Uitslagenlijst 23e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 15 september 2002

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Addy de Kort
Prins Hendrik
2:47:08
2
Frans Woerden
De Veenlopers
2:48:10
3
Edwin van der Loop
Oss '78
2:55:43
4
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
2:57:12
5
Johan van Hoevelaak
Driebergen-Rijsenbur
3:17:19
6
Bart Lavrijsen
AVR '69
3:22:59
7
Rob van den Hoek
Veteranen Nederland
3:57:14
8
Edwin Mentink
Leusden
4:05:22
9
Rob Froonhoff
Veteranen Nederland
4:05:22
10
Cor Terlouw
Bergambacht
4:07:00
11
Koen van Woerkom
Zwolle
4:43:37
MVET1, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel vd Luytgaarden
Prins Hendrik
2:47:03
2
Peter Peeters
Achil '87
3:22:58
3
Sjef v. Beers
AVR '69
3:29:19
4
John Bouwens
Alphen aan den Rijn
3:35:39
5
Jack Hendrickx
Veteranen Nederland
3:39:30
6
Jan van Dommelen
Achil '87
3:43:18
7
F. van der Ent
Hoofddorp
3:51:53
8
Piet van Iersel
Tilburg
3:52:08
9
Marc Terreur
Hoogstraten (BEL)
4:04:46
MVET2, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie van de Heyden
AVR '69
3:10:53
2
Harry Kemperman
THOR
3:11:18
3
Jack vd Sande
Achil '87
3:16:46
4
Dick van Es
the Hague Road Runne
3:48:24
5
Micha Havreluk
Genk
3:52:30
6
Jan Maaskant
Gloria
3:59:40
7
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:06:29
8
Koos Beeres
Hylas
4:08:35
9
Pier Hulsmans
Zonhoven (BEL)
4:23:37
10
Chris Appels
Achil '87
4:28:40
11
Aart Breur
Hellevoetsluis
4:29:20
12
Paul Backer
Achil '87
4:43:10
MVET3, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Schoenmakers
DES
3:51:15
2
Joop van der Pas
Taxandria
3:54:17
3
Wim Deenen
Achil '87
3:58:46
4
Henk Mangnus
Achil '87
4:43:10
5
Kees van den Broek
Achil '87
4:43:10
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Colsen
Moergestel
4:19:00
VVET, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Zigenhorn
AVR '69
3:22:57
2
Anja van Vliet
Loopgroep PK
3:25:14
3
Corrie Waterschoot
AVR '69
3:36:33
4
Prisca Vis
Loopgroep PK
3:41:46
5
Jannet Lange
Loopgroep PK
4:09:40
6
Nel de Brouwer
Achil '87
4:23:34
7
Lenie Vonk
Waterweg
4:25:55
M30KM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorus Jaspers
GAC Gemert
2:03:00
2
Henk van de Heuvel
AV Oirschot
2:07:18
3
Marco Geldof
Dynamica
2:08:48
4
Ludolf Reijntjes
Loopgroep PK
2:12:02
5
Johan van Litsenburg
GVAC
2:12:52
6
Robert Anderson
Groene Ster
2:15:35
7
Johan Sperber
Loopgroep PK
2:15:56
8
Jurgen Holling
Groene Ster
2:15:58
9
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
2:18:41
10
Frank Matthijssen
THOR
2:20:14
11
Jack van de Huygevoort
Biest Houtakker
2:21:16
12
Leon Roks
Standdaarbuiten
2:21:20
13
Jos Bierens
Duizel
2:22:02
14
Ron Jansen
Hoornaar
2:22:26
15
Kees van Gool
Breda
2:22:30
16
Jan Muller
Achilles
2:24:12
17
Jan v.d. Wielen
Druten
2:24:13
18
Ad van der Wiel
Zuidwal
2:26:06
19
Werner Martens
Veteranen Nederland
2:26:58
20
Harrie van Beers
Duizel
2:27:02
21
Albert de Vries
Schijndel
2:28:11
22
Henk v. Gerven
AV Oirschot
2:29:52
23
Kees van Opstal
