Uitslagenlijst Internationale Warandeloop

Tilburg - Zondag 25 november 2001

4000M, MEISJES A-JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrienne Herzog
13:38
2
Marije de Raa
AV '34 Apeldoorn
13:56
3
Margret Hink
NOVA
14:04
4
Selma Borst
Hera
14:20
5
Jolanda Verstraten
Scopias
14:23
6
Esther Schrijvers
Seven Hills Running
14:45
7
Karen Wezeman
ARGO '77
14:59
8
Natasja Brusink
AV Nijmegen
15:05
9
Ingrid Kuijpers
Seven Hills Running
15:19
10
Carianne van der Zee
Triathlon
15:20
11
Kim Dillen
GVAC
15:36
12
Janneke Honings
PEC 1910
15:46
13
Yvonne Groenen
AVV
16:08
14
Maijken van Reeken
ARGO '77
16:19
15
Marieke Roberts
Unitas
16:31
16
Hanna vd Valk
AV Nijmegen
17:03
17
Ciska de Boef
Typhoon
17:14
18
Janneke Coolen
De Keien
18:16
4800M, VROUWEN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanesse van Voskuilen
Attila
18:19
2
Marleen van de Graaff
Typhoon
18:28
3
Osmara Loza
Nicaragua
18:30
4
Sandra de Block
RK HAV
18:51
5
Kirsten Driessen
Unitas
19:14
6
Anoek Adank
Attila
19:16
7
Marieke van Leeuwen
AV Nijmegen
19:28
8
Karin Coppens
Parcival
19:51
5800M, JONGENS A-JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lattah Jiru Wagu
ARGO '77
18:31
2
Marc vd Koelen
AV Nijmegen
18:52
3
Erik Sanders
AV Nijmegen
19:14
4
Jonathan Hebly
Altis
19:27
5
Wijnand Rijkenberg
Lycurgus
19:30
6
Rens Janssen
AV Nijmegen
19:31
7
Leon Ineke
NOVA
19:32
8
Dennis Licht
AV '34 Apeldoorn
19:33
9
Ronald Schroer
Hera
19:36
10
Arno Hoevink
AV '34 Apeldoorn
19:40
11
Job Meijer
GAC Hilversum
19:46
12
Herman Mooy
AV '34 Apeldoorn
19:48
13
Wouter Ammeraal
Hera
19:51
14
Jeroen Ribbink
Cialfo
20:00
15
Vincent Hermes
Achilles-Top
20:05
16
Robbert Roodakker
Sparta
20:05
17
Mark Kwakernaak
AV Sliedrecht
20:06
18
Patrick Zwarteveld
Ilion
20:34
19
Luke Toonen
AV Nijmegen
20:35
20
Michel Butter
DEM
20:50
21
Yordie Wekes
Hellas
20:58
22
Wouter Verdurmen
RK HAV
21:01
23
Jaco Booy
Typhoon
21:02
24
Niels Raaphorst
AV Nijmegen
21:16
25
Paul Dekkers
GAC Gemert
21:21
26
Jeroen Engels
Prins Hendrik
21:31
27
Hidde Bekhuis
AV Nijmegen
21:33
28
Maykel Santegoets
Tilburg Road Runners
21:34
29
Rob Maas
Sprint
21:45
30
Sjoerd van der Beek
PEC 1910
21:58
31
Vincent Groen
Hera
22:11
32
Sander van der Putten
PSV
22:26
33
Pascal Noort
Delta Sport
22:34
34
Niels Govers
Oss '78
22:39
35
Maarten de Cock
RK HAV
22:39
36
Stefan de Laat
Achil '87
22:48
37
Paul van Limpt
AVR '69
23:16
38
Anton van den Vlugt
Tilburg Road Runners
23:22
39
Ralph Jacobs
Atledo
24:25
40
Sander Hadicke
Sprint
24:38
41
Hein Huybregts
Sprint
24:49
42
Davey Danyluk
Atledo
25:29
7200M, MANNEN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Bruin
BAV
24:09
2
Ceiloi van Deutikom
AV Nijmegen
24:18
3
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
25:07
4
Michiel van Nispen
Sprint
25:34
5
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
25:47
6
Jeroen Maas
Sprint
26:07
7
Bart Gerrits
Hellas
26:22
8
Anton Costeris
Athlon Loopgroep Hee
27:26
9
Simon Beemsterboer
AV '34 Apeldoorn
27:29
10
Johan van Dijk
VOAB
29:13
11
Jan Pieter van Vlugt
Tilburg Road Runners
30:06
5600M, VROUWEN 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Mieke van der Pol
AV Wijchen
20:37
2
Ingrid Keusters
Veteranen Nederland
22:00
3
Ingrid Ysebaert
RK HAV
22:55
4
Loes van Ginneken
Scorpio
23:09
5600M, VROUWEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Pullen
PSV
21:21
2
Anja van Geffen
Typhoon
22:38
3
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
22:39
4
Petra Raasveld
Sprint
23:18
5
Mieke van Hoof
No-Limits
24:20
6
Petra Verschuuren
Veteranen Nederland
25:40
5600M, VROUWEN 45 EO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van Velzen
Sprint
22:40
2
Sylvie Dingemans
Haag Atletiek
23:11
3
Ria Musters
DAK
23:21
4
Diny Detert
AV '34 Apeldoorn
23:27
5
Els Raap
Loopgroep PK
23:38
6
Joekie de Hoog
Spark
23:59
7
Martha van Hal
Pijnenburg
25:37
8
Annie de Jong
Scorpio
26:13
9
Truus Joosten
ACW '66
26:19
10
Ans van Amerongen
Veteranen Nederland
28:44
11
Lyda van Doorn-Jonk
Veteranen Nederland
28:55
12
Gerda Riksman
Veteranen Nederland
29:44
13
Dewi de Zwart-Perera
Veteranen Nederland
35:03
14
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
40:23
7800M, MANNEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MarcvanderHoeven
Belgium
25:15
2
Rudy Woord
THOR
26:24
3
Hans Verbaandert
GVAC
26:45
4
Harry Tupan
AAC '61
27:02
5
Ronald Wiegers
Triathlon
27:13
6
Johan van Straaten
Energie
27:17
7
Klaas Talma
Almere '81
27:27
8
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
27:29
9
Luc Vandersteen
Belgium
27:33
10
Ernest Kox
DES
27:46
11
Marcel Jochem
Oss '78
27:49
12
Ruud van der Laan
Almere '81
27:50
13
Theo Peeters
AVV
27:52
14
Roel Raaymakers
GAC Gemert
27:58
15
Gerrit van Diepen
Hera
28:03
16
Eric Bockstal
Belgium
28:08
17
Jack van Ginneken
Scorpio
28:11
18
Corne Haast
Spado
28:14
19
Klaas van der Veer
Start '78
28:26
20
Wout Graafmans
Spiridon
28:50
21
Jan Struyken
Tilburg Road Runners
29:05
22
Ton van 't Veer
Sprint
29:28
23
Ad Blom
Spiridon
29:47
24
Stan Klink
Leiden Atletiek
29:54
25
René vd Knaap
Veteranen Nederland
30:23
26
Jos van Gils
Atledo
30:41
27
Han van den Hout
Attila
30:50
28
Dick Aanen
Typhoon
31:21
29
Bert Lemien
Atledo
32:02
30
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
32:23
31
Hans Marsman
Triathlon
32:26
32
Johan de Hoon
Sprint
32:32
33
Willem Verdouw
Atverni
32:33
34
Ad Embregts
Atledo
32:45
35
Theo Baljon
Leiden Road Runners
33:10
36
Toon van Baast
Attila
33:46
37
Peter Loonen
Veteranen Nederland
33:54
38
Adrie van den Wijngaar
Sprint
34:17
39
Dirk Mesen
BVAC (B)
34:21
40
Hendrik Lens
Zaanland
34:35
41
Peter Sanders
Achilles
36:47
42
Tian Beekers
Scorpio
37:56
43
Marius Verschuuren
Veteranen Nederland
41:26
7800M, MANNEN 45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Eck
GAC Gemert
26:49
2
Henk van Velzen
Leiden Atletiek
27:22
3
Tiny de Laat
DAK
28:14
4
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
28:24
5
Wim Liefers
AV '34 Apeldoorn
28:30
6
Luud Rutten
Atledo
28:33
7
Nico Alberts
PAC
28:48
8
Nico Verstraten
Scopias
28:51
9
Jaap Kooiman
Cialfo
29:59
10
Willem Houg
Parthenon
30:07
11
Kees Tak
Parthenon
30:12
12
M. van Vliet
Veteranen Nederland
30:39
13
Bert kerkhof
Atverni
31:00
14
Kees Verplanke
Sprint
31:12
15
Henk Beyens
Tilburg Road Runners
31:41
16
Jan de Jong
Parthenon
31:43
17
Charles Versnick
Almere '81
32:29
18
F. Pronk
Veteranen Nederland
32:31
19
Polly den Tenter
Veteranen Nederland
32:41
20
Henk Gabriëls
Spado
32:59
21
Sjef Verbeek
Veteranen Nederland
33:13
22
Kees Loose
VOAB
34:06
23
Rene Leenhouts
Typhoon
34:53
24
Rene van Oevelen
Achil '87
35:52
25
Jan Vanderlinden
BVAC (B)
36:25
26
Wannes Thijskens
BVAC (B)
36:27
7800M, MANNEN 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van de Wansem
LADB
26:04
2
Frans Govers
Oss '78
27:34
3
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
27:42
4
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
27:59
5
Roel Timmers
Veteranen Nederland
28:45
6
Gerard Joosten
ACW '66
29:33
7
Frans Bekers
Sprint
29:44
8
Henk Cretier
OSS-VOLO
30:04
9
Frans Dieden
Attila
30:19
10
Gerard Wouters
Spiridon
30:20
11
Rob Aarts
GVAC
30:53
12
Arnold Verschuren
Scorpio
30:56
13
Ruud Riksman
Veteranen Nederland
30:57
14
Eddie Pekaar
AV '56
31:06
15
Kees Verhoeven
VOAB
31:39
16
Cor Bosma
GAC Gemert
31:42
17
Henk van Driel
Leiden Atletiek
31:58
18
Aad Vink
Energie
32:15
19
Ad Disseldorp
Oss '78
32:40
20
Johan van Iersel
Tilburg Road Runners
32:58
21
Willy Verbist
Dynamica
33:36
22
Harrie Verhoeven
Attila
33:46
23
Wim Verstappen
HAC
34:13
7800M, MANNEN 55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Smink
Veteranen Nederland
30:20
2
Hans vd Bilt
Atverni
30:52
3
Anie van Tol
Leiden Atletiek
31:05
4
Henk Rouw
Veteranen Nederland
31:26
5
Stefan Laros
Tilburg Road Runners
31:28
6
Frits Claassens
Attila
31:32
7
Ruud Nieuwenhuis
Loopgroep PK
31:56
8
Adrie de Jong
Scorpio
32:52
9
Julien Weemaes
BVAC (B)
33:10
10
Alfons Sweeck
BVAC (B)
33:12
11
Arnold Schipper
Leiden Atletiek
33:21
12
Jos van Velthoven
Scorpio
34:04
13
Anton Coertjens
Sprint
34:07
14
Charles Valenteyn
BVAC (B)
34:19
15
Walter Schapelhouman
Start '78
34:37
16
Piet Gerrits
Veteranen Nederland
34:41
17
Koos Schaay
Veteranen Nederland
34:51
18
Piet Verbeek
AV '56
36:53
19
John Vandenbosch
BVAC (B)
37:39
20
Klaas Leffring
Climax
38:57
21
Peter Kriek
Haag Atletiek
40:44
7800M, MANNEN 60 EO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter van Gelderen
Veteranen Nederland
31:24
2
Jan ten Bult
LADB
31:33
3
