Uitslagenlijst Haagse Beemdenloop

Breda - Zondag 5 mei 2002

H SEN, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Kyalor
Mechelen (BEL)
29:44
2
Pieter Reinders
BelgiŽ
31:24
3
Jan Blockx
Broechem (BEL)
31:49
4
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
32:47
5
Ruud Moelands
Sprint
33:00
6
Arie Lucas
Scorpio
33:34
7
Edwin Vonk
Spark
33:42
8
Twan Adams
Loopgroep PK
34:11
9
Jeroen Rijnders
Nijlen (BEL)
34:18
10
Arno Hulshof
Sprint
34:58
11
Jan Menssen
Spiridon
35:27
12
Henk Buesink
Etten-Leur
35:40
13
Toontje de Jongh
Spiridon
36:50
14
Robert van Heijst
DAK
36:59
15
Hans Coremans
Achilles
37:48
16
Arno Herrewegh
Sprint
37:51
17
Ludolf Reijntjes
Loopgroep PK
38:41
18
Kristian de Lange
Sprint
38:51
19
Luc van Genk
DJA
38:53
20
Leon Roks
AV Standdaarbuiten
38:55
21
Richard Reijnhout
AV '56
39:35
22
Peter Lauret
Loopgroep PK
39:53
23
John Koeken
DJA
39:53
24
Taco Jansen
Scorpio
39:58
25
Peter Potting
Sprint
40:04
26
Paul Salawan Bessie
Veteranen Nederland
40:23
27
Frank van Aert
DJA
42:44
28
Rob Sergeant
Scorpio
43:59
29
Barend Klein
AV Sliedrecht
48:27
30
Ad Oostvogels
DJA
49:03
H 40, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bennie Ceulemans
BelgiŽ
32:50
2
Hans van Wegen
Spiridon
33:05
3
Frans van Strien
Scorpio
35:16
4
Ad van Rijthoven
LADB
35:40
5
Wout Graafmans
Spiridon
35:47
6
Ad Blom
Spiridon
37:01
7
Theo van Hofslot
Sprint
38:02
8
Frans Smits
DJA
38:03
9
Frans Antonissen
Sprint
38:05
10
Jan de Jong
Parthenon
38:09
11
Arnold Siemons
Scorpio
39:03
12
Willio van den Broek
DJA
39:30
13
Jan Mathon
Scorpio
39:34
14
Rini Verhoeven
Achilles
39:43
15
Ad Biemans
Spiridon
39:48
16
Marcel Bruyn
Running Athletic Poi
39:54
17
Kees Lanslots
Spiridon
40:43
18
Jos van Kaam
THOR
41:29
19
Hein Besems
Veteranen Nederland
41:45
20
Ad Oomen
Sprint
41:53
21
Ad Embregts
Atledo
41:59
22
Frits van Ravels
Sprint
42:46
23
Toine Kerstes
Achilles
43:04
24
Henk Verschuren
Scorpio
43:29
25
Rens Oomen
Achilles
43:35
26
Han de Veth
Sprint
43:46
27
Robert Vermeiren
DJA
43:48
28
W Goossens
Achilles
43:49
29
Christ de Bruijn
AVR '90
44:35
30
Renť Suppers
Attila
50:05
H 50, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Smit
Delta Sport
35:25
2
Gerard Wouters
Spiridon
36:58
3
John Musterd
Sprint
38:01
4
Kees Roovers
Sprint
38:18
5
Rinus van Konlil
DJA
39:04
6
Kees Verhoeven
VOAB
39:42
7
Willem van der Enden
Sprint
40:57
8
Henk Vissers
Sprint
41:08
9
Kees van Endschot
Loopgroep PK
41:26
10
Alex Halter
AV Papendrecht
42:16
11
Mari Kastelijn
Scorpio
42:33
12
Aad Winkelman
Atledo
43:01
13
Han vd Scheer
Achilles
46:06
14
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
46:40
15
Ad van Limpt
DES
46:50
H 60, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
41:08
2
Jan van Dongen
DJA
42:34
3
Thomas Heijnen
Sprint
43:22
4
Ad Luijten
Spiridon
44:07
5
Martin vd Ven
Scorpio
47:38
6
Rinus Schalk
Veteranen Nederland
47:42
7
Kees de Meys
Veteranen Nederland
48:01
8
Hans Caspers
Veteranen Nederland
52:00
9
Frans van de Veeken
Atledo
59:10
D SEN, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Buyse
BelgiŽ
36:28
2
Karin Bastian
Dynamica
37:05
3
Gabrielle Vijverberg
Sprint
37:37
4
Sandra Hofmans
Sprint
38:37
5
Inge Schipperen
Sprint
40:20
6
Marjon de Kok
VOAB
40:52
7
Sofie Hamers
Spiridon
43:51
8
Inge Vlek - de Mes
Sprint
45:57
9
Susan Koevoets
Etten-Leur
1:03:31
10
P GrŁnmŁller
Achilles
1:08:06
11
AMHP Hofmans
Achilles
1:08:08
D 35, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Keusters
