Uitslagenlijst Enclavecross

Baarle Nassau - Zondag 9 december 2001

MPUPB, 990 MPUPBC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hoogers
AV Oirschot
4:01
2
Renate Galle
Attila
4:06
3
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:08
4
Anoek Hoeven
Gloria
4:10
5
Bregje van Grinsven
Spiridon
4:36
6
Vivianne Faesen
Attila
4:42
7
Danique van Schendel
Scorpio
4:46
8
Kaat Knevels
Gloria
4:56
9
Benthe van Raak
Gloria
5:17
10
Iris Verhoeven
Gloria
5:32
11
Maartje van Gestel
Gloria
5:33
12
Katie van de Wijngaard
Gloria
5:34
MPUPC, 990 MPUPBC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanita Hofmans
ACW '66
4:35
2
Suzanne den Ouden
Typhoon
4:41
3
Ines Verheijen
Gloria
4:46
4
Jeske Swart
Attila
5:14
5
Melanie Schoorl
Attila
5:35
JPUPB, 990 JPUPBC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob van Pelt
Attila
3:48
2
Bart Spangenberg
Scorpio
3:54
3
Moussaab Adraiu
Scorpio
4:13
4
Rutger Koppelaar
Parthenon
4:22
5
Sam Douma
Scorpio
4:36
6
Yoeri Beumer
Scorpio
4:45
7
Michael de Veer
Attila
4:49
JPUPC, 990 JPUPBC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Derks
AV Oirschot
3:54
2
Arthur Niessen
Scorpio
4:11
3
Erwin Timmermans
AV Oirschot
4:17
4
Robin van de Moosdijk
AV Oirschot
4:22
5
Niels Janssens
Attila
4:33
6
Jerney Konings
Attila
4:40
7
Kars van Gestel
Gloria
5:01
8
Vincent van Nimwegen
Gloria
5:01
9
Ot Aertssen
Attila
5:25
MPUPA, 990 MPUPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Timmermans
AV Oirschot
3:33
2
Marjon v.d. Wansem
LADB
3:36
3
Sanne Derks
AV Oirschot
3:46
4
Admay van Oevelen
Achil '87
3:47
5
Kiek Gimbrere
Attila
3:48
6
Lieke Hofmans
ACW '66
4:01
7
Anne Maguire
Typhoon
4:06
8
Nikki Tromp
AV Oirschot
4:07
9
Christel Gallé
Attila
4:11
10
Marlou Vissers
Atledo
4:13
11
Maud de Beer
Attila
4:14
12
Karen Vermeer
Attila
4:15
13
Jessica Faesen
Attila
4:16
14
Rianne Franken
Scorpio
4:23
15
Irma Bavel
Attila
4:34
16
Jente van Gestel
Gloria
4:38
17
Lisa Horsman
Attila
4:57
18
Laura Michielsen
Gloria
4:57
19
Sanne Heijmans
AV Oirschot
5:00
20
Sanne Smulders
Gloria
5:02
21
Susanne van Rooijen
AV Oirschot
5:06
22
Veroline Schoorl
Attila
5:10
23
Bente Aertssen
Attila
5:11
24
Chantal Engel
Attila
5:18
JPUPA, 990 JPUPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Peters
Gloria
3:38
2
Joeri Coolen
Attila
3:43
3
Matthew de Haan
Attila
3:45
4
Sander van Esch
AV Oirschot
3:46
5
Cédric Vos
ACW '66
3:50
6
Remy van Maanen
PAC
3:51
7
Bernie van 't Goor
Scorpio
3:54
8
Bram Derks
AV Oirschot
3:54
9
Koen Michielsen
Gloria
3:55
10
Martijn van der Hulst
Scorpio
3:56
11
Martijn Marisael
Gloria
3:58
12
Nick Groenhof
Astylos
3:59
13
Bob Peters
Attila
4:01
14
Florian van de Corput
Gloria
4:07
15
Thijs Roelen
Chaam
4:09
16
Jeroen Simons
Attila
4:15
17
