Uitslagenlijst INEOS bergloop

Eijsden - Zondag 16 december 2001

M, T/M 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
SJORS JOOSTEN
AV Heythuysen
4:03
2
GUY DASSEN
EIJSDEN
4:11
3
LOU VAN DER WOEY
MOELINGEN (BEL)
4:12
4
DOLF JUNGBLUD
MOELINGEN (BEL)
4:14
5
CYRIL AARTS
EIJSDEN
4:16
6
LEON WETSELTS
EIJSDEN
5:08
7
MAARTEN VAN BEZOUWEN
EIJSDEN
5:34
8
JOCHEM BERNAARDS
Ineos Eijsden
5:39
9
FALCO HABETS
Maasrunners
5:58
10
SVEN BAMS
Maasrunners
7:44
11
LAURENT BAMS
Maasrunners
7:59
12
PHILIP BAMS
Maasrunners
8:04
13
SERGE MAAS
Maasrunners
8:05
V, T/M 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
AMANDA TOSSINGS
St. Jozefschool
5:06
2
ELINE HENQUET
Voetbalver. Eijsden
5:57
3
DENISE WETSELS
EIJSDEN
6:02
4
ROXANNE AMERICA
Ineos Eijsden
6:08
5
VEERLE BERNAARDS
Ineos Eijsden
6:09
6
BEAU WARNIER
EIJSDEN
6:10
7
SABINE WETSELS
EIJSDEN
6:53
8
AUDREY BAMS
EIJSDEN
8:16
9
JULIE THEUNISSEN
EIJSDEN
8:22
M, 9 T/M 12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
WESLEY VAN DE VEN
AVON
3:19
2
IVO EIJKENBOOM
STB
3:27
3
RAYMOND PITERS
Kimbria
3:38
4
ERIK WEMMERS
MAASTRICHT
3:47
5
LAURENT PUTS
Unitas
3:48
6
JEROEN LEMMENS
Voetbalver. Eijsden
3:50
7
JEU WOLFS
EIJSDEN
3:56
8
LUC DIELEMANS
Kimbria
4:02
9
MARVIN DODEMONT
Voetbalver. Eijsden
4:10
V, 9 T/M 12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
KIMBERLY PETERS
BERG AAN DE MAAS
3:49
2
FABIENNE PUTS
Unitas
3:57
3
CHANTAL WINKELMOLEN
Maasrunners
4:06
4
PATTY MINGELS
EIJSDEN
4:40
5
ELINE BERNAARDS
Ineos Eijsden
4:55
6
JOYCE AMERICA
Ineos Eijsden
5:00
7
KIM PITERS
EIJSDEN
5:10
8
SIMONE AMERICA
Ineos Eijsden
6:23
9
SHARON SCHROEN
Ineos Eijsden
6:32
M, 13 T/M 16 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
RALF STAPS
Caesar
6:56
2
GERARD VISSCHERS
ELSLOO
7:15
3
CLYDE ATOL
EIJSDEN
9:04
M, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
WIEL PETERS
HEERLEN
25:10
2
AART KRUIS
MAASTRCIHT
26:29
3
CARL DE BONT
Caesar
26:33
4
LOUIS DELAHAYE
Caesar
26:37
5
JEFFREY DE GROOT
Caesar
26:48
6
ROBERT WILLEMSEN
MAASTRICHT
26:58
7
LARS VAN DER EERDEN
ECHT
27:17
8
JOHN BERNAARDS
Ineos Eijsden
27:30
9
JEROEN DEKKER
Triathlonver. Weert
27:53
10
REMCO BITTER
MAASBRACHT
28:01
11
RALPH JACOBS
ELSLOO
28:02
12
JOHN BORJANS
STB
28:18
13
HAROLD SMEETS
MEERSSEN
28:53
14
PATRICK HEIJNEN
