Uitslagenlijst Marathon Brabant

Etten-Leur - Zondag 27 oktober 2002

MSEN, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Papanikitas
Kemzeke (BEL)
1:15:01
1:14:59
2
J Govers
THOR
1:19:49
1:19:46
3
Ron Vermaat
Ossendrecht
1:19:58
1:19:55
4
Geordie Klein
Noordkop
1:20:13
1:20:12
5
Wilfried van Meer
Scorpio
1:20:14
1:20:11
6
Erwin van Diemen
Energie
1:20:27
1:20:26
7
Marcel van de Pol
STB
1:20:28
1:20:25
8
Robert Verheij
Sint Michielsgestel
1:27:16
1:27:10
9
F Woerden
Mijdrecht
1:28:07
1:28:02
10
Toontje de Jongh
Spiridon
1:28:55
1:28:50
11
Hans Coremans
Achilles
1:29:17
1:29:13
12
Marijn Michels
Altis
1:29:51
1:29:43
13
Leon Testers
THOR
1:29:52
1:29:44
14
Joost Husslage
Waterweg
1:29:58
1:29:54
15
Ferry de Vries
Energie
1:34:58
1:34:56
16
Ton Sweep
AV '23
1:34:59
1:34:53
17
P Luijten
Diomedon
1:35:05
1:34:53
18
Jan Muller
Achilles
1:35:50
1:35:43
19
Ted Strik
Loopgroep Rosmalen
1:38:44
1:38:40
20
Danny Duinhouwer
Delta Sport
1:39:12
1:39:02
21
Leon Roks
AVR '90
1:39:13
1:39:06
22
Peter van der Linden
Loopgroep PK
1:41:39
1:41:22
23
Alwin Geerts
Bonheiden AK
1:41:42
1:41:26
24
Hans van Klaveren
Energie
1:42:23
1:42:20
25
Hans Jelierse
NSL
1:45:44
1:45:43
26
Martin Cevat
AV Monnickendam
1:54:47
1:54:35
27
Rob van den Hoek
Veteranen Nederland
1:55:51
1:55:38
M40, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton Nugteren
Energie
1:19:51
1:19:49
2
Patrick Molemans
Duffel AC
1:20:02
1:20:01
3
Henk Pluim
Veteranen Nederland
1:20:06
1:20:04
4
Rene Lambregts
THOR
1:20:50
1:20:47
5
Jean - Pierre Daniels
Looise AV
1:24:56
1:24:53
6
Theo van Rossum
De Veenlopers
1:26:56
1:26:52
7
Benny Geens
AC Herentals
1:27:22
1:27:19
8
Jo Verdegem
Runners Evergem
1:28:53
1:28:49
9
John Duenk
Loopgroep PK
1:28:56
1:28:52
10
Jan Willems
Loopgroep Rosmalen
1:28:56
1:28:53
11
Chris Cornu
Beverhout AC
1:29:07
1:29:04
12
Ton van 't Veer
Sprint
1:29:16
1:29:14
13
Peter Peeters
Achil '87
1:29:51
1:29:41
14
Peter Los
Waterweg
1:29:59
1:29:54
15
Cor van 't Hof
Hoogvliet Rotterdam
1:30:19
1:30:11
16
Paul Grimbergen
De Spartaan
1:30:29
1:30:25
17
Ronny Bauters
Runners Evergem
1:30:43
1:30:39
18
Hans Pleij
Rijnsoever
1:30:45
1:30:43
19
M Schoenmakers
Loopservice Nederlan
1:31:08
1:31:06
20
Cautaerts Ludo
Ol.Essenb.-Halle
1:31:19
1:31:07
21
W van Ruiven
Loopgroep PK
1:32:17
1:32:10
22
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
1:32:50
1:32:46
23
Alain Wymeets
Runners Evergem
1:34:26
1:34:21
24
Fred van Rossum
AKU
1:34:45
1:34:36
25
Luc de Jaeger-Braet
Runners Evergem
1:34:56
1:34:51
26
M van Pinxten
Prins Hendrik
1:35:00
1:34:53
27
Antoon van Hooft
Prins Hendrik
1:35:01
1:34:53
28
Jan van de Linde
Oostburg
1:35:34
1:35:29
29
Jan Geeroms
Vrienden in Toek.
1:36:17
1:35:59
30
Gerard Oud
GAC Hilversum
1:37:08
1:37:03
31
Ronald Moska
Ciko '66
1:39:11
1:39:06
32
Ron van de Ven
Attila
1:39:53
1:39:47
33
Bert Touw
Energie
1:40:09
1:40:04
34
Herman Krijnen
DJA
1:41:17
1:41:14
35
Winnie van der Pijl
Veteranen Nederland
1:42:10
1:41:48
36
Bert Lemmens
Atledo
1:43:07
1:42:57
37
Eddy Goemaere
AV Molenland
1:43:08
1:42:57
38
Erik Oomes
Sprint
1:44:00
1:43:46
39
De vos Pierre
RC Mechelen
1:44:21
1:44:14
40
Kees van den Berg
NSL
1:45:44
1:45:42
41
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
1:46:04
1:45:52
42
M Spee
Flakkee
1:48:16
1:48:07
43
Wim Dobbelaere
Runners Evergem
1:48:34
1:48:28
44
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:49:24
1:49:07
45
Robert Vrijhof
Energie
1:49:48
1:49:31
46
Mario Huizinga
Veteranen Nederland
1:51:19
1:51:10
47
Rob Steyger
Veteranen Nederland
1:53:02
1:52:44
48
Wim Verstringe
Runners Evergem
1:54:01
1:53:55
49
Rudi Eeckhoudt
Sinaai-St.Niklaas (B
1:54:51
1:54:39
50
Bart Verschueren
AC Lyra
1:55:03
1:54:41
51
Theo Lustenhouwer
Attila
1:55:35
1:55:27
52
J Hendrickx
Veteranen Nederland
1:57:25
1:57:01
M50, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Azelarab Alj
Typhoon
1:28:37
1:28:33
2
Cees Stolwijk
Altis
1:29:51
1:29:44
3
Folkert Sterkenburgh
Start '78
1:31:10
1:31:04
4
Peter Koenis
Loopgroep PK
1:32:19
1:32:18