Veteranen Nederland
38:57
2
Ineke Vis
Veteranen Nederland
39:13
3
Marianne de Schipper
THOR
41:12
4
Gerda Nouws
DJA
43:00
5
Annie de Jong
Scorpio
43:45
6
Gesina Brooymans
Sprint
45:28
7
Cobine Bleek
Voorne Atletiek
47:13
8
Rianne van Gool
Sprint
47:31
9
Annie van Oijen
DJA
49:11
10
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
49:57
11
Odet Thelen
Prins Hendrik
53:01
12
Carina vd Scheer
Achilles
59:29
H REC, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Vugts
Breda
36:22
2
Huub Romgens
Terheijden
36:54
3
Maurice de Threije
Terheijden
37:24
4
Paul Theeuwes
Rijen
37:53
5
John Marijnissen
Breda
38:16
6
Bram van Hoek
Tilburg
38:17
7
Ton Crul
Breda
38:23
8
Kees van Gool
Breda
38:47
9
Ton Schoenmakers
Chaam
38:59
10
Rob Soffers
Breda
39:01
11
Werner vd Oudenhoven
Dongen
39:02
12
Heero Spaan
Papendrecht
39:24
13
Walter van Gils
Roosendaal
39:35
14
Ad van Oosterbosch
Oudenbosch
39:40
15
Frans Beekers
Bavel
39:42
16
Thomas van der Heijden
Breda
39:46
17
Peter Janssen
Breda
39:59
18
Jurgen Looters
Vlijmen
40:09
19
Kees Koek
Breda
40:16
20
Hans van Raak
Chaam
40:26
21
Pascal van Overmeire
Roosendaal
40:48
22
Robert Jan Gras
Hengelo Ov
40:51
23
Wim Jongeneelen
Roosendaal
40:57
24
Milan de Maat
Breda
41:05
25
Kees Gommers
Zundert
41:10
26
Jan Verwiel
Breda
41:19
27
Joop Strous
Breda
41:21
28
Corne Hereijgers
Breda
41:31
29
S Suykerbuyk
Roosendaal
41:47
30
Kees Vissers
Etten-Leur
41:51
31
Marcel Ruben
Dordrecht
41:51
32
Herman Winnemallen
Etten-Leur
42:17
33
Johan van Mechelen
Made
42:17
34
Guus van Eil
Breda
42:17
35
Corne Dam
Rijsbergen
42:20
36
Tommy Hessels
Hooge Zwaluwe
42:22
37
Jan van der Weerd
Breda
42:24
38
Rinus Groot
Breda
42:30
39
Jos van Damme
Breda
42:33
40
Willem Stapel
Breda
42:36
41
Mario vd Heijden
Breda
42:38
42
Frank de Looff
Rijen
42:41
43
Henk Ligtvoet
Goirle
42:46
44
Eric van den Nobelen
Etten-Leur
42:47
45
Ron Sneekes
Amsterdam
42:56
46
Jos Jochems
Etten-Leur
42:57
47
Alexander 't Haens
Utrecht
42:59
48
Piet van Bragt
Made
42:59
49
Hans Kleemans
Breda
43:00
50
Wim de Vooght
Etten-Leur
43:00
51
Henk Spuijbroek
Oosterhout Nb
43:03
52
Jurgen Trouw
Etten-Leur
43:03
53
Wim Meijer
Etten-Leur
43:07
54
Toine van den Broek
Etten-Leur
43:15
55
Gerbert van Hoek
Breda
43:37
56
Briek van Waes
Breda
43:39
57
Cees van Leest
Etten-Leur
43:40
58
Pascal Voets
Terheijden
43:41
59
Harry Kuilema
Breda
43:44
60
Jan Peeters
Prinsenbeek
43:47
61
John Gommeren
Terheijden
43:47
62
Andre Klooster
Breda
43:56
63
Ben Burgers
Bavel
43:57
64
C Damen
Raamsdonksveer
44:08
65
Erwin Spuijbrock
Oosterhout Nb
44:08
66
Ton Kavelaars
Rijen
44:13
67
Roel Hellemons
Delft
44:21
68
Pieter Verweij
Dordrecht
44:22
69
Bertus van Eekelen
Etten-Leur
44:23
70
Toon van Gils
Etten-Leur
44:28
71
Ad Verhees
Rijen
44:29
72
Ron Lambregts
Etten-Leur
44:31
73
Dirk Huybrechts
Breda
44:36
74
Dirk Klapwijk
Breda
44:38
75
Adri Loose
Breda
44:56
76
Christ van der Aa
Tilburg
45:02
77
Wieke van Es
Breda
45:05
78
Niek Akkermans
Teteringen
45:07
79
Paul van Dongen
Etten-Leur
45:08
80
Dimitri Jonkers
Breda
45:12
81
Gerardus Bartels
Etten-Leur
45:18
82
Ben Verstraeten
Breda
45:20
83
Geert Stappers
Breda
45:22
84
J Jongenelen
Breda
45:24
85
Jef Machielsen
Prinsenbeek
45:24
86
Jim Hoorn
Rucphen
45:28
87
Joost van Konijnenberg
Breda
45:28
88
Ander Lambregts
Teteringen
45:34
89
Jimmy Visschers
Prinsenbeek
45:35
90
Rien vd Beemt
Etten-Leur
45:42
91
John Gruijters
Breda
45:44
92
Peter Verdonk
Breda
45:44
93
