Uitslagenlijst Bredase Singelloop

Breda - Zondag 6 oktober 2002

MSEN, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sammy Kipruto
Kenia
1:02:32
1:02:31
2
Dennis N'diso
Kenia
1:03:01
1:03:00
3
Francis Kibiwott
Kenia
1:03:12
1:03:11
4
Matthew Birir
Kenia
1:03:18
1:03:17
5
Jamil Baligha
Marokko
1:03:25
1:03:24
6
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
1:03:47
1:03:47
7
Evgeny Bozhko
Oekraïne
1:04:1
1:04:1
8
James Kipketer
Kenia
1:04:21
1:04:19
9
Wilson Chelai
Kenia
1:04:51
1:04:50
10
Vital Gagunga
Burundi
1:04:53
1:04:51
11
Sammy Rongo Olengura
Kenia
1:05:22
1:05:21
12
Aiduna Aitnafa
PSV
1:06:15
1:06:15
13
Fransua Woldemariam
Zuidwal
1:06:22
1:06:20
14
Victor Kigen
Kenia
1:06:39
1:06:38
15
Dick v.d. Broek
Pijnenburg
1:06:42
1:06:41
16
Edwin Koech
Kenia
1:06:57
1:06:55
17
Patrick Franken
Unitas
1:08:23
1:08:22
18
Tadesse Woldemeskel
PSV
1:08:48
1:08:48
19
Didier Knockaert
België
1:09:1
1:09:1
20
Paul Hagendoorn
Loopteam Ed Sligcher
1:09:46
1:09:45
21
Tilburg van Alex
Spado
1:10:23
1:10:22
22
Norbert Groot
Tartlétos
1:11:0
1:10:5
23
Robert Jongh
Spiridon
1:12:20
1:12:18
24
Wilfried van Meer
Scorpio
1:14:08
1:14:06
25
Willem de Graaf
the Hague Road Runne
1:14:11
1:14:07
26
Gerard van Rijn
GAC Hilversum
1:14:31
1:14:28
27
Martijn Veldhuizen
Nederland
1:15:47
1:15:45
28
Johan van Rijn
GAC Hilversum
1:15:52
1:15:50
29
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
1:16:32
1:16:30
30
Jempy van de Veeken
Typhoon
1:16:45
1:16:42
31
Peter Mulder
Phoenix
1:17:03
1:17:01
32
Franky Beljaars
Dynamica
1:17:45
1:17:44
33
Bernard Heshof
Typhoon
1:20:08
1:20:05
34
Johann Frederick te Pe
Phanos
1:22:08
1:22:06
35
Nico van den Berg
Loopgroep PK
1:22:53
1:22:47
36
Joost Husslage
Waterweg
1:25:29
1:25:27
37
Arjan Hofs
Loopgroep PK
1:26:39
1:26:35
38
Johan van Breda
Typhoon
1:27:10
1:27:08
39
Cor Hamels
Hercules
1:29:04
1:28:58
40
Alfons Schoenmakers
Olympia Eindhoven
1:29:20
1:29:15
41
Antoon van Hooft
Prins Hendrik
1:31:06
1:31:01
42
Seth Dijkstra
Loopgroep PK
1:31:28
1:31:23
43
Ricky Martens
RRZ
1:32:02
1:31:52
44
Bart Sterkenburg
Parthenon
1:33:19
1:33:16
45
Jan v Sprundel
Stampersgat
1:35:31
1:34:51
46
Peter Paul v.d. Heuvel
Loopservice Nederlan
1:35:33
1:35:08
47
Corne Peters
Spiridon
1:36:45
1:36:33
48
Jan de Rond
AVO 1983
1:37:27
1:37:19
49
Leo van Ravels
Sprint
1:39:08
1:39:01
50
Eric van den Nobelen
Achilles
1:39:13
1:39:09
51
E. van Aart
PAC
1:41:48
1:41:42
52
Adriaan van Strien
Scorpio
1:42:15
1:41:44
53
Ray Eelkema
Loopgroep PK
1:44:52
1:44:48
54
John van de Ouweland
Dongen
2:05:20
2:04:28
M40, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc v.d. Hoeven
België
1:08:0
1:08:0
2
Jos Lemmens
België
1:10:3
1:10:2
3
Amit Ne'eeman
Israël
1:11:3
1:11:2
4
Jan Hendrickx
België
1:11:4
1:11:4
5
Eric Bokstael
België
1:16:0
1:16:0
6
Jack van Ginneken
Scorpio
1:17:10
1:17:07
7
Pim van de Wijst
Fortuna '67
1:18:06
1:18:05
8
Johan de Vlieger
Dynamica
1:19:20
1:19:19
9
Friedy de Jong
Atledo
1:20:05
1:20:04
10
Eric Kandel
Hercules
1:20:28
1:20:22
11
Ton van 't Veer
Sprint
1:20:33
1:20:29
12
Ruud van Schaik
Sprint
1:26:29
1:26:24
13
Rob Schoumacher
Olympia Eindhoven
1:26:58
1:26:55
14
Harry Jansen
Olympia Eindhoven
1:27:01
1:26:58
15
Kees de Winter
AV '56
1:27:13
1:27:04
16
Ger Vis
PAC
1:27:54
1:27:53
17
Piet van Wingerden
Veteranen Nederland
1:29:12
1:29:03
18
Ronald Wolthuis
Veteranen Nederland
1:29:34
1:29:29
19
Gerard Stoop
Sprint
1:29:36
1:29:31
20
Huub Frijters
Veteranen Nederland
1:29:55
1:29:52
21
Peter Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:30:10
1:30:02
22
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
1:30:37
1:30:28
23
Marcel Cools
Sprint
1:31:06
1:31:03
24
Laurens Beks
Sprint
1:31:06
1:31:02
25
Jos van Dijk
Spiridon
1:31:30
1:31:16
26
Ed Wientjens
Spado
1:32:22
1:32:19
27
Thijs Vinks
Sprint
1:32:58
1:32:53
28
Ad Oomen
Sprint
1:33:58
1:33:52
29
Sjef Verbeek
Veteranen Nederland
1:34:20
1:34:14
30
Reginald Janki
Zaanland
1:34:56
1:34:51
31
Hittjo Homan
Altis
1:35:07
1:34:56
32
Kees Wouters
Loopgroep PK
1:35:15
1:34:42
33
Paul v.d. Heuvel
Sprint
1:35:40
1:35:33
34
Frans Lebon
AV '34 Maastricht
1:36:57
1:36:55
35
Adry v.d. Wijngaard
Sprint
1:37:33
1:37:26
36
Han de Veth
Sprint
1:38:41
1:38:34
37
Peter Kloosterman
Scorpio
1:38:51
1:38:28
38
Hans Suos
Tilburg
1:39:26
1:39:25
39
Cees van Opstal
DJA
1:39:31
1:39:23
40
Christ de Bruyn
AVR '69
1:41:41
1:41:33
41
Paul Kuys
Scorpio
1:41:47
1:41:09
42
Kees Kanters
Sprint
1:42:02
1:41:52
43
Theo Lustenhouwer
Attila
1:42:44
1:42:42
44
Kees Westerhout
AV Sliedrecht
1:42:45
1:42:37
45
Ad van Vugt
Sprint
1:43:31
1:43:23
46
Bert de Koning
AV Wijchen
1:43:32
1:43:27
47
Paul van Lieshout
Loopgroep PK
1:43:41
1:43:35
48
Jimmy van de Veerdonk
Spirit Oud Beijerlan
1:45:10
1:44:20
49
Peter Sanders
Achilles
1:46:13
1:46:04
50
Matin de Rijk
Veteranen Nederland
1:47:17
1:47:11
51
Frans van der Velden
Loopgroep PK
1:48:34
1:48:26
52
Ad Gobbens
Sprint
1:49:24
1:49:12
53
Jim Dieterman
GVAC
1:52:22
1:52:10
54
Wim Hogentoren
Prins Hendrik
1:54:39
1:54:28
55
Cees Bol
the Hague Road Runne
1:58:29
1:58:18
56
Ed Reinicke
the Hague Road Runne
1:59:50
1:59:40
57
Jan Schoenmaker
Altis
2:02:52
2:02:41
M50, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John v.d. Wansem
LADB
1:12:05
1:12:03
2
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
1:16:48
1:16:45
3
Ko v.d. Weijden
Hardloopclub Amsterd
1:18:55
1:18:52
4
Marlie Snijders
DAK
1:20:19
1:20:19
5
Henk Cretier
OSS-VOLO
1:21:14
1:21:13
6
Azelarab Alj
Typhoon
1:24:12
1:24:05
7
Dré Brosens
Gloria
1:24:4
1:24:3
8
Peter de Jongh
Sprint
1:26:15
1:26:11
9
Kees van Endschot
Loopgroep PK
1:28:28
1:28:24
10
Harrie Verhoeven
Attila
1:29:17
1:29:15
11
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
1:29:59
1:29:59
12
Dick Recourt
Hercules
1:30:56
1:30:52
13