5
Louis Bart
GVAC
1:33:39
1:33:35
6
Dre Brosens
Gloria
1:34:19
1:34:14
7
Ad Mulders
Prins Hendrik
1:35:00
1:34:52
8
C van Pinxten
Prins Hendrik
1:35:00
1:34:52
9
Tiny vd Wielen
Prins Hendrik
1:35:01
1:34:52
10
Ivo Persoons
Holsbeek (BEL)
1:38:13
1:38:06
11
Ton van Nistelrooij
Loopgroep Rosmalen
1:38:43
1:38:40
12
W Zoon
Flakkee
1:41:45
1:41:33
13
L: de Boer
Avenhorn
1:41:47
1:41:32
14
Chiel Spaan
AV Monnickendam
1:43:00
1:42:49
15
Cor Duinhouwer
Delta Sport
1:45:50
1:45:40
16
Rom Lambrechts
Achilles
1:46:41
1:46:21
17
J Koert
Energie
1:46:44
1:46:43
18
Adri van Tilburg
Loopgroep PK
1:47:12
1:46:52
19
Cor Butter
Veteranen Nederland
1:48:43
1:48:27
20
Jan Weijman
Sommelsdijk
1:48:47
1:48:37
21
Jack vd Sande
Achil '87
1:48:49
1:48:38
22
Jan van Beers
Achil '87
1:48:49
1:48:39
23
Ger van Beers
Achil '87
1:49:12
1:49:03
24
Bert van der Knaao
Antilope
1:49:17
1:49:09
25
F Vermeer
Monnickendam
1:53:03
1:52:51
26
Dik Stam
Monnickendam
1:54:15
1:54:04
27
Gijs Honing
Veteranen Nederland
1:54:51
1:54:38
28
Jan Maaskant
Gloria
1:55:04
1:54:50
29
D van Es
the Hague Road Runne
1:55:36
1:55:30
30
J Beeres
Alkmaar
1:55:49
1:55:43
31
Pierre Vanhove
Antwerpen (BEL)
1:55:54
1:55:33
32
M Bosman
Loopservice Nederlan
1:56:21
1:56:15
33
Hennie Weeterings
Scorpio
1:57:41
1:57:29
34
Berend Jan Stasse
Sprint
1:58:28
1:58:13
35
Dion Joosten
Veteranen Nederland
2:00:00
1:59:56
36
F Be Tjoen Swan
Loopservice Nederlan
2:11:57
2:11:32
M60, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joop Lasseur
Delta Sport
1:38:43
1:38:34
2
Robert Verbeke
Tielt (BEL)
1:39:06
1:38:56
3
H Groenewegen
Olympus '70
1:49:35
1:49:29
4
Jos Hopman
Veteranen Nederland
2:03:37
2:03:15
5
J vd Pas
Taxandria
2:09:05
2:08:58
VSEN, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Lambooij
Scorpio
1:46:14
1:46:02
2
Judith van Herk
Flakkee
1:49:20
1:49:10
V35, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne Verbauwhede
AV Molenland
1:30:07
1:30:02
2
Esther Hartman
Haag Atletiek
1:48:32
1:48:16
3
Ingrid Westdorp
Runners Evergem
1:54:06
1:54:00
4
Jolanda van Hattem
Sleeuwijk
2:00:46
2:00:35
V45, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leny Rockx
Sprint
1:48:23
1:48:09
2
Ali Leeuw
AV Papendrecht
1:48:39
1:48:20
3
Coby Smits
Veteranen Nederland
1:54:48
1:54:43
4
A van Heiningen-Olstho
the Hague Road Runne
1:55:36
1:55:30
V55, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janny Dodde
's-Hertogenbosch
1:46:56
1:46:51
MRECR, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cedric Bochet
Nivelles (BEL)
1:19:49
1:19:47
2
Bruno Noben
Ramsel (BEL)
1:20:50
1:20:46
3
Joes Vermeer
Hilvarenbeek
1:25:46
1:25:39
4
Gabriëls Joël
2 Beerse (BEL)
1:26:
1 1:26:
5
Jan Jansen
Hoogstraten (BEL)
1:26:53
1:26:50
6
D'Heer Erik
Zele (BEL)
1:26:58
1:26:47
7
Claesen Dany
Zonhoven (BEL)
1:27:42
1:27:37
8
Fons de Bie
Oirsbeek
1:28:06
1:28:03
9
Bart Manderveld
Lier (BEL)
1:28:47
1:28:32
10
Jo Commeyne
Geluwe (BEL)
1:28:49
1:28:45
11
Kees van Gool
Breda
1:29:47
1:29:43
12
Ad Prinsen
Sankt Augustin (GER)
1:29:47
1:29:24
13
Philippe Swalus
Lembeek (BEL)
1:29:50
1:29:38
14
Ton Crul
Breda
1:30:18
1:30:14
15
Johannes Sijmonsma
Maastricht
1:30:18
1:29:59
16
Ludo de Bie
Breda
1:31:30
1:31:26
17
Luc Camps
Laakdal (BEL)
1:32:30
1:32:24
18
Mark Geyskens
Boutersem (BEL)
1:32:37
1:32:35
19
Tim Stallaert
Strombeek (BEL)
1:33:07
1:32:56
20
Alain Sohier
Leuven (BEL)
1:34:44
1:34:36
21
Rob Barendrecht
Hellevoetsluis
1:34:49
1:34:37
22
Carlo van Thielen
Herselt (BEL)
1:34:58
1:34:50
23
Jules Marsé
Hilvarenbeek
1:35:0
1:34:5
24
Cocky de Brouwer
Hilvarenbeek
1:35:01
1:34:52
25
Kees Pijnenburg
Dongen
1:35:05
1:34:53
26
Peter van Splunder
Woerden
1:35:05
1:34:56
27
Jan Provoost
Arnhem
1:35:07
1:34:56
28
Geert de Craemer
Brugge (BEL)
1:35:27
1:35:12
29
Daniel Van Santfoort
Hever (BEL)
1:35:36
1:35:21
30
Marc Sels
Hasselt (BEL)
1:36:17
1:35:53
31
Paul Van Hauwermeirem
Dendermonde (BEL)
1:36:18
1:36:09
32
Jack van Oorschot
Halsteren
1:36:56
1:36:47
33
Dick Rijnsdorp
Schiedam
1:37:05
1:36:48
34
Rene Kil
Ossendrecht
1:37:17
