Uitslagenlijst Joe Mann Bosloop

Best - Zondag 23 februari 2003

MS-L, MANNEN SEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timotie Karanu
PSV
37:39
2
Rene vd Weijenberg
PSV
39:27
3
Wichard de Benis
Generaal Michaelis
39:45
4
Koen Joosse
PSV
40:00
5
Levi Sars
OSS-VOLO
40:09
6
Dirk Jan Bijvoet
PSV
41:01
7
Marc Vierveijzer
OSS-VOLO
41:03
8
Peter van Gool
No-Limits
42:03
9
Rene van de Meerendonk
Generaal Michaelis
42:29
10
Camiel Hendrikse
AVR '69
42:31
11
Janus Kerkhofs
AVR '69
43:45
12
Remi Timmermans
AV Oirschot
44:04
13
Ronnie van Dortmont
Generaal Michaelis
44:21
14
Mat Lavrijsen
AVR '69
45:23
15
Jeroen Looijen
PSV
45:33
16
Remko Rop
Generaal Michaelis
47:36
17
Geert Verstraten
De Keien
47:42
M40, MANNEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Mutsaers
De Keien
41:46
2
Jan Jansen
Loopgroep PK
42:40
3
Wil Rindt
PSV
42:45
4
Frank van Venrooij
Olympia Eindhoven
45:08
5
Bert van Rooij
No-Limits
45:29
6
Joop Slagboom
GVAC
45:38
7
Jos Moesman
Loopgroep PK
45:49
8
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
46:12
9
Peter Gevers
De Keien
49:07
10
Erich Grothe
VAV
50:34
11
Pieter van Esch
AV Oirschot
52:22
M50, MANNEN 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
32:21
2
Arie vd Akker
Olympia Eindhoven
36:35
3
Peter Bressers
Generaal Michaelis
37:38
4
Sjaak Aarts
AV Oirschot
38:48
5
Frans Dijkman
Generaal Michaelis
39:25
6
Daan Danes
Generaal Michaelis
39:59
7
Johan v Litsenburg
GVAC
40:31
8
Toon vd Berg
De Keien
41:32
9
Martin vd Velden
De Keien
44:47
10
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
50:51
JJA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Haastrecht
Generaal Michaelis
25:52
2
Sander vd Putten
PSV
29:11
3
Ruud van de Borne
AVR '69
31:44
4
Rene van de Ven
AV Oirschot
32:35
5
Marc Schilders
No-Limits
34:58
JJB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Schout
Generaal Michaelis
19:42
2
Luuk Wevers
AV Oirschot
21:06
3
Gijs Stevers
Olympia Eindhoven
21:49
4
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
21:53
5
Stefan Peeters
No-Limits
22:24
6
Joost van de Heuvel
Generaal Michaelis
23:55
7
Robbert van de Kerkhof
AV Oirschot
25:05
8
Erik Eldermann
Generaal Michaelis
25:56
9
Daan Coenen
Olympia Eindhoven
26:49
10
Hein van de Borne
AVR '69
26:52
11
Rick de Vocht
GVAC
28:19
12
Martijn van de Ven
AV Oirschot
28:21
13
Ruud van Ham
GVAC
28:46
14
Bart Lauwers
AVR '69
29:17
TMLA, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Kerssens
29:39
2
Harry Dahmen
31:17
3
Jos vd Wijdeven
32:15
4
Piet Pijnenburg
33:13
5
Ruud Cremers
35:59
TMLB, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter vd Pol
31:03
2
Paul de Roij
32:50
3
Kees Bierbooms
33:17
4
Rob Faessen
33:36
5
Hans Leijtens
35:23
6
Hein vd Sande
35:38
7
Jeroen van Velzen
36:11
8
Jos de Poorter
36:26
9
Ad Reijenga
36:27
10
Jan Meelen
36:29
11
Koen Crombach
36:33
12
Wouter Baks
36:37
13
Jan Bos
37:42
14
Harrie Theuws
38:00
15
Jo van Keulen
38:31
16
Anton Verkooijen
38:47
17
Jef Corstiaans
39:04
18
Ben de Jong
39:17
19
Marti van Iersel
39:39
20
Henk Scheepens
39:41
21
Jan Leijtens
39:51
22
Peter Moors
41:06
23
Jan Meesters
42:32
24
Hans Diekhorst
43:20
25
Han vd Bogaarde
48:48