Jos van Velthoven
Scorpio
1:30:59
1:30:53
14
Cor Ripzaad
Groene Ster
1:31:07
1:31:02
15
Frans van de Leemput
Oss '78
1:31:53
1:31:45
16
Rinus Groot
Loopgroep PK
1:32:54
1:32:49
17
Johan Broers
Road Runners Etten-L
1:33:31
1:33:22
18
Wim Machielsen
Atledo
1:33:36
1:33:31
19
A Nous
Sprint
1:34:47
1:34:41
20
Johan de Jong
Parthenon
1:34:51
1:34:46
21
Calvin Ducreay
Hercules
1:35:51
1:35:47
22
Choe Claessens
Loopgroep PK
1:35:55
1:35:49
23
Werner van der Zanden
Sprint
1:36:21
1:36:15
24
Piet Hoogervorst
Sprint
1:37:13
1:37:10
25
Ad van Disseldorp
Oss '78
1:37:36
1:37:28
26
Jos Boetzkes
Sprint
1:37:38
1:37:32
27
Johan Mathijssen
DJA
1:37:46
1:37:40
28
Willy Verbist
Dynamica
1:39:30
1:39:24
29
Rob Hughes
Scorpio
1:40:07
1:40:01
30
Jos Keukelaar
Rotterdam Atletiek
1:40:26
1:40:22
31
Michiel van de Sanden
Loopservice Nederlan
1:40:38
1:40:16
32
Martin van Zon
Spirit Oud Beijerlan
1:40:55
1:40:04
33
Ferry Muller
Sprint
1:41:08
1:41:03
34
Koos Beeres
Hylas
1:41:51
1:41:42
35
Ron Odendaal
Loopgroep PK
1:43:28
1:43:16
36
Jan Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
1:43:38
1:42:45
37
Ad Roovers
Sprint
1:43:58
1:43:56
38
Rien Peeters
Sprint
1:44:17
1:44:08
39
John Swaans
Tilburg Road Runners
1:44:35
1:44:34
40
Jan Oosterom
Oss '78
1:46:37
1:46:02
41
Roy Mulder
Scorpio
1:47:13
1:47:03
42
Berend Jan Stasse
Sprint
1:48:40
1:48:37
43
Clemens vd Rijke
Sprint
1:50:22
1:49:54
44
M vd Sanden
Loopservice Nederlan
1:50:36
1:50:05
45
Martin Post
Loopservice Nederlan
1:50:40
1:50:23
46
Henny Smits
Atledo
1:50:41
1:50:31
47
J.J. de Jong
Spirit Oud Beijerlan
1:51:05
1:50:13
48
Maarten Bomer
DJA
1:51:58
1:51:51
49
Ad van Paridon
Sprint
1:52:07
1:52:04
50
Hans van Toor
the Hague Road Runne
1:56:45
1:56:35
51
Theo de Raay
Veteranen Nederland
1:58:48
1:58:45
52
Ab van der Kooij
Sprint
2:05:51
2:05:34
M60, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harvy van Hauten
Veteranen Nederland
1:27:17
1:27:11
2
Jan Olieslagers
Gloria
1:28:26
1:28:23
3
Kees Braspenning
AVO 1983
1:29:11
1:29:03
4
Jan Keijzers
Sprint
1:31:54
1:31:49
5
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
1:49:30
1:49:22
6
Ad van Hees
Veteranen Nederland
1:59:08
1:58:40
7
Hugo de Letter
Etten-Leur
2:00:51
2:00:06
8
Mart van Kaam
THOR
2:05:53
2:05:22
VSEN, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Restituta Joseph
Tanzania
1:09:55
1:09:53
2
Beate Rakonczai
Hongarije
1:12:06
1:12:05
3
Tatyana Gladyr
Oekraïne
1:13:5
1:13:4
4
Delilah Asiago
Kenia
1:14:50
1:14:49
5
Elena Schoebareva
Rusland
1:15:01
1:14:59
6
Ruth Chebii
Kenia
1:16:56
1:16:54
7
Frashiah Waithaka
Kenia
1:17:10
1:17:08
8
Femke Klous
AV Castricum
1:18:22
1:18:18
9
Annick Beckers
België
1:19:3
1:19:3
10
Esther Lanbooij
Scorpio
1:41:35
1:40:58
11
Josephine Clark
the Hague Road Runne
1:48:15
1:48:06
V35, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid IJsebaert
RK HAV
1:28:09
1:28:01
2
Margot Testers
Olympia Halsteren
1:39:12
1:39:10
3
Marie-Josee v.d. Corpu
Gloria
1:41:44
1:41:01
4
Rianne van Gool
Sprint
1:45:59
1:45:48
5
Margot vd Ven
Oosterend Nh
1:50:07
1:49:59
6
Marga Piederiet
Scorpio
1:56:00
1:55:22
7
Mies Kuipers
Sprint
1:58:58
1:58:49
V45, HALVE MAR WEDST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eveline Gommers
Sprint
1:39:20
1:39:09
2
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
1:45:46
1:45:44
3
Jannie Westerhout
AV Sliedrecht
1:48:12
1:48:03
4
Annette Nagtzaam
Scorpio
1:49:03
1:48:46
5
Leny Rockx
Sprint
1:49:41
1:49:08
RECR, HALVE MAR PREST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan van Opstal
Etten-Leur
1:18:03
1:17:59
2
Marco Medendorp
Bleiswijk
1:18:51
1:18:48
3
Peter de Vet
Axel
1:19:09
1:18:57
4
Peter-Paul Passchier
Dordrecht
1:22:47
1:22:36
5
Peter Nuyts
Olmen (BEL)
1:23:15
1:23:08
6
Marcel Hermanns
Breda
1:24:21
1:24:07
7
Marcel Fens
Hulten
1:24:38
1:24:23
8
Wim van Benthum
Made
1:25:00
1:24:58
9
Norman Kock
Amsterdam
1:25:27
1:25:08
10
John Dnenk
Kaatsheuvel
1:25:50
1:25:47
11
Ludo de Bie
Breda
1:25:57
1:25:45
12
Marti Schoenmakers
Schiedam
1:26:06
1:25:56
13
Bas van der Heijden
Amersfoort
1:26:06
1:26:01
14
Sjoerd Goedhart
Vuren
1:26:10
1:25:56
15
H. Hamelink
Sas van Gent
1:26:44
1:26:34
16
Cor Verhoeven
Giessenburg
1:26:47
1:26:32
17
R. v.d. Kamp
1:27:14
1:26:47
18
Jack van Oorschot
Halsteren
1:27:48
1:27:32
19
Jan Schreuder
Breda
1:27:50
1:27:37
20
Jeroen Roovers
Breda
1:29:24
1:29:19
21
Ad v.d. Heijning
Alphen Nb
1:29:25
1:29:07
22
Frans Beekers
Bavel
1:29:27
1:29:15
23
Arno Lodders
Huissen
1:29:32
1:29:26
24
Paul v.d. Klundert
Breda
1:29:37
1:29:28
25
Rudy Neve
Sint Jansteen
1:29:41
1:29:35
26
Edwin Kouvelt
Herwijnen
1:29:49
1:29:35
27
Emiel
Kasterlee (BEL)
1:29:57
1:29:49
28
Ton Schoenmakers
Chaam
1:30:13
1:29:56
29
Arjen Aerts
Oudenbosch
1:30:16
1:30:11
30
Wener van de Odenhoren
Dongen
1:30:31
1:30:21
31
Roger Timmermans
's-Gravenhage
1:30:32
1:30:25
32
Ange Dammen
Geel (BEL)
1:30:39
1:30:31
33
Martijn Roovers
's-Hertogenbosch
1:30:46
1:30:40
34
John Koeken
Rijsbergen
1:30:52
1:30:41
35
John Knevels
Chaam
1:31:19
1:31:00
36
Ferry Vermaert
Breda
1:31:24
1:31:09
37
Frank Knevels
Chaam
1:31:26
1:31:08
38
Just vd Kroef
Breda
1:31:30
1:31:15
39
Peter Driessen
Ulvenhout
1:31:41
1:31:30
40
Berry Snoeren
Tilburg
1:31:46
1:31:26
41
Dig vd Slikke
Bergen op Zoom
1:32:27
1:32:07
42
René Leenhouts
Dussen
1:32:2
1:32:1
43
Gerard Stoop
Etten-Leur
1:32:33
1:32:14
44
Ad van der Corput
Prinsenbeek
1:32:36
1:32:30
45
Eric van Hooijdonk
Teteringen
1:32:53
1:32:17
46
Palmen
1:33:04
1:32:38
47
Ad van Overveld
Teteringen
1:33:05
1:32:29
48
Hans van den Berghe
Pulle (BEL)
1:33:07
1:32:46
49
Martijn van Prooijen
Dirksland
1:33:11
1:32:56
50
Toon Kleindop
Teteringen
1:33:16
1:32:54
51
John van Gilst
's-Gravendeel
1:33:33
1:33:23
52
Frank Verkaart
Tilburg
1:33:33
1:33:27
53
Marc Bussmann
Nijmegen
1:33:42
