Uitslagenlijst NK veldloop

Harderwijk - Zondag 2 maart 2003

MSEN, 12000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kamiel Maase
Leiden Atletiek
35:39
2
Sander Schutgens
Pegasus
37:13
3
Stan Rijken
Prins Hendrik
37:21
4
Patrick Stitzinger
Pegasus
37:36
5
Koen Raymaekers
Hellas
37:39
6
Guus Janssen
AV Nijmegen
38:10
7
Sullivan Smith
Phanos
38:28
8
Roger Smeets
Caesar
38:32
9
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
38:39
10
Jeroen van Dijke
Leiden Atletiek
38:46
11
Casper Dirks
Phanos
38:50
12
Robert Smits
Leiden Atletiek
38:57
13
Bob Winter
Phanos
38:58
14
Michiel Otten
Prins Hendrik
39:02
15
Ronald Bassa
De Keien
39:08
16
Jody Tesselaar
Hera
39:11
17
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
39:19
18
Jeroen Zeinstra
Loopgroep PK
39:22
19
Noel Keijsers
Prins Hendrik
39:26
20
Bernard te Boekhorst
Phoenix
39:29
21
Alex van der Meer
Tartlétos
39:33
22
Reinier Burgemeester
Parthenon
39:36
23
Jaco Luijendijk
Leiden Atletiek
39:39
24
Alex van Tilburg
Spado
39:46
25
Mark van Maaren
Prins Hendrik
39:49
26
Ralf Courage
Caesar
39:55
27
Roy van Son
Pegasus
39:59
28
Paul Hagedoren
Loopteam Ed Sligcher
40:00
29
Christian de Lie
AV Castricum
40:01
30
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
40:05
31
Gert van Bergen
Phanos
40:16
32
Robert Jongh
Spiridon
40:20
33
Richard Clevett
GAC Hilversum
40:25
34
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
40:26
35
Ruud Beerepoot
Hera
40:30
36
Abdoel Mohamadi
Atos
40:41
37
René van Dijke
Leiden Atletiek
40:42
38
Martijn Maas
Phanos
40:42
39
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
40:43
40
Benjamin Kok
Impala
40:52
41
Erwan Piriou
Phanos
40:54
42
Frans Roelofs
Prins Hendrik
40:55
43
Christiaan Hemstede
Atletico '73
41:01
44
Ronald van Lanen
Hellas
41:05
45
Vincent Trinthamer
Sparta
41:05
46
Rob Adriaens
Climax
41:13
47
Ruud van der Wal
AV '34 Apeldoorn
41:26
48
Erik Bakker
De Spartaan
41:45
49
Ron Wijnen
Caesar
41:49
50
Hub Kurvers
Caesar
42:00
51
Wilfred van Mill
PSV
42:01
52
Steven Murenbeeld
Phanos
42:06
53
Tonnie Stouten
Veluwe
42:22
54
Paul de Brie
Phanos
42:33
55
Leon Sanderman
AV Rijssen
42:35
56
Michel Goossens
Hellas
42:36
57
Christian Bakker
PSV
42:39
58
Jonathan Hebly
Altis
42:40
59
Bert van Driesten
Athlos
42:43
60
Jan de Groot
Hellas
42:44
61
Barak Achaki
Caesar
42:58
62
Martijn Vos
Loopgroep PK
43:16
63
Frans Jorna
Hellas
43:23
64
Dave Bekers
Asterix
43:36
65
Anton Costeris
Athlon Loopgroep Hee
43:40
66
Matthijs Künzel
Hera
43:43
67
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
43:43
68
Rob Hooning
Attila
43:44
69
Jim Mooij
Hollandia
43:48
70
Marc Rotsaert
AV '40
43:50
71
Thys Feuth
Phanos
43:53
72
Mar-Hein van de Wiel
DAK
44:06
73
Dirk Jan Bijvoet
PSV
44:13
74
Stefan IJmker
Phanos
44:28
75
Fahoud el Hihi
Atos
44:38
76
Rolf de Jong
AV '40
44:58
77
Harry Veldkamp
Cialfo
45:00
78
Ben Plantiga
Groningen Atletiek
45:18
79