KLIMMEN
29:01
15
JACKY DRENTH
ECHT
29:09
16
MARTIJN DEKKER
Triathlonver. Weert
29:13
17
PATRIC MACHIELS
Kimbria
29:14
18
PEDRO HUNTJENS
Unitas
29:30
19
RONALD DOLS
STEIN
29:41
20
BOJAN VAN WEERT
Caesar
29:46
21
RON HUYNEN
MESCH
29:52
22
PAUL SMEETS
Caesar
29:53
23
HENRI WIJNEN
STEIN
30:14
24
JOS VAN DER LOO
Caesar
30:26
25
RENE DEKKER
Triathlonver. Sittar
30:40
26
FABIO PORCO
GENK (BEL)
30:53
27
RALF STAPS
Caesar
31:23
28
ROGER CUYPERS
BEEK
31:24
29
THEON KENNIS
MAASTRICHT
31:28
30
JOS BROERS
EIJSDEN
31:42
31
MARCEL DERUS
Caesar
31:43
32
LEON STALS
HAELEN
31:44
33
RAYMOND AUSSEMS
BUNDE
31:58
34
LEON MEEX
KANNE (BEL)
32:21
35
BAS OTTEN
Unitas
32:33
36
HENNIE VAN DER WOEY
MOELINGEN (BEL)
32:39
37
MARIO PENDERS
Ineos Eijsden
32:42
38
RICHARD VAN MILL
Caesar
32:57
39
MARCOEN OOMEN
351
33:06
40
JEAN SCHROEN
Ineos Eijsden
33:22
41
THEO GEILEN
ST JOOST
33:40
42
JEAN LEENDERS
MAASTRICHT
33:59
43
JOS DE GROOT
STEIN
34:04
44
PIERRE RINIA
35:23
45
PASCAL KUBBEN
Caesar
35:37
46
ARJAN TETTEROO
AV Papendrecht
36:01
47
RICO URLINGS
MAASTRICHT
36:02
48
RENE JEUKENS
EIJSDEN
36:07
49
CLEN VD DIJSSEL
HEERLEN
36:19
50
FRED RUTH
MAASTRICHT
36:30
51
CAROL PLETSERS
MAASTRICHT
36:58
52
RALPH DORTU
VOERENDAAL
37:17
53
HUBERT WILDERJANS
NIEUWERKERKEN (BEL)
37:26
54
LEO VAN DER WOEY
MOELINGEN (BEL)
37:40
55
JEAN PIERRE LEVAUX
EIJSDEN
37:59
56
BOB SCHOENMAKER
AV '34 Maastricht
38:07
57
MARCO BYLEVELD
Pegasus
38:26
58
NICO VOLLEBERG
Caesar
38:50
59
LEAON GEMENI
GELEEN
39:08
60
JO VAN SINT FIET
MAASTRICHT
39:13
61
NICO VAN KAN
CADIER EN KEER
40:15
62
JOS DIELEMANS
Kimbria
40:22
63
ROLF VAN OS
AV '34 Maastricht
40:40
64
BERT KAMMERER
MAASTRICHT
40:44
65
FRANK PETERS
41:08
66
MAARTNE VAN T OEVER
MAASTRICHT
41:09
67
REMCO HUYVENEERS
Zweitlanceurs
41:16
68
HUUB KREISCHER
MAASTRICHT
42:14
69
FRANK SMITS
AV '34 Maastricht
43:19
70
JO FEYTS
EIJSDEN
46:59
V, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MYRTHE MEEX
KANNE (BEL)
32:20
2
KARIN GLERUM
SLENAKEN
32:35
3
FAAT ABRANTES
Caesar
33:23
4
BENNIE TALSMA
MANTGUM
33:23
5
MANCI DE GROOT
Caesar
33:42
6
NATASJA HENDRIKS
HEERLEN
34:19
7
INGRID ZEGERS
MAASTRICHT
34:50
8
MARIEKE VAN LOON
De Koplopers
35:52
9
SANDRA VAN DER WOEY
VOEREN (BEL)
37:39
10
MARJO ESSER JOPEN
AVON
37:49
11
GEORGETTE VAN DEN HEUV
EIJSDEN
