
41:09
14
Pieter Luijten
Diomedon
42:06
15
Rogier van Meenen
Terheijden
47:16
16
Robert van de Berge
Sprint
53:42
M40, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Bart
AV '56
33:04
2
Anton van Overveld
THOR
33:29
3
Corne Haast
Spado
33:32
4
Jan de Wilde
AV '56
35:15
5
Albert van den Bedum
Spark
35:20
6
Jack van Ginniken
Scorpio
35:24
7
Kees Franken
Spado
36:25
8
Tim Taylor
Diomedon
37:14
9
Peter van den Boom
Spado
37:17
10
Wim Vroegop
Olympia Halsteren
39:06
11
Wilko van den Broek
DJA
39:14
12
Bert van Drunen
Diomedon
40:22
13
Giel van Zunderd
Spado
40:30
14
Rene van Belzen
Spado
44:44
15
Peter Borremans
Spado
48:39
M50, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Kooman
Spado
36:33
2
Harry Reynaers
THOR
38:12
3
Jan Brouwers
THOR
39:28
4
Rinus van Koulil
DJA
39:40
5
Leo Reijnders
Diomedon
42:07
6
Rinus Groot
Loopgroep PK
42:31
7
Wijnand van Oorschot
Veteranen Nederland
42:33
8
Rini Marijnissen
THOR
43:00
9
Peter Bogers
THOR
45:11
10
Guus Stuart
Spado
48:12
M60, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Scorpio
39:54
2
Cor Bril
Veteranen Nederland
41:59
3
Herman den Boer
Spado
42:54
4
Ad van de Watering
Spado
44:56
DAM, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Kools
Spado
40:48
2
Laura Huijbregts
Olympia Halsteren
41:27
3
Lotte van den Boom
THOR
42:47
D35, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine van Overveld
THOR
42:58
2
Yvonne van Langen
THOR
43:27
3
Conny van de Watering
Spado
48:18
4
Anita van de Zande
DJA
56:39
D45, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joleen Jansen Melse
Spado
40:30
2
Marlies van Eekeren
Nederland
46:48
3
Bep Tielemans
Olympia Halsteren
47:56
4
Hanny Adriaansen
Bergen op Zoom
48:49
MTRIM, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van Oorschot
Halsteren
38:49
2
Remy Buuron
Oud Gastel
38:55
3
Jan van Loenhout
Nederland
39:22
4
Rini Nefs
Nederland
39:38
5
Kees van Gemert
Willemstad Nb
39:47
6
Roy Naastenpad
Hoogerheide
39:59
7
Peter van Gils
Prinsenbeek
40:17
8
Joris Brouwer
Raamsdonk
41:03
9
Joop Jongbloed
Wouw
41:04
10
Hans Dietz
Breda
41:22
11
Hidde Huismans
Bergen op Zoom
42:45
12
Bart Nefs
Halsteren
42:53
13
Andre Blok
Steenbergen Nb
43:01
14
Jos Ooms
Nederland
43:12
15
Ronald Schats
Halsteren
43:22
16
Herman van Oost
Nederland
44:02
17
Peter Uitdewilligen
Halsteren
44:11
18
Bos
St maartensdijk
44:35
19
Hans Vogel
44:48
20
Stefan van Reijen
Bergen op Zoom
45:06
21
Eric Nefs
Halsteren
45:46
22
Van de Berg
Steenbergen
45:58
23
Geert van Meel
Steenbergen Nb
45:59
24
Ruud de Bruin
Bergen op Zoom
46:19
25
Danny van Ginneken
Halsteren
46:29
26
Johan Bosters
Nederland
46:41
27
P van de Water
Bergen op Zoom
46:45
28
Piet Schijf
Halsteren
47:27
29
Jan den Ridder
Huijbergen
47:55
30
Gerard Woestenburg
Rijsbergen
47:57
31
Louis de Koning
Rijsbergen
48:03
32
Ton Huisman
Bergen op Zoom
48:13
33
Jos Dooremaal
Halsteren
48:15
34
Sebastiaan Helmons
Halsteren
48:20
35
Hans Pardaan
Nederland
50:16
36
Frank Holl
Halsteren
50:41
37
Wim Bijkerk
Halsteren
50:49
38
Frank van Meenen
Breda
51:26
39
Meino Dam
Halsteren
52:36
40
Anton de Jong
Hoogerheide
1:00:46
DTRIM, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greet Langenberg
Halsteren
50:50
Uitslagen.nl
06-04-2003 16:35