Uitslagenlijst Dorpsloop Teteringen

Teteringen - Zondag 25 augustus 2002

H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramiro Paris
Wageningen
30:03
2
Addy de Kort
Veghel
31:49
3
Frans Reuvers
THOR
32:04
4
Ruud Moelands
Sprint
33:05
5
Arie Lucas
Scorpio
33:08
6
Piet Wagemakers
THOR
33:20
7
Sander Mol
Rotterdam
33:39
8
Edwin Vonk
Sprint
33:43
9
Toin van den Broeck
Sprint
34:05
10
Ron van der Graaf
AAC
34:39
11
Fred Hazeleger
Loopgroep PK
35:33
12
Casper Meijll
Sprint
36:22
13
Evert van Nigtevecht
Sprint
36:42
14
Robert Anderson
Groene Ster
37:39
15
Ton Rijsdijk
Diomedon
38:23
16
Frans van der Zalm
AV Weert
38:32
17
John Marijnissen
Breda
38:59
18
Werner van de Oudenhov
Dongen
39:07
19
John Koeken
DJA
40:38
20
Hans van Alphen
Scorpio
40:55
21
Ad van Overveld
Teteringen
41:20
22
Toon Kleindop
Teteringen
41:30
23
Andre van Aarle
Erp
42:00
24
Hans Kool
Scorpio
42:07
25
Corné Poppelaars
Teteringen
42:12
26
Andre Lambregts
Teteringen
42:24
27
Hans Stegeman
Delft
42:26
28
Paul Tuijtelaars
Gilze
43:05
29
Vd Schee
Barendrecht
43:10
30
Paul van Dijk
Klundert
43:29
31
Roel Spijkers
Breda
43:43
32
Richard Verhaagen
Oosterhout Nb
43:57
33
René Theunis
Scorpio
44:46
34
Thom van Wezel
Breda
45:10
35
Rudi Buuron
Breda
45:26
36
Thom van Dorst
Breda
45:42
37
Edwin Visser
Sprint
45:58
38
Wil Mulder
Huissen
46:14
39
Wybe Adriaansen
Terheijden
46:17
40
Marco Zweers
Amsterdam
46:18
41
Marijn Machielsen
Breda
46:35
42
Ruud Verwoerd
Teteringen
46:56
43
Bert-Jan Bos
Breda
47:10
44
G J Bakkers
Oosterhout Nb
47:10
45
Ben Burgers
Bavel
47:50
46
Ad Koolen
Den Hout Nb
48:12
47
Peter Maas
Gilze
55:11
48
Peter van Koulil
Teteringen
56:43
H40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Keulemans
Kessel (BEL)
32:26
2
Jan Broeders
Spiridon
34:20
3
Jan Menssen
Spiridon
34:28
4
Frans van Strien
Raamsdonk
35:31
5
Jos Karstanje
Hellas
36:03
6
Cor de Jongh
Scorpio
36:27
7
Ton van Son
Breda
37:36
8
Dre Brosens
Gloria
38:19
9
Jos Lanters
Teteringen
38:41
10
Johan van Heusden
Oosterhout Nb
39:04
11
Peter van der Wulp
Sprint
39:05
12
Tjia Liem
Rotterdam
39:05
13
Jan van Loenhout
Chaam
39:06
14
Willio vd Broek
DJA
39:10
15
Jos Bruurs
Sprint
39:34
16
Kees Koek
Breda
39:40
17
Ad Kieboom
Scorpio
39:43
18
Henk Rams
Molenschot
39:55
19
Marcel Cools
Sprint
40:10
20
Fred van Rossum
AKU
40:13
21
Frank Niessen
Oosterhout Nb
40:21
22
Huub Frijters
Bavel
40:47
23
Eric van Hooijdonk
Teteringen
41:01
24
Gerard Stoop
Sprint
41:18
25
Harrie Volthoven
Scorpio
41:47
26
Ad Oomen
Sprint
41:51
27
Henk Garema
Parthenon
41:54
28
Ad Akkermans
Teteringen
42:23
29
Goerge Hamel
Prinsenbeek
42:35
30
Lex Raaijmaakers
Scorpio
42:52
31
Jac van Peer
Breda
42:54
32
Guillaume Ernst
Breda
43:38
33
Corné Damen
Teteringen
44:05
34
Kees Lambregts
Etten-Leur
44:18
35
Arie Luiten
Sliedrecht
44:30
36
Nico Scheffers
Oosterhout Nb
44:37
37
John Visser
Berkenwoude
45:11
38
Rene Verdaasdonk
Oosterhout Nb
