Uitslagenlijst Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 26 juni 2002

J-9, 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Derrick Timmerman
Staphorst
3:04
2
Gernand Vos
Rouveen
3:05
3
Mark Schra
Rouveen
3:08
4
Jordi ten Kate
Balkbrug
3:12
5
Mark Kooiker
Rouveen
3:17
6
Gerben Talen
Rouveen
3:18
7
Klaas-Jan Poolman
Rouveen
3:20
8
Erik Engel
3:24
9
Wessel Steinhaus
Meppel
3:31
10
Han Visser
Rouveen
3:33
11
Milnqci Ovanisian
Rouveen
3:35
12
Erwin Brakke
Staphorst
3:35
13
Hendrik Knoll
Rouveen
3:35
14
Bart Douma
Rouveen
3:40
15
Jordy Harink
Rouveen
3:40
16
Alexander Boom
Meppel
3:47
17
Jochem Ronner
Rouveen
3:51
18
Henk de Witte
Rouveen
3:57
19
Leroy Korterink
Rouveen
4:01
20
Elriko Slager
Rouveen
4:02
21
Jelmer Jan Pullen
Rouveen
4:02
22
Rob Kooiker
Rouveen
4:09
23
Jasper Dunnewind
Rouveen
4:18
24
Sebastian Jonker
Rouveen
4:20
25
Nathan Volkerink
Staphorst
4:23
26
Rudan Knol
Rouveen
4:28
27
MArtijn Boldewijn
Rouveen
4:31
28
Gerben Talen
Rouveen
4:35
29
Thomas Mulder
Rouveen
4:39
30
Astrid Poolman
Rouveen
4:40
31
Marc Jan Mijnheer
Rouveen
5:05
32
Lars Boldewijn
Rouveen
5:27
33
Matthieu Kalle
IJsselmuiden
6:23
34
Marius Boom
Meppel
7:15
35
Patrick Tiemes
Rouveen
7:21
M-9, 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Arends
Meppel
3:03
2
Laurentine Boom
Meppel
3:07
3
Christa Mulder
Rouveen
3:22
4
Jorinda Nijboer
Rouveen
3:31
5
Lianne Koobs
3:41
6
Alissa Ubak
Staphorst
3:42
7
Agnes Hooikammer
Rouveen
3:44
8
Angelien Hooikammer
Rouveen
3:46
9
Lise Knoll
Rouveen
3:48
10
Karolien Koobs
Staphorst
3:50
11
Astrid Poolman
Rouveen
3:57
12
Celesta van de Brandho
Rouveen
4:01
13
Renate Akkerman
Staphorst
4:02
14
Paula v an Lente
Rouveen
4:03
15
Tess ten Kate
Balkbrug
4:05
16
Aline Binnendijk
Rouveen
4:13
17
Sanne Pullen
Rouveen
4:15
18
Iliana Holtland
Staphorst
4:18
19
Marjan Hooikammer
Rouveen
4:24
20
Lysanne Korterink
Rouveen
4:46
21
Dorienke Pullen
Rouveen
5:51
22
Laura Akkerman
Staphorst
5:51
J-12, 1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Postma
De Blesse
5:32
2
Marc Boom
Meppel
5:52
3
Patrick Postma
De Blesse
5:53
4
Okkejan Douma
Rouveen
6:01
5
Ronald Vos
Rouveen
6:04
6
Tiemen Jansen
Hasselt
6:17
7
Gerald Compagner
Rouveen
6:20
8
Tom Dunnewind
Nieuwleusen
6:28
9
Daan Steinhaus
Meppel
6:30
10
Ibrahim Hooikammer
Rouveen
6:43
11
Derko Laan
Rouveen
6:44
12
Gido Grootenhuis
Raalte
6:45
13
Harold Nijboer
Rouveen
6:47
14
Robert Knoll
Rouveen
6:49
15
Jarold Knoll
Rouveen
6:51
16
Rik Harink
Zwolle
7:04
17
Gilian de Vries
Rouveen
7:05
18
Wilmer Binnendijk
Rouveen
7:07
19
Maareen Petter
Rouveen
7:09
20
Kevin Mulder
Rouveen
7:11
21
Hans Kisteman
Rouveen
7:36
22
Marien Korterink
Rouveen
7:38
23
Sylvan Volkevink
Staphorst
7:48
24
Migran Ovanisjan
Rouveen
8:47
M-12, 1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacquelien Mulder
Rouveen
6:22
2
Yvonne de Haan
