| | | | | Uitslagenlijst L'avant Sylvestrecross
Reusel - Zondag 15 december 2002
MINI, JONGENS MINIPUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPC, JONGENS PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
6:32
7
Mitch van Dijk
AV Oirschot
6:52
11
Bob Terheiden
Lopersgroep Deurne
7:54
12
Sybe de Graaf
Generaal Michaelis
8:04
JPB, JONGENS PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van de Steen
Lopersgroep Deurne
5:09
4
Kevin van de Berg
Lopersgroep Deurne
5:23
5
Robin van de Moosdijk
AV Oirschot
5:36
6
Erwin Timmermans
AV Oirschot
5:42
7
Yannic van Grunsven
Lopersgroep Deurne
5:48
8
Koen v/d Mortel
Lopersgroep Deurne
5:54
9
Arjan Hoogers
Lopersgroep Deurne
5:56
14
Niek Wetten
Lopersgroep Deurne
6:57
16
Marijn Roefs
Lopersgroep Deurne
8:03
JPA, JONGENS PUP. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Arts
Lopersgroep Deurne
4:36
2
Maikel van de Steen
Lopersgroep Deurne
4:47
3
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
4:48
10
Rob van Berlo
Lopersgroep Deurne
5:09
11
Erik Hoogers
Lopersgroep Deurne
5:10
17
Robin van de Bogaard
Lopersgroep Deurne
5:23
20
Tjeu van Heerbeek
AV Oirschot
5:34
25
Tom van de Schoot
AV Oirschot
5:40
28
Maikel van de Moosdijk
AV Oirschot
5:43
31
Bart van der Pasch
Generaal Michaelis
5:49
34
Miro Vermeeren
AV Oirschot
5:53
35
Rick Claessen
Lopersgroep Deurne
6:00
36
Egzon Mushia
Lopersgroep Deurne
6:03
37
Rene der Kinderen
AV Oirschot
6:06
39
Victor van der Velden
GVAC
6:10
40
Roy van der Pasch
AV Oirschot
6:12
42
Thomas van de Ven
AV Oirschot
6:20
46
Niels van der Heijden
AVR '69
6:37
47
Arjan van Kessel
Lopersgroep Deurne
6:41
JD, JONGENS JUN. D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sander van Esch
AV Oirschot
7:04
3
Luc Veldhuijzen
Lopersgroep Deurne
7:12
9
Erwin Hoogers
Lopersgroep Deurne
7:33
19
Luc van de Ven
AV Oirschot
8:11
20
Thijs van Heerebeek
AV Oirschot
8:13
21
Gido den Hartog
Olympia Eindhoven
8:17
25
lloyd van Dijk
AV Oirschot
8:29
26
Kevin van Breemaat
AVR '69
8:30
28
Roland Mushla
Lopersgroep Deurne
8:42
29
Martijn van der Wouw
Generaal Michaelis
8:43
31
Willem Jan van de Ven
GVAC
9:04
34
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
9:14
38
Jeffrey van de Ven
AV Oirschot
9:41
JC, JONGENS JUN. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
12:39
8
Marnic Arts
Lopersgroep Deurne
13:32
10
Jeroen van de Ven
AV Oirschot
13:41
16
Luc Trommelen
Lopersgroep Deurne
15:33
18
Frank Hoogers
Lopersgroep Deurne
16:10
20
Jeroen der Kinderen
AV Oirschot
17:04
22
Vincent Fergus
Lopersgroep Deurne
18:26
JB, JONGENS JUN. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
16:18
4
Maikel van Eekelen
Achilles
16:59
8
Joost van den Heuvel
Generaal Michaelis
18:00
11
Gijs Stevers
Olympia Eindhoven
18:19
12
Tens de Weijs
Olympia Eindhoven
18:19
13
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
18:22
14
Mark Slegers
Lopersgroep Deurne
19:35
15
Wim van Otterdijk
Lopersgroep Deurne
20:47
16
Daan Coenen
Olympia Eindhoven
21:42
19
Herman Wismans
Lopersgroep Deurne
24:35
JA, JONGENS JUN. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Rene van de Ven
AV Oirschot
27:21
HEREN, HEREN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeroen van Dijke
Leiden Atletiek
39:12
3
Michiel Otten
Prins Hendrik
40:42
4
Robert Jongh
Prins Hendrik
40:57
11
Michel Harris
Olympia Eindhoven
45:08
12
Basman Schellekens
the Hague Road Runne
45:08
17
Roche Silvius
the Hague Road Runne
46:48
20
Remi Timmermans
AV Oirschot
47:37
21
Peter van Roelgarig
the Hague Road Runne
48:25
M 40, H. MASTERS 40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Andre de Kolfmaker
AV Toekomst
33:36
5
Grea Barbour
the Hague Road Runne
35:29
7
Ruud van Woensel
AV Oirschot
36:01
9
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
36:53
10
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
37:12
11
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
37:15
16
Peter van Leeuwen
the Hague Road Runne
40:35
23
Pieter van Esch
AV Oirschot
44:33
24
Jac van Heerebeek
AV Oirschot
45:35
M 50, H. MASTERS 50
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Peter Bressers
