Uitslagenlijst 3e Zandstuve Bosloop

Den Ham Ov - Zaterdag 18 januari 2003

J11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pekkeriet, Stefan
Holten
5:37
2
Boom, Ruud
Nieuw Heeten
5:49
3
Hankamp, Allard
Vroomshoop
6:21
4
Slinkman, Arno
Nieuw Heeten
6:23
5
Slinkman, Niek
Nieuw Heeten
6:37
6
Boom, Niek
Nieuw Heeten
6:42
7
Drenthen, Patrick
Vroomshoop
6:51
8
Woertink, Marnix
Ane
7:23
9
Luiten, Luuc
Holten
7:23
10
Hankamp, Dinand
Vroomshoop
7:42
11
Vree Egberts, Tim
Nieuw Heeten
7:55
12
Have, Erik ten
Nieuw Heeten
8:24
13
Vree Egberts, Luc
Nieuw Heeten
8:28
M11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Woertink, Sanne
Ane
6:19
2
Pekkeriet, Chantal
Holten
6:33
3
Herbert, Manon
Bergentheim
6:55
4
Lanting, Pauline
Hardenberg
7:26
5
Meier, Lynn
Hardenberg
7:48
6
Abbink, Erienne
Vriezenveen
7:59
7
Tuinstra, Annejet
Almelo
10:31
J15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonge, Marijn de
Vroomshoop
11:47
2
Kleise, Armando
Vriezenveen
12:32
3
Tuinstra, Geert
Almelo
13:41
4
Tuinstra, Ids
Almelo
14:43
5
Span, Kees
20:33
M15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pape, Hilde
Vriezenveen
12:01
2
Schreurs, Annet
Bergentheim
13:19
3
Hoff, Sharon
Vriezenveen
13:29
4
Timmerhuis, Stefanie
Mariaparochie
14:40
V-35, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Visser, Alexandra
Almelo
20:37
2
Kruiskamp, Leanne
Vriezenveen
21:01
3
Herbert, Marleen
Hardenberg
21:15
4
Zijlstra, Hanneke
Vriezenveen
21:57
5
Nijboer
Bergentheim
22:00
6
Kalsbeek, Lianda
Vriezenveen
24:14
7
Berenst, Sandra
Vroomshoop
26:11
V35+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vries, Karin de
Hebgelo
24:12
2
Weide, Annette van der
Vriezenveen
24:54
3
Egberink, Thea
Geesteren
25:13
4
Cmossen, Anneke
Wierden
25:36
5
Dalen, Martje van
Hoogeveen
26:19
H-40, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olde, Remi de
Almelo
15:41
2
Boomkamp, Ronald
Eibergen
15:59
3
Wessels, Werner
Markelo
17:25
4
Scherphof, Frank
Vriezenveen
18:35
5
Schuurs, Jan
Den Ham
18:38
6
Molen, Klaas v.d.
Rhenen
20:39
7
Reurink, Martijn
Vriezenveen
21:26
8
Lummen, Frank
Almelo
23:13
9
Drenthen, Jonnie
Vroomshoop
23:40
10
Bos, Henk
Vriezenveen
24:17
H-50, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renkema, Jakob
Nijverdal
17:02
2
Beldman, Jan
Dalfsen
17:47
3
Ekkel, Jan
Vroomshoop
18:15
4
Pape, Johan
Vriezenveen
18:33
5
Berkhof, Geert
Westerhaar
18:37
6
Vries, J.P. de
Hengelo
18:51
7
Hankamp, Jan
Vroomshoop
19:15
8
Kok, Jan
Vroomshoop
20:24
9
Bos, Evert
Vriezenveen
20:36
10
Kwant, Jako
Dedemsvaart
20:37
11
Mannes, Jan
Nieuwleusen
20:56
12
Kappert, Henk
Daarle
21:09
13
Timmer, Jan
Vroomshoop
23:18
14
Snoeijer, G.A.
Vroomshoop
23:49
H-60, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessels, Jan
Markelo
18:06
2
Egberink, B.