Dick Willemen
Breda
45:46
94
Jos Backx
Oosterhout Nb
45:48
95
Henk Joosen
Teteringen
45:50
96
Henk Nous
Breda
45:53
97
Coen Krijnen
Breda
45:59
98
Frans Dau
Etten-Leur
46:00
99
Allard Argelo
Breda
46:06
100
Dim vd Maagdenberg
Breda
46:09
101
Martin Warnaar
Breda
46:14
102
Mark Verbruggen
Rijen
46:15
103
Lukas Voesenek
Breda
46:25
104
Jeroen Duurinck
Breda
46:31
105
Peter Wijnands
Breda
46:32
106
Bert de Ruiter
Breda
46:39
107
Jack van Halteren
Etten-Leur
46:41
108
Thomas Bernhart
Dongen
46:47
109
R Balemans
Breda
46:48
110
Han Dekker
Breda
46:50
111
Hein Huybrechts
Breda
46:50
112
Jaap Lagendijk
Etten-Leur
46:51
113
John vd Linden
Prinsenbeek
46:51
114
Henk Sievens
Breda
46:52
115
Kees vd Maagdenberg
Rhoon
46:58
116
Gre van Loenhout
Etten-Leur
47:00
117
Toon Huijbregts
Bavel
47:09
118
Kees Poppelaars
Ulvenhout
47:09
119
Christ Huijben
Prinsenbeek
47:12
120
Leen Klem
Oude-Tonge
47:12
121
A Willemsen
Breda
47:13
122
Ben Cornel
Zevenbergen
47:16
123
Harry Bouwhuis
Breda
47:21
124
Stefan Carton
Prinsenbeek
47:22
125
Jos Voesenek
Prinsenbeek
47:23
126
Henk Rakker
Breda
47:25
127
Ralph
Breda
47:29
128
Josef Rovers
Breda
47:29
129
Patrick Damen
Dussen
47:32
130
Frans van Gils
Breda
47:37
131
Harry Keulemans
Prinsenbeek
47:38
132
Jan Withag
Breda
47:49
133
Ad de Hees
Breda
47:50
134
Gosse Bakker
Breda
47:51
135
Christ Nelemans
Breda
47:52
136
Frans Balemans
Breda
47:55
137
Remco van Endschot
Breda
47:56
138
Sallieu Kamara
Oosterhout Nb
47:56
139
Wim van Gurp
Breda
47:59
140
Hans Scherpenisse
Breda
48:00
141
Ward van de Wiel
Breda
48:02
142
Tom ter Braak
Breda
48:03
143
I Stolk
Breda
48:04
144
Adrie Roks
Breda
48:15
145
Rene Leenhouts
Dussen
48:16
146
Marcel van Nieuwenhove
Eindhoven
48:18
147
Rob van der Pas
Ulvenhout
48:19
148
Frank Dekker
Breda
48:23
149
Niki Ceulemans
Breda
48:23
150
Jeroen van Kaam
Breda
48:28
151
David Regtien
Breda
48:31
152
Pieter Pulleman
Breda
48:37
153
Jos Tijnagel
Breda
48:41
154
Gert Traa
Rijsbergen
48:48
155
Kees vd Avoird
Breda
48:49
156
Gerard van de Houdt
Breda
48:51
157
Jan Flipse
Breda
48:52
158
Maikel Reniers
Zevenbergen
48:54
159
Jan van Hooydonk
Rijsbergen
49:05
160
Mark Rademacher
Breda
49:14
161
Robert Versteeg
Breda
49:16
162
Ward de Vries
Breda
49:18
163
Bert Franken
Breda
49:23
164
Milco Gertenbout
Breda
49:24
165
Frans Jaspers
Dordrecht
49:26
166
Edo van der Post
Zevenbergen
49:28
167
Toine Dingemans
Breda
49:29
168
Dick Bronsgeest
Prinsenbeek
49:32
169
Carlo Cammaart
Breda
49:36
170
Walter van Steen
Breda
49:36
171
Cees Sins
Oosterhout Nb
49:38
172
Willem Wagenaars
Breda
49:40
173
Leo de Jonge
Breda
49:43
174
Pierre van de Goorberg
Bavel
49:48
175
Carlo Blom
Terheijden
49:48
176
Frank van Beugen
Zundert
49:51
177
JL Verschuren
Breda
49:57
178
Wijnand Sulkens
Dinteloord
49:57
179
Michiel vd Broek
Breda
49:58
180
Ton Stolk
Breda
49:59
181
Jaap Verhagen
Lage Zwaluwe
50:00
182
Robert Sluyter
Klundert
50:01
183
Piet van der Corput
Prinsenbeek
50:01
184
Joep Simmelink
Breda
50:05
185
CG Van Bemmel
Dordrecht
50:07
186
Marno Dingenouts
Breda
50:11
187
Ivao vd Vlis
Hillegom
50:13
188
Bart van Veen
Terheijden
50:14
189
Nico Koevoets
Breda
50:14
190
Harry Thijssen
Breda
50:17
191
Rob Schluter
Breda
50:22
192
Louis vd Horst
Breda
50:23
193
Harm Withag
Breda
50:24
194
Wiek Noldus
Breda
50:24
195
Ad vd Korput
Prinsenbeek
50:30
196
Rauf Tekin
Breda
50:32
197
Robert Giezenaar
Breda
50:34
198
P van Schouwen
Terheijden
50:36
199
Bert-Jan Bax
Amsterdam