Spiridon
2:30:42
24
Jan Wouters
Spiridon
2:30:42
25
Arie v. Buren
Lekkerkerk
2:30:56
26
Wil Bierens
DES
2:31:12
27
Eric Sweens
Voorburg
2:31:26
28
Martien van Gerven
AV Oirschot
2:31:45
29
Bert Lemmens
Rijen
2:32:05
30
Fred Kroon
Achilles-Top
2:33:04
31
Jan v. Drunen
Tilburg Road Runners
2:33:05
32
Ralf Mertens
Zoelen (BEL)
2:34:59
33
Herman Desobrie
Vorselaar (BEL)
2:35:40
34
J.A.P. van Meer
Groene Ster
2:35:50
35
Wilmar Teunissen
Nijmegen
2:36:42
36
Kees Bierbooms
Best
2:38:13
37
Sjef Schwanen
Achilles-Top
2:38:45
38
Dave Brandt
Dordrecht
2:41:36
39
Rick Hottinga
Lent
2:41:43
40
Richard Oskam
Utrecht
2:43:29
41
Art Vreugdenhil
GVAC
2:44:52
42
Cor Terlouw
AV Papendrecht
2:45:02
43
Arthur Aangeenbrug
Katwijk Zh
2:46:32
44
Frank Blous
Attila
2:48:25
45
Hans van Belle
Zoetermeer
2:48:34
46
Roland Hollanders
Tilburg
2:50:52
47
Mario Huizinga
Veteranen Nederland
2:50:59
48
Theon Scholten
Tilburg
2:52:36
49
Gerrit v.d. Vondervoor
Achil '87
2:53:38
50
Edwin Pelders
Attila
2:54:28
51
Mari Oerlemans
Veteranen Nederland
2:54:56
52
Hans Janssen
Loopgroep PK
2:56:35
53
Eric de Vries
Daventria
3:00:15
54
Ruud van Leeuwen
Triathlon
3:01:46
55
Jan Henssen
Spiridon
3:01:48
56
Wouter Jonk
Utrecht
3:06:20
57
Chris Roeland
PAC
3:07:23
58
Edo Rensman
Diemen
3:18:26
59
Jean Paul Busker
Amsterdam
3:18:26
V30KM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
2:21:17
2
Esther van Hoof
AVR '69
2:32:31
3
Mirjam v.d. Horst
Loopgroep PK
2:37:37
4
Leny Rockx
Sprint
2:39:54
5
Esher Lambooij
Scorpio
2:42:43
6
Hanneke van de Ven
VOAB
2:46:12
7
Nicole Couwenberg
VOAB
2:46:12
8
Annemarie Broekhuijsen
GVAC
2:48:30
9
Ria van Hoof
AVR '69
2:54:42
10
Sophie Kraaijeveld
Haarlem
3:01:47
11
Nathalie Groetelaers
Utrecht
3:06:21
12
Monik van Loock
Vorselaar (BEL)
3:08:02
13
Jeanette Gazzah
Loopgroep PK
3:14:06
14
Marian Rijk
Utrecht
3:14:09
M21KM, 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Maertelaere
Mol (BEL)
1:13:53
2
John van der Wansem
LADB
1:14:26
3
Johan Dillen
Balen (BEL)
1:18:10
4
Gust Delfosse
Balen (BEL)
1:20:08
5
Frans Melis
Meerhout (BEL)
1:21:42
6
Tini de Laat
DAK
1:21:49
7
Jozef Hermans
Meerhout (BEL)
1:21:52
8
Geert Abrahams
Achil '87
1:21:59
9
Danny van Hout
Balen (BEL)
1:24:22
10
Ben Geboers
Mol (BEL)
1:24:23
11
Jozef Verachtert
Meerhout (BEL)
1:24:40
12
Michael Woerden
De Veenlopers
1:25:22
13
Jan van Dal
Achil '87
1:26:34
14
Tonio de Jong
Achilles
1:26:38
15
Hans Coremans
Achilles
1:27:00
16
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
1:27:18
17
William Goossens
RK HAV
1:27:30
18
Peter Convens
Meerhout (BEL)
1:27:56
19
Jozef Caers
Mol-Rauw (BEL)
1:29:53
20
Guy Peeters
Retie (BEL)
1:30:27
21
Jan van Gompel
Balen (BEL)
1:30:32
22
Jac Rombouts
Generaal Michaelis
1:30:51
23
Piet van der Nat
DES
1:32:25
24
Richard Peeters
Dessel (BEL)
1:33:08
25
Geert Hesselmans
Achil '87
1:33:57
26
Frank Mangelschots
Dessel (BEL)
1:34:12
27
Marc van Gils
Parcival
1:34:16
28
Rob Sel
Achil '87
1:34:25
29
Wim Prinse
Raamsdonk
1:34:50
30
Franqois van Lommel