Geesteren
19:42
3
Valkman, Ben
Almelo
19:48
4
Kuilder, Johan
Almelo
22:38
5
Jalink, Filip
Vriezenveen
23:41
6
Koetsier, A.
Holten
24:29
7
Zijlstra, Jaap
Vriezenveen
24:29
8
Soepenberg, J.
Den Ham
30:54
H-60+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wolterink, Gerard
Hellendoorn
29:12
V-35, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sytsema, Hedwich
Groningen
44:54
2
Jansen - Homberg, Chri
Vriezenveen
52:49
V35+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Detert, Diny
Weerselo
40:31
2
Schuurman, Hennie
Lemele
52:28
3
Vries-Schukken, K. de
Den Ham
54:29
4
Vloedgraven, Aronne
Den Ham Ov
54:31
H-40, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Borg, Eric
Hengelo
31:20
2
Blankhorst, John
Raalte
35:23
3
Post, Erik
Bergentheim
36:06
4
Compagner, Klaas
Rouveen
36:30
5
Berenst, Gert
Vroomshoop
37:02
6
Veltink, Arie
Bergentheim
38:48
7
Dekker, Martijn
Dalfsen
39:13
8
Schuurs, Jan
Den Ham
40:36
9
Wit, Sander de
Vriezenveen
44:51
10
Elzinga, Rene
Vroomshoop
45:19
11
Ramaker, Aart
Marienberg
48:10
12
Jansen, Bertus
Nijverdal
48:45
13
Meijer, Jan
Nijverdal
48:45
14
Spoor, Michiel
Vroomshoop
50:21
15
Dijk, Tom van
Vroomshoop
52:46
16
Oude Monnink, Bas
Vroomshoop
52:46
H-50, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oldehinkel, Albert
Radewijk
34:59
2
Kruiper, Eduard
Haarle
36:31
3
Meppelink, Henk
Gramsbergen
36:33
4
Jurjens, Gerrit
Vriezenveen
38:45
5
Meer, Bert v.d.
Almelo
38:50
6
Woertink, Marinus
Ane
39:25
7
Klein, Jasper
Dedemsvaart
39:43
8
Ruiter, Tony
Den Ham
39:46
9
Timmerhuis, Henri
Mariaparochie
40:17
10
Haandrikman, Tonny
Gramsbergen
41:04
11
Wind, Fokke
Den Ham
41:47
12
Kruiper, A.
Heeten
42:15
13
Riet, J. te
Vriezenveen
43:02
14
Veurink, Roelof
Den Ham
43:17
15
Hulman, Eric
Heeten
44:00
16
Davenschot
Vroomshoop
44:20
17
Enoch, H.
Den Ham
44:35
18
Binnenmars, Ben
Den Ham
46:58
19
Holweg, Harry
Den Ham Ov
47:22
20
Sluijer, Gerrit
Den Ham
49:23
21
Dijk, Henk van
Vroomshoop
49:40
H-60, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stege, Jan
Weerselo
39:06
2
Bouwhuis, Herman
Den Ham
39:07
3
Kuhlman, Henk
Westzaan
39:12
4
Sytsema, Koos
Wierden
41:39
5
Lange, Foppe de
Enter
41:45
6
Schuurman, Henk
Lemele
42:09
7
Fransen, Jan
Hasselt
43:27
8
Smelt, J.
Hasselt
43:33
H60+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijzen, Dirk
Vriezenveen
45:24
2
Peereboom, Ben
Hengelo
48:07
3
Eerbeek, Dieks van
Dalfsen
58:50
Hopelijk heeft u genoten en mogen we u bij onze
volgende lopen op 15 februari en 15 maart wederom
verwelkomen. Alle uitslagen en de tussenstand zijn
te vinden op onze site:
http://members.home.nl/av-vriezenveen
Organisatie: AV-Vriezenveen. De organisatie bedankt Scouting Azoelen voor
het gebruik van gebouw en Fit Care Fit4Life voor de sponsoring.
Uitslagen.nl
18-01-2003 00:00