Uitslagenlijst 1e Dokkum Bonifatiusloop

Dokkum - Zaterdag 16 maart 2002

H 21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rudy van der Lelie
Athlon Loopgroep 2
1:09:28
1:09:27
2
Rudy Sinnema
Athlon Loopgroep 2
1:10:35
1:10:34
3
Willem Faber
Athlon Loopgroep 2
1:10:59
1:10:58
4
Dirk Sijtsma
PAC
1:11:15
1:11:14
5
Rene van Kaam
Lionitas
1:16:16
1:16:15
6
Johnny Nagelhout
Heerenveen
1:16:22
1:16:21
7
Jan Boonstra
Horror
1:17:07
1:17:06
8
Jacob Mook
Aquilo
1:17:28
1:17:27
9
Saco Hemstra
Friesland
1:18:16
1:18:15
10
Hein Keekstra
Horror
1:18:50
1:18:48
11
Auke Postma
Loopgroep Dokkum e.o
1:20:42
1:20:41
12
H Imbens
Friesland
1:20:54
1:20:51
13
Jacob vd Ley
De Boer Aandrijvers
1:21:25
1:21:23
14
Rob Rusthoven
Chemie Delfzijl
1:21:57
1:21:52
15
Freark Kaspersma
Horror
1:22:32
1:22:30
16
Jasper Keizer
Friesland
1:22:39
1:22:36
17
Jelle Postma
Loopgroep Dokkum e.o
1:22:53
1:22:52
18
Karst Anema
Friesland
1:23:52
1:23:50
19
Koen Kiestra
Friesland
1:24:06
1:24:03
20
Hielke Schaper
De Boer Aandrijvers
1:25:03
1:24:59
21
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum e.o
1:25:41
1:25:37
22
Henk Pater
Aquilo
1:25:58
1:25:56
23
Jan Brouwer
Chemie Delfzijl
1:28:08
1:28:04
24
Arie Smedinga
Friesland
1:28:16
1:28:14
25
Klaas Keizer
Friesland
1:28:43
1:28:40
26
Harry Dusseljee
Aquilo
1:30:44
1:30:41
27
Roelof Elzinga
Loopgroep Dokkum e.o
1:31:02
1:30:53
28
Bert Bolhuis
Loopgroep Bedum
1:31:54
1:31:51
29
Gerrie Boersma
Friesland
1:32:21
1:32:14
30
Duco Zijlstra
Friesland
1:32:28
1:32:26
31
Geert Sierd van der Ze
Friesland
1:32:40
1:32:38
32
Peter de Vries
Artemis
1:32:55
1:32:54
33
Rolf Gerrits
Loopgroep Bedum
1:32:58
1:32:56
34
Ben Wemmers
Gorredijk
1:33:32
1:33:22
35
Ele Boskma
Friesland
1:33:36
1:33:34
36
Jildert Andringa
De Boer Aandrijvers
1:33:54
1:33:48
37
Laurens Stiekema
Artemis
1:34:23
1:34:17
38
Mink van der Weg
Athlon Loopgroep 1
1:35:04
1:35:01
39
Wil Paping
DSTV ALOHA
1:35:50
1:35:45
40
Theo Boonstra
Loopgroep Dokkum e.o
1:36:20
1:36:17
41
Johan Beintema
Friesland
1:36:27
1:36:24
42
Wieger van Keulen
Friesland
1:37:28
1:37:25
43
Eddy Buisman
Loopgroep Bedum
1:38:00
1:37:58
44
Minne Brouwer
Athlon Loopgroep 1
1:38:16
1:38:11
45
Henk Kamstra
Winsum Gn
1:38:27
1:38:21
46
Jan Doornenbos
Zandlopers
1:39:08
1:38:55
47
martin den heyer
Heerenveen
1:40:08
1:39:58
48
Jacob Dijkstra
Friesland
1:40:15
1:40:06
49
Wietze Jonker
Athlon Loopgroep 1
1:40:29
1:40:24
50
Jelle Nutma
Surhuisterveen
1:40:31
1:40:23
51