Maikel van de Moosdijk
AV Oirschot
4:17
18
Kasper Coolen
Attila
4:17
19
Jens Verheijen
Gloria
4:20
20
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
4:21
21
Glenn van Hamond
Attila
4:24
22
Rick van Gils
Attila
4:29
23
René der Kinderen
AV Oirschot
4:36
24
John Verhoeven
Gloria
4:38
25
Bram Kocx
Attila
4:39
26
Joost de Man
AV Oirschot
4:48
MJUND, 1420 MJUND
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Attila
5:20
2
Aicha de Haan
Attila
5:26
3
Claudia Lak
Attila
5:46
4
Jamie Klaassen
Attila
5:50
5
Nikki Hendrikx
Attila
5:52
6
Anouk van Raamsdonk
Attila
5:56
7
Penny Vissers
Scorpio
6:05
8
Marjolein van Hulten
ACW '66
6:08
9
Esther der Kinderen
AV Oirschot
6:12
10
Geertje van de Wal
AV Oirschot
6:13
11
Sanne van Breda
Gloria
6:18
12
Thari van Riel
Attila
6:18
13
Judith Weijters
Attila
6:30
14
Linda Timmermans
AV Oirschot
6:31
15
Esther de Boer
Attila
6:37
16
Aamy Laros
ACW '66
6:49
17
Mariska Marisael
Gloria
8:12
18
Fieke Remeijsen
Gloria
9:50
JJUND, 1980 JJUND
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barry Maguire
Typhoon
6:58
2
Tibor Peters
Attila
7:00
3
Vincent Keijsers
Scorpio
7:07
4
Arie Stoffelen
Scorpio
7:12
5
Koen Weijters
Attila
7:17
6
Jarno Boutkam
Typhoon
7:25
7
Eric Szigetti
Attila
7:27
8
Jesse Beks
Attila
7:28
9
Bas Castelijns
Scorpio
8:03
10
Tim van Pelt
Attila
8:03
11
Adriaan Vugts
Attila
8:06
12
Joris Bruurs
Gloria
8:23
13
Sander van den Corput
Attila
8:51
14
Jack Michielsen
Gloria
8:53
15
Rob van Agt
AV Oirschot
9:05
16
Rob Baijens
Attila
9:06
17
Steyn Berens
Tilburg Road Runners
9:28
18
Rick Soeters
Scorpio
9:39
19
Jeroen Franken
Scorpio
9:41
20
Gert-Jan Verheijen
Gloria
9:47
21
Jeroen der Kinderen
AV Oirschot
9:54
22
Justin van Hamond
Attila
10:19
MJUNB, 1980 MJUNBC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Schelke
Marvel
7:28
2
Janneke Bruntink
Scorpio
7:32
3
Margriet Hornikx
Attila
7:37
4
Nicole Simons
Attila
8:39
5
Mandy van Hatteren
Attila
8:40
6
Jeanet van Loon
ACW '66
8:48
7
Bieke Liefting
DAK
8:56
MJUNC, 1980 MJUNBC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Boddy
Typhoon
7:01
2
Laura van den Hout
Attila
7:17
3
Jave Boddy
Typhoon
7:39
4
Stefanie Pooyé
Gloria
7:40
5
Anoek Vennix
Attila
7:45
6
Lonne van Esch
AV Oirschot
7:50
7
Lionne Koens
Attila
7:57
8
Evelien Engel
Attila
8:07
9
Kelly Koppelaar
Parthenon
8:17
10
Debbie van Wanrooy
Scorpio
8:22
11
Marloes van Loon
ACW '66
8:24
12
Susanne Molenwijk
Attila
8:45
13
Nienke Walsma
Scorpio
9:12
14
Colinda Leemans
Gloria
9:14
15
Gina de Graaf
ACW '66
9:57
MJUNA, 2970 MJUNA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Van Raak
Tilburg Road Runners
11:43
2
Lennie Buitenhek
Attila
12:05
JJUNC, 2410 JJUNC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Boutkam
Typhoon
