Uitslagenlijst Stadsparkcross

Groningen - Zondag 23 februari 2003

MPA1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Arends
De Sprinter
4:26
2
Louise Taatgen
Groningen Atletiek
4:26
3
Elsa Mulder
Lionitas
4:38
4
Nicole Dijkhuis
AAC '61
4:44
5
Suzanne Williams
Groningen Atletiek
4:49
6
Linda Ebbinge
AAC '61
4:50
7
Mirjam van Bruggen
Jahn II
5:30
8
Kirsten Nieborg
Aquilo
5:38
9
Nadie Degenhout
Aquilo
5:54
10
Kirsten Meijer
Fivelstreek
6:57
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brian Kamstra
AAC '61
4:14
2
Martijn Dijkstra
AV '55
4:24
3
Lars vd Linden
Impala
4:54
4
Tristan Koen
Fivelstreek
4:55
5
Rutger Mensen
Impala
4:56
6
Mats Marree
Fivelstreek
4:57
7
Patrick Sinnema
Lionitas
5:01
8
Sander Riensema
Jahn II
5:08
9
Daniël Tuparia
Fivelstreek
5:28
10
Sean Graansma
Impala
5:52
MPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antal Oldenhof
Athleta
5:07
2
Bente Moleman
Impala
5:15
3
Moniek Leeraar
Fivelstreek
5:21
4
Manon Remminga
Aquilo
5:32
5
Renèe Slagter
Groningen Atletiek
5:32
6
Lyanne van Westen
Impala
6:01
JPB, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Ticheloven
AAC '61
4:18
2
Lars de Rijk
De Sperwers
4:28
3
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
4:29
MPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Sinnema
Lionitas
5:23
2
Anisa Sancak
Fivelstreek
5:44
3
Anouk Veenker
Lionitas
5:47
4
José Ebbinge
AAC '61
6:17
5
Leonie Nienhuis
LSV Invictus
6:23
JPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniël Ticheloven
AAC '61
5:11
2
Jasper Meijer
Jahn II
5:20
3
Rick van Bruggen
Jahn II
5:21
4
Coen Oosterwijk
Jahn II
5:23
5
Bouke Brouwer
Fivelstreek
5:39
MD1, MEISJES JUN. D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Zwart
De Sperwers
4:21
2
Lisa Tuparia
Fivelstreek
4:24
3
Kirsten Nienhuis
LSV Invictus
4:32
4
Joyce Luinge
De Sperwers
4:38
5
Gesela Ebbinge
AAC '61
4:42
6
Rozemarijn Zijlstra
Jupiter
5:28
7
Sanne Huizinga
Jupiter
5:37
8
Najat Zrigou
Fivelstreek
5:38
9
Rosanne Dijk
Jupiter
6:04
JD1, JONGENS JUN. D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Visserman
Impala
4:03
2
Tim Ketelaar
SV Veendam
4:04
3
Diederik Oosterwijk
Jahn II
4:11
4
Nick ten Caat
HAC '63
4:17
5
Thijs Ribberink
Groningen Atletiek
4:19
6
Niels van Hoorn
SV Veendam
4:21
7
Gerwin Kamstra
AAC '61
4:26
8
Jelmer Roosjen
SV Veendam
4:47
9
Tristan Snoei
Aquilo
4:49
10
Erwin Dijkema
Groningen Atletiek
5:19
MJC, MEISJES JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Spraakman
De Sprinter
8:55
2
Marieke Bos
Groningen Atletiek
10:00
3
Njeri Voortzanger
Athlon Loopgroep
10:07
4
Harma Oosting
Jahn II
10:16
5
Hennie Meijerhof
Fivelstreek
10:43
6
Mariëlle de Rijk
De Sperwers
11:13
7
Froukje de Lange
Jupiter
12:04
MJB, MEISJES JUN. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Schraa
De Sprinter
8:32
2
Klaske Bosma
Groningen Atletiek
9:16
3
Eva Evertse
SV Veendam
9:28
4
Marjon Lutter
Groningen Atletiek
10:03
5
Janneke Roosjen
SV Veendam
10:23
6
Annelies Dijk
Jupiter
11:58
7
Maaike de Lange
Jupiter
12:05
JJC, JONGENS JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas-Jan Brouwer
Jahn II
12:30
2
Michiel Hornstra
Athlon Loopgroep
12:51
3
Joris Appelhof
AAC '61
13:09
4
Niels de Rijk
De Sperwers
13:36
5
Erik Arends
De Sprinter
14:21
6
Arjen Wieringh
Jahn II
14:29
7
Mark Hansen
Groningen Atletiek
14:51
8
Martin Klompmaker
ATC '75
15:11
9
Zeno Snoei
Aquilo
16:00