Hans Willems
Leeuwarder Courant
1:40:34
1:40:21
52
Wiegen Riemersma
Friesland
1:41:50
1:41:42
53
Klaas Glas
LSV Invictus
1:41:57
1:41:51
54
Louke Berretty
Heerenveen
1:42:10
1:42:00
55
Fokko Bosker
Leeuwarder Courant
1:43:03
1:42:52
56
Aad van der Windt
Friesland
1:43:22
1:43:13
57
Rommert Glazema
Loopgroep Dokkum
1:43:35
1:43:22
58
Durk Holwerda
Zandlopers
1:43:35
1:43:22
59
P Wetsema
Veendam
1:43:50
1:43:38
60
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
1:43:56
1:43:45
61
Klaas van der Kooij
Loopgroep Dokkum e.o
1:44:12
1:43:59
62
Jan Wiltjer
Fivelstreek
1:44:14
1:44:08
63
Meindert Dijk
Tietjerk
1:44:24
1:44:20
64
Jan Rietberg
Loopgroep Dokkum e.o
1:44:30
1:36:40
65
Aad van der Brug
Friesland
1:44:33
1:44:28
66
Jur Wieringa
Chemie Delfzijl
1:44:51
1:44:46
67
Tertius Middeldorp
Arnhem
1:44:56
1:44:47
68
Steven Rutgers
Artemis 2
1:44:59
1:44:52
69
Rijk van Elteren
Leeuwarden
1:45:03
1:44:56
70
Jan van der Wal
Friesland 1
1:45:26
1:45:18
71
Jan Kalsbeek
Friesland 1
1:45:27
1:45:20
72
Sanvopo
Athlon Loopgroep Hee
1:45:33
1:45:17
73
Rinze Kootstra
Friesland
1:46:53
1:46:42
74
Tabo vd Veen
Artemis 1
1:46:55
1:46:45
75
Mark Stuijt
Zandlopers
1:47:01
1:46:48
76
Jan Bult
LSV Invictus
1:47:14
1:47:08
77
Jan van der Hoek
Friesland 1
1:47:28
1:47:20
78
Dirk Gros
Loopgroep Dokkum e.o
1:47:47
1:47:39
79
Jan Lindeboom
Lionitas
1:48:25
1:48:18
80
Nico Witteveen
Loopgroep Dokkum e.o
1:48:32
1:48:23
81
Henk van der Land
De Boer Aandrijvers
1:48:33
1:48:28
82
Loek Mensinga
Zuidhorn
1:49:01
1:48:51
83
Bauke Fennema
Friesland
1:50:21
1:50:16
84
Henk Veenstra
Noordscheschut9
1:50:48
1:50:39
85
Pieter Cremer
Friesland
1:51:37
1:51:22
86
Gerbrant Westra
Kollum
1:54:05
1:53:52
87
Harry vd Poel
Artemis 1
1:57:35
1:57:24
88
Jan de Graaf
Artemis 3
1:59:39
1:59:31
89
Rob Steyger
Veteranen Nederland
1:59:43
1:59:31
90
Johan Staal
Artemis 1
2:03:07
2:02:58
91
Thony van der Veen
Loopgroep Dokkum
2:04:46
2:04:33
92
Dick Bergsma
Kollum
2:05:32
2:05:18
D 21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
I van Schaick
Lionitas
1:33:26
1:33:21
2
Cobie Heida
Friesland
1:39:55
1:39:49
3
Willy Heidinga
Lionitas
1:40:33
1:40:29
4
Marjolein Tiemens Huls
Fit
1:43:39
1:43:25
5
Gonny Houtman
Artemis 2
1:45:01
1:44:54
6
Thea van der Meulen
Loopgroep Dokkum
1:45:27
1:45:13
7
Jeltsje van der Wal
Lionitas
1:45:48
1:45:44
8
Ria van der Schoot
Lionitas
1:55:51
1:55:47
9
Ineke Scheffer
Leens
1:59:43
1:59:36
10
Marianne Biemans
Artemis 4
2:01:11
