Uitslagenlijst Vechtstreek crosscompetitie

Rheeze - Zaterdag 25 januari 2003

J-8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van der Vegt
Hardenberg
4:06
2
Dinand Hankamp
Vroomshoop
4:23
3
Jery Houtzagers
Itterbeck
4:52
4
Reint van der Vegt
Hardenberg
5:35
M-8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Eikelboom
Hardenberg
4:30
2
Michelle Eikelboom
Hardenberg
4:30
3
Lynn Meier
Hardenberg
4:32
4
Tess Bosch
Bruchterveld
4:37
5
Danielle Eikelboom
Hardenberg
5:12
J-11, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Allard Hankamp
Vroomshoop
3:38
2
David Beun
Hardenberg
3:54
3
Jorik Plaggenmarsch
Bergentheim
3:56
4
Dennis Plaggenmarsch
Bergentheim
4:07
5
Tim Overweg
Bergentheim
4:13
M-11, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Herbert
Bergentheim
3:54
2
Dionne Deemter
Hardenberg
3:55
3
Pauline Lanting
Hardenberg
4:10
4
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
4:17
5
Liedeweij Beun
Hardenberg
5:32
J-15, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn de Jonge
Vroomshoop
11:29
2
Jan Henk Dubbink
Hardenberg
11:30
3
Armando Kleise
Vriezenveen
12:47
4
Tom Minkjan
Ommen
14:03
5
Dion Houtzagers
Itterbeck
14:26
M-15, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Schreurs
Bergentheim
13:47
HSEN, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Borg
Hengelo Ov
19:57
2
HarmJan Martens
Hoogeveen
20:28
3
Niek Linckens
Ommen
21:10
4
Bert Kelder
Den Ham Ov
21:53
5
Jan Grissen
Westerhaar
22:49
6
Gert Berenst
Vroomshoop
23:36
7
Jan Schuurs
Den Ham Ov
23:58
8
Richard Smit
Hardenberg
24:23
9
Wilco Lohuis
Raalte
24:37
10
Hendri Schipper
Sibculo
25:24
11
Barjo Lamberink
Bergentheim
25:51
12
Van As
Amersfoort
26:59
13
Bert Smit
Bruchterveld
27:57
14
Matthias Zweers
Hardenberg
28:31
H40+, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
21:35
2
Jan Beldman
Dalfsen
22:04
3
Henk Meppelink
Gramsbergen
23:15
4
Jan Hankamp
Vroomshoop
24:06
5
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
24:11
6
Jasper Klein
Dedemsvaart
24:45
7
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
25:28
8
M. Strijker
Zwartemeer
25:46
9
Dirk Timmermans
Hardenberg
26:13
10
Jan v.d. Heide
Dedemsvaart
27:02
11
Evert Bos
Vriezenveen
27:17
12
Jan Mannes
Nieuwleusen
27:59
13
Robbert Houtzagers
Itterbeck
28:02
14
Harry Herbers
Hardenberg
28:09
15
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
28:24
16
Dick Telman
Nieuwleusen
29:03
17
Philip Nieuwenhuyse
Delft
29:16
18
Jan Otten
Nieuwleusen
29:35
19
Gerrit Munneke
Zwolle
29:57
20
Nico Wassens
Dedemsvaart
30:20
21
Egbert Bouwhuis
Bergentheim
30:38
22
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
32:20
23
Habs Cazemier
Hardenberg
33:26
DSEN, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Nijmegen
21:44
2
Martine ten Kate
Balkbrug
25:49
3
Marleen Herbert
Bergentheim
27:19
4
Dieneke Bouwhuis
Bergentheim
27:49
5
Marije Elferink-Gemser
Ten Boer
27:58
6
Anouk Deemter
Hardenberg
30:22
7
E.A. de Vries
Amersfoort
34:41
8
Jolanda Plaggenmarsch
Bergentheim
36:42
D35+, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
28:04
2
Gea Plaggenmarsch
Bergentheim
28:12
3
Jaqueline Ruizenaar
Hardenberg
29:38
4
Janny Zwiers
Hardenberg
35:33
HSEN, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Koelma
Borne
41:39
2
Theo Ramaker
Marienberg
44:58
3
Wim Ramaker
Marienberg
48:58
4
Bart Jan van Duuren
Hengelo Ov
49:01
5
Henny Berends
Balkbrug
50:01
6
Carl Benjamins
Hoogeveen
52:45
7
Herman Slot
Hardenberg
56:45
8
Rob Broeksema
Hardenberg
56:59
9
Aart Ramaker
Marienberg
1:03:37
H40+, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Deemter
Hardenberg
41:43
2
Arend Ramaker
Gramsbergen
43:18
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
45:57
4
Roelof Hutten
Bruchterveld
47:30
5
Ton Groot
Hardenberg
49:29
6
Henk van Duuren
Hardenberg
49:53
7
Harry Martens
Hoogeveen
50:17
8
Wim Wubs
Hardenberg
50:48
9
Tony Ruiter
Den Ham Ov
51:55
10
Jan Russchen
Hoogeveen
52:09
11
Henk Bosch
Hardenberg
52:55
12
Hans Logtenberg
Ommen
53:53
13
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
54:26
14
Jan Henk Kampman
Hardenberg
54:33
15
Roelof Veurink
Den Ham
55:10
16
Peter Fleurke
Hardenberg
57:41
17
Hildo Veltink
Hardenberg
58:26
18
Peter Smit
Ter Apel
1:03:05
19
Jan Haagsma
Hoogeveen
1:06:24
20
P.Borgman
Dedemsvaart
1:09:11
D35+, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Detert
Weerselo
53:06
2
Anita Deemter
Hardenberg
56:32
3
Ingrid Snels
Hoogeveen
1:05:16
Bedankt voor je komst en wie weet zien we je terug op zaterdag 28 juni bij
de Printer Klepperstadloop.
Uitslagen.nl
25-01-2003 19:09