45:37
39
Hennie Weeterings
Scorpio
45:46
40
Toine Kerstes
Achilles
45:51
41
Yack Geems
Atledo
46:12
42
Kees Koevoets
Breda
46:41
43
Cees Molenschot
Waspik
46:55
44
Cees Sins
Oosterhout Nb
47:46
45
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
47:47
46
Gert Traa
Rijsbergen
47:51
47
Jeroen van Kooten
Geertruidenberg
48:03
48
Hans Stadhouders
Oosterhout Nb
48:04
49
Jan van Lierop
Oosterhout Nb
48:14
50
Ron Askamp
Sprint
48:20
51
Rinus Pijnappels
Helvoirt
48:27
52
Piet Euser
Loopservice Nederlan
49:16
53
Kees Siemons
Achilles
52:33
54
Frank Scheffers
Sprint
54:30
55
Cees Castelijns
Scorpio
58:27
56
Frans vd Velden
Breda
1:04:38
H50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
Etten-Leur
32:46
2
Frans Beekers
Sprint
36:47
3
Albert Stehouwer
AV Papendrecht
38:14
4
John Musterd
Sprint
38:40
5
Kees de Crom
Wouw
39:29
6
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
39:54
7
Ulrich Zwijsen
Oosterhout Nb
39:56
8
Wim Machielsen
Atledo
40:15
9
Jos van Velthoven
Scorpio
40:42
10
Rinus van Kouhil
Sprundel
40:51
11
André Aerts
Scorpio
41:16
12
Ben Hermelen
Sprint
41:37
13
Mari Kastelijn
Scorpio
41:49
14
Rinus Groot
Loopgroep PK
41:56
15
Jac Reijnaars
Sprint
42:05
16
Antoon Voermans
Sprint
42:19
17
Anton van Oerle
Achilles
42:21
18
Tommy Hessels
Hooge Zwaluwe
42:48
19
Bert Jansen
Scorpio
44:33
20
Ap Ramaker
Scorpio
44:34
21
Dick Klapwijk
Sprint
45:50
22
Henk Walvoort
Sprint
46:00
23
Peter Timmermans
Sprint
46:06
24
Jack Stuijfmeel
Sprint
46:24
25
John Koert
Energie
47:06
26
Jan de Bruijn
Spiridon
48:55
27
Louis de Koning
Rijsbergen
48:57
28
Martijn van de Ven
Scorpio
49:14
29
Jan Vonk
Sprint
49:21
30
Peter Rijsdijk
De Heen
54:46
31
Karel van Lieshout
Teteringen
58:56
32
John de Visser
Schiedam
1:04:58
D, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Bosters
Soest
41:53
2
Leonie Oudendijk
Lage Zwaluwe
47:05
3
Mariet van Goch
Den Hout Nb
48:16
4
Miriam Gelens
Teteringen
52:08
5
Marieke Bergvoet
Rotterdam
55:39
6
Wigdis Frijters
Loopservice Nederlan
57:23
D35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne vd Linde
AAC
36:52
2
Marlien van Beek
Etten-Leur
37:34
3
Margriet van Vliet
Teteringen
44:41
4
Annie de Jong-Joosen
Scorpio
45:37
5
Irma van Gils
AV Weert
45:54
6
Froukje Visser
Rotterdam Atletiek
46:51
7
Elly van Leeuwen
Sprint
49:57
8
Lenie Vonk
Schiedam
54:03
9
Carla Nieman
Scorpio
54:08
10
Anne-Marie Scheffer
Sprint
54:29
11
Anja Velmans
Breda
56:16
12
Geeske de Meulder
Sprint
58:05
13
Ine Lensvelt
Driebergen-Rijsenbur
58:15
H, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap van Hooidonk
Loopteam Ed Sligcher
15:44
2
Arno Hulshof
Sprint
16:31
3
Bram van Hoek
Spiridon
17:23
4
Hans Gommers
Achilles
17:53
5
Patrick de Klerck
Nieuw Vossemeer
18:39
6
Taco Jansen
Scorpio
18:42
7
Johan Flipsen
Scorpio
18:45
8
Jan Mathon
Scorpio
19:18
9
Rien Verhoeven
Achilles
19:22
10
Niek Akkermans
Sprint
19:23
11
Bart Dijkstra