2:00:59
11
Rixt Langeveld
Artemis 4
2:01:22
2:01:10
12
Reinilde Hacquebord
Artemis 3
2:05:47
2:05:40
13
Alie Hoek
Artemis 4
2:05:50
2:05:39
H 7, 7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Hamerlink
Ciko '66
24:55
24:54
2
Gerrit Visser
Loopgroep Dokkum e.o
25:07
25:04
3
Jelmer Sietzema
Eestrum
28:00
27:58
4
Elmer de Wit
Leeuwarden
29:18
29:13
5
Marten de Vries
Dokkum
29:23
29:12
6
Jan Zwerver
Leeuwarder Courant
32:39
32:26
7
Kor Bron
Dokkum
33:07
32:56
8
Jimte Osinga
Dokkum
35:28
35:19
9
Peter Pranger
Dokkum
35:28
35:19
10
Gerard Rietdijk
Leeuwarder Courant
37:27
37:17
11
Dennis Veenker
Lionitas
45:58
45:42
12
Wijbren Visser
Friesland
58:06
58:02
D 7, 7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tiny Wouda
Loopgroep Dokkum e.o
33:05
32:52
2
Coba Wouda
Kollum
38:26
38:11
3
Marja Postma
Zuidhorn
38:49
38:34
4
E. Pijper Scholtens
Dokkum
39:38
39:24
5
Edens Zijlstra
Friesland
39:39
39:30
6
Nanette Caviet
Friesland
41:32
41:26
7
T Wetsema
Veendam
44:35
44:23
8
Ingrid Kooistra
Dokkum
45:44
45:33
9
Akky Nienhuis
Dokkum
45:45
45:34
10
Lily Braaksma
Weerselo
47:59
47:48
H 14, 14 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roskam
Horror
53:34
53:30
2
Anne Tjepkema
Friesland
56:28
56:26
3
Ronald Zuidema
Appingedam
1:00:19
1:00:09
4
Arnold Wiegersma
Dokkum
1:00:36
1:00:33
5
Benn Hoekman
Impala
1:03:43
1:03:37
6
Jeffery Robbers
Leeuwarden
1:06:38
1:06:32
7
Henk Gaasendam
Kollum
1:07:00
1:06:45
8
Koos Jacobsen
Oosthem
1:07:18
1:07:08
9
Eddy Kooistra
Dokkum
1:08:32
1:08:21
10
Jelte de Jager
Loopgroep Dokkum e.o
1:09:29
1:09:16
11
Herman Geritz
Harlingen
1:09:59
1:09:46
12
Chris Fahner
Lionitas
1:10:29
1:10:22
13
Thijs van Dijk
Dokkum
1:11:43
1:11:36
14
Gosse Koopmans
Dokkum
1:12:46
1:12:32
15
Jan Panhuis
De Boer Aandrijvers
1:12:52
1:12:47
16
Doeke Ringnalda
Oenkerk
1:14:21
1:14:11
17
Jenne Postma
Zuidhorn
1:14:27
1:14:12
18
Speelman
Siddeburen
1:15:18
1:15:05
19
Klaas Duits
Horror
1:16:14
1:16:08
20
Jacob van der Wal
Leeuwarder Courant
1:16:27
1:16:19
21
Jan Iedema
Friesland
1:16:40
1:16:32
22
Ger Bosklopper
Leeuwarder Courant
1:18:55
1:18:38
23
Frits de Jager
Friesland
1:20:06
1:19:52
24
Egbert Geertsma
Groningen
1:21:21
1:21:08
25
Robert vd Woestijne
Leeuwarder Courant
1:23:00
1:22:44
26
Dick van der Plas
Kollum
1:25:24
1:25:10
D 14, 14 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Stuivenberg
Friesland
1:12:25
1:12:16
2
Marja Gaasendam
Kollum
1:25:39
1:25:24
www.uitslagen.nl
16-03-2002 00:00