Uitslagenlijst Rondje Rijen

Rijen - Zondag 9 juni 2002

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlo Habex
Tilburg Road Runners
32:47
2
Wilfried van Meer
Scorpio
33:10
3
Arie Lucas
Scorpio
33:24
4
Leo van Gent
Sprint
34:02
5
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
34:47
6
Louis van den Dungen
Spiridon
35:35
7
Martijn Vos
Loopgroep PK
36:02
8
Hans van den Dungen
Spiridon
36:51
9
Berry Blankers
Scorpio
39:27
10
Gijs Franken
Atledo
40:25
11
Johan Stokkel
Attila
41:55
12
Rob Sergeant
Scorpio
46:03
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
32:49
2
Aart Rietveld
AV '56
35:20
3
Frans van Strien
Scorpio
35:42
4
Jan Menssen
Spiridon
35:46
5
Tini de Laat
DAK
35:49
6
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
35:55
7
Philip Eijlander
Tilburg Road Runners
36:06
8
Friedy de Jong
Atledo
36:16
9
Luud Rutten
Atledo
36:48
10
Gerjan Diepstraten
Atledo
38:13
11
Jos van Gils
Atledo
38:53
12
Wil Mantel
Spiridon
38:56
13
Jan Wouters
Spiridon
39:46
14
Kees Laurijsen
Atledo
39:53
15
Jan-Willem van Heteren
Atledo
40:04
16
Ad Biemans
Spiridon
40:08
17
Henk Rams
Scorpio
41:00
18
Harrie van Velthoven
Scorpio
41:19
19
Gerard Gerritse
OSS-VOLO
41:24
20
Huub Frijters
Veteranen Nederland
41:36
21
Ad Embregts
Atledo
41:40
22
Hans van Gils
Sprint
42:48
23
Adrie Loonen
Scorpio
43:46
24
Paul Kuys
Scorpio
43:53
25
Jos van Dijk
Spiridon
44:05
26
Marcel Gerritse
Road Runners Etten-L
45:11
27
Ad Rijvers
Atledo
45:25
28
Arnoud van Dorst
Spiridon
46:11
29
Lex Raaijmaakers
Scorpio
47:12
30
Henny Wijnands
Veteranen Nederland
48:47
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlie Snijders
DAK
36:12
2
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
36:22
3
Dré Brosens
Gloria
39:00
4
Willem van der Enden
Sprint
40:45
5
Wim Machielsen
Atledo
40:52
6
Jos van Velthoven
Scorpio
41:22
7
André Aarts
Scorpio
42:29
8
Kees Loose
VOAB
42:30
9
Adrie de Jong
Scorpio
42:53
10
Hans Kool
Scorpio
43:24
11
Jan Havermans
Scorpio
44:21
12
Ap Ramaker
Scorpio
44:56
13
Reg Otten
VOAB
45:00
14
Piet Nooren
DJA
45:05
15
Bert Jansen
Scorpio
45:40
16
Ad Laming
Scorpio
46:58
17
Jan de Bruijn
Spiridon
48:07
18
Joop Bosmans
Tilburg Road Runners
51:17
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
40:20
2
Harry Francken
Scorpio
44:10
3
Bob Horsten
Atledo
45:16
4
Jan van Dal
DAK
46:19
5
Jos Damen
Atledo
50:50
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny van den Ouweland
LADB
35:47
2
Marjon de Kok
VOAB
39:59
3
Inge Schipperen
Sprint
40:07
4
Paulina Rath
Tilburg Road Runners
40:16
5
Carola Schot
Energie
40:48
6
Marianne Mettler
VOAB
42:34
7
Leonie Oudendijk
Scorpio
48:23
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Vos
Spiridon
38:48
2
Anja van Vliet
Loopgroep PK
42:12
3
Joke van Gils
Atledo
44:27
4
Tiny Rutten
Atledo
45:26
5
Els Voermans
Atledo
51:49
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie de Jong-Joosen
Scorpio
46:26
MTRIM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben van Esch
Oisterwijk
37:03
2
Hans Overbeek
Polsbroek
