Uitslagenlijst Dinkelloop 2 (TCC-cross)

Losser - Zondag 16 december 2001

M50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Schootman
ASV
39:08
2
Jose Orvalho
TION
41:54
3
Jan Wessels
Goor '75
42:05
4
Henk Knol
Avanti-Wilskracht
42:51
5
Herman Ten Broeke
Iphitos
43:57
6
Benno Braamhaar
AV Rijssen
44:51
7
Hans Holle
Iphitos
46:25
8
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
47:25
9
Jan Meyer
AV Haaksbergen
47:33
10
Jan van der Zande
LAAC Twente
53:24
M40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Rawee
Amersfoort
38:18
2
Jose Driussi
bad bentheim
39:28
3
Marcel Vlutters
LAAC Twente
40:13
4
Harry uit het Broek
LAAC Twente
40:26
5
Gerrit jan van Alst
LAAC Twente
41:15
6
Leo Marissink
AV Holten
41:36
7
Jan Lammers
AV Haaksbergen
42:14
8
Hans Punt
LAAC Twente
42:20
9
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
42:52
10
Paul de Ruig
TION
43:21
11
Clemens Volker
Iphitos
43:44
12
Alphons Luttikholt
AV Haaksbergen
43:56
13
Gerhard Visschedijk
Iphitos
43:58
14
Dick Nijland
Rijssen
44:07
15
De Ruig
TION
44:10
16
Henk Jan Baltink
AV Haaksbergen
46:31
17
Harry Weegerink
AV Haaksbergen
49:02
18
Vrinte
Iphitos
49:17
19
Frans Nijhuis
Iphitos
49:56
20
Wim Klein Poelhuis
LAAC Twente
53:05
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remi de Olde
SISU
37:09
2
Marcel Fekkers
Kronos
37:27
3
Van Der Voet
TION
39:18
4
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
39:44
5
Arie Froberg
TION
41:00
6
Erwin de Kovel
TION
41:10
7
Van Ende
Avanti-Wilskracht
41:33
8
Riekus Lensen
Iphitos
41:51
9
Detmar Roessink
TION
42:49
10
Emiel Dijkstra
Kronos
43:39
11
Gerwin te Velthuis
Enschede
44:36
12
Luciel Guikema
SISU
47:32
13
Rene Heerink
Iphitos
47:38
14
Ten Bos
Avanti-Wilskracht
48:13
15
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
49:00
MTRIM, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Oude Elferink
Denekamp
37:51
2
Adrie van Masbergen
Enschede
40:51
3
Han Schaap
Mill
41:23
4
Tom Tihatten
Enschede
42:37
5
Werner Bult
Nordhorn
42:40
6
Henri Mulder
Losser
43:04
7
Jan Nijmeyer
Losser
43:48
8
Hans Hilhorst
Borne
44:54
9
Rene Dubbelink
Enschede
44:55
10
Ton Lammerts
Oldenzaal
45:22
11
Jan Schuitemaker
Emmen
45:41
12
Bennie Vischedijk
De Lutte
48:06
13
Paul Slot
Lonneker
48:45
14
Detlef Nausser
Nordhorn
48:50
15
Peter Muntel
Lonneker
48:56
16
Rob Mentink
Hengelo
49:40
17
Frans Berndsen
Overdinkel
49:47
18
Dick Zeedijk
Hengelo
50:10
19
Martie Meester
Enschede
51:14
20
Hen Bolk
Losser
51:20
21
Jan Versluis
Oldenzaal
51:40
22
Peter Kamps
Oldenzaal
52:07
23
Henk Berghout
52:56
24
Stefan Hoeymans
Overdinkel
53:01
25
Ewold Jager
Oldenzaal
53:02
26
Nico Bos
Losser
53:16
27
Bob Doornweerd
Eibergen
53:21
28
Jan Polhuis
Oldenzaal
53:29
29
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
56:01
30
Lubberink
Haaksbergen
56:02
31
Gerard Bolte
Enschede
56:09
32
Van Ek
Enschede
56:19
33
Arie Bull
Enschede
56:20
34
Wout Broer
Hengelo
58:43
35
Bert Alfrink
Glane
1:00:27
36
Van Lith
Hengelo
1:00:57
37
Ten Voorde
Borne
1:01:20
38
Jules van Straaten
Almelo
1:02:51
VTRIM, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Luttinkhuis
Losser
51:18
2
Anny Vaneker
Losser
52:08
3