39:02
12
C DECKERS
AV '34 Maastricht
40:21
13
MARJON LEVAUX
EIJSDEN
40:50
14
ANNE LANSA
D.S.M. Running Team
41:00
15
ELS COENEN
MAASTRICHT
42:26
16
ANNEKE RINIA
MAASTRICHT
42:50
17
KIRSTEN SMITS
AV '34 Maastricht
43:18
18
TRUDY SCHIFFERSTEIN
Zweitlanceurs
44:42
19
MARIELLE AARTS
EIJSDEN
45:03
20
MARGRET SCHROEN-ODEKER
Ineos Eijsden
46:10
21
ANTOINETTE STOCKER
AVON
47:53
22
ANNE-FRANCOISE BODSON
HERVE AC
49:01
23
DESIREE DONKERS
TILBURG
49:48
24
INEKE DONKERS
MIERLO
49:53
MS, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
STEVE BROOKS
SLENAKEN
47:37
2
JOERI SCHOFFELEN
NEEROETEREN (BEL)
48:51
3
RAYMOND LOTZ
Caesar
49:44
4
RON WIJNEN
Caesar
49:45
5
HUB KURVERS
Caesar
51:10
6
NICO WEERKAMP
MAASTRICHT
52:05
7
PATRICK HEUBEL
Ron for Run
52:10
8
FRANK GIJSKENS
Unitas
52:19
9
SVEN FRANCET
LEOPOLDSBURG (BEL)
52:28
10
NICO MINGERS
HEERLEN
52:33
11
JOCHEN CALS
Caesar
52:57
12
WILBERT THIMISTER
AV '34 Maastricht
53:35
13
FRANK DRIEST
54:10
14
FABIEN LIETARD
HERVE AC
54:15
15
PATRICK SNIJDERS
AV Heythuysen
54:26
16
MARK VAN ERP
Caesar
54:45
17
HUGNES PETIT
WAREMME (BEL)
55:16
18
GER LEMMENS
Caesar
56:00
19
FOLKERT VAN DER EERDEN
Ron for Run
56:11
20
MARCEL MIENTJENS
LEIDSCHENDAM
56:13
21
DINAND V TORNHOUT
LOGO
56:23
22
BUNNIE DODDE
Aquilo
56:48
23
RACHID GUIGUI
205
56:51
24
RICHARD BASTINGS
BANHOLT
57:11
25
FRANS HOOL
AVON
57:13
26
CARLO PORCO
GENK (BEL)
57:24
27
JOHN BOSCH
AV '34 Maastricht
57:25
28
RICHARD HENDRIKS
SITTARD
57:54
29
MARIO GEILEN
Caesar
58:41
30
TONNY HERBERS
Kimbria
58:58
31
WILLIE NIJSSEN
Caesar
59:15
32
BART WEIJTS
Caesar
59:25
33
JEAN WILLIGERS
Maasrunners
59:26
34
BAS DE BRUIN
AMERONGEN
59:32
35
MARCO MENSINK
MAASTRICHT
59:54
36
FONS DE BIE
OIRSBEEK
1:00:02
37
RON VAN DER SLUYS
MAASTRICHT
1:00:10
38
REMKO PETERS
MAASTRICHT
1:00:11
39
ERIK JAN VAN DE VOORT
SOMEREN
1:00:12
40
ROBIN ROBART
AV Papendrecht
1:00:17
41
PANDA JANSSEN
BRUNSSUM
1:00:52
42
RUBEN VAN LEEUWEN
BEMELEN
1:00:53
43
JOEL LIEGEOIS
MAASTRICHT
1:01:12
44
MARC SCHEPERS
BEEK
1:01:14
45
EDUARDO VILLAMOR
MAASTRICHT
1:01:26
46
PIM QUIST
NIJMEGEN
1:01:32
47
REMI TIMMERMANS
AV Oirschot
1:01:39
48
HENK KUIJPERS
BINGELRADE
1:01:55
49
PETER ATOL
Maasrunners
1:01:57
50
JURGEN WINS
VELDWEZELT (BEL)
1:02:16
51
RUDY AARTS
BUNDE
1:02:22
52
MARCO KLIJNEN
LIMBRICHT
