| | | | | Uitslagenlijst Groet Uit Schoorl Run
Schoorl - Zondag 16 februari 2003
MSEN, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kamiel Maase
Leiden Atletiek
1:30:20
1:30:19
2
John Langat Kipsumbai
's-Gravenhage (KEN)
1:36:51
1:36:50
4
Michiel Otten
Prins Hendrik
1:38:58
1:38:57
5
Jaap van Duyvenvoorde
Leiden Atletiek
1:39:35
1:39:34
7
Dick van den Broek
Pijnenburg
1:40:56
1:40:55
8
Carlo Habex
Tilburg Road Runners
1:43:29
1:43:27
9
Addy de Kort
Prins Hendrik
1:44:52
1:44:50
11
Arjen Kuper
GVAV Rapiditas
1:46:20
1:46:19
14
Frans Roelofs
Prins Hendrik
1:48:25
1:48:23
15
Gerard van Rijn
GAC Hilversum
1:49:08
1:49:06
22
Rob van Noordt
Olympus '70
1:57:26
1:57:20
23
Jelle Zwinkels
Olympus '70
1:57:26
1:57:24
26
Nico van den Berg
Tuitjenhorn
1:59:04
1:58:55
30
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
2:02:28
2:02:05
37
Marcel Wielink
Veteranen Nederland
2:06:24
2:06:09
42
W Martens
Veteranen Nederland
2:08:07
2:07:57
44
Marco van Nek
Loopgroep PK
2:09:15
2:09:06
47
Gert-Jan van Groningen
Cothen
2:10:01
2:09:18
49
Helmus de Kruijff
Oudendijk
2:10:37
2:09:00
50
Matthys van Boxtel
De Koplopers
2:11:00
2:10:49
51
Martijn Kroonenberg
Amstelveen
2:11:09
2:10:23
56
Rene Godlieb
GAC Hilversum
2:12:32
2:12:29
58
Martin van Steenis
Loopservice Nederlan
2:12:49
2:12:40
60
Wil Dieteren
Loopservice Nederlan
2:14:10
2:13:08
63
Klaas Kanning
Loopgroep Nienoord
2:14:32
2:14:27
64
Esmoreit A G van Velde
Amsterdam
2:14:34
2:14:08
65
Alec van der Voort
De Koplopers
2:14:44
2:14:33
66
Arthur van den Aarssen
Cifla
2:14:55
2:14:40
69
Jogchum Dijkstra
Friesland
2:15:58
2:15:40
71
Pierre vd Linden
Wijk bij Duurstede
2:16:43
2:16:00
73
Francois Flisijn
Sportvereniging Spor
2:17:22
2:16:48
80
Ed van den Berg
Amersfoort
2:19:19
2:19:14
81
Mike van Dijk
Trim- en trainingsgr
2:19:37
2:19:33
87
Thijs Koekkoek
Loopservice Nederlan
2:22:22
2:22:14
91
Jeroen Kooijman
Loopservice Nederlan
2:23:31
2:22:45
93
Rob Turksema
Olympia Eindhoven
2:23:40
2:22:36
94
Tom Schneijdenberg
Atverni
2:23:41
2:23:31
97
Hans Fischer
Santpoort-Noord
2:24:40
2:23:58
102
Jaap van Baar jr
Bergen Nh
2:25:25
2:25:00
112
Ferdinand van der Lind
Rotterdam
2:29:08
2:28:11
116
Rene Veerman
Egmond-Binnen
2:29:48
2:28:53
119
Joop van Tuil
Voorne Atletiek
2:30:35
2:29:34
126
Gerard de Kruijff
Amersfoort
2:33:37
2:32:34
132
Johan Reijenga
Zwijndrecht
2:36:51
2:35:48
133
Marcel Walstra
Loopservice Nederlan
2:36:59
2:36:30
136
Rudi Schavemaker
NEA Volharding
2:37:37
2:37:24
138
Peter Horsmeijer
Purmerend
2:39:12
2:38:59
142
Jillard Faber
Loopservice Nederlan
2:43:21
2:42:50
143
Marco Twisker
GAC Hilversum
2:43:22
2:42:28
144
Peter van Ling
Loopservice Nederlan
2:43:28
2:42:48
147
Rene van den Berg
Leiden Road Runners
2:47:33
2:46:28
150
Robin Pay
Leiden Road Runners
2:48:33
2:47:28
156
Alle Uitvlugt
Alphen aan den Rijn
2:50:19
2:49:06
159
Peter Zuidam
Alphen aan den Rijn
2:51:08
2:49:54
160
Enrico Koers
Alphen aan den Rijn
2:51:11
2:49:58
161
Wouter Berghuizen
Amsterdam
2:51:19
2:50:15
162
Erwin Sommeling
AV Aalsmeer
2:52:09
2:51:45
163
Robert Zaal
Broek in Waterland
2:52:34
2:52:24
166
Martin Cevat
AV Monnickendam
2:54:52
2:54:52
168
Zenno Cornelisse
Amsterdam
2:55:39
2:51:25
170
Eric van der Vliet
De Koplopers
2:58:50
2:55:24
172
Leon Spruijt
Loopservice Nederlan
2:59:53
2:59:01
176
Rob Froonhoff
Veteranen Nederland
3:01:42
3:00:17
177
Leendert ter Beek
Katwijk Zh
3:03:58
2:59:34
178
Richard van Leeuwen
Voorhout
3:03:58
2:59:34
180
Andre Cornelisse
Amsterdam
3:14:44
3:10:25
M40, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
1:37:07
1:37:05
6
Willem de Graaf
the Hague Road Runne
1:47:50
1:47:44
7
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
1:47:54
1:47:51
8
Steven Post
the Hague Road Runne
1:51:44
1:51:42
16
Izaak de Bruyne
Amersfoort
1:57:42
1:57:34
19
F Wiebes
Avanti-Wilskracht
2:00:00
1:59:54
24
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
2:05:04
2:04:59
27
Henk Feenstra
Loopgroep De Drentsc
2:06:24
2:06:05
32
René Haringsma
Loopservice Nederlan
2:08:06
2:08:02
35
Gerard Miltenburg
Trim- en trainingsgr
2:08:23
2:08:19
38
Arend Hollebeen
Trim- en trainingsgr
2:08:50
2:08:47
46
Johan Vodegel
Loopservice Nederlan
2:10:47
2:10:38
47
Willy Berendsen
Ijsselmuiden
2:10:59
2:10:23
56
Jaap van der Veen
Friesland
2:14:12
2:14:06
60
Kees de Groot
De Koplopers
2:14:44
2:14:33
61
Ronald Pieloor
Loopgroep PK
2:14:57
2:14:25
63
Henry Rijkenberg
Purmerend
2:15:31
2:13:54
65
Paul van der Zande
GAC Hilversum
2:16:02
2:15:53
68
Flip van't Riet
Garmerwolde
2:16:33
2:15:11
69
Aad van der Velden
Amsterdam
2:17:01
2:16:42
70
Andries Udink
Veteranen Nederland
2:17:09
2:16:23
71
Jan van Waversveld
Loopservice Nederlan
2:17:10
2:17:01
73
Bert van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
2:17:18
2:16:44
77
Michael Visser
AV Castricum
2:18:53
2:18:06
80
Theo Danenberg
Veteranen Nederland
2:19:23
2:18:59
81
Eppie Oosterhuis
Friesland
2:19:30
2:18:46
84
Hans Nuijts
Veteranen Nederland
2:20:10
2:19:31
87
Peter vd Brink
Loopgroep Aart Stigt
2:20:45
2:20:12
88
Ton Koolen
De Grenslaupers
2:21:03
2:20:15
91
Cok Vogel
Veteranen Nederland
2:21:32
2:20:32
92
Menno van der Meijden
Herwijnen
2:21:44
2:21:22
94
Theo Fledderus
Loopgroep Beilen
2:22:09
2:22:03
96
Yoshito Koyama
AV Aalsmeer
2:22:28
2:22:04
98
Ben van Ittersum
Triathlon
2:22:45
2:21:51
99
Chris de Vries
Santpoort-Zuid
2:22:51
2:22:08
100
Gert-Jan Snoek
Nederhorst den Berg
2:22:58
2:22:54
110
Leo Goes
Delta Lloyd Running
2:24:37
2:23:42
119
Marcel van Rietbergen
Purmerend
2:25:44
2:25:02
120
Dirk Schipper
Veteranen Nederland
2:25:53
2:24:54
121
Sjaak van der Linden
Loopservice Nederlan
2:26:05
2:25:53
122
Ton van de Kamp
Veteranen Nederland
2:26:24
2:25:45
124
Gerrit de Jong
Loopservice Nederlan
2:27:00