Dennis Lambalk
Atos
45:21
80
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
45:23
81
Patrick Temming
AVA '70
45:35
82
Bart Claessens
Caesar
46:58
83
Johann te Peele
Phanos
47:40
84
Ramon Holtus
Parcival
48:21
85
Mario Verwer
Phoenix
48:49
86
Ad Straub
AV '40
49:01
87
Theo Baljon
Leiden Road Runners
51:27
VSEN, 7500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irma Heeren
Cialfo
26:24
2
Marlies Jongerius
AV '56
26:49
3
Miranda Boonstra
Leiden Atletiek
26:55
4
Anita Looper
ARGO '77
27:03
5
Sandra ter Horst
Ciko '66
27:23
6
Pauline Claessen
NSAV 't Haasje
27:42
7
Claartje Raedts
Leiden Atletiek
28:13
8
Marleen van der Graaff
Typhoon
28:25
9
Linda van Wely
Phanos
28:25
10
Barbara Zutt
Hera
28:39
11
Marianne Hoogerbrugge
Haag Atletiek
28:47
12
Edith Kortekaas
Hellas
28:59
13
Ingrid van Lubek
Hellas
29:04
14
Esther van Heerde
KAV Holland
29:10
15
Jenette Tolhoek
Typhoon
29:36
16
Rian van der Burgt
AVV
29:48
17
Petra Sloots
Spark
29:56
18
Stephanie Kortekaas
Sportvereniging Spor
30:40
19
Grada Boschker
Loopgroep Aart Stigt
30:53
20
Annelies Homma
Attila
31:20
21
Wendy Mutsaarts
Generaal Michaelis
31:22
22
Rosa Pieltjes
De Gemzen
31:33
23
Nadine Oldfield
Phanos
31:58
24
Susanne Leunk
Cialfo
34:27
MKORT, 4000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Liefers
AV '34 Apeldoorn
11:35
2
Marko Koers
AV Nijmegen
11:53
3
Rob Detert Oude Weme
AV '34 Apeldoorn
12:03
4
Cor Datema
Prins Hendrik
12:11
5
Ate van der Burgt
Tartlétos
12:12
6
Jeroen Pals
Sprint
12:21
7
Daan Kers
Ciko '66
12:22
8
Rik Bisschop
AV '40
12:22
9
Ruben Scheurwater
Parthenon
12:23
10
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
12:23
11
Pip Tesselaar
Hera
12:29
12
Jeroen van de Biggelaa
GAC Gemert
12:31
13
Erik Niemeijer
Vitalis
12:32
14
Peter Heuschen
GAC Gemert
12:33
15
Jaap van Hooydonk
Loopteam Ed Sligcher
12:34
16
Leon Ineke
NOVA
12:35
17
Adnan Naanaa
AAC
12:35
18
Arno Hoevink
AV '34 Apeldoorn
12:38
19
Patrick Tas
AV '40
12:42
20
Cris Bergmans
Hellas
12:44
21
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
12:49
22
Rens Dekkers
Hera
12:50
23
Mark Leeman
De Sperwers
12:51
24
Maarten van Baardwijk
AAC '61
12:53
25
Wouter Ammeraal
Hera
12:53
26
Arjan Beije
Delta Sport
12:56
27
Remco Ammerlaan
Olympus '70
13:01
28
Evert Gielen
Achilles-Top
13:01
29
Olfert Molenhuis
AAC '61
13:05
30
Ronald Boomkamp
ASV
13:09
31
Werner Helvensteijn
Rotterdam Atletiek
13:09
32
Marcel de Wit
SAV
13:10
33
Sierk Ybema
AV '23
13:10
34
Lamko Hulzebos
HAC '63
13:13
35
Boyd Declercq
Almere '81
13:15
36
Leo van Gent
Sprint
13:16
37
Michel vd Wal
Unitas
13:18
38
Tom Doesburg Smits
AAC '61
13:19
39
Ronnie Jeeninga
Lionitas
13:19
40
Arnout Salome
Kronos
13:19
41
Olaf Bos
Tartlétos
13:20
42
Ronald van den Dungen
Tartlétos
13:22
43
Sander Berk
GAC Hilversum
13:26
44
Matthieu Spekkers
NEA Volharding
13:27
45
Wietse Bouma
AV Nijmegen
13:28
46
Dirk-Jan Demkes
Atletico '73
13:28
47
