Uitslagenlijst Binnenmaasloop

Mijnsheerenland - Zaterdag 29 maart 2003

HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dijk van Ed
Spark
1:15:56
2
Keehnen Paul
Spark
1:19:54
3
Nuninga Bert
AV Papendrecht
1:21:34
4
Blokland Andre
Pijnenburg
1:23:31
5
Kleinjan Peter
Energie
1:23:36
6
Maris Annewillem
Groene Ster
1:29:56
7
Duinhouwer Danny
Delta Sport
1:30:23
8
Nieuwnhuizen Alex
Waterweg
1:30:29
9
Dijk van Rob
Tenaco
1:30:42
10
Berg van der Wout
Delta Sport
1:30:43
11
Abma Syb
AAA
1:31:11
12
Maanster Dwight
Delta Sport
1:31:21
13
Hamels Cor
Hercules
1:31:26
14
Lobrink Martin
Energie
1:36:22
15
Klaveren van Hans
Energie
1:36:50
16
Huls Eric
Loopservice Nederlan
1:43:55
17
Bakker John
Zevenbergen
1:45:38
H40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nugteren ton
Energie
1:13:19
2
Westerlaken Hans
Energie
1:16:53
3
Oemraw Amriet
Rotterdam Atletiek
1:17:27
4
Hoeven van der Leo
Spirit Oud Beijerlan
1:17:29
5
Vroegop Wim
Olympia Halsteren
1:21:17
6
Haas de Cor
Energie
1:36:23
7
Dartelen van Peter
Energie
1:37:20
8
Vlieshout Paul
Loopgroep PK
1:41:03
H45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vermaas Henk
Spirit Oud Beijerlan
1:21:03
2
Kolloffel Ronald
Waterweg
1:22:01
3
Wingerden van Piet
Veteranen Nederland
1:24:48
4
Rosmolen John
Spirit Oud Beijerlan
1:24:57
5
Graaf de Ed
Spark
1:25:16
6
Drunen van Bert
Diomedon
1:28:08
7
Elve Edwin
Flakkee
1:28:51
8
Nagtzaam Peter
AVR '90
1:29:37
9
Leest van Wim
Groene Ster
1:30:02
10
Meijden van der Piet
Mijnsheerenland
1:31:27
11
Legerstee Ton
Energie
1:36:27
12
Vrijhof Robert
Energie
1:38:32
13
Griep Hans
Spark
1:39:04
14
Plooij Peter
Schiedam
1:43:25
H50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schimmel Gerrit
Spirit Oud Beijerlan
1:22:36
2
Tielen Bert
Groene Ster
1:23:54
3
Recourt Dick
Hercules
1:25:08
4
Merwe v.d.Arie
Spark
1:27:57
5
Sliep Koos
Spark
1:32:19
6
Reijnders Leo
Diomedon
1:34:18
7
Bovenberg Bart
Spirit Oud Beijerlan
1:41:02
8
Linthuis Guus
Mijnsheerenland
1:44:48
H55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoon Wim
Veteranen Nederland
1:33:04
2
Duinhouwer Cor
Delta Sport
1:37:21
3
Marcus Joop
Veteranen Nederland
1:39:59
4
Bal Kees
Flakkee
1:42:56
5
Rutjes Toon
Loopgroep PK
1:51:55
H60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meer van Jan
Groene Ster
1:38:45
2
Hartsema Cor
Veteranen Nederland
1:38:55
3
Bart Gerrit
Puttershoek
1:43:05
4
Berg v.d.Dick
Energie
1:48:02
5
Kamp Jan
THOR
1:50:21
6
Schneider Klaus
Spirit Oud Beijerlan