2:25:44
127
Paul Görtz
De Grenslaupers
2:27:20
2:26:30
128
Dick Everwijn
Spirit Lelystad
2:27:45
2:26:40
132
Oscar Schotman
Veteranen Nederland
2:28:04
2:27:25
137
Ed Monsma
Loopservice Nederlan
2:29:32
2:29:02
139
Nico de Wolff
Haarlemmermeer
2:29:56
2:29:20
144
Leo van Santen
Olympus '70
2:30:45
2:30:11
146
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
2:30:58
2:30:49
147
Jacco van der Merwe
Gieten
2:31:30
2:31:17
149
Henri Hensing
Heerhugowaard
2:32:10
2:31:38
155
Jos Schuitemaker
Loopservice Nederlan
2:33:13
2:33:08
160
Piet Mallekoote
Loopservice Nederlan
2:34:07
2:33:10
166
George de Groot
GAC Hilversum
2:35:01
2:34:50
176
Ko van der Linden
Waterland
2:37:54
2:37:09
177
Eric van Oosterhout
Loopservice Nederlan
2:38:11
2:37:34
180
Vincent Hillebrand
Overschild
2:39:39
2:38:58
182
Jaap Kiers
Loopgroep Bedum
2:39:39
2:38:53
187
Hans van Niekerk
Veteranen Nederland
2:40:36
2:39:33
189
Romke Vlaanderen
Amsterdam
2:40:46
2:40:13
194
Erik van der Linden
Rotterdam
2:41:20
2:40:55
204
Cor Huizer
Goudse Politie Sport
2:43:28
2:43:25
205
Hans van de Geer
Wormerveer
2:43:31
2:43:31
207
Fred van Andel
AV Aalsmeer
2:43:43
2:43:30
209
Menno Oosterveld
Loopgroep PK
2:44:11
2:43:25
224
Fred Hoogland
Spirit Lelystad
2:49:46
2:49:09
230
Jj Holla
Alphen aan den Rijn
2:51:27
2:50:16
232
Jeroen Meulendijks
Heemstede
2:52:37
2:51:52
233
Rob van Beurden
Oudeschild
2:53:12
2:52:45
237
Nico Kraima
Alphen aan den Rijn
2:54:23
2:53:10
243
Huib Bakker
Haarlemmermeer
3:00:50
3:00:14
244
JM Cornelissen
Loopservice Nederlan
3:01:41
3:00:56
245
Kees Alberts
Loopservice Nederlan
3:04:32
3:03:31
248
Piet-Willem de Haan
Haarlemmermeer
3:07:42
3:07:04
249
Matthijs van der Meijd
Waalre
3:09:58
3:08:46
250
Metske Dekkinga
Loopservice Nederlan
3:17:17
3:17:00
251
Gasteren van John
Amsterdam Zuidoost
3:18:37
3:17:30
252
Hagenaar Geert
Badhoevedorp
3:18:37
3:17:30
M50, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Elshout
Veteranen Nederland
1:58:16
1:58:14
4
Ron Koorevaar
De Koplopers
2:04:00
2:03:57
6
Adrie van Graafeijland
Triathlon
2:06:39
2:06:21
10
Marinus Kranenburg
Noordkop
2:10:48
2:10:37
11
Joost Huijsing
GAC Hilversum
2:11:06
2:10:57
15
H ter Mors
Avanti-Wilskracht
2:12:18
2:12:10
18
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
2:14:13
2:14:09
22
Chris Driessen
GAC Hilversum
2:15:26
2:15:20
23
André Voets
Veteranen Nederland
2:15:36
2:14:46
25
Pieter Reijnen
Spirit Lelystad
2:16:53
2:16:47
27
Chris Bor
Loopgroep Aart Stigt
2:17:18
2:16:47
28
Jan Bakker
Veteranen Nederland
2:17:24
2:17:18
29
Cees Methorst
Veteranen Nederland
2:17:29
2:16:40
33
Gerrit Vos
Loopservice Nederlan
2:19:27
2:19:19
34
C van Wijk
Spirit Lelystad
2:19:29
2:19:20
37
T van Vliet
Veteranen Nederland
2:19:54
2:19:33
46
Jan Reekers
Loopservice Nederlan
2:22:00
2:21:40
48
Wim Swarte
Driebergen-Rijsenbur
2:22:14
2:21:39
50
Eiltjo Noordman
Spirit Lelystad
2:22:23
2:20:46
53
André van der Werf
Lionitas
2:23:12
2:22:41
59
Jan van Maren
Veteranen Nederland
2:24:53
2:24:04
60
Eddy Vermeiren
Haarlemmermeer
2:24:58
2:24:52
64
Wim van Workum
De Koplopers
2:25:16
2:25:06
68
Martin Hufschmidt
Rheine (GER)
2:27:14
2:26:51
75
Henk Stormbroek
Nijkerk Gld
2:29:16
2:29:11
78
Ronald Kessenich
Triathlon
2:29:44
2:29:33
79
L van Roon
Alphen aan den Rijn
2:29:57
2:26:44
80
N van Riet
Voorne Atletiek
2:30:02
2:29:00
83
Bert van der Knaap
Antilope
2:30:28
2:29:59
87
Chiel Spaan
AV Monnickendam
2:31:26
2:30:30
88
Albert Beenke
Loopgroep PK
2:31:26
2:30:39
90
Willem Langendijk
Flevo Delta
2:32:12
2:32:06
92
Franky Mandias
Loopservice Nederlan
2:33:59
2:33:23
93
Leo van Gelder
Veteranen Nederland
2:33:59
2:33:10
99
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:35:18
2:34:16
105
Martin van Westerlaak
Triathlon
2:36:58
2:36:14
106
René Debets
Haarlemmermeer
2:37:20
2:36:45
110
Cor Butter
Veteranen Nederland
2:38:44
2:37:58
112
Dick Pancras
Noord-Scharwoude
2:39:40
2:38:46
114
Gerard Scholten
Egmond aan den Hoef
2:39:52
2:39:39
123
Wim van Brummen
Veteranen Nederland
2:43:36
2:42:43
128
John Jansen van Galen
Amsterdam
2:44:02
2:42:28
135
Lex Veldkamp
GAC Hilversum
2:47:57
2:47:46
137
Johan Scholtalbers
Hoogezand
2:49:02
2:48:45
138
Ide van der Wijk
Loopservice Nederlan
2:49:27
2:48:55
140
Hans Buis
Loopservice Nederlan
2:51:13
2:50:22
145
Ruud Breedijk
Loopservice Nederlan
2:53:29
2:53:16
152
David Crinnion
GAC Hilversum
2:56:25
2:56:14
155
Gerard van den Bosch
GAC Hilversum
2:58:19
2:58:09
156
Joop de Vries
Loopservice Nederlan
2:59:17
2:58:25
158
Geer van Saase
Haarlemmermeer
3:02:56
3:02:18
163
Fokko Bosma
Loopservice Nederlan
3:09:13
3:08:06
167
Peter van Veen
Heerhugowaard
3:20:59
3:19:53
VSEN, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Simone Guikema
Loopgroep Aart Stigt
2:11:20
2:11:16
3
Hester van Griethuizen
Leiden
2:14:22
2:13:59
5
Brigitte Mulder
's-Gravenhage
2:20:03
2:19:49
8
Natasja van Bilsen
Startbaan
2:23:40
2:22:36
10
Gerie Schilder-Tol
AV Edam
2:26:05
2:25:00
11
Monica van der Garde
Hellas
2:40:29
2:39:28
13
Nanette Hagedoorn
Velp Gld
2:43:42
2:43:01
14
Katja Bollen
WZK Tri Team Wassena
2:44:46
2:44:04
16
Wendy van der Meer
Alphen aan den Rijn
2:51:11
2:49:59
17
Yolande Pijnenburg
Amsterdam Zuidoost
2:52:17
2:51:29
25
Sandra Bezuijen
Haarlemmermeer
3:00:36
2:59:58
V35, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Agnes Hijman
De Veenlopers
1:57:47
1:57:45
6
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
2:10:54
2:10:50
8
Margret de Weerd
GAC Hilversum
2:18:26
2:18:20
12
Marianne Verhaart
Veteranen Nederland
2:22:25
2:22:15
17
Mirjam Duivenvoorden
Bergen Nh
2:23:52
2:23:28
20
Carmen van Leeuwen
Spirit Lelystad
2:24:50
2:24:15
21
Gerda van de Kolk
Ijsselmuiden
2:26:16
2:25:40
22
Marijke Stolwijk
Loopgroep PK
2:27:07
2:27:07
24