1:33:22
54
Ton Verschueren
Baarle Nassau
1:34:04
1:33:21
55
Hans van Raak
Chaam
1:34:08
1:33:51
56
Nico Spanjer
Nieuwendijk Nb
1:34:13
1:33:53
57
George Hamel
Prinsenbeek
1:34:14
1:34:00
58
Ger Pepels
Tilburg
1:34:14
1:33:55
59
Ton Kavelaars
Rijen
1:34:17
1:34:08
60
Cees Nooren
Baarle Nassau
1:34:18
1:33:35
61
Jan Verwiel
Breda
1:34:18
1:34:09
62
Bart Balemans
Raamsdonksveer
1:34:22
1:33:48
63
Henk van Pelt
Loon op Zand
1:34:25
1:34:12
64
Johan van Lisdonk
Roosendaal
1:34:28
1:34:18
65
Hans v.d. Velden
Breda
1:34:28
1:34:13
66
Richard Goeman
Delft
1:34:34
1:34:09
67
Jac van Peer
Breda
1:34:34
1:34:26
68
Jos van Gisbergen
Bergen op Zoom
1:34:42
1:34:21
69
F. Mathijssen
Halsteren
1:34:42
1:34:30
70
Wilco Klomp
Weteringbrug
1:34:48
1:34:42
71
Mario Verbeek
Breda
1:34:54
1:34:38
72
Pieter Pennings
Rijsbergen
1:35:04
1:34:48
73
Corne Poppelaars
Teteringen
1:35:08
1:35:02
74
J. Bus
Raamsdonksveer
1:35:18
1:35:01
75
Gerrit Heuff
Rotterdam
1:35:21
1:35:12
76
Cees Biemans
Breda
1:35:21
1:35:15
77
Jan van Rijckevorsel
Made
1:35:25
1:35:17
78
H. Jansen
1:35:29
1:35:15
79
Marius Faas
Rijsbergen
1:35:40
1:35:26
80
J. Borgers
1:35:45
1:35:38
81
Brik van Waes
Breda
1:35:55
1:35:35
82
Michel van Bloppoel
Vlissingen
1:35:56
1:35:38
83
Pascal Voets
Terheijden
1:35:57
1:35:46
84
Ivo Gorissen
Tilburg
1:35:58
1:35:17
85
Maurice Bonnema
Breda
1:36:00
1:35:25
86
Jack Curvers
Geertruidenberg
1:36:02
1:35:24
87
Bram van Osch
Rijen
1:36:17
1:35:59
88
Arthur Vlijm
Breda
1:36:20
1:35:53
89
Jaap Herrebout
Breda
1:36:22
1:36:13
90
André Lambregts
Teteringen
1:36:2
1:36:2
91
W. v. Breugel
Ulvenhout
1:36:28
1:36:19
92
Roger Lafebre
Tilburg
1:36:31
1:36:16
93
J vd Put
Dongen
1:36:33
1:36:22
94
Rudy van Nieuwenhuyze
Wachtebeke (BEL)
1:36:43
1:36:24
95
Rob Jansen
Best
1:36:51
1:36:38
96
Thijs Torreman
Breda
1:36:56
1:36:40
97
Arnold v.d. Boogaard
Dinteloord
1:36:58
1:36:49
98
Theo Lips
Oudenbosch
1:37:17
1:36:57
99
Ben Knapen
Breda
1:37:20
1:36:59
100
Charles Hogenhuis
Oosteind
1:37:21
1:37:08
101
Maarten Rooimans
Breda
1:37:26
1:37:11
102
Pierre van Gogh
Asten
1:37:37
1:37:13
103
Klaas Kirchhoff
Duiven
1:37:40
1:37:14
104
Gerard Veroude
Gilze
1:37:54
1:37:07
105
Ron Heijberg
Breda
1:37:55
1:37:26
106
Hennie Stoffelen
Baarle-Hertog (BEL)
1:37:56
1:37:09
107
Jan Groeijers
Breda
1:37:59
1:37:26
108
Etienne van de Schee
Breda
1:38:05
1:37:37
109
Tomy Hessels
Hooge Zwaluwe
1:38:09
1:38:05
110
Ronald Klomp
Sprang-Capelle
1:38:12
1:38:09
111
Roel Leeuwis
Giessenburg
1:38:18
1:38:02
112
Steve Kempes
Etten-Leur
1:38:19
1:37:45
113
Wim Burgers
Terheijden
1:38:19
1:38:15
114
Stefan Tuns
Molenschot
1:38:20
1:37:59
115
Rens van Beek
Dorst
1:38:23
1:37:49
116
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:38:25
1:38:00
117
R. Jongeneel
1:38:27
1:38:21
118
Kees Steur
Middelburg
1:38:33
1:38:04
119
Johan Ewards
Breda
1:38:36
1:38:23
120
Hans Hermens
Breda
1:38:39
1:38:25
121
Alex Griffioen
Oosterhout Nb
1:38:48
1:38:19
122
Harry v.d. Nouweland
Breda
1:38:53
1:38:30
123
Adrie Roks
Breda
1:38:57
1:38:40
124
Gerry van Peer
Sint Willebrord
1:38:57
1:38:40
125
Henk van weerdenburg
Woudenberg
1:39:02
1:38:35
126
Ben Burgers
Bavel
1:39:12
1:39:02
127
Dave Brandt
Dordrecht
1:39:12
1:38:55
128
Joost ten Berge
Dordrecht
1:39:13
1:38:56
129
Kok
1:39:15
1:38:48
130
Tony van den Brand
Tilburg
1:39:21
1:38:44
131
Kees Koenraads
Breda
1:39:25
1:38:59
132
Marcel de Munck
Bergen op Zoom
1:39:27
1:38:49
133
Jos Bonink
Tilburg
1:39:30
1:39:05
134
Bart de Laat
Breda
1:39:37
1:39:18
135
Robert de Vries
Wijchen
1:39:38
1:39:06
136
Toine Dingemans
Breda
1:39:42
1:39:23
137
Wim Meijer
Etten-Leur
1:39:44
1:39:31
138
Bernd Bos
Amsterdam
1:39:47
1:39:35
139
R. Buuron
Breda
1:39:55
1:39:51
140
Ton Thijssen
Prinsenbeek
1:40:04
1:39:51
141
Gijs Driesprong
Breda
1:40:05
1:39:54
142
Marcel Israël
Vlissingen
1:40:0
1:39:2
143
Hans Veldman
Utrecht
1:40:07
1:39:23
144
Ruud Touw
Etten-Leur
1:40:07
1:39:47
145
Bram Keller
Breda
1:40:15
1:39:55
146
Kees Poppelaars
Ulvenhout
1:40:21
1:39:51
147
Koos van Gils
Breda
1:40:24
1:40:20
148
Hans Nobelen
Bavel
1:40:25
1:39:47
149
Mark Visser
Raamsdonk
1:40:32
1:39:48
150
Djini Bhugwansing
Dordrecht
1:40:33
1:40:23
151
Jack Vissers
Prinsenbeek
1:40:36
1:40:26
152
Guillaume Ernst
Breda
1:40:43
1:40:07
153
Joris van Oosterhout
Roosendaal
1:40:46
1:40:31
154
J Sorgedrager
Groningen
1:40:48
1:40:27
155
Richard Embregts
Breda
1:40:51
1:40:32
156
Johan de Wolf
Breda
1:40:53
1:40:28
157
Hans van Driel
Bavel
1:40:54
1:40:44
158
Rob Marcelissen
Rijen
1:40:54
1:40:35
159
Alex van den Biggelaar
Made
1:40:54
1:40:47
160
Ronny Pans
Antwerpen (BEL)
1:40:57
1:40:19
161
Walter van Dongen
Etten-Leur
1:40:57
1:40:19
162
Marnix nebbeling
Maarssen
1:41:06
1:40:41
163
E. Louwerse
1:41:06
1:41:00
164
Erik Schoones
Breda
1:41:13
1:40:36
165
Geert Vermeulen
Rotterdam
1:41:18
1:41:12
166
Robin E. de Ruiter
Dordrecht
1:41:20
1:41:06
167
Willem Groenewoud
Oosterhout Nb
1:41:27
1:41:13
168
Aije Klaren
Bergum
1:41:29
1:41:19
169
Geart Broers
Oldenburg LD
1:41:29
1:41:18
170
Harry Kuilema
Breda
1:41:35
1:41:25
171
R.B. Crusio
Duiven
1:41:37
1:41:00
172
Jan Joosen
Duiven
1:41:37
1:40:59
173
Adriaan Nekshuys
Alblasserdam
1:41:41
1:41:08
174
Jacco van Mierlo
Breda
1:41:44
1:41:24
175
Rene Leer
Breda
1:41:44
1:41:31
176
Hans Ketting
Heerjansdam
1:41:44
1:41:23
177
Rob Petersen
Dordrecht
1:41:44
1:41:24
178
Jan Verwijmeren
Etten-Leur
1:41:44
1:41:15
179
Wim Bommeljé
Vlissingen
1:41:4
1:41:2
180
Jan Schrauwen
Roosendaal
1:41:49
1:41:44
181
Gerrit Vos
Herwijnen
1:41:51
1:41:38
182
Antoine Verschuren
Raamsdonk
1:41:54
1:41:41
183
Martin Jaspers
Oosterhout Nb
1:41:56
1:41:17
184
Robert van Merrienboer
Wernhout
1:41:58
1:41:46
185
Rens Korver
Rozenburg Zh
1:42:02
1:41:48
186
Rober van Leipsig
Swalmen
1:42:04
1:41:41
187
Cornelis Simjouw.