1:37:01
35
Thomas Schepers
Barendrecht
1:37:36
1:37:22
36
Leen Gelderblom
Boskoop
1:38:35
1:38:19
37
Rudi Luchtens
Roosdaal (BEL)
1:38:56
1:38:44
38
Ron Blommers
Hilvarenbeek
1:39:04
1:38:54
39
Calloens Rogen
Sint Pieters Leeuw (
1:39:52
1:39:39
40
Ronald Tertoolen
Vlaardingen
1:40:14
1:40:00
41
Ruud Krijne
Heerjansdam
1:40:16
1:40:02
42
Ludo Foets
Ham (BEL)
1:40:16
1:39:58
43
Rudy Heyvaert
Merchtem (BEL)
1:40:18
1:40:02
44
Jan Sterre
Vaalbeek (BEL)
1:40:19
1:40:11
45
Geert Moens
Brussel (BEL)
1:40:19
1:40:05
46
Koen van den Steen
KAPELLEN
1:40:19
1:39:57
47
Michiel Michels
Middelburg
1:40:25
1:40:11
48
Peter Pelzer
Kerkrade
1:40:30
1:40:13
49
Denis Billiouw
Meise (BEL)
1:41:39
1:41:18
50
Gommaire De Laet
Mechelen (BEL)
1:41:41
1:41:25
51
Marcel Hermanns
Breda
1:41:51
1:41:36
52
Michel Amssoms
Mechelen (BEL)
1:42:01
1:41:46
53
Peter paul van den Heu
Breda
1:43:04
1:42:59
54
Willian Boot
Serooskerke Schouwen
1:43:05
1:42:45
55
Jos van Dijck
Brecht (BEL)
1:43:06
1:42:47
56
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
1:43:06
1:42:54
57
Ivo Weyenberg
;s Gravenwezel (BEL)
1:43:15
1:42:57
58
Mark Wagenaars
Boxtel
1:43:24
1:43:09
59
Marc Cotemans
Emblem (BEL)
1:43:30
1:43:12
60
Michiel van de Sanden
Zundert
1:43:33
1:43:13
61
Bruno van Rijsingen
's-Hertogenbosch
1:44:08
1:43:52
62
Willem Kloosterman
Rijswijk Zh
1:44:27
1:44:14
63
JeanPierre Gendrault
Zeist
1:44:30
1:44:21
64
Cees van Dongen
Barendrecht
1:44:40
1:44:21
65
Luc Haverals
Meise (BEL)
1:45:32
1:45:08
66
Wim Prinse
Raamsdonk
1:45:37
1:45:22
67
Jan Wiersema
Dokkum
1:46:13
1:45:53
68
Han Bouwman
Aarle Rixtel
1:46:39
1:46:27
69
Francky Vercruysse
Roeselare (BEL)
1:46:39
1:46:23
70
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
1:46:49
1:46:39
71
Johan Provoost
Izegem (BEL)
1:46:56
1:46:36
72
George Visser
Papendrecht
1:47:02
1:46:44
73
Armano van Baelen
Deurne (BEL)
1:47:12
1:46:53
74
Cees de Vries
Zeist
1:47:45
1:47:27
75
Jan Keijzers
Grave
1:47:56
1:47:36
76
Patrick Brughmans
Loenhout (BEL)
1:48:03
1:47:41
77
R de Jager
Zoetermeer
1:48:11
1:48:07
78
Johan van Braak
Brussel (BEL)
1:48:11
1:47:55
79
Pascal Vromand
Menen (BEL)
1:48:15
1:47:57
80
Cor Beukelman
Dommelen
1:48:25
1:48:04
81
Ward Verberck
Lier (BEL)
1:48:36
1:48:17
82
John van Gilst
's-Gravendeel
1:48:42
1:48:31
83
Leon Marcelis
Tilburg
1:48:44
1:48:23
84
Goof Lindijer
Doorn
1:48:55
1:48:39
85
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
1:49:00
1:48:36
86
Louis van Spijk
Nieuwkuijk
1:49:03
1:48:44
87
Toon van Vlimmeren
Roelofarendsveen
1:49:04
1:48:47
88
Jan Heymans
Sint-niklaas (BEL)
1:49:10
1:49:02
89
Peter Vandercruyssen
Oostende (BEL)
1:49:26
1:49:09
90
Jan Helmond
Vlissingen
1:49:30
1:49:19
91
Rene van Dorst
Essen (BEL)
1:49:43
1:49:26
92
Willem van Geffen
Breukelen Ut
1:50:52
1:50:33
93
Armando Ramos
Etten-Leur
1:51:03
1:51:01
94
Cor Terlouw
Bergambacht
1:51:52
1:51:34
95
Cornelis Simjouw
Halsteren
1:51:53
1:51:31
96
Theo Kortbeek
Sint Michielsgestel
1:52:21
1:52:16
97
Raoul v. Neer
Amsterdam
1:52:44
1:52:22
98
Patrick Hansen
Amsterdam
1:52:45
1:52:23
99
Jan Bonnarens
Gentbrugge (BEL)
1:53:55
1:53:42
100
Ronny van Basselaere
Waarschoot (BEL)
1:54:21
1:53:55
101
Frans van der Linden
Helmond
1:54:46
1:54:32
102
Henk van Gammeren
Etten-Leur
1:54:57
1:54:32
103
Kees Halters
Sprundel
1:54:58
1:54:32
104
Johan van Mastrigt
Etten-Leur
1:54:58
1:54:33
105
Jan Oosterom
Oss
1:54:59
1:54:37
106
Kees Sep
Apeldoorn
1:54:59
1:54:37
107
Hans Buis
De Rijp
1:55:00
1:54:36
108
C Lodder
Dieren
1:55:00
1:54:37
109
Simon Blok
Heerlen
1:55:02
1:54:36
110
Peter Dufaux
Sint-Truiden (BEL)
1:55:05
1:54:51
111
Gerrit van de Vondervo
Hilvarenbeek
1:55:08
1:54:58
112
Willem Willems
Herentals (BEL)
1:55:10
1:54:48
113
Jackie Neirinck
Kasterlee (BEL)
1:55:10
1:54:49
114
Luc de Smet
Zomergem (BEL)
1:55:14
1:54:53
115
Walter in't Veld
Roosendaal
1:55:16
1:54:58
116
Paul Audoore
Kessel (BEL)
1:55:54
1:55:33
117
Piet Stroo
Vlissingen
1:55:59
1:55:45
118
Willem Karelse
Rotterdam
1:56:13
1:55:53
119
Jozef Vervoort
Mortsel (BEL)
1:56:16