Dirk-Job Vrijenhoek
Rotterdam Atletiek
13:29
48
Ron Beurskens
Loopgroep PK
13:31
49
Toine Groot
SAV
13:32
50
Paul Swart
Gelre
13:33
51
Dennis Boelen
AAC '61
13:34
52
Pieter Berends
Tartlétos
13:38
53
Roger Heiligers
Caesar
13:39
54
Fulco de Heus
AV '23
13:40
55
Michael Weber
AV '23
13:42
56
Michael Stolwijk
Leiden Atletiek
13:43
57
Marijn van Schoote
Kronos
13:44
58
Jeroen Brandts
Ciko '66
13:44
59
Michel van Kruchten
AAC '61
13:45
60
Geert Immerzeel
De Keien
13:47
61
Ronald de Roos
Hellas
13:52
62
Johan de Visser
Sparta
13:53
63
Gerco Schuitemaker
AV Rijssen
13:55
64
Wouter Kreeft
Ciko '66
13:56
65
Jurre Laven
Hellas
14:02
66
Jaco Booij
Typhoon
14:03
67
Ronald Weevers
Prins Hendrik
14:05
68
Hamid Terfaoui
ACW '66
14:15
69
Hans Klanker
De Delvers
14:22
70
Harm Zijlstra
AV '55
14:24
71
Ferand Slootjes
Scorpio
14:26
72
Sebastiaan Boertien
Vitalis
14:27
73
Pascal Noort
Leiden Atletiek
14:33
74
Jelle vd Velde
Friesland
14:40
75
Sander Metsemakers
AV '34 Apeldoorn
14:43
76
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
14:45
77
Michiel Ruiter
AV Rijssen
14:54
78
Michiel Boonstra
Ciko '66
14:57
79
Albert Lucas
Hylas
14:59
80
Manfred Koog
Ciko '66
14:59
81
Frans vd Hoek
Waterweg
15:00
82
Richard Holstege
AV '40
15:31
83
Sander Eggenhuizen
AV Nijmegen
15:40
84
Frank de Graeff
AV '34 Apeldoorn
15:49
85
Richard van Klooster
Triathlon
16:38
86
Jan Fokke Oosterhof
Leiden Atletiek
17:12
VKORT, 4000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anjolie Wisse
Haag Atletiek
13:33
2
Grete Koens
Ciko '66
13:34
3
Iris Wullems
Rotterdam Atletiek
14:08
4
Lotte Visschers
Unitas
14:21
5
Helen Hofstede
Hellas
14:28
6
Sabine van de Reijt
Sprint
14:39
7
Silvia Kruijer
Hellas
14:43
8
Jolanda Verstraten
Scopias
14:43
9
Frederique Versluijs B
De Wielingen
14:51
10
Wendy Detert
Ciko '66
14:58
11
Lio Hogenbosch
AV Nijmegen
15:02
12
Karin Bastian
Dynamica
15:04
13
Simone Bouwman
Phanos
15:34
14
Jessie Hulst
Rotterdam Atletiek
15:44
15
Gunilla Boomsma
KAV Holland
15:46
16
Ellen Uitterhoeve
PSV
16:03
17
Lindsay van Marrewijk
Olympus '70
16:23
18
Sandra de Block
RK HAV
16:24
19
Hella Yntema
Lionitas
16:29
20
Birgit Berk
GAC Hilversum
16:31
JJUNA, 8000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Haastrecht
Generaal Michaelis
26:10
2
Michel Butter
Lycurgus
26:30
3
Ronald Schröer
Hera
26:35
4
Wijnand Rijkenberg
Lycurgus
26:49
5
Erik Sanders
AV Nijmegen
26:54
6
Robert Ton
AV Gouda
27:05
7
Gert Jan Wassink
Argo
27:08
8
Peter Janssen
Typhoon
27:30
9
Mark Kwakernaak
Parthenon
27:34
10
Luc van Es
Caesar
27:49
11
Pim Gouw
Zuidwal
27:54
12
Dennis Licht
AV '34 Apeldoorn
28:01
13
Marijn Geurken
De Keien
28:04
14
Richard Pleeth
Leiden Atletiek
28:07
15
Gijs Peters
Attila
28:08
16
Herman Mooij
AV '34 Apeldoorn
28:18
17
Vincent Anker
Leiden Atletiek
28:35
18
Wouter Kegge
Clytoneus
28:42
19
Femmo Hermans
HAC
28:56
20
Dave Klink
Ilion
29:14
21
Bram Rouwen
Hanzesport