Mol (BEL)
1:35:18
31
Wil Goossens
Achilles
1:35:34
32
Jos van Velthoven
Scorpio
1:35:45
33
Jan van der Moezel
Achilles
1:36:13
34
Kees de Hoon
Achilles
1:36:14
35
Nico Swets
Achilles
1:36:17
36
Ad Oomen
Sprint
1:36:37
37
Piet van der Heijden
AVR '69
1:37:08
38
Ad van de Sande
Goirle
1:37:34
39
Wim Burgers
Terheijden
1:37:45
40
Joep Vrenken
Tilburg
1:38:56
41
Toine Kerstes
Achilles
1:39:00
42
Michael Steiger
Biest Houtakker
1:39:51
43
Christ Machielsen
Achilles
1:40:06
44
Peter Gulden
Achilles
1:41:26
45
Ben van Loon
Achilles
1:41:27
46
Ger van de Broek
Achil '87
1:41:53
47
Maurice van Boxtel
Attila
1:41:54
48
Mart Buylinckx
Hilvarenbeek
1:41:55
49
Tony v.d. Brand
Tilburg
1:41:56
50
Jac Rombouts
Generaal Michaelis
1:42:11
51
Hans Peter Pluim Mentz
Zuidwal
1:42:33
52
Wim Martens
Rosmalen
1:42:52
53
Frans Adams
Kasterlee
1:42:54
54
Johan de Bloeme
Achilles
1:43:05
55
Walter van Doninck
Geel (BEL)
1:43:08
56
Bert Bom
Wageningen
1:43:10
57
Paul Damen
's-Hertogenbosch
1:43:11
58
Theo van Diessen
GVAC
1:44:20
59
Gerard Korsten
Bladel
1:45:23
60
Johan van Schaik
Breda
1:46:50
61
Peter Claes
Westerlo (BEL)
1:47:35
62
Hugo Pellikaan
AAA
1:48:52
63
Mark van Maanen
Eersel
1:50:47
64
Cees van de Berk
Achil '87
1:51:38
65
Thieu Vlemmix
GVAC
1:53:43
66
Fred van Driel
Maarssen
1:54:11
67
Hein Dirkse
AVR '69
1:54:11
68
Johan v.d. Velde
Dordrecht
1:57:27
69
Jos Gevers
Berkel-Enschot
2:00:37
70
Geert Meijer
Veldhoven
2:07:03
71
Marcel Berghmans
Zetten
2:08:10
72
Win Overbijkink
Zetten
2:08:11
V21KM, 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Mettler
VOAB
1:37:50
2
Nadine Eyckmans
Balen (BEL)
1:39:51
3
Annie Geerts
Veteranen Nederland
1:40:30
4
Sonja Bartholomeus
Geel (BEL)
1:43:06
5
Mia Mangelschots
Balen (BEL)
1:43:07
6
Jet Bles
Achil '87
1:43:12
7
Manuella Willekens
Mol (BEL)
1:44:44
8
Anita van Gelder
Geel (BEL)
1:46:16
9
Edith van Aarle
Achil '87
1:48:13
10
Rian v.d. Biggelaar
Biest Houtakker
1:50:05
11
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
1:50:39
12
Gaby Vandeven
Balen (BEL)
1:50:43
13
Huguette Moons
Zonhoven (BEL)
1:51:12
14
Nancy Bosmans
Balen (BEL)
1:52:04
15
Chris Leys
Meerhout (BEL)
1:52:53
16
Gerda Schuer
Balen (BEL)
1:55:51
17
Adinda de Groote
Tiel
2:08:12
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Burgers
Taxandria
38:46
2
Joop Bolck
LADB
38:49
3
Alfons Vos
Mol (BEL)
39:20
4
Peter Nuyts
Olmen (BEL)
41:06
5
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
41:12
6
Rinie Verhoeven
Sprint
42:23
7
Henny Bijsterbosch
Prins Hendrik
42:41
8
Arnout Voogt
Sparta
44:14
9
Roger Timmermans
Balen (BEL)
44:47
10
Marc Bakelants
Geel (BEL)
44:48
11
Kees Timmermans
DES
46:06
12
Arie Verhoeven
VOAB
46:24
13
Bas Broeders
Hilvarenbeek
46:46
14
Puk van Kleijnenbreuge
Goirle
47:09
15
Guillaume Hoskens
Amstelveen
47:18
16
F.A. Dogterom
AV '47
47:31
17
Sjef van Kleijnenbreug
Goirle
48:06
18
Harrie van Hoof
Diessen
48:45
19
John van Tiggelen
Sparta
49:25
20
J. Admiraal
AV Nijkerk
50:08
21
T. Sluyter
Hilvarenbeek
51:15
22
Wim Helmonds