Halsteren
1:42:05
1:41:58
188
Paul van Gils
Breda
1:42:08
1:41:55
189
Jos Verwer
1:42:09
1:41:38
190
Kirsten Frunt
Berlicum Nb
1:42:10
1:41:37
191
Wim Toonders
Langeweg
1:42:12
1:41:58
192
Tini Alewijn
Baarle Nassau
1:42:12
1:41:30
193
Wouter Ritstier
Almere
1:42:13
1:42:02
194
Roland Hollanders
Tilburg
1:42:18
1:41:58
195
Tars Gijzen
Breda
1:42:21
1:42:04
196
Bert vd Schelde
Eindhoven
1:42:25
1:41:43
197
Ad Snoeren
De Moer
1:42:28
1:41:52
198
Andre Vermeulen
Dordrecht
1:42:31
1:42:19
199
John van Weerd
Breda
1:42:33
1:41:58
200
Bert Haan
Breda
1:42:43
1:42:21
201
Jan van Heel
Oosterhout Nb
1:42:44
1:42:22
202
René Redeman
Bergen op Zoom
1:42:4
1:42:2
203
Peggy van de Velde
Breda
1:42:47
1:42:43
204
Jordi Damen
Langeweg
1:42:54
1:42:38
205
Ad Goverde
Langeweg
1:42:54
1:42:38
206
Frank de Koning
Langeweg
1:42:54
1:42:38
207
Jack Sangers
Breda
1:42:58
1:42:18
208
Hans van der Sande
Middelburg
1:43:00
1:42:30
209
Kees van den Hurk
Made
1:43:05
1:41:32
210
Ad v. Zimmeren
Roosendaal
1:43:06
1:42:54
211
Robert Smith
Terheijden
1:43:12
1:42:59
212
Max de Wit
Heenvliet
1:43:16
1:43:03
213
Kees Martens
Chaam
1:43:17
1:42:54
214
Iman Jan Lems
Rijen
1:43:23
1:42:31
215
Robert Schoemacher
's-Gravenhage
1:43:24
1:42:57
216
Ad van der Kemp
Dongen
1:43:26
1:43:14
217
Peter Kailuhu
Breda
1:43:26
1:43:09
218
Ad Bus
Raamsdonksveer
1:43:38
1:43:22
219
A. Jacobs
Roosendaal
1:43:40
1:42:53
220
Bert Schoonen
Made
1:43:41
1:43:34
221
André Rijk
Breda
1:43:4
1:43:2
222
Ronald Hage
Breda
1:43:42
1:43:12
223
Wout van Dorst
Breda
1:43:48
1:43:20
224
Marijn Machielsen
Breda
1:43:49
1:43:21
225
Peter Boers
Barendrecht
1:43:51
1:43:31
226
Umemoto Makoto
Tilburg
1:43:53
1:43:29
227
Frederik Kunst
Rotterdam
1:43:53
1:43:32
228
K. van Hooijdonk
Ulvenhout
1:43:56
1:43:27
229
Henk Krols
Dorst
1:43:57
1:43:31
230
Teun Noordhoek
Numansdorp
1:43:59
1:43:08
231
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
1:44:01
1:43:41
232
Wim van der Made
Breda
1:44:05
1:43:50
233
Marco van der Linde
Breda
1:44:12
1:43:29
234
Hilda Schoenmakers
Chaam
1:44:12
1:43:59
235
Ed Botermans
Dorst
1:44:13
1:43:34
236
Edith van Bommel
Rotterdam
1:44:18
1:43:56
237
Peter van Eekelen
Breda
1:44:21
1:44:08
238
Jantinus Rispen
Breda
1:44:23
1:43:53
239
Dave Vleghels
Bergen op Zoom
1:44:26
1:44:08
240
Kees Koevoets
Breda
1:44:27
1:43:49
241
mark v der bruggen
Rijen
1:44:28
1:44:16
242
R vd Velde
Breda
1:44:28
1:43:41
243
Coen Krijnen
Breda
1:44:32
1:43:57
244
Johan van Schaik
Breda
1:44:34
1:44:03
245
I. v.d. Linden
Breda
1:44:35
1:44:23
246
Rene Kloot
Zwijndrecht
1:44:37
1:43:58
247
Roland Maas
Alkmaar
1:44:37
1:43:53
248
Theun Schaerlaeckens
Barsingerhorn
1:44:38
1:43:53
249
Dré Kamp
Waspik
1:44:3
1:44:3
250
Esther van den Berg
Groningen
1:44:42
1:43:53
251
Harrie Geerts
Baarle Nassau
1:44:43
1:44:01
252
Lex Donker
Breda
1:44:44
1:44:04
253
v.d. Beemt
1:44:45
1:43:58
254
Smeets
1:44:45
1:43:59
255
Jos Jeuken
Oosterhout Nb
1:44:46
1:44:23
256
Edith van Aarle
Diessen
1:44:49
1:44:26
257
Jack van Hassel
Wernhout
1:44:54
1:44:38
258
P Parry
Breda
1:44:59
1:44:41
259
Arno Plooij
Schiedam
1:44:59
1:44:54
260
John Dalessi
Oud Beijerland
1:45:00
1:44:08
261
Jacob van den Heuvel
Papendrecht
1:45:07
1:44:28
262
Michael Bergmann
Berchem (BEL)
1:45:08
1:44:29
263
Hans Dielissen
Breda
1:45:09
1:44:54
264
Toine Hanegraaf
Breda
1:45:09
1:44:40
265
B. den Boer
Dordrecht
1:45:13
1:45:05
266
Eric K. Verstrate
Elburg
1:45:20
1:45:05
267
Ben Tyssen
Papendrecht
1:45:28
1:44:49
268
Theo Machielsen
Prinsenbeek
1:45:28
1:45:23
269
Johan van Mastrigt
Etten-Leur
1:45:29
1:44:42
270
Wil van den Ende
Oosterhout Nb
1:45:29
1:44:41
271
Ton Blok
Etten-Leur
1:45:29
1:44:42
272
Paul van Dongen
Etten-Leur
1:45:29
1:44:43
273
Michiel de Jonge
Breda
1:45:31
1:45:23
274
Joop v.d. Wouw
Tilburg
1:45:37
1:45:24
275
G.W.A. Scholten
Dordrecht
1:45:39
1:45:21
276
H.F. Bavinck
Dordrecht
1:45:40
1:45:32
277
de Heijde
1:45:44
1:45:19
278
Gerjan de Roos
Breda
1:45:46
1:45:35
279
Arend Uil
Ridderkerk
1:45:47
1:45:27
280
Ariza Sergio
Terheijden
1:45:50
1:45:42
281
Toon van Oorschot
Heijningen
1:45:53
1:45:36
282
Peter Spaans
's-Gravenhage
1:45:54
1:45:43
283
Christ Oomen
Oosteind
1:45:58
1:45:43
284
Wim van der Meule
Capelle aan den IJss
1:46:10
1:46:04
285
Alex Holvoet
Leidschendam
1:46:12
1:45:53
286
C. Ligtenberg
Lepelstraat
1:46:17
1:46:01
287
Ron Askamp
Breda
1:46:18
1:45:59
288
Corné Dirne
Nuenen
1:46:1
1:46:0
289
Joris van Oosterhout
Roosendaal
1:46:24
1:46:08
290
Anton Verpaalen
Rucphen
1:46:24
1:45:49
291
Ton Kroes
Breda
1:46:26
1:46:11
292
Frank Koningsveld
Breda
1:46:29
1:45:38
293
Maikel Roerdink
Borculo
1:46:30
1:46:17
294
André Klooster
Breda
1:46:3
1:45:4
295
Leon Buijs
Halsteren
1:46:37
1:46:33
296
Jan van Gurp
Breda
1:46:45
1:46:23
297
Rob Ansems
Ossendrecht
1:46:45
1:46:11
298
Wouter de Heide
Roosendaal
1:46:51
1:46:37
299
René Verdaasdonk
Oosterhout Nb
1:46:5
1:46:4
300
Arjan Jacobs
Bergen op Zoom
1:46:54
1:46:37
301
Joep Trommelen
Breda
1:46:55
1:46:38
302
Peter Uytdewilligen
Halsteren
1:47:05
1:46:56
303
Rob Faase Storm
Breda
1:47:13
1:46:49
304
Jan Braat
Roosendaal
1:47:17
1:46:42
305
Chris Meivis
Breda
1:47:19
1:46:36
306
Jan Molenkamp
's-Gravenhage
1:47:25
1:47:15
307
John Rijken
Breda
1:47:26
1:46:56
308
Peter van Jaarsveld
Breda
1:47:27
1:47:05
309
Henk den Rooijen
Hooge Zwaluwe
1:47:31
1:46:57
310
Ruud Schoenaker
Breda
1:47:34
1:47:20
311
Frank Spreuwenberg
Breda
1:47:35
1:46:52
312
Hans Mook
Oosterhout Nb
1:47:40
1:47:10
313
Ruud Koers
Oud Beijerland
1:47:43
1:47:03
314
Cor v/d Heijden
Breda
1:47:46
1:47:15
315
Nicoo Scheffers
Oosterhout Nb
1:47:47
1:47:19
316
Wim van Gurp
Breda
1:47:49
1:47:19
317
Henk Kamps
Rotterdam
1:47:49
1:47:41
318
Niek Beunders
Breda
1:47:50
1:47:29
319
Marcel v.d. Hurk
Eindhoven
1:47:53
1:47:00
320
Eduard ca actermans
's Gravenmoer
1:47:57
1:47:37
321
Cees van Gils
Breda
1:47:59
1:47:38
322
Gerard Neger
Breda
1:48:00
1:47:37
323
Martin Nottroth
Zwijndrecht
1:48:01
1:47:46
324
Oosterhout Nb
1:48:06
1:47:28
325
CWM Limberk
Etten-Leur
1:48:06
1:47:53
326
A. Lambregts
Breda
1:48:08
