Uitslagenlijst Open Zaans Kampioenschap

Krommenie - Zondag 6 april 2003

M, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Romkes
Zaanland
53:30
2
Gerard v.d. Berg
Hylas
55:48
3
Nico Krijgsman
Lycurgus
56:28
4
John Duinmeyer
DEM
56:45
5
Michel Drijfhout
Lycurgus
58:00
6
Jan van der Veer
Lycurgus
59:28
7
Pieter Meijer
Lycurgus
1:00:17
8
Sjaak Betjes
Lycurgus
1:03:44
9
Olof Glorie
Trias
1:13:15
10
Johan Duineveld
Lycurgus
1:18:08
MVET1, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louis Dam
Trias
55:45
2
Jaap Velserboer
Lycurgus
59:33
3
Flip Valk
Zaanland
1:01:01
4
Rob Emmerig
Lycurgus
1:02:23
5
Ron Kroese
Lycurgus
1:02:29
6
Will Conijn
Lycurgus
1:04:33
7
Eric Wind
TAS '82
1:04:56
8
Leo Glas
Lycurgus
1:09:23
9
Andre geuke
Lycurgus
1:12:48
10
Melchert Kok
Lycurgus
1:15:11
11
Jurrien Krol
Lycurgus
1:27:21
MVET2, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob de Vries
Veteranen Nederland
59:50
2
Gerrit vd Berg
Veteranen Nederland
1:00:35
3
Jean Freese
Lycurgus
1:03:26
4
Zacharias v Kesteren
TAS '82
1:05:10
5
Henk Heesterbeek
DEM
1:06:55
6
M. Idrissi
Veteranen Nederland
1:08:19
7
Hans de Gooijer
Lycurgus
1:09:28
8
Rene Cornet
Lycurgus
1:10:46
9
Hans van Gelderen
Lycurgus
1:10:58
10
Gerard Glas
Lycurgus
1:14:18
11
Henk Kager
TAS '82
1:17:42
12
Joop Keetman
Lycurgus
1:30:41
MVET3, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A. Garcia Barnes
Lycurgus
1:09:59
2
Jon Kruijt
Lycurgus
1:10:23
3
Jaap Klomp
Zaanland
1:15:21
4
Henk Dolstra
Veteranen Nederland
1:19:07
5
Freek Sikkema
Lycurgus
1:28:29
V, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka Betjes
Lycurgus
1:06:58
2
Sabine Takkenberg
Lycurgus
1:20:30
3
Marcia Posma
Lycurgus
1:21:30
VVET1, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien Scheelings
Lycurgus
1:15:11
VVET2, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Hartnack
Lycurgus
1:09:37
VVET3, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lilian Schreuder
AV Castricum
1:19:56
MTRIM, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Kuyer
Assendelft
58:07
2
Sander Koning
Zaandam
1:00:59
3
Cor Grabijn
Westzaan
1:04:47
4
Gerard Biersteker
Heerhugowaard
1:04:53
5
Marcel Telman
Heerhugowaard
1:04:53
6
C. Zoon
Akersloot
1:06:05
7
Hans van Urk
Oostzaan
1:06:08
8
Kees van der Voort
Krommenie
1:06:10
9
Andre Stam
Krommenie
1:06:58
10
Jos Noom
Heemskerk
1:08:04
11
Douwe Thesing
Zaandam
1:08:16
12
Peter Beudeker
Krommenie
1:08:20
13
Theo Danenberg
Hoorn
1:09:25
14
Adri van Doodewaerd
De Bilt
1:09:26
15
Aaldrik Koops
Zaandam
1:09:43
16
Jan Willem Oosterveld
?
1:09:49
17
Bob Oegema
Krommenie
1:09:50
18
Marco Tel
Wormerveer
1:11:19
19
Peter Lansbergen
Assendelft
1:11:36
20
Guus Meyer
Hoorn
1:12:42
21
Pieter Dijkman
Markenbinnen
1:13:44
22
Karst v.d.Sluis
Krommenie
1:13:55
23
Jos Harthoorn
Assendelft
1:14:01
24
Ronald de Jong
Purmerend
1:14:14
25
Gerard v Kleef
Wormer
1:14:40
26
Kees de Gooyer
Zaandam
1:14:50
27
Jan Boon
Oosthuizen
1:15:03
28
Klaas Lakeman
Amsterdam
1:15:10
29
Koos Groot
Zaandam
1:15:16
30
Theo van Norden
Uitgeest
1:15:53
31
John Beyer
Assendelft
1:16:19
32
Rob Groot
Zaandam
1:17:16
33
Jan Zonneveld
Schagen
1:18:35
34
Steven J. Crok
West Knollendam
1:19:10
35
Bas Groot
Krommenie
1:19:16
36
Jan Hendriks vd Weem
Westzaan
1:19:56
37
Lex de Boer
Avenhorn
1:20:36
38
Simon Oudt
Blokker
1:22:33
39
Jordy de vries
Zaandijk
1:25:03
40
Fons Hotmann
Zaandam
1:27:13
41
Rob v Raamsdonk
Krommenie
1:28:08
42
Jan de Weerd
Berkhout
1:28:36
43
John Verberne
Heerhugowaard
1:30:08
44
Fred Goveia
Wormer
1:32:28
45
Evert van Roekel
Krommenie
1:34:56
VTRIM, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jane de Boorder-Lyimo
Assendelft
1:10:50
2
Hetty v Bergen
Wormerveer
1:13:23
3
Hanny v.d. Voort
Krommenie
1:19:23
4
Nel de Goede
Uitgeest
1:22:43
5
Ria Reuzenaar
Krommenie
1:24:15
6
Carin v Bockxmeer
Blokker
1:33:15
7
Ria Poel
Castricum
1:34:32
8
Adri Bom
Krommenie
1:34:56
9
Hermine Luhulima
Wormerveer
1:41:42
10
Lia Noom
Krommenie
1:41:42
uitslagen ook op www.avlycurgus.nl
Uitslagen.nl
06-04-2003 13:20