Uitslagenlijst Berlaerloop

Koewacht - Zaterdag 8 februari 2003

HSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Moernaut
Derdermonde (B)
45:29
2
Erik van de Velde
Lochristi
47:48
3
Ton van Driessche
Zele (B)
48:22
4
Kristof Rul
Merelbeke (B)
49:01
5
Kris van Wiele
Stekene (B)
49:35
6
Kurt Vanhaverbeke
Zelzate (B)
49:43
7
Bart Bleyaert
Knesselare (B)
50:13
8
Ivan van Eetvelt
Beveren (B)
51:21
9
Alexandro Bertolucci
Wachtebeke (B)
51:40
10
Patrick Hembrecht
St. Gillis (B)
51:57
11
H van den Berghe
Lokeren (B)
52:38
12
Peter de Vet
Axel
53:27
13
Pedro Rufo Molero
Zelzate (B)
55:54
14
Rob Maes
Beveren (B)
57:45
15
Geert Waelput
Eksaarde
57:52
16
Danny Versluys
Watervliet (B)
58:07
17
Romain van Vlierberghe
Stekene (B)
1:00:04
18
Danny Coenen
Beveren (B)
1:00:48
19
Jurgen Verstraeten
St. Jansteen
1:01:19
20
Kris Vlyminck
Stekene (B)
1:02:12
21
Martin Noens
Stekene (B)
1:02:33
22
Bart Bossuyt
Zwevegem (B)
1:02:50
23
Jan de Feyter
Axel
1:03:43
24
Bert Goethals
Eke (B)
1:04:28
25
Alex Lippens
Koewacht
1:05:32
26
Freddy van Petegem
Lovendegem (B)
1:10:08
27
Balt Age
St. Jansteen
1:12:42
28
Harold van de Brande
Kapellebrug
1:13:11
29
Jurgen van Hinst
St. Gillis-Waas (B)
1:14:06
30
Ignace van den Bossche
Stekene (B)
1:14:08
31
Luc Hermans
Sint Niklaas(B)
1:15:28
HVETA, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drik Christiaens
Avelgem (B)
51:47
2
Sepp Vermeulen
Koewacht
53:11
3
Gino Deploce
Hooglede (B)
53:50
4
Ivan Mees
Zelzate (B)
54:50
5
Chris Hamburger
Stekene (B)
55:37
6
F Verschorre
Breskens
56:34
7
Frank van de Branden
St. Jansteen
1:01:29
8
K Blommaert
Heikant
1:01:31
9
Danny de Baere
Waasmunster
1:01:56
10
Kris Vereman
Sijsele-Damme (B)
1:03:16
11
Mark de Bruijn
St. Jansteen
1:04:50
12
Peter van Lancker
Lokeren (B)
1:07:22
13
Marc Rooman
St. Pauwels (B)
1:11:27
14
Marnix Voet
Gent (B)
1:12:58
15
Jan de Mits
Evergem (B)
1:13:00
16
Ronny van Basselaere
Hoekje (B)
1:18:20
HVETB, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronni van Acker
Nieuw Namen
54:08
2
Jan Langelaan
Koewacht
59:04
3
Jos Broothaers
Kapelle o/d Bos (B)
59:13
4
Rudy de Mey
Lovendegem (B)
1:03:36
5
Kris Haentjens
Berchem (B)
1:04:00
6
Frans Verwilligen
Hulst
1:05:10
7
P de Zeeuw
Terneuzen
1:05:24
8
Lauran van den Dries
Kloosterzande
1:05:29
9
Christiaan D'Hooge
Lovendegem (B)
1:06:04
10
Eddy van Boven
Berlare (B)
1:06:16
11
Philip Vanderveken
Stekene (B)
1:08:42
12
Leo Buydens
Lokeren (B)
1:09:24
13
Luc Goethals
Melle (B)
1:09:39
14
Agiel Becheler
Hoboken
1:15:03
15
R Bolssens
Kieldrecht (B)
1:15:52
HVETC, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
L Martens
Hengstdijk
58:19
2
Werner De Witte
Nieuw Namen
1:01:36
3
Goense
Philipinne
1:01:54
4
Rudy Buysse
Kieldrecht (B)
1:01:59
5
Peter Hagenaars
Kemzeke (B)
1:02:05
6
Etienne Ringoot
Sinaai (B)
1:03:28
7
Pierre Tondeleir
Laarne
1:07:58
8
Piet Vermeiren
Zele (B)
1:19:03
HVETD, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fons Warrens
Kloosterzande
55:53
2
J van Waesberghe
Axel
57:42
3
Willy Janssens
Kappellen (B)
1:00:51
4
Henk Rouw
Kapelle
1:04:43
5
Sjaak Mannersteeg
Utrecht
1:05:16
6
Ko de Koeyer
Zaamslag (B)
1:05:38
7
Georges Goole
Zuiddorpe
1:06:52
8
Robert van de Walle
Wachtebeke (B)
1:06:54
9
Michel van Heel
Middelkerke
1:09:09
10
E Coekaerts
Antwerpen (B)
1:09:40
11
Maurice D'Haese
Lokeren (B)
1:12:15
12
Antoine Mathijs
Zevergem (B)
1:14:56
13
Jos Leenaert
Kieldrecht (B)
1:15:25