Gieny van Niejenhuis
Veteranen Nederland
2:28:13
2:27:23
26
Mirjam Boon
Veteranen Nederland
2:28:28
2:28:04
27
Jacoba Marinus
Sportvereniging Spor
2:29:22
2:28:51
30
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
2:29:56
2:29:20
31
Yvonne Voets Goud
Veteranen Nederland
2:30:22
2:29:32
33
Van der Wal Jeltsje
Lionitas
2:32:12
2:31:40
35
Marjan de Bruin v Duij
AKU
2:32:58
2:32:29
37
Sonja van Zeelt
Assendelft
2:33:27
2:32:53
41
Jetty Abma-van Delden
Joure
2:37:00
2:36:33
44
Henny van der Giessen
Muntendam
2:38:25
2:38:25
45
Annette van Houtum
De Keien
2:38:31
2:38:12
46
Caroline Penthum
Sportvereniging Spor
2:38:44
2:37:41
50
Mariolein Hemelaar
Rotterdam
2:39:54
2:38:45
52
Lies Muntslag
GAC Hilversum
2:40:28
2:40:19
56
Bernadette Kamphuys
Climax
2:42:43
2:42:26
57
Ellen Boersma
Sportvereniging Spor
2:42:43
2:42:26
58
Ingrid Veldhuizen-Soms
Uden
2:43:08
2:42:51
61
Margo Hammega Holmes
Hoofddorp
2:44:04
2:43:02
65
Willie Muizer vd Leij
Lionitas
2:46:29
2:45:45
67
Marijke van Zee
Bad Hofgastein (AUT)
2:46:51
2:46:06
69
Gea van der Weert
GAC Hilversum
2:47:57
2:47:48
71
Annet Bal van der Ark
Hellevoetsluis
2:48:40
2:48:10
72
Grietje Bijlsma
Loopservice Nederlan
2:49:03
2:48:46
73
Elly van der Zijden
Almere
2:51:30
2:50:40
78
Leontine Dieben
KAV Holland
2:54:08
2:53:34
80
J vd Bijlsma-Velden
Harkstede
2:56:05
2:55:04
87
Debbie de Wit
Haarlemmermeer
3:00:35
2:59:58
88
Coby van Beek
Haarlemmermeer
3:00:52
3:00:14
91
Corinne Koningen
Amstelveen
3:05:00
3:04:14
92
Marjon Meyer
Haarlemmermeer
3:06:30
3:05:53
94
Johanna Adriana Kempen
AV '47
3:09:05
3:08:34
96
Lies de Vries-Groen
AV '55
3:10:15
3:09:52
98
Fransien Kuiken-Haitsm
Sint Annaparochie
3:15:31
3:15:13
MSEN, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
1:03:53
1:03:52
3
Martin Lauret
Loopgroep PK
1:04:44
1:04:44
4
Jamal Baligha
AV '34 Apeldoorn
1:06:32
1:06:31
5
Jan Willem Schaar
Parthenon
1:06:34
1:06:33
8
Christian de Lie
AV Castricum
1:07:57
1:07:55
9
David Koech
's-Gravenhage (KEN)
1:08:18
1:08:17
13
Bernard te Boekhorst
Phoenix
1:09:15
1:09:14
14
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
1:09:56
1:09:55
19
Olivier Heimel
GAC Hilversum
1:12:59
1:12:56
24
Cyril Mica
Loopservice Nederlan
1:15:07
1:14:40
30
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
1:16:32
1:16:29
34
Peter van Marrewijk
AV '40
1:17:37
1:16:49
37
Jurgen Ebner
Haag Atletiek
1:19:07
1:19:04
43
Marcel de Graaf
Loopservice Nederlan
1:21:47
1:21:09
47
Herman Leeman
Loopservice Nederlan
1:23:09
1:22:23
48
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:23:15
1:22:53
51
Martin Heruer
Loopgroep PK
1:23:35
1:23:31
53
Dennison Loo
Egmond aan Zee
1:23:43
1:23:30
59
Frank van der Wart
Amsterdam
1:26:33
1:26:18
64
Ramon van der Woude
Hoorn Nh
1:27:30
1:26:40
65
Gerlof de Vries
's-Gravenhage
1:27:30
1:27:16
68
Joost Doelman
Loopgroep Aart Stigt
1:27:54
1:27:46
69
Louran van Keulen
GAC Hilversum
1:27:55
1:27:50
73
Dennis van de vd Velde
Atletics Nijverdal
1:28:20
1:28:18
75
Ton Nijenhuis
NEA Volharding
1:28:31
1:27:28
79
Remco van Barneveld
Amersfoort
1:28:50
1:28:30
82
Pieter Haaijman
Zuid-Scharwoude
1:29:17
1:28:30
84
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:29:23
1:29:18
85
Paul Koopman
Egmond aan Zee
1:29:24
1:28:41
90
Theo Beemsterboer
Waarland
1:30:09
1:29:26
94
Tim van Heusden
Loopgroep Aart Stigt
1:30:44
1:30:16
97
Jan de Waard
Egmond aan den Hoef
1:30:53
1:29:17
106
Stefan Rekkers
Noord-Scharwoude
1:32:51
1:31:25
117
Robbert Luttikhuizen
Mijdrecht
1:33:41
1:32:59
119
Robert Vis
Loopservice Nederlan
1:33:50
1:33:38
122
Maurice Vastenouw
Amsterdam
1:34:00
1:33:24
124
Erik van Loon
Loopgroep PK
1:34:24
1:34:09
125
Jeroen van der Kroon
't Veld
1:34:29
1:32:38
127
Wouter Schuddeboom
Wijk bij Duurstede
1:34:47
1:33:58
130
Frank Duivenvoorden
't Veld
1:35:09
1:34:37
134
Cornelis van Koersveld
Nieuwe Niedorp
1:35:34
1:33:16
135
Ingo Hanschmann
's-Gravenhage
1:35:40
1:35:34
137
Stefan Verstraeten
Merelbeke
1:35:46
1:35:42
138
Erik Aalbertsberg
De Koplopers
1:36:01
1:35:32
140
Ronald Mossinkoff
Akersloot
1:36:10
1:35:27
146
Peter Langedijk
Loopservice Nederlan
1:36:47
1:35:50
156
Chris Karsten
Warmenhuizen
1:37:34
1:36:45
157
Peter Blokdijk
Tuitjenhorn
1:37:37
1:36:36
163
Johan Paarlberg
Heerhugowaard
1:38:13
1:36:44
174
Alex Bruijnzeel
Sint Pancras
1:39:22
1:38:45
176
Maarten Lindenhovius
Utrecht
1:39:37
1:38:57
178
Ruud Tesselaar
Heerhugowaard
1:39:46
1:38:30
180
Marcel Wassenaar
Heemskerk
1:39:54
1:39:39
184
Olof Glorie
Egmond aan den Hoef
1:40:13
1:40:10
185
Jan Kees van der Leek
Suomi
1:40:15
1:37:47
186
Erwin Smit
Loopservice Nederlan
1:40:15
1:36:58
187
Chris Bakker
Sportvereniging Spor
1:40:23
1:39:38
189
Sjoerd Stockmann
Amsterdam
1:40:44
1:38:42
192
Henri de Haan
Duivendrecht
1:41:03
1:36:47
200
Robin Uipkes
Sportvereniging Spor
1:41:53
1:41:07
202
Erwin Helderman
Veenendaal
1:42:04
1:40:41
205
Fred van der Groef
Alkmaar
1:42:18
1:40:11
209
Ronald van der Schoor
Haarlem
1:42:33
1:40:02
212
Rob Kruijssen
Loopservice Nederlan
1:42:41
1:41:45
214
Meindert van der Haven
Amsterdam
1:42:51
1:41:24
221
Jan Leegwater
Zuid-Scharwoude
1:43:32
1:41:55
222
Herman Bijl-Kraemer
GAC Hilversum
1:43:32
1:43:23
223
Robert Visser
Nieuwe Niedorp
1:43:44
1:42:18
225
Robert Overtoom
Heerhugowaard
1:43:56
1:43:00
231
Christian Schoorstra
Alkmaar
1:44:24
1:42:28
238
Raymond de Weert
Den Helder
1:45:45
1:43:14
240
Gerjan van 't Riet
Middenmeer
1:45:55
1:43:43
243
Rickert van der Schink
Egmond aan Zee
1:46:03
1:41:49
247
Tom Rozenburg
Loopservice Nederlan
1:46:14
1:44:47
252
Marco Boerman
Heerhugowaard
1:46:33
1:44:56
254
John van Roosmalen
Alkmaar
1:46:43
1:46:09
258
Robert Bruyn
Heerhugowaard
1:46:48
1:45:41
267
Jurgen Bakker
Heerhugowaard
1:48:03
1:47:08
270
Jack Jonk(Kirrie)
Volendam
