Uitslagenlijst 4e Touwen Halve Marathon

Ommen - Zaterdag 5 april 2003

H -39, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Linckens
Ommen
18:43
2
Martijn van Goor
Hollandscheveld
19:10
3
Jan Groot
Hardenberg
20:25
4
Rik Minkjan
Ommen
20:36
5
Martin de Jonge
Vroomshoop
21:03
6
Martin Luteijn
Zuidwolde
24:25
7
David Dekker
ommen
31:49
H +40, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Nijboer
Sibculo
19:39
2
J Ekkel
Vroomshoop
20:29
3
G Kuilder
Vroomshoop
21:42
4
Marco Vlaming
Ommen
23:24
5
Joh Nijland
IJhorst
23:39
6
Marinus Woertink
Ane
23:47
7
Dick Leemkuil
Deventer
26:47
8
P Borgman
Dedemsvaart
28:50
9
Jurrie Kroon
Ommen
29:31
D -34, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
21:37
2
Sanne Woertink
Ane
23:45
3
Marleen Herbert
Bergentheim
24:39
4
Aileen vd Neut
Ommen
25:36
5
Anouk Deemter
Hardenberg
26:09
6
Jolanda Nijboer
Bergentheim
26:16
7
Miranda Reijnders
Ommen
28:35
8
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
28:35
9
Jorinde Naarding
Ommen
29:09
10
Ciska Jansen
Ommen
29:15
11
Rianne Dijk
Ommen
29:33
12
Paulien Poelarends
Arrien
29:34
13
Marjan Kappert
Dedemsvaart
29:47
14
Gerlin de Lange
Ommen
30:53
15
Krista Tjerkstra
Ommen
30:53
16
Paula van Doorn
Ommen
31:28
17
Brenda Gruppen
ommen
34:16
D +35, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
25:33
2
Cobi Pape
Vriezenveen
25:59
3
Martje van Dalen
Hoogeveen
30:33
4
Corry Maasdamme
Utrecht
31:28
H -39, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Kelder
Den Ham
38:44
2
Manfred Boer
Ommen
39:06
3
Richard Willems
Ommen
39:59
4
E Post
Bergentheim
40:44
5
Gerard Kroes
Oldebroek
41:31
6
Erik Kappert
Wijhe
43:12
7
Anton Lenders
Weert
47:09
8
hr. Bakker
Heino
50:46
9
G. Kok
Nieuwleusen
51:38
10
B Visscher
Zwolle
53:51
11
Jan Haagsma
Hoogeveen
56:17
12
P Vreeman
Groningen
58:05
13
E van Leussen
Nieuwleusen
59:24
H +40, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Deemter
Hardenberg
36:27
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
38:23
3
Arie Reurink
Balkbrug
40:14
4
Donald van den Berg
Leek
43:52
5
Jelco Bosma
Hoogeveen
44:33
6
Jos Kleinlangevelsloo
Heino
44:56
7
Dirk Timmermans
Heemse
46:14
8
Bart Nijstad
Zwolle
46:29
9
Jan Timmermans
Heemse
47:00
10
Evert Bos
Vriezenveen
47:18
11
Jan Fransen
Hasselt
49:03
12
Johan van Santen
Nunspeet
49:47
13
H Veurink
Ommen
50:13
14
Gerard Beumer
Dalfsen
50:16
15
B J Kosse
De Krim
50:17
16
Tom Turksema
Swifterbant
50:18
17
Harry vd Vegt
Raalte
51:18
18
Johannes Kuilder
Almelo
54:58
19
Henk Dokter
Heerde
55:29
20
A Koetsier
Holten
57:40
21
Huib van de Horst
Tzummarum
59:54
D -34, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra vd Vegt
Raalte
53:17
2
Esther Kamphuis
Ommen
57:42
D +35, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geerje Boelen
Zuidwolde
1:00:26
2
Jennie Scholten
Hardenberg
1:03:01
3
B Horst - Van Harte
Ommen
1:08:51
H -39, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
1:10:27
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
1:13:18
3
Andre Plette
Oldebroek
1:15:29
4
Johan Hulzebos
Zuidwolde
1:17:13
5
Erik Brink
IJsselmuiden
1:20:05
6
Jan Grissen
Westerhaar
1:26:33
7
Gert Berenst
Vroomshoop
1:27:47
8
Han Stegeman
Deventer
1:27:48
9
Henny Berends
Balkbrug
1:29:29
10
Jasper Klein
Dedemsvaart
1:31:01
11
Jan Schuurs
Den Ham
1:31:01
12
Theo Ramaker
Marienberg
1:31:38
13
Ronnie Eilert
Lemelerveld
1:33:31
14
Wim Ramaker
Marienberg
1:36:03
15
Domien van der Weide
Dedemsvaart
1:36:52
16
Roelof Stadman
Apeldoorn
1:36:54
17
Bert Smit
Bruchterveld
1:41:16
18
Ben Roeten
Ommen
1:42:12
19
Paul Slot
Dalfsen
1:42:29
20
Bert Snijders
Gramsbergen
1:42:54
21
Jan Hindriks
Marienberg
1:43:56
22
Henk Middelveld
Nieuwleusen
1:47:25
23
Arjan Eikelboom
Hardenberg
1:47:30
24
Martijn Reurink
Vriezenveen
1:48:37
25
Andre Schuurman