Mart van Marrewijk
Veteranen Nederland
31:34
4
Piet de Haas
Loopgroep Rosmalen
31:47
5
Han Kuiper
Veteranen Nederland
32:09
6
Henk Rosenquist
Parthenon
32:34
7
Bertus Kerkvliet
Leiden Atletiek
32:43
8
Leo Struyk
Veteranen Nederland
33:08
9
harry Francken
Scorpio
33:27
10
Antoon Voermans
Sprint
33:43
11
John Young
Veteranen Nederland
35:13
12
Jan Otsen
Hollandia
35:21
13
Remi Bakker
Typhoon
37:00
14
Wim Deenen
Achil '87
37:25
15
Jack Horneman
Veteranen Nederland
37:59
16
Kees van Gastel
Veteranen Nederland
38:12
17
Wim Schild
Antilope
41:28
7800M, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Otten
Prins Hendrik
24:36
2
David Hemstede
Atletico '73
24:39
3
Eric Negerman
Phanos
24:44
4
Michiel Löschner
Hellas
24:48
5
Noël Keysers
AV Nijmegen
24:51
6
Guus Jansen
AV Nijmegen
24:54
7
Torben Everszumrode
24:56
8
Rob Detert
AV '34 Apeldoorn
24:58
9
Colin Bekers
Sprint
25:01
10
Abdala Elmi Rafle
Team Distance Runner
25:01
11
Marko Koers
AV Nijmegen
25:05
12
Peter Res
AV Castricum
25:11
13
Ronald Bassa
De Keien
25:17
14
Mohammed Raggani
Phanos
25:18
15
Koos Verwey
OSS-VOLO
25:25
16
Nabil Karimi
Typhoon
25:27
17
Danny in 't Veen
Ilion
25:29
18
Roy van Son
Pegasus
25:29
19
Sebastian Boyxen
25:30
20
Michel van der Klein
PAC
25:31
21
Rob Bravenboer
PSV
25:39
22
Hilbert de Vries
ARGO '77
25:39
23
Rudi van der Lelie
Athlon Loopgroep Hee
25:40
24
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
25:47
25
Bob Winter
Phanos
25:49
26
Jaap de Knegt
Rotterdam Atletiek
25:54
27
Jack van Avendonk
Attila
25:56
28
Rens Dekkers
Hera
25:58
29
Joost Blokland
AV Gouda
26:02
30
Ad Verwey
Typhoon
26:04
31
Twan Lensen
Venray Regio
26:07
32
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
26:15
33
Frank de Graeff
AV '34 Apeldoorn
26:20
34
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
26:21
35
Christian de Lie
AV Castricum
26:22
36
Bart Verschoren
Duffel (B)
26:28
37
Henri Havinga
AV '40
26:30
38
Alex van der Meer
Tartlétos
26:32
39
Leon Sanderman
AV Rijssen
26:33
40
Erik Jans
De Keien
26:34
41
Aernout van Lon
AV Nijmegen
26:41
42
Mar-Hein vd Wiel
DAK
26:42
43
Patrick Franken
Unitas
26:43
44
Ruud vd Wal
AV '34 Apeldoorn
26:48
45
David van de Linden
PSV
26:53
46
Hessel Postuma
AV Castricum
26:56
47
Rene van Dijcke
Leiden Atletiek
26:57
48
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
27:00
49
Vincent Trinthamer
Sparta
27:05
50
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
27:08
51
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
27:13
52
Pieter Mans
Oss '78
27:19
53
Gerben IJpelaar
Attila
27:20
54
Frank Wouters
Typhoon
27:27
55
Ruud van der Meer
Haag Atletiek
27:38
56
Bernard Heshof
Typhoon
27:41
57
Willem Dubbelman
Phanos
27:43
58
Benjamin vd Logt
Zaanland
27:50
59
Jempy vd Veeken
Typhoon
27:52
60
Sander vd Broek
Athlos
28:05
61
Alex Bergsma
Athlon Loopgroep Hee
28:09
62
Luc Koning
Prins Hendrik
28:12
63
Job van der Waal
Haag Atletiek
28:16
64
Willem Kromkamp
Athlon Loopgroep Hee
28:21
65
Jack van Broekhoven
Attila
28:30
66
Corne Raaijmakers
Tilburg Road Runners
28:36
67
Imo Muller
AV '34 Apeldoorn
28:40
68
Friedy de Jong
Atledo
28:42
69
Erik Simons
Tartlétos
28:43
70
Wenzel Zeegers
Attila
28:46
71
Henk Gallé
Attila
28:49
72
Ronald van den Dungen
Tartlétos
28:50
73
Arend de Jager
Parthenon
28:55
74
Marc Rotsaert
Vitesse
28:59
75
Harry Veldkamp
Cialfo
29:13
76
Jurgen Elands
Attila
29:15
77
Kees de Vrieze
PSV
29:18
78
Johan te Peele
Phanos
30:19
79
Ron Schop
Parthenon
30:20
80
Henry Sunder
AV '40
30:22
81
Seran Nijkamp
AV '34 Apeldoorn
30:29
82
Bart Claessens
OSS-VOLO
30:30
83
Andre de Bruijn
SC Reeuwijk
30:50
84
Maaikel Mardjan
AV '34 Apeldoorn
30:57
85
Matthijs de Bruin
Zaanland
31:03
86
Richard de Kok
Rotterdam Atletiek
31:05
87
Rens van der Elst
Parthenon
31:09
88
Maarten Wiegant
Tartlétos
31:18
89
Jeroen de Krieger
Attila
31:20
90
Wouter Kreeft
Ciko '66
31:29
91
Herman de Beer
AV '40
31:40
92
onbekend
31:59
93
Marcel van Druten
PAC
32:17
94
Roelof 't Gilde
Tilburg Road Runners
32:56
95
Richard van Klooster
Triathlon
35:20
96
Rob Eykelenboom
Veteranen Nederland
36:14
BUS10, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlo Pullens
Vorselaars 1
34:04
2
Leo v Gent
De Rooi Pannen 4
34:47
3
Toin vd Broeck
KPN 1
35:10
4
Sam Springer
KPN 1