29:17
22
Rob Cissen
Seven Hills Running
29:46
23
Luis Keijzer
Fit
30:12
24
Alexander van der Voor
Hellas
30:37
25
Richard Reijnhout
AV '56
30:51
26
Maarten de Cock
RK HAV
30:52
27
Menzo Tanis
AAC
31:44
28
Wouter Visch
ARGO '77
32:45
29
Tjeerd Moes
Gelre
33:16
30
Peter Jansen
Argo
33:33
MJUNA, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrienne Herzog
Fit
17:29
2
Susan Kuijken
Seven Hills Running
18:26
3
Lesley van Miert
Sprint
18:35
4
Margret Hink
NOVA
18:45
5
Roxanne Weeda
Waterweg
19:04
6
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep Hee
19:20
7
Christine Bosch
GAC Hilversum
20:28
8
Kim Fairley
AV Nijmegen
20:42
9
Manon Loeffen
Seven Hills Running
21:16
10
Vicki Häger
AV '34 Apeldoorn
22:40
JJUNB, 6000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerwin van de Hurk
Oss '78
19:51
2
Cees Onderwater
Lycurgus
19:59
3
Cees van Maanen
Arena
20:13
4
Dorus Arts
Seven Hills Running
20:18
5
René Stokvis
TION
20:24
6
Gijs Jacobs
HAC
20:33
7
Tom Wiggers
Hylas
20:43
8
Joep van Oorschot
Seven Hills Running
20:48
9
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
20:50
10
Rens Huijben
Attila
21:02
11
Gerbert van den Biggel
AVO 1983
21:08
12
Paul Zwama
AAC '61
21:11
13
Luc Schout
Generaal Michaelis
21:15
14
Corné Boutkam
Typhoon
21:18
15
Reinoud Kruithof
Hanzesport
21:19
16
Marinus Winters
KAV Holland
21:20
17
Rogier Wezeman
Groningen Atletiek
21:22
18
Roel Haeren
AVON
21:37
19
Tjerk Conijn
Lycurgus
21:38
20
Menno Franken
Loopteam Ed Sligcher
21:40
21
Werner Wessels
Goor '75
21:51
22
Maarten Blokland
Antilope
21:56
23
Jack Luteijn
De Wielingen
21:58
24
Gideon Kok
Hera
22:00
25
Vincent Boers
Gelre
22:00
26
Nico Tilburgs
AV Helden
22:05
27
Martijn Bartelson
NEA Volharding
22:07
28
Roel van Rie
AVON
22:15
29
Niels van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
22:20
30
Edwin Ruumpol
De Cloese
22:24
31
Marcel de Jong
AKU
22:40
32
Jaspers Erik
't Jasper Sport
22:54
33
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
22:56
34
Rik Minkjem
ACO Touwen
23:03
35
Luuk ten Have
De Liemers
23:09
36
Raimo Westerhof
Athlos
23:11
37
Thijs Onderwater
Lycurgus
23:12
38
Michel Mooij
Clytoneus
23:21
39
Tim van den Berg
Prins Hendrik
23:24
40
Justin Mannot
ACO Touwen
23:27
41
Arjan de Munnik
Zuidwal
23:31
42
Erwin Boschmans
Attila
23:42
43
Ronald van Meurs
Clytoneus
24:03
44
Tom Bellord
Hylas
24:22
45
Tim Janssen
Clytoneus
24:25
46
Jacco van der Weijden
De Spartaan
25:08
47
Tom Splitthoff
De Liemers
25:14
MJUNB, 4000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Fairley
AV Nijmegen
15:03
2
Simone Gouw
Zuidwal
15:11
3
Ilona Schra
De Sprinter
15:33
4
Ashley van de Leemkolk
AV '34 Apeldoorn
15:41
5
Karin van Vroonhoven
't Jasper Sport
16:02
6
Carolien Wegstapel
AV '34 Apeldoorn
16:03
7
Corelien Kloek
NOP
16:08
8
Nikki van Oorsouw
Oss '78
16:09
9
Yvonne Hak
Hylas
16:28
10
Suzan Ruijters
Unitas
16:35
11
Saskia Uittenbosch
Arena