1:48:14
1:47:57
280
Pieter Schaak
Heerhugowaard
1:48:44
1:48:08
281
Richard Geijteman
Hoorn Nh
1:48:53
1:48:30
284
Jan de Vries
Heerhugowaard
1:49:15
1:48:04
287
Jan-Paul van Maarschal
Nieuwegein
1:49:59
1:47:25
291
Wiebe van Erkelens
Loopservice Nederlan
1:50:17
1:48:17
293
Remco de Kok
Heerhugowaard
1:50:42
1:48:18
294
Jan Boon
Loopservice Nederlan
1:50:51
1:49:17
299
René van de Guchte
Zwaagdijk
1:51:20
1:48:55
302
Eric J Veltman
GAC Hilversum
1:51:28
1:48:50
303
Remko Toorenburgh
Almere-stad
1:51:29
1:49:49
312
Rick de Graaff
's-Gravenhage
1:52:40
1:49:54
326
Charles Pietersz
Amsterdam
1:55:02
1:52:58
327
Peter van Domselaar
Noord-Scharwoude
1:55:24
1:52:18
329
Martijn van Teulingen
Barsingerhorn
1:55:33
1:54:05
330
Andre Groeneveld
Amsterdam
1:55:58
1:53:55
332
Dennis Wever
Zuid-Scharwoude
1:56:17
1:53:53
333
Guido van de Camp
Groningen
1:56:18
1:55:50
334
Jurgen Borst
Heerhugowaard
1:56:19
1:55:24
335
Walther Tesselaar
Heerhugowaard
1:56:19
1:55:24
337
Mickel Roobeek
Heerhugowaard
1:56:50
1:54:28
341
Geni Slot
Loopservice Nederlan
1:57:20
1:53:47
344
Anno van den Bosch
Sportvereniging Spor
1:57:32
1:54:46
345
Marcel Molenaar
Sportvereniging Spor
1:57:33
1:54:46
346
Frank Damen
Sportvereniging Spor
1:57:36
1:55:13
349
Norman Talma
Heerhugowaard
1:58:02
1:57:40
358
Peter van Santen
Loopservice Nederlan
2:00:33
1:58:18
360
Michêl van der Wal
Heerhugowaard
2:00:47
1:59:02
361
Martijn Hagedoorn
Heerhugowaard
2:01:09
1:58:36
365
Wijnstekers Marco
Sint Pancras
2:02:37
2:00:03
370
Michiel Worfbain
Amsterdam
2:03:30
2:01:23
372
Rene van Borkulo
Loopservice Nederlan
2:05:35
2:02:56
378
Wijnstekers Marcel
Alkmaar
2:07:11
2:04:37
382
Jeroen Kranendonk
Amsterdam
2:08:37
2:05:46
385
Sylvester de Koning
Purmerend
2:13:55
2:11:46
386
Kees Jan Leeuwrik
Purmerend
2:14:24
2:11:48
M40, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Aldert Pepping
Loopgroep PK
1:17:23
1:17:20
13
Peter ter Sluis
AV Castricum
1:21:44
1:21:33
18
Pieter jan Paarlberg
Sint Maartensvlotbru
1:23:58
1:23:51
24
Wilko de Bruin
GAC Hilversum
1:25:19
1:25:07
25
André Gerritsen
Wieringermeer
1:25:25
1:24:41
26
Hans van der Kooi
Wieringerwerf
1:25:52
1:25:06
30
Clemens van Blitterswi
Hekendorp
1:26:54
1:26:30
36
Her Tesselaar
Heerhugowaard
1:27:50
1:27:23
40
Leo Tromp
Egmond aan den Hoef
1:28:21
1:28:01
43
Peter van der Eng
Zaanland
1:28:52
1:28:47
47
Martin Hoefakker
Loopgroep PK
1:29:27
1:28:57
49
John vd Genugten
Den Helder
1:29:29
1:28:50
53
Nico van Koningsbrugge
Noordkop
1:29:42
1:29:36
55
Antoon van der Jagt
Veteranen Nederland
1:29:46
1:29:42
59
John Meekel
AV Monnickendam
1:30:37
1:28:54
79
Kees van der Voort
Krommenie
1:32:20
1:32:09
84
Marcel Wijnker
Heerhugowaard
1:32:34
1:30:44
86
Ben Groot Hemmink
Ron Clarke
1:32:46
1:32:37
88
Bert Oosterhuis
GAC Hilversum
1:32:55
1:32:21
89
Paul van de Waal
Amstelveen
1:33:00
1:30:58
90
Paul Rosenmöller
Driebergen-Rijsenbur
1:33:02
1:32:58
91
John van Weerd
Loopservice Nederlan
1:33:03
1:32:40
109
Rene Groenewoud
Kombijsport
1:34:56
1:34:47
116
Fred van der Werff
Egmond-Binnen
1:35:42
1:35:35
125
Theo vd Fluit
Noord-Scharwoude
1:36:35
1:34:46
128
Fons Jansen
Ouderkerk aan de Ams
1:36:48
1:36:26
136
Peter van Heijningen
Veteranen Nederland
1:37:23
1:37:17
137
Henk Jan Strabbing
Loopservice Nederlan
1:37:23
1:36:06
144
Nico van Riemsdijk
Alkmaar
1:37:51
1:36:53
149
Frank van Vree
Loopservice Nederlan
1:38:05
1:37:05
164
Ben Kleinbekman
Oudkarspel
1:38:50
1:37:00
166
William Osinga
GAC Hilversum
1:38:56
1:38:08
169
Hans Leegwater sr
Broek op Langedijk
1:39:10
1:38:55
176
Jager Hans
Loopservice Nederlan
1:39:35
1:39:06
187
Carel Kuitenbrouwer
Alkmaar
1:40:03
1:37:46
188
Simon van der Eng
Assendelft
1:40:06
1:39:59
189
Marcel Brans
Loopservice Nederlan
1:40:09
1:39:12
193
Ruud van der Wel
AV Castricum
1:40:30
1:39:33
200
Kees Groeneveld
Altena Road Runners
1:40:50
1:38:57
202
Peter Jan Zwart
AV Castricum
1:40:57
1:39:59
206
Peter Schouten
Grootebroek
1:41:12
1:39:49
207
Nico van Winsen
Egmond aan Zee
1:41:19
1:40:36
211
Ed de Knegt
Voorne Atletiek
1:41:31
1:40:04
212
Bert Mostaard
Haarlemmermeer
1:41:35
1:39:33
213
Ronald Slot
Amsterdam Zuidoost
1:41:39
1:39:35
217
Martin Hamelink
Sint Pancras
1:41:51
1:41:28
219
Joost de Bie
NEA Volharding
1:42:17
1:41:46
221
Piet van der Heide
Friesland
1:42:19
1:40:43
225
Peter de Vries
Heerhugowaard
1:42:32
1:42:16
232
Dick de Vries
's-Gravenhage
1:42:58
1:40:54
234
Paul Olthof
Ouderkerk aan de Ams
1:43:05
1:42:21
236
Paul van den Hogen
Volendam
1:43:11
1:41:54
245
Hein Balkenende
Running Athletic Poi
1:43:30
1:42:30
249
Rinus Molenaar
Warmenhuizen
1:43:40
1:42:34
250
Karst van der Sluis
Lycurgus
1:43:41
1:43:12
252
Michel Barendse
De Koplopers
1:43:43
1:41:30
253
Paul van Wingerden
Zwijndrecht
1:43:47
1:43:42
265
Piet Sieben
De Grenslaupers
1:44:37
1:42:16
276
Jos Proost
Veteranen Nederland
1:45:24
1:43:13
285
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:46:39
1:44:25
293
Andre Hendriks
De Grenslaupers
1:47:14
1:44:54
294
Wil Janssen
De Grenslaupers
1:47:15
1:44:55
296
Leo van Eekeren
Soesterberg
1:47:16
1:41:46
301
Joost Pielage
Ouderkerk aan de Ams
1:47:43
1:46:25
302
Andre de Meulder
Hilversum
1:47:44
1:45:58
309
R Schreude
Spirit Lelystad
1:48:03
1:46:08
316
Gerard Engelsman
Doetinchem
1:48:27
1:46:49
321
Gijs de Jong
Haarlemmermeer
1:48:43
1:47:15
322
Koos van Oosterhoud
Leiden
1:48:51
1:47:20
327
Martin van der Esch
Ouderkerk aan de Ams
1:49:07
1:46:46
328
Michiel van Muiswinkel
Heerhugowaard
1:49:15
1:49:03
332
Henny Tolboom
Leiden Road Runners
1:49:28
1:47:56
333
Exalto Dirk
Loopservice Nederlan
1:49:31
1:47:37
336
Marcel van der Haagen
Loopservice Nederlan
1:50:13
1:48:20
341
Robert Siemers
Verenigde Staten
1:50:41
1:48:28
346
Rob van Breukelen
Running Athletic Poi
