Uitslagenlijst Internationale Warandeloop (jeugd)

Tilburg - Zaterdag 24 november 2001

1/2MA, 1/2 MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Goovaerts
Duffel A.C.
1:24:45
2
Dirk Belis
Duffel A.C.
1:24:45
3
Bert Wolsleger
1:27:46
4
Gust Huijben
Alphen
1:28:55
5
Cocky de Brouwer
Hilvarenbeek
1:29:23
6
Ivo vd Put
Duffel A.C.
1:29:32
7
Ad van de Heyning
Alphen
1:29:33
8
Maurits Appels
Attila
1:30:57
9
Andre van Spaendonk
Tilburg
1:31:13
10
Marcel v Oirschot
Tilburg
1:31:35
11
Frans van Ostaijen
Loon op Zand
1:33:39
12
Fons van de Heyning
Alphen
1:34:06
13
Diane Gyles
Duffel A.C.
1:34:23
14
Jan Verlinden
Duffel A.C.
1:34:30
15
Luuk Schipperen
Tilburg
1:34:47
16
Noud vd Bruggen
Tilburg Road Runners
1:35:41
17
Hans Veltman
Tilburg
1:38:32
18
Ad Kouwenberg
Attila
1:40:18
19
Herman Couwenberg
Tilburg
1:40:45
20
Luc de Moor
1:42:43
21
Simone Theelen
Riel
1:43:08
22
Toon Westerburger
Tilburg
1:45:31
23
Herman Post
Dordrecht
1:46:19
24
Ben Kuijpers
Attila
1:46:59
25
Sabine de Meester
Attila
1:48:00
26
Conny Pijnenburg
Attila
1:51:33
27
+Johan van de Velde
Dordrecht
1:57:56
10 KM, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Kuyk
Tilburg
33:17
2
Patty de Haan
Attila
33:19
3
Anita de Ruyter
Attila
36:54
4
Peter Sonnemans
Tilburg
41:10
5
Jan Mulders
Tilburg
42:08
6
Henk v Gestel
Attila
42:38
7
Casper Joosen
Attila
43:19
8
Peter v Zundert
Attila
43:46
9
Willem de Lange
Tilburg
44:51
10
Paul van Dongen
Tilburg
44:54
11
Frank Verkaart
Attila
44:59
12
Sangam Tijssen
Beatrix College
45:11
13
Tinkel van der Linden
Diessen
45:11
14
Frank Brons
Attila
45:35
15
Kenneth Schenk
Goirle
45:50
16
Barend Prinsen
Goirle
45:59
17
Chris van der Aa
Tilburg
47:09
18
Gerard vd Ven
Attila
47:10
19
Theo Hendriks
Tilburg
47:20
20
Frans v Ostayen
Attila
47:38
21
Leo Vercammen
47:38
22
Ine vd Voort
Attila
47:44
23
Ruud Struijs
Tilburg
48:10
24
Hans Swinkels
Attila
48:26
25
Peter van Berkel
Tilburg
48:53
26
Michel v Eijkelenburg
Tilburg
49:34
27
Robbert-Jan Wirken
Beatrix College
50:00
28
Anja v Gorp
Attila
50:14
29
Frans Heuijerjans
Tilburg
51:08
30
Gert Jan van Ginneken
Tilburg
51:43
31
Gerard v Heyst
Attila
51:56
32
Marie Jose Rasenberg
Attila
51:58
33
Tonnie Bekkers
Attila
52:01
34
Harry v Vugt
Attila
54:22
35
Ron Leeuwen
Netersel
54:43
36
Anita Bakker
Attila
54:52
37
Marieke v Loon
Attila
55:34
38
Frans vd Veeken
55:49
39
Wilma Jansen
Attila
55:52
40
Frans Bierings
Tilburg
55:53
41
Astrid vd Heyden
Attila
55:55
42
Toos de Jong
Breda
56:00
43
Marijke Janssen
Breda
56:30
44
Henk Oerlemans
Attila
56:35
45
Maria v Boxtel
Attila
57:59
46
Maria de Swart
Attila
58:00
47
Tanja Jansen
Tilburg
58:00
48
Verona vd Wouw
Attila
58:06
49
Lenny v Kempen
Attila
58:15
50
Ingrid v Loon
Attila
58:16
51
Judi Lagemaat
Attila
59:03
52
Henny v Rijn
Attila
1:01:29
53
Hennie de Brouwer
Attila
1:01:47
54
Jac Melis
Attila
1:03:01
55
Michel vd Heuvel
Attila
1:04:26
56
Husnu Sengul
Tilburg
1:09:40
57
Paul van Oirschot
Middelbeers
1:12:00
6000M, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Hofstra