16:49
12
Annoek Vennix
Attila
17:21
13
Mandy van Es
DOKEV
17:34
14
Klaske Bosma
Groningen Atletiek
17:42
15
Leonie van der Plas
De Spartaan
17:58
16
Lisanne Groen
NOVA
17:59
17
Sanne Zwijsen
Hellas
19:04
18
Marion Luther
Groningen Atletiek
19:14
19
Marleen Herbert
Spurt '88
19:15
M 40, 9000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Tibben
AAC '61
29:17
2
Hub Kurvers
Caesar
29:26
3
Alex Mutsaars
AV Sliedrecht
29:44
4
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
30:04
5
Wil Peppels
Caesar
30:19
6
Peter Huls
Cifla
30:52
7
Jan de Bart
AV '56
30:56
8
Corne Haast
Spado
31:01
9
Adri Deemter
HAC '63
31:37
10
Fridthjof Koomen
Trias
31:47
11
Bert Hederik
Energie
31:51
12
Rob van Pelt
AV Papendrecht
31:58
13
Amit de Vogel
Veteranen Nederland
32:15
14
Erik van den Elsen
AV Wijchen
32:21
15
Aart Rietveld
AV '56
32:27
16
John Vaessen
Caesar
33:07
17
Titus Mulder
Veluwe
33:08
18
Hans Ravensberg
Leiden Atletiek
33:10
19
Chris Daanen
Phoenix
33:25
20
Wolter van der Veen
Start '78
33:46
21
Fred Lataster
Cifla
34:23
22
Arjan Korteland
AV Papendrecht
34:35
23
Wieger Wiggemans
Daventria
34:48
24
Bert Bouma
Hollandia
35:24
25
Leo Doornbos
Hylas
35:35
26
Paul Jansen
AV Wijchen
35:55
27
Jan Smit
Hollandia
35:58
28
Ferry Zwerver
Kombijsport
36:04
29
Sjaak van Kampen
Hera
36:17
30
Jan Bon
Leiden Atletiek
36:39
31
Johan van Breda
Typhoon
36:46
32
Gerard Klifman
Pijnenburg
37:29
33
Wilko de Bruin
GAC Hilversum
37:38
34
Henk Nijhuis
Cifla
38:15
35
Stan Klink
Leiden Atletiek
40:19
M 45, 9000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Luteijn
De Wielingen
30:21
2
Ruud Woord
THOR
30:24
3
Henk van Eck
GAC Gemert
30:53
4
Cees Kraayeveld
Cialfo
31:19
5
Jack Niessen
Swift
31:20
6
Gerard Hendriks
Cialfo
31:27
7
Rob van Zanten
Fortuna
31:37
8
Jan de Wilde
AV '56
31:50
9
Theo van der Veer
Climax
31:54
10
Herman Akkerman
Hollandia
32:11
11
Wim Liefers
AV '34 Apeldoorn
32:34
12
Harry Dijk
TION
32:46
13
Jos van Giersbergen
AV Sliedrecht
32:52
14
Aart van Beek
Athlos
32:55
15
Tjibbe de Vries
Cialfo
33:16
16
Ger Kragten
Atos
33:26
17
Kees Bertijn
Athlos
33:53
18
Peter Mettes
Hollandia
34:10
19
Peter Groen in 't Woud
Leiden Atletiek
34:26
20
Elbert Voogt
Veluwe
34:30
21
Carl Sas
Cifla
34:41
22
Frans Looijer
GAC Hilversum
34:47
23
Harm van Bruggen
Veteranen Nederland
34:49
24
Jaap Kooiman
Cialfo
34:53
25
Bart Damen
Loopgroep PK
34:58
26
Piet Verbruggen
Triathlon
35:31
27
Reijer Demoet
VAV
35:48
28
André Peer
GAC Hilversum
36:00
29
Hans de Goede
Pijnenburg
36:10
30
Sietse van der Mei
Athlon Loopgroep Hee
36:24
31
Eppie Oosterhuis
Friesland
37:05
32
Hans Koppelman
Almere '81
37:22
33
Frans de Waal
AV Nijmegen
37:44
34
De Bruin
Cifla
38:03
35
Simon Laan
Hollandia
38:06
36
Gerard van de Bovenkam
Loopgroep PK
38:08
37
Henk Blom
Cifla
38:44
38
Peter de Groot
Pijnenburg
38:51
39
Luuk Gijselhart
Altis
39:11
40
Herman Wegerif
Cifla
39:16
41
Toon Woertman
Daventria