1:50:59
1:49:59
347
Bart Krechting
Westervoort
1:51:02
1:46:58
349
Kees Groenenboom
Bloemendaal
1:51:21
1:48:50
352
Louis Ebbinkhuijsen
Loopservice Nederlan
1:51:29
1:49:18
357
Peter AC Teunissen
Bergen Nh
1:51:45
1:50:21
358
Math Neijnens
De Grenslaupers
1:51:58
1:49:39
363
Nijs den Ouden
Kombijsport
1:52:04
1:50:30
366
Arnold Schmitz
AV Castricum
1:52:45
1:50:32
372
Jan de Wit
Zuid-Scharwoude
1:53:39
1:52:25
375
Frank van Lunteren
Loopgroep PK
1:53:55
1:52:18
376
Emiel Alloo
Loopservice Nederlan
1:54:09
1:52:03
377
Clemens van Wilgenburg
GAC Hilversum
1:54:28
1:51:50
380
Egbert van Wendel
Heemskerk
1:54:54
1:52:59
389
Enno Aerts
Loopservice Nederlan
1:55:20
1:53:21
391
Willem Anhonijn
Sportvereniging Spor
1:55:23
1:52:36
392
Martijn de Roller
Loopservice Nederlan
1:55:28
1:54:49
393
Anton van der Lem
Amsterdam
1:55:37
1:54:18
397
W vd Sande Bakhuyzen
Amsterdam
1:55:54
1:52:31
398
Ben Heiblom
Loopservice Nederlan
1:55:54
1:53:52
403
Johan van Santen
Veteranen Nederland
1:56:40
1:54:42
406
Hans Gielesen
De Koplopers
1:56:58
1:55:37
408
Henning Waldhauer
Nijmegen
1:57:14
1:55:05
410
Jacob Meijers
Nederhorst Den Berg
1:57:33
1:57:00
415
Marcel Sturkenboom
Leusden
1:58:54
1:57:45
417
Wouter Wijker
AV Castricum
1:59:33
1:58:35
419
Rob Jak
Nederhorst den Berg
1:59:40
1:57:42
420
Angelo Desantis
Ouderkerk aan de Ams
1:59:54
1:57:20
422
Johan Neeft
Loopservice Nederlan
2:00:09
1:59:40
426
Mathé Leeuwenkamp
Amsterdam
2:00:58
1:58:15
429
Marinus G Eykelenboom
Anna Paulowna
2:01:31
1:59:05
439
Olfert de Maaijer
Lutjewinkel
2:02:42
2:01:45
443
Johan Hardenberg
Sijbekarspel
2:03:08
2:01:53
446
Friedhelm Grobler
Loopservice Nederlan
2:04:48
2:04:19
450
Herman de Haan
Nieuwerkerk ad IJsse
2:06:16
2:02:05
454
Ruud Wolterman
Amsterdam Zuidoost
2:07:28
2:07:07
459
Matti Austen
GAC Hilversum
2:08:49
2:06:22
463
John Boots
Egmond aan den Hoef
2:10:17
2:09:42
467
René Walraven
Haag Atletiek
2:12:10
2:09:29
476
Cor Schoon
Broek op Langedijk
2:23:30
2:22:16
477
Karel Jongejans
Heerhugowaard
2:24:15
2:23:31
M50, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
1:17:17
1:17:15
3
Henk Schaap
Haarlemmermeer
1:22:39
1:22:35
4
Koos van der Jagt
Veteranen Nederland
1:23:25
1:23:23
6
Joop Koopman
Veteranen Nederland
1:23:37
1:23:32
7
Joop Bos
Veteranen Nederland
1:24:12
1:24:06
9
Frans Dekker
Veteranen Nederland
1:25:55
1:25:43
10
Jaap Heruer
Veteranen Nederland
1:27:32
1:27:27
11
Zaccharias van Lestere
Callantsoog
1:27:57
1:27:51
12
Gert Admiraal
Trim- en trainingsgr
1:28:05
1:28:00
15
Rob Sluijter
Veteranen Nederland
1:29:04
1:28:50
16
George Steenvoorde
Heerhugowaard
1:29:11
1:29:04
17
Adriaan Sparrboom
Flevo Delta
1:29:25
1:28:48
27
Jan Zijp
Egmond aan den Hoef
1:30:52
1:30:08
31
Paul Lezaire
GAC Hilversum
1:32:17
1:31:33
32
Jan Stoof
Veteranen Nederland
1:32:19
1:32:10
36
Nico Berkhout
Warmenhuizen
1:33:37
1:33:30
38
Cees Holman
Egmond aan den Hoef
1:34:09
1:33:51
40
Thijs Steenvoorden
Veteranen Nederland
1:34:32
1:34:22
42
Robert Rietdijk
AV Nijkerk
1:34:43
1:34:22
44
Piet Ory
Egmond aan den Hoef
1:34:59
1:34:51
47
René Triest
Sportvereniging Spor
1:35:39
1:34:52
53
Ruud Zwanziger
Veteranen Nederland
1:36:14
1:36:07
57
Ton van der Lichte
Heerhugowaard
1:36:35
1:35:29
63
Adriaan van den Berg
Noordkop
1:37:17
1:36:55
65
Henk van de Grootevhee
Alkmaar
1:37:36
1:36:35
66
Hans van Gelderen
Lycurgus
1:37:37
1:37:09
67
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
1:37:46
1:37:39
73
Kees Castricum
Egmond aan den Hoef
1:38:50
1:38:20
74
Martin Kwakkel
Veteranen Nederland
1:38:55
1:37:33
82
Arnold van Velthoven
Haarlem
1:39:45
1:37:46
91
Albert Jan Stam
Egmond aan Zee
1:41:48
1:41:15
101
Frank Tjeertes
Loopgroep PK
1:42:32
1:42:01
111
Jan Hilkhuijsen
De Koplopers
1:44:19
1:42:58
112
Lei Ramakers
De Grenslaupers
1:44:37
1:42:17
113
Mart Houtenbos
Egmond aan den Hoef
1:44:51
1:43:36
114
Jean Brakenhoff
Loopservice Nederlan
1:44:51
1:43:59
125
Rieks Kampherbeek
Groningen
1:46:28
1:44:52
126
Theo Droog
Noord-Scharwoude
1:46:32
1:45:45
133
Evers Geert
De Grenslaupers
1:47:15
1:46:24
136
Ed Horninck
Veteranen Nederland
1:47:31
1:40:41
137
Andre van Rooyen
Warmenhuizen
1:47:36
1:45:20
143
Kees Reijerkerk
Loopservice Nederlan
1:48:26
1:45:56
146
Rinus Mik
Veteranen Nederland
1:48:45
1:47:35
147
Pieter Broekkamp
Beverwijk
1:48:48
1:48:40
149
Ysbrand van der Vleuge
Nijmegen
1:48:54
1:46:46
160
J Rasterhoff
Anna Paulowna
1:49:47
1:49:17
167
Harry van Egmond
Castricum
1:50:03
1:48:54
172
Frans Kouwenhoven
Veteranen Nederland
1:50:58
1:48:38
173
Martin den Heijer
Heerenveen
1:51:10
1:48:58
174
Hans Schipper
Heerhugowaard
1:51:14
1:50:54
175
Ton Apeldoorn
Heerhugowaard
1:51:17
1:50:31
186
Jaap Boekweit
NSAV 't Haasje
1:52:15
1:50:24
191
Frank van den Bogaard
Heerhugowaard
1:52:34
1:51:57
196
Rein Bijsterveld
Wieringerwerf
1:52:52
1:52:25
197
Eduard Nieuwenhuyzen K
Haarlem
1:52:58
1:50:25
198
Jan Molegraaf
Nederhorst den Berg
1:53:01
1:48:10
201
Arie Cornelis Troost
Alkmaar
1:53:23
1:52:35
202
Piet de Haan
Heerhugowaard
1:53:45
1:51:22
206
IJsbrand Rijpkema
Loopservice Nederlan
1:54:02
1:53:52
208
Rudolph van Egmond
Schoorl
1:54:12
1:53:40
219
George Bats
Loopservice Nederlan
1:56:31
1:54:25
221
Djurre J van der Schaa
Friesland
1:56:57
1:56:17
228
Chris Blüm
Trim- en trainingsgr
1:58:16
1:56:41
229
Harrie Stempher
Veteranen Nederland
1:58:31
1:56:34
230
Henk Dokter
Veteranen Nederland
1:58:31
1:56:33
235
Piet Brink
Noord-Scharwoude
2:00:19
1:59:52
237
Chris Steenvoorden
Kortenhoef
2:01:10
2:00:58
247
Steven Poolman
Loopservice Nederlan
2:03:56
2:01:11
253
Henk de Valk
Loopservice Nederlan
2:05:42
2:03:27
257
Simon Touw
Loopservice Nederlan
2:07:11
2:06:17
259
Johan Beesteheerde
Schagen
2:07:39
2:05:24
269
Drikus Noordhoek
Oudkarspel
2:10:32
2:07:48