1:47:28
327
C. Groothijzen
1:48:10
1:47:50
328
Cor van Nispen
Roosendaal
1:48:14
1:47:54
329
Caspar Zumpolle
Groningen
1:48:25
1:48:04
330
Eric Brugmans
Prinsenbeek
1:48:27
1:48:02
331
Jeroen van Kooten
Geertruidenberg
1:48:29
1:47:51
332
Guus Vroemen
Nunspeet
1:48:30
1:48:11
333
Martijn Goossens
Vlissingen
1:48:31
1:47:58
334
Agnes Verwimp
Ossendrecht
1:48:37
1:48:01
335
Goffe Schat
Breda
1:48:38
1:48:32
336
Mark van den Linde
Dordrecht
1:48:41
1:48:23
337
Ruud Kappe
's-Gravenhage
1:48:43
1:48:17
338
Henk Kirchhoff
Geleen
1:48:52
1:48:25
339
Marijke Huber
Lage Zwaluwe
1:48:53
1:48:33
340
Peter Bleijenbergh
Hulst
1:49:02
1:48:41
341
Tom de Koster
Breda
1:49:02
1:48:42
342
HErman Pruijssens
Roosendaal
1:49:02
1:48:38
343
Albert van Dijk
Breda
1:49:02
1:48:16
344
Jan Knitel
Breda
1:49:03
1:48:42
345
Frand de Wolff
Leiden
1:49:06
1:48:43
346
GWA Franken
Breda
1:49:10
1:48:36
347
T Berwers
Reeuwijk
1:49:10
1:48:36
348
Noud Seegers
Goirle
1:49:12
1:48:31
349
V. v.d. Broek
1:49:15
1:48:50
350
T. Benoist
Breda
1:49:15
1:48:56
351
Jack Schoenmakers
Bavel
1:49:16
1:48:39
352
Nanette Beunders
Breda
1:49:18
1:49:01
353
Cees v. Stalte
Breda
1:49:18
1:48:46
354
Piet Klerkx
Breda
1:49:18
1:48:44
355
Louis de Koning
Rijsbergen
1:49:23
1:49:11
356
Frits van der Ven
Breda
1:49:24
1:48:57
357
Patrick de Beule
Kapelle
1:49:27
1:49:08
358
Frits Haverman
Breda
1:49:34
1:48:52
359
William van der Westen
Breda
1:49:41
1:49:14
360
Leo van den Sanden
Wagenberg
1:49:42
1:49:08
361
Koos van der Steuijt
Breda
1:49:44
1:49:35
362
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
1:49:45
1:49:29
363
Arjan van de Wiel
Breda
1:49:48
1:49:08
364
Michel van Son
Goes
1:49:53
1:49:03
365
Hans van Manen
Breda
1:49:54
1:49:32
366
Gert Joosten
Tilburg
1:49:56
1:49:15
367
de Groot
1:49:58
1:49:32
368
Ed Mulderink
Breda
1:49:59
1:49:17
369
Piet Stroo
Vlissingen
1:50:02
1:49:43
370
Henk Stevens
Breda
1:50:07
1:49:36
371
Jan den Ridder
Huijbergen
1:50:10
1:49:48
372
J. Soeters
Raamsdonksveer
1:50:14
1:49:56
373
Gijs Kloek
Breda
1:50:16
1:50:05
374
Pierre Geerts
Alphen Nb
1:50:16
1:49:49
375
Maurice Huijs
Hoogerheide
1:50:19
1:50:00
376
Sacha Vos
Breda
1:50:26
1:50:13
377
Patrick Koks
1:50:29
1:49:43
378
Kor Lückman
Baarle Nassau
1:50:2
1:49:4
379
Aniek de Poorter
Rotterdam
1:50:32
1:50:11
380
Peter van Oosterhout
Made
1:50:37
1:50:05
381
Ruud Voorvaart
Breda
1:50:38
1:49:47
382
André de Keijzer
Halsteren
1:50:4
1:50:2
383
Andre Lievens
Breda
1:50:47
1:50:18
384
Jolanda van Hattem
Sleeuwijk
1:50:49
1:50:31
385
Schijf
1:50:55
1:50:45
386
Fred Gabriëls
Oosteind
1:50:5
1:50:4
387
A. Jakobs
Gorinchem
1:50:58
1:50:42
388
Pieter Stolk
Best
1:51:15
1:50:55
389
Rob Postema
Breda
1:51:21
1:51:04
390
Tamara Rooimans
Breda
1:51:24
1:51:09
391
Aad van Vliet
Oosterhout Nb
1:51:31
1:50:54
392
Rene Remijn
Heinkenszand
1:51:37
1:51:14
393
Marcel Hazewind
Ossendrecht
1:51:42
1:51:08
394
Jeroen de Heide
Roosendaal
1:51:43
1:51:28
395
Christiaan Tebrunsvelt
Teteringen
1:51:45
1:51:07
396
Henk Nous
Breda
1:51:52
1:51:40
397
Frits Schuurink
Breda
1:52:02
1:51:23
398
Wim Aarts
Breda
1:52:03
1:51:23
399
Maikel Bakx
Breda
1:52:06
1:51:31
400
Nico van der Heijden
Boxtel
1:52:06
1:51:31
401
Theo van de Sanden
Tilburg
1:52:16
1:51:31
402
Hans van der Meer
Etten-Leur
1:52:17
1:51:53
403
Frans Verheijen
Ulvenhout
1:52:18
1:51:34
404
Stan Oostvogels
Roosendaal
1:52:19
1:51:55
405
Frank Dekker
Breda
1:52:19
1:51:56
406
A.P. Koopmans
Alblasserdam
1:52:19
1:51:39
407
René Lous
Breda
1:52:2
1:51:4
408
Harry Nieuwenhuizen
Prinsenbeek
1:52:25
1:52:06
409
Willem.J.M. Schoonebee
Breda
1:52:33
1:52:21
410
Bart Bollen
Breda
1:52:35
1:51:59
411
Eric Krul
Oosterhout Nb
1:52:42
1:52:26
412
Quaars
Breda
1:52:42
1:52:17
413
Karel Keetels
Rijsbergen
1:52:45
1:52:19
414
Rob Linsen
Rijen
1:52:48
1:52:25
415
Nico Garrtisen
Breda
1:52:51
1:52:32
416
Martin Oostrom
1:52:53
1:52:08
417
Kraesten L. Arnold
Venray
1:52:56
1:52:37
418
Henk van 't Goor
Oosterhout Nb
1:52:59
1:52:16
419
Boy Hulsbergen
Breda
1:53:02
1:52:47
420
Martin van Ooijen
Maassluis
1:53:05
1:52:52
421
Anselm Vermeulen
Breda
1:53:10
1:52:34
422
P. Nabbe
Breda
1:53:14
1:52:32
423
Ruud Verpalen
Rucphen
1:53:23
1:52:47
424
P. van Drunen
's-Gravendeel
1:53:27
1:53:16
425
Paul Verlinden
Breda
1:53:29
1:53:04
426
Gerben Kapetijn
Bergen op Zoom
1:53:31
1:53:12
427
Paul de Graaf
Breda
1:53:35
1:53:07
428
Ar Grosfeld
Nieuwegein
1:53:36
1:53:15
429
Steef Claus
Breda
1:53:36
1:52:52
430
Jeroen Rasenberg
Barendrecht
1:53:42
1:52:58
431
Ad Evers
Breda
1:53:46
1:53:32
432
Pieter van Ginneken
Bavel
1:54:15
1:53:24
433
Ad Roovers
Terheijden
1:54:20
1:53:52
434
Gerard v.d. Houdt
Breda
1:54:21
1:54:12
435
Bart Rouwenhorst
Breda
1:54:28
1:54:09
436
Maurits Berger
Groningen
1:54:30
1:54:07
437
Hanno Onnes
Groningen
1:54:30
1:54:07
438
Raymond Zwart
Breda
1:54:31
1:54:07
439
Peter van den Broek
Gilze
1:54:34
1:53:55
440
René van Brummen
Waalre
1:54:3
1:54:2
441
Jan van den Berg
Breda
1:54:44
1:54:31
442
Regina van Bennekum
Oosterhout Nb
1:54:45
1:54:15
443
Dick de Kort
Etten-Leur
1:55:04
1:54:24
444
Henk Mooren
Breda
1:55:09
1:54:59
445
Hans van Toorn
Prinsenbeek
1:55:13
1:54:25
446
Trees van Boxel
Oosterhout Nb
1:55:14
1:54:44
447
Miche Petrusma
Lage Zwaluwe
1:55:15
1:55:02
448
Dim Mureau
Maassluis
1:55:16
1:55:04
449
Dick Buis
Rotterdam
1:55:20
1:54:22
450
Silvia Plugge
Oosterhout Nb
1:55:27
1:54:54
451
Jan Kwisthout
Prinsenbeek
1:55:34
1:55:25
452
Jos Schellekens
Tilburg
1:55:37
1:54:49
453
Johan van Eijk
Maarssen
1:55:42
1:55:32
454
RP van de Kar
Groningen
1:55:48
1:55:25
455
Sietse Wiersma
Groningen
1:55:53
1:55:34
456
Ingrid Thijssen
Odijk
1:55:56
1:55:40
457
Gert Hofkens
Raamsdonksveer
1:55:58
1:55:12
458
J. Helmonds
Drimmelen
1:56:00
1:55:20
459
Jolanda Verhoeven
Ulvenhout
1:56:07
1:55:34
460
R van Vught
Terheijden
1:56:09
1:55:54
461
Manus Loggere
Breda
1:56:13
1:55:52
462
Henk Karremans
Breda
1:56:15
1:55:25
463
Ton van Wijk
Bergen op Zoom
1:56:15
1:55:46
464
Richard Bakkers
Amsterdam
1:56:15
1:55:25
465
Gert Stigter
Roosendaal
1:56:16
1:55:47
466
Elly Martens