8:02
2
Ron Szigetti
Attila
8:04
3
Maikel van Eekelen
Achil '87
8:07
4
Michael Klaassen
Attila
8:43
5
Björn de Laat
Achil '87
8:44
6
Matthieu Vos
ACW '66
8:45
7
Nieb de Jong
Attila
8:50
8
Luuk Brouwers
Scorpio
9:14
9
Jochem Braat
Scorpio
9:24
10
Edwin Bruurs
Gloria
9:32
11
Tom Michielsen
Gloria
9:44
12
Erik van Agt
AV Oirschot
9:47
13
Mike Rasenberg
Attila
10:02
14
Sander van den Hout
Attila
10:10
15
Michiel Goos
Gloria
10:45
16
Joris Vischer
Achil '87
11:05
17
Ronny Knippen
Tilburg Road Runners
11:39
JJUNB, 4260 JJUNB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peters
Attila
14:29
2
Marco Keijsers
Scorpio
14:31
3
Marco Vermond
DAK
14:39
4
Rens Huijben
Attila
14:46
5
Jordy Smilde
Attila
14:55
6
Laurens Wijtvliet
ACW '66
16:02
7
Roland Snelders
Atledo
16:11
8
Sebastiaan van Eck
ACW '66
16:25
9
Arthur van Duijn
Attila
16:28
10
Roel van Rijthoven
Gloria
16:35
11
Yves Vos
ACW '66
16:50
12
Fabian Verdaas
Scorpio
18:08
13
Luuk Wevers
AV Oirschot
18:15
14
Robert Anema
Gloria
18:38
15
Kevin Rasenberg
Attila
19:45
JJUNA, 5680 JJUNA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maykel Santegoets
Tilburg Road Runners
19:54
2
Rob Maas
Sprint
20:15
3
Stefan de Laat
Achil '87
20:43
4
Anton van der Vlugt
Tilburg Road Runners
21:57
5
Ralph Jacobs
Atledo
22:54
TRIM, 4157 TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
15:12
2
Sofie Hamers
Terheijden
17:59
3
Patrick Sanders
Sint Oedenrode
18:12
4
Timon Pieck
Breda
18:48
5
John Pieck
Breda
19:20
6
Wim Helmonds
Breda
19:25
7
Marcel van Tilburg
Baarle-Hertog
19:59
8
Leo van Tilburg
Baarle-Hertog
20:00
9
Anita van Dorst
Etten-Leur
20:09
10
Marjorie van de Hout
Tilburg
20:21
11
Ingrid Verstappen
Baarle Nassau
21:28
12
René van Nimwegen
Wagenberg
22:18
13
Marlies Bastiaansen
Baarle Nassau
22:19
14
Koen Biesiot
Terheijden
22:34
15
Julia van Opstal
Gilze
22:37
16
Jos Daamen
Gilze
22:38
17
Steven Vercaisne
Poppel (BEL)
22:39
18
Annelies van der Sande
Wagenberg
22:40
19
Jolie van der Sanden
Wagenberg
22:41
20
Alexander laros
Poppel (BEL)
22:43
21
Riet Kools
Alphen
22:52
22
Jorinda v.d. Velden
Baarle Nassau
23:08
23
Annelies Tielen
Terheijden
23:09
24
Ad van Alphen
Baarle Nassau
23:56
25
Lia Alewijn
Baarle Nassau
23:59
26
Barbara van Cortenberg
Barendrecht
26:10
TRIM, 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fon Ceul
Breda
32:40
2
Maarten Thijssen
Tilburg
32:54
3
Paul van Oirschot
Oost West en Middelb
33:46
4
Ronald Bloemers
Breda
34:02
5
Frank Adams
Chaam
34:08
6
Frank Knevels
Chaam
34:09
7
Johan de Haan
Bavel
34:09
8
Cees Nooren
Baarle-Hertog B (BEL
34:19
9
Adrie Loonen
Oosterhout Nb
34:45
10
Fons van de Heijning
Gilze
35:15
11
Nol Verwer
Breda
35:39
12
Ad Biemans
Rijen
35:44
13
Tommy Hessels
Hooge Zwaluwe
35:45
14
Adri Verdaas