Generaal Michaelis
39:47
5
Harrie van der Heijden
AVR '69
40:37
8
Bernhard van Bladel
Lopersgroep Deurne
42:55
M 60, H. MASTERS 60
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Heijdens
Loopteam Ed Sligcher
38:5
TRIM, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
15
Angela Moeskops Lemmen
AVR '69
25:49
19
Thieu van de Heijden
AVR '69
29:46
22
Miriam van Santvoort
No-Limits
35:00
26
Geert Linders
Lopersgroep Deurne
39:56
34
Piet van de Heijden
AVR '69
43:00
40
Piet van der Heijden
AVR '69
44:18
42
Gerard Maurix
Interne Boys
44:51
45
Theo van de Zanden
AVR '69
46:17
46
Trees van de Sande
AVR '69
46:57
54
Gerry van Dingenen
AVR '69
49:09
69
Maarten Neggers
Tilburg Road Runners
54:01
MINI, MEISJES MINIPUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lotte Verhoeven
AV Oirschot
8:12
MPC, MEISJES PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindie van de Steen
Lopersgroep Deurne
6:17
4
Anne van Leuken
Generaal Michaelis
6:39
5
Michelle Lavrijsen
AVR '69
7:02
6
Esther van Heerebeek
AV Oirschot
7:07
MPB, MEISJES PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Britt Kampers
Lopersgroep Deurne
5:55
3
Anouk van den Ouweland
AVV
5:56
5
Demi Saris
Generaal Michaelis
6:12
13
Noukje Verhoeven
AV Oirschot
7:51
MPA, MEISJES PUP. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Karlijn van der Heijde
AVR '69
5:32
7
Irene van de Berkmorte
Lopersgroep Deurne
5:34
8
Linda Kuyper
Lopersgroep Deurne
5:40
12
Danielle Lavrijsen
AVR '69
5:49
14
Fiona Vereijken
Generaal Michaelis
5:56
17
Georgina Fergus
Lopersgroep Deurne
6:05
20
Kira van der Heijden
AVR '69
6:06
22
Marieke Castelijns
AVR '69
6:10
23
Lieke Welten
Lopersgroep Deurne
6:22
25
Sabine Veldhuizen
Lopersgroep Deurne
6:25
26
Marloes Stravers
Generaal Michaelis
6:28
27
Anne van Heerebeek
AV Oirschot
6:32
30
Sherelle van Breemaat
AVR '69
6:40
32
Renske van de Bogard
Lopersgroep Deurne
6:43
33
Naomi Kampers
Lopersgroep Deurne
6:45
34
Vera van Os
Lopersgroep Deurne
6:46
MD, MEISJES JUN. D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Karin Timmermans
AV Oirschot
7:32
4
Anke Swinkels
Lopersgroep Deurne
7:55
8
Geertje van de Wal
AV Oirschot
8:14
13
Marinelle Schout
Generaal Michaelis
8:30
15
Esther der Kinderen
AV Oirschot
8:45
16
Sietske Noorman
Generaal Michaelis
8:47
17
Lara Wijnen
Lopersgroep Deurne
8:50
25
Nicole Verbaarschot
Lopersgroep Deurne
9:10
27
Lenne van der Heijden
AVR '69
9:19
29
Jacqueline Goossens
Lopersgroep Deurne
9:23
31
Marka Vermeeren
AV Oirschot
9:40
33
Linda Matthijssen
Lopersgroep Deurne
9:46
34
Lieselotte v der Heijd
AVR '69
9:46
MC, MEISJES JUN. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
10:57
4
Evelien van Gisbergen
AVR '69
11:23
5
Veerle van der Velden
GVAC
11:32
6
Carolien van de Burgt
Lopersgroep Deurne
11:33
7
Jessica van de Sande
AVR '69
11:44
11
Lonne van Esch
AV Oirschot
12:22
12
Brechtje van der Velde
GVAC
12:29
20
Linda Timmermans
AV Oirschot
13:53
25
Sanne Heijster
Lopersgroep Deurne
14:53
MB, MEISJES JUN. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Ellen van de Borne
AVR '69
12:26
MA, MEISJES JUN. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nancy Schepens
Generaal Michaelis
18:34
2
Marlijn van Houts
Lopersgroep Deurne
20:55
3
Sofie Dorelijers
Lopersgroep Deurne
22:12
4
Yvonne van Lieshout
Lopersgroep Deurne
23:26
DAMES, DAMES SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anne-Mieke van der Pol
AV Wijchen
24:38
3
Inge Nijhoving
Prins Hendrik
24:51
7
Paddy Herygers
Loopgroep PK
27:03
10
Wendy Mutsaarts
Generaal Michaelis
28:27
D MAS, DAMES MASTERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Nellie van Beers
AV Oirschot
28:35
5
Antoinette van Esch
AV Oirschot
29:22
D KC, KORTE CR. DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Venmans
Generaal Michaelis
10:07
H KC, KORTE CR. HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Koen Bolink
Generaal Michaelis
8:03
8
Paul Smulders
Loopteam Ed Sligcher
9:19
9
Matthijs Buist
Lopersgroep Deurne
9:30
10
Martijn van Kemenade
AVR '69
9:31
12
Pim Schout
Generaal Michaelis
9.49
13
Koen Meesters
Generaal Michaelis
10:17
Uitslagen.nl
15-12-2002 00:00