Herma Klein Poelhuis
Buurse
54:06
4
Annelore Rorink
Enschede
56:33
5
M Scholtens Muller
Glanerbrug
1:09:04
V35, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davina Klara
LAAC Twente
22:21
2
Margo Heerink
Iphitos
24:55
3
Vat ten Cate
Marathon Pim Mulier
25:15
4
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
26:20
5
Karin de Vries
Marathon Pim Mulier
26:43
6
Marjanne Varenhorst
Iphitos
26:56
7
Jose de Vries
Iphitos
29:10
8
E Keur
Iphitos
29:11
9
Fini Vollenbroek
Iphitos
29:36
10
Elly Benscheidt
Iphitos
29:55
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Verwijs
Kronos
22:53
2
Marije Engels
Kronos
25:09
MTRIM, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Wullink
Enschede
19:12
2
Theo Weda
Denekamp
19:37
3
Marcel Kleizen
Hengelo
20:18
4
Johny Rower
Enschede
20:22
5
Bart Witmag
Enschede
21:53
6
F Folkner
Enschede
22:44
7
Harmen Vaneker
Losser
23:17
8
Gerrit Bultman
Rauwland 70
23:23
9
Marcel Woerdman
Nijverdal
24:00
10
Bennie Geissler
Losser
24:31
11
Martin Heuker of Hoek
Haaksbergen
24:48
12
Abel Hartmut
Gildehaus
25:21
13
Jan Derking
Enschede
25:35
14
Ronald Meinders
Denekamp
26:17
15
Jan Pieter de Vries
Hengelo
26:43
16
Harleman
Losser
27:39
17
Paul Olde Dubbelink
Denekamp
27:48
18
Koetsier
Holten
28:32
19
Okke van der Maas
Den Haag
29:05
20
Herman De Jong
Almelo
31:35
21
Woertman
oudorp
32:05
VTRIM, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marissink
Holten
25:58
2
Erika Kragt
Bentelo
26:49
3
Marijke van der Veer
Losser
27:27
4
Yvette Olde Hannhoff
Losser
27:41
5
Evelyn Monninkhof
Enschede
29:04
6
Brigitte Oude Kempers
Losser
29:12
7
Giny Wessels
Markelo
30:28
8
Gre Alink
Hengelo
32:07
JC, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Klijzen
Marathon Pim Mulier
9:53
2
Rob Marissink
AV Holten
9:56
3
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
10:27
4
Rene Hillege
SISU
10:28
5
Daan Weegerink
AV Haaksbergen
11:23
6
Ruud Vaneker
Iphitos
11:39
7
Sjoerd Geissler
Iphitos
11:41
8
Chris Doornweerd
ASV
11:58
9
Jasper Heming
ASV
12:11
MTRIM, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Tyman op Smeyers
Losser
9:42
2
Bouwhuis
Overdinkel
13:01
VTRIM, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harriette Withag
Enschede
14:51
MA, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leanne Kruiskamp
SISU
13:19
2
Alexandra Visser
SISU
14:29
JB, 4.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Goor '75
17:21
2
Freek Snijders
SISU
17:40
3
Mark Hammink
SISU
17:44
4
Gijs Marissink
AV Holten
19:13
5
Stijn Vat
Marathon Pim Mulier
20:35
JA, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell Vogel
ASV
24:42
2
Erik Teunissen
AV Haaksbergen
27:48
3
Roel Verwer
AV Haaksbergen
29:16
MD, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
Iphitos
6:04
2
Esther Wittbroek
TION
6:07
3
Loes Wijlens
Iphitos
6:11
4
Madelief Falkman
De Cloese
6:17
5
Eline Vollenbroek
Iphitos
6:26
6
Marije Dangremond
AV Holten
6:44
7
Angie Burer
SISU
7:02
8
Jennifer Bijkert
Iphitos
7:14
9
Marloes Bakker
Iphitos
7:18
10
Sanne Vaneker
Iphitos
7:45
11
Marieke Bouwhuis
Iphitos
8:35
MTRIM, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Nijland
Saasveld
6:28
2