41:14
42
Evert Leunk
Cialfo
41:39
M 50, 7000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John vd Wansem
LADB
23:46
2
Henk van Velzen
Leiden Atletiek
24:27
3
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
24:37
4
Frans Govers
Oss '78
25:04
5
Auke Postma
Lionitas
25:14
6
George van Gorkum
AV Nijmegen
25:17
7
Leo van Leeuwen
AV '40
25:28
8
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
25:40
9
Paul Vos
Triathlon
25:47
10
Jan de Lange
Start '78
25:56
11
Doeke de Jong
Olympus '70
26:02
12
Piet Jaspers
't Jasper Sport
26:21
13
Azelarab- Alj
Typhoon
26:23
14
Paul ten Hag
Triathlon
26:24
15
Tonnie Tissen
AV Nijmegen
26:24
16
Henk Cretier
OSS-VOLO
26:26
17
Koen Kiestra
Lionitas
26:27
18
Frans Bekers
Sprint
26:30
19
Peter Vlaarkamp
AV Castricum
26:34
20
Cees Kooman
Spado
26:35
21
Cees Meijer
Hollandia
26:41
22
Cees Weeda
AV '34 Apeldoorn
26:48
23
Ricardo Pengel
Cifla
27:05
24
Jan Kreuk
SAV
27:07
25
Bert Zijlstra
Triathlon
27:14
26
Nico Wenker
Hollandia
27:17
27
Cees Vermeulen
Voorschoten '97
27:28
28
Jan Wessels
Goor '75
27:34
29
Arie Snoek
Hera
27:39
30
Henk van Driel
Leiden Atletiek
27:54
31
Wim van Winsen
Impala
28:12
32
Frans van de Leemput
Oss '78
28:21
33
Willy Verbist
Dynamica
28:34
34
Aad van Arken
De Gemzen
28:36
35
Eelke Slootheer
Hylas
29:18
36
Martien Foppen
Loopgroep PK
29:49
37
Philip Wheeler
Cifla
30:01
38
Kik Huisman
Hollandia
30:02
39
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
30:50
40
Choe Claessens
Loopgroep PK
31:03
41
Flip Nijhoff
De Gemzen
31:16
42
Kosters Theo
Goor '75
31:26
43
Hein Bodelier
STB
31:50
44
Harm Klifman
Voorschoten '97
31:56
45
Piet Wijnsema
Energie
33:07
46
Ruud Ambags
Pijnenburg
33:52
47
Marinus Baltus
AV Holten
33:53
48
Ben Kersbergen
Pijnenburg
33:55
M 55, 7000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo van Waesberghe
RK HAV
26:00
2
Wil Sparreboom
Loopgroep PK
27:11
3
Nico Brakenhof
AV Castricum
27:56
4
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
28:18
5
Hans vd Linden
Triathlon
28:20
6
Nico Moesman
Haag Atletiek
28:22
7
Chris Driessen
GAC Hilversum
28:25
8
Jan Conijn
Hollandia
28:27
9
Arie Smedinga
Friesland
28:41
10
Gerard Smink
Triathlon
28:49
11
Frits Claassens
Attila
28:58
12
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
29:33
13
Klaas Kooistra
Horror
29:36
14
Aad Vink
Energie
30:58
15
Ed Zijl
the Hague Road Runne
31:04
16
Anne Bartelds
Start '78
32:55
17
Wolter Schapelhouman
Start '78
33:37
M 60, 7000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Goudart
De Liemers
26:22
2
Trijnko Veenhuis
Artemis
27:24
3
Joop Lasseur
Delta Sport
27:38
4
Abdoe- Fatih
OSS-VOLO
28:16
5
Walter van Gelderen
Hera
28:17
6
Nico Knol
Hollandia
28:22
7
Jan Tenbult
LADB
28:24
8
Bernard van Bladel
Lopersgroep Deurne
29:25
9
Adrie de Jong
Scorpio
30:38
10
Bertus Kerkvliet
Leiden Atletiek
31:11
11
Jos van Tilburg
Spado
32:26
12
Adri Noordijke
Veteranen Nederland