Teteringen
36:06
15
Wim Meijer
Etten-Leur
36:28
16
Herman Winnemuller
Etten-Leur
36:33
17
Aart vd Breevaart
Numansdorp
36:35
18
Hans van Dam
Dordrecht
36:47
19
Jan Vanwaelderen
Vosselaar (BEL)
37:27
20
Corné van Dorst
Etten-Leur
37:36
21
Jurgen Trouw
Etten-Leur
37:37
22
Harald Mijnsbergen
Zwijndrecht
37:50
23
Harrie Geerts
Baarle Nassau
38:01
24
Ad Bakker
Breda
38:08
25
Ad Lievens
Terheijden
38:16
26
Ad Voermans
Rijen
38:43
27
Luc de Theije
Ulicoten
38:57
28
Martin van Doornmalen
Oosterhout Nb
38:58
29
Ad Martens
Gilze
39:05
30
Jan Kiewit
Etten-Leur
39:15
31
Jack Stuifmeel
Prinsenbeek
39:21
32
Henk den Rooyen
Hooge Zwaluwe
39:42
33
Leo v.d. Sanden
Wagenberg
39:42
34
Pierre Geerts
Alphen Nb
39:45
35
louis de Koning
Rijsbergen
40:00
36
Raymond Vercaigne
Poppel België (BEL)
40:08
37
Rob Sergeant
Breda
40:29
38
Eijkleboom
Rotterdam
40:38
39
Julien Leemans
Baarle-Hertog
41:05
40
Frann Bleys
Weelde-Statie Belgie
41:12
41
Judith Verboven-Geerts
Baarle Nassau
41:33
42
Kor Lückman
Baarle Nassau
41:49
43
Lies van Moorsel
Baarle Nassau
43:28
44
Ron Leenaars
Netersel
43:54
45
Govert Boor
Zwijndrecht
44:56
46
Ad Struijs
Breda
45:45
47
Harrie Goos
Dorst
46:15
48
Kees Slingerland
Alphen aan den Rijn
46:21
49
J. Nederveen
Breda
46:50
50
Willy Vriens
Roosendaal
48:19
51
Kloppens
Rotterdam
48:31
52
John van den Hoven
Breda
48:53
53
Monique Ermens
Breda
48:54
54
Els Scheepers
Breda
49:59
55
Rina de Leeuw
Made
50:23
MSEN., 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Pals
Sprint
26:42
2
Ruben Scheurwater
Parthenon
27:36
3
Wilfried van Meer
Scorpio
28:14
4
Gerben Ijpelaar
Attila
28:28
5
Mar-Hein van de Wiel
DAK
28:43
6
Arie Lucas
Scorpio
28:47
7
Pim Vergunst
Scorpio
29:03
8
Niels Zebregs
Attila
29:08
9
Twan Adams
Loopgroep PK
29:14
10
Leo van Gent
Sprint
29:32
11
Wenzel Zeegers
Attila
29:58
12
Corné Raaijmakers
Tilburg Road Runners
30:09
13
Arno Hulshof
Sprint
30:20
14
Henk Gallé
Attila
30:24
15
Geert Abrahams
Achil '87
30:38
16
John Tang
DAK
31:00
17
Ario Kokx
Scorpio
31:06
18
Robert van Heijst
DAK
31:17
19
Maarten Hofstra
Typhoon
31:41
20
Ad vd Berk
Tilburg Road Runners
32:18
21
Johan van Dijk
VOAB
32:22
22
Harry Beekmans
DAK
33:24
23
Peter Potting
Sprint
33:39
24
Erik Boekle
Energie
33:40
25
Harry Wasseveld
Attila
34:55
26
Taco Jansen
Scorpio
35:18
27
Johan Stokkel
Attila
36:02
MAN40, 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Rijthoven
LADB
27:48
2
Jack van Ginneken
Scorpio
29:34
3
Van Steenbergen
Ravels (BEL)
30:27
4
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
31:30
5
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
31:48
6
Johan Flipsen
Scorpio
32:01
7
Ad Kieboom
Scorpio
32:08
8
Hans van den Hout
Attila
32:30
9
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