1:02:28
53
LEX SCHENK
MAASTRICHT
1:03:00
54
FRED PIERIK
Unitas
1:03:06
55
JEROEN VAN ZOELEN
MAASTRICHT
1:03:13
56
JOHN SWELSEN
ELSLOO
1:03:20
57
COR TIMMERMANS
AV Heythuysen
1:03:34
58
RON KLIJNEN
AV '34 Maastricht
1:03:37
59
HERBERT HOOIJKAAS
D.S.M. Running Team
1:03:38
60
PIETER RONTELTAP
Kimbria
1:03:44
61
ERIK JACOBS
AV '34 Maastricht
1:04:03
62
RAOUL SPRONKEN
AV '34 Maastricht
1:04:03
63
ANTOON TEGENBOSCH
HAELEN
1:04:12
64
RALF OP T BROEK
STEIN
1:04:15
65
MARC VONCKEN
Caesar
1:04:15
66
PAUL SMEETS
Caesar
1:04:16
67
IVO MEEUWSEN
MAASTRICHT
1:04:29
68
JACKY WINKELHUIJZEN
MECHELEN
1:04:33
69
GUY VAN DEN HEUVEL
RAMSEL
1:04:42
70
SVEN VAN DEN HEUVEL
RAMSZEL
1:04:43
71
ERIC SMEETS
HEEL
1:04:58
72
MAURICE WETSELS
EIJSDEN
1:05:07
73
JOUKE VALLINGA
Unitas
1:05:17
74
MARC CLAESSEN
ROGGEL
1:05:41
75
ROEL HENDRIKS
Caesar
1:05:42
76
WILBERT SEUNIS
AV Heythuysen
1:06:03
77
RENE PETERS
GELEEN
1:06:16
78
GUIDO KOOPMANS
SITTARD
1:06:38
79
IWAN BRETON
DEN HAAG
1:06:48
80
ROB HABETS
Maasrunners
1:06:53
81
GEERT CORNELISSEN
LOGO
1:07:26
82
JOHN NIJPELS
AV '34 Maastricht
1:08:18
83
HENK DE FEYTER
MAASTRICHT
1:08:59
84
JEROEN WIJCKMANS
GRONSVELD
1:09:30
85
ALLARD VAN DER MEER
CADIER EN KEER
1:09:31
86
ERIC WISHAUPT
Caesar
1:09:45
87
WINAND WILLEGERS
Maasrunners
1:09:55
88
DENNIS STRAATHOF
MAASTRICHT
1:10:25
89
JEAN PAUL BUYSROGGE
BERG EN TERBLIJT
1:10:29
90
ERWIN WALGERS
Hellas
1:10:47
91
WIM REUMENS
HEERLEN
1:10:56
92
THEO ARPOTZ
Kimbria
1:11:01
93
JOHN LEMMENS
ELSLOO
1:11:13
94
BERT BROUWERS
AV '34 Maastricht
1:11:32
95
RICK TEMPELS
BRUNSSUM
1:12:00
96
JEAN PAUL VINCENT
GELEEN
1:12:32
97
JOHN STURMS
BORN
1:12:35
98
PATRICK VONKEN
KLIMMEN
1:12:53
99
HARM MULLER
EERSEL
1:13:31
100
ROGER RIKERS
GRONSVELD
1:14:00
101
PASCAL IN DE BRAEK
MAASTRICHT
1:14:18
102
DANIEL GORLITZ
AV Papendrecht
1:15:12
103
ROEL HUURDEMAN
BEEK
1:15:19
104
EDO BRINKHOF
MAASTRICHT
1:18:36
105
THIJS HORBACH
KERKRADE
1:18:48
106
RUUD LECLERCQ
MAASTRICHT
1:19:58
107
GIAN DERKS
BRUNSSUM
1:22:21
108
RONALD DEUMENS
BRUNSSUM
1:44:59
109
BERT DUYCKAERTS
EIJSDEN
1:57:00
M40+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
WIL PEPELS
Caesar
52:39
2
JOS KRIST
STB
53:48
3
RENE VAN UUM
AV '34 Maastricht
54:06
4
JACK VAN GINNEKEN
Scorpio
55:24
5
JAN VAN DE RIJT
AV '34 Maastricht