TVL, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bets Danes
35:04
2
Corine Cremers
36:58
3
Jolanda de Poorter
39:22
4
Francis Mutsaerts
39:49
5
Tiny Bos
41:27
6
Rosita Duif
41:29
7
Bep Vogels
42:18
8
Gerry van Haandel
42:50
MS-K, MANNEN SEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
... Peeters
AVV
16:31
2
Kees vd Put
PSV
18:26
3
Mart vd Ven
Generaal Michaelis
19:16
4
Paul van Limpt
AVR '69
19:25
5
Koen Meesters
Generaal Michaelis
21:56
6
Marcel Reijntjes
Generaal Michaelis
23:07
7
Marcel Leijten
Generaal Michaelis
23:27
VS, VROUWEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies van Beek
LADB
18:29
2
Rianne van de Burgt
AVV
18:36
3
Inge Tooten
AVV
18:56
4
Wendy Mutsaarts
Generaal Michaelis
20:06
5
Laura Huijbregts
Asterix
20:09
6
Ellen Uitterhoeve
PSV
20:13
7
Mirjam Boekema
GVAC
20:46
8
Els vd Pas
DES
22:22
9
Suzanne Aarts
AV Oirschot
23:06
V35, VROUWEN 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antoinette van Esch
AV Oirschot
21:28
MJA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nancy Schepens
Generaal Michaelis
12:10
2
Yvonne Groenen
AVV
12:14
MJB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miranda Renders
GVAC
12:18
2
Anouk Vennix
Attila
12:36
3
Yvonne van de Sande
Generaal Michaelis
13:16
4
Lieke van Heel
GVAC
13:50
5
Floor de Veer
GVAC
15:26
JJC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivar Bijsterveld
PSV
10:44
2
Thieu Wevers
AV Oirschot
11:13
3
Mike Krak
PSV
11:25
4
Guido Jonkers
Sprint
11:26
5
Jesse Schreurs
Attila
11:35
6
Dinesh Randjietsingh
De Keien
11:43
7
Bart Rijnen
AV Oirschot
11:50
8
Ton Beving
Parthenon
11:55
9
Jeroen van de Ven
AV Oirschot
11:57
10
Erik van Agt
AV Oirschot
12:16
11
Bram Crombach
Generaal Michaelis
12:30
12
Lars Bijsterveld
PSV
12:34
13
Bart Noijen
AV Oirschot
12:56
14
Ad Peijs
AVR '69
13:25
15
Kees Hermans
AVR '69
14:21
16
Frank Schultz
PSV
16:38
SP, SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Ruesink
De Keien
5:06
2
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
5:37
3
Marc Tonen
Generaal Michaelis
6:56
4
Danielle der Kinderen
Generaal Michaelis
7:51
5
Nellie Tonen-Smetsers
Generaal Michaelis
8:28
MJC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Maas
AVR '69
7:35
2
Evelien van Gisbergen
AVR '69
7:38
3
Veerle van der Velden
GVAC
7:48
4
Jessica van de Sande
AVR '69
7:56
5
Sarah Korver
PSV
7:58
6
Lonne van Esch
AV Oirschot
8:01
7
Jeske van Ham
GVAC
8:08
8
Inge Eliens
DES
8:44
9
Linda Timmermans
AV Oirschot
8:45
10
Anne Struik
PSV
8:57
11
Ilse Roest
AVR '69
9:07
12
Kelly Teunissen
Generaal Michaelis
9:21
13
Marjan Maas
AVR '69
9:31
14
Diewertje Linders
Generaal Michaelis
10:03
15
Tessa Scheepens
GVAC
10:23
JJD, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dimitri Jonkers
Sprint
6:54
2
Joeri Spoor
PSV
6:55
3
Sander van Esch
AV Oirschot
7:01
4
Mads Bijsterveld
PSV
7:10
5
Kevin van Limpt
AVR '69
7:12
6
Jeroen Eerden
AVV
7:14
7
Ben Maas
AVR '69
7:25
8
Simon Korver
PSV
7:28
9
Rik Vanangelt
PSV
7:30
10
Koen Lauwers
AVR '69
7:45
11
Rob van Agt
AV Oirschot
7:48
12
Joeri Verheijden
DES
7:52
13
Luuk van de Ven
AV Oirschot
7:53
14
Abel Gerrebrands
GVAC
7:54
15
Lloyd van Dijk
AV Oirschot
7:59
16
Koen van Sambeeck
AVR '69
8:05
17
Guido den Hartog