Rouveen
7:01
3
Denise Compagner
Rouveen
7:14
4
Nadiah Holtland
Staphorst
7:17
5
Manon Herbeet
Bergentheim
7:28
6
Inge Knoll
Rouveen
7:40
7
Annewil Knoll
Rouveen
7:42
8
Sharon de Witte
Rouveen
7:57
9
Kristine Boldewijn
Rouveen
7:57
10
Marit van Lente
Rouveen
8:07
11
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
8:10
12
Ingrid Hooikammer
Rouveen
8:18
13
Karin Kuiper
Rouveen
8:19
14
RoosMarijn Prins
Rouveen
8:19
15
Marijke Pullen
Staphorst
8:28
16
Maartje Huisman
Rouveen
9:11
17
Linda Korterink
Rouveen
9:47
18
Suzan Poolman
Rouveen
10:00
J-15, 2400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn de Jonge
Vroomshoop
8:47
2
Frans Jonker
Meppel
8:54
3
Jarno Domine
Rouveen
9:04
4
Warner Postma
Nijeholtwolde
9:13
5
Michiel Cazemier
Hardenberg
9:23
6
Rob Goutbeek
Nieuwleusen
9:27
7
Rutger Meier
Hardenberg
9:29
8
Herman Koobs
Staphorst
9:43
9
Wim Korterink
Rouveen
9:45
10
Ruud Veerman
Rouveen
9:46
11
Erik Arends
Meppel
9:51
12
Rene Talen
Rouveen
10:12
13
Erwin Goutbeek
Nieuwleusen
10:17
14
Wilbert Kuipers
Rouveen
10:31
15
Gert de Witte
Staphorst
11:11
16
Rolf Koobs
Staphorst
11:12
M-15, 2400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Deemter
Hardenberg
10:26
2
Erika Hoeve
Rouveen
12:20
M15+, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Jan Martens
Hoogeveen
15:48
2
Andre Plette
Oldebroek
15:59
3
Erik Brink
IJsselmuiden
16:24
4
Dennis van de Velde
Nijverdal
16:31
5
Robert Hettinga
Oudehaske
16:40
6
Richard Willems
Ommen
16:49
7
Theo ten Caat
Hollandscheveld
16:57
8
Willem Kromkamp
Oldeberkoop
17:03
9
Savic Strik
Nijverdal
17:16
10
Harry Veldkamp
Epe
17:17
11
Hendrik Domine
Staphorst
17:28
12
Herman ten Kate
Balkbrug
17:40
13
Christian Roo
Nieuwleusen
17:58
14
Jan Grissen
Westerhaar-Vriezenv
18:08
15
Evert Spijkerboer
Wezep
18:09
16
Gerard Kroes
Oldebroek
18:19
17
Ronald Kruidhof
Staphorst
18:26
18
Dennis Dunnewind
Nieuwleusen
18:27
19
Johan Domine
Rouveen
18:29
20
Maurits Korterink
Staphorst
18:40
21
Rikkert Vos
Heerenveen
18:54
22
Henri Domine
Rouveen
19:16
23
Gerard Boldewijn
Staphorst
19:26
24
Pieter Bloemhof
Staphorst
19:28
25
Klaas Brakke
Staphorst
19:44
26
Henry Berends
Balkbrug
19:50
27
Lucel Witte
Rouveen
20:03
28
Henry Lindeboom
Genemuiden
20:11
29
Theo Bolks
Rouveen
20:11
30
Roel Steenbergen
Staphorst
20:16
31
Joop Schra
Rouveen
20:20
32
Roel Compagner
Staphorst
20:30
33
Klaas Visscher
Staphorst
20:32
34
Henk Schra
Rouveen
20:32
35
Pieter Courts
Rouveen
20:36
36
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
20:49
37
Roelof Schra
Staphorst
20:53
38
Arno Knol
Rouveen
20:56
39
Egbert Vink
Steenwijk
21:01
40
Klaas Jan Volkerink
Rouveen
21:12
41
Benny Compagner
Rouveen
21:13
42
Gert Jan Ubels
Staphorst
21:14
43
Remco Brink
Genemuiden
21:32
44
Egbert Kuiper
Nieuwleusen
21:37
45
Peter Jaspen
Zwolle
21:46
46
Arjan Dunnink
Rouveen
21:48
47
JurJan Buitenhuis
