Uitslagenlijst 2de Dinkelloop (tevens tcc-cross)

Losser - Zondag 15 december 2002

JPC, JPC 1.1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjelld Smalen
ASV
5:57
2
David Lensen
Iphitos
6:11
3
Leon Westen
SISU
6:12
4
Tom Hesselink
Iphitos
6:20
5
Jasper Foks
AV Holten
6:38
6
Ben Bemthuis
AV Haaksbergen
7:04
7
Nick de Vries
Iphitos
8:02
JPB, JPB 1.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Lensen
Iphitos
5:18
2
Bram van Haeringen
AV Haaksbergen
5:31
3
Nadim Van Minnen
SISU
5:47
JPA, JPA 1.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Branco van Minnen
SISU
4:57
2
Mart Nijland
Marathon Pim Mulier
4:59
3
Thomas Doesburg
ASV
5:00
4
Djoss Smalen
ASV
5:14
5
Lars Wonnink
ASV
5:20
6
Rens Ottink
AV Haaksbergen
5:21
7
Tom Keizer
Beuningen
5:24
8
Jaap Walsweer
SISU
5:29
9
Ids Tuinstra
SISU
5:32
10
Jelco Plomp
SISU
5:41
11
Wouter Doesburg
ASV
5:44
12
Luke Berkemeijer
Marathon Pim Mulier
5:46
13
Yvar Hoffstedde
ASV
6:18
14
Luka van de Pol
SISU
6:44
15
Christiaan Wijnbergen
AV Haaksbergen
7:17
16
Sander Foks
AV Holten
7:28
MPA, MPA 1.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Odink
ASV
5:27
2
Saskia Hoekman
SISU
5:47
3
Ellen Punte
Losser
5:50
4
Joske Nolsen
Marathon Pim Mulier
5:58
5
Fieke Vat
Marathon Pim Mulier
6:00
6
Astrid Varenhorst
Iphitos
6:02
7
Simone Baltink
AV Haaksbergen
6:15
JD, JD 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger Peuling
Marathon Pim Mulier
10:23
2
Rubens Zwiers
SISU
10:35
3
Geert Tuinstra
SISU
10:38
4
Lion van de Pol
SISU
10:40
5
Hans Wes
Goor '75
10:44
6
Lesley Rietman
ASV
10:50
7
Jurriën Lensen
Iphitos
11:0
8
Darren Peuling
Marathon Pim Mulier
11:05
9
Jochem Odink
ASV
11:17
10
Jelle Keuper
Oldenzaal
11:46
11
Dennis Wonnink
ASV
12:00
12
Rolan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
12:29
13
Sander Vlutters
Iphitos
12:32
14
Bart Bemthuis
AV Haaksbergen
13:27
15
Corneel van der Pol
AV Haaksbergen
15:00
MC, MC 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Fischer
Iphitos
10:37
2
Jeanell Vollenbroek
Iphitos
10:55
3
Lilian Meerbeek
ASV
11:56
MB, MB 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marike Brinkers
ASV
10:30
2
Bonnie Nijhof
Marathon Pim Mulier
12:05
3
Merlin Vollenbroek
Iphitos
12:19
MD, MD 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
Iphitos
6:01
2
Eline Vollenbroek
Iphitos
6:14
3
Marion Korten
ASV
7:08
4
Judith Varenhorst
Iphitos
7:11
5
Ellen Van Loosen
AV Haaksbergen
7:17
6
Susan van Sark
AV Haaksbergen
7:25
7
Elize Visser
ASV
7:27
8
Sanne Vaneker
Iphitos
8:07
9
Anne Maria Coda
Marathon Pim Mulier
8:11
10
Tamar Smit
Marathon Pim Mulier
8:15
11
Elske Brinkhof
Iphitos
8:18
12
Carien Geissler
Iphitos
8:52
MA, MA 3.KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reina Visser
ASV
13:29
2
Leanne Kruiskamp
SISU
13:37
3
Marieke Smit
Marathon Pim Mulier
15:33
4
Daniëlle Volersma
SISU
16:1
JB, JB 4.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Goor '75
17:10
2
Ingo Schneiders
Nordhorn (GER)
17:16
3
Rene Kleizen
Marathon Pim Mulier
17:29
4
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
18:13
JA, JA 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Brinkers
ASV
22:17
2
Mark Hammink
SISU
22:25
3
Freek Snijders
SISU
23:06
4
Gijs Marissink
AV Holten
24:24
5
Bastiaan Wesselink
SISU
26:31
JC, JC 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Marissink
AV Holten
9:45
2
Marcel Schneiders
Nordhorn (GER)
9:55
3
Ramon Voortman
ASV
10:28
4
Bart de Vries
Marathon Pim Mulier
10:41
5
Ruud Vaneker
Iphitos
11:12
6
Tjerk Zult
SISU
11:16
7
Sjoerd Geissler
Iphitos
12:20
VSEN, VSEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Verwijs
Kronos
21:56
2
Claudia Grundel
Loopgroep De Lutte
22:55
3
Schaub
Kronos
23:40
4
Brenda Pouw
Kronos
26:14
VVET, VVET 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adelle Smits
AV Rijssen
23:25
2
Ineke Visser
ASV
24:31
3
Margot Heerink
Iphitos
24:41
4
Hanneke vat-ten Cate
Marathon Pim Mulier
25:00
5
Anny Vaneker
Iphitos
26:11
6
Karin de Vries
Marathon Pim Mulier
27:18
7
Lucy van der Meer
LAAC Twente
28:52
8
Jose Laarhuis
AV Haaksbergen
29:02
MSEN, MSEN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Fekkes
Kronos
38:32
2