33:01
10
Ad Embregts
Atledo
34:08
11
Frans Haarbosch
Atledo
34:26
12
Ap Ramaker
Scorpio
35:06
13
kees Lanslots
Spiridon
35:07
14
Sjef Verbeek
Veteranen Nederland
35:12
15
Bart Dijkstra
Scorpio
35:17
16
Wil Aernouts
DJA
36:16
17
Peter Loonen
Veteranen Nederland
36:46
18
Kees Loose
VOAB
36:54
19
René van Oevelen
Achil '87
37:12
20
Tian Beekers
Scorpio
37:33
MAN50, 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
29:35
2
Gerard Joosten
ACW '66
31:23
3
Gerard Wouters
Spiridon
31:51
4
David Benatar
Veteranen Nederland
33:30
5
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
33:45
6
Kees Verhoeven
VOAB
33:47
7
Adrie de Jong
Scorpio
33:48
8
Piet de Nijs
Tilburg Road Runners
34:08
9
Aad Vink
Energie
34:11
10
Peter Vlaarkamp
AV Castricum
34:29
11
André Aarts
Scorpio
35:02
12
Anton Coertjens
Sprint
35:21
13
Bert Jansen
Scorpio
36:25
14
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
38:15
15
Piet Verbeek
AV '56
38:25
MAN60, 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Oomen
Road Runners Etten-L
35:45
2
Jan Kloet
Veteranen Nederland
41:24
3
Karel van de Wouw
DJA
46:31
VSEN, 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny v.d. Ouweland
LADB
30:10
2
Marlies Kort
AV '56
31:16
3
Sabine vd Reijt
Sprint
32:10
4
Vanesse van Voskuilen
Ilion
34:27
5
Jessica van Wijnen
ACW '66
35:20
6
Marion v.d. Broek
Spiridon
35:21
7
Marianne Mettler
VOAB
36:38
8
Wieke Bastiani
Scorpio
36:57
9
Tinkel van der Linden
Attila
37:58
10
Barbara Kerkhof
Attila
39:29
11
Marieke Groeneveld
Scorpio
39:40
12
Ilone Verdaas
Scorpio
41:37
V35, 8392 WEDST/TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes van Ginneken
Scorpio
34:27
2
Petra Raasveld
Sprint
34:29
3
Lenie Rockx
Sprint
36:51
4
Annie de Jong
Scorpio
38:34
5
Els Voermans
Atledo
41:16
6
Ada Aernouts
DJA
43:42
HTRIM, 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Peetermans
Vorst
1:26:42
2
Gust Huijben
Alphen Nb
1:28:31
3
Peter van den Broek
Roosendaal
1:28:53
4
Bert Wolsleger
Gorinchem
1:29:03
5
Ton Verschueren
Baarle-Hertog Belgie
1:29:05
6
Peter van de Wulp
Breda
1:29:57
7
Jos Michielsen
Baarle-Hertog
1:30:08
8
Marle Bos
Breda
1:30:15
9
Ruud Huisman
Rijen
1:30:30
10
Eric Koyen
Baarle Nassau
1:33:46
11
Patrick Wijntjes
Vlaardingen
1:35:06
12
Driek van Waes
Breda
1:35:06
13
Richard Hemmen
Hoogland
1:35:37
14
Henk Hamers
Terheijden
1:35:52
15
Peter Driessen
Ulvenhout
1:37:20
16
Rene Meijers
Roosendaal
1:37:25
17
Hans Veltman
Tilburg
1:38:23
18
Jan van der Put
Dongen
1:38:27
19
Marc Terreur
Hoogstraten België
1:40:45
20
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:41:19
21
J. Pruijn
Breda
1:41:48
22
Kees Halters
Sprundel
1:41:49
23
Ad van der Kemp
Dongen
1:41:55
24
Hennie Rombout
Heerjansdam
1:42:10
25
Louis van Ekkendonk