56:41
6
GERARD GIJZEN
URMOND
57:43
7
JAN DE WILDE
AV '56
58:00
8
JAN DE BART
AV '56
58:36
9
PETER HENRIKX
Ron for Run
59:06
10
ERIC BAKKER
Loopgroep PK
59:36
11
TONY MAES
AV '34 Maastricht
59:59
12
EGID NEUTILINGS
MEERSSEN
1:00:28
13
KO EVERSDIJK
AV '56
1:00:59
14
TONNIE LAURET
Scheldesport
1:01:13
15
EUGENE CUSTERS
Zweitlanceurs
1:01:46
16
JEAN HARRIE NOTERMANS
GREVENBICHT
1:02:03
17
JOS VAN KRANENBURG
EIJSDEN
1:02:19
18
HENK VERSTEEG
AV Papendrecht
1:02:35
19
FRANK AM HARMSEN
ARO '88
1:02:45
20
LEO CRIJNS
MAASTRICHT
1:02:57
21
PAUL JACOBS
AVON
1:03:09
22
JEAN HEUNEN
MAASTRICHT
1:03:42
23
JAN PARREN
WESSEM
1:04:36
24
THEO SNIEKERS
HEERLEN
1:04:47
25
EGON TRIKI
GELDROP
1:04:59
26
PIERRE WEERTS
Unitas
1:05:10
27
JOHN BORN
VOERENDAAL
1:06:23
28
WALLY KLASSEN
BATTICE (BEL)
1:06:29
29
ASHOK JODHA
AMSTERDAM
1:06:51
30
RENE THEUNISSEN
BRUNSSUM
1:07:05
31
KEES PUNT
Zweitlanceurs
1:07:16
32
GUIDO VAN WEERT
GEULLE
1:08:14
33
MAARTEN WILBERS
MEERSSEN
1:10:25
34
HARRY KUYPERS
PARTIJ
1:10:55
35
PETER VAN HERK
AVV
1:11:24
36
BERNARD KWANT
DELFT
1:11:35
37
FRANK COENMANS
HOEDEKENSKERKE
1:12:03
38
NOL VELDHUIZEN
AV Oirschot
1:13:07
39
JACQUES VAN BEZOUWEN
EIJSDEN
1:13:46
40
MARTIN DE RUYTER
ALMKERK
1:16:01
41
BERT JOOSTEN
AV Heythuysen
1:16:03
42
WIL DE KORT
RIJEN
1:16:04
43
LOUK BUS
HOENSBROEK
1:16:21
44
RENE SCHILDER
MAASTRICHT
1:16:56
45
JAN DE CARPENTIER
GOES
1:18:34
46
FRITS WEIJSCHEDE
ZWIJNDRECHT
1:18:56
47
JOS VERBOORT
D.S.M. Running Team
1:19:01
48
WILCO DE BOER
AVV
1:20:48
49
HENNIE VAN RIJT
AV Oirschot
1:21:12
50
BERT KREUWELS
MAASTRICHT
1:23:02
51
FRANK VOSSEN
A.D.D. Tongeren
1:23:32
52
LOE PRINCE
HEERLEN
1:29:27
53
SJOERD PITERS
Maasrunners
1:57:01
M45+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
LOUIS TUMMERS
Unitas
52:59
2
JOHN VAESSEN
Caesar
56:26
3
DANNY FREDERIX
DIEPENBEEK (BEL)
57:08
4
JOHN VAN DEN BOS
HELLEVOETSLUIS
1:00:41
5
JOOP SLAGROOM
EINDHOVEN
1:01:43
6
FRITS PRINZEN
Zweitlanceurs
1:01:51
7
JO WEIJNEN
AV '34 Maastricht
1:02:05
8
MARIO PORCO
GENK (BEL)
1:02:33
9
CLAUDE HERZET
RIEMST (BEL)
1:03:17
10
GUUS STAUVERMANN
Achilles-Top
1:03:25
11
JEF SCHIFFERSTEIN
Zweitlanceurs
1:04:34
12
JEAN PIERRE IMMERIX
VELDWEZELT (BEL)
1:04:55
13
JOS WIERSMA
Maasrunners
1:05:22
14
PIERRE ORBONS
AV '34 Maastricht
1:06:32
15