14
Guido Andries
St. Niklaas (B)
1:16:15
15
Etienne Machtelinckx
Gent (B)
1:18:30
16
Hans Jasperse
Koewacht
1:18:34
17
Jaap Bos
Koewacht
1:18:39
18
Loek Westveer
Vlissingen
1:19:22
HVETE, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Verschaffelt
Antwerpen (B)
1:04:48
2
Gustaaf Symoens
Stekene (B)
1:05:03
3
Willy Vernaeve
Hultjen (B)
1:08:48
4
Lucien van Bels
Stekene (B)
1:15:32
HVETF, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Verhaeghe
Gent (B)
1:22:08
DSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia de Plukker
St. Gillis Waes (B)
58:08
2
Karen Vanderhallen
Stekene (B)
1:15:30
DVETA, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Rasenberg
Terneuzen
1:01:23
DVETB, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Heyman
Terneuzen
1:00:54
2
Ingrid de Geest
St. Pauwel (B)
1:08:46
3
Carine Rooms
St. Niklaas (B)
1:18:51
DVETC, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trees Vermeersch
Sas van Gent
1:05:30
2
Annie Moens
Waarschoot (B)
1:10:37
3
Gilberte Scheldewaert
St. Amandsberg (BO
1:22:10
HSEN, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Decaestecker Danny
Eppegem
29:17
2
Cool Andy
Roeselare
30:14
3
Broekman Bart
Koewacht
31:40
4
Mertens Dirk
Hamme
33:38
5
Strijdonk
St-Jansteen
34:05
6
Celie Eric
Koewacht
34:10
7
Gelderland Guido
Koewacht
35:25
8
Baan Bart
Wijnegem
36:57
9
Creel Pedro
Den Haag
41:46
10
Temmerman Stefaan
Kaprijke
42:04
11
Sippens Jurgen
Waarschoot
43:55
HVETA, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bosman Marc
Melsele
28:25
2
Nachtergaele
Zwijnaarde
30:18
3
Moens Patrick
Sinaai
31:15
4
Leroy
Hulst
32:47
5
De Keyzer Ivan
Waasmunster
33:20
6
Vercauteren Geert
St-Niklaas
34:26
7
De Cock Patrick
Stekene
34:45
8
De Baets Marc
Heusden
35:18
9
Celie Ivo
Koewacht
37:21
10
Van Gaever M
Koewacht
41:01
11
Kint W.
Kloosterzande
41:28
12
De Smet Erwin
St-Niklaas
41:51
13
Paelinck Luc
Belsele
42:26
HVETB, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bekaert Ignace
Vichte
28:09
2
Vervaet Frits
Walsoorden
31:06
3
Sturm Fons
St- Jansteen
34:12
4
Bogaert Eddy
Stekene
34:23
5
De Windt
Zelzate
36:00
6
Van Ballenberghe Walte
Drongen
36:46
7
Van Mulder Michel
Zwijndrecht
37:27
8
Verbeke Bert
St-Gillis
37:40
9
Ivens Benny
Sluiskil
37:47
10
De Wree Frank
Waasmunster
37:57
11
Millian Rudy
St-Niklaas
39:53
12
Van Der Hallen Hugo
Stekene
45:32
HVETC, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Goossens William
Kieldrecht
31:43
2
Dieleman D
Zaamslag
33:53
3
Van Puyenbrouck Freddy
Hulst
35:36
4
Vlegels Etienne
Stekene
37:52
5
Van De Velde Christiaa
Zomergem
42:08
6
Van Hoorebeke Eric
Oostakker
44:19
HVETD, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van Bunder Albert
De Klinge
31:18
2
Fierens a
Belsele
35:31
3
Cornelis Julien
Stekene
41:38
4
Rossie Freddy
Boekhoute
43:05
HVETE, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De Rooy Camiel
Koewacht
37:16
2
De Brauwer Albert
Zelzate
39:22
3
Van De Velde Jackie
Zomergem
39:25
4
Vesluys Firmin
Kaprijke
41:10
5
Vereecken Dirk
Stekene
45:18
6
De Geest Daniel
Aartselaar
47:18
HVETG, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Staessens Leo
Stekene
34:41
DSEN, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees Cindy
Zelzate
35:15
2
Vab De Velde Wendy
Maarkedal
36:21
3
Geldof Christel
Kemzeke
39:34
4
Ocke Jessica
Yzendijcke
41:24
5
Zegers Carla
Koewacht
41:30
6
De Tollenaere Ingrid
Evergem
45:36
7
Haers Tineke