Beverwijk
1:56:20
1:56:13
467
Bram de Blecourt
Etten-Leur
1:56:20
1:55:35
468
Jan Föllings
Doetinchem
1:56:2
1:56:0
469
Marie-José Bakermans
Bavel
1:56:2
1:55:4
470
Pieter van Ochten
Barendrecht
1:56:38
1:56:01
471
Mans Sterk
Gorinchem
1:56:38
1:56:05
472
Frank Snoeren
Kaatsheuvel
1:56:39
1:56:36
473
Nancy van Uitert
Kaatsheuvel
1:56:40
1:56:36
474
Rob van den Hondel
Oosterhout Nb
1:56:42
1:55:56
475
John van Gils
Bavel
1:56:52
1:56:11
476
Ruud Pompe
Breda
1:56:55
1:56:41
477
Joke v. Stalle
Breda
1:57:07
1:56:35
478
Frans Voorvaart
Breda
1:57:16
1:56:25
479
Fabian Spoor
Oosterhout Nb
1:57:18
1:56:56
480
William Swaters
Babberich
1:57:20
1:56:39
481
Walter van Steen
Breda
1:57:23
1:56:48
482
Ad Huijsmans
Breda
1:57:24
1:56:49
483
Rien vd Aa
Breda
1:57:27
1:57:00
484
Roelof Vos
Amsterdam
1:57:36
1:57:15
485
Jan Boomaars
Breda
1:57:47
1:57:08
486
Cyril Cappendijk
Tilburg
1:57:48
1:57:07
487
Anton de Craen
Breda
1:57:49
1:57:24
488
Marcel Grooten
Breda
1:57:49
1:57:24
489
Hans van Gogh
Rotterdam
1:57:54
1:57:15
490
Claire van Duin
Oosterhout Nb
1:58:11
1:57:53
491
Greet Langenberg
Halsteren
1:58:16
1:57:35
492
Dick Groenenweg
Oud Beijerland
1:58:36
1:58:03
493
Hidde Beglinger
Breda
1:58:36
1:57:52
494
Frits Vink
Breda
1:58:36
1:58:22
495
Mario Brenters
Oosterhout Nb
1:58:44
1:58:23
496
Barry bogaarts
Oosterhout Nb
1:58:44
1:58:21
497
Frans Jaspers
Dordrecht
1:58:50
1:58:17
498
A. Van de Wiel
Breda
1:58:53
1:58:08
499
W. Verdaas
Breda
1:59:08
1:58:40
500
Govert Boon
Zwijndrecht
1:59:25
1:58:56
501
Maarten Enneking
Amsterdam
1:59:28
1:58:37
502
Will Klaassen
Halsteren
1:59:32
1:59:22
503
Harry v.d. Muijsenberg
Breda
1:59:33
1:58:44
504
Rob Ruijtenberg
Hoevelaken
1:59:51
1:59:12
505
Richard de Haan
Wuustwezel (BEL)
2:00:14
1:59:25
506
Anne-Marie Scheffer
Bavel
2:00:14
1:59:25
507
Frank Scheffer
Bavel
2:00:14
1:59:25
508
Patrick Hinnen
Berkel-Enschot
2:00:20
2:00:04
509
Nico Hamakers
Berkel-Enschot
2:00:20
2:00:04
510
Arnold van Nieuwland
Breda
2:00:33
2:00:21
511
Engelhard
2:00:51
2:00:25
512
Petra van 't Klooster
Breda
2:00:58
2:00:30
513
Hennie Vlasveld
Dongen
2:01:03
2:00:16
514
Carla Nieman
Oosterhout Nb
2:01:05
2:00:22
515
Nick Berkelmans
Rijen
2:01:08
2:01:00
516
Henk Jansen
Ulvenhout
2:01:11
2:00:39
517
Leo van Oorschot
Made
2:01:22
2:01:04
518
Heidi Ansems
Breda
2:01:30
2:00:59
519
C Klaassens
Eindhoven
2:01:38
2:01:27
520
Ton van der Made
Montfoort
2:01:48
2:01:04
521
Frans Dijkgraaf
Breda
2:01:55
2:01:34
522
P. de Regt
2:02:03
2:01:38
523
Gerrit Roks
Breda
2:02:03
2:01:20
524
René v.d. Westen
Breda
2:02:3
2:02:1
525
Leo vd Velden
Oosterhout Nb
2:02:49
2:02:23
526
Michael Boon
Oirschot
2:02:51
2:02:13
527
Petrus Oosterwijk
Dordrecht
2:03:02
2:02:18
528
Kees de Kort
Breda
2:03:03
2:02:33
529
Ericka Vis - Hazelbag
Capelle aan den IJss
2:03:03
2:02:33
530
Dirk de Labije
Delft
2:03:30
2:03:14
531
Peter van der Aalst
Tilburg
2:03:32
2:03:12
532
Peter Krusemeijer
Breda
2:03:44
2:03:21
533
Margret Keijzer
Breda
2:03:46
2:03:19
534
Ans Vermijs
Oosterhout Nb
2:03:54
2:03:08
535
Fred de Heijde
Made
2:04:15
2:03:57
536
Hans Nederveen
Breda
2:04:26
2:03:50
537
Marian Vorstenbosch
Tilburg
2:04:29
2:03:57
538
Fred Gerritsen
Breda
2:04:31
2:03:49
539
Jack Mathijssen
Breda
2:04:31
2:04:06
540
Ronald Hofkens
Raamsdonksveer
2:04:37
2:03:51
541
Garry Zwart
Zundert
2:04:47
2:04:23
542
Anja van Leeuwen
Breda
2:04:57
2:04:42
543
Roland Beerkens
Oudenbosch
2:05:16
2:04:38
544
John van der Worm
Zevenhuizen Zh
2:05:24
2:04:48
545
Erik Lennerts
's-Gravenpolder
2:05:29
2:04:36
546
Jan Vermeiren
Tilburg
2:05:44
2:05:03
547
Piet van Agtmaal
Huijbergen
2:05:52
2:05:36
548
C. Hilderink
2:06:07
2:05:35
549
Marco van Opstal
Breda
2:06:07
2:05:42
550
R. Alsem
2:06:12
2:05:25
551
S. Verbakel/Brinkhorst
2:06:12
2:05:26
552
Wilma Vermolen
Breda
2:06:33
2:06:17
553
Anja Vierhoven
Amsterdam
2:07:21
2:06:59
554
Johan Sudmeier
Middelburg
2:07:42
2:06:48
555
B. van Eijck
2:07:45
2:07:13
556
John Verwer
2:07:49
2:07:17
557
Annemijn Briet
Groningen
2:07:53
2:07:04
558
Kees Kruf
Oosterhout Nb
2:08:15
2:07:58
559
Wim Schrien
Oosterhout Nb
2:08:42
2:07:49
560
Ella Snoek
Prinsenbeek
2:08:43
2:08:03
561
Cees Voesenek
Meersel-Dreef (BEL)
2:08:54
2:08:11
562
Pieter Karbaat
Zevenbergen
2:09:49
2:09:20
563
Ruurd Reversma
Oosterhout Nb
2:10:16
2:10:01
564
Wil Snelders
Breda
2:10:20
2:10:03
565
Nicole Klerkx
Rotterdam
2:10:38
2:10:06
566
Anne Ramanathan
Groningen
2:11:04
2:10:14
567
Marc Dingemans
Oosterhout Nb
2:11:05
2:10:47
568
Hiskia van Houtum
Breda
2:11:37
2:11:02
569
Marc de Wilde
Breda
2:12:08
2:11:32
570
Cees v bijnen
Oosterhout
2:13:20
2:12:35
571
Angela v. Hogeloon
Breda
2:13:56
2:13:07
572
Ab van Ravens
Breda
2:14:38
2:14:18
573
Rob Schalken
Dussen
2:14:58
2:14:24
574
Jos Geerts
Oosterhout Nb
2:15:04
2:14:20
575
Richard Manders
Breda
2:15:37
2:14:57
576
Leon Krijnen
Breda
2:15:41
2:15:25
577
Jos v. Hogeloon
Breda
2:18:30
2:17:42
578
Roy van Steenbergen
Oosterhout Nb
2:19:16
2:18:59
579
R.G.T. Verstraete
Breda
2:19:32
2:19:17
580
Jan Vellinga
Breda
2:19:59
2:19:23
581
Perter Verwij
Roosendaal
2:20:56
2:20:31
582
Monique van Beek
Minderhout (BEL)
2:22:11
2:21:49
583
Sjaak van de Vrede
Roosendaal
2:30:38
2:30:14
BDR21, HALVE MAR BEDR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leo van Gent
De Rooi Pannen III
1:17:08
1:17:06
2
Ton Crul
Zandberg B.V.
1:25:26
1:25:23
3
Jack Vermonden
OZ Zorgverzekeringen
1:25:34
1:25:30
4
John Marijnissen
Zandberg B.V.
1:25:59
1:25:57
5
John Musterd
De Rooi Pannen III
1:27:02
1:26:58
6
Ton van Son
Zandberg B.V.
1:27:18
1:27:14
7
Kees Koek
Zandberg B.V.
1:28:08
1:28:05
8
Kees van Gool
Zandberg B.V.
1:28:19
1:28:17
9
Erik Oomes
De Rooi Pannen III
1:29:21
1:29:17
10
Arjan Rook
BRIM N.V.
1:30:57
1:30:52
11
Ben Hermeler
De Rooi Pannen II
1:31:01
1:30:57
12
Marianne van Velzen
De Rooi Pannen II
1:31:06
1:31:02
13
Jac Reynaars
De Rooi Pannen III
1:33:12
1:33:09
14
Tony Brosens
BRIM N.V.
1:33:28
1:33:23
15
Chris Strous
De Rooi Pannen II
1:34:36
1:34:32
16
Kees v.d. Eijnden
Perfetti Van Melle I
1:35:51
1:35:41
17
Gerardus Bartels
BRIM N.V.