HUB LEMMENS
AV '34 Maastricht
1:06:50
16
PAUL BAETEN
AV '34 Maastricht
1:06:50
17
THEO STAPS
Caesar
1:07:42
18
GERARD VAN DEN ENDEN
AV '34 Maastricht
1:08:13
19
WIM BOONHOF
BAARLO
1:08:37
20
PAUL STAROS
De Komeet
1:09:07
21
WIJNAND GULIKERS
Caesar
1:09:18
22
GUIDO NELISSEN
RIEMST (BEL)
1:11:37
23
PIETER ZEIJEN
Ron for Run
1:11:38
24
FOURNY PHILIPPE
BelgiŽ
1:11:48
25
JOS V ECK
GELEEN
1:12:01
26
MAT HOFMAN
MAASTRICHT
1:12:21
27
JOHAN VISSERS
ELSLOO
1:12:35
28
BERT BOER
MAASTRICHT
1:12:36
29
JOHN DE LANGE
VENLO
1:12:47
30
PETER V WIERINGEN
MAASTRICHT
1:12:48
31
GEERT TIELEN
MAASBREE
1:13:04
32
GEERT EVERS
De Grenslaupers
1:13:05
33
HENK WIJNANDS
Zweitlanceurs
1:13:10
34
BEREND BAKKER
AV Papendrecht
1:13:13
35
JEAN PIERRE NINNIN
HULSBERG
1:13:30
36
FRANS VAN DER WAALS
LOGO
1:13:55
37
BEN GROENEN
AVV
1:14:22
38
SIMON POLS
Startbaan
1:14:29
39
GER RAMAKERS
AMSTENRADE
1:14:47
40
MARI BUELENS
AVV
1:15:06
41
GER LEMMERLINHG
AV '34 Maastricht
1:15:19
42
ED BOTH
HELLEVOETSLUIS
1:15:36
43
VINCENT STEENBRINK
MAASTRICHT
1:16:06
44
DICK VAN WIJNSBERGE
AV '34 Maastricht
1:17:25
45
HANS WEMMERS
AV '34 Maastricht
1:18:54
46
AD KUIJS
AV '56
1:19:18
47
BEN VAN STEENKISTE
SITTARD
1:19:18
48
ARTHUR ZUT
GRONSVELD
1:19:25
49
HANS VAN DER PLEOG
KERKRADE
1:19:41
50
FRANS PIERIK
BRUNSSUM
1:20:12
51
ARMAND VLIEGEN
MAASTRICHT
1:20:15
52
RONN STOCKER
AVON
1:20:27
53
HENK FRANSSEN
AV '34 Maastricht
1:21:50
54
JIM DIETERMAN
VELDHOVEN
1:21:50
55
JEAN-PIERRE CUYPERS
A.D.D. Tongeren
1:23:01
56
KAREL HOFLAND
AV Papendrecht
1:24:02
57
JEF DERKS
BRUNSSUM
1:24:18
58
JEAN LUX BODSON
HERVE AC
1:35:18
M50+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JO SCHOONBROODT
D.S.M. Running Team
57:29
2
KOOS MULDERS
ROTTERDAM
58:06
3
PAUL HOUDEN
DIEPENBEEK (BEL)
58:51
4
HANS SMEETS
Achilles-Top
1:00:20
5
HUB HEYNEN
STB
1:00:57
6
ROLAND VANDENBORNE
ST TRUIDEN (BEL)
1:01:05
7
ROB FRANSEN
MAASTRICHT
1:01:41
8
THEO SCHMEITS
STB
1:02:09
9
WIL VON BERG
AV '34 Maastricht
1:03:16
10
SJEF HORSMANS
AV '34 Maastricht
1:03:18
11
WIM EBISCH
MAASBREE
1:03:22
12
THEO KREBBERS
ACHEL (BEL)
1:03:35
13
BERT MARTENS
MAASTRICHT
1:03:57
14
NIEK BAETSEN
GELEEN
1:04:02
15
TON THEUNISSEN
MAASTRICHT
1:04:32
16
WIEBE TALSMA
MANTGUM
1:04:39
17
PAUL SMEETS
GEULLE
1:05:09
18
MICHEL OP DEN KAMP