Breda
51:50
23
Ad Tuijtelaars
Achil '87
53:36
24
Roelof 't Gilde
Tilburg Road Runners
53:53
25
B de Lijser
AV '47
55:04
26
Gerard Janssen
DES
55:50
27
Henk Meerhoek
Leiden
56:19
28
Frans van Hees
Achil '87
57:26
29
Willem Willart
Alphen aan den Rijn
57:38
30
D.P. Wienbelt
Alphen aan den Rijn
57:46
31
P. van Herp
Langeraar
58:02
32
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
58:39
33
Bert v. Korven
Hilvarenbeek
59:02
34
Frans Geerts
Hilvarenbeek
59:45
35
Frank van Otterlo
Goirle
1:00:35
36
Addy v. Seeters
Hilvarenbeek
1:01:14
37
J. Monden
De Kieviten
1:01:43
38
Gerrit Snelders
Achil '87
1:02:12
39
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:02:47
40
Frank van Eijk
Tilburg
1:03:41
41
Ad Vugts
Achil '87
1:03:59
42
Jan Driesser
Achil '87
1:04:30
43
Bram Arts
Achil '87
1:06:37
44
Jack Engelvaart
Alphen aan den Rijn
1:06:38
45
Toon Vermeeren
Breda
1:06:39
46
Wim Pijnenburg
Tilburg
1:10:18
47
Toon Koermans
Koudekerk aan den Ri
1:11:25
48
Alfons de Zwart
Alphen aan den Rijn
1:17:38
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ange Dammen
Geel (BEL)
45:46
2
Simone Lankhuijzen
Sparta
49:25
3
J.H. van den Brink
AV Nijkerk
51:55
4
Helma van Loon
Tilburg Road Runners
54:11
5
Liesbeth van Zon
Hilvarenbeek
55:52
6
Karen de Klein
Best
57:01
7
B. Vincken
AV '47
57:05
8
Annet Overmars
Alphen aan den Rijn
57:13
9
Sandra Numan
Alphen aan den Rijn
58:13
10
Arja Oerlemans
Oirschot
59:32
11
Linda Gerritsen
Achil '87
59:43
12
Ans Lapien
Tilburg Road Runners
1:01:51
13
Antoinette v. Doormaal
Achil '87
1:02:48
14
M. Visscher
AV '47
1:02:57
15
A. Timmermans
Oost West en Middelb
1:03:39
16
M. Vromans
Udenhout
1:04:55
17
Anneke Pellikaan
AAA
1:06:59
18
Ria Hooftman
AV '47
1:07:05
19
Marijke Spruyt
Alphen aan den Rijn
1:07:20
20
Els van Erp
Langeraar
1:11:49
21
Marieke Verboord
Tilburg Road Runners
1:12:17
JPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Glenn van Hout
Balen (BEL)
4:16
2
Rik van Balkom
Berkel-Enschot
4:20
3
Tom Stienen
Achil '87
5:22
MPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien van Doormaal
Hilvarenbeek
4:55
JPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Poppel
Achil '87
4:13
2
Fabian van Oevelen
Hilvarenbeek
4:29
3
Michael de Veer
Tilburg
4:43
4
Bas van Balkom
Berkel-Enschot
4:49
JPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peeters
Hilvarenbeek
3:43
2
Teun van Poppel
Hilvarenbeek
4:03
3
Thomas van Doormaal
Hilvarenbeek
4:47
MPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
LADB
3:36
2
Admay van Oevelen
Achil '87
3:52
3
Merel Bertens
Achil '87
4:35
JJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thieu Wevers
AV Oirschot
3:24
MJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Attila
3:21
2
Kyra van Eekelen
Achil '87
3:45
3
Winke Abrahams
Achil '87
4:07
4
Jeske Groenen
Achil '87
4:38
JJUNC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Achil '87
3:16
Achil '87 bedankt al haar sponsors voor hun bijdragen
aan de 23e Beekse Marathon.
www.uitslagen.nl
19-09-2002 10:04