Tiel
22:33
2
Harry Wasseveld
Tilburg
26:04
3
Henry Mintah
Tilburg
26:27
4
Bart v Dun
Beatrix College
27:23
5
Mike Lelieveld
Beatrix College
29:58
6
Marjorie vd Hout
Attila
30:51
7
Karina van den Heuvel
Tilburg
31:13
8
Marion van Kempen
Tilburg
31:13
9
Peter van den Heuvel
Tilburg
31:13
10
Riek Herrijgers
Breda
33:16
11
Marleen v Eindhoven
Attila
33:26
12
Annemieke Heijblom
Breda
33:47
13
Petra v Berkel
Tilburg
33:57
14
Isabel Oude Egberink
Attila
33:59
15
Lilianne Wouters
Tilburg
34:01
16
Frank van Eijk
Tilburg
34:44
17
Bep Havermans
Breda
35:27
18
Mari Smits
Breda
35:52
19
Anja Simons
Attila
36:26
20
Clazien Engel
Attila
39:27
21
Marjolein Veldhuis
Attila
39:27
22
Frans van Boxtel
Tilburg
52:20
23
Marianne Sebregts
Tilburg
55:00
2000M, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan v Bienen
Attila
9:24
2
Hans Opbroek
Attila
9:27
3
Richard Hinssen
Attila
9:42
4
Roel v Dijk
Attila
9:53
5
Chantal de Baar
Attila
9:59
6
Annemiek Maas
Attila
10:01
7
Sako Kiers
Attila
10:02
8
Jules Lansu
Tilburg
10:44
9
Sabien Brekelmans
Attila
10:47
10
Rob Verhoef
Attila
10:51
11
Margaret Ariens
Attila
11:04
12
Jose vd Broek
Attila
11:46
13
Moniek v Oss
Attila
11:48
14
Catelijne vd Pol
Attila
12:03
15
Kim Appels
Beatrix College
12:21
16
Wim v Dijk
Attila
12:52
17
Wilma Lansu Versteijne
Attila
13:03
18
Hanneke Naaijkens v Ha
Attila
13:03
19
Maartje Beerens
Attila
13:05
20
Korinne Haasbroek
Attila
13:20
21
Jacques Franchamps
Attila
13:40
22
Nico Prinsen
Attila
13:41
23
Anne Marie v Bienen
Attila
13:42
600M, SCHOOL T/M 8 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A de Bruijn
Christoffelschool
2:29
2
Vivian v Loo
Christoffelschool
2:41
3
Lotte vd BOorn
OBS de Bienekebolder
2:41
4
Pien Beesems
Christoffelschool
2:42
5
Lynn Hoes
BS d'n Hazenest
2:44
6
Marieke
Christoffelschool
2:52
7
Simoon Hermus
OBS de Bienekebolder
2:55
8
Bink Gimbrere
Christoffelschool
2:56
9
Kim Zuylen
Montessorischool de
2:57
10
Iris Etman
Daltonschool
2:58
11
Kim Verweel
BS d'n Hazenest
2:58
12
Lotte v Riel
BS d'n Hazenest
3:03
13
Bregje Geerdink
OBS Bibit
3:06
14
Roos vd Heuvel
Christoffelschool
3:07
15
Floor Hoogeboom
Christoffelschool
3:09
16
Romy Bastings
Montessorischool de
3:12
17
Marnie de Zwart
Christoffelschool
3:16
18
Kim op 't Hoog
BS d'n Hazenest
3:17
19
Evy vd Boogaard
De Driekant
3:23
20
Cloe Geboers
Montessorischool de
3:24
21
Rosalie Ter Meulen
Christoffelschool
3:27
22
Dione Bastiaans
Montessorischool de
3:28
23
Milou v Antwerpen
Montessorischool de
3:29
24
Naomi v Gestel
Montessorischool de
3:32
25
Ischa Moonen
Montessorischool de
3:33
26
Lieke Jenniskens
Montessorischool de
3:34
27
Petra Dekkers
BS d'n Hazenest
3:35
28
Janne Heijs
Christoffelschool
3:35
29
Sophie Tuerlings
Christoffelschool
3:37
30
Rachelle Wildeboer Sch
Christoffelschool
3:39
31
Germaine v Lissum
Christoffelschool
3:45
32
Julia
Christoffelschool
3:46
33
Annemiek de Jong
Montessorischool de
3:46
34
PLeuni Huijsmans
Christoffelschool
3:50
35
Jessie ter Meulen
Christoffelschool
3:55
36