Rouveen
22:00
48
A. Kuiper
Rouveen
22:34
49
Arjen Benne
Staphorst
22:35
50
Jan Albert Tietsma
Rouveen
22:44
51
Wilt Julian Pomper
Hoogeveen
22:44
52
Anton Costeris
Wolvega
22:44
53
Douwe Kant
Nieuwleusen
22:44
54
Bennie Boldewijn
Staphorst
23:14
55
He in Poolman
Rouveen
23:23
56
Jouk Slager
Staphorst
23:58
57
Michel Westerhof
Staphorst
24:17
58
Jeroen Elzinga
Nieuwleusen
25:00
59
Arjan Tuin
Staphorst
25:02
60
Wilco Volkerink
Staphorst
25:28
V15+, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
22:04
2
Miranda Wolf
Koekange
22:30
3
Gerda Willems
Ommen
22:36
4
Jolanda Nijboer
Bergentheim
22:44
5
Jelly Knoll
Rouveen
22:44
6
Janny Jansen
Hasselt
22:52
7
Carina de Vries
Rouveen
23:47
8
Jannet de Graaf
Hasselt
24:18
9
Geja Kisteman
Rouveen
24:28
10
Hennie Luten
Rouveen
24:54
11
Carolien Post
Rouveen
25:39
12
Femmie Derks-Ubak
Daarlerveen
25:41
13
Ellen ten Kate
Balkbrug
26:38
14
Cathy Bemelman
Zwartsluis
27:14
15
Janny Jonkers
Balkbrug
27:21
16
Ellen Buiter
Staphorst
27:35
17
Hetty Freie
Nijverdal
29:30
18
Bernadet Paters
Vroomshoop
30:19
19
Roeli van Noortwijk
Balkbrug
30:56
20
Bets Tjakkes
Oosterwolde Fr
31:21
M40+, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heerke Postma
De Blesse
17:02
2
Jan Beltman
Dalfsen
17:26
3
Jaap Kooiman
Epe
18:07
4
Willem Brinkman
Ansen
18:28
5
Jan Vos
Meppel
19:12
6
Harry Martens
Hoogeveen
19:15
7
Wolter Schapelhouman
Steenwijk
21:01
8
Martin de Jonge
Vroomshoop
21:45
9
Bert Huisman
Rouveen
21:49
10
Anne Bartelds
Havelte
22:44
11
Bernhard Herbert
Bergentheim
22:44
12
Henk Poolman
Rouveen
22:44
13
Jan Pezy
Vriezenveen
23:02
14
Arie Meyer
Punthorst
23:17
15
Nico Wassens
Dedemsvaart
23:45
16
Henk Korterink
Rouveen
23:49
17
Jan Haagsma
Hoogeveen
24:18
18
Andrew Thomson
Hasselt
24:18
19
Sjors Buysman
Zwartsluis
24:19
20
Klaas Brand
Rouveen
24:19
21
Jan Knol
Rouveen
25:08
22
Pieter Elzinga
Nieuwleusen
25:15
23
Gerard Visscher
Rouveen
25:16
24
Gert-Jan v.d.Stuys
Noordwijkerhout
25:16
25
Co van Schieveen
Nieuwleusen
25:51
26
Reint Winter
Bergentheim
29:04
27
Tjakko Tjakkes
Oosterwolde Fr
31:22
M15+, 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francis Kibiwott
Muchongoi (KEN)
29:58
2
Wichert Hoekert
Elburg
31:31
3
Jan Scheenstra
Steenwijkerwold
33:28
4
Arend Ramaker
Gramsbergen
33:36
5
Willem Kreulen
Koekange
35:15
6
Johan Bloemert
Staphorst
35:19
7
Jan Schra
Staphorst
36:22
8
Harmen Veenman
Rouveen
36:26
9
Henk Horteschiel
Steenwijk
36:42
10
Harold Kruidhof
Staphorst
37:32
11
Jan Groot
Hardenberg
37:32
12
Joop Wijnbod
Zwolle
38:26
13
Edwin Schonewille
Hoogeveen
39:16
14
Gert Ramaker
Marienberg
39:24
15
Klaas Compagner
Rouveen
39:26
16
Arjan Kluin
Epe
39:31
17
Dennis ter Bruggen
Zwolle
40:40
18
Herman Schra
Rouveen
41:04
19
Wim Knoll
Rouveen
41:38
20
Christian Esselbrugge
Meppel
41:45
21
Klaas Brand
Staphorst
41:54
22
Bert Bloemert
Staphorst