Celvin Pol
Saasveld
7:09
3
Patrick Reinhard
Saasveld
7:14
4
Thomas Schuitemaker
Emmen
7:52
5
Chris Kalter
Haaksbergen
18:20
6
Koen Laarhuis
Haaksbergen
20:27
VTRIM, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joanne Schuitemaker
Emmen
9:13
2
Else de Feboe
Haaksbergen
16:48
JD, 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Pekkeriet
AV Holten
10:09
2
Tjerk Zult
SISU
10:17
3
Ramon Voortman
ASV
10:25
4
Ruben Zwiers
SISU
10:33
5
Maarten Tuiten
SISU
10:46
6
Joost Hazekamp
Iphitos
10:49
7
Mark Vlutters
Iphitos
11:10
8
Hans Wes
Goor '75
11:10
9
Lars Steggink
SISU
11:40
10
Daan Vaneker
Iphitos
11:42
11
Bart Benthuis
AV Haaksbergen
11:49
12
Bart de Vries
Marathon Pim Mulier
11:57
13
Lion van de Pol
SISU
11:57
14
Niek Aveskamp
Losser
12:08
15
Niels Brookhuis
Iphitos
12:20
16
Geert Tuinstra
SISU
12:48
17
Frans Kemna
ASV
13:02
18
Jochem Odink
ASV
13:02
19
Jaro Vos
Iphitos
14:34
MB, 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein van Os
AV Haaksbergen
10:53
2
Els Vogel
AV Haaksbergen
11:17
3
Merlin Vollenbroek
Iphitos
12:27
4
Marieke Smit
Marathon Pim Mulier
12:43
5
Bonnie Nijhof
Marathon Pim Mulier
12:55
MC, 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Wegman
Iphitos
10:29
2
Marike Brinkers
ASV
10:40
3
Jeanell Vollenbroek
Iphitos
11:22
4
Anouk Fischer
Losser
12:06
5
Eline Oppersme
Marathon Pim Mulier
12:38
JPA, 1.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Koerts
ASV
5:06
2
Lesley Rietman
ASV
5:10
3
Jurriƫn Lensen
Iphitos
5:23
4
Branco van Minnen
SISU
5:33
5
Jaap Walsweer
SISU
5:35
6
Florian Benscheidt
Iphitos
5:46
7
Thomas Doesburg
ASV
5:57
8
Roy Kruithof
Iphitos
6:03
9
Wouter Doesburg
ASV
6:09
10
Sjoerd Wester
SISU
6:11
11
Ids Tuinstra
SISU
6:11
12
Sander Vlutters
Iphitos
6:18
13
Bas van Oijen
Iphitos
6:28
14
Redmar Spenkelinck
SISU
6:35
15
Lars Wonnink
ASV
6:40
16
Yvar Hoffstedde
ASV
6:46
17
Rogier Hoebink
SISU
6:58
MPA, 1.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Varenhorst
Iphitos
5:41
2
Marieke Odink
ASV
6:04
3
Merit Struik
ASV
6:40
4
Carien Geissler
Iphitos
7:04
5
Elske Brinkhof
Iphitos
7:18
JPB, 1.1 KM B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luka van de Pol
SISU
6:19
2
Luke Berkemeyer
Marathon Pim Mulier
6:25
3
Joup Wijers
Iphitos
7:07
JPC, 1.1 KM B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Haeringen
AV Haaksbergen
5:52
2
Lars Hesselink
Iphitos
5:58
3
Nadim van Minnen
SISU
5:59
4
Jorrit Nyland
Saasveld
6:43
5
Peter Burer
SISU
6:51
MPB, 1.1 KM B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Pekkeriet
AV Holten
5:48
2
Astrid Varenhorst
Iphitos
6:00
3
Baltink
AV Haaksbergen
6:29
4
Denise Bouwmeester
AV Haaksbergen
6:36
5
Fieke Vat
Marathon Pim Mulier
6:44
MPC, 1.1 KM B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jillian Padberg
Iphitos
7:59
het weer was: Koud rond het vriespunt, maar wel droog en erg
gezellig met onze kerstmannen die rond liepen

uitslagen op: www.av-iphitos.nl en www.uitslagen.com
op site van Iphitos is een link naar TCC classement
met dank aan allen die hebben bijgedragen aan het succes van deze wedstrijd
met bijzondere dank aan onze sponsoren C1000 en Bakkerij Alink
Uitslagen.nl
16-12-2001 19:58