Uitslagenlijst Rondje Krommenie Dijk

Krommenie - Zondag 19 januari 2003

M, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Kuijer
Assendelft
59:00
2
Nico Krijgsman
Krommenie
59:46
3
Rob Emmerig
Assendelft
1:02:25
4
George Poel
Heemskerk
1:02:31
5
Nico Vergouw
Zaandam
1:02:52
6
Bert Vink
Beverwijk
1:02:58
7
Ed Carper
Zaandam
1:03:40
8
Cock Reijnders
Castricum
1:06:19
9
Hafid Ouchen
Assendelft
1:06:53
10
Klaas Dekker
Zaandam
1:07:22
11
Cor Grabijn
Westzaan
1:08:38
12
Michiel Visser
Castricum
1:10:42
13
Peter Beudeker
Krommenie
1:11:09
14
Marcel Kloet
Krommenie
1:11:12
15
Aaldrik Koops
Zaandam
1:12:04
16
Andre Meure
Bloemendaal
1:12:28
17
Mo Tdrissi
Heemskerk
1:12:36
18
Erik de Vos
Krommenie
1:12:52
19
Hans de Gooyer
Krommenie
1:13:18
20
Martin Taams
Oostzaan
1:14:18
21
JanWillem Oosterveld
Wormer
1:14:44
22
Dirk Hakvoort
Krommenie
1:15:21
23
Gerard van Kleef
Wormer
1:16:54
24
Henk Kager
Schagen
1:19:14
25
Eric Retz
Zaandijk
1:20:20
26
Theo van Norden
Uitgeest
1:20:24
27
Kees de Gooyer
Zaandam
1:22:10
28
Jurrien Krol
Assendelft
1:22:46
29
Peter Landsbergen
Assendelft
1:24:08
30
Jan Slor
Purmerend
1:24:08
31
Douwe Thesing
Zaandam
1:24:08
32
Rob Groot
Zaandam
1:24:08
33
Klaas Lakeman
Heemskerk
1:28:04
34
Wietze Pathuis
Purmerend
1:28:04
35
Marco Molleman
Velserbroek
1:29:09
V, 16.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja van Zeelt
Assendelft
1:20:41
2
Ria Reuzenaar
Krommenie
1:31:06
3
Fia Stam
Uitgeest
1:36:42
M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Burink
Zaandam
37:54
2
Rick Koolwijk
Schagen
38:09
3
Ruud Onderwater
Uitgeest
38:24
4
Will Conijn
Krommenie
39:13
5
Jean Freese
Assendelft
39:13
6
Alko Lok
Krommenie
41:20
7
Rob Sluiter
Uitgeest
41:42
8
Julio Mengod
Zaandam
43:13
9
Johan Jak
Krommenie
43:22
10
Alex de Vries
Santpoort-Zuid
43:50
11
René Jerphanion
Beverwijk
44:0
12
Ko Halff
Wormerveer
44:27
13
Peter Seerden
Koog a/d Zaan
44:27
14
Beet Sierhuis
Wormerveer
45:44
15
Dick Wezel
Purmerend
46:33
16
Luis Kerssens
Krommenie
46:41
17
R.v. Vuuren
Uitgeest
47:44
18
René Jonker
Krommenie
48:1
19
André Uitermark
Krommenie
49:2
20
Mike Kabel
Heemskerk
50:01
21
Jan Souverein
Krommenie
50:28
22
Richard Mostert
Heemskerk
50:42
23
H.Schipper
Koog a/d Zaan
50:45
24
Ron v. Essen
Wormer
51:14
25
Gerard Stoeltjes
Assendeft
52:06
26
Jan Stolp
Zaandam
52:12
27
Peter
Beverwijk
53:12
28
Wouter Allan
Zaandam
54:08
29
Henny Buijsman
Wormer
54:27
30
Rob van Raamsdonk
Krommenie
54:35
31
Wim Hoogeboom
Uitgeest
54:45
32
Joop Basseleur
Zaandam
56:31
33
Martim Wezel
Koog a/d Zaan
56:39
34
Rayer Mooy
Zaandam
56:53
35
Jan Schaak
Krommenie
57:13
36
Gerrie Snijders
Amsterdam
58:07
37
Gerrit Dolleman
Wormerveer
58:56
38
Piet Out
Beverwijk
1:02:16
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greet Dekker
Zaandam
49:13
2
Marian Hagedoorn
Zaandam
49:13
3
Astrid Plekker
Assendelft
50:04
4
Anja Schoone
Krommenie
53:25
5
Inge Sturop
Krommenie
54:40
6
Adri Bom
Krommenie
54:40
7
Carin Scherjon
Uitgeest
1:12:04
M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjerk Conijn
Krommenie
17:40
2
Barry Hoogeboom