37:44
3
Jaap Jan van der Weel
Rijen
37:58
4
John Marijnissen
Breda
38:06
5
Bram van Hoek
Tilburg
38:30
6
Paul Schulten
Den Helder
39:38
7
Wil Lips
Rijen
39:49
8
Paul Theeuwes
Rijen
40:03
9
Werner van den Oudenho
Dongen
40:07
10
Frank Brouwers
Goirle
40:23
11
Hans Dekkers
Tilburg
40:31
12
J Bervoets
Geertruidenberg
40:53
13
Kees van Opstal
Gilze
40:55
14
Peter van der Ark
Oosterhout Nb
41:01
15
Hans van Alpen
Oosterhout Nb
41:36
16
Sjaak Bus
Raamsdonksveer
42:01
17
Jenke ter Horst
Rijen
42:24
18
Martin Jaspers
Oosterhout Nb
42:54
19
Bart van Vliet
Oss
43:09
20
Fred Soomers
Rijen
43:20
21
Cees de Leeuw
Alphen Nb
43:39
22
Hans Veltman
Tilburg
43:49
23
André Lambregts
Teteringen
44:08
24
Iwan Groenen
Rijen
44:30
25
Peter Goos
Dongen
44:32
26
Frank van den Bosch
Dongen
44:48
27
Ad van de Kemp
Dongen
44:49
28
Briek van Waes
Breda
44:58
29
Guillaume Ernst
Breda
45:38
30
Jos Backx
Oosterhout Nb
45:52
31
J Sterrenburg
Rijen
45:55
32
Harold de Roij
Oisterwijk
46:33
33
Joachim van de Haterd
Tilburg
46:39
34
Wim Toonders
Zevenbergen
46:45
35
Ad Bus
Raamsdonksveer
46:46
36
Ad Voermans
Rijen
46:48
37
Ben Burgers
Bavel
47:19
38
Frans van den Brand
Rijen
47:21
39
Aad van Vliet
Oosterhout Nb
47:24
40
Nico scheffers
Oosterhout Nb
47:57
41
Jan van Grinsven
Rijen
48:07
42
Kees Venzelaar
Rijen
48:20
43
Jan Aarts
Rijen
48:24
44
Frank Dekker
Breda
48:53
45
Rob van den Goorbergh
Tilburg
49:00
46
Rob van Grinsven
Tilburg
49:05
47
Eric van Boxel
Rijen
49:08
48
Jaap de Koning
Rijen
49:08
49
Leo van Dijk
Rijen
49:24
50
Corné van de Veeken
Rijen
49:56
51
Kees van Loon
Rijen
50:02
52
Kees Schulten
Rijen
50:05
53
Peter Brouwers
Rijen
50:08
54
Toon van Helvert
Rijen
50:21
55
Gert van den Berg
Raamsdonksveer
50:26
56
Ruud Berkeljon
Rijen
50:41
57
Jan van de Pol
Tilburg
51:06
58
Toon Kimenai
Dongen
51:23
59
Rien van Vugt
Terheijden
52:17
60
Ton Wulfert
Dordrecht
52:21
61
Corné Verbunt
Dongen
52:23
62
Pieter van Ochten
Barendrecht
53:02
63
Jan Reinieren
Rijen
53:19
64
Leo van Lierop
Rijen
54:08
65
Gerrit Kuypers
Dongen
55:26
66
Piet Kamberg
Oosterhout Nb
56:06
VTRIM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Bosters
Oosterhout Nb
43:24
2
Edith Nouwens-van Aarl
Diessen
48:52
3
Yvonne van Eijck
Rijen
51:54
4
Geertha Hartsuiker
Dongen
52:52
5
Monique Flipsen
Rijen
53:27
6
Petra van Grinsven
Rijen
53:39
7
Carla Nieman
Oosterhout Nb
54:35
8
CJM Al-Harthy-Lips
Rijen
54:39
9
Ella Snoek
Prinsenbeek
58:59
MTRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Boelen
Rijen
17:11
2
Kees Verhoeven
Goirle
19:06
3
Michel Ziekman
Dongen
19:31
4
Hans Jorissen
Dongen
19:55
5
Roy Mantel
Rijen
20:09
6
Gerard Veroude
Gilze
20:33
7
Henk Ligtvoet
Goirle
20:41
8
Mark Pijpers
Rijen
20:57
9
Ad Vissers
Etten-Leur
21:23
10
Sander Leenaars
Rijen
21:25
11
Julien Leemans
Baarle-Hertog (BEL)
21:38
12
Jan van Loon
Hulten
21:48
13
Ton de Bruyn
Gilze
21:49
14
Rob de Ree
Molenschot
22:03
15
Michel Beverwijk
Rijen
22:04
16
Bert Pijpers
Oosterhout Nb
22:13
17
Joey Wagemaekers
Rijen
22:23
18
Eloy Chikhoer
Rijen
22:23