50:36
200
Marc Hulleman
Breda
50:38
201
Hans Nederveen
Breda
50:40
202
Ad Wolbert
Bavel
50:44
203
Harry vd Muysenberg
Breda
50:45
204
Bert Jan Bax
Amsterdam
50:46
205
Erik Waatjes
Amsterdam
50:46
206
Johan Peeters
Sprundel
50:47
207
Joep Trommelen
Breda
50:50
208
Carl Mureau
Breda
50:52
209
Henk Oprel
Breda
50:53
210
Jim Bruel
Breda
50:54
211
Cyrille Verdurmen
Breda
51:03
212
Ed Suter
Breda
51:12
213
Jeroen Schortmeijer
Breda
51:13
214
Mischa Luykenaar
Breda
51:14
215
Bart Huyps
Etten-Leur
51:19
216
Ernst van Elsacker
Breda
51:22
217
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
51:23
218
Leslo Wanders
Breda
51:25
219
Ardie Hagoort
Breda
51:25
220
Mark Roovers
Prinsenbeek
51:27
221
Gerard Hoosemans
Breda
51:28
222
Jan Kwisthout
Prinsenbeek
51:28
223
Dirk Schots
Dordrecht
51:32
224
Scheffers
Breda
51:35
225
Theo Broekhoff
Etten-Leur
51:38
226
Ruben Verkroost
Zeist
51:38
227
Richard van der Horst
Standdaarbuiten
51:39
228
Bregt Stevens
Breda
51:39
229
Justen Bosman
Breda
51:42
230
Henk van Gurp
Etten-Leur
51:45
231
Sven Heddes
Breda
51:48
232
Jef Buynsters
Etten-Leur
52:06
233
C Molenaar
Breda
52:13
234
Henk van den Biggelaar
Breda
52:22
235
Cees Wijne
Breda
52:25
236
Ruud Struijs
Oosterhout Nb
52:28
237
Henk Vonsee
Teteringen
52:30
238
Frans Smet
Breda
52:33
239
Ard-Jan Moerdijk
Breda
52:36
240
Jose Gommers
Breda
52:40
241
Robert de Vries
Delft
52:44
242
Cor Hoekman
Prinsenbeek
52:45
243
Ed Oud
Breda
52:48
244
Ad Simons
Hooge Zwaluwe
52:49
245
Henk Jansen
Ulvenhout
52:49
246
Richard van der Mast
Roosendaal
52:50
247
Erwin Brouwers
Nispen
52:55
248
Johan Sengers
Breda
52:58
249
Nils Garama
Dordrecht
53:00
250
Clins Schots
Dordrecht
53:00
251
John Kentens
Sprundel
53:03
252
Dio van Gils
Prinsenbeek
53:05
253
Pieter van Ochten
Barendrecht
53:07
254
Andre Rits
Etten-Leur
53:10
255
Rene Baremans
Rijsbergen
53:11
256
Bertram Jongeneelen
Etten-Leur
53:11
257
Patrick Kock
Bergen op Zoom
53:17
258
Hans Braat
Breda
53:20
259
Ad Nooten
Breda
53:23
260
Stefan de Wit
Breda
53:27
261
Walter van Oosterhout
Breda
53:36
262
Corne Selder
Oosterhout Nb
53:38
263
Rob van der Klaauw
Breda
53:38
264
Walther van Steen
Teteringen
53:46
265
Laurens Verheggen
Breda
53:49
266
Wim van de Bergen
Breda
53:50
267
Bert Baar
Breda
53:50
268
Mark vd Waarsenburg
Breda
53:51
269
Ad de Hoon
Goirle
53:54
270
Ad Nooijen
Rijen
53:54
271
Sjef Jongeneelen
Etten-Leur
53:57
272
Henk Rennen
Oosterhout Nb
54:05
273
Youssef Mohammed Hosse
Breda
54:09
274
Philip Bos
Breda
54:17
275
Mark Kolen
Eindhoven
54:22
276
Bob Gouka
Oosterhout Nb
54:22
277
Dorus Lamet
Breda
54:27
278
Nico Naalden
Breda
54:28
279
Bart Poppelaan
Breda
54:28
280
Ad Struys
Breda
54:30
281
Jan C Wouters
Breda
54:30
282
Jos Dierckxsens
Breda
54:31
283
Danker Smallegange
Oud Gastel
54:34
284
Rick de Leeuw
Oosterhout Nb
54:35
285
Rene Boeren
Prinsenbeek
54:41
286
Bob Roemer
Breda
54:45
287
Kees Engelen
Sprundel
54:48
288
Banke Marijnissen
Bavel
55:01
289
Dennis Kunst
Barendrecht
55:19
290
Louis vd Waarsenburg
Breda
55:19
291
Piet Oosthoek
Breda
55:27
292
Dick Verhoeven
Breda
55:37
293
Adje Jochems
Etten-Leur
55:46
294
Con Arnouts
Etten-Leur
55:46
295
Anton Peters
Breda
55:46
296
Harry Koopmann
Breda
55:46
297
Gerard de Louw
Waalwijk
55:47
298
Glenn van Dongen
Breda
55:48
299
Hans van Hooff
Breda
55:55
300
Leandor Jonkers
Breda
55:59
301
Coen Terlouw
Dordrecht
56:13
302
Henk van Bennekum
Oosterhout Nb
56:19
303
Martin Haas
Breda
56:29
304
Ad Dekker