Uitgeest
18:20
3
Joost Brinkkemper
Krommenie
19:02
4
Alex Bouwmeester
Zaandam
19:19
5
Brian Vriend
Krommenie
19:58
6
René Bouwmeester
Zaandam
20:2
7
Thijs Onderwater
Uitgeest
20:43
8
Ruud Hindriks
Krommenie
22:09
9
Remco Kroese
Wormer
22:31
10
J. Beira
Zaandam
22:41
11
José Beira
Aandijk
22:5
12
Jan Koomen
Oostknollendam
23:10
13
Cor Bobbeldijk
Beverwijk
23:20
14
Wim Rijkenberg
Krommenie
23:33
15
Gasper Beudeker
Krommenie
23:48
16
Bas Groot
Krommenie
23:56
17
Erik Beudeker
Krommenie
24:43
18
Gerrit Steyi
Beverwijk
26:10
19
Joop Keetman
Zaandam
26:25
20
Bart Dolsma
Krommenie
27:25
21
Joppe Groot
Krommenie
30:09
22
Wouter Kerssens
Krommenie
30:48
23
Jan Pankras
31:00
24
Pieter Groot
Krommenie
35:31
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Takkenberg
Krommenie
22:52
2
Katja Maes
Krommenie
27:25
3
Hetty v/d Kemenade
Haarlem
27:25
4
Elly Kroese
Wormer
27:42
5
Rony Zijlstra
Krommenie
30:14
6
Andrea Oosterveld
Assendelft
31:59
7
Marlene Oosterveld
Wormer
32:12
8
Lisette Dolman
Krommenie
32:17
JPC, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrew Vriend
Krommenie
10:29
2
Sean Meijer
Krommenie
10:42
3
Erwin Bas
Krommenie
10:57
4
Leon v.d. Velden
Krommenie
11:29
5
Calvin Bos
Zaandam
12:17
6
Mike Hooijschuur
Krommenie
12:38
7
Thomas Mengelder
Krommenie
12:49
8
Stefan Heijne
Krommenie
12:49
9
Rens Vrolijk
Krommenie
12:49
10
Menno Koehler
Krommenie
13:38
MPC, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvette de Koning
Uitgeest
11:16
2
Sanne Veenboer
Uitgeest
11:35
3
Roos Lok
Krommenie
11:39
4
Manon Haakman
Uitgeest
12:46
5
Jonna Lansu
Krommenie
13:50
6
Jolien Tel
Krommenie
14:00
JPB, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Hoogerbrugge
Wormerveer
9:48
2
Nino Kraaijer
Zaandijk
10:13
3
Tom Sistermans
Zaandijk
10:55
4
Tom Haakman
Uitgeest
10:56
5
Nick Schavemaker
Krommenie
10:57
6
Youri Walstra
Uitgeest
12:42
MPB, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Schoute
Krommenie
12:49
JPA, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sibren de Weerd
Castricum
9:13
2
Jesse Koopmans
Wormer
9:32
3
Ronald Poel
Heemskerk
9:32
4
Brian Bos
Zaandam
9:58
5
Robin Bas
Krommenie
10:36
6
Rob Smit
Wormer
10:43
7
Floris Koomen
Oost Knollendam
11:09
8
Rutger van Vredendaal
Wormer
11:19
9
Robin Heijne
Krommenie
11:32
10
Bastiaan Hondema
Assendelft
12:03
MPA, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Schoute
Krommenie
9:35
2
Iris Lok
Krommenie
10:06
3
Wendy v.d. Velden
Krommenie
10:08
JD, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stevo Todorovic
Castricum
9:00
2
Sjoerd Dolsma
Krommenie
9:15
3
Bas Lok
Krommenie
9:24
4
Bjorn Doodewaard
Wormer
9:29
5
Sven v. Doodewaard
Wormer
9:50
6
Rik Veenboer
Uitgeest
10:53
MD, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Verena Hoogeboom
Uitgeest
9:45
JC, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Smit
Castricum
7:40
2
Kevin v.d. Stroom
Assendelft
7:58
3
Dennis Koomen
Oost Knollendam
8:39
4
Jelle Conijn
Krommenie
8:53
MC, 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Onderwater
Uitgeest
9:45
www.uitslagen.nl
19-01-2003 12:17