Uitslagenlijst Kapellerbosloop

Landgraaf - Zondag 2 december 2001

MPC, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
van de Ven, Shelly
4:52
2
Gulpen, Charissa
5:01
3
Pluymen, Esther
5:16
4
Janssens, Kirsten
5:41
5
Weijenberg, Rebecca
5:53
6
Bellefroid, Valery
6:00
JPC, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
van Steenkiste, Job
4:26
2
Hoon, Reinier
4:45
3
Muller, Jan
4:49
4
Tijdink, Frank
4:49
5
Borjans, Rik
5:00
6
de Voijs, Remco
5:15
7
Gijbels, Timmy
5:34
8
Lemmens, Sam
5:37
9
Timmermans, Sam
5:48
10
Jacobs, Tim
5:52
11
Bex, Paul
6:01
12
Clement, Bert
6:06
MPB, PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Driesen, Senna
4:22
2
Timmermans, Suzanne
4:24
3
Tahapary, Nikki
4:31
4
Michiels, Danique
4:42
5
Franssen, Carmen
4:51
6
Gillissen, Veerle
5:01
7
Gulpen, Soraya
5:09
8
Zager, Rebecca
5:42
9
van Pelt, Esra
6:03
10
Maijer, Sanne
6:23
11
van Haaren, Suzanne
6:29
JPB, PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hellebrekers, Sam
4:57
2
Bex, Peter
6:08
MPA, PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomassen, Helene
4:17
2
Tijdink, Renee
4:20
3
Wijntjens, Joelle
4:28
4
Smeets, Meryl
4:34
5
de Voys, Valerie
4:37
6
Boesten, Eefje
4:42
7
Muller, Karthrin
4:44
8
Briant, Maike
4:45
9
Esser, Melissa
4:46
10
Puts, Fabienne
4:52
11
Kleinjans, Lisa
4:59
12
Erckens, Myrea
5:00
13
Smith, Joelle
5:03
14
Schurgens, Michelle
5:04
15
Wijnen, Kim
5:17
16
Pierik, Ankie
5:19
17
Dresen, Alexandra
5:25
18
Jacobs, Leslie
5:27
19
Zagar, Janine
5:35
20
Bellefroid, Savannah
5:39
21
Coonen, Shauni
5:58
22
Hellebrekers, Nina
6:08
JPA, PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timmermans, Wouter
4:10
2
Goedegeburen, Wesley
4:11
3
Volochov, Radik
4:15
4
van Spanje, Pim
4:19
5
Zeevaarders, Tim
4:23
6
van Buggenum, Wout
4:25
7
Reumkens, Job
4:32
8
Veltrop, Maico
4:35
9
Puts, Laurent
4:36
10
Geilenkirchen, Jordy
4:41
11
Janssens, Dennis
4:51
12
Kist, Roel
4:55
13
Hol, Martijn
4:57
14
Hoekstra, Bass
5:01
15
Rolinger, Ramoon
5:06
16
Mohnen, Remco
5:10
17
van der Zee, Dylan
5:15
18
Clement,
5:28
19
Erens, Tim
5:57
20
Stoffers, Sacha
6:40
MJD, M-JUNIOREN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bryant, Kylie
5:22
2
Driessen, Naomi
5:25
3
van Buggenum, Hannah
5:29
4
Janssen, Michelle
5:39
5
Stoffers, Ella
5:48
6
Dresen, Katharina
5:53
7
Roberts, Angie
5:57
8
Moerman, Anne
6:13
9
Maassen, Desiree
6:27
10
van Pelt, Yael
6:32
11
Kokkelkorn, Linda
6:36
12
Schurgens, Pascalle
7:09
13
Weijenberg, Frances
8:02
14
Bellefroid, Nathalie
8:33
MJC, M-JUNIOREN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wulterkens, Gwen
5:24
2
Janssen, Valerie
5:29
3
Lentjens, Rachel
5:50
4
Michiels, Daniella
6:33
MJB, M-JUNIOREN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruijters, Suzanne
5:08
2
Crolla, Bregje
5:10
3
Nickien, Mieke
5:27
4
Bakker, Ellen
5:48
5
Janssen, Xanne
5:50
6
Kleinen, Lenny
6:08
JJD, J-JUNIOREN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomassen, Guus
8:02
2
Wulterkens, Luc
8:10
3
Tijdink, Rob
8:12
4
Fonseca, Erik
8:16
5
van de Ven, Wesley
8:27
6
Martens, Rik
8:42
7
Eykenboom, Ivo
8:57
8
Dresen, Sebastian
8:59
9
Schopen, Lars
9:02
10
Meijer, Aron
10:04
11
van Diepenbeek, Pieter
10:29
JJC, J-JUNIOREN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanweert, Bojan
7:50
2
van Buggenum, Bram
7:52
3
Wijntjens, Gilbert
8:00
4
Willems, Cas
8:04
5
Boumans, Frans
8:10
6
Gerhards, Eric
8:11
7
Wolfs, Morris
8:11
8
Moerman, Joeri
8:20
9
Bellefroid, Daniel
9:02
10
Collaris, Niki
9:48
11
Smolenaers, Jeroen
10:19
JJB, J-JUNIOREN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
de Leeuw, Ralf
7:27
2
van Rie, Roel
7:39
3
Staps, Ralf
8:00
4
van Haeren, Roel
8:16
5
Karbstein, Kevin
8:31
6
Spees, Rudy
9:09
MJA, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roberts, Mariette
17:08
2
Schepers, Kelly
18:07
JJA, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
van Es, Luc
20:56
2
van Pamelen, Maarten
21:37
3
Curfs, Lars
33:37