1:56:03
120
Ivan van Heers
Hasselt (BEL)
1:56:19
1:55:56
121
Will van Beek
Zundert
1:56:46
1:56:29
122
Martin van Boxtel
Beek en Donk
1:57:43
1:57:26
123
Rudy van den Bossche
Sint-Laurens (BEL)
1:58:11
1:58:04
124
Hans van Toorn
Prinsenbeek
1:58:28
1:58:13
125
Andre Bloemen
Essen (BEL)
2:00:16
1:59:54
126
Joseph van de Heuvel
Reet (BEL)
2:02:16
2:01:54
127
Dave Vleghels
Bergen op Zoom
2:02:16
2:01:55
128
Peter Wieneke
Hamfelde (GER)
2:02:25
2:02:01
129
Louis Hufkens
Grobbendonk (BEL)
2:03:16
2:03:03
130
Theo Cloosterman
Veldhoven
2:03:28
2:03:10
131
Pieter van Ginneken
Bavel
2:04:22
2:03:57
132
Horst Preisler
Hamburg (GER)
2:05:13
2:04:49
133
Kees Lookman
Zoetermeer
2:06:55
2:06:36
134
Marc Van Keymolen
Steenokkerzeel (BEL)
2:10:53
2:10:26
135
Martijn van Dort
Breda
2:11:06
2:10:52
136
Sytze Bakker
Bornem (BEL)
2:13:54
2:13:31
VRECR, HALVE MARATHON*
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadine Bruynseraede
Brecht (BEL)
1:44:05
1:43:51
2
Sabien Mollet
Deurne (BEL)
1:47:12
1:46:53
3
Katrien Bartholomeusse
Lier (BEL)
1:48:32
1:48:13
4
Zarah Bonnarens
Mechelen (BEL)
1:54:08
1:53:53
5
Marion Snoei
Nootdorp
1:56:00
1:55:48
6
Yvon Stoffer
Den Burg
2:03:21
2:02:59
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
De Veenlopers
33:55
33:53
2
Gert Boden
Kalmthout (BEL)
35:56
35:54
3
Joery Kouwenberg
Attila
36:25
36:22
4
Peter van Dijck
Achilles
38:51
38:51
5
Arno Herrewegh
Sprint
39:17
39:15
6
Kristian de Lange
Sprint
39:39
39:36
7
Rene Joosten
Putte
40:17
40:02
8
Jurgen Looters
DAK
41:26
41:24
9
Rene Meijers
THOR
42:11
42:03
10
Martijn van Well
Etten-Leur
42:21
42:21
11
Wenzel Zeegers
Attila
42:48
42:45
12
Jeroen Nijland
Achilles
43:53
43:24
13
Kurt van der Steen
Berchem (BEL)
44:46
44:44
14
Alfred Jakobs
THOR
45:21
45:08
15
Marco Knappers
AVR '90
45:21
45:14
16
Jurgen van Herwijnen
Achilles
46:47
46:21
17
Rietveld
Barendrecht
46:54
46:28
18
Franki Loete
Runners Evergem
47:39
47:33
19
Martijn Elst
AVR '90
48:43
48:30
20
Jack Karelse
AV '56
56:30
56:30
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van Haperen
Achilles
36:48
36:45
2
Julien Rayée
DJA
37:3
37:3
3
S Hofmans
Veteranen Nederland
38:40
38:37
4
Rinie Verhoeven
Sprint
38:47
38:39
5
Wim van Haperen
Achilles
38:52
38:52
6
T Paulissen
Groene Ster
39:36
39:36
7
Eric Laforte
Runners Evergem
39:39
39:34
8
Kees Moerenhout
THOR
40:43
40:37
9
Rien Bastiaansen
THOR
40:44
40:36
10
Rien Verhoeven
Achilles
40:52
40:49
11
CMHA den Hollander
RRZ
41:14
41:10
12
John Gijzen
THOR
41:18
41:18
13
Dick Ringelberg
Etten-Leur
42:13
41:58
14
J van Dijk
Rijen
42:48
42:18
15
Wil Hectors
THOR
42:57
42:50
16
Christiaan D'Hooghe
Runners Evergem
44:13
44:07
17
Rudy de Mey
Runners Evergem
44:24
44:19
18
H Wintermans
Hank
45:56
45:56
19
Peter Bartels
Atos
46:03
46:03
20
Emiel Kerstens
AVO 1983
46:18
45:58
21
Ward Blommert
Hoogstraten (BEL)
46:43
46:09
22
Jan Brakkee
Rotterdam
47:14
47:01
23
Hans van Kempen
Barendrecht
47:48
47:05
24
Adelin De Groote
Runners Evergem
47:56
47:50
25
Jaap Lagendijk
Road Runners Etten-L
48:12
47:34
26
Eric Verschraegen
Runners Evergem
49:35
49:29
27
Jan Kanters
AV Standdaarbuiten
49:45
49:09
28
Leo Hamburg
Oud Beijerland
50:03
49:40
29
Rudi Verminck
Runners Evergem
50:16
50:10
30
Geert Knook
Willemstad Nb
50:20
49:43
31
Jack van Oosterwijck
Achilles
51:30
51:25
32
Michel Kalis
Achilles
53:23
53:13
33
Nico Kock
THOR
57:04
56:51
34
Jos Brand
Achilles
57:08
56:36
35
C Deckers
Achilles
1:02:33
1:01:43
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jac Beekers
Achilles
38:41
38:38
2
Harry Reynaers
THOR
38:48
38:45
3
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
40:27
40:24
4
P Blom
Achilles
40:31
40:27
5
Ton van Exsel
Ulvenhout
40:51
40:51
6
Harry Kemperman
THOR
42:09
42:06
7
Adrie de Jong
Scorpio
42:57
42:55
8
Adrie van Opdorp
Hoogerheide
43:02
42:44
9
Keijsers Piet
THOR
43:04
42:57
10
Koos Schaay
Rotterdam
43:46
43:41
11
Jan Driegen
Start '78
44:15
44:11
12
Theo Saman
Achilles
44:46
44:41
13
Christ Machielsen
Achilles
44:51
44:45
14
Maarten Meinster