19
Joris Wulfert
Dordrecht
22:41
20
David Raaymaakers
Oosteind
23:06
21
Richard de Werd
Tilburg
23:17
22
Tim Pijpers
Oosterhout Nb
23:32
23
Jack van Halteren
Etten-Leur
23:58
24
Hans Smolders
Rijen
24:11
25
Laurens Swinkels
Tilburg
24:24
26
Michael Waegaekers
Rijen
24:44
27
René Suur
Rijen
24:44
28
Peter van der Gaag
Rijen
24:56
29
Dick Huitink
Heerlen
25:00
30
Gerard Hendriks
Rijen
26:51
31
Pierre Janssens
Tilburg
27:04
32
Jacob Jacques
Rotterdam
27:42
33
Jan de Vet
Gilze
28:07
VTRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lysanne Graafmans
Tilburg
22:17
2
Loes van Kuijk
Dongen
22:32
3
Karlijn Leenaars
Rijen
23:44
4
Dyanne Verpaalen
Rijen
24:48
5
Henny Damen
Baarle-Hertog (BEL)
24:49
6
Marga Piederiet
Raamsdonk
25:24
7
Anke van Wanrooij
Rijen
26:23
8
Elly van Halteren
Etten-Leur
26:34
9
Marion Mahieu
Dongen
26:49
10
Esther Beurskens
Rijen
26:52
11
Anniek Soomers
Rijen
27:04
12
Miriam Naalden
Rijen
27:28
13
Wilma Ballemans
Rijen
27:48
14
Monique Broer
Rijen
28:07
15
Suzanne van Opstal
Gilze
28:34
16
Liesbeth Haarbosch
Dongen
28:50
17
Marianne Laming
Rijen
29:19
18
Miranda Brouwers
Zevenbergschen Hoek
29:36
19
Colinda Leemans
Baarle-Hertog (BEL)
31:00
20
José Kool
Oosterhout Nb
31:29
21
Martine Verpaalen
Rijen
33:17
22
Ellenoor Zandberg
Tilburg
35:30
23
Myriam de Taeye
Brussel (BEL)
44:13
J-10, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Nagtzaam
Rijen
6:04
2
Stijn du Pont
Rijen
6:29
3
Nick Burgers
Bavel
6:43
4
Wouter van der Weel
Rijen
6:47
5
Lars van Grinsven
Rijen
6:51
6
Luuk van der Heijden
Rijen
6:52
7
Richard Weeda
Rijen
7:11
8
Jens van der Steen
Rijen
7:23
9
Bram Lips
Rijen
7:24
10
Maarten Smolders
Rijen
7:25
11
Teun Hendrickx
Rijen
7:29
12
Michael de Veer
Tilburg
7:33
13
Jurgen Verpaalen
Rijen
7:49
14
Marijn Leenaars
Rijen
8:39
M-10, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jackie van der Heijden
Rijen
7:13
2
Marit van Hoek
Gilze
7:33
3
Lisanne du Pont
Rijen
8:03
4
Esther Janssens
Tilburg
8:18
5
Ellen van den Brand
Rijen
8:18
J-13, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Alphen Nb
5:40
2
Rick Pijpers
Rijen
6:29
3
Hugo van den Brand (BM
Rijen
6:35
4
Gijs Hendrickx
Rijen
7:31
M-13, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Tilburg
5:59
2
Eline Wulfurt
Dordrecht
7:26
3
Marjolein Smolders
Rijen
7:34
J-7, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Burgers
Bavel
3:44
2
Maarten van der Weel
Rijen
3:55
3
Niek Soeterboek
Rijen
4:08
4
Robin Blankenstein
Rijen
4:12
5
Tom de Ree
Molenschot
4:19
6
Nout Hendrickx
Rijen
4:23
7
Cas van Hoek
Gilze
5:26
8
Ties Hendrickx
Rijen
5:32
M-7, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vonne van Burg
Zaltbommel
3:25
2
Fenna van Burg
Zaltbommel
3:36
3
Mette van Grinsven
Rijen
4:31
4
Lotte Pijpers
Oosterhout Nb
4:43
5
Laura Blankenstein
Rijen
4:47
6
Veerle van Hoek
Gilze
5:37
7
Maartje Janssens
Tilburg
6:32
Weersomstandigheden:
zonnig en droog, circa 22 graden, zwakke tot matige wind
Uitslagen ook op internet: www.spiridon.nl
www.uitslagen.nl
09-06-2002 00:00