GELEEN
1:05:14
19
JOEP DRENT
AV '34 Maastricht
1:05:18
20
JAN LEMMENS
AV '34 Maastricht
1:05:36
21
HUB ERKENS
STB
1:05:42
22
FRANS BRAKEN
AV '34 Maastricht
1:06:49
23
WIM WOLFS
Achilles-Top
1:07:35
24
VITO ARENA
HERVE AC
1:07:53
25
WIL HEINST
ASTEN
1:09:03
26
FRED LEMMENS
HOENSBROEK
1:09:26
27
H CRAPELS
Zweitlanceurs
1:09:36
28
JAN HEIJNING
AV Oirschot
1:10:02
29
JEAN VAN HAREN
Zweitlanceurs
1:10:04
30
WIM MEIJBOOM
STB
1:11:33
31
JOEP PIERIK
AV '34 Maastricht
1:11:44
32
FREDDIE VRANKEN
MAASMECHELEN (BEL)
1:12:13
33
NICOLAS MOXHET
HERVE AC
1:12:33
34
HAROLD PEERBOOM
GRONSVELD
1:12:37
35
JAN STAAL
Maasrunners
1:13:27
36
SJEF PEERBOOM
MARGRATEN
1:13:48
37
JO FRAATS
AV Heythuysen
1:14:45
38
JOS HAMERS
STEIN
1:14:58
39
JEF VAN DE WEERDT
1:15:59
40
BERT IN DE BRAEKT
MAASTRICHT
1:16:32
41
RIEN LOUS
AV '56
1:19:13
42
HANS VAN WAKEREN
Unitas
1:20:11
43
JOS PEETERS
SEVENUM
1:22:02
44
JOS MARTENS
MAASTRICHT
1:22:27
45
PETER VISSER
Maasrunners
1:23:28
46
JOZEF MUSKENS
A.D.D. Tongeren
1:31:15
M55+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
TONY SAVERY
AV Papendrecht
1:03:58
2
ALEXIS CULOT
HERVE AC
1:04:47
3
PIET WATERSCHOOT
LOGO
1:05:57
4
COR VAN DER HEIJDEN
LOGO
1:06:13
5
COR TERLOUW
AV Papendrecht
1:06:49
6
HOMBLEUX FRANCOIS
HERVE AC
1:07:34
7
ALEX HALTER
AV Papendrecht
1:09:29
8
JOHAN BROERS
RIJEN
1:09:36
9
SJEF SCHWANEN
Achilles-Top
1:10:13
10
CORRIE KEYSERS
BUDEL
1:12:25
11
PIERRE CUSTERS
ROTEM (BEL)
1:12:26
12
HARRY VINCENT
GELEEN
1:12:32
13
PETER THEUNISSEN
SITTARD
1:12:42
14
BERNARD VIAENE
HERVE AC
1:13:32
15
MARI VEREIJKEN
BEEK EN DONK
1:15:44
16
PIER HULSMANS
A.D.D. Tongeren
1:16:19
17
NICO PLETZERS
MAASTRICHT
1:17:00
18
HUUB KOOLEN
MAASTRICHT
1:18:24
19
GERT LAMMER
AV '34 Maastricht
1:18:59
20
HANS NIEUWENHUIJSE
Startbaan
1:20:41
21
CHRISTIAEN DEWAELE
HERVE AC
1:21:41
22
LEO KEYSERS
BUDEL
1:23:09
23
JULIEN SWINNEN
VELDWEZELT (BEL)
1:23:19
24
JEF MERECHAL
FROIDTHIER (BEL)
1:31:39
M60+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
HENRI VRANKEN
Maasrunners
1:04:20
2
GERARD BLOM
AV Papendrecht
1:08:02
3
RIEN ALTENAAR
Unitas
1:12:06
4
NICO UMMELS
MAASTRICHT
1:12:53
5
NICO BRAND
EINDHOVEN
1:13:20
6
BERT OOMEN
GILZE
1:16:56
7
HARRY MURE
MARGRATEN
1:18:50
8
JOS PAULUSSEN
AVON
1:23:14
9
STEFAN SIMONS
AVON
1:26:55
10