Scorpio
19:51
12
Jochem Braat
Scorpio
19:53
13
Mike Hensing
Amersfoort
19:54
14
Bart van Amelsvoort
Scorpio
20:02
15
Mark Pijpers
Rijen
20:21
16
Henk Buiks
Rijsbergen
20:35
17
Robbie van Oploo
Spiridon
20:45
18
Mark Gerkema
Breda
20:47
19
Martijn Verstrepen
Breda
20:57
20
Toine Dingemans
Breda
20:58
21
Bas Smits
Hank
21:01
22
Cees Bouman
Hank
21:14
23
Freek Gerritsen
Scorpio
21:16
24
Corne Roelen
Teteringen
21:23
25
Toon van Gils
Road Runners Etten-L
21:38
26
Henk Wintermans
Hank
21:47
27
Ad Gobbens
Sprint
21:54
28
Ad Vlösers
Road Runners Etten-L
22:14
29
Bert Pijpers
Oosterhout Nb
22:38
30
Jack Verstegen
Teteringen
22:45
31
Ad Simons
Hooge Zwaluwe
22:55
32
Henny Wijnands
Hank
23:08
33
Huub Weijs
Rijen
23:10
34
Rob van Amelsvoort
Scorpio
23:11
35
Ard Seelen
Teteringen
23:15
36
Ton Schuybroek
Achilles
23:28
37
Tommy van Hooydonk
Terheijden
23:43
38
Hugo Renne
Dorst
23:56
39
Koos Schipperen
Raamsdonksveer
24:24
40
Rob van der Klaauw
Breda
24:57
41
Theo Zijlmans
Raamsdonksveer
25:01
42
Henk Vonsee
Teteringen
25:04
43
Walther van Steen
Teteringen
25:05
44
Rob Hensing
Amersfoort
25:15
45
Fabian Verdaas
Scorpio
25:40
46
Maarten Verhaart
Breda
25:43
47
Ad Hessels
Oosterhout Nb
25:56
48
Jos Swenne
Teteringen
25:57
49
Jan Verhaart
Breda
26:24
50
Geerten de Jong
Nijmegen
26:29
51
Marko Pijnenburg
Teteringen
26:30
52
Nico Leemans
Teteringen
26:39
53
Floris Stappenbeld
Breda
26:47
54
Christ van Schijndel
Scorpio
26:49
55
Ben van Schijndel
Teteringen
27:16
56
Adrie Verkooijen
Dorst
27:22
57
Robin vd Kieboom
Oosterhout Nb
28:28
58
Eric vd Kieboom
Oosterhout Nb
28:29
59
Jurgen de Bont
Breda
28:30
60
Micha de Jong
Nijmegen
28:55
61
Edwin de Graaf
Oosterhout Nb
29:01
62
Gaston Rommens
Oosterhout Nb
29:02
63
Twan Lensvelt
Driebergen-Rijsenbur
30:37
D, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Vos
Spiridon
18:40
2
Marjolein vd Diepstrat
Made
20:41
3
Gerdien de Jong
Tempo
21:04
4
Danielle Krijgsman
Avanti-Wilskracht
21:06
5
Anita Beekers
Scorpio
21:11
6
Wilma Geurds
Teteringen
21:18
7
Rianne van Gool
Sprint
22:33
8
Nina Geurds
Nijmegen
23:59
9
Sylvia den Hollander
Amsterdam
24:22
10
Netty Mol
Road Runners Etten-L
24:39
11
Elinore de Jong
Bussum
24:52
12
Annie van Baal
Oosterhout Nb
25:34
13
Isabel Joosen
Delft
25:44
14
Martine Heyvaert
Stabroek (BEL)
26:31
15
Marlies Leemans
Teteringen
26:53
16
Sandra Bouman
Hank
26:54
17
Corrie van Amelsvoort
Scorpio
26:56
18
Ellen Romers
Breda
27:10
19
Ilona de Wit
Teteringen
27:34
20
Diane van de Ven
Breda
28:44
21
Barbara de Wolff
Scorpio
29:20
22
Ine Lensvelt
Teteringen
30:41
23
Jose Kool
Scorpio
31:29
24
J C Graumans
Breda
32:34
25
Ether vd Andel
Breda
32:44
26
Gerrie Wijn
Scorpio
33:21
27
Kim Siemans
Achilles
34:58
Wij danken onze hoofdsponsors Rabobank Oosterhout, Ton Cornelissen Breda,
het Inboedeltje, de Dorpsherberg, Reisbureau Beins, de Hero en Runnersworld
www.uitslagen.nl
25-08-2002 16:40