Veteranen Nederland
45:40
45:35
15
Wim Ambragts
Oudenbosch
45:54
45:27
16
G Damen
Raamsdonksveer
46:11
46:05
17
Rudy P A Weemaes
THOR
46:23
46:17
18
Jan de Bruijn
Spiridon
46:46
46:42
19
Eric de Scheirder
Runners Evergem
47:56
47:50
20
J Wiedenhoff
Veteranen Nederland
47:58
47:48
21
Hans de Jongh
Scorpio
49:05
48:57
22
Rien Lebeau
Veteranen Nederland
51:55
51:37
23
Raf Vlerick
Runners Evergem
53:00
52:56
M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad Heijdens
Achilles
38:22
38:20
2
Jan Keijzers
Sprint
41:46
41:42
3
Ad Luijten
Spiridon
45:32
45:28
4
Bert Oomen
Road Runners Etten-L
46:33
46:30
5
Rinus Schalk
Veteranen Nederland
48:12
47:48
6
Martin van de Ven
Scorpio
50:43
50:38
7
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
50:56
50:49
8
Ad Kuijpers
OSS-VOLO
50:57
50:48
9
C de Neijs
Veteranen Nederland
1:06:02
1:05:48
10
Daniel de Geest
Runners Evergem
1:07:54
1:07:06
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Oonincx
Attila
42:48
42:44
2
Francé van Gils
Attila
44:3
44:3
3
Susan Koevoets
Achilles
50:05
49:59
4
C.M. v.d. Zande
Rotterdam
53:13
52:59
5
Sandra v.d. Klis
Barendrecht
56:10
55:42
6
Lisette Smit
Standdaarbuiten
57:14
56:33
7
Nelly Marijnissen
THOR
57:27
57:00
8
Esmee Brand
Achilles
57:31
56:57
9
Kristel van Herwijnen
Achilles
57:49
57:19
10
Wigdis Frijters
Loopservice Nederlan
58:12
58:07
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlies van Geel
DJA
43:13
43:10
2
Heidi Peters
Wommelgem (BEL)
44:47
44:38
3
Marian Roest
AV Standdaarbuiten
49:35
48:55
4
Marja de Heer
Achilles
49:59
49:54
5
Willy Lammerse
THOR
57:05
56:56
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cia Smulders
Achilles
49:10
49:05
2
Catharina Speksnijder
Rotterdam
56:40
56:27
3
Dewi de Zwart
Veteranen Nederland
57:05
56:56
V55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria van Belle
Runners Evergem
55:05
55:00
2
Agnes vd Voet
THOR
57:10
56:33
MRECR, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan van Beusich
Mijnsheerenland
35:12
35:01
2
Tini de Laat
Drunen
36:06
36:04
3
Bram van Hoek
Tilburg
37:30
37:22
4
Marlon Roels
Terneuzen
37:46
37:45
5
Jack Vermonden
Breda
39:24
39:17
6
J. van der Zanden
Tilburg
39:25
38:47
7
Paul van Gent
Etten-Leur
39:44
39:40
8
Jan Neirinck
Kasterlee (BEL)
40:22
40:14
9
Jesse Roels
Brugge (BEL)
40:30
40:12
10
Kees van Gemert
Willemstad Nb
40:41
40:35
11
Joeri Janssens
Merksem (BEL)
41:26
41:12
12
Pascal van Overmeire
Roosendaal
41:37
40:48
13
Theo Verhoef
Zevenbergen
41:42
41:38
14
Paul Monden
Etten-Leur
42:01
41:42
15
Stephan Wijnkamp
Essen/Wildert (BEL)
42:23
42:18
16
Kees v. Dongen
Hooge Zwaluwe
42:29
42:29
17
Paul van Oirschot
Middelbeers
42:50
42:33
18
Jenke ter Horst
Rijen
43:01
42:26
19
Geert-Jan van Beusiche
Mijnsheerenland
43:03
42:51
20
Boulque Aurele
St. Amandsberg (BEL)
43:16
43:10
21
Kees Broos
Etten-Leur
43:26
42:47
22
Jos van Boheemen
Boskoop
43:44
43:22
23
T Harbrink
Etten-Leur
43:54
43:27
24
Kees Mol
Etten-Leur
44:02
43:55
25
Jack de Bruyn
Etten-Leur
44:23
44:07
26
Frits van Ravels
Breda
44:27
44:24
27
Peter de Goeij
Sint Oedenrode
44:28
43:52
28
Paul van Dijk
Klundert
44:32
44:01
29
Bas Smits
Hank
44:33
44:18
30
J Willemen
Roosendaal
44:47
44:23
31
Stef Suijkerbuijk
Roosendaal
44:55
44:06
32
S Langeweg
Oud Gastel
44:58
44:48
33
Paul Knook
Fijnaart
45:01
44:34
34
Koert Poppelaars
Etten-Leur
45:01
44:34
35
Eric van de Wiel
Prinsenbeek
45:03
45:03
36
W van Hees
Oud Gastel
45:13
45:05
37
Ad Akkermans
Teteringen
45:18
45:18
38
Piet van Aart
Utrecht
45:19
45:19
39
Toon van Peer
Roosendaal
45:21
45:10
40
Marc Costermans
Essen (BEL)
45:35
45:14
41
Leo van den Hoven
Linschoten
45:37
45:30
42
Ad Kouwenberg
Tilburg
45:47
45:24
43
Jan Vermunt
Roosendaal
45:52
45:34
44
Frank van Vugt
Etten-Leur
46:14
45:46
45
Ad van Peer
Hoeven
46:14
45:55
46
Wim van de Berg
Etten-Leur
46:19
46:08
47
Christ Nuijten
Roosendaal
46:54
46:43
48
Jan Roos
Leimuiden
47:01
46:37
49
Louis Baartmans
Roosendaal
47:02
46:47
50
Patrick de Buysscher
Stabroek (BEL)
47:03
46:53
51
Toon van Hooydonk
Zundert
47:19