Tilburg
1:43:10
26
Marco Borsboom
Zoetermeer
1:45:32
27
Gert Rijsdijk
Heerjansdam
1:45:58
28
Kees Venzelaar
Rijen
1:46:27
29
Ben Kok
Kampen
1:46:50
30
Kees Sibie
Rotterdam
1:47:21
31
Wiekie van Es
Breda
1:47:32
32
Rinus Sebregts
Roosendaal
1:49:00
33
Mark van der Kaap
Zevenbergen
1:49:43
34
Bernd Struijs
Oosterhout Nb
1:49:53
35
Ton van Gerwen
Terheijden
1:51:36
36
Willem Posthumus
Oss
1:51:38
37
Marcel Hoonderd
Dordrecht
1:51:47
38
Pieter Verweij
Dordrecht
1:51:47
39
Frits van der Velden
Dongen
1:52:00
40
Patrick Wijntjes
Vlaardingen
1:53:24
41
Marcel van Baal
Roosendaal
1:54:10
42
Kees de Kloet
Alphen aan den Rijn
2:02:21
DTRIM, 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madeleen Uitdehaag
Roosendaal
1:49:00
2
Carla Ruedisueli
Breda
1:52:30
3
Gre Levelink
Alphen aan den Rijn
1:54:10
4
Van Rossen
Vlaardingen
2:02:20
MSEN., 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruin
Reusel
1:10:39
2
Jack van Avendonk
Attila
1:13:03
3
Rachid Ben Merane
Rotterdam Atletiek
1:19:39
4
Peter Scheutjens
Marvel
1:23:21
5
Ton van de Velden
Gloria
1:24:09
6
Frank Scheutjens
OSS-VOLO
1:27:28
7
Roelof 't Gilde
Tilburg Road Runners
1:34:12
8
D Gorlitz
AV Papendrecht
1:42:51
MAN40, 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout Graafmans
Spiridon
1:20:44
2
Marlie Snijders
DAK
1:23:08
3
Ron Dijkhuizen
RRZ
1:24:35
4
Dré Brosens
Gloria
1:24:50
5
Jan van de Lee
DAK
1:26:08
6
Frans den Outer
Spirit Oud Beijerlan
1:27:15
7
Luc van Wetering
Ravels België
1:29:46
8
Wim van Haperen
Achilles
1:31:07
9
Peter van Delft
DAK
1:33:06
10
Steven Creutzburg
Sprint
1:33:32
11
Frans Antonissen
Sprint
1:33:56
12
Ad van Vugt
Sprint
1:35:43
13
Herman Krijnen
DJA
1:36:42
14
Paul Kuijs
Scorpio
1:40:36
MAN50, 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John v.d. Wansem
LADB
1:14:57
2
Ben Hermeler
Sprint
1:26:20
3
Frits Claassens
Attila
1:29:23
4
Henny Ruedisueli
Sprint
1:33:32
5
Henk Vissers
Sprint
1:33:32
6
Ad Nous
Sprint
1:36:12
7
Jac Reijnaars
Sprint
1:36:14
8
Bert Herrijgers
Sprint
1:37:10
9
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
1:38:39
10
Martin vd Ven
Scorpio
1:40:09
11
Jan Maaskant
Gloria
1:40:10
MAN60, 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:28:34
2
Henk Rosenquist
Parthenon
1:30:05
3
Antoon Voermans
Sprint
1:35:09
4
Thomas Heijnen
Sprint
1:37:28
V35, 1/2 MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
1:24:42
2
Els Boomaars
Road Runners Etten-L
1:35:18
3
Ineke Stofmeel
THOR
1:37:55
4
Marlies Verheijden
Tilburg Road Runners
1:46:44
5
Marie Anne van der Net
Rijen
1:51:03
6
Joyce Dijkhuizen
RRZ
1:51:17
Sponsor: Runnersworld Breda, Brooks, Verstappen Consultancy, De Steppe
Staalmarkt Breda. Jonker Advies Eindhoven
Uitslagen.nl
09-12-2001 16:23