Suzanne Bosch
Christoffelschool
3:58
37
Anne Broers
Christoffelschool
4:00
38
Kim de Zwart
Christoffelschool
4:00
39
Minouk vd Ven
Montessorischool de
4:00
40
Aaike vd Wouw
Montessorischool de
4:02
41
Busra Can
Montessorischool de
4:03
42
Sumeyra Can
Montessorischool de
4:08
43
Carlijn vd Heuvel
BS de Sporckt
4:14
44
Jennifer Muanza
BS d'n Hazenest
4:20
45
Claire Beeris
Christoffelschool
4:23
46
Thedde
Christoffelschool
4:36
47
Rens Peters
Christoffelschool
4:57
48
Nina Peters
Christoffelschool
5:19
600M, SCHOOL T/M 8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J Makdonald
Christoffelschool
2:15
2
J Makdonald
Christoffelschool
2:16
3
Nick Willemse
Christoffelschool
2:18
4
Sam v Corven
Christoffelschool
2:19
5
Stijn vd Heuvel
Christoffelschool
2:21
6
Lex Pruijn
Christoffelschool
2:27
7
Sam Nieuwenhuijse
Montessorischool de
2:28
8
Xavier v Eijden
Christoffelschool
2:28
9
Ismail Saligane
Zuiderlicht
2:30
10
Ferry Huijsmans
Christoffelschool
2:31
11
Sam vd Ven
Panta Rhei
2:32
12
Pepijn Cochs
De Borne
2:33
13
Kaszmar Libiee
BS d'n Hazenest
2:34
14
Wouter vd Dries
Jeanne d'Arc
2:40
15
Thomas Jonkers
Christoffelschool
2:41
16
Bart Spikker
Christoffelschool
2:41
17
Rody Soer
Zuiderlicht
2:42
18
Mike Flohr
Christoffelschool
2:45
19
Leonard Lindenau
Montessorischool de
2:45
20
Richard vd Wouw
Montessorischool de
2:46
21
Casper de Koning
Christoffelschool
2:47
22
Erwin de Rooy
de Biedonk
2:47
23
Guus Wingelaar
OBS de Bienekebolder
2:48
24
Jeroen v Vught
BS d'n Hazenest
2:48
25
Tim v Ierland
De Stappen
2:48
26
Ruggero Porry
Montessorischool de
2:51
27
Tom vd Ven
Montessorischool de
2:52
28
Jay Wolfs
OBS de Bienekebolder
2:53
29
Olivier ter Meulen
Christoffelschool
2:55
30
Brody Dortalina
Jeanne d'Arc
2:56
31
Pieter vd Kleij
Christoffelschool
2:57
32
Abdulla Safdar
Christoffelschool
2:57
33
Toon
Christoffelschool
2:59
34
Aydrus Farah
BS d'n Hazenest
3:01
35
Jeroen
Christoffelschool
3:02
36
Ron Spikker
Christoffelschool
3:03
37
Erik Flohr
Christoffelschool
3:04
38
Bas O
Christoffelschool
3:05
39
Don
Christoffelschool
3:08
40
Lou Nieuwenhuijse
Montessorischool de
3:12
41
Daan Konings
Christoffelschool
3:12
42
Casper Jonkers
Christoffelschool
3:13
43
Andre Faesen
Den Bijstere
3:16
44
Daniel Pieternella
Jeanne d'Arc
3:20
45
Robbert Vloemans
Christoffelschool
3:22
46
Geordi Wetzel
Christoffelschool
3:24
47
Bern Verstappen
Montessorischool de
3:25
48
Jochem Stieger
Christoffelschool
3:26
49
Lars Pije
De Driekant
3:27
50
Tom Fokkinga
OBS Bibit
3:30
51
Pim Kocx
Armhoefse Akker
3:41
52
Jaap Hoogeboom
Christoffelschool
3:59
53
Bob Swaak
Christoffelschool
4:11
54
Roel Konings
Christoffelschool
4:54
1200M, SCHOOL T/M 12 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marte vd Wouw
Armhoefse Akker
4:37
2
Karin Vintges
Jeanne d'Arc
4:42
3
Lotte vd Loo
OBS de Bienekebolder
4:55
4
Lotte Beimans
Cobbenhagen
5:02
5
Jonneke Sterk
Jeanne d'Arc
5:14
6
Ellen Vintges
Jeanne d'Arc
5:17
7
Carry v Breugel
Montessorischool de
5:40
8
Camille Geboers
Montessorischool de
5:47