35:14
5
Rob Bijl
KPN 1
35:30
6
Pieter Burgers
Vorselaars 1
35:33
7
Andre Veltman
KPN 1
35:47
8
Marcel Horrocks
KPN 1
35:57
9
Geert Hendriks
KPN 2
36:26
10
Marcel Bierings
Fuji 1
36:41
11
Jan v Zon
CZ 1
36:41
12
Berrie Zoontjes
Vorselaars 1
37:16
13
Henk v Dongen
Fuji 2
37:18
14
Ron de Veer
Fuji 1
37:24
15
Cor vd Vliet
KPN 2
37:39
16
Ad vd Berk
Vorselaars 1
37:44
17
Jacob de Bie
KPN 2
37:47
18
Frans Antonissen
De Rooi Pannen 4
37:49
19
Fre v Dal
CZ 1
38:00
20
Wilfred Mateman
Interpolis 5
38:02
21
Jan v Dal
CZ 1
38:07
22
Yassuo Iwasa
Fuji 1
38:08
23
Rinus Stevens
KPN 2
38:12
24
Yokichi Suzuki
Fuji 1
39:07
25
Ben Hermeler
De Rooi Pannen 4
39:14
26
Piet de Nys
Vorselaars 2
39:35
27
Erik Oomes
De Rooi Pannen 4
40:00
28
Paul Verhoeven
Rabobank Oisterwijk
40:17
29
Jos Beks
ROC MB 2
40:31
30
Frank Reijnders
Fuji 2
40:46
31
Kees Schaap
De Rooi Pannen 4
40:47
32
Carlo Sohl
CZ 4
40:49
33
Dick Slagter
Rabobank Oisterwijk
40:57
34
Roland v Loon
Interpolis RE1
41:02
35
Joseph vd Bosch
Vorselaars 2
41:06
36
Jordi Boogers
Fontys Alo 1
41:08
37
Harry Wasseveld
ING Bank
41:21
38
Geert Hesselmans
CZ 1
41:29
39
Dennis Arts
Fontys Alo 1
41:32
40
Gerard Sanberg
ROC MB 1
41:34
41
Peter vd Maas
ROC MB 1
41:37
42
Ad Raaymakers
Fuji 9
41:57
43
Emiel Tijs
Interpolis 5
42:04
44
Wim v Dal
Neoresins 2
42:10
45
Ad Kolsteren
Fuji 7
42:26
46
Gerard Antonis
Vorselaars 2
42:41
47
Merel de Knegt
Rabobank Oisterwijk
42:48
48
Maarten vd Dries
Interpolis 4
42:48
49
Christ Libregts
De Rooi Pannen 1
42:52
50
Lucien Smulders
Vorselaars 2
42:54
51
Piet Maas
de Wever 2
42:55
52
Harrie Schuren
Fuji 7
43:11
53
Jos de Schepper
ROC MB 1
43:12
54
Cees Biemans
de Wever 2
43:34
55
Michiel Wouters
Fuji 8
43:35
56
Andre Schoenmakers
Fuji 4
43:37
57
Johan Berkvens
Holland Casino 1
43:38
58
Cas Kramers
Neoresins 3
43:41
59
Marc Boers
Borstlap 1
43:45
60
Frans vd Brand
Fuji 7
43:48
61
Hans de Korte
Fuji 7
43:50
62
Joris Verheggen
Fontys Alo 1
43:51
63
Hiroyuki Temmei
Fuji 3
43:58
64
Erwin vd Linde
Fuji 4
44:07
65
Rene Snoeren
Borstlap 3
44:25
66
Hans Derks
Fuji 2
44:30
67
Peter Jessen
Fuji 8
44:32
68
Peter v Soest
KPN 2
44:36
69
Peter Cornelissen
Holland Casino 1
44:51
70
Nico vd Heijden
Neoresins 1
45:05
71
Jack Verheyen
Holland Casino 1
45:13
72
Bas Kramer
Fuji 6
45:18
73
Adri v Dongen
Fuji 3
45:30
74
Arno vd Paal
Fontys Alo 1
45:30
75
Ben Janssen
de Wever 3
45:33
76
Makoto Umemoto
Fuji 3
45:34
77
Harrie Loonen
Interpolis 5
45:36
78
Ronald v Rijssen
Fuji 9
45:39
79
Ben v Brenk
FKN
45:43
80
Joost Donders
CZ 2
45:44
81
Theo v Summeren
de Wever 3
45:47
82
Danny de Vries
Holland Casino 1
45:51
83
Eric v Daelen
ROC MB 1
45:58
84
Ronald Kloeg
ROC MB 1
46:00
85
Eric de Jonge
CZ 1
46:00
86
Stefan vd Louw
Borstlap 1
46:06
87
Gerard Elzerman
de Wever 2
46:13
88
Ronald v Hamont
Borstlap 2
46:15
89
Ton Scheutjens
Fuji 2
46:15
90
Gijs Kloek
Interpolis RE1
46:31
91
Jan v Velthoven
Interpolis RE1
46:31
92
Chiel Vossen
Fuji 2
46:35
93
Ineke Trommelen
de Wever 3
46:44
94
Rob Linsen
Fuji 4
46:46
95
Ron Visker
de Wever 2
46:51
96
Jaap vd Horst
T.W.M.1
46:55
97
Jan vd Corput
Borstlap 2
47:04
98
Peer v Sprang
ING Bank
47:15
99
Wouter de Waard
Interpolis RE2
47:16
100
Frans Braat
Neoresins 2
47:17
101
Erwin Ceulemans
De Rooi Pannen 1
47:20
102
Rob de Leeuw
Borstlap 2
47:23
103
Hans vd Sande
Borstlap 1
47:26
104
Henk v Grinsven
Fuji 5
47:29
105
Herman Hengeveld
Neoresins 2
47:45
106
Serge de Wekker
Fontys Alo 1
48:04
107
Nico v Noye
ING Bank
48:08
108
Corne de Kok
Interpolis RE1
48:13
109
Raoul Mooyman
De Rooi Pannen 1
48:16
110
Francis Joung
Interpolis RE2
48:48
111
Marc Wennekes
Fuji 5
48:58
112
Frank v Opstal
Borstlap 3
49:00
113
Pjort vd Made
De Rooi Pannen 1
49:04
114
Chris Schuurmans
Borstlap 2
49:11
115
Hans Rombouts
CZ 3
49:19
116
Patrica Vos v Drunen
Neoresins 3
49:23
117
Walter Schoonus
ROC MB 2
49:29
118
Jack Wasser
Interpolis RE2
49:33
119
Kees Weijters
ING Bank
49:34
120
Cees Schoenmakers
ROC MB 2
49:38
121
Christian Pulles
Fuji 8
49:46
122
Cretien Bergmans
Fuji 9
49:47
123
Jan de Beer
Fuji 3
49:48
124
Ludy v Hilst
Neoresins 1
50:09
125
Tom Pijnenburg
CZ 3
50:11
126
Annelies Homma
Interpolis 4
50:13
127
Geri v Winssen
Holland Casino 1
50:30
128
Keith Reichelt
Fuji 6
50:49
129
Edwin Kieboom
Interpolis RE2