1:36:28
1:36:25
18
Anton Voermans
De Rooi Pannen III
1:36:31
1:36:28
19
Marc Oonincx
BRIM N.V.
1:40:25
1:40:20
20
Rene Theunis
Florijn College II
1:40:36
1:40:05
21
Thom van Dorst
Perfetti Van Melle I
1:43:49
1:43:22
22
Kees Jan Weber
BRIM N.V.
1:44:08
1:44:05
23
Corné Roelen
Perfetti Van Melle
1:44:3
1:43:5
24
Peter Verspeek
Florijn College II
1:45:02
1:44:28
25
Krijn Kalma
Perfetti Van Melle I
1:45:57
1:45:47
26
Herny van Melle
Perfetti Van Melle I
1:46:32
1:46:24
27
Ko van Belois
Perfetti Van Melle I
1:48:23
1:47:55
28
Toon van Ekert
Delotte Toche VII
1:48:56
1:48:51
29
Erik van den Berg
OZ Zorgverzekeringen
1:50:11
1:49:22
30
Jos Schetters
Delotte Toche VII
1:53:52
1:53:48
31
Ad Herrijgers
OZ Zorgverzekeringen
1:54:40
1:53:51
32
Jan van Grootel
Delotte Toche VII
1:58:32
1:58:27
33
Harry Jansen
Ericsson Telecom I
2:04:42
2:04:10
BDR9, 9 KM BEDR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Izar van Gool
Houben Advocaten
31:28
31:28
2
Tonny v.d. Goorbergh
Deloitte Touche VI
32:54
32:52
3
K. van Helmond
KLU Vliegbasis II
32:56
32:54
4
Tonio de Jong
Deloitte Touche VI
33:00
32:58
5
Frans Bekers
De Rooi Pannen I
33:09
33:09
6
Hans Gommers
Deloitte Touche VI
33:14
33:13
7
Hans Coremans
Deloitte Touche VI
33:33
33:31
8
Frans Antonissen
De Rooi Pannen I
34:21
34:20
9
Uruel Wernars
Amgen I
34:28
34:26
10
Hans van Zwienen
Deloitte Touche IV
34:45
34:38
11
Wim van Meijl
Perfetti Van Melle V
35:32
35:30
12
Stefan Laros
De Rooi Pannen I
35:38
35:37
13
Rien Verhoeven
Deloitte Touche VI
35:42
35:39
14
W. Nöller
Witlox VCS
35:5
35:5
15
Carlo Snel
Interbrew I
36:02
36:01
16
Berry de Leeuw
Interbrew I
36:03
36:01
17
Willem v.d. Enden
De Rooi Pannen I
36:09
36:09
18
Peter van Gils
Wecare II
37:10
36:57
19
Walter Marsille
Amgen I
37:24
37:22
20
Jelle Bart v. Breest S
Procos I
38:22
38:02
21
Peter Verspeek
Perfetti Van Melle V
38:24
38:23
22
Toin Kerstes
Interbrew I
38:25
38:23
23
Bart Nefs
Deloitte Touche V
38:30
37:27
24
Bert Geilgens
Amgen I
38:52
38:50
25
Nico Groen
TOP Lease
39:34
39:27
26
Hans Olde
Procos II
39:55
39:34
27
Jan Aarts
Interbrew II
39:56
39:54
28
Hein de Groen
Ericsson Telecom II
40:13
40:10
29
Karin de Wild
Deloitte Touche II
40:30
40:28
30
Jaco Balemans
Wecare II
40:41
40:26
31
Dijmphi Coremans
Deloitte Touche II
40:42
40:39
32
J. Moeleker
Witlox VCS
40:49
40:41
33
Jos Muyres
Procos II
41:06
40:45
34
R. Smit
KLU Vliegbasis II
41:26
40:30
35
Judith Anema
Ernst Young I
41:33
41:19
36
E. Geerts
Haribo
41:51
41:41
37
Ad van Esch
Stichting Thuiszorg
41:53
41:38
38
Yvonne Eskens
Stichting Thuiszorg
41:56
41:54
39
P. Meeuwesen
Singelveste
41:56
41:51
40
Nanny van Gestel
Stichting Thuiszorg
41:56
41:43
41
J. van Rooij
Witlox VCS
41:58
41:50
42
W. Arnoldussen
KLU Vliegbasis I
42:16
41:27
43
Corine Rotteveel
Deloitte Touche IV
42:32
42:28
44
Maxim Scholten
Amgen I
42:40
42:38
45
Johan Hagenaar
Stichting Thuiszorg
42:44
42:30
46
Bart Christiaans
SOAB
42:46
42:29
47
Hans Rooijakkers
Deloitte Touche I
42:48
42:31
48
E. Erkelens
La Barrique
43:05
42:54
49
Huib de Weerd
Amgen I
43:06
43:04
50
Corrie van Haperen
Deloitte Touche II
43:08
43:05
51
Bert v.d. Bliek
Ernst Young I
43:10
42:56
52
Peter Veenbrink
SOAB
43:19
42:05
53
Cor Frost
Interbrew II
43:22
43:06
54
Pieter Dirven
Florijn College I
43:22
41:50
55
Aad Meeldijk
Procos II
43:27
43:07
56
Jan de Bie
Ericsson Telecom II
43:32
43:27
57
J. Dekkers
Singelveste
43:32
43:30
58
Gerard Bastiaansen
Deloitte Touche I
43:32
42:44
59
Henk van Dijk
Syntens
43:35
43:26
60
Henk v.d. Bogerd
Stichting Thuiszorg
43:37
43:24
61
Michiel Witte
Deloitte Touche IV
43:38
43:32
62
Joris Lotte
Amgen II
43:40
43:36
63
Herman van Rooijen
SOAB
43:57
43:38
64
Pieter Pulleman
Hill's Pet
44:04
43:42
65
F. Roosenschoon
Witlox VCS
44:07
43:59
66
G Heij
KLU Vliegbasis II
44:07
43:10
67
Marco Provoost
Deloitte Touche V
44:08
43:03
68
Susan Koevoets
Deloitte Touche II
44:12
44:09
69
Marja de Heer
Deloitte Touche II
44:16
44:13
70
Patrick de Rooy
Ernst Young I
44:22
44:07
71
Jorg Snoeren
BN/De Stem
44:23
44:10
72
Arno Dirkx
Amgen III
44:28
44:23
73
Christi Gansner
Amgen I
44:29
44:25
74
Paul Janssen
Procos I
44:36
44:17
75
Harry de Weert
Syntens
44:53
44:43
76
Davy v.d. Heyden
Ernst Young I
44:53
44:39
77
Hans Beterams
Interbrew III
45:01
44:59
78
Linda Emmen
Haribo
45:14
45:04
79
Nimoum Abhadi
BN/De Stem
45:16
45:03
80
W. Noldus
KLU Vliegbasis I
45:20
44:22
81
H. Rombouts
KLU Vliegbasis I
45:20
44:23
82
Edgar Kalle
SOAB
45:28
45:09
83
Marco van Overveld
BN/De Stem
45:33
45:17
84
Gerben Meijering
SOAB
45:49
45:29
85
Ellis van Est
Wecare
45:53
44:53
86
John Marijnissen
TOP Lease
46:00
45:51
87
Coen Gerretsen
Deloitte Touche IV
46:02
45:54
88
Cecille Hessels
La Barrique
46:04
45:52
89
Jan v.d. Broek
Holland Casino
46:09
45:56
90
Richard Daelman
Deloitte Touche I
46:12
45:55
91
A. de Korte
Gouden Gids
46:15
46:12
92
Robert Hoogendoorn
Procos I
46:18
45:54
93
Rene de Theije
Procos I
46:24
46:00
94
Adri de Baar
Florijn College I
46:24
46:09
95
Han Keurentjes
Florijn College I
46:25
46:16
96
Heroen Hartjes
Interbrew III
46:36
46:19
97
Elise Swinkels
Deloitte Touche I
46:37
46:19
98
Erik Huls
Deloitte Touche II
46:41
45:51
99
Allesandra Provoost
Deloitte Touche V
46:41
45:37
100
Juriaan Trompert
Wecare
46:51
46:34
101
Peter Reedijk
Interbrew II
46:51
45:21
102
Joost van Kempen
Hill's Pet
46:51
46:30
103
Aad Segers
Wecare
46:52
46:37
104
Dik van Leeuwerden
Deloitte Touche II
46:53
45:39
105
Frank van Meenen
Wecare II
46:53
46:39
106
Tim Krempel
TOP Lease
47:00
46:30
107
Dirk-Jan de Bruin
Deloitte Touche IV
47:10
47:01
108
John Kolhorn
Perfetti Van Melle I
47:19
45:54
109
J. Klaassen
Singelveste
47:34
47:30
110
Wim Rinsma
Ericsson Telecom II
47:45
47:40
111
Robert-Jan de Wit
Deloitte Touche II
47:46
46:55
112
Mattijs Roovers
Ericsson Telecom II
47:55
47:51
113
Robert v.d. Brule
Wecare II
47:56
47:42
114
Hans v.d. Krabben
La Barrique
48:05
47:54
115
Art van Tienhoven
Perfetti Van Melle I
48:22
46:57
116
Harold Simonis
Houben Advocaten
48:24
48:00
117
Rogier van Meenen
Wecare
48:26
47:25
118
Ernst Walet
Hill's Pet
48:38
48:16
119
Hans Witlox
Florijn College I
49:02
48:54
120
Edwin Smits
TOP Lease
49:15
48:43
121
Ruud Janssen
Procos I
49:35
49:16
122
John Scheerhoorn
Ernst Young I
49:37
49:23