Hengelo
1:48:58
26
Jan Timmer
Gramsbergen
1:53:02
27
Aart Ramaker
Marienberg
1:55:32
28
E Binnenmars
Marienberg
1:59:49
H +40, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
1:10:05
2
Arend Ramaker
Gramsbergen
1:15:36
3
Peter Rolink
Erica
1:18:00
4
Dick Sanderman
Rijssen
1:18:35
5
Jacob Renkema
Nijverdal
1:20:08
6
Albert Oldehinkel
Radewijk
1:21:10
7
Harry Breukelman
Hardenberg
1:23:23
8
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
1:24:22
9
Eduard Kruiper
Haarle
1:25:36
10
Johan Willems
Ommen
1:25:59
11
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:26:01
12
Roel Stevens
Noordscheschut
1:26:03
13
Henk Meppelink
Gramsbergen
1:26:52
14
Johan Carsouw
Zuidwolde
1:29:42
15
Henk van Duuren
Hardenberg
1:30:55
16
Harry Martens
Hoogeveen
1:31:17
17
Klaas Dekker
Zaandam
1:32:31
18
J de Zwaan
Harderwijk
1:33:53
19
J A Kamphuis
Vroomshoop
1:33:55
20
Arend Enting
Westerbork
1:34:07
21
Hendrik Jan Korterink
Wezep
1:34:56
22
Bert de Lange
Hardenberg
1:36:02
23
Fokke Wind
Den Ham
1:36:07
24
Jan Bos
Steenwijkerwold
1:36:19
25
Arie Drogt
Balkbrug
1:36:59
26
Tonnie Plas
Klazienaveen
1:37:01
27
Jan Kok
Vroomshoop
1:37:27
28
Jans Kuipers
Klazienaveen
1:37:48
29
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
1:38:07
30
Albert Timmerman
Staphorst
1:38:31
31
Jan Naarding
Ommen
1:39:02
32
Hans Lochtenberg
Ommen
1:39:16
33
Roelof Veurink
Den Ham
1:41:42
34
H Enoch
Den Ham
1:42:11
35
Rene Reurink
Ommen
1:42:40
36
Jan Faber
Westerbork
1:43:33
37
Herman van den Berg
Aadorp
1:43:44
38
Bert Vreeman
Ommen
1:45:09
39
Hans Vilsteren
Almelo
1:46:07
40
Wim Meijerink
Ommen
1:46:31
41
Koos Wolterink
Hardenberg
1:46:43
42
Jan Folkers
De Krim
1:47:17
43
Hans Cazemier
Hardenberg
1:49:19
44
Jan Linthorst
Oudleusen
1:50:40
45
Gerrit Sluijer
Den Ham
1:52:08
46
Freddy Jansen
Ommen
1:52:20
47
Lucas Vermeeren
Ommen
1:52:36
48
Theo Hijkoop
Overdinkel
1:52:37
49
Nico Wassens
Dedemsvaart
1:55:00
50
Jan Pezy
Vriezenveen
1:57:00
51
Henk Jan Jansen
Ommen
1:57:25
H +50, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Kloppenberg
Liederholthuis
1:19:32
2
Arnold Stoop
Biddinghuizen
1:24:22
3
Cees Meijer
Hoogkarspel
1:24:40
4
Albert Horsman
Nijverdal
1:25:49
5
Herman Bouwhuis
Den Ham
1:28:47
6
Jan Stege
Weerselo
1:31:31
7
Flip Nijhof
Elburg
1:32:23
8
Freek Vosjan
Hardenberg
1:32:40
9
Hans Klein
Dedemsvaart
1:33:39
10
Henk Nimeyer
Koekange
1:35:24
11
Gerrit Greven
Steenwijk
1:35:40
12
Henk Schuurman
Lemele
1:35:52
13
Hans Overduin
Warmond
1:37:26
14
Jan Stuiver
Zwolle
1:37:32
15
Harrie Fokens
Nieuwleusen
1:38:31
16
Gerard Koggel
Geesteren
1:38:58
17
A Hoorn
Balkbrug
1:41:03
18
Roel Roerig
Apeldoorn
1:41:30
19
K Regelink
Vollenhove
1:42:10
20
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:44:28
21
B Schutte
Ommen
1:46:30
22
Dik Gijzen
Vriezenveen
1:46:42
23
Herman van der Sluis
Dedemsvaart
1:47:13
24
Herman Martens
Ommen
1:47:55
25
Thijs Likkel
Coevorden
1:51:18
26
Jan Kollen
Hollandscheveld
1:55:42
27
Marcel Roolvink
Almelo
1:55:48
28
Rob van Beekum
Arrien
1:57:05
29
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
2:03:42
30
Ferdi Mik
Almelo
2:03:53
31
Kanne Bloem
Zwolle
2:03:54
32
A Maring
Zwolle
2:04:39
33
Gerrit Mulder
Zwolle
2:05:47
34
Cor Westhuis
Dalfsen
2:05:48
35
Dieks Eerbeek
Dalfsen
2:20:06
D -34, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Wessels
Zuidwolde
1:52:07
2
Edith Braakman
Ommen
1:59:38
D +35, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Detert
Weerselo
1:31:30
2
Wobby Roolvink
Almelo
1:45:46
3
Greet Dekker
Zaandam
1:48:03
4
Marry de Lange
Arrien
1:57:05
5
Ans Nijhoff
Elburg
2:04:19
6
Marjan Melenhorst
Lemele
2:05:46
ATLETEN BEDANKT VOOR JULLIE SPORTIEVE INZET

Uitslagen op www.uitslagen.nl
HOOFDSPONSOR: TOUWEN TAPIJT EN GORDIJNEN - OMMEN
www.uitslagen.nl
05-04-2003 16:16