32:34
13
Christiaan Mettrop
Spark
33:11
14
Jan Draaijer
De Gemzen
33:25
M 65, 7000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
28:29
2
Harry Francken
Scorpio
30:05
3
Ko Elerie
Hanzesport
30:06
4
Sjoerd Couperus
Veteranen Nederland
30:34
5
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
30:45
6
Herman den Boer
Spado
33:01
7
Hans Pluijlaar
Dynamica
33:23
8
Onno Drent
Runners Stadskanaal
33:45
9
Tjeerd vd Jest
AV '55
33:55
M 70, 7000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Herlaar
DEM
31:35
2
Kees van Gastel
Veteranen Nederland
32:22
3
Wijbe Wijngaarden
AV Monnickendam
36:33
4
Cor Hardenbol
Parthenon
37:02
V 35, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny vd Ouweland
LADB
18:05
2
Anja van der Heijden
Lopersgroep Deurne
18:10
3
Anne-Mieke van der Pol
AV Wijchen
18:27
4
Monique Bruins
Haag Atletiek
18:41
5
Marlien van Beek
LADB
18:46
6
Maaike Hoornstra
Friesland
19:36
7
Inge Wulffelé
Lionitas
20:49
8
Ineke Burger
Astylos
21:46
9
Anthoinette Molegraaf
GAC Hilversum
21:51
10
Cathy van Loon
Voorschoten '97
21:54
V 40, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
18:49
2
Corina Dekker
Hera
19:40
3
Titia Visser
Impala
20:15
4
Marijke van Campen
Phoenix
20:33
5
Gemma van Nijnanten
Loopgroep Aart Stigt
20:38
6
Annette Voets
Veluwe
20:42
7
Frouke Feenstra
Lionitas
21:17
8
Margriet Hoekstra
the Hague Road Runne
21:24
9
Willy Heidinga
Lionitas
22:21
10
Marie-Anne Vos-Ertel
Triathlon
23:18
11
Conny Disco
Sportvereniging Spor
27:04
12
Trudy Veldboer
Sportvereniging Spor
28:44
V 45, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Coster
Atos
20:24
2
Els Roovers
Caesar
20:31
3
Joekie de Hoog
Spark
20:46
4
Marja Mulder
Sportvereniging Spor
20:59
5
Petra van Marrewijk
Olympus '70
21:02
6
Ria Harmens
Climax
21:09
7
Godelieve Bouwes
Flevo Delta
21:23
8
Dorothe Fairley
AV Nijmegen
21:35
9
Jannet Vermeulen
Phoenix
21:42
10
Suze Groen in 't Woud
Leiden Atletiek
22:43
11
Joyce in 't Veld
Sportvereniging Spor
23:01
12
Els Gelok
Voorschoten '97
23:14
13
Rennie Talsma
Friesland
24:23
14
Adri van der Zon
Pijnenburg
25:10
V 50, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tilly vd Laar
AV Weert
20:27
2
Leny van der Plas
Leiden Atletiek
20:38
3
Marian Mijwaard
GAC Hilversum
20:47
4
Diny Detert
LAAC Twente
20:57
5
Lini Strijker
Daventria
21:23
6
Josien vd Zee - de Roo
AVON
21:59
7
Betty Tempel
Veteranen Nederland
22:54
8
Jeltsje van der Wal
Lionitas
23:14
9
Dineke Kok
GAC Hilversum
24:01
10
Bab Roeleveld
SC Reeuwijk
24:37
11
Gerda Vergeer
Ron Clarke
25:25
V 55, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Raap
Kombijsport
21:29
2
Han Vos
Achilles-Top
22:29
3
Ria van Weezep-Brusche
Spirit Lelystad
22:30
4
Mirjam Brugman
SC Reeuwijk
23:11
5
Marianne Renckens-Klok
Cifla
23:47
6
Annie de Jong-Joosen
Scorpio
24:20
7
Trees Rutten
AV Nijmegen
24:41
8
Ria van der Schoot
Lionitas
25:03
Uitslagen.nl
02-03-2003 16:26