Breda
56:32
305
Karel van de Wiel
Breda
56:34
306
L de Ruyter
Breda
56:44
307
Nick Verstraten
Breda
56:46
308
Leon Krijnen
Breda
56:58
309
Richard Verstraeten
Breda
57:03
310
Kees Siemons
Etten-Leur
57:17
311
Rob vd Smitte
Breda
57:20
312
Gert Postelmans
Breda
57:29
313
Han Romijn
Breda
57:32
314
Henk van de Corput
Breda
57:32
315
Piet Verhulst
Bavel
57:37
316
Johan Roovers
Bavel
57:38
317
Arnoud de Graauw
Breda
57:45
318
Raymon Nuyten
Breda
57:46
319
Theo Weterings
Dorst
57:55
320
Jan van Bragt
Boxtel
58:03
321
Andries vd Vegt
Breda
58:09
322
Roy ter Hoeve
Breda
58:12
323
Frank Gunneweg
Alkmaar
58:35
324
Peter van Waas
Breda
58:53
325
Hans Kampers
Breda
58:56
326
Frank van Merrienboer
Breda
58:57
327
Herman Wolswijk
Breda
58:58
328
Hans Nuyten
Breda
59:01
329
D Bindels
Breda
59:13
330
One de Vries
Breda
59:14
331
Ed Droog
Breda
59:19
332
Rene de Maagt
Sint Jansteen
59:24
333
Jos van Moorsel
Breda
59:27
334
Rob Krom
Breda
59:34
335
Jan Jansen
Breda
59:38
336
Rubrecht Zaat
Tilburg
59:40
337
Jan Bakx
Etten-Leur
59:45
338
Corne Kommeren
Breda
59:55
339
Vincent Kuyvenhoven
Breda
59:57
340
Ronald ERix
Oosterhout Nb
59:58
341
Jacques Blommerde
Breda
1:00:01
342
Jan Bogaard
Breda
1:00:05
343
Cees Coenen
Breda
1:00:12
344
Jorg Bremer
Breda
1:00:20
345
Frans van der JVelden
Breda
1:00:28
346
Theo Oomen
Prinsenbeek
1:00:41
347
Kees de Gouw
Prinsenbeek
1:00:53
348
Robbert Schuybroek
Etten-Leur
1:00:56
349
Ton Schuybroek
Etten-Leur
1:00:56
350
Ron Meeuwis
Oosterhout
1:01:16
351
John van Kaam
Breda
1:01:33
352
Piet Walgaard
Breda
1:01:33
353
A Vermeeren
Breda
1:01:45
354
Sjef Embregts
Breda
1:01:46
355
Erik Hofman
Breda
1:02:49
356
Frank Veeke
Breda
1:03:26
357
F van Blerk
Breda
1:03:35
358
Iwan van Dijk
Roosendaal
1:03:36
359
Arie Huisman
Breda
1:03:52
360
Hans van Dijk
Breda
1:04:21
361
Ad Broekaard
Terheijden
1:04:34
362
Gerard Ketel
Etten-Leur
1:05:53
363
Jack Dekkers
Breda
1:06:03
364
Egbert Loonen
Breda
1:06:05
365
Jan Rombouts
Etten-Leur
1:08:07
366
Nico van den Dolder
Breda
1:10:00
367
Theo Wennekes
Etten-Leur
1:12:10
D REC, BTS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rahel Bellinga
Arnhem
41:53
2
Marjolein van de Dieps
Made
42:46
3
Elies van Sliedregt
Breda
45:32
4
Mieke vd Horst
Breda
45:48
5
Angel de Maagt
Breda
45:50
6
Margriet van Vliet
Teteringen
45:56
7
Ellen Verheijen
Breda
46:00
8
Centia Guit
Breda
46:24
9
Joke Broekhoff
Etten-Leur
46:52
10
Anja van Gils
Etten-Leur
47:08
11
Claudia Winnemuller
Etten-Leur
47:14
12
Rian Jonkers
Breda
47:40
13
Tanja Lensvelt
Dussen
48:12
14
Els van 't Klooster
Breda
48:45
15
Sandra van Ligten
Breda
49:02
16
Jeanne Jacobs
Dongen
49:10
17
Tamara Rooimans
Breda
49:39
18
Els Voermans
Schiedam
49:43
19
Yvonne Eskes
Breda
50:11
20
Jose van den Goorbergh
Breda
50:31
21
Judith Geerts
Prinsenbeek
50:45
22
Astrid Muys
Breda
50:48
23
Kitty Winnemuller
Etten-Leur
50:55
24
Jacqueline Meijer
Etten-Leur
51:00
25
A van Gastel
Almkerk
51:16
26
Ria Klaassen
Rijen
51:26
27
Marion Claas
Breda
51:36
28
Anke Habraken
Breda
51:44
29
Karin Bonhof
Breda
51:45
30
Irma Strous
Breda
51:46
31
Cislein van Heeswijk
Rijen
51:51
32
Patricia Spruit
Bergschenhoek
52:01
33
Petra van Hooijdonk
Oosterhout Nb
52:01
34
Netty Mol
Etten-Leur
52:04
35
Liesbeth Broeders
Sprundel
52:17
36
Petra Roemer
Breda
52:32
37
Corry Rens
Sprundel
52:35
38
Annette Bastiaansen
Breda
52:39
39
Thea Klapwijk
Breda
52:47
40
Petra van Dongen
Hooge Zwaluwe
52:48
41
Dimmy Broos
Etten-Leur