9
Ester Janssens
Vijfhoeven
5:52
10
Rosan de Laat
Christoffelschool
5:55
11
Margot Hermus
OBS de Bienekebolder
5:57
12
Tess Steenbakker
OBS de Bienekebolder
6:01
13
Anouk Naber
Armhoefse Akker
6:01
14
Marggy
Christoffelschool
6:13
15
Noor Pruijn
Christoffelschool
6:18
16
N Alsoeka
Christoffelschool
6:23
17
Lynn Steenbakker
OBS de Bienekebolder
6:53
18
Romy Mutsaers
OBS Bibit
6:55
19
Peng Lueakha
BS d'n Hazenest
7:17
20
Naomi Onderdelinden
Armhoefse Akker
7:19
21
Kelly Rijsdijk
OBS Bibit
7:20
22
Marije v Erve
Adreasschool
7:28
23
Nanet vd Nouweland
Montessorischool de
7:29
24
Wieteke de Jong
Montessorischool de
7:30
25
Eline vd Worp
Montessorischool de
7:32
26
Lennie Vermolen
Montessorischool de
7:35
27
Henesis Winsdter
BS d'n Hazenest
9:19
1200M, SCHOOL T/M 12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Janssens
De Driekant
4:14
2
Raymond Dupont
Jeanne d'Arc
4:26
3
Wouter Bekkers
4:34
4
Dennis de Rooy
de Biedonk
4:37
5
Ivo Beeris
Christoffelschool
4:42
6
Erik vd Ven
OBS de Bienekebolder
4:43
7
Stijn Vugts
Willibrordusschool
4:46
8
Goof v Loon
Christoffelschool
4:48
9
Ronald de Rooy
de Biedonk
4:53
10
Dennis de Laat
BS d'n Hazenest
4:57
11
Guy Jansen
Christoffelschool
5:01
12
Coen Timmermans
Willibrordusschool
5:04
13
Roy Hoes
BS d'n Hazenest
5:05
14
Joep Staps
De Driekant
5:07
15
Max v Zuylen
Montessorischool de
5:07
16
Daan v Loon
Christoffelschool
5:09
17
Pim Beimans
BS d'n Hazenest
5:12
18
Remy Jeurissen
Jeanne d'Arc
5:14
19
Kamiel Ghering
Jan Ligthart Huibeve
5:15
20
Willem Vernooij
Heerevelden
5:17
21
Youp Corsten
Christoffelschool
5:18
22
Jeroen Beesems
Christoffelschool
5:19
23
Stanley Halsema
Pannehoeveschool
5:25
24
Richard Koning
Helen Parkhurst
5:26
25
Coen v Rosmalen
Montessorischool de
5:29
26
Job Hendrickx
Christoffelschool
5:32
27
Tim Blijlevens
BS d'n Hazenest
5:34
28
Saul Rindt
Christoffelschool
5:34
29
Angelo Kooyman
Pannehoeveschool
5:38
30
Joris Jessen
OBS Bibit
5:42
31
Mohamed Al Schakrchy
BS d'n Hazenest
5:46
32
Noud de Korte
Montessorischool de
5:50
33
Stefan Brankaert
Helen Parkhurst
5:53
34
Pepijn Ghering
Christoffelschool
5:56
35
Tim Vermeer
Helen Parkhurst
5:58
36
Bjorn Pije
De Driekant
6:01
37
Brice Jansen
Christoffelschool
6:03
38
Werner v Riel
Montessorischool de
6:05
39
Jurgen v Hoof
Pannehoeveschool
6:07
40
Joey de Bresser
Pannehoeveschool
6:08
41
Maarten Berkien
Theresia Lyceum
6:10
42
Tom vd Dries
Jeanne d'Arc
6:11
43
Cas de Jonge
Heerevelden
6:13
44
Jeroen v Erve
Adreasschool
6:14
45
Chay v Morkhoven
BS d'n Hazenest
6:17
46
Jeremy vd Steen
Pannehoeveschool
6:20
47
Rico Doomen
Pannehoeveschool
6:22
600M, GEHANDICAPTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neeltje Jacobs
Tilburg Road Runners
2:19
2
Rob vd Heuvel
Attila
2:39
3
Dennis Beerens
Attila
2:40
4
Marianne Pijnenburg
DAK
2:45
5
Ludo v Oosterhout
Attila
2:49
6
Jan Ruesink
De Keien
2:59
7
Sven van Hout
Attila
3:07
8
Andy Kleiren
sc Olympus
3:39
9
Frits Rolsma
sc Olympus
3:44
10
Johny v Spaendonk
sc Olympus
3:51
11
Ron Aarts
sc Olympus
4:13