1:52:49
7
Duizendstra Klaas
Loopgroep PK
1:53:54
8
Meijdam Ger
Veteranen Nederland
1:53:54
9
Wieringen van Wout
RWV
2:04:06
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Witte van de Maaike
Energie
1:29:16
2
Luijendijk Evelijn
AAA
1:40:30
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drongelen Anita
AAA
1:39:26
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zuidema Marjorie
Rotterdam Atletiek
1:38:51
V45+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brouwer Els
Friesland
1:46:49
2
Gemert van Carla
Loopgroep PK
1:51:55
REC, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Graaf de Nico
Puttershoek
1:24:32
2
Vette de Marcel
Oud Beijerland
1:24:43
3
Maas van der Hans
Strijen
1:28:37
4
Odijk Bonno
Puttershoek
1:28:59
5
Leenheer Rob
Rotterdam
1:29:07
6
Magnin Ebel
Numansdorp
1:29:12
7
Klaris Rob
Spijkenisse
1:29:34
8
Verbaas Henk
Puttershoek
1:29:43
9
Brinkman Arjan
Zeist
1:29:59
10
Silvis Kees
Barendrecht
1:30:14
11
Neef de Hans
's-Gravendeel
1:30:39
12
Gilst van jan
's-Gravendeel
1:30:50
13
Lodder Piet
Hendrik Ido Ambacht
1:30:56
14
Bons Adrie
Numansdorp
1:31:13
15
Melis Anton
Oud Beijerland
1:31:42
16
Raad de Tomve
Zwijndrecht
1:32:03
17
Peters Fer
Vlaardingen
1:32:16
18
Waardenburg van René
's-Gravendeel
1:32:46
19
Noordam Peter
AAA
1:32:52
20
Linden van der Piet
's-Gravendeel
1:32:56
21
Boer Peter
AAA
1:34:31
22
Hoek van der Anita
Oud Alblas
1:35:03
23
Woude van der Frank
Zwijndrecht
1:35:03
24
Hazelbag Bram
Mijnsheerenland
1:35:57
25
Nagtzaam Edwin
's-Gravendeel
1:36:04
26
Kruithof Richard
Puttershoek
1:36:04
27
Floor Gerard
Rotterdam
1:36:14
28
Everdingen van Roeland
Strijen
1:36:42
29
Warbout Martin
's-Gravendeel
1:36:54
30
Graaff van der Paul
Mijnsheerenland
1:36:56
31
Jagt van de Jaap
1:37:09
32
Breevaart Bravenboer A
Numansdorp
1:37:17
33
Raaymakers Jan
Oud Beijerland
1:37:18
34
Verhaan Ron
Heinenoord
1:37:34
35
Roo de Marc
AAA
1:37:58
36
Noordhoek Teun
Numansdorp
1:38:16
37
Koudstaal Peter
Barendrecht
1:38:24
38
Schippers Ben
Strijen
1:39:02
39
Selten Jan
Numansdorp
1:39:04
40
Jansen Joop
AAA
1:39:25
41
Bas Henny
Alblasserdam
1:39:50
42
Tak Matthijs
Nieuw Beijerland
1:39:54
43
Beijer Sjaak
Oude-Tonge
1:40:21
44
Oosten van Ron
Barendrecht
1:40:22
45
Valster Jan
Krimpen aan den IJss
1:40:29
46
Kempen van Hans
Barendrecht
1:40:39
47
Engels
Strijen
1:40:54
48
Nagtzaam K.
Puttershoek
1:40:59
49
Nieuwendijk
Stelle Runners
1:41:15
50
Pols van der Pieter-Ja
Vianen Zh
1:41:47
51
Gaag van der R.