Olympia Eindhoven
8:07
18
Wouter Janssen
AVR '69
8:10
19
Nik van de Hout
AVR '69
8:16
20
Willem-Jan vd Ven
GVAC
8:18
21
Robin van Limpt
GVAC
8:23
22
Martijn van der Wouw
Generaal Michaelis
8:24
23
Thijs van Heerebeek
AV Oirschot
8:39
24
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
8:41
25
Daan Crombach
Generaal Michaelis
8:43
26
Luuk Hermans
AVR '69
8:46
27
Niels Faessen
Generaal Michaelis
8:55
28
Joost de Man
AV Oirschot
9:04
29
Joost Gevers
AVR '69
9:12
30
Luc Bekers
GVAC
9:28
31
Tom Bruisten
PSV
9:32
32
Mitchell Vereijken
Generaal Michaelis
9:34
33
Mark de Man
AV Oirschot
9:35
34
Jeffrey van de Ven
AV Oirschot
9:51
35
Mark Fuchs
GVAC
10:15
36
Wouter van Geesink
Olympia Eindhoven
10:27
37
Patrick Renders
GVAC
10:28
MJD, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Timmermans
AV Oirschot
5:30
2
Marjon van der Wansem
LADB
5:33
3
Tamara Renders
GVAC
5:48
4
Yrla Bijsterbeld
PSV
5:57
5
Nikki Tromp
AV Oirschot
6:06
6
Lien Aegten
AC Bree (B)
6:08
7
Loes Janssen
AVR '69
6:09
8
Katrien Castelijns
AVR '69
6:12
9
Yvonne Janse
Olympia Eindhoven
6:13
10
Sophie Gordeijns
Olympia Eindhoven
6:14
11
Geertje van de Wal
AV Oirschot
6:18
12
Coco Korse
Generaal Michaelis
6:23
13
Sanne Derks
AV Oirschot
6:25
14
Lida Daniels
Olympia Eindhoven
6:26
15
Sietske Noorman
Generaal Michaelis
6:27
16
Marinelle Schout
Generaal Michaelis
6:28
17
Eva Struik
PSV
6:29
18
Suzanne Faasen
AVV
6:35
19
Evie vd Broek
Generaal Michaelis
6:41
20
Denise Strijbos
GVAC
6:44
21
Laura de Graaff
GVAC
6:47
22
Jaimy Panjoel
AVR '69
6:48
23
Manon Vosters
AVR '69
6:53
24
Carlijn Eliens
DES
6:57
25
Steffi vd sande
Generaal Michaelis
7:00
26
Inge Janssen
AVR '69
7:01
27
Athicha Stijntjes
Generaal Michaelis
7:03
28
Cindy Duif
Generaal Michaelis
7:04
29
Marka Vermeeren
AV Oirschot
7:11
30
Lisa Scheepens
GVAC
7:13
31
Ellen Maas
AVR '69
7:18
32
Steffi van Ham
GVAC
7:31
JAP, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
5:31
2
Joris Hallegraeff
AVR '69
5:36
3
Bram Derks
AV Oirschot
5:38
4
Rick Kokken
AVR '69
5:40
5
John Vosters
AVR '69
5:41
6
Dirk van Vroonhoven
GVAC
5:52
7
Ben Bruisten
PSV
6:05
8
Enzo Thomassen
PSV
6:08
9
Mark van der Pasch
AV Oirschot
6:09
10
Rico Thijssen
GVAC
6:12
11
Wouter Marsmans
AVV
6:14
12
Nick Eliens
DES
6:16
13
Timo Ravenberg
DES
6:18
14
Bart van den Pasch
Generaal Michaelis
6:20
15
Roel Coolen
AVR '69
6:21
16
Tjeu van Heerebeek
AV Oirschot
6:23
17
Bas Bruininx
AVR '69
6:24
18
Hugo Buylinckx
Achil '87
6:25
19
Maikel van de Moosdijk
AV Oirschot
6:27
20
Hans Janssen
AVR '69
6:28
21
Peter Peijs
AVR '69
6:29
22
Miro Vermeeren
AV Oirschot
6:30
23
Jan Verhagen
AVR '69
6:35
24
Tom Meijs
AV Oirschot
6:36
25
Ronnie Kox
GVAC
6:37
26
Luuk Heesters
AVR '69
6:38
27
Daniel Marsmans
AVV
6:39
28
Rens der Kinderen
AV Oirschot
6:40
29
Roy van der Pasch
AV Oirschot
6:46
30
Ruud Janssen
AVR '69
6:49
31
Zino Thomassen
PSV
6:50
32
Meindert van de Ven
AV Oirschot
6:52
33
Dirk Jansen
DES
6:55
34
Robert van de Ven
GVAC
7:02
35
Erik van Ham
AVV
7:10
36
Koen Willemsen
Generaal Michaelis
7:20
37
Rohan de Bresser
Generaal Michaelis
7:35
38
Mark Dirks
DES
7:39
39
Thomas van de Ven
AV Oirschot
7:44
40
Niels van der Heijden
AVR '69
7:46
41
Erik Toemen
AV Oirschot
7:56
42
