Uitslagenlijst Knikkercross

Afferden Lb - Zondag 9 maart 2003

J10, JEUGD 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Creemers
Siebengewald
2:48
2
Bas Hendriks
Boxmeer
2:57
3
Tom Arts
Boxmeer
2:59
4
Gijs Creemers
Siebengewald
3:57
5
Tom van de Cruijsen
Gennep
3:57
M12, JEUGD 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijntje Mertens
Elst
2:48
2
Juul Lavrijsen
Haps
3:02
3
Loes Creemers
Siebengewald
3:08
4
Sanne Hendriks
Boxmeer
3:14
5
Karlijn Mertens
Elst
3:16
6
Marieke Pluk
Venray
3:47
7
Sophie Mertens
Molenhoek
3:49
8
Nicky Teunissen
Venray
3:49
9
Kim Artz
Boxmeer
4:10
J14, JEUGD 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Sommers
Boxmeer
5:23
2
Robin Teunissen
Venray
5:25
3
Tom van Daal
Ottersum
7:28
M16, JEUGD 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richelle Vlenterie
Velden
6:07
2
Loes Lavrijsen
Haps
6:13
3
Myrella Vlenterie
Velden
7:48
J17, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Boomgaars
Ottersum
19:11
KCH, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Poelman
Beuningen
13:03
2
Mart van Rooy
Venray
13:08
3
Jan Poels
Venray
13:17
4
Jarno Boomgaars
Ottersum
13:26
5
Frans Arts
Boxmeer
13:36
6
Carl Sas
Nijmegen
13:39
7
Tom van Deurzen
Gennep
13:55
8
Pim van Deurzen
Gennep
14:23
9
Hans Teunesen
Venray
14:41
10
Hans Zwaan
Wanssum
17:15
11
Jan Duijf
Gennep
19:05
M18, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Creemers
Siebengewald
18:56
KCD, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Top
Overloon
14:44
2
Ans Gerrits
Ottersum
16:40
3
Nel Selten
Venray
16:48
4
Anke Schellekens
Boxmeer
18:58
5
Marjan Hendriks
Boxmeer
19:47
MKH, MIDDEN CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Vlenterie
Velden
30:58
2
Rob Wouters
Nijmegen
31:02
3
Ton van Buren
Velden
31:09
4
Tonnie Tissen
Malden
32:01
5
Marc van Onna
Bemmel
32:39
6
Theo Aben
Ledeacker
33:01
7
Carel Stortelder
Gennep
33:13
8
Jan Wollenberg
Groesbeek
33:33
9
Hennie v/d Cruysen
Gennep
33:56
10
Frans de Waal
Wijchen
34:43
11
Jurgen Wagner
Krefeld (GER)
34:46
12
Piet Aarts
Wanssum
35:48
13
Eric Corstjens
Gennep
36:16
14
Ben Janssen
Milsbeek
36:52
15
Chris Hopman
Ottersum
37:15
16
P. Gerrits
Cuijk
37:39
17
Piet Ponjee
Bergen
37:42
18
Ronald Rikken
Nijmegen
37:52
19
Theo Toonen
Siebengewald
39:00
20
Geert Flinkers
Venray
39:54
21
J. Gerbecks
Afferden
40:30
22
Joop Coolen
Wijchen
41:11
23
Gerard v/d Heuvel
Gennep
43:18
24
Jan Thijssen
Cuijk
46:16
25
Thijn Jozephs
Gennep
46:24
26
Eric Thijssen
Rotterdam
47:51
MKD, MIDDEN CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doris Raith
Nutterden (GER)
41:17
2
Henriette Verhoeven
Mill
44:32
3
Nancy Ebben
Wanroy
45:36
4
Trudy Coopmans
Gennep
46:34
LKH, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ed Kosters
Ottersum
40:29
2
Dave Ewalts
Wanssum
41:19
3
Tobias Dijkstra
Nijmegen
44:46
4
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
44:48
5
Theo Heijnen
Venray
45:13
6
Frank v. Hazendonk
Hilvarenbeek
47:53
7
Peter Broekmans
Gennep
47:57
8
Leo Joosten
Boxmeer
49:05
9
Martin Toonen
Siebengewald
50:01
10
Peter v. Florop
Gennep
50:45
11
Charles Wiellersen
Gennep
50:56
12
Ben Vullings
Venray
51:52
13
de Bont
Oeffelt
53:02
14
Han Keunen
Venlo
58:30
15
Voskuilen
Oeffelt
59:01
16
Deschke
Kevelaer (GER)
59:10
LCD, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bep van Dijk
Ottersum
50:35
2
Maria Boomgaars
Ottersum
59:48
LCK, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrik Mulder
Horst
42:49
LCV, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R. Pengel
Nijmegen
45:33
2
Lother Reintjes
Nutterden (GER)
45:46
3
Manfred Raith
Nutterden (GER)
45:50
4
Theo Veenhuis
Malden
48:00
5
Ferdi Pellen
Nutterden (GER)
49:21
6
Gerd Aengenheister
Nutterden (GER)
49:40
7
Peter Bruckner
Nutterden (GER)
52:15
www.uitslagen.nl
09-03-2003 14:56