278
Jan Groot
Egmond aan den Hoef
2:17:33
2:15:51
279
Piet Vogel
Amsterdam Zuidoost
2:17:39
2:15:21
M60, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Koorn
Veteranen Nederland
1:25:06
1:25:03
3
Gerard Delis
Veteranen Nederland
1:35:18
1:35:13
4
Jan Buddingh
GAC Hilversum
1:35:18
1:35:07
10
Kees van Gastel
Veteranen Nederland
1:42:09
1:39:39
13
Paul Kweens
Olympia Halsteren
1:43:52
1:42:34
18
Hans van Alpen
Heerhugowaard
1:46:43
1:45:59
22
Jan Korver
Loopservice Nederlan
1:48:35
1:47:25
23
Dienko Roggeveld
Groningen
1:48:44
1:48:05
24
Kees Verberne
Loopservice Nederlan
1:49:11
1:46:49
28
Gerard Kleinbekman
Noord-Scharwoude
1:51:33
1:50:41
33
André van Os
Koog aan de Zaan
1:55:58
1:54:13
43
Hans Bolding
Veteranen Nederland
2:04:40
2:02:20
45
Wijbe van Wijngharden
AV Monnickendam
2:05:52
2:05:52
48
Simon Verhoeven
Hellevoetsluis
2:07:10
2:04:57
49
Karel de Bruijn
De Koplopers
2:10:36
2:09:15
50
Roel Veldhuizen
Middenmeer
2:10:42
2:09:59
54
Luigi Milone
Veteranen Nederland
2:15:31
2:13:42
55
Cees Klinge
Nederhorst den Berg
2:15:37
2:13:01
56
Piet van den Berg
GAC Hilversum
2:15:52
2:13:26
60
Wim Jongkind
Heerhugowaard
2:34:08
2:33:22
VSEN, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Majelle Laman
AV Castricum
1:27:32
1:27:29
6
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:29:58
1:29:56
8
Marion Visser
Noord-Scharwoude
1:36:09
1:35:49
13
Marjolein Snippe
Wageningen
1:41:25
1:40:26
16
Birgit Krämer
GAC Hilversum
1:43:24
1:43:16
18
Miranda Oosterbaan
Sportvereniging Spor
1:44:45
1:44:00
19
Ethel van Marrewijk
Alphen aan den Rijn
1:45:33
1:43:48
22
Miranda van Uitert
Amsterdam
1:46:25
1:45:19
23
Tanja de Blaeij
De Koplopers
1:46:51
1:46:02
24
Carla van der Gaag
De Koplopers
1:47:39
1:45:27
28
Marloes Ruikes
Running Athletic Poi
1:49:22
1:48:21
29
Wanda Hopman
Egmond aan Zee
1:50:09
1:49:58
30
Annemarie van Berkel
Loopservice Nederlan
1:50:49
1:50:32
31
Caroline de Schutter
Alkmaar
1:51:16
1:50:25
33
Jolanda de Wit-Huisman
Heemskerk
1:52:51
1:51:03
35
Nienke Piersma
AV Monnickendam
1:53:10
1:51:04
40
Monica Kwakkelstein
Amsterdam
1:55:25
1:52:05
43
Anneke van de Hulsbeek
De Koplopers
1:57:42
1:56:20
46
Deborah van Heijningen
Almere
1:58:22
1:56:13
53
Marieke Groot
Warmenhuizen
2:02:59
2:02:27
56
Martine Drogendijk
Amsterdam
2:03:29
2:00:57
57
Saskia Grimmelikhuyse
Beverwijk
2:04:53
2:02:30
58
Sabine Verwier
De Koplopers
2:06:51
2:04:01
59
Monique Overdijk
AV Castricum
2:07:11
2:04:11
62
Sabine Meijerink
Amsterdam
2:10:30
2:07:40
68
Tirza Kreeft
Heerhugowaard
2:25:28
2:23:08
70
Renate Hoogervorst
Alkmaar
2:31:02
2:31:02
V35, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelieke van der Slui
Haag Atletiek
1:15:11
1:15:10
3
Katinka Wiltenburg
Noordkop
1:21:26
1:21:25
4
Liesbeth vd Heuvel
Haag Atletiek
1:23:32
1:23:29
7
Annemiek Bakker-Huiber
TAS '82
1:31:39
1:31:22
8
Wilma van Wouw
Callantsoog
1:31:55
1:30:55
11
Gerda Groen-Stam
Loopgroep PK
1:33:31
1:33:28
13
Marijke van Deursen
Veteranen Nederland
1:34:32
1:34:22
15
Yvonne Leek
Zuid-Scharwoude
1:35:11
1:34:10
19
Anja van Velsen
GAC Hilversum
1:38:57
1:38:10
21
Marja Kortekaas
Zuid-Scharwoude
1:39:17
1:38:31
23
Anthoinette m de Graaf
GAC Hilversum
1:39:55
1:39:07
25
Maroesjka Alloo-Oost
Loopservice Nederlan
1:40:38
1:38:42
26
Esther Veldhuis
Bovenkarspel
1:41:28
1:40:29
27
Carolien Scheelings
Lycurgus
1:42:48
1:42:18
29
Raquel Pereira
AV Castricum
1:44:07
1:43:09
30
Cecile Ottenheim
Amsterdam
1:44:52
1:42:33
31
Marian Baas-Bakker
Hollandia
1:45:07
1:44:11
34
Gerda Ruitenberg
Bovenkarspel
1:45:45
1:45:25
35
Margaret Groen
Egmond aan Zee
1:46:14
1:45:17
37
Josée Stienen
De Grenslaupers
1:47:16
1:46:24
40
Paula van der Maat
Veteranen Nederland
1:48:46
1:46:26
41
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
1:48:54
1:48:51
46
Astrid Plekkerr
Assendelft
1:50:59
1:50:13
48
Susanne van den Hooff
Akersloot
1:51:26
1:50:21
51
Hélène van der Lelie
Almere
1:51:56
1:51:49
56
Mieke Link
Loopservice Nederlan
1:53:56
1:51:48
58
Ria Hurkmans
GAC Hilversum
1:54:35
1:52:31
59
Debbie van Wettum
Middenbeemster
1:55:12
1:54:04
63
Marion van den Wittenb
Hellas
1:55:57
1:55:08
65
Linda Bleeker
Loopservice Nederlan
1:56:12
1:52:38
69
Mieke Meekel
AV Monnickendam
1:57:30
1:55:03
71
Lijsbet Heeres
Loopgroep Nienoord
1:57:52
1:55:22
73
Marlien Wijnhof
Amsterdam Zuidoost
1:58:06
1:56:31
74
Marlies Bakker
GAC Hilversum
1:58:15
1:55:35
76
Marjan Lenos-Keijzer
Wormerveer
1:58:25
1:56:46
77
Joke den Ouden
Kombijsport
1:58:58
1:57:26
81
Petra Visser-Rens
AV Castricum
1:59:33
1:58:36
85
Petra van Duijn
Middenbeemster
2:00:02
1:58:53
89
Henny van Veen-van Ams
Loopservice Nederlan
2:01:23
1:59:39
91
Jeanette van der Molen
Loopservice Nederlan
2:01:32
1:58:56
94
Marion Zuiderwijk-van
Heemskerk
2:02:58
2:02:31
96
Angela den Hamer
AV Aalsmeer
2:03:37
2:01:57
97
Anja Wagemaker
Hoogkarspel
2:03:45
2:01:43
98
Carin van Bockxmeer
Blokker
2:03:49
2:01:58
99
Jolanda Lagerweij
AV Aalsmeer
2:04:19
2:02:39
100
Annemieke Frederiks
Alkmaar
2:04:49
2:02:54
101
Astrid Hermans
NSAV 't Haasje
2:04:56
2:03:32
103
Michelle Boots
Egmond aan den Hoef
2:05:46
2:05:12
105
Jolanda Bloetjes
Bergen Nh
2:07:19
2:04:44
106
Karin Voschezang
Sint Pancras
2:07:34
2:06:02
107
Annelies de Boer
Callantsoog
2:07:40
2:05:21
109
Emelie Smits
Loopservice Nederlan
2:08:27
2:08:06
113
Annemieke van Heerwaar
Amsterdam
2:09:08
2:06:19
114
Jolanda Gerritsen
Wieringermeer
2:09:21
2:06:32
117
Linda Venhorst-van Dui
Hoorn Nh
2:10:04
2:08:53
126
Nora Hilkhuijsen
De Koplopers
2:14:02
2:12:42
132
Ella van den Berg
Amsterdam
2:25:31
2:23:45
V45, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marian Mijwaard
GAC Hilversum
1:28:13
1:28:11
3
Marja Bak-Wokke
Loopgroep PK
1:28:55
1:28:52
5
Ans van Veenendaal
Ron Clarke
1:33:54