Bas Scheepens
Generaal Michaelis
8:01
43
Guido Verweij
Generaal Michaelis
8:19
MAP, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellis van de Valk
AVV
6:03
2
Laura Hoogers
AV Oirschot
6:07
3
Ellen van Vroonhoven
GVAC
6:24
4
Inge Sengers
AVV
6:33
5
Emy van Limpt
AVR '69
6:34
6
Danielle Lavrijsen
AVR '69
6:36
7
Fiona Vereijken
Generaal Michaelis
6:42
8
Marieke Castelijns
AVR '69
6:43
9
Loes vd Velden
GVAC
6:45
10
Lienne Goossens
Generaal Michaelis
6:56
11
Sandra van Bree
Generaal Michaelis
6:57
12
Evelien Louwers
AVR '69
6:58
13
Susan van der Pas
GVAC
7:00
14
Marloes Stravers
Generaal Michaelis
7:03
15
Mirte Freriks
GVAC
7:04
16
Cobi van de Hout
AVR '69
7:05
17
Alex Broeders
AVV
7:15
18
Cloe de Jong
Generaal Michaelis
7:19
19
Anne van Heerebeek
AV Oirschot
7:20
20
Sanne van Dijk
Generaal Michaelis
7:21
21
Roos de Veer
GVAC
7:23
22
Maud Vosters
AVR '69
7:35
23
Hilde Rijnen
AV Oirschot
7:37
24
Kiki vd Elzen
Generaal Michaelis
7:39
25
Rianne van Slooten
AVV
7:41
26
Lieke Demmers
Generaal Michaelis
8:03
27
Suzan Crombach
Generaal Michaelis
8:04
28
Kajsa Schultz
Generaal Michaelis
8:44
JBP, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Derks
AV Oirschot
4:20
2
Erwin Timmermans
AV Oirschot
4:36
3
Robin van de Moosdijk
AV Oirschot
4:38
4
Patrique Goossens
Generaal Michaelis
4:39
5
Bas van der Lubbe
Generaal Michaelis
4:42
6
Dennis Douze
AVV
5:14
7
Bart Schenau
AVR '69
5:15
8
Wesley van Houten
GVAC
5:42
9
Loek de Bruin
AV Oirschot
5:44
10
Pim van der Wouw
Generaal Michaelis
6:10
MBP, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk van den Ouweland
AVV
4:44
2
Karlijn Lauwers
AVR '69
4:49
3
Gemme Aegten
AC Bree (B)
4:51
4
Margot Hooijmans
AVV
4:57
5
Britt van de Bossche
DES
5:03
6
Demi Saris
Generaal Michaelis
5:09
7
Chantal Strijbos
GVAC
5:10
8
Inge Hallegraeff
AVR '69
5:17
9
Cynthia vd Pasch
Generaal Michaelis
5:33
10
Eliza Wouters
AVR '69
5:58
11
Michelle Wirjadi
Generaal Michaelis
6:17
12
Noukje Verhoeven
AV Oirschot
6:28
JCP, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Wouters
AVR '69
4:42
2
Martijn van de Ven
GVAC
4:45
3
Stanley Wirjadi
Generaal Michaelis
4:58
4
Jur Broeders
AVV
5:02
5
Mitch van Dijk
AV Oirschot
5:14
6
Sjoerd van der Vegt
AVV
5:16
7
Teun Schuncken
AV Oirschot
5:21
8
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
5:22
9
Tom van Duuren
PSV
5:27
10
Alexander Bletsis
DES
5:30
11
Sybe de Graaf
Generaal Michaelis
5:52
12
Wilbert Vogel
Generaal Michaelis
6:13
MCP, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
5:01
2
Anne van Leuken
Generaal Michaelis
5:07
3
Mirna van Slooten
AVV
5:16
4
Judith Janssen
AVR '69
5:31
5
Michelle Lavrijssen
AVR '69
5:35
6
Esther van Heerebeek
AV Oirschot
5:44
7
Julie Broeders
AVV
5:45
8
Naomi Toonders
Generaal Michaelis
5:49
9
Ingeborg van Bree
Generaal Michaelis
5:55
10
Tori Thijssen
GVAC
5:56
11
Evie van den Ouweland
AVV
5:57
12
Lotte Verhoeven
AV Oirschot
6:10
13
Lisa Heesters
AVR '69
6:18
14
Marielle Lavrijsen
AVR '69
6:21
15
Lobke Sanders
AVR '69
6:36
16
Aniek Dirkx
AVR '69
7:11
Het was een gezellige goed bezette wedstrijd op
een mooie zonnige dag in februari.

Wedstrijdleider Jos Robben
Wedstrijduitslagen Ingrid Brekelmans
www.uitslagen.nl
26-02-2003 20:01