Boudewijn Timmermans
LAAC Twente
39:52
3
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
40:00
4
Melvin van der Voet
TION
40:03
5
Martijn Buijnink
Loopgroep PK
40:11
6
Detmar Roessink
TION
40:20
7
Riekus Lensen
Iphitos
41:10
8
Jasper Lohuis
TION
41:16
9
Emiel Dijkstra
Kronos
41:38
10
Vincent Heerink
Goor '75
43:17
11
Harold Adding
Avanti-Wilskracht
44:00
12
René Lehr
Avanti-Wilskracht
44:1
13
Nico Klein Poelhuis
TION
46:20
14
Gerwin te Velthuis
Avanti-Wilskracht
48:25
15
Rene Heerink
Iphitos
49:07
M 40+, MVET 40+ 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Vlutters
Iphitos
39:49
2
Leo Marissink
AV Holten
41:12
3
Jan Lammers
AV Haaksbergen
41:56
4
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
42:06
5
Hans Punt
LAAC Twente
42:46
6
Dick Nijland
AV Rijssen
43:40
7
Jan Nijmeijer
Iphitos
45:17
8
Henk Jan Baltink
AV Haaksbergen
46:44
9
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
46:51
10
Bennie Vischedijk
Loopgroep De Lutte
49:27
11
Zwaanenveld
Marathon Pim Mulier
49:54
12
Herman Holterman
LAAC Twente
50:43
13
Martin Hoeksema
LAAC Twente
52:50
14
Henk Laarhuis
AV Haaksbergen
53:28
15
Wim Klein Poelhuis
LAAC Twente
54:14
M 50+, MVET 50+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessels
Goor '75
42:56
2
Herman Ten Broeke
Iphitos
43:38
3
Benno Braamhaar
AV Rijssen
45:33
4
Aert Bakker
Avanti-Wilskracht
45:47
5
Gerard van de Woning
Iphitos
45:52
6
Theo Kosters
Goor '75
46:13
7
Hans Holle
Iphitos
47:00
8
Matty Gerfen
ASV
50:18
9
Bennie Huirne
ASV
56:00
TRIMM, TRIM M 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Lenting
Oldenzaal
7:51
2
Wouter Hazekamp
Losser
8:49
3
Peter Lenting
Oldenzaal
9:56
TRIMV, TRIM V 5. KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Engels
Enschede
23:22
2
Lies van Langen
Oldenzaal
26:19
3
Marijke van der Veer
Losser
28:04
4
Giny Wessels
Markelo
30:34
5
Martha van der Vegt
Losser
30:47
6
Mirjam Brinkhof
Losser
31:01
7
Marianne Delfgaauw
Oldenzaal
34:00
TRIMM, TRIM M 5.KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnout Salome
Enschede
18:19
2
Arjen Eggink
Enschede
19:22
3
Michiel Ruiter
Heino
19:35
4
Johny Rower
Enschede
20:24
5
Huub van Langen
Oldenzaal
20:40
6
Kleizen
Hengelo
21:03
7
Clemens Volker
Losser
21:11
8
Peter Kramer
Enschede
21:28
9
G Inberg
Enschede
21:29
10
Paul Balstra
Losser
21:55
11
Lourens Veen
Enschede
22:00
12
Harmen Vaneker
Losser
22:22
13
Jeroen Blok
Enschede
22:38
14
Gerard Wessels
Losser
22:42
15
Bennie Geissler
Losser
23:00
16
Jordi Boer
Enschede
23:10
17
Christian Lorist
Enschede
23:20
18
Quirijn Hamel
Losser
23:53
19
Nartie Meester
Enschede
24:09
20
Han Olde Achterhuis
Enschede
24:22
21
Alberto Wessel
Losser
24:49
22
Abel Hartmut
Gildehaus (GER)
25:17
23
Jan Polhuis
Oldenzaal
25:29
24
Laurens Haverman
Enschede
26:31
25
Jan Pieter de Vries
Hengelo
27:19
26
Koetsier
Holten
27:24
27
Dolf Wolters
Losser
27:55
28
Karel Nolsen
Hengelo
28:51
TRIMV, TRIM V 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Barelds
Losser
49:42
2
Monique Eppink
Beuningen
52:20
3
Harriette Withag
Nederland
56:16
TRIMM, TRIM M 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie van Masbergen
Enschede
40:26
2
Bart Withag
Enschede
42:36
3
Rolf Schweiger
Gronau (GER)
43:13
4
Enzo Cassaro
Wychen
43:33
5
Henri Mulder
Losser
44:03
6
Alphons Pross
De Lutte
46:47
7
Herman Lenting
Oldenzaal
48:01
8
Harrie uit het Broek
Losser
48:56
9
Gerrard Lenferink
Enschede
49:17
10
Jos Hazekamp
Losser
49:29
11
Hen Bolk
Losser
50:59
12
Peter van Seijem
Hengelo
51:37
13
Henk Blokhuis
De Lutte
51:53
14
Brian Wissink
Tubbergen
52:15
15
Jan Versluis
Oldenzaal
52:20
16
Willie Lohuis
Enschede
52:34
17
Theo Hijkoop
Overdinkel
53:49
18
Frans Nijhuis
Glane
54:04
19
Fons Schoppink
Losser
54:33
20
Rudie van de Walle
De Lutte
54:58
21
Arie Bijl
Enschede
56:14
22
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
57:30
23
Wout Broer
Hengelo
58:22
24
Bert Alfrink
Glane
1:01:42
het weer was koud. Tijdens de cross begon het te
ijzelen. Hopelijk is voor iedereen de terugreis
voorspoedig verlopen.
Wij danken onze sponsors en iedereen die mee hebben geholpen om van deze
wedstrijd een succes te maken.
Uitslagen.nl
15-12-2002 15:04