Uitslagenlijst Crosscompetitie

Ommen - Zaterdag 8 december 2001

M -9, 1.6 KM TRIML.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Lanting
Hardenberg
7:12
J -9, 1.6 KM TRIML.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlon Jansen
Leeuwarden
6:30
2
Marnix Woertink
Ane
9:41
3
Jeroen Dijk
Ommen
10:05
M -14, 4.0 KM TRIML.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
18:38
2
Nelleke Bosch
Bruchterveld
19:03
3
Jolise Kreuger
Rijssen
19:08
4
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
21:04
5
Fleur Bosch
Bruchterveld
22:03
6
Gerlin de Lange
Arrien
22:05
7
Paulien Poelarends
Arrien
22:18
M +14, 4.0 KM TRIML.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Nijboer
Vroomshoop
19:29
2
Annerieke Sikkelbein
Rijssen
22:42
3
B. Horst-van Harte
Ommen
26:04
J -14, 4.0 KM TRIML.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armando Kleise
Vriezenveen
17:44
2
Tom Minkjan
Ommen
18:26
3
Robert-Jan Ligtenberg
Rijssen
19:14
4
Bart Veneman
Ommen
20:54
D -34, 7.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine ten Kate
Balkbrug
33:19
2
Gerlinde Ligtenberg
Rijssen
33:20
3
Evelien Besten
Lemelerveld
39:40
4
J. Veneklaas
Rijssen
40:37
5
Rianne Dijk
Ommen
45:05
6
Claudia Hasse
Ommen
45:48
D +35, 7.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Dubbelman
Zwolle
34:11
2
Cobie Heida
Leeuwarden
36:19
3
Els Kreuger-Post
Rijssen
39:56
4
Gerda Willems-de Lange
Ommen
40:35
5
Geertje Boelens
Zuidwolde
41:37
6
Marry de Lange
Arrien
41:46
7
Marjan Melenhorst
Lemele
42:26
8
Cisca Gerner
Ommen
45:38
9
Yvonne Hoekman
Ommen
48:20
H -39, 7.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
25:43
2
Olaf Bos
Wageningen
26:52
3
Richard Willems
Ommen
27:05
4
Bert Kelder
Den Ham
29:08
5
Niek Linckens
Ommen
29:26
6
Manfred Boer
Ommen
30:13
7
Henk Meppelink
Gramsbergen
30:25
8
Gerco Schuitemaker
Enter
31:03
9
Henny Berends
Balkbrug
31:10
10
Jan Grissen
Westerhaar
31:22
11
Rik Minkjan
Ommen
31:44
12
Wim Ramaker
Marienberg
33:01
13
Jenco Tijmens
Staphorst
33:11
14
Jochem vd Giessen
Hardenberg
33:23
15
Gerard Jansma
Leeuwarden
33:48
16
Jurrie Hersevoort
Zwolle
34:27
17
Henk vd Kolk
Lemelerveld
35:07
18
Dirk Molenhuis
Zwolle
35:09
19
Arie Veltink
Bergentheim
35:15
20
Bertwin Kampman
Hardenberg
36:31
21
Albert Peters
Marienberg
37:09
22
A. Luisman
Bergentheim
37:35
23
Hans Odink
Ommen
39:17
24
Aart Ramaker
Marienberg
39:55
H -45, 7.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R. de Jonge
Assen
27:21
2
Frans Oonk
Almelo
28:25
3
Jan Beldman
Dalfsen
28:47
4
R.H. Reekers
Westerhaar
28:50
5
Johan Willems
Ommen
29:07
6
Harry Martens
Hoogeveen
29:23
7
Marco Vlaming
Almelo
31:50
8
Peter Boerhof
Heino
32:33
9
Hennie Gunnink
Enschede
32:48
10
Dirk Timmmermans
Heemse
32:54
11
Koop Post
Genemuiden
33:26
12
Jan Timmermans
Heemse
33:37
13
Marco Beumer
Zwolle
34:10
14
Van Beveren
Zwolle
35:43
15
Dick Telman
Nieuwleusen
37:35
16
E Bouwhuis
Bergentheim
37:58
17
Jan Pezy
Vriezenveen
39:26
18
Gerrit Dijk
Ommen
46:29
H +46, 7.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
E. Bos
Vriezenveen
34:08
2
H. Veneklaas
Rijssen
36:03
3
Sietse Woudstra
Hardenberg
37:00
4
Jos Werkhoven
Ommen
37:49
5
W. Kollen
Hattem
39:57
6
Roel Gaasbeek
Ommen
40:27
7
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
40:50
8
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
45:45
9
Jan de Wit
Apeldoorn
49:43
D +35, 11.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke Lubberdink
Vriezenveen
53:57
H -39, 11.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Ramaker
Gramsbergen
40:58
2
Martijn Dekker
Zwolle
43:28
3
Johan Blankhorst
Raalte
43:37
4
Siem Slot
Bruchterveld
44:02
5
Rudi ten Hove
IJsselmuiden
45:10
6
Theo Ramaker
Marienberg
45:43
7
Edo Kuipers
Almelo
47:21
8
Edwin Schonewille
Zuidewolde
47:42
9
Alex Kroone
Almere
50:41
10
Herman Westerman
Gramsbergen
50:59
H -45, 11.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Nije Bijvank
Haarle
43:20
2
Ronald Verstappen
Deventer
44:30
3
Albert Holland
Staphorst
46:21
4
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
46:35
5
Albert Oldehinkel
Radewijk
46:46
6
Bert de Lange
Hardenberg
48:27
7
Jos Kleinlangevelsloo
Heino
51:51
8
Jasper Klein
Dedemsvaart
52:54
9
Henk Logtenberg
Ommen
53:05
10
Silvo vd Vegte
Wijhe
56:10
11
Piet Hersevoort
Ommen
1:08:25
H +46, 11.6 KM WEDSTR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
42:58
2
Roel Stevens
Noordscheschut
46:03
3
Gerard Arends
Staphorst
47:40
4
Herman Bouwhuis
Den Ham
48:31
5
Henk Doornebosch
Zwolle
50:17
6
Aalberts
Zwolle
50:37
7
Henk Bosch
Hardenberg
50:43
8
Freek Vosjan
Hardenberg
50:45
9
Ben Valkman
Almelo
51:56
10
Hendrik Jan Korterink
Wezep
53:48
11
Jan Fransen
Hasselt
56:11
12
Tonny Holleboom
Broekland
56:21
13
Bert IJspeert
Zwolle
56:46
De volgende bos- en crosslopen worden gehouden op
12 januari en 9 febuari 2002

Derde Halve Marathon van Ommen 6 april 2002

Uitslagen op www.uitslagen.com
Hoofdsponsor Touwen Tapijt en Gordijnen - Ommen
Uitslagen.nl
08-12-2001 18:46