53:01
42
Els van Exsel
Prinsenbeek
53:09
43
Elly van Helmond
Prinsenbeek
53:13
44
Nancy Suikerbuik
Bergen op Zoom
53:17
45
Jeannette vd Linden
Prinsenbeek
53:18
46
Ria Daamen
Zundert
53:18
47
Marie-Jose Embregts
Dongen
53:26
48
Ria Verdaasdonk
Dongen
53:29
49
Adrienne Smits
Zundert
53:31
50
Sanne Copal
Breda
53:32
51
Marieke Akkermans
Teteringen
53:33
52
Elly Labee
Rijen
53:34
53
Marja de Heer
Etten-Leur
53:39
54
Lia Jacobs
Rijsbergen
53:41
55
Jose vd Waarsenburg
Breda
53:52
56
Annemarie Geerts
Oosterhout Nb
54:04
57
Anja van Leeuwen
Breda
54:12
58
Marie-Jose Poppelaars
Ulvenhout
54:56
59
Liesbeth den Hollander
Breda
55:14
60
Anneke van Dixhoorn
Breda
55:20
61
Wilma Rijken
Breda
55:21
62
Ria Stuijfmeel
Prinsenbeek
55:32
63
Ricky van der Lippe
Waalwijk
55:47
64
Michelene Heezen
Zevenbergen
55:49
65
Lilian Kuijstermans
Breda
55:49
66
Els Scheepers
Breda
55:52
67
Marion Stapel
Breda
55:56
68
Regina van Bennekum
Oosterhout Nb
56:15
69
Elma Ripmeester
Zevenbergen
56:16
70
Claudia Horsten
Zevenbergen
56:18
71
Thea Verhoef
Zevenbergen
56:19
72
Karin Broeders
Breda
56:20
73
Jessica van Kerkhoven
Breda
56:30
74
Marianne v Dongen-Prin
Bavel
56:50
75
Annelies van der Sande
Wagenberg
57:18
76
Tonny Wennekes
Etten-Leur
57:19
77
Myriam Mulder
Zevenbergen
57:24
78
Wilma Romijn
Breda
57:27
79
Mariska Bervoets
Breda
57:35
80
Mirjam Zevenbergen
Zevenbergen
57:58
81
Jelke van Gennep
Breda
58:10
82
Jelke Matte
Breda
58:20
83
Diana van der Pas-Faes
Ulvenhout
58:33
84
Marina Rijken
Breda
58:35
85
Yolanda van Straten
's-Gravenhage
58:40
86
Maiken van 't Veer
Breda
58:40
87
Ella Bastiaansen
Etten-Leur
58:50
88
Sasja Aleksic
Breda
59:00
89
Monica Slijkhuis
Dordrecht
59:19
90
Rita Dubbeld
Dordrecht
59:21
91
Tamara Duurinck
Breda
59:30
92
Ineke de Regt
Etten-Leur
59:37
93
Resy vd Beemt
Etten-Leur
59:43
94
Joke Gabriels
Breda
59:43
95
Dieneke Bakx
Etten-Leur
59:45
96
Tessie van Eil
Breda
1:00:14
97
Chantal Verduijn
Terheijden
1:00:17
98
M van Gils
Breda
1:00:23
99
Erica van Gorp
Dongen
1:00:28
100
Jooze van de Looy
Breda
1:00:50
101
Marie Smits
Breda
1:01:01
102
Bep Havermans
Breda
1:01:19
103
Nanny Andriessen
Zevenbergen
1:01:43
104
Sanne Laurijssen
Breda
1:01:46
105
Maryse van Dijk
Breda
1:03:06
106
Els Schuurmans
Etten-Leur
1:03:17
107
Jeanet Notten
Breda
1:03:52
108
Marlein Verhulst
Breda
1:04:06
109
Laula van Bekkum
Breda
1:04:10
110
Margo Coenen
Breda
1:04:12
111
Antje Lischke-Weis
Breda
1:04:14
112
Lisette Copal
Breda
1:04:16
113
Gemma van Meersbergen
Breda
1:04:18
114
Marion Cockx
Achtmaal
1:04:38
115
Ivonne Sluyter
Klundert
1:04:39
116
Elly vd Beemt
Prinsenbeek
1:05:03
117
Edith Jansen
Breda
1:05:11
118
Marie-Louise Ruben
Stitswerd
1:05:15
119
Gonny Jager
Etten-Leur
1:05:53
120
Diana Wong-Si-Kwi
Etten-Leur
1:06:17
121
Maaike Stoops
Breda
1:09:15
122
Jc Grouwmans
Breda
1:10:10
123
Gerrij Wijne
Teteringen
1:12:57
H SEN, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Musembi N'Diso
Kenia
43:46
2
Onesphore N'Kumzimana
Burundi
44:48
3
Hans Janssens
BelgiŽ
44:49
4
Simon Kiilu
Mechelen
44:53
5
Stefan vd Broek
BelgiŽ
44:57
6
Robert Cheboror
Kenia
45:17
7
Wim de Keijser
BelgiŽ
45:27
8
Lambert N'Dayikeza
Burundi
45:29
9
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
45:30
10
Oleg Otmakhov
Rusland
47:11
11
William Kipsang
Kenia
47:12
12
Reinier Burgemeester
Parthenon
47:17
13
Huub Maas
THOR
47:22
14
Deny Blom
DJA
53:41
15
Kurt Achten
Hechtel (BEL)
55:18
16
Fred van Rossum
Loopgroep PK
57:23