42:31
23
Hendrik Jan Mulder
Zwolle
42:43
24
Erik Derks
Daarlerveen
43:18
25
Gerard ten Kate
Meppel
43:19
26
Arend Kamphof
Hasselt
43:57
27
Johan Koster
Staphorst
44:12
28
Ben Kok
Kampen
45:23
29
Richard Bossenbroek
IJsselmuiden
46:00
30
Arjen Rozema
Hattemerbroek
46:17
31
Jenco Tijmens
Staphorst
46:19
32
Hans Veldman
Zwolle
46:36
33
Martin Vos
Rouveen
46:39
34
Martin Kalle
IJsselmuiden
46:44
35
Henk Middelveld
Nieuwleusen
47:21
36
Wim van Es
Meppel
49:37
37
Ronald Timmer
Meppel
50:39
38
Herwin Weststrate
Staphorst
52:41
M40+, 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Hattem
32:51
2
Adri Deemter
Hardenberg
33:00
3
Alex Scholten
Eerbeek
33:17
4
Reinder de Jonge
Assen
33:46
5
Henk Uitslag
Oldebroek
35:53
6
Arie Prins
Koekange
36:12
7
Gert Evers
Loenen Gld
37:45
8
Albert Holland
Staphorst
38:29
9
Ge de Leeuw
Zwolle
38:58
10
Gerard Arends
Staphorst
39:34
11
Frits Feddema
Heerenveen
40:11
12
Klaas Poolman
Rouveen
40:26
13
Martin Otter
Nieuw Dordrecht
41:00
14
Jan Bos
Steenwijkerwold
41:13
15
Hendrik Jan Korterink
Wezep
42:00
16
Jan Rens
Zwolle
42:15
17
Henk Akkerman
Staphorst
42:27
18
Albert Timmerman
Staphorst
42:56
19
Albert Timmerman
Staphorst
43:21
20
Johnny Hekman
Zwolle
44:01
21
Tonnie Rolink
Klazienaveen
44:03
22
Albert Eissen
Meppel
44:23
23
Jan Witte
Meppel
45:39
24
Ben Schrijver
Lemelerveld
46:04
25
Kees Regelink
Vollenhove
46:36
26
Cees van Oene
Wezep
46:59
27
Dick Telman
Nieuwleusen
48:13
28
Harry van Dijk
Rouveen
48:27
29
Jaap Bos
Zwolle
48:30
30
Herman Schoemakers
Rouveen
49:08
31
Johan van Santen
Nunspeet
49:43
32
Bert Kerkhof
Nieuwegein
53:41
33
Piet Hersevoort
Ommen
55:47
M50+, 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Lange
Tuk
33:51
2
Cornelis Kooiker
Rouveen
38:39
3
Jannes Heijnen
Hoogeveen
39:01
4
Jan Akkerman
Staphorst
39:09
5
Henk Schoonhoven
Oldebroek
39:39
6
Jan Bakker
Zwolle
41:23
7
Frank van 't Hul
Oldebroek
42:07
8
Bert Klomps
Apeldoorn
42:15
9
Jan Boschman
Hasselt
42:19
10
Dick van Voorst
Hasselt
42:31
11
Joop Boomert
Wanneperveen
43:30
12
Cor Westhuis
Dalfsen
44:01
13
Evert Akkerman
Meppel
44:28
14
Klaas Timmerman
Heino
45:47
15
Henk Wallinga
Hasselt
46:40
16
Jan Stuiver
Zwolle
46:50
17
Onno Drent
Ees
47:27
18
Jan de Krijger
Wolvega
48:18
19
Harm Vos
Dwingeloo
48:52
20
Harrie Stempher
Deventer
49:43
21
Hans van Seijen
Enschede
50:24
22
Fokko de Groot
Drachten
54:28
23
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
58:52
V15+, 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greetje Pekel
Koekange
39:05
2
Loes Ribbink
Epe
41:07
3
Bertha van 't Hul
Oldebroek
44:06
4
Cynthia Beuving
Vriezenveen
44:46
5
Minke Oord
Joure
45:16
6
Wil Bouwhuis
Zwolle
48:53
7
Ilse Bloemhof
Zwolle
49:16
8
Margriet Klomps
Apeldoorn
50:46
9
Hilda Goutbeek-Kok
Nieuwleusen
1:00:56
uitslagen ook op www.munnikenslagloop.nl
www.uitslagen.nl
26-06-2002 00:00