V-SEN, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepels, Silvia
30:32
2
Driessen Kirsten
32:46
3
Wassenberg, Beate
34:54
4
de Jonge, R
35:35
5
Hendriks, Natasha
36:53
6
den Teuling, Francien
37:02
7
Teeken, Vicky
38:42
8
Giekens, Jessica
38:47
9
van der Zee, Loes
42:43
10
Offeringa, Gerte
46:20
M-SEN, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wijnen, Ron
24:34
2
Lotz, Raymond
24:40
3
Roumen, Renzo
24:57
4
Smeets, Roger
25:10
5
Herpers, Jean
25:58
6
van de Wall, Michael
26:29
7
Gijskens, Frank
26:50
8
Bodelier, Ger
27:04
9
Peters, Wiel
27:09
10
M'barek, Achaki
27:21
11
Lemmens, Ger
27:32
12
Meys, Guido
27:52
13
Roberts, Math
28:18
14
Kokkelkorn, Leo
28:23
15
Lamberix, Alex
28:27
16
Goessens, Wil
28:28
17
Hendrix, Richard
28:31
18
Bastings, Richard
28:38
19
Hayen, Boy
28:40
20
van de Veerdonk, Harol
28:54
21
Hool, Frans
29:04
22
Kuijpers, henk
29:10
23
Heijnen, Patrick
29:14
24
Weijts, Barry
29:47
25
Vervegaert Mike
29:52
26
Pierik, Fred
30:03
27
Aarts, Rudy
30:09
28
de Bie, Funs
30:20
29
Deceuninck, Peter
30:25
30
van de Ven, Marc
30:46
31
van Geijn
30:50
32
bAZUIN, pASCAL
31:13
33
Stals, Leon
31:15
34
Geilenkirchen, Fred
31:16
35
Drenth, jacky
31:21
36
Jacobs, Ron
31:22
37
Kalsbeek, Arik
31:41
38
Peters, Rene
31:51
39
Vallinga, Jouke
31:54
40
Pierik, Tom
32:25
41
Lintzen, Jean-Paul
32:39
42
Van de Meer
32:41
43
Op 't Broek, Ralf
32:46
44
Kwerreveld, Fedor
33:19
45
van Haaren, Cor
33:33
46
Vulkers, Richard
33:35
47
Giesen, Hub
34:03
48
Duteweerd, Jos
34:13
49
Quadvlieg, Lex
35:26
50
Leclercq
35:51
51
Moonen, Sjef
35:56
52
Steens, Roger
36:12
53
Evertz, Erik
36:43
54
Mols, Bas
36:45
55
Bex, Jos
37:01
56
Koremn, Cor
37:45
57
Dovern, Ed
38:46
58
Deurenberg, Ruud
41:30
59
Foortjes, MAurice
42:56
V35, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
van Tongeren, Petra
31:47
2
de Haan, Monique
40:03
M40, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Curvers, Hub
24:45
2
Donders, Hub
25:02
3
Pepels, Wil
25:57
4
Krist, Jos
27:00
5
Deelers, Ad
27:52
6
Heijkers, Henk
29:37
7
de Leeuw, Theo
31:23
8
Jacobs, Paul
31:27
9
Dijkstra, Wil
32:02
10
Steyns, Peter
32:09
11
Gulpen, Thijs
32:34
12
van Weert, Guido
34:10
13
Jeukens, Rob
34:41
14
Ackermans, John
34:45
15
de Leeuw, Nico
35:22
16
van Buggenum, Peter
35:36
17
Gillissen, Roger
36:00
18
Lurken, Herman
36:02
19
Collaris, Hub
36:05
20
Amory, Jan
36:28
21
Clement, Rene
37:03
22
Verboort, Jos
37:40
23
Seuren, John
40:24
24
Sanna, Giovanni
41:17
25
v Rijswijk, Henk
43:36
V40, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
van Aarst, Inge
34:09
2
van den Bosch, Yvonne
40:12
M45, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lipperts, frans
29:02
2
van den Boogert, Co
30:33
3
Kroon, Fred
30:48
4
van 't Land, Henk
31:26
5
Boerjan, Nick
32:04
6
Stauvermann, Guus
32:05
7
Hensgens, jan
32:45
8
Smeets, Paul
33:11
9
Staps, Theo
33:22
10
Schwanen, Jan
33:24
11
Beijk, Ad
34:39
12
Franssen, Kees
34:44
13
Lintjens, Rob
34:45
14
Jentjens, Jos
34:47
15
Ramakers, Ger
36:21
16
Joosten, John
37:23
17
de ploeg, Ivan
37:42
18
Geurten, Jo
37:50
19
Gunther, Gerard
39:42
V45, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
vd Zee, Josien
36:08
2
Boesten, Maril
36:20
3
Houben, Wendy
37:10
4
de Pleog, Ineke
39:04
M50, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Budzijn, Zef
29:05
2
Schmeits, Theo
30:53
3
Luckers, They
31:17
4
Erkens, Hub
32:40
5
Muijrers, Pierre
33:44
6
Last, Arno
34:05
7
Vullings, Ger
34:11
8
Wardenaar, Ferry
36:26
9
Kusters, Harrie
36:46
10
Fox, Hub
36:48
11
Quadvlieg, Frans
36:52
12
Kroon, Cor
39:18
13
van den Bosch, ??
40:19
14
Severens, Hein
41:16
Wedstrijd werd gelopen onder zware omstandigheden.
Parcours was nat en glad door aanhoudende regenval vooraf.
Temperatuur tijdens de wedstrijd was ca. 10 graden

Reserveer alvast de eerste zondag van december 2002 !!!!!!!
Met dank aan: Glashandel en Schildersbedrijf Sjef van Ooyen. Brooks.
Harrie Driessen Running Center. Rabobank Landgraaf.
Uitslagen.nl
02-12-2001 15:37