1:32:41
6
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:34:21
1:34:12
13
Nelly Kempenaar-Yff
Hoorn Nh
1:43:43
1:43:04
15
Cora Gerling-Verweij
Clytoneus
1:44:26
1:41:42
17
Atie van Oostveen-Vrol
AKU
1:45:09
1:44:28
20
Cobie Looijesteijn
TAS '82
1:48:33
1:47:56
25
Nel Miltau Oudejans
NEA Volharding
1:49:08
1:48:08
26
Elly Reekers-Sonsma
Loopgroep PK
1:49:19
1:48:25
28
Rien Droomers
Monnickendam
1:49:26
1:49:26
30
Elly van der Zee
Hollandia
1:50:18
1:49:00
31
Annemarie van den Bosc
GAC Hilversum
1:50:28
1:49:52
33
Annemieke Knuwer
AV Monnickendam
1:50:39
1:48:34
35
Margreet de Groot-de H
Akersloot
1:51:34
1:50:30
36
Annemiek Knook
Heerhugowaard
1:51:35
1:50:45
37
Miranda van Drunen
Schoorl
1:51:36
1:50:12
38
Marianne van Diemen
Zuidwal
1:52:14
1:51:01
40
Elly van der Sluis
Lycurgus
1:53:13
1:52:45
42
Yvonne Meijer-Vercaute
Veteranen Nederland
1:53:43
1:51:24
43
Jolien Bolding
Veteranen Nederland
1:53:44
1:51:24
47
Jeanette Bezemer
Rotterdam Atletiek
1:54:34
1:54:01
49
Jenny Groenewoud
Kombijsport
1:54:43
1:53:11
50
Loes Groenland
Loopservice Nederlan
1:55:17
1:53:29
52
Lilian Schreuder
Castricum
1:55:34
1:55:30
53
Jopie Homan-Visser
Amsterdam
1:56:46
1:55:03
55
Jannie Dijkhuizen
De Koplopers
1:57:04
1:55:42
57
Corrie Leenhouts
Amsterdam
1:57:33
1:55:47
58
Anita Horstink
Loopgroep Nienoord
1:58:07
1:55:35
59
Everien van der Waal
TAS '82
1:58:42
1:56:28
64
Hanneke Feenstra
GAC Hilversum
2:01:45
1:59:41
67
Ida Molkenboer
Loopservice Nederlan
2:03:18
2:01:24
68
Simone Swartsenburg
Zaanland
2:03:39
2:01:53
71
Annet van Andel
AV Aalsmeer
2:04:19
2:02:39
72
Liduine van Hecke
Loopgroep Nienoord
2:04:23
2:01:52
73
Tineke Schipper
Oude Niedorp
2:04:59
2:03:56
74
Monique van Pinxteren
GAC Hilversum
2:05:07
2:03:23
75
Jantje Nooter-Visser
Amstelveen
2:05:09
2:03:37
82
Henriëtte Winter
Groningen
2:08:08
2:06:58
83
Trees van Eimeren
GAC Hilversum
2:08:25
2:05:59
87
Ciska van der Wilk
Loopservice Nederlan
2:09:51
2:07:24
95
Gerrie Lammé
Loopservice Nederlan
2:15:15
2:12:59
96
Alie Dijkhuizen
De Koplopers
2:16:16
2:14:54
99
Leny Kleinbekman
Noord-Scharwoude
2:20:46
2:20:09
100
Loes van Os
Koog aan de Zaan
2:20:59
2:19:13
M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
30:22
30:22
4
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
30:58
30:57
8
Peter van Egdom
Loopgroep PK
31:33
31:32
10
Richard Clevett
GAC Hilversum
31:54
31:52
13
Hessel Posthuma
AV Castricum
32:22
32:20
15
Daniel Reewijk
AV Castricum
32:29
32:28
18
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
32:38
32:35
19
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
32:48
32:47
20
Mike Tesselaar
Heerhugowaard
32:54
32:54
22
Tim brouwer de Koning
Leiden Atletiek
32:58
32:54
25
Rene van Dijke
Leiden Atletiek
33:24
32:49
28
Jacco Luijendijk
Leiden Atletiek
34:06
33:33
34
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
34:45
34:43
44
Matthijs de Groot
Noordkop
36:22
36:17
45
Michiel van Burink
Zaanland
36:23
36:21
46
Rutger Spier
GAC Hilversum
36:29
36:24
52
Vincent van Meeuwen
AV Gouda
37:23
37:19
60
Kasper Voshart
GAC Hilversum
38:46
38:43
61
Vladimir Lopes Cardoza
Amstelveen
38:49
34:28
67
Christiaan Gerlagh
ATC '75
39:22
39:18
73
Dick van der Weide
Den Helder
39:48
39:44
75
Bart ter Meulen
Loopgroep PK
39:49
39:36
83
Paulus Martinus Bakker
Schoorl
40:25
39:58
86
Sabrina Forster
NEA Volharding
40:45
40:28
90
Maarten Gouda
Egmond aan Zee
40:53
40:46
97
Willem Groen
Heerhugowaard
41:39
41:29
99
Dennis Kuijper
Heerhugowaard
41:51
41:03
102
Younesse Aouladd-Yadil
IJmuiden
41:57
40:57
104
Jason van der Burgt
Amsterdam
42:07
42:02
106
Wouter de Waard
Broek op Langedijk
42:12
42:09
111
Andre Eedel-Bloedt
Heerhugowaard
42:42
41:52
124
Albert Doelwijt
Veenendaal
43:31
43:12
128
Patrick vd Klift
AV Nijmegen
43:43
43:14
139
Herbert van Maastricht
Julianadorp
44:18
43:54
141
SN de Groot
Noord-Scharwoude
44:32
44:28
143
Ruud Sneekes
Sint Maartensbrug
44:42
44:14
150
Rick van der Kraan
Amsterdam
45:03
44:46
152
Bauk van der Wal
Anna Paulowna
45:06
44:58
157
Hylke Bijlsma
Noord-Scharwoude
45:19
44:36
158
Bart van der Hoek
Amstelveen
45:34
43:23
159
Michiel Bernardus
Amsterdam
45:35
45:06
160
Rob Ruitenberg
Bovenkarspel
45:35
45:07
162
Niels van der Put
Amsterdam
45:36
44:51
165
Machiel van Veen
Wassenaar
45:59
45:53
166
Willem Slippens
Nibbixwoud
45:59
45:46
168
Jaap Boom
Sint Maartensbrug
46:02
45:34
169
Dik van Bruggen
Broek op Langedijk
46:08
46:02
170
R de Waard
Egmond aan den Hoef
46:11
45:45
172
Martin Sunley
Noordwijk Zh
46:22
45:16
174
Hans Breuker
Heerhugowaard
46:27
45:24
178
Peter van Doeveren
's-Gravenhage
46:36
45:48
181
Jan van Leijen
Heerhugowaard
46:40
46:24
189
Peter van der Vecht
NEA Volharding
47:05
46:41
194
Jaap Jan Boom
Sint Maartensbrug
47:10
46:40
197
Wim van der Hoek
Waterland
47:19
47:10
199
Mathijs vd Sluis
Amsterdam
47:22
46:18
206
Gerard Zwart
Egmond aan Zee
47:31
47:05
209
Eugene Striekwold
Heerhugowaard
47:40
47:21
213
Theo Mulder
IJsselstein Ut
47:48
46:48
219
Ramon Schagen
's-Gravenhage
48:10
47:55
224
Henk van der Kroon
Schoorl
48:22
48:13
225
Rembert Boom
Sint Maartensbrug
48:25
47:57
226
Nico van Langen
Heerhugowaard
48:29
48:04
244
Peter Overmeer
Heerhugowaard
49:05
48:19
252
Ben van Straten
Sint Maartensvlotbru
49:24
48:24
253
Stef van Diepen
Benningbroek
49:25
49:21
258
Jan Peter Krems
Loopservice Nederlan
49:31
48:37
269
Matthijs van Otegem
Amsterdam
49:57
49:21
280
Nejib Benzerti
Sportvereniging Spor
50:27
49:55
281
Ben Vrijhoef
Trim- en trainingsgr
50:27
49:30
284
Hans van Stekelenborg
Geldrop
50:37
50:19
286
Wouter van Onzenoort
Alkmaar
50:40
49:12
287
Ate van der Laan
Hensbroek
50:40
50:07
288
Jan Willem Pereboom
Midwoud
50:50
50:40
298
Melvin vd Broek
Driehuis Nh
51:13
50:59
299
Raymond Schavemaker
Heerhugowaard