17
Jos van den Bos
Sprint
57:33
18
Hendrik Smit
Parthenon
59:39
19
Eelco Bleek
Voorne Atletiek
1:03:25
20
Arthur Faessen
Parthenon
1:16:57
H 40, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc vd Hoeven
BelgiŽ
48:34
2
Jan Hendrickx
BelgiŽ
50:35
3
Jos Beyens
BelgiŽ
52:00
4
Erik Bockstael
53:20
5
Harry Broere
Sprint
54:28
6
Eric Kandel
Hercules
57:42
7
Gerjan Diepstraten
Atledo
59:14
8
Kees Verplanke
Sprint
1:00:41
9
Marcel Cools
Sprint
1:00:49
10
Huub Frijters
Veteranen Nederland
1:00:56
11
Laurens Beks
Sprint
1:01:14
12
Harry van Velthoven
Scorpio
1:02:51
13
Henk Garama
Parthenon
1:04:04
14
Ad van Vugt
Sprint
1:05:13
15
Gerard Floor
Rotterdam
1:05:40
16
Gerard Stoop
Sprint
1:05:43
17
Vincent van der Weiden
Veteranen Nederland
1:06:34
18
Hans de Jong
Veteranen Nederland
1:07:43
19
Cees van Opstal
DJA
1:08:56
20
Henny Wijnands
Veteranen Nederland
1:11:43
H 50, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjef Somers
BelgiŽ
53:58
2
Roel Timmers
Veteranen Nederland
55:11
3
Arne Evers
Veteranen Nederland
56:24
4
Gerard Joosten
ACW '66
56:38
5
Peter de Jongh
Sprint
57:32
6
Dick Recoubt
Hercules
59:42
7
Drť Brosens
Gloria
1:00:03
8
Ben Hermeler
Sprint
1:00:56
9
Jos van Velthoven
Scorpio
1:02:44
10
Ko van Kuijk
Sprint
1:03:19
11
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
1:04:30
12
Andrť Aarts
Scorpio
1:04:36
13
Chris Strous
Sprint
1:05:31
14
Ad Laming
Scorpio
1:07:05
15
Ad Nous
Sprint
1:08:00
16
Bart Herrijgers
Sprint
1:08:45
17
Henk Walvoort
Sprint
1:08:46
18
Rien Peeters
Sprint
1:12:47
H 60, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:00:41
2
Eddy Thelen
Prins Hendrik
1:01:25
3
Harry Francken
Scorpio
1:07:08
4
Wim Deenen
Achil '87
1:14:01
5
G Broeders
Veteranen Nederland
1:16:27
D SEN, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beate Rakonczai
Hongarije
51:05
2
Nadja Wijenberg
51:13
3
Anja Smolders
BelgiŽ
52:02
4
Kim Offergeld
BelgiŽ
52:47
5
Sonja Deckers
BelgiŽ
55:17
6
Wigdis Frijters
Roosendaal
1:27:48
D 35, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce Evers
Veteranen Nederland
1:05:20
2
Leny Rockx
Sprint
1:07:02
3
Marjolein Bruinhof
Sprint
1:11:01
4
Yvonne Stoop
Sprint
1:12:27
5
Elly van Leeuwen
Sprint
1:15:10
6
B Broeders
Veteranen Nederland
1:16:27
H REC, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Vermonden
Breda
55:31
2
Anton Janssen
Breda
56:11
3
Jan Schreuder
Breda
57:26
4
Henk Bruijns
Bavel
57:56
5
Wim van Benthum
Made
58:03
6
Hans Mies
Berg en Dal
59:09
7
Marco Bogers
Ossendrecht
59:13
8
Jacques van Kleef
's-Gravenhage
59:44
9
Loek Lips
Breda
1:01:24
10
Leobert van de Wielen
Bergen op Zoom
1:02:11
11
Paul Honing
Breda
1:02:27
12
Marcel Hermanns
Breda
1:02:34
13
Peter Driessen
Ulvenhout
1:02:54
14
Wim de Leeuw
Teteringen
1:03:01
15
Henk van Pelt
Loon op Zand
1:03:55
16
Cees Biemans
Breda
1:03:55
17
Henk van Heeswijk
Breda
1:04:00
18
Andre Leeuwis
Papendrecht
1:04:01
19
Ed Voeten
Breda
1:04:12
20
Hans van Zelst
Kaatsheuvel
1:04:34
21
Pascal van Bentem
Prinsenbeek
1:04:50
22
Martijn Roovers
's-Hertogenbosch
1:04:53
23
John van Weerd
Breda
1:05:10
24
Kees Wouters
Breda
1:05:14
25
Ad Damen
Oosterhout Nb
1:05:26
26
Peter vd Staak
Tilburg
1:05:35
27
Kees Koenraads
Breda
1:05:37
28
Jack Rens
Baarle Nassau
1:06:32
29
Ad Voermans
Terheijden
1:06:52
30
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:07:11
31
Koos van Gils
Breda
1:07:41
32
Bram Keller
Breda
1:07:48
33
Toine Dingemans
Breda
1:08:12
34
Toine Machielsen
