Uitslagenlijst 4e Zandstuve Bosloop

Den Ham Ov - Zaterdag 15 februari 2003

J11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boom, Ruud
Nieuw Heeten
5:49
2
Hankamp, Allard
Vroomshoop
6:07
3
Slinkman, Arno
Nieuw Heeten
6:11
4
Slinkman, Niek
Nieuw Heeten
6:19
5
Kruiper, Rens
Haarle
6:22
6
Drenthen, Patrick
Vroomshoop
6:41
7
Boom, Niek
Nieuw Heeten
6:42
8
Hankamp, Dinand
Vroomshoop
7:20
9
Luiten, Rick
Holten
7:34
10
Luiten, Luuc
Holten
7:34
11
Have, Erik ten
Nieuw Heeten
7:47
12
Velthoven, Bas van
Den Ham
7:56
13
Schaap, Sven
Vriezenveen
8:23
14
Abbink, Yannick
Vriezenveen
8:27
15
Meijerink, Allard
Den Ham Ov
9:03
M11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert, Manon
Bergentheim
6:44
2
Jonge, Bernadet de
Vroomshoop
6:50
3
Meier, Lynn
Hardenberg
7:36
4
Weide, Cheyen van der
Vriezenveen
7:38
5
Abbink, Erienne
Vriezenveen
7:43
6
Ruiter, Iris
Den Ham
8:59
7
Tuinstra, Annejet
Almelo
10:13
8
Kleise, Dagmar
Vriezenveen
10:28
9
Huiskes, Sigrid
Westerhaar
12:30
J15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonge, Marijn de
Vroomshoop
11:18
2
Kleise, Armando
Vriezenveen
12:19
3
Tuinstra, Geert
Almelo
13:59
M15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pape, Hilde
Vriezenveen
12:12
2
Timmerhuis, Stefanie
Mariaparochie
14:28
V-35, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kruiskamp, Leanne
Vriezenveen
20:35
2
Herbert, Marleen
Hardenberg
21:18
3
Nijboer
Bergentheim
21:49
4
Zijlstra, Hanneke
Vriezenveen
22:03
5
Kalsbeek, Lianda
Vriezenveen
23:58
6
Bos, Iris
Geesteren
41:21
V35+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willems, Gerda
Ommen
21:07
2
Weide, Annette van der
Vriezenveen
24:47
3
Bloemhof, Berna
Vriezenveen
28:29
4
Bos, Sonja
Geesteren
28:48
H-40, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vries, Dennis de
Hengelo
17:09
2
Schuurs, Jan
Den Ham
18:17
3
Lohuis, Wilco
Raalte
18:33
4
Nijenhuis, Hans te
Borne
18:38
5
Reurink, Martijn
Vriezenveen
20:59
6
Bloem, Michiel
Almelo
22:01
7
Bos, Henk
Vriezenveen
23:22
8
Peters, A
Marienberg
23:30
9
Holtheimer, A.
Vroomshoop
24:37
10
Otten, A.
Almelo
24:41
11
Smit, M.
Almelo
24:50
H-50, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renkema, Jakob
Nijverdal
16:59
2
Oonk, Frans
Almelo
17:20
3
Ekkel, Jan
Vroomshoop
17:42
4
Nijkamp, Bert
Almelo
18:10
5
Pape, Johan
Vriezenveen
18:17
6
Vries, J.P. de
Hengelo
19:01
7
Kamphuis, Jan
Vroomshoop
19:06
8
Vlaming, Marco
Almelo
19:18
9
Kappert, Henk
Daarle
20:18
10
Telman, Dick
Nieuwleusen
21:07
11
Kolkman
Vroomshoop
26:37
H-60, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scurd, G.
Harberinkhoek
21:54
2
Jalink, Filip
Vriezenveen
22:23
3
Koetsier, A.
Holten
24:15
4
Zijlstra, Jaap
Vriezenveen
24:27
H-60+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wolterink, Gerard
Hellendoorn
29:51
V-35, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jansen - Homberg, Chri
Vriezenveen
49:51
V35+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schuurman, Hennie
Lemele
49:46
2
Vloedgraven, Aronne
Den Ham Ov
53:43
H-40, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelder, Bert
Den Ham
34:04
2
Blankhorst, John
Raalte
34:51
3
Post, Erik
Bergentheim
35:00
4
Compagner, Klaas
Rouveen
35:41
5
Grissen, Jan
Westerhaar
35:44
6
Berenst, Gert
Vroomshoop
36:12
7
Smit, Lars
Vriezenveen
36:52
8
Venema, Freddy
Snakkerburen
37:28
9
Gras, Robert-Jan
Hengelo
38:11
10
Veltink, Arie
Bergentheim
38:12
11
Rohof, Gerhard
Vriezenveen
38:17
12
Lanberink, Barje
Bergentheim
40:14
13
Witzand, R.
Almelo
41:09
14
Kok, Ben
Kampen
43:39
15
Wit, Sander de
Vriezenveen
45:51
16
Ramaker, Aart
Marienberg
46:38
17
Jansen, Bertus
Nijverdal
47:31
18
Meijer, Jan
Nijverdal
47:33
H-50, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oldehinkel, Albert
Radewijk
34:34
2
Beumer, Marco
Zwolle
35:23
3
Klein Brinke, B.
Vorden
35:32
4
Kruiper, Eduard
Haarle
36:00
5
Jurjens, Gerrit
Vriezenveen
36:28
6
Meppelink, Henk
Gramsbergen
36:34
7
Oldehinkel, H.
Dedemsvaart
37:38
8
Klein, Jasper
Dedemsvaart
37:57
9
Stegeman, Bertus
Vriezenveen
38:28
10
Timmerhuis, Henri
Mariaparochie
39:19
11
Doornebos, Henk
Zwolle
39:53
12
Haandrikman, Tonny
Gramsbergen
40:29
13
Veurink, Roelof
Den Ham
40:33
14
Wind, Fokke
Den Ham
40:50
15
Davenschot
Vroomshoop
42:12
16
Riet, J. te
Vriezenveen
42:20
17
Enoch, H.
Den Ham
42:26
18
Sluijer, Gerrit
Den Ham
45:40
19
Zomer, Henk
Vriezenveen
45:44
H-60, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bouwhuis, Herman
Den Ham
37:53
2
Kuhlman, Henk
Westzaan
38:30
3
Kuijk, Ko van
Breda
39:08
4
Sytsema, Koos
Wierden
40:24
5
Schuurman, Henk
Lemele
41:01
6
Lange, Foppe de
Enter
41:06
7
Rode, Bart de
Vriezenveen
42:16
8
Fransen, Jan
Hasselt
43:31
9
Visser, H.
Enter
44:36
10
Munneke, Gerrit
Zwolle
44:43
11
Haagsma, Jan
Hoogeveen
49:15
H60+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kok, Be
Kampen
41:03
2
Gijzen, Dirk
Vriezenveen
44:31
3
Peereboom, Ben
Hengelo
48:21
Hopelijk heeft u genoten en mogen we u bij onze
slotloop op 15 maart wederom verwelkomen.
Alle uitslagen en de tussenstand zijn te vinden
op onze site:
http://members.home.nl/av-vriezenveen
Organisatie: AV-Vriezenveen. De organisatie bedankt Scouting Azoelen voor
het gebruik van gebouw en Fit Care Fit4Life voor de sponsoring.
www.uitslagen.nl
15-02-2003 00:00