Uitslagenlijst Vechtstreek crosscompetitie

Rheeze - Zaterdag 24 november 2001

1, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Slobben Ruben
Meppel
3:49
2
Bleker Kees
Hardenberg
4:03
3
Woertink Marnix
Ane
4:05
4
Willems ROn
Bergentheim
4:19
5
Vegt vd Reint
Hardenberg
5:29
2, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pekkeriet Chantal
Holten
3:46
2
Groningen van Karin
Emmeloord
3:54
3
Deemter Dionne
Hardenberg
4:01
4
Meier Lynn
Hardenberg
4:14
5
Bakkenes Kirsten
Hardenberg
4:32
6
Bosch Tess
Bruchterveld
4:36
7
Marissen Carmen
Hardenberg
4:44
3, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pekkeriet Stefan
Holten
3:10
2
Slobben Michel
Meppel
3:11
3
Caat ten Nick
Hollandscheveld
3:15
4
Deemter Jonathan
Hardenberg
3:22
5
Slot Bram
Hardenberg
3:26
6
Breukelman Nick
Hardenberg
3:37
7
Hankamp Allard
Vroomshoop
3:39
8
Vegt vd Aron
Hardenberg
3:47
9
Willems Rick
Bergentheim
4:21
4, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hoff Sharon
Vriezenveen
3:27
2
Woertink Sanne
Ane
3:33
3
Herbert Manon
Bergentheim
3:49
4
Lanting Pauline
Hardenberg
3:51
5
Bosch Fleur
Bruchterveld
4:07
5, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minkjan Tom
Ommen
7:18
2
Kleise Armando
Vriezenveen
7:28
6, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bosch Nelleke
Bruchterveld
7:04
2
Schreurs Annet
Bergentheim
7:10
3
Deemter Anouk
Hardenberg
7:24
4
Houtzagers Tara
Iterbeck
7:53
7, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martens Harm Jan
Hoogeveen
20:08
2
Linckens Niek
Ommen
22:34
3
Boer Manfred
Ommen
22:57
4
Meppelink Henk
Gramsbergen
23:03
5
Waard de Wietse
Radewijk
23:29
6
Meier Henk Jan
Hardenberg
23:34
7
Grissen Jan
Westerhaar-Vriezenv
23:44
8
Minkjan Rik
Ommen
24:00
9
Koenig Kido
Hardenberg
24:15
10
Schuurs Jan
Den Ham Ov
24:36
11
Schipper Henri
Sibculo
24:39
12
Herbert Roy
Bergentheim
25:06
13
Groningen van Rens
Emmeloord
25:23
14
Ramaker Wim
Marienberg
25:28
15
Westerman Heman
Gramsbergen
25:48
16
Giessen van de Jochem
Hardenberg
26:05
17
Voorthorst Martin
Zwolle
26:58
18
Smit Bert
Bruchterveld
27:04
19
Lamberink Barjo
Bergentheim
27:29
20
Willems Seine
Bergentheim
27:44
21
Brons Harro
Groningen
28:46
8, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kate ten Martine
Balkbrug
25:54
2
Velden van de Astrid
Hardenberg
28:36
3
Herbert Marleen
Bergentheim
29:19
4
Krummer Elisabeth
Groningen
30:08
5
Hornstra Miranda
Warga
33:40
6
Petter Corine
Hardenberg
36:00
9, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beldman Jan
Dalfsen
21:55
2
Oonk Frans
Almelo
22:09
3
Oldehinkel Henk
Dedemsvaart
23:20
4
Kuilder Gerrit
Vroomshoop
23:56
5
Vogelzang Gerard
Kerkenveld
24:02
6
Lange de Bert
Hardenberg
24:04
7
Tolij van Jan
Dalfsen
24:55
8
Wessels Jan
Vroomshoop
24:56
9
Vlaming Mario
Almelo
25:04
10
Kamphuis Jan
Vroomshoop
25:07
11
Vosjan Freek
Hardenberg
25:40
12
Weteringe Henk
Ommen
25:44
13
Timmermans Dirk
Hardenberg
26:00
14
Timmermans Jan
Hardenberg
26:17
15
Heide vd Jan
Dedemsvaart
26:46
16
Scholten Dirkjan
Hardenberg
27:31
17
Beveren van Ruud
Zwolle
27:38
18
Haandrikman Tonny
Gramsbergen
27:55
19
Hoekman Hans
Ommen
28:22
20
Kok Jan
Vroomshoop
28:26
21
Nieuwenhuyse Philip
Delft
28:37
22
Pluym Henning
Wierden
28:44
23
Pezy Jan
Vriezenveen
28:57
24
Munnike Gerrit
Zwolle
29:14
25
Bouwhuis Egbert
Bergentheim
29:45
26
Wassens Nico
Dedemsvaart
30:56
27
Zijlstra jaap
Vriezenveen
31:28
28
Eerbeek van Dieks
Dalfsen
36:02
10, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dubbelman Carla
Zwolle
26:21
2
Veen van Giny
Bruchterveld
30:16
3
Ruizenaar Jaqueline
Hardenberg
30:32
4
Gort Ellie
Radewijk
32:03
5
Maasdamme Corry
Utrecht
34:00
11, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Voortman Gerrit
Coevorden
41:00
2
Hulzebos Lamko
Zuidwolde Dr
41:02
3
Ramaker Arend
Gramsbergen
42:29
4
Slot Siem
Tubbergen
45:17
5
Ramaker Theo
Marienberg
45:28
6
Keulstra Jos
Boekelo
46:16
7
Velde van de Jelle
Jellum
48:47
8
Marissen Rene
Hardenberg
49:50
9
Berends Henny
Balkbrug
50:13
10
Kappert Martin
Dedemsvaart
50:51
11
Keyvandour Omid
Zwolle
54:44
12
Enting Arend
Orvelte
55:57
13
Grotenmarsink Alex
Ommen
58:59
12, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Landewe Brigit
Enschede
47:32
2
Jansen Linda
Hoogeveen
1:19:31
13, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deemter Adri
Hardenberg
41:35
2
Vries de Tibbe
Oldebroek
44:51
3
Groot Ton
Hardenberg
47:34
4
Zuidersma Ben
Hoogeveen
48:01
5
Oldehinkel Albert
Radewijk
49:07
6
Mulder Roel
Hoogeveen
50:53
7
Bosch Henk
Hardenberg
52:51
8
Klein Hans
Gaanderen
53:01
9
Sondaar Roelof
Staphorst
53:49
10
Valkman Ben
Almelo
54:27
11
Fransen Jan
Hasselt
54:52
12
Dijkgraaf Jan Willem
Epe
55:14
13
Dokter Henk
Heerde
56:43
14
Scheer vd Albert
Schoonebeek
56:50
15
Velt in't Anton
Sibculo
57:11
16
Korterink Hendrik Jan
Wezep
57:18
17
Wind Fokke
Den Ham Ov
58:15
18
Frank Wout
Hoogeveen
58:56
19
Wetering van de Dirk
Balkbrug
58:56
20
Steyger Rob
Zaandam
59:45
21
Zanten van Johan
Nunspeet
1:01:15
14, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hornstra Maaike
Jellum
46:54
Leuk dat je er weer bij was. De volgende en tevens de laatste cross wordt
gehouden op 23 februari 2002. Dus tot ziens op 23-02-02!!!
Uitslagen.nl
24-11-2001 16:11