Uitslagenlijst 5e Hulshorster stratenloop

Hulshorst - Donderdag 22 augustus 2002

< 7, 400 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edward van Egdom
Amersfoort
2:19:19
2
Robert Brussee
Hulshorst
2:19:59
3
Dennis Eilander
Hulshorst
2:22:31
4
Daan Menges
Hulshorst
3:26:24
< 7, 400 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolienvan 't Slot
Hulshorst
2:34:51
2
Anne Wil Beekman
Hulshorst
5:33:35
< 9, 800 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kasper Mazier
Hulshorst
4:17:02
2
Joel de Zwaan
Hulshorst
4:35:59
3
Jan Zaet
Hulshorst
5:03:00
4
Roel van 't Slot
Hulshorst
5:26:10
< 9, 800 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mandy van Egdom
Amersfoort
4:22:49
2
Alice Barendregt
Nunspeet
4:38:59
3
Emma Mol
Hulshorst
4:55:59
< 11, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Mazier
Hulshorst
8:38:00
2
Anne Bakker
Ermelo
10:01:00
3
Martijn uit de Bosch
Hulshorst
11:13:00
< 11, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Morren
harderwijk
9:39:00
2
Esther vd Kolk
Hulshorst
10:16:00
3
Narmada Nijhof
Elburg
10:29:00
4
Anne Huisman
Hulshorst
11:02:00
5
Samantha van Olst
Hulshorst
11:15:00
6
Sharon Ruitenbeek
Hulshorst
13:00:00
7
Wendy Hoekert
Hulshorst
15:49:00
8
Anne Menges
Hulshorst
15:50:00
< 14, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Mazier
Hulshorst
24:59
2
Henri Mol
Hulshorst
26:40
< 14, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amrita Nijhof
Elburg
23:04
2
Joost Mazier
Hulshorst
23:48
< 17, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Voerman
Nunspeet
21:50
2
Maarten vd Kolk
Hulshorst
22:52
< 17, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonca van de Hengel
Nijkerk
20:27
2
Tamara Mouwer
Nunspeet
27:29
H 5KM, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flip Nijhof
Elburg
20:09
2
Robert Steketee
Nunspeet
21:16
3
Henk Juffer
Nunspeet
23:01
4
Jur Teeuwen
Elburg
24:26
5
Albert Kooymans
Nunspeet
27:28
V 5KM, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Beekman
Hulshorst
21:13
2
Ans Nijhof
Elburg
25:50
3
Hetty Mensink
Nunspeet
28:25
4
Sylvia Haverkamp
Nunspeet
28:57
5
Hanny Westhuis
Nunspeet
29:09
H 10, 10500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herco van Beek
Ermelo
35:09
2
Andre Plette
Oldebroek
35:58
3
Johan Meijer
Dronten
36:22
4
Sander vd Broek
Ermelo
36:42
5
Arjan Koornstra
Harderwijk
37:15
6
Patrick Kuijken
Harderwijk
38:23
7
Stephan van Dijk
harderwijk
38:24
8
Sergio Berrenchina
Utrecht
38:33
9
Andre Pelgrum
Dronten
39:26
10
Daniel vd Geest
Harderwijk
39:38
11
Jan Barendregt
Nunspeet
40:37
12
Ernst van Beekhuizen
Ermelo
41:22
13
Jaap Hop
Hierden
41:33
14
M Nap
Ede
41:45
15
Johan Pul
Elspeet
43:02
16
Gert Verhoeve
harderwijk
43:08
17
Rene van Remmerden
Harderwijk
43:31
18
Henk de Zwaan
Hierden
44:23
19
Leendert van Aken
Ermelo
44:50
20
John Kok
Harderwijk
45:28
21
Jan Reijgersberg
Harderwijk
45:31
22
Gerrit Alkema
Harderwijk
45:49
23
Harrold van Hel
Putten
46:27
24
H van Riel
harderwijk
50:56
25
Serge Planque
Hulshorst
52:19
26
Frans Sassen
Hierden
52:22
27
Kars Pos
Harderwijk
55:07
V 10, 10500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Bouwmeester
Ermelo
41:36
2
Ellen Uiterhoeven
Hulshorst
46:25
3
Berta van 't Hul
Oldebroek
47:50
4
Alice Poel
Harderwijk
48:16
5
Corrie Brouwer
Hierden
49:38
6
Maria den Hartog
Ermelo
52:25
7
Ans Vrijhof
Harderwijk
52:36
8
Janny Reezicht
Nunspeet
54:21
9
Heleen Bos
Ermelo
55:24
10
Anne Marie Boonstra
Harderwijk
1:03:09
HV 10, 10500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aard van Beek
Ermelo
36:48
2
Wouter Mensink
Nunspeet
38:27
3
Karel Doorelijers
Harderwijk
38:42
4
Gerrit Jan Bakker
Ermelo
39:55
5
Arnold Stoop
Biddinghuizen
40:54
6
Peter de Rooij
Lage Vuursche
41:14
7
Gert de Lange
ermelo
41:37
8
Joop Bosma
Elburg
41:51
9
Aad van Arkum
't Harde
42:06
10
Peter Boeten
ermelo
46:21
11
Frits vd Valk
Hierden
48:09
12
Hans Windgassen
Ermelo
48:34
13
E Van Norden
Putten
49:31
14
Arie Brouwer
Harderwijk
50:35
15
Johan van Santen
Nunspeet
51:05
16
D van Diermen
Ermelo
51:22
17
Peter van Buren
Hierden
51:22
18
H Koster
Ermelo
51:25
19
Jan van den Brink
Harderwijk
52:25
20
Kees Keijzer
Nunspeet
52:44
21
Jacob van Meerveld
Harderwijk
54:06
22
Harry Stempher
Deventer
54:13
23
Johan vd Kolk
Hulshorst
54:15
24
Jaap van Koppemhagen
Ermelo
56:27
25
Van Miltenburg
Hierden
56:28
26
Johan Boonstra
Harderwijk
1:03:09
Buurtvereniging Hulshorst en atletiekvereniging Athlos
Uitslagen.nl
26-09-2002 22:16