Hellevoetsluis
1:42:03
52
Hofs Jacques
Spijkenisse
1:42:22
53
Aalderen van Bert
Veenendaal
1:42:32
54
Douwe Roelf
Delft
1:42:46
55
Pieterson van Willem
Rotterdam
1:43:02
56
Werken van Ger
Oud Beijerland
1:43:05
57
Hamburg Leo van
Oud Beijerland
1:43:39
58
Arendonk Bert
Maasdam
1:43:46
59
Craats v.d.Arie
Numansdorp
1:43:46
60
Troost Kees
Numansdorp
1:43:59
61
Klijn Sjaak
Hardinxveld Giessend
1:44:00
62
Vogelaar Joop
Numansdorp
1:44:04
63
Soest van Peter
Rhoon
1:44:21
64
Zon van Martin
Spirit Oud Beijerlan
1:44:31
65
Zuidwijk Jan
Spirit Oud Beijerlan
1:44:33
66
Linden v/d Anita
's-Gravendeel
1:44:40
67
Remmers Hans
Heinenoord
1:44:41
68
Koers Ruud
Oud Beijerland
1:44:43
69
Koper Peter
Mijnsheerenland
1:45:27
70
Pee de Cor
Mijnsheerenland
1:45:36
71
Zwoll van Jura
Middelharnis
1:46:23
72
Knook Andre
Sommelsdijk
1:46:25
73
Mechelen van Chris
Strijen
1:46:39
74
Peet Hans
Puttershoek
1:46:44
75
Westdijk Jan Arie
Strijensas
1:46:57
76
Koning de Rien
Dordrecht
1:47:24
77
Kramer Kok
Rotterdam
1:47:52
78
Veerdonk van der Jim
Spirit Oud Beijerlan
1:48:24
79
Nieuwland van Aad
Hoogvliet Rotterdam
1:48:30
80
Kaap van der Mark
Zevenbergen
1:48:52
81
Schippers Jos
Ridderkerk
1:49:03
82
Bruin de Michel
Puttershoek
1:49:10
83
Ravestein Winstou
AAA
1:49:33
84
Versluijs Gerrit
Alblasserdam
1:49:39
85
Zoeter Kees
Strijen
1:50:20
86
Gool van Arthur René
Zwijndrecht
1:50:31
87
Dorst van Corne
Klundert
1:50:34
88
Degenhart Robert
Mijnsheerenland
1:50:45
89
Baartmans Jan
Steenbergen Nb
1:51:07
90
Geel van Jos
Steenbergen Nb
1:51:18
91
Vermeer At
Numansdorp
1:51:24
92
Meijer frans
1:51:36
93
Goedkoop Jos
Mijnsheerenland
1:51:41
94
Nijsen Jo
Spirit Oud Beijerlan
1:51:45
95
Driel van Ben
Rotterdam
1:51:48
96
Roseboom Peter
Spirit Oud Beijerlan
1:51:50
97
Vermeer At
Numansdorp
1:51:54
98
Slikboer Jody
Heerjansdam
1:51:55
99
Leeuw de Weenen van Ro
Zuidland
1:52:25
100
Speksnijder Hans
Hoogvliet Rotterdam
1:52:39
101
Simons Ad
Hooge Zwaluwe
1:52:46
102
Molsbergen Jan
Rotterdam Atletiek
1:53:30
103
Molsbergen Ed
Puttershoek
1:53:31
104
Sittrop Wibby
Alblasserdam
1:53:48
105
Keizer de Gerard
Rotterdam
1:54:00
106
Pol v/d Frans
Rotterdam
1:54:10
107
Pol v/d Richard
Rotterdam
1:54:11
108
Linden van der Lina
Alblasserdam
1:54:12
109
Twigt Jaqueline
Rotterdam
1:54:12
110
Pellekaan Hugo
AAA
1:54:15
111
Smit Jan
Strijen
1:54:20
112
Dahlhaus Peter
Puttershoek
1:57:28
113
Neels Jaap
Ooltgensplaat
1:57:36
114
Linden v.d.Johan
1:57:36
115
Santen Bernard
Spirit Oud Beijerlan
1:57:37
116
Streefkerk Addie
Oud Beijerland
1:57:37
117
Hoorn van Joop
Oud Beijerland
1:57:38
118
Boer Jan
AAA
1:57:39
119
Post van der Lex
Heinenoord
1:59:45
120
Goudswinkel Wim
Puttershoek
1:59:52
121
Eeuwijk van Ron
Dordrecht
2:00:00
122
Lauvers Janet
Melissant
2:00:27
123
Mourik Lenie
Middelharnis
2:03:46
124
Driel van Leen
Stellendam
2:04:01
125
Vreeker Marjolein
Melissant
2:04:07
126
Groeneveld Henk
2:04:07
127
Zevenbergen Jan
Numansdorp
2:04:50
128
Heida Robert
Dordrecht
2:05:55
129
Stok Martin
Heinenoord
2:08:48
130
Stok Rene
Heinenoord
2:09:03
131
Leeuw van Weenen de Ar
Sommelsdijk
2:11:13
132
Hitzerd Ria
Strijen
2:12:18
133
Huysse P.
Sommelsdijk
2:17:44
134
Oskam Jan
Klaaswaal
2:18:04


Bewolkt, droog, windkracht 2, 15 graden celcius
Sponsors: v/d Wulp Autobedrijven en RABO bank
www.uitslagen.nl
29-03-2003 17:43