46:51
52
Paul Hopstaken
Roosendaal
47:21
46:39
53
Pierre vd Wijngaart
Etten-Leur
47:24
47:10
54
Willem Bosma
Vlijmen
47:27
46:57
55
Luc Peeters
Essen (BEL)
47:42
47:21
56
Dik Kruijthoff
Numansdorp
47:43
47:30
57
Cer Krijnen
Roosendaal
47:47
47:35
58
John Toonen
Woerden
47:50
47:37
59
Peter Voesenek
Breda
47:53
47:35
60
Ruud Zijlmans
Roosendaal
47:54
47:02
61
Peter Thomas
B-Essen (BEL)
47:55
47:34
62
Leon van de Velden
Etten-Leur
48:17
48:07
63
Tom Elsten
Roosendaal
48:29
48:12
64
Hans vd Broek
Roosendaal
48:37
48:20
65
Gerard Woestenberg
Rijsbergen
48:39
48:17
66
Martin Nuiten
Fijnaart
48:41
48:15
67
Floran Peeters
Sprundel
48:44
48:22
68
Erik de Boer
Wouw
48:58
48:19
69
Richard Schalk
Duizel
49:03
48:38
70
Ruud Holthuizen
Etten-Leur
49:06
48:22
71
Jos Oostvogels
Sprundel
49:06
48:22
72
Tijs Gobbens
Etten-Leur
49:07
48:20
73
Kees Foesenek
Sprundel
49:09
48:48
74
Toon van Osta
Roosendaal
49:12
49:01
75
H Joosen
Teteringen
49:13
48:44
76
Jos Vrints
Essen (BEL)
49:15
48:53
77
Koen van Dongen
Zundert
49:20
48:32
78
Stefan Duran
Roosendaal
49:27
48:34
79
Roland Huigsloot
Leimuiden
49:49
49:20
80
Joost van Rooij
Etten-Leur
49:51
49:24
81
Rudi Janssens
Merksem (BEL)
50:01
49:44
82
Ronald Bastiaensen
Nispen
50:02
49:50
83
Robert Sluijter
Klundert
50:04
49:46
84
Koos Vijfhoek
Willemstad Nb
50:19
49:42
85
Mark de Lange
Den Bosch
50:19
49:49
86
Kees Lambregts
Etten-Leur
50:21
49:38
87
Herman Hengeyeld
Drunen
50:23
50:15
88
Maurice van Oosterhout
Hoeven
50:23
49:59
89
Carl Walker
Etten-Leur
50:23
49:52
90
David Nelemans
Willemstad Nb
50:25
49:51
91
Henk Bakker
Breda
50:28
50:04
92
David Stapersma
Honselersdijk
50:31
49:51
93
F van Gils
Breda
50:33
50:33
94
Kees Hector
Etten-Leur
50:52
50:17
95
Cees Bouman
Hank
50:52
50:38
96
Robby Cornelissen
Eindhoven
50:54
50:21
97
Johan Peeters
Sprundel
51:00
50:38
98
Michel Bersselaar
Bred
51:11
50:53
99
Jan Voesenek
Breda
51:11
50:53
100
Hans Melis
Etten-Leur
51:13
50:34
101
Marco van Meer
Breda
51:20
50:43
102
Ad Nooijen
Rijen
51:22
51:04
103
Tory Braat
Dordrecht
51:26
51:07
104
Frank Martens
Aarle Rixtel
51:28
51:09
105
Ton Vaane
Hoeven
51:35
51:35
106
Leo Riteco
Roosendaal
51:37
51:21
107
Philippe van Geertruy
Ekeren (BEL)
51:38
51:15
108
Peter Lokers
Zevenbergen
51:39
50:48
109
Willy Sitido
Ekeren (BEL)
51:43
51:32
110
Edwin Hendrickx
Rijsbergen
51:44
51:08
111
John Kerstans
Sprundel
51:57
51:36
112
Erik Lambrechts
Essen (BEL)
52:01
51:39
113
G Haverkamp
Willemstad Nb
52:08
52:00
114
Wilbert van Overveld
Roosendaal
52:11
51:53
115
Mischa Luykenaar
Breda
52:11
52:11
116
Fons Broos
Roosendaal
52:23
51:37
117
Martin Kortsmit
Etten-Leur
52:27
52:06
118
Hans Kiel
Dordrecht
52:38
52:10
119
Daniel De Wieuw
Kontich (BEL)
52:43
52:27
120
Kees Siemons
Etten-Leur
52:44
52:10
121
Marco van Overveld
Roosendaal
52:50
52:32
122
Pieter Stolk
Best
52:56
52:48
123
Stefan Peetoom
Etten-Leur
52:59
52:31
124
Alan Pearson
Etten-Leur
52:59
52:26
125
Mark Simons
Halsteren
53:00
52:37
126
John van Oevelen
Etten-Leur
53:00
52:57
127
Aad van de Sanden
53:00
52:57
128
Jan Broumels
Roosendaal
53:07
52:53
129
Kees Gobbens
Etten-Leur
53:07
52:19
130
Ivar Huiskens
Oudenbosch
53:07
52:14
131
Jan Willem Holleman
Etten-Leur
53:11
53:04
132
Lars Vreeke
Hoeven
53:20
53:02
133
Charles van Aarle
Kapellen (BEL)
53:20
53:10
134
Norbert Ketting
Oud Beijerland
53:22
52:58
135
Richard vd Watering
Bergen op Zoom
53:25
52:46
136
Eric van de Leur
Hoeven
53:26
52:40
137
Peter Bastiaansen
Etten-Leur
53:31
53:31
138
Hans Meesters
Etten-Leur
53:51
53:51
139
Rene Suur
Rijen
53:52
53:32
140
Michiel de Man
Roosendaal
54:13
53:40
141
Sebastiaan Noort
Roosendaal
54:13
53:41
142
Jos Damen
Gilze
54:25
53:56
143
Raymond Sonneveldt
Etten-Leur
54:26
53:37
144
Cees Coenen
Breda
54:32
53:58
145
Ronald Lauwers
Etten- Leur
54:35
54:27
146
Herman van Empel
Roosendaal
54:49
54:24
147
John Potters
Roosendaal
54:53
54:06
148
Peter Lauwen
Etten-Leur
54:57
54:34
149
John Hermans
Etten-Leur
55:20
54:59
150
Johan de Bruijn
Etten-Leur
55:23
55:08
151
Bernard van Polanen
Breukelen
55:25