GODEFROID BODEUS
HERMEE (BEL)
1:29:28
11
WIL DONKERS
MIERLO
1:30:06
12
JORIS PANHUYSEN
MAASTRICHT
1:34:33
13
EMILE DELOOZ
ST TRUIDEN (BEL)
1:35:18
VS, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ISABELLE SLUYSMANS
VOEREN (BEL)
57:23
2
EDITH KORTEKAAS
Hellas
58:04
3
SILVIA PEPELS
Caesar
1:01:16
4
KIM WALRAVEN
ST GEERTRUID
1:03:56
5
MANON WENMAKERS
Caesar
1:05:47
6
HILDE POOLEN
MAASTRICHT
1:06:58
7
LINDA YALENT
AMSTERDAM
1:07:00
8
MARJON ROYAKKERS
AV Heythuysen
1:07:17
9
JOLANDE DUCHATEAU
Zweitlanceurs
1:10:13
10
LARA KLAASSEN
Hellas
1:10:55
11
BIRGIT BERK
DE KWAKEL
1:11:21
12
IRIS KUMMERLING
MAASTRICHT
1:15:13
13
CHRISTEL VERBERK
DEN HAAG
1:15:17
14
FEMKE MOOY
MAASTRICHT
1:16:39
15
ESTHER CUYPERS
HULSBERG
1:18:52
16
SUSANNE KIKKEN
AVON
1:18:54
17
EVA KOVACS
MAASTRICHT
1:21:48
18
HELENE BAMS
Maasrunners
1:44:17
19
JANNEKE SPAUWEN
Voetbalver. Eijsden
1:44:18
V35+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
PETRA V TONGEREN
HEERLEN
1:05:08
2
NICOLE VAN UUM
AV '34 Maastricht
1:09:11
3
MONIQUE NOXHET
HERVE AC
1:11:07
4
MIEKE VAN DEN BOS
HELLEVOETSLUIS
1:13:14
5
SANDRA BEURSKENS
Maasrunners
1:13:56
6
NADINE JACQUEMIN
HERVE AC
1:15:04
7
MARJO SCHMITZ
EINIGHAUSEN
1:16:34
8
MONIQUE CLEASSENS
MAASTRICHT
1:17:34
9
INE HEIJNEMANS
AVV
1:19:32
10
STELLA BRANTS
MARGRATEN
1:21:12
11
HENRIETTE WETSELS
EIJSDEN
1:22:40
V45+, BERGLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ANNIE MUNTEN
GENK (BEL)
1:04:46
2
JOSIEN VAN DER ZEE
AVON
1:10:57
3
RIET VAN LEEUWEN
HELLEVOETSLUIS
1:11:32
4
FRANCIS MULDERS
ROTTERDAM
1:11:39
5
JOKE BOTH
HELLEVOETSLUIS
1:12:40
6
MARIL BOESTEN
STB
1:15:04
7
EVI SLEGERS
ASTEN
1:15:09
8
WENDY HOUBEN
AV '34 Maastricht
1:15:35
9
CLAUDINE CORNIL
HERVE AC
1:15:40
10
TONNIE PATER
AV '34 Maastricht
1:16:08
11
MARIA LOUSE MAAS
MAASTRICHT
1:17:48
12
JOSEE STIENEN
De Grenslaupers
1:18:22
13
RITA BERGHMANS
MAASTRICHT
1:18:42
14
RINIE EBISCH
AV Helden
1:19:40
15
WILMA DUMONT
MAASTRICHT
1:20:26
16
KITTY CASTELIJN
AV '34 Maastricht
1:21:30
17
MARGRIET VAN VLIET
TETERINGEN
1:22:12
18
GERTIE UITERWIJK
Achilles-Top
1:28:11
19
ANNIE VAN ROSSUM
Veteranen Nederland
2:12:19
UITSLAGEN VERWERKING EN COMPUTERSYSTEMEN VOORZIEN DOOR
ORCH INFORMATION TECHNOLOGY B.V. TE HOENSBROEK, TEL 045-5701122
www.uitslagen.nl
22-12-2001 23:35