Watervliet
47:03
DVETA, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mel Miriam
St -Jansteen
36:18
2
jACOBS iSABELLE
lOKEREN
41:48
3
Van Vavermaet Ann
Stekene
45:25
DVETB, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingels Greta
Watervliet
40:36
2
vANRIJCKEGHEM lINDA
wAASMUNSTER
41:49
3
De Rop Christine
Stekene
45:23
4
Staessens Tiny
Stekene
46:36
5
Van Den Berghe Patrick
Stekene
49:53
DVETC, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van Overloop Ingrid
Koewacht
40:59
2
Rombout Annelies
Kieldrecht
41:33
3
Jannsens Noella
Stekene
46:32
4
Matheus Suzanne
Mechelen
49:32
DVETD, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Slowack Rita
Stekene
39:49
2
Brouckaert
St-Gillis
49:51
DVETE, 7,6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rottier Francine
St-Gillis
43:59
2
Van Belle Maria
Sleidingen
44:16
3
Van Vlierberghe Lutgar
Stekene
46:34
4
De Vylder Greta
St-Gillis
50:02
HSEN, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frederik de Bakker
Waregem
13:10
2
Jarno van Guyse
Stekene(B)
14:25
3
Edwin de la Ruelle
Koewacht
14:48
4
Robin Mariman
Koewacht
14:54
5
Kevin David
Zuiddorpe
15:23
6
J. Haverkamp
Roosendaal
15:25
7
Melvin de la Ruelle
Koewacht
16:29
8
Mario de Bot
Heikant
17:13
9
Michael Braem
Heikant
17:32
10
Dennis van Coam
Koewacht
18:51
11
Sander Gelderland
Koewacht
18:55
12
Daan Celie
Stekene(B)
19:25
13
Ruud Martens
Koewacht
22:05
14
Herve Schelfhout
Koewacht
22:10
HVETA, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berten de Latter
Waarschoot(B)
18:04
2
Werner Elshout
Sint Niklaas
19:10
HVETB, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
H, de Vlieger
Koewacht
15:50
2
Roger de Backer
Waregem(B)
17:09
3
Carlos Celie
Stekene(B)
19:38
4
Roland de Bock
Westdorpe
19:54
5
H. de Vliegher
Koewacht
22:08
HVETC, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roni de Geest
St. Pauwels(B)
16:04
2
Willem van der Heyden
Kieldrecht(B)
17:05
3
Adri de Bot
St. Jansteen
20:40
4
Ronny Buys
Koewacht
24:50
HVETD, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leander van Haver
Elversele(B)
18:31
2
Verbuit
Ijzendijke
19:50
HVETE, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre van Goethem
Sint Fillis-Waes
17:35
2
Georges Roaen
Merelbeke(B)
23:32
HVETG, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Urbain Lippens
Lockristie(B)
29:43
DSEN, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja de Baere
Waasmunster(B)
18:43
2
Silke Vlijminck
Stekene(B)
19:41
3
Selena Temmerman
Stekene(B)
20:04
4
Presilla de la Ruelle
Koewacht
20:21
5
Sanne van Bellenberghe
Drongen(B)
20:57
6
Sabrina de Baere
Waasmunster(B)
21:06
7
Sofie Mortier
Izegem(B)
21:09
8
Els de Gendt
Stekene(B)
21:39
9
Claudia Paelinck
Belsele(B)
24:34
10
Linda de Bruijne
Stekene(B)
24:37
DVETA, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine de Muynck
Drongen(B)
20:18
2
Claudia Celie
Koewacht
20:37
3
Sandra Ijsebaert
Koewacht
20:47
4
Miriam de Mey
Ertvelde(B)
23:06
5
Kristien Greve
Stekene(B)
23:09
DVETB, 3,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Wullaert
Stekene(B)
22:14
Met dank aan de sponsors:
Tuincentrum Theo de Vkieger - Rabobank Koewacht - DOW -
Plus Verbiest - Axa Bank Koewacht(B) - Transport Vermeire -
Aannemingsbedr.van der Poel Terneuzen - Restaurant van Dijk
Install.bedr. Jonker - Runners Service Beveren
Tot de volgende Berlaerloop op 7 februari 2004
Uitslagen.nl
08-02-2003 00:00