54:51
152
Ben Schreur
Eindhoven
55:30
54:58
153
Johan Coremans
Etten-Leur
55:33
55:14
154
Elko de Vries
Etten-Leur
55:36
54:58
155
Piet Kriesels
Etten-Leur
55:47
55:01
156
Johan van Aert
Zundert
55:50
55:02
157
Dick van de Graaf
Dordrecht
55:54
55:15
158
Jan Vorwald
Hazerswoude Dorp
55:54
55:38
159
Kees Engelen
Sprundel
56:01
55:39
160
P Antonissen
Roosendaal
56:05
55:55
161
Koos Niewold
Oud Gastel
56:18
55:50
162
Jos Nouws
Zundert
56:19
55:31
163
Perry van Kempen
Heerle
56:19
55:50
164
Bert vd Heul
Gorinchem
56:23
55:39
165
Hans van Dongen
Etten-Leur
56:28
55:37
166
J W A Le Granse
Roosendaal
56:33
56:16
167
Martin Jan Kraak
Amersfoort
56:38
56:29
168
Jan Hogeloon
Leimuiden
56:56
56:31
169
Jan Nuijten
Hoeven
56:56
56:18
170
Jan Huigsloot
Leimuiden
57:16
56:47
171
Ton Hogeboom
Leimuiden
57:16
56:47
172
Piet de Jong
Etten-Leur
57:20
56:45
173
Kees Bulthuis
Etten-Leur
57:29
56:57
174
David Herselman
Roosendaal
57:37
57:21
175
Silvano van Sprundel
Roosendaal
57:58
57:58
176
Nico Rijpkema
Leimuiden
58:22
57:52
177
André Verdaasdonk
Rijsbergen
58:2
58:0
178
Ed Braad
Gorinchem
58:30
57:47
179
Piet Brandwijk
Etten-Leur
58:56
58:11
180
Rob van der Wal
Dronten
58:58
58:07
181
Hans de Bruyn
Etten-Leur
59:08
58:39
182
Harrie Jacobs
Roosendaal
59:27
59:14
183
Ton Wisse
Roosendaal
1:00:10
1:00:00
184
Marcel Kalis de Groot
Poortugaal
1:00:14
59:44
185
Gerard Ketel
Etten-Leur
1:00:32
59:58
186
Michel van Cappellen
K. a.d. IJssel
1:00:35
1:00:03
187
Henk van Dijk
Etten-Leur
1:00:42
59:53
188
Patrick van Zundert
Roosendaal
1:00:47
1:00:22
189
Henk Notenboom
Roosendaal
1:01:05
1:00:33
190
Herman Heesbeen
Etten-Leur
1:01:21
1:00:35
191
Arnold Vincenten
Prinsenbeek
1:01:34
1:01:01
192
Rijk van Korlaar
Prinsenbeek
1:01:34
1:01:01
193
Piet Aarsen
Leimuiden
1:01:50
1:01:20
194
Hans Lindenbergh
Goes
1:01:57
1:01:06
195
Harrie Sleutels
Buggenum
1:03:01
1:02:33
196
Jac Lambregts
Etten-Leur
1:04:38
1:03:53
197
Diana Wong-Si-Kwie
Etten-Leur
1:05:13
1:04:31
198
Wil Heshof
Etten-Leur
1:05:25
1:04:54
199
Fred Ronbouts
Breda
1:05:38
1:04:52
200
Ad de Graaf
Etten-Leur
1:06:03
1:05:23
201
Wilbert Buller
's-Gravenhage
1:07:06
1:06:42
202
JCM Kustermans
Etten-Leur
1:09:14
1:08:28
203
Ernst Scholzel
Etten-Leur
1:14:24
1:14:24
VRECR, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Roeske
Spijkenisse
45:09
45:00
2
H van Eekelen
Numansdorp
45:44
45:32
3
Manon Broumels-Meloney
Roosendaal
45:45
45:31
4
Gesina Brooymans
Breda
46:52
46:43
5
Els van Hooydonk
Zundert
47:27
46:59
6
Annelies Postema
Roosendaal
47:30
47:22
7
Hilda Schoenmakers-Aer
Chaam
48:09
47:44
8
Sofie Hamers
Terheijden
48:49
48:40
9
Corrie van Oosterwijck
Bavel AC
49:14
48:50
10
Carien de Jong-Dekkers
Roosendaal
49:19
49:07
11
Germa v. Mildert
Rijen
49:36
49:27
12
Marjan Bresseleers
Schaarbeek
50:12
49:51
13
Toos Roels
Brugge (BEL)
51:17
50:59
14
Karina de Decker
Ekeren
51:38
51:16
15
Petra van Dongen
Hooge Zwaluwe
51:45
51:20
16
Carine Vandevelde
Bunsbeek (BEL)
51:55
51:38
17
Els Riteco
Roosendaal
52:14
51:57
18
Rose Goslinga
Den Burg
52:25
52:12
19
Betty Soomers
Rijen
52:29
52:10
20
Lian Vermeeren
Zundert
52:32
52:05
21
Margriet Monden
Zundert
53:01
52:35
22
Gerda van de Klundert
Hellevoetsluis
53:11
52:37
23
Nicolle Peetoom
Etten-Leur
53:24
52:57
24
Marijke Heins
Etten-Leur
53:25
53:25
25
Francien Roosenschoon
Rijsbergen
53:35
53:12
26
Jose Quaytaal
Wuustwezel (BEL)
53:51
53:24
27
Carla Evers
Etten-Leur
54:52
54:24
28
Rosalie Sijben
Etten-Leur
54:54
54:28
29
Jeannette v.d.Linden
Prinsenbeek
55:22
54:40
30
Jose Janssen
Prinsenbeek
55:22
54:40
31
Maria Bloemsaat
Oosterhout
55:33
55:10
32
Miriam Naalden
Rijen
55:33
55:13
33
Heidi Stapersma
Honselersdijk
55:35
54:54
34
Marian Joosen
Standdaarbuiten
55:39
54:59
35
Ria Rombouts
Hoeven
55:40
54:59
36
Annelies van der Sande
Wagenberg
55:43
55:43
37
Floor van Gastel
Roosendaal
55:50
55:40
38
Ilse van Broekhoven
Roosendaal
55:54
55:54
39
Hennie de Bruyn
Etten-Leur
56:03
55:40
40
Annie van Baal-Luijken
Oosterhout
56:05
55:38
41
Adrienne Smits
Zundert
56:19
55:30
42
Lia Jacobs
Rijsbergen
56:20
55:38
43
Maria v. Nispen
Rijsbergen
56:23
55:40
44
Ellen Verdonk
Rijsbergen
56:24
55:57
45
Wilma vd Brand
Roosendaal
56:50
56:37
46
Vita Gomes
Eindhoven
56:56
56:23
47
Anne Martens
Rotterdam
56:58
56:45
48
Monique van Delft
Roosendaal
57:04
56:51
49
Astrid Sluyts
Roosendaal
57:11
56:30
50
Tony van Dongen
Oudenbosch
57:21
56:54
51
Elvina Oomen-Monden
Oudenbosch
57:23
56:55
52
Trudy van der Horst
Standdaarbuiten
57:25
56:44
53
Jane Dekkers
Roosendaal
57:35
57:23
54
Marja van Gils
Etten=Leur
57:48
57:48
55
Rina Kint
Etten-Leur
57:49
57:12
56
Jannie Poppelaars
Zundert
58:14
57:25
57
Ineke van de Langkruis
Rucphen
58:25
58:00
58
Nienke vd Maagdenberg
Roosendaal
58:26
58:15
59
Margriet Nooren
Achtmaal
58:42
58:16
60
Lea Bastiaensen
Nispen
58:52
58:40
61
Yolanda Thirion
Rijen
59:06
58:18
62
Ria Frijters
Etten-Leur
59:06
58:41
63
Merieke de Boer
Wouw
59:10
58:29
64
Trudy Alonso
Etten-Leur
59:15
58:49
65
Esther Beelen
Goes
59:23
58:39
66
Mireille Sitters
Hoeven
59:44
59:14
67
Tilly van Zundert
Roosendaal
59:45
59:09
68
Margaretha Elbers
Dinteloord
59:45
59:10
69
Ingrid Quirijns
Hooge Zwaluwe
59:45
59:45
70
Henny Emmerik
Etten-Leur
59:46
59:09
71
Mary van Oostveen
Rijsbergen
59:48
59:21
72
Truus Bunnink
Etten-Leur
59:50
59:19
73
Annemiek Melis
Etten-Leur
59:52
59:15
74
Anja Teunissen
Roosendaal
1:00:10
59:59
75
Joke Kortekaas
Roosendaal
1:00:11
1:00:00
76
Marian van Meer
Etten-Leur
1:00:17
59:41
77
Corrie van Trijp
Rucphen
1:00:31
1:00:05
78
Sylvia van Dijk
Etten-Leur
1:00:42
59:53
79
Jeanine Elsten
Roosendaal
1:00:49
1:00:29
80
Yolanda Leunissen
Eindhoven
1:00:57
1:00:23
81
Paula van Herwijnen
Etten-Leur
1:01:02
1:00:32
82
Annie Martens
Etten-Leur
1:01:05
1:01:05
83
Joke Schenke
Barendrecht
1:01:05
1:00:34
84
Wilma Veldboer
Spijkenisse
1:01:59
1:01:27
85
Ineke de Regt
Etten-Leur
1:02:01
1:01:35
86
Lilian Kuijstermans
Breda
1:02:12
1:01:28
87
M. Heshof
Steenbergen
1:02:25
1:01:50
88
Laila Heshof
Steenbergen
1:02:25
1:01:50
89
Mieke Broeren
Roosendaal
1:02:34
1:02:13
90
Nelly Ridders
Roosendaal
1:02:34
1:02:13
91
Anneke Pellikaan
Alblasserdam
1:02:43
1:02:16
92
Jacquelien Vermeeren
Rijsbergen
1:02:46
1:02:10
93
Anita van de Sanden
Rijsbergen
1:03:15
1:02:52
94
Carola Pessel
Etten-Leur
1:03:20
1:02:48
95
Marjo van Merrienboer
Wernhout
1:03:28
1:02:39
96
Corrie van Dongen
Zundert
1:03:29
1:02:40
97
Willeke Herrewijn
Spijkenisse
1:03:37
1:03:06
98
Joke Maas
Etten-Leur
1:03:38
1:03:03
99
Carla Heijblom
Oosterhout Nb
1:04:22
1:04:00
100
Ilja van der Werff
Hoorn Nh
1:04:22
1:03:59
101
Mirjam Speekenbrink
Roosendaal
1:04:26
1:03:35
102
Petra Klaasens
Breda
1:04:56
1:04:21
103
Lidwiek Ideler
Breda
1:04:56
1:04:21
104
Pauline de Lobel
Etten-Leur
1:05:12
1:04:40
105
Els Schuurmans
Etten-Leur
1:05:15
1:04:44
106
Els Boere
Etten-Leur
1:05:25
1:04:54
107
Paula Kriesels
Etten-Leur
1:05:29
1:04:58
108
Monique Rombouts
Breda
1:05:40
1:04:53
109
Kobie Nuyten
Roosendaal
1:06:01
1:05:46
110
Y Baartmans-Hoevenaars
Roosendaal
1:06:01
1:05:46
111
Cindy Baartmans
Roosendaal
1:06:01
1:05:47
112
Jenny Broimels
Roosendaal
1:06:01
1:05:47
113
Annemieke van der Hoev
Etten-Leur
1:06:02
1:05:46
114
Caroline Claassen
Roosendaal
1:06:02
1:05:43
115
Machteld Massee
's-Hertogenbosch
1:06:03
1:05:49
116
Lillian Haarselhorst
Etten-Leur
1:06:04
1:05:32
117
Annie Tax
Etten-Leur
1:06:12
1:05:41
118
Dini Beekers
Etten-Leur
1:06:13
1:05:42
119
Gerry Wijne
Teteringen
1:07:33
1:07:16
120
Jozien Huijbregts
Etten-Leur
1:07:52
1:07:16
121
Gonny Jager
Etten-Leur
1:08:11
1:07:25
122
Elly van de Beemt
Prinsenbeek
1:08:23
1:07:36
123
L Theeuwes
Prinsenbeek
1:08:58
1:08:22
124
Marleen Akkermans
Etten-Leur
1:11:48
1:11:48
125
Maud van den Berg
Etten-Leur
1:11:50
1:11:50
126
Kristien Aerts
Steenbergen Nb
1:12:01
1:11:19
Op advies van brandweer en politie is door de
organisatie besloten de hele marathon na 1 ronde
(= halve marathon) te stoppen en de halve
marathon af te gelasten.
Kijk voor meer informatie op de website.
http://www.marathonbrabant.nl
Uitslagen.nl
27-10-2002 21:00