12
Mitch Jacobs
sc Olympus
4:27
13
Martijn Vermeer
Attila
4:30
14
Dennis v Ierland
sc Olympus
4:31
15
Bob Groels
sc Olympus
4:50
16
Ivo Strouken
sc Olympus
5:06
600M, MPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanita Hofmans
ACW '66
2:30
2
Amber Bothof
AAA
2:32
3
Suzanne den Ouden
Typhoon
2:35
4
Annelieke Wolters
Prins Hendrik
2:38
5
Esther v Heerebeek
AV Oirschot
2:50
6
Jeske Swart
Attila
2:52
7
Simone Heesbeen
Prins Hendrik
3:01
8
Amber v Berkel
Attila
3:02
9
Melanie Schoorl
Attila
3:03
10
Fleur Spapens
Attila
3:05
11
Brigit v Turnhout
Attila
3:24
600M, JPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
Delta Sport
2:09
2
Teun Derks
AV Oirschot
2:09
3
Erwin Nuytinck
AV '56
2:10
4
Devin v Wageningen
AAA
2:10
5
Erwin Timmermans
AV Oirschot
2:19
6
Ivo Carlier
Prins Hendrik
2:20
7
Niels Janssens
Attila
2:22
8
Dinand Tukker
Typhoon
2:25
9
Kaylee van Gent
Sprint
2:29
10
Johnno Groenhof
Astylos
2:29
11
Yannic v Grunsven
Lopersgroep Deurne
2:32
12
Jordy v Kuik
ACW '66
2:32
13
Jerney Koning
Attila
2:35
14
Michiel Vanstreels
Duffel A.C.
2:43
15
Jasper V Dijk
ACW '66
2:45
16
Arjan Hoogers
Lopersgroep Deurne
2:47
17
Remi v Riel
Attila
2:48
18
Marijn Verhoeven
Prins Hendrik
2:51
19
Nina Twigt
Sprint
2:52
20
Ot Aertssen
Attila
2:52
21
Diederik Hoppenbrouwer
Sprint
2:54
22
Lukas Marx
Prins Hendrik
2:58
23
Sjoerd Donders
Attila
2:59
24
Kees Janssen
Prins Hendrik
3:11
1200M, MPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjarda vd Spek
AV Edam
4:40
2
Laura Hoogers
AV Oirschot
4:50
3
Michelle Hofstee
Sprint
4:56
4
Renate Galle
Attila
4:57
5
Tessa Seunis
AV Heythuysen
4:58
6
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
5:01
7
Toyah Hilgert
AC Waasland
5:02
8
Roos Sprengers
ACW '66
5:04
9
Anoek Hoeven
Gloria
5:08
10
Bregje van Grinsven
Spiridon
5:12
11
Marije Severijnen
AV Papendrecht
5:13
12
Aly Boersma
Horror
5:14
13
Danique v Schendel
Scorpio
5:14
14
Linda Kuyper
Lopersgroep Deurne
5:20
15
Mare Burgersdijk
Attila
5:22
16
Laura Heesbeen
Attila
5:26
17
Anne v Heerebeek
AV Oirschot
5:26
18
Vivianne Faesen
Attila
5:32
19
Sabine Veldhuijzen
Lopersgroep Deurne
5:45
20
Anouk Frijters
Sprint
5:54
21
Renske vd Bogaard
Lopersgroep Deurne
5:59
22
Lysanne Weijts
Prins Hendrik
6:06
23
Angeline Marx
Prins Hendrik
6:23
24
Anne Janssen
Prins Hendrik
6:28
25
Myrna v Broekhoven
Prins Hendrik
6:34
1200M, JPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Nooren
Sprint
4:31
2
Bob v Pelt
Attila
4:35
3
Bart Spangenberg
Scorpio
4:37
4
Joris WIllemse
Gloria
4:39
5
Kai van de Wiel
Sprint
4:39
6
Elwin Pas
Sprint
4:40
7
Michael vd Ven
ACW '66
4:42
8
Anouar Ben Aldellah
AC Waasland
4:44
9
Joost Geluk
Delta Sport
4:53
10
Rutger Koppelaar
Parthenon
5:00
11
Bram Ploegmakers
Oss '78
5:03
12
Jordi Cordeel
AC Waasland
5:03
13
Teun Schrover
Attila
5:15
14
Jeroen Verlinden
Duffel A.C.
5:23
15
Sam Douma
Scorpio
5:27
16
Michael de Veer
Attila
5:29
17
Yoeri Beumer
Scorpio
5:35
18
Bart Kootte
Sprint
5:41
19
Ruben Zwemstra
Scorpio
5:46
20
Stefan Kok
Attila
5:52
21