50:54
130
Wim vd Ven
FKN
50:57
131
Frans v Loon
de Wever 3
51:05
132
Maarten Beije
Fuji 5
51:11
133
Leon vd Rijt
CZ 2
51:23
134
Peter Verhoeven
FKN
51:40
135
Jan vd Voorn
CZ 2
51:44
136
Koos Rust
Interpolis 4
51:53
137
Bavo Hermens
Fuji 5
52:04
138
Veronique Holtmaat
de Wever 2
52:17
139
Jop Coenen
de Wever 3
52:26
140
Hugo Bijl
Fuji 3
52:32
141
Ben v Brenk
FKN
53:16
142
Pim Emmen
CZ 3
53:35
143
Alex Lowik
Neoresins 3
53:42
144
Alan Gould
Neoresins 1
53:54
145
Carel vd Braak
Fuji 8
54:02
146
Marie-Jose de Cock
Amarant 1
54:11
147
Wil Cools
CZ 2
54:25
148
Toon Spijkers
CZ 4
54:38
149
RonaLD Koning
Fuji 4
54:49
150
Erik vd Laak
Amarant 1
54:58
151
Stef Wilders
Neoresins 3
55:14
152
Ivo Seij
T.W.M.1
55:23
153
Paul Spierings
Amarant 1
55:39
154
Rob Slijper
Borstlap 3
56:07
155
Jan SChoneveld
Borstlap 1
56:27
156
Dennis Kerstens
Interpolis 4
57:28
157
Guus Norden
ING Bank
57:48
158
Dirk de Leeuw
Borstlap 2
59:06
159
Ralph de Ruijter
Fuji 5
59:28
160
Ad Vermeulen
Amarant 1
59:46
161
Henk Verhoeven
T.W.M.1
1:00:19
162
Jan v Esch
ROC MB 2
1:03:09
163
Bert v Vliet
CZ 4
1:03:10
164
Albert Schuurmans
Borstlap 3
1:04:36
165
Harry de Brouwer
Borstlap 3
1:06:16
166
Mirande Moeling Munnik
Neoresins 1
1:06:16
BUS6, 6000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Vinks
de Rooi Pannen 5
22:45
2
Willem SChellens
Fontys Alo 2
24:13
3
Hans Jorissen
ROC MB 3
24:20
4
Jack Reynaars
de Rooi Pannen 5
24:35
5
H. de Veth
de Rooi Pannen 5
24:56
6
Frans v Loon
Abab 1
25:04
7
Arie Meyers
Abab 1
25:38
8
Jan vd Laak
Abab 1
25:46
9
Anton Kruit
Fontys Alo 3
26:16
10
Jan de Hoon
Fontys Alo 4
26:17
11
Cor Bakker
De Rooi Pannen 2
26:34
12
Marue Beulens
Abab 2
26:39
13
Thomas Heynen
de Rooi Pannen 5
26:40
14
Inge Vlek
de Rooi Pannen 5
27:08
15
Maikel Keyzer
Rabobank
27:16
16
Richard Jonkers
De Rooi Pannen 2
27:24
17
Jan Baayens
Fontys Alo 5
27:31
18
Jan v Loon
De Rooi Pannen 2
28:26
19
Dion v Halteren
Abab 1
28:31
20
Wiebe v Overveld
Fontys Alo 2
28:39
21
Arno v Egeraat
Fontys Alo 2
28:40
22
Jules den Boer
De Rooi Pannen 3
28:50
23
Tim Aarts
Fontys Alo 5
29:13
24
Ronald Boer
De Rooi Pannen 2
29:14
25
Dave Kuppers
Fontys Alo 4
29:15
26
Simon Stuifmeel
Fontys Alo 5
29:19
27
Albert Kocx
Interpolis 3
29:20
28
Pim vd Nouweland
Fontys Alo 2
29:28
29
Wijtze Vink
De Rooi Pannen 2
29:35
30
Kees Teurlings
T.W.M.2
29:39
31
Timon Lommers
Fontys Alo 4
29:46
32
Wesley Kroon
Fontys Alo 4
29:46
33
Giedo Borrani
Rabobank
29:54
34
Twan v Laarhoven
De Rooi Pannen 3
29:54
35
Roel v Buggenum
Fontys Alo 5
30:14
36
Roel Donckers
Fontys Alo 5
30:29
37
Johan de Bont
De Rooi Pannen 3
30:40
38
Bart Seegers
Fontys Alo 3
30:59
39
Sander Persoon
Fontys Alo 4
31:00
40
Jens Roumen
Fontys Alo 3
31:00
41
Stefan Paymans
Fontys Alo 2
31:04
42
John Jacobs
Amarant 2
31:10
43
Jeroen Kleiweg
Rabobank
31:42
44
Ellie Coumans
ROC MB 3
32:32
45
Corinne Luyk
Amarant 2
32:34
46
Remco v Amelsvoort
T.W.M.2
32:50
47
Maartje v Overveld
Fontys Alo 3
33:07
48
Jeroen Ter Huurne
Interpolis 3
33:07
49
Ingrid v Hoof
Rabobank
33:18
50
Berlo Halink
Interpolis 3
34:30
51
Ragna Raaymakers
DE Wever 1
34:40
52
Henk Holtmaat
Amarant 2
34:57
53
Andre Walraven
DE Wever 1
35:17
54
Lia Fouchier
De Rooi Pannen 3
35:18
55
Theo de Haan
De Rooi Pannen 3
35:34
56
Gon Schatorje
ROC MB 3
35:35
57
Addie Dieleman
Interpolis 3
36:11
58
Toine Ghering
Interpolis 3
36:12
59
Louis Raaymakers
DE Wever 1
36:27
60
Ans Lapien
DE Wever 1
36:39
61
Ben Groenen
Abab 2
42:57
BUS6V, 6000 M VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Jespers
Fontys Alo 6
28:54
2
Hilde Berentschot
Fontys Alo 6
29:23
3
Astrid Horstman
Fontys Alo 6
29:48
4
Edith Martens
Fontys Alo 6
31:02
5
Danielle v Iperen
Fontys Alo 6
34:58
6
Maud Vliegen
Fontys Alo 6
34:59
TRIM, 10.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Bikker
Vlijmen
37:25
2
Ron Bteij
Tilburg
39:08
3
Marcel Boonen
Attila
39:22
4
Ronald Heldex
's-Hertogenbosch
39:39
5
Henry Bink
Waalwijk
39:42
6
Rob Mellegers
PSV
39:49
7
Rinie van Baast
Oisterwijk
40:33
8
Peter vd Pasch
Tilburg
40:39
9
Peter Potting
Oosterhout Nb
40:53
10
Ad Schoonderbeek
Waalwijk
40:55
11
Chris Hali
Tilburg
41:01
12
Theon Scholten
Tilburg
41:19
13
Joost vd Heijden
Tilburg
41:22
14
Hans Dekkers
Tilburg
41:28
15
Lambert van Eijck
Tilburg
41:48
16