JJB, JONGENS JUN. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Wezeman
Groningen Atletiek
16:09
2
Nik van der Werf
De Sprinter
17:12
3
Martin Meijer
Jahn II
18:25
4
Bram Rolloos
Groningen Atletiek
20:25
MJA, MEISJES JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep
12:33
DSEN, DAMES SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sione Jongstra
Groningen Atletiek
21:01
2
Miriam Bijlsma
Loopgroep De Drentsc
21:37
3
Stefanie Bouma
Impala
23:04
4
Miriam van Burgel
Vitalis
23:52
5
Antien van der Vegt
Parcival
23:54
6
Hella Yntema
Lionitas
24:06
VET35, DAMES VETERANEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Hornstra
SV Friesland
22:28
2
Minke Oord
SV Friesland
27:26
3
Fokie Cnossen
Groningen Atletiek
29:20
JJA, JONGENS JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Jaasma
Impala
28:54
2
Sjors Kampen
Groningen Atletiek
31:08
3
Wouter Visch
Groningen Atletiek
31:29
4
Lennard Pasman
Loopservice Nederlan
33:45
VET50, VETERANEN 50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trynko Veenhuis
Artemis
46:23
2
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
48:10
3
Hans Buunk
Groningen Atletiek
55:15
HSEN, HEREN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zack Freudenburg
Vitalis
44:30
2
Lamko Hulzebos
HAC '63
46:46
3
Rudie Sinnema
Lionitas
47:35
4
Mark Leeman
De Sperwers
48:33
5
Marius Schwartz
Groningen Atletiek
50:23
6
Robert Hettinga
Athlon Loopgroep
52:05
7
Pieter Talsma
Athleta
52:13
8
Michel Cos
De Sperwers
52:38
9
Kees Hink
Vitalis
52:58
10
Bronnie Dodde
Aquilo
53:18
11
Sam Krop
Asterix
54:46
12
Henri Wierda
AAC '61
54:55
13
Maarten van Ommen
Vitalis
54:58
14
Joris Kampen
Groningen Atletiek
55:06
15
Marcel Ticheloven
AAC '61
56:49
16
Jan Ruiter
Fivelstreek
1:01:33
VET40, HEREN VETERANEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Top
Loopgroep Nienoord
48:18
2
Harry Tupan
AAC '61
50:26
3
Ger Ettes
SV Friesland
53:10
4
Dirk Dijkstra
Vitalis
55:58
5
Eppie Oosterhuis
SV Friesland
57:29
DSENS, SPRINTCROSS DS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca van Osch
Vitalis
4:19
2
Miranda Hornstra
SV Friesland
4:51
HSENS, SPRINTCROSS HS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronnie Jeeninga
Lionitas
3:17
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Hunneman
LSV Invictus
4:24
2
Tim Sandys
AV '55
4:25
3
Rik Bruinsma
Lionitas
4:32
4
Kerwin van Westen
Impala
4:33
5
Chiljen Velvis
ATC '75
4:48
6
Maarten Dekker
DOS
4:50
7
Jasper Oosterwijk
Jahn II
4:52
8
Dennis Veenker
Lionitas
4:53
9
Sjors Slagter
Groningen Atletiek
5:04
10
Jorrit Westerhof
Impala
5:28
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Roorda
Impala
4:27
2
Tessa van Kammen
Impala
4:28
3
Marli Westerhof
AAC '61
5:16
4
Yrenee Koen
Fivelstreek
5:41
5
Margot Bisschop
Fivelstreek
6:40
JD2, JONGENS JUN. D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Revelinho Eind
Jahn II
4:08
2
Jaron Brinkhuizen
ATC '75
4:19
3
Wiebe Bakker
Athlon Loopgroep
4:20
4
Adriaan Visch
ATC '75
4:21
5
Pascal Remminga
Aquilo
4:26
6
Jeroen Rolloos
Groningen Atletiek
4:30
7
Wim Lutter
Groningen Atletiek
4:38
8
Florian Lang
Groningen Atletiek
4:42
MD2, MEISJES JUN. D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlou Bijlsma
ATC '75
4:02
2
Merel Nienhuis
LSV Invictus
4:04
3
Alja Bijlsma
ATC '75
4:09
4
Marrijtje Molenhuis
AAC '61
4:23
5
Dorien de Vries
AV '55
4:25
6
Daniëlle Blomsma
AAC '61
4:25
Uitslagen.nl
23-02-2003 00:00