51:13
51:00
309
Joop Parinussa
Trim- en trainingsgr
51:35
50:38
310
Frea vd Langenberg
Den Helder
51:38
51:24
333
Peter Van Buijtene
Noord-Scharwoude
52:47
51:33
336
Hans Kreijger
Heerhugowaard
52:54
52:13
338
Hans Leegwater jr
Broek op Langedijk
52:54
51:48
339
Ruud Venneker
Sint Pancras
53:02
52:33
341
Jeroen van de Bovenkam
Amsterdam Zuidoost
53:07
52:44
343
Stefan Kortekaas
Loopgroep PK
53:10
52:44
345
Jan van Eck
Koog aan de Zaan
53:15
53:07
351
Rob de Jong
Sportvereniging Spor
53:26
52:53
354
Philip de Liagra Böhl
Amsterdam
53:32
53:05
369
Frank Stoop
Noord-Scharwoude
54:19
53:50
370
Hielke Eijtinger
Ouderkerk aan de Ams
54:31
53:45
373
Nico van Wattingen
Hoorn Nh
54:48
54:42
385
Nico Bankras
Heerhugowaard
55:25
54:34
386
Maikel Laureijssen
Alkmaar
55:31
54:45
387
Leendert Stikvoort
Amsterdam Zuidoost
55:33
54:55
397
Edwin Stavenuiter
Hoorn Nh
56:20
55:46
404
Wynand Breuker
Heerhugowaard
56:40
55:37
410
Marcel Appelman
Heerhugowaard
56:55
56:18
415
Marc van Etten
Heerhugowaard
56:57
55:43
425
S A Vijzelaar
Heerhugowaard
57:31
56:39
432
Herman van Oorschot
Amsterdam
58:07
56:51
433
Ronald van Boordt
Amsterdam
58:08
56:55
437
Ricardo Hopman
Driehuis Nh
58:16
58:11
442
Huub Geilenkirchen
Julianadorp
58:50
57:51
444
Ron van den Berg
Trim- en trainingsgr
59:00
58:02
456
Ron Bakker
Veteranen Nederland
1:00:16
59:42
463
Ronald Diedece
Ouderkerk aan de Ams
1:02:26
1:01:40
468
Joost Arendse
Loopservice Nederlan
1:03:30
1:02:31
470
Boudewijn ten Haken
Triathlon
1:04:25
1:03:20
476
Dirk Vroonland
Amsterdam Zuidoost
1:09:48
1:06:17
V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Hilda Kibet
Heemskerk (KEN)
34:56
34:54
6
Esther van Heerde
KAV Holland
38:07
38:03
7
Corina Dekker-Kruijer
Hera
38:31
38:29
8
Brigitte Nieuwlaat
Loopteam Ed Sligcher
39:30
39:28
11
Liselore van Nunen
Tartlétos
40:33
40:23
13
Marja Mulder
Sportvereniging Spor
41:24
41:21
16
Nynke mirjam Visser
Phanos
42:27
42:23
21
Marjolein van Valderen
Phanos
44:18
44:11
22
E van Dijk-v d Meulen
Loopgroep Aart Stigt
44:22
44:02
25
Suzanne van der Weide
Den Helder
45:34
45:28
26
Hanny van der Weide
Den Helder
45:43
45:39
28
Suzanna van Keulen
GAC Hilversum
46:23
46:17
33
Petra Keuss-Corssmit
Vijfhuizen
47:15
46:52
36
Sandra Groen
Egmond aan Zee
47:30
47:04
39
Karin Groenveld
Heerhugowaard
48:02
47:44
44
Sonja Schaapherder
Bergen Nh
48:28
48:20
45
Monique Jongejan
Waterland
48:29
48:14
50
Agaath Molenaar de Boe
't Zand Nh
49:02
48:43
53
Karin Overmeer-Buzing
Heerhugowaard
49:22
48:35
55
Danielle van Dam
Amsterdam
49:37
48:58
57
Stella van der Velden
Atletics Nijverdal
49:51
49:46
59
Vera Raadsen
Loopservice Nederlan
50:23
50:12
62
Ingrid Venneker-Sloove
Sint Pancras
51:07
50:40
63
M Berkhout
Ouderkerk aan de Ams
51:09
50:20
65
Christel Brandhoff
Bovenkarspel
51:17
50:45
66
Marielle van der Kaaij
Gorinchem
51:40
51:18
81
Annemarie Konijn
Barsingerhorn
52:34
52:27
82
Anja Lekkerkerker
Oudorp Nh
52:35
52:27
84
Lilian Blokker
Hoogkarspel
52:42
52:15
87
B Huibers ten Bruggenc
Broek op Langedijk
52:57
52:37
90
Lucienne Dekker
Oudkarspel
53:03
52:33
91
Alinda van Willegen
Trim- en trainingsgr
53:04
52:55
97
Carla Schenk
Trim- en trainingsgr
53:28
53:19
100
Barbera Helversteijn
Hylas
53:55
53:33
101
Ans van Boordt-Auee
Amsterdam
54:03
52:51
102
Florien Deken
Noord-Scharwoude
54:08
53:41
103
Jolanda Grande
Veteranen Nederland
54:10
53:39
113
Merel Groeneveld
Amsterdam
54:45
53:59
115
Annie Huiberts
Heerhugowaard
54:47
54:13
121
M de Jong Bouwhuis
Hoorn Nh
55:08
54:59
125
Hanneke Spijker
Oudkarspel
55:22
54:47
126
Hanneke Stallinga
Oudkarspel
55:22
54:47
128
Astrid Haleber
Trim- en trainingsgr
55:26
54:40
130
Ann Bakker-Venhorst
Waterland
55:34
55:03
132
Linda van Galen
KAV Holland
55:36
55:26
133
Elze van Veenendaal
Amsterdam
55:36
54:46
137
Marlène Koolen-Smets
De Grenslaupers
55:56
55:14
138
Willie Neijnens-Nies
De Grenslaupers
55:56
55:14
140
Ineke van den Beukel
Britsum
56:05
55:14
141
Lucie Jacobs
Trim- en trainingsgr
56:08
55:23
142
Pieternel de Graaf
Hollandia
56:12
55:01
145
Ursula van der Schaaf
Hylas
56:23
56:02
149
Bettie van der Niet
Utrecht
56:43
56:16
151
Jacinta Creten
Nieuw Vennep
56:48
56:03
154
Annette Glorie
Loopgroep Oegstgeest
57:13
56:51
155
Truus Schendelaar
Noordkop
57:13
56:59
158
Ria Leegwater
Broek op Langedijk
57:27
56:20
160
Wilma van Stein
NEA Volharding
57:46
56:41
165
Gerda Kool-Dekker
Bovenkarspel
57:57
57:30
174
MJde Waard
Egmond aan den Hoef
58:42
58:16
175
Suzanne van Dooren
Schoorl
58:44
57:33
176
Tineke Privee Schenk
Den Helder
58:50
57:50
177
Henny Ottenhoff
Trim- en trainingsgr
58:57
58:19
178
Lolita van Mourik
Oudorp Nh
58:58
57:51
186
Jacqueline van Diepen
Limmen
59:22
58:56
198
Christa van Leeuwen
Almere
1:00:28
59:28
199
Anneke Hoogvorst
Waterland
1:00:35
1:00:10
200
Ellen Verschraagen
ACW '66
1:00:35
1:00:05
204
Coba Boon
Broek op Langedijk
1:00:58
1:00:21
214
Nellie Kool-Grave
Waterland
1:01:55
1:01:25
220
Trijntje Timmer
Loosdrecht
1:02:38
1:01:37
221
Ellis van der Tweel
GAC Hilversum
1:02:43
1:01:40
227
Annemieke Puister
Hoogwoud
1:03:02
1:02:16
228
Petra Hoya Martinez
De Koplopers
1:03:07
1:02:23
230
Klaske van Santen
Heerhugowaard
1:03:07
1:01:53
232
Jolanda Donkersloot
Amsterdam
1:03:16
1:02:45
233
Sandra Schouten
Heerhugowaard
1:03:21
1:02:18
234
Roeleke van der Wal
Amsterdam
1:03:27
1:02:37
237
Ria de Jong
Trim- en trainingsgr
1:03:53
1:03:43
238
Jelly van der Hoek
Waterland
1:03:54
1:03:23
243
Renske Flokstra de Boe
Leeuwarden
1:04:30
1:04:16
250
Ingrid Zwart-Hartman
Zaandam
1:06:39
1:05:38
256
Marijke Wesselius
Bergen Nh
1:08:45
1:08:04
257
Hetty Hoek-Schuitemake
Almere
1:11:35
1:11:16
259
Cilia van Scheppingen
Almere
1:12:31
1:11:32
263
Ingeborg vd Wal-Terpst
Heerhugowaard
1:19:20
1:18:19
Uitslagen.nl
18-02-2003 08:52