Henk v Pelt
Loon op Zand
41:54
17
Han Vogel
Veldhoven
41:56
18
Carlo Ferket
SLeeuwijk
42:00
19
Hans van den Berg
Tilburg
42:08
20
Erik v Luit
Tilburg
42:13
21
Dick Zwanink
Goirle
42:32
22
Huib Brouwers
Udenhout
42:44
23
Jan van de Bijgaard
Oisterwijk
42:45
24
Ad Joore
Eindhoven
42:54
25
Jos Verschure
Tilburg
43:00
26
Wim Hofstede
Alblasserdam
43:02
27
Eric Jonker
Zoetermeer
43:08
28
Geert Jan Hamers
Tilburg
43:16
29
Jan van Dal
Heusden
43:20
30
Frank Paans
Oisterwijk
43:24
31
Johan van den Heuvel
Eersel
43:27
32
Jos Le Coq
Goirle
43:29
33
Egbert Stellinga
Taxandria
43:31
34
Joost van der Made
Prinsenbeek
43:35
35
Pieter van Lieshout
Goirle
43:57
36
Jos Molleman
Amstelveen
44:02
37
Frank Gijselhart
Tilburg
44:06
38
Sjaak Dijksman
H.I. Ambacht
44:06
39
Jeroen Peeters
Tilburg
44:10
40
Jos van de Sande
Tilburg
44:17
41
Edwin Pelders
Tilburg
44:19
42
Patrick Hansen
Tilburg
44:20
43
Jac op 't Hoog
Moergestel
44:23
44
Wim Meyer
Etten Leur
44:30
45
Bert Oomen
Gilze
44:32
46
Jan Peeters
Prinsenbeek
44:42
47
Ron Bijsterveld
Nuenen
44:47
48
Mart Buylinckx
Hilvarenbeek
44:49
49
Stephan van Tiggelen
Tilburg
44:50
50
Peter Damen
Tilburg
44:52
51
Cyriel Janse
Tilburg
44:55
52
Marcel Hoonderd
Dordrecht
44:58
53
Pieter Verweij
Dordrecht
45:10
54
Marcel v Soest
Rhenoy
45:11
55
Robin Randewijk
Rosmalen
45:16
56
Pieter Smits
Berkel Enschot
45:18
57
Kees de Hoon
Rijen
45:23
58
Pieter Bax
Loon op Zand
45:24
59
Joop Jansen
Dordrecht
45:29
60
Paul de Roy
Best
45:53
61
Tammo Bijmolt
Tilburg
46:02
62
Ger Pepels
Tilburg
46:07
63
Anita Bieren
Alblasserdam
46:08
64
Leo Wijdemans
Tilburg
46:10
65
Joep Vrenken
Tilburg
46:11
66
Rudy Woord
THOR
46:12
67
Yvonne Dijksman
H.I. Ambacht
46:15
68
Rens Hey
Goirle
46:19
69
Hendrik Jan Loonen
Haghorst
46:22
70
Deirdre Beneken Kolmer
Tilburg
46:26
71
Ron Kest
Oudenbosch
46:33
72
Peter Bartels
Loopgroep PK
46:33
73
Jan vd Wouw
Best
46:35
74
Marco Hout
Tilburg
46:38
75
Jack Stuifmeel
Prinsenbeek
46:42
76
Harold Geboers
Tilburg
46:43
77
Eugene Vermeer
Tilburg
46:47
78
Ad van der Kemp
Dongen
46:50
79
Peter Nanning
Tilburg
46:51
80
T Spronk
Attila
46:58
81
Marco de Man
Rotterdam
47:10
82
Maarten Knippenberg
Eindhoven
47:12
83
Gerrit Hey
Goirle
47:22
84
Marcel v Gool
Tilburg
47:29
85
Lucas Hulsebos
Hilversum
47:30
86
Marjolijn Wanner
Tilburg
47:33
87
Ton van Leeuwen
Tilburg
47:35
88
Niek de Cock
Tilburg
47:43
89
Gerrit Sterk
Tilburg
47:48
90
Jack Gobbens
Etten Leur
47:56
91
Rob v Seters
48:01
92
Ellis van Berkel
Hilvarenbeek
48:07
93
Peter Hesselmans
Diessen
48:09
94
Ad Gobbens
Breda
48:21
95
Corne Aertssen
Attila
48:26
96
Ed de Natris
Oisterwijk
48:49
97
Fieke Hoppenbrouwers
Tilburg
48:52
98
Ad Valk
Tilburg
48:53
99
Frank Molkenboer
Breda
48:57
100
Jos Schellekens
Tilburg
49:06
101
Peter Meijer
Tilburg
49:24
102
M Spronk
Tilburg
49:30
103
Henk Janssen
Waalwyk
49:31
104
Maaike Werson
Eindhoven
49:36
105
Simon van Casteren
Tilburg
49:37
106
Nico Scheffers
Oosterhout
49:43
107
Henny Vlasveld
Dongen
50:02
108
Jurgen van Miert
Tilburg
50:08
109
J Gort
Tilburg
50:14
110
Peter v Velthoven
Moergestel
50:42
111
Jan de Bruyn
Gilze
50:47
112
Geert vd Zand
Tilburg
50:51
113
Ton Grotens
Etten-Leur
51:26
114
Ad Verkooyen
Tilburg
51:35
115
Peter Veraa
Etten-Leur
51:45
116
Anita v Dalen
Eindhoven
51:49
117
Edgar Ferwandes
Tilburg
52:11
118
Paulus v Oosterhout
Tilburg
52:13
119
Andre van Gils
Tilburg
52:31
120
Ad Veraa
Tilburg
52:39
121
H v Dongen
Tilburg Road Runners
52:46
122
Kees Kools
Tilburg
52:48
123
Huub v Erve
Tilburg
52:57
124
Marc Knippenberg
Waalre
53:00
125
Gentiaan Panhuizen
Middelbeers
53:07
126
FA Wentink
Oisterwijk
53:10
127
J. Swaans
53:35
128
Maarten Neggers
Tilburg
53:40
129
Jan v Pelt
Tilburg
54:12
130
Raoul v Neer
Amsterdam
54:14
131
Anita de Kort
Tilburg
54:14
132
Jan vd Broek
Tilburg
54:15
133
Jan Volkers
Alphen aan den Ryn
54:26
134
Frans Willekens
Tilburg
54:33
135
William Dielemans
Tilburg
54:38
136
Wijnand Nijs
Tilburg
54:43
137
Nel Kolen Jooze
Tilburg
54:49
138
Carly ten Broeke
Tilburg
54:49
139
Henk Schollen
Tilburg
54:50
140
Stephan v Berkel
Tilburg
55:00
141
Thom van der Aalst
Vught
55:12
142
Judith Koot
Tilburg
55:19
143
Frans Reijnen
Tilburg
55:29
144
Frans Verhoeven
Tilburg
55:47
145
Astrid Jonker
Zoetermeer
55:59
146