Breda
1:08:21
35
Rudi Buuron
Breda
1:08:33
36
Kees Peemen
Prinsenbeek
1:08:36
37
Arnoud van Dorst
Breda
1:08:39
38
Fer Bensist
Breda
1:08:51
39
Daf Dubbelman
Amsterdam
1:09:11
40
Guillaume Ernst
Breda
1:09:16
41
John Rijken
Breda
1:09:39
42
Alex Lambregts
Breda
1:09:47
43
Kees Koevoets
Breda
1:09:53
44
Boetje Pattirane
Breda
1:10:02
45
Koos van de Rijken
Breda
1:10:10
46
Jos Barink
Tilburg
1:10:20
47
Martijn Aardema
's-Hertogenbosch
1:10:24
48
Jack Stuifmeel
Prinsenbeek
1:10:34
49
Peter Moerkens
Breda
1:10:35
50
Ad Goos
Breda
1:10:37
51
Ruud Voorvaart
Breda
1:10:57
52
Alphons Cambeen
Breda
1:10:59
53
Joop Plukkel
Breda
1:11:04
54
Willem Groenewoud
Oosterhout Nb
1:11:09
55
Jacob van Kessel
1:11:12
56
Bas Smits
Hank
1:11:29
57
Ronald Hage
Breda
1:11:58
58
Bert Haan
Breda
1:12:03
59
Marcel Mies
Utrecht
1:12:08
60
Don van Gils
Sint Willebrord
1:12:10
61
Frits van Straten
's-Gravenhage
1:12:10
62
Peter Fluiter
Roosendaal
1:12:15
63
Fokke Ypma
Breda
1:12:18
64
Gerard Radstaat
Lexmond
1:12:18
65
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
1:12:18
66
Michel vd Bersselaar
Breda
1:12:37
67
Rob Linsen
Rijen
1:12:44
68
Clemens van de Rijke
Breda
1:12:51
69
Rien van der AA
Breda
1:12:54
70
Rene Vaandrager
Ulvenhout
1:12:59
71
Erik Post van der Lind
Breda
1:13:02
72
Mark Rotteveel
's-Gravenhage
1:13:09
73
Peter Voesenek
Breda
1:13:20
74
AJ van Buel
Breda
1:13:30
75
Marcel Tjemmes
Breda
1:13:38
76
Ronald Lammers
Breda
1:13:42
77
GAMMA team 1
Breda
1:13:42
78
Jean-Pierre Bouverat
Breda
1:14:09
79
Gerard Neger
Breda
1:14:19
80
Leo van der Sanden
Wagenberg
1:14:37
81
Ben Baars
Poortvliet
1:14:48
82
Jan Vonk
Terheijden
1:15:06
83
Rien van Vugt
Terheijden
1:15:06
84
Martien van Achterberg
Breda
1:15:09
85
Louis de Koning
Breda
1:15:09
86
Piet Stolk
Best
1:15:18
87
Ad Roovers
Terheijden
1:15:24
88
Rob Fraase Storm
Breda
1:15:30
89
Rinus Pijnappels
Helvoirt
1:15:32
90
Michel Frijters
Breda
1:15:55
91
Peter van den Broek
Gilze
1:16:06
92
Rob Segels
Breda
1:16:26
93
Peter van den Heuvel
's-Gravenhage
1:16:33
94
Ad Huijsmans
Breda
1:16:45
95
Reinier van Loo
Bavel
1:16:47
96
Mario Damen
Ulvenhout AC
1:17:05
97
Roeland Pauwels
Breda
1:17:49
98
Wim Zeegers
Breda
1:18:38
99
Peter Kailuhu
Breda
1:18:51
100
Henri van Ravels
Breda
1:18:57
101
Frank Engel
Breda
1:19:28
102
Erik Bielars
Breda
1:19:38
103
Gert Euwijk
Breda
1:20:20
104
Francis Herrijgers
Rijsbergen
1:20:58
105
Frank Holl
Halsteren
1:21:19
106
Johan vd Put
Breda
1:21:36
107
Jan de Groot
Breda
1:21:38
108
Derk Vosselman
Oosterhout Nb
1:21:47
109
Appie van der Kooij
Breda
1:22:50
110
Ed Gijsberts
Dordrecht
1:23:13
111
Rene van der Westen
Breda
1:25:37
112
Frans Dijkgraaf
Breda
1:25:39
113
Gertjan Geusebroek
Leiden
1:25:47
114
Filius
Breda
1:26:02
115
Philip Dalmeijer
Breda
1:26:10
116
Van den Heuvel
Breda
1:27:18
117
Rob van Ham
Ridderkerk
1:28:09
118
Jos Roelofs
Heiloo
1:28:25
119
Jan van Bragt
Boxtel
1:35:59
D REC, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Stolker
Breda
1:11:48
2
Addie Hamers
Terheijden
1:12:29
3
Sacha Vos
Breda
1:12:36
4
Joyce Bogers
Ossendrecht
1:12:40
5
Els Hiel
Breda
1:14:50
6
Maria Janssen
Oosterhout Nb
1:22:49
7
Ellie Oomen
Bavel
1:23:32
8
Willy Verdaas
Bavel
1:23:32
9
Carla Nieman
Oosterhout Nb
1:24:55
10
Maria Bloemsaat
Oosterhout Nb
1:25:14
11
Ria Nous
Breda
1:26:28
12
W Snelders
Breda
1:27:23





Tot Ziens op 4 mei 2003 !
Breda, Stad met Karakter GAMMA B.T.S.
www.uitslagen.nl
05-05-2002 00:00