123
Shirley v.d. Berg
Deloitte Touche I
50:00
49:42
124
Marcel Oud
Haribo
50:12
50:01
125
Janneke Nefs
Deloitte Touche V
50:23
49:20
126
Bas Engel
Perfetti Van Melle I
50:27
50:19
127
Mijntje Fokkema
Perfetti Van Melle I
50:30
50:23
128
Josee Marsille
Amgen II
50:34
50:28
129
Maarten Lathouwers
Interbrew III
50:56
50:40
130
Paul Vermeire
Hill's Pet
50:59
50:38
131
Johan Lindhout
La Barrique
51:02
50:51
132
Judy Schaap
Deloitte Touche II
51:26
51:11
133
Claudia v.d. Bergh
Deloitte Touche II
51:26
51:11
134
Gert-Jan v.d. Lugt
Hill's Pet
51:49
51:28
135
Joseline Nieuwenhuyse
Ernst Young II
52:04
51:50
136
Ingeborg Heijnen
Amgen II
52:05
52:00
137
Yvette van Kleef
Amgen III
52:05
52:00
138
Richard Top
Berk Accountants
52:36
50:46
139
Pieter van Baalen
Deloitte Touche V
52:54
51:49
140
Paul Roks
Berk Accountants
52:57
51:07
141
Jacobine Nieuwenhuysse
Ernst Young II
53:01
52:46
142
Lilian Beverwijk
Ernst Young II
53:01
52:48
143
M. van Bedijk
KLU Vliegbasis II
53:16
52:17
144
E. Stam
KLU Vliegbasis I
53:28
52:30
145
C. Verbakel
Witlox VCS
53:30
53:15
146
M. Seghers
KLU Vliegbasis I
53:39
52:40
147
Marga Erkelens
La Barrique
54:11
53:59
148
W. Gommans
KLU Vliegbasis II
54:16
53:17
149
Claudia Menick
Rassers
54:19
53:58
150
Anja Bink
Rassers
54:19
53:58
151
Petra van Hooijdonk
Rassers
54:20
53:59
152
Annemiek Dammeijer
Rassers
54:20
53:58
153
Stas Plotnikov
BN/De Stem
54:51
54:37
154
Desiree Joosen
Berk Accountants
55:14
53:23
155
Walter v.d. Wiel
Holland Casino
56:11
56:01
156
Marjory van Klaveren
Ernst Young II
56:13
55:58
157
Sylvia van Dijk
Syntens
56:51
56:42
158
Jeroen van Ieperen
Syntens
57:20
57:13
159
Rob van Naarden
Singelveste
58:41
58:39
160
Raymond Wissenburg
Amgen III
59:40
57:32
161
Marilu Emelina
Amgen II
59:40
59:34
162
Chantal Riedijk
Amgen III
59:41
59:36
163
Monique Scheerhoorn
Ernst Young II
59:45
59:29
164
Pierre van Nijnatten
Florijn College I
1:00:46
59:14
165
Sylvie van der Haar
Syntens
1:01:10
1:01:01
166
Miranda Roeland
Berk Accountants
1:01:15
59:26
167
Natasja Joosen
Haribo
1:03:21
1:03:10
168
Pepijn Tuinier
Haribo
1:03:21
1:03:11
169
Linda van Ringelstijn
Perfetti Van Melle V
1:04:06
1:03:58
170
Yoes Yuen
Berk Accountants
1:09:12
1:07:23
WHEEL, 9 KM WHEEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard v.d. Pol
Breda
34:14
34:14
2
Harrie vd Avoort
Bavel
36:47
36:47
STD21, HALVE MAR STUD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice de Theije
1:28:07
1:27:56
2
Ralf Kremen
1:30:30
1:30:05
3
Sjors Heijnen
1:36:25
1:36:04
4
Mark Kremer
1:47:19
1:46:55
5
M. Rooyackers
1:58:58
1:58:35
6
Inge Sieben
2:07:20
2:06:56
7
Ivon Schijf
2:18:02
2:18:02
8
Ivon Schijf
2:18:02
2:18:02
STD15, 15 KM STUD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van Gerwen
1:00:44
1:00:34
2
Bas Jansen
1:04:34
1:04:20
3
Edwin v. Straten
1:11:55
1:11:45
4
Bernadette Lohmann
1:13:46
1:13:38
5
Ronald de Jong
Purmerend
1:13:46
1:13:38
6
Marcia Frunt
1:14:49
1:14:10
7
S. Jongeneelen
1:17:02
1:16:18
STD9, 9 KM STUD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Spits
34:40
34:33
2
Rob Maas
35:04
34:41
3
Joeri Migchelbrink
40:14
40:04
4
Brice Bourget
Ulvenhout
40:14
39:55
5
Ruerd Nauta
40:38
40:35
6
Bas Korteweg
40:43
40:33
7
René Mijderwijk
40:5
40:1
8
Mischa de Ridder
41:31
40:47
9
Peter Bezema
41:49
41:37
10
Jean-Michel Durand
Breda
42:20
42:20
11
Vivian Kabboord
42:54
42:44
12
Hamza El Abida
Oosterhout Nb
43:01
42:41
13
Klein Benoit
Terheijden
44:27
44:06
14
Dan Pepion
Breda
44:39
44:18
15
Paco v.d. Ven
45:54
45:12
16
P. Tijl
46:13
44:58
17
Irene van den Berg
Velserbroek
46:15
45:00
18
Isabel de Vugt
46:15
45:53
19
M. Suijkerbuijk
46:29
46:19
20
Jonas Mulder
46:40
46:37
21
Mardi v.d. Diepstraten
47:59
47:07
22
Johan Datema
Breda
48:13
48:10
23
Paul v.d. Ven
48:23
47:39
24
Jonas Blomhoes
48:29
48:16
25
K. van der Leer
49:04
47:18
26
Bram v.d. Broek
49:30
49:28
27
?. Broekhove
50:08
49:56
28
Liesbeth Stege
50:08
49:56
29
Charles Greiner
50:21
49:24
30
Joost Dekker
50:45
50:33
31
Norbert Broers
51:01
49:17
32
Mirjam de Goey
52:33
51:52
33
Lotte de Man
52:41
52:33
34
Milena Kovar
52:41
52:34
35
Nina Iversen
52:55
52:41
36
Rudy v. Gerven
52:56
52:46
37
Ben Franssen
53:11
52:58
38
Carolien van Linden
53:59
53:48
39
Monique Lunenburg
53:59
53:48
40
Lennaert v.d. Velden
57:42
55:59
41
Linda v.d. Brink
1:00:08
59:56
42
Marjola van Kuijk
1:01:02
1:00:04
43
Karen den Boer
1:01:02
1:00:04
44
Joleen Beau
1:02:48
1:01:04
PRS21, HALVE MAR PERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
R. Cornips
1:33:55
1:33:32
2
Ron Elshout
1:33:57
1:33:42
3
Hugo Kerckhaert
1:37:20
1:36:55
4
J. Verwaaijen
1:41:44
1:41:18
5
Ingrid Versteegh
1:43:00
1:42:37
6
M. Klerkx
1:45:09
1:44:36
7
Felix de Vroomen
1:55:45
1:55:21
8
G. Koopman
2:07:29
2:06:40
PRS15, 15 KM PERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Bruurs
1:04:13
1:04:11
2
Louis Blankers
1:15:34
1:15:12
3
J. Aarts
1:16:57
1:16:07
4
Frank Philipart
1:17:34
1:17:22
5
Arno Rademaker
1:23:38
1:22:32
6
Jef van Dongen
1:27:48
1:26:42
PRS9, 9 KM PERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Norbert Kuipers
38:06
38:05
2
H. Robbe
41:12
40:57
3
Daniëlle Keijzers
43:2
43:0
4
Onno Hansum
43:53
43:47
5
Gerard Woestenburg
44:07
43:54
6
Han van Osch
44:32
44:21
7
Feliks de Vroomen
44:58
44:43
8
Werner Hartog
47:42
47:37
9
Adrienne v. Mechelen
47:53
47:37
10
André Verdaasdonk
48:2
48:0
11
Jos Brand
48:59
48:47
12
Gerton Heynen
49:32
48:25
13
Annemarie Geerts
49:57
49:15
14
Jolanda van Houten
51:28
51:22
15
Margo v. Loon
51:30
51:21
16
Bas van den Hurk
Tilburg
51:45
49:52
17
Annelies v. Tuyl
51:48
50:41
18
Wil Coertjens
54:17
54:04
19
Nicole Beerhorst
54:31
54:13
20
Ria v. Ooijen
54:32
54:27
21
Jan Snijders
55:49
55:42
22
Claudia Geelen
55:51
55:35
23
Heidi Beerepoot
55:52
55:35
24
Elke v.d. Linden
56:18
56:12
25
Kim Huenders
56:18
56:13
26
Mirjam v. Dueren den H
56:40
56:21
27
Christine Vink
56:41
56:21
28
Anita vd Sanden
Rijsbergen
57:05
56:50
29
Annette Schouten
57:12
56:55
30
Astrid Schoones
57:18
56:59
31
Teun van Beusekom
57:33
57:21
32
Bas Jansen
59:39
57:46
33
Josée Roek
59:3
57:4
34
Jolande Jongbloets
59:45
57:53
35
Marcel v. Ofwegen
59:46
58:19
36
Gerlene v. Ofwegen
59:46
58:20
http://www.bredasesingelloop.nl
Uitslagen.nl
06-10-2002 16:45