Marsha Koolman
Tilburg
56:54
147
Jeroen Hoogstad
Melissant
57:07
148
Roel vd Wee
Tilburg
59:36
149
Geert Jan v Schyndel
Tilburg
1:00:12
150
Hans vd Nouweland
Tilburg
1:01:27
TRIM, 6000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Haring
Tilburg
23:56
2
Olaf vd Hout
Heesch
24:16
3
Koen Schoonderbeek
Waalwijk
24:22
4
Ronald E Klink
Zoetermeer
25:57
5
Sjef Janssen
Tilburg
28:00
6
Eric Mooren
Tilburg
28:01
7
Ad Martens
Gilze
28:03
8
Maikel Kivits
Tilburg
28:17
9
Teun Zoontjens
Berkel Enschot
28:19
10
Robout v Rooy
Tilburg
29:13
11
Chris van Sluijsveld
Tilburg
29:20
12
Johan Pieterse
Dongen
29:41
13
Ries van Assouw
Tilburg
29:51
14
Ton Sweep
Geertruidenberg
30:28
15
Trudie Schils
Tilburg
30:43
16
John Hopmans
Berkel Enschot
30:48
17
Roos Schoonderbeek
Waalwijk
30:52
18
Jaap Coomans
Tilburg
31:58
19
Paul van Oudheusden
Tilburg
31:59
20
Geert van Pelt
Tilburg
32:10
21
Kees Anthonissen
Tilburg
32:29
22
Wendy van der Stee
Tilburg
32:29
23
Geert Jan Noppert
Made
32:35
24
Neil van Krieken
Tilburg
32:44
25
Jos Daanen
Gilze
32:47
26
Julia v Opstal
Gilze
32:49
27
Jacques vd Elshout
Tilburg
33:03
28
Marthe Beijens
Riel
33:09
29
Ferry van de Broek
Eindhoven
33:11
30
Harrie Verhoeven
Oisterwijk
33:25
31
Margriet Verhoeven
Oisterwijk
34:06
32
Gemma van den Bosch
Rijen
34:12
33
Birgitte Dijs
Tilburg
34:51
34
Bas d'Herripon
Goirle
35:07
35
Louise Huisman
Tilburg
36:16
36
Toine Raats
Tilburg
37:31
37
Riet Volkers
Alphen aan den Ryn
37:32
38
Jac v Genderen
Tilburg
38:35
39
Fiona Markus
Apeldoorn
39:42
40
Lourens Theunissen
Tilburg
39:44
TRIM, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean van Onselen
Beerschot (B)
8:52
2
Robert de Roeck
10:35
2600M, VROUWEN KC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anette Bezemer
De Keien
8:30
2
Carina van Dorp
Hellas
8:33
3
Eva Jansen
GAC Hilversum
8:40
4
Sabine van der Reydt
Sprint
8:44
5
Sylvia Kruyer
Hellas
8:48
6
Femke Schuurman
KAV Holland
8:51
7
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
8:53
8
Lotte Visschers
Unitas
8:57
9
Monique Scholte
Prins Hendrik
9:00
10
Marlien van Beek
LADB
9:01
11
Wendy Detert
AV '34 Apeldoorn
9:16
12
Brigitte Nieuwlaat
THOR
9:24
13
Karin Bastian
Dynamica
9:29
14
Rachel Wouters
Typhoon
9:34
15
Astrid Joziasse
AV '34 Apeldoorn
9:40
16
Wendy Holstvoogd
Lycurgus
9:44
17
Ingrid Oonincx
Attila
9:46
18
Kirsten Snijder
Sprint
9:52
19
Christel Verrijt
PAC
9:58
20
Annemieke Peet
Leiden Atletiek
10:03
21
Wieke Bastiani
Scorpio
10:04
22
Hester Biesiot
Tartlétos
10:05
23
Martje Hoekmeyer
Zaanland
10:13
24
An Peeters
AVOS (B)
10:17
25
Judith Baarsen
SISU
10:19
26
Francé van Gils
Attila
10:20
27
Marieke Groeneveld
Scorpio
10:23
28
Marieke Boekestijn
Olympus '70
10:38
29
Liselore van Nunen
Tartlétos
10:41
30
Tinkel van der Linden
Attila
10:48
31
Elly Schouten
HAC
10:51
32
frouke Bergwerf
Parthenon
10:58
33
Sandra de Beer
AV '40
11:49
2600M, MANNEN KC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Pals
Sprint
7:16
2
Wouter Timmer
Prins Hendrik
7:18
3
Eelco de Voogt
Ilion
7:19
4
Johan de Koning
Sprint
7:21
5
Daan Kers
Ciko '66
7:24
6
Dave Baars
Phanos
7:25
7
Stephan Kreykamp
De Keien
7:25
8
Ate van der Burgt
Tartlétos
7:27
9
Barend Derricks
Team Distance Runner
7:29
10
Tim Anseeuw
Duffel (B)
7:29
11
Ruud van den Oetelaar
PSV
7:31
12
Sebastien Schletterer
AAC
7:36
13
David Fiegen
Luxembourg
7:39
14
Jeroen van de Biggelaa
GAC Gemert
7:41
15
Ruben Scheurwater
Parthenon
7:43
16
Sebastiaan Breedijk
Zaanland
7:43
17
Sacha Mühlebach
AV Monnickendam
7:45
18
Maurice van Veldhoven
Olympus '70
7:47
19
Harold van Eerde
Haag Atletiek
7:48
20
Piet Desmet
DCCA (B)
7:48
21
Peter Heusschen
GAC Gemert
7:49
22
Rein Jan Kroes
Ilion
7:49
23
Stefan Hulisz
Leiden Atletiek
7:49
24
Arthur Ratering
Ciko '66
7:50
25
Patrick Tas
AV '40
7:50
26
Pieter van Langen
De Spartaan
7:51
27
Geert Immerzeel
De Keien
7:51
28
Werner Helvensteyn
Rotterdam Atletiek
7:52
29
Olivier Heimel
Hellas
7:53
30
Rik Bisschop
AV '40
7:53
31
Michel vd Wall
Unitas
7:56
32
Arjan van Polen
PEC 1910
7:57
33
Roel de Haan
Attila
7:57
34
Arjan Beye
Delta Sport
7:58
35
Jaap van Hooydonk
Loopteam Ed Sligcher
7:58
36
Evert van Nigtevecht
Sprint
7:59
37
Job Vrijenhoek
Rotterdam Atletiek
8:04
38
Wilco Steenwijk
PEC 1910
8:06
39
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
8:07
40
Patrick Jansen
AV Nijmegen
8:07
41
Dennis Boelen
AAC '61
8:08
42
Frans vd Eerden
AV Nijmegen
8:08
43
Wim van Velden
Olympus '70
8:09
44
Bram Duivenvoorden
Olympus '70
8:13
45
Boyd Declercq
Almere '81
8:14
46
Jan-Willem Mijderwijk
Sprint
8:15
47
Alfred Rekers
PEC 1910
8:15
48
Ferand Slootjes
Scorpio
8:16
49
Robert Spoek
Ciko '66
8:17
50
Persijn Berende
Zaanland
8:17
51
Raymond Koen
AV Castricum
8:18
52
Ruud Stam
Lycurgus
8:18
53
Bas Pelser
AV Nijmegen
8:19
54
Jork Geraets
Zaanland
8:19
55
Jimmy Schulten
Prins Hendrik
8:22
56
Sander de Korte
Hellas
8:24
57
Michiel Boonstra
Ciko '66
8:25
58
Gerco Schuitenmaker
AV Rijssen
8:25
59
Robert Hettinga
Athlon Loopgroep Hee
8:26
60
Dave Klink
Ilion
8:28
61
Pieter Jan Fioole
Delta Sport
8:29
62
Peter Wolters
AV Castricum
8:33
63
Hugo de Haan
Zaanland
8:34
64
Mike Franken
Spado
8:35
65
Dolg van de Voort
Hellas
8:39
66
Tymen Hennink
AV '34 Apeldoorn
8:44
67
Eric van Heijningen
Prins Hendrik
8:46
68
Jordy Hindriks
Zaanland
8:49
69
Ramon Holtus
Parcival
8:49
70
Jury Laven
Hellas
8:50
71
Edwin Voogd
Ilion
8:50
72
Jeroen de Wilt
Prins Hendrik
8:51
73
Frans Dekker
Olympus '70
8:52
74
Edwin Spangenberg
Achilles
9:03
75
Joris Driessen
GAC Gemert
9:04
76
Bart Vermeiren
Duffel (B)
9:07
77
Peter van den Elshout
Tilburg Road Runners
9:08
78
Manfred Mooyer
AV Edam
9:09
79
Peter Leeuw
Parcival
10:31
6200M, CROSSGALA VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lornah Kiplagat
Kenya
19:38
2
Edith Maasai
Kenya
19:59
3
Justina Bak
Poland
20:13
4
Simone Staicu
Hungary
20:24
5
Beate Rakonczai
Hungary
20:36
6
Birhane Hirpasse
Ethiopya
20:40
7
Irma Heeren
Netherlands
20:51
8
Grete Koens
Netherlands
20:58
9
Denisa Costescu
Roumania
21:07
10
Erika Csomor
Hungary
21:15
11
Wilma van Onna
Netherlands
21:27
12
Petra Drajzlagtova
Czech
21:34
13
Suzanne Wiertsema
Netherlands
21:47
14
Anjolie Wisse
Netherlands
21:54
15
Jane Klimesova
Czech
21:55
16
Conny van den Ouweland
Netherlands
22:01
17
Anita Looper
ARGO '77
22:02
18
Mirande Boonstra
Netherlands
22:03
19
Erika van den Bilt
Netherlands
22:07
20
Femke Klous
Netherlands
22:10
21
Sandra ter Horst
Netherlands
22:20
22
Petra Maak
Germany
22:21
23
Be van Lotringen
Phanos
22:25
24
Valentyna Poltavska
Ukraine
22:36
25
Marlies Kort
AV '56
22:39
26
Hilda Kibet
Kenya
22:56
27
Anne van Schuppen
Netherlands
23:19
28
Emily Kimuria
Kenya
23:25
29
Barbara Zutt
Hera
23:50
30
Claartje Raedts
Leiden Atletiek
23:52
31
Marianne Hoogerbrugge
Haag Atletiek
23:57
32
Messret Adere
Ethiopya
24:27
33
Angeli Blankers
Zuidwal
24:27
34
Monique Bruins
Haag Atletiek
25:09
35
Jenette Tolhoek
Typhoon
25:33
36
Paulina Rath
Tilburg Road Runners
25:42
37
Carminda Boon-Timas Si
PAC
26:42
38
Marianne Mettler
VOAB
27:24
10KM, CROSSGALA MAN.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilson Chelal
Kenya
29:04
2
Francis Kiprop
Kenya
29:05
3
Habte Jifar
Ethiopya
29:35
4
Kamiel Maase
Netherlands
29:37
5
Joseph Talam
Kenya
29:59
6
Philip Mosima
Kenya
30:03
7
Wilson Kipkosgei Chemw
Kenya
30:04
8
Gabriël Mutai
Kenya
30:16
9
Gert Jan Liefers
Netherlands
30:27
10
El Maataoui
Morocco
30:29
11
Luc Krotwaar
Netherlands
30:36
12
Marco Gielen
Netherlands
30:47
13
Vital Ganunga
Burundie
30:59
14
Jim Svenoy
Norway
31:02
15
Kiprum Rop
Kenya
31:02
16
Hugo vd Broek
Netherlands
31:05
17
Robert Smits
Netherlands
31:16
18
Simon Vroemen
Netherlands
31:17
19
Fransua Woldemariam
Netherlands
31:19
20
Miussa Meliania
31:20
21
Aiduna Aitnafa
Netherlands
31:26
22
Hilaire N'Tirempeba
Burundie
31:29
23
Marcel Versteeg
Netherlands
31:34
24
Francis Kibiwott
Kenya
31:36
25
Jeroen van Damme
Netherlands
31:41
26
Edo Baart
Netherlands
31:48
27
Mark Pacqué
Netherlands
31:51
28
Steve Brooks
England
32:00
29
Ron van Diepen
Netherlands
32:08
30
Ericson Kimase
Kenya
32:09
31
Stefan Beumer
Netherlands
32:12
32
Armand van der Smissen
Netherlands
32:14
33
Koen Raymaekers
Netherlands
32:26
34
Jiri Miller
Czech
32:52
35
Said Kanfaoui
Netherlands
32:57
36
Patrick Stitzinger
Netherlands
33:02
37
Ronald vd Brink
Netherlands
33:11
38
Khellil Benhalima
33:37
39
Boris Suhodolski
Moldavie
33:46
40
Serghei Bajan
Moldavie
34:00
41
Vadim Ou
Moldavie
34:15
42
Remco de Bree
Netherlands
34:22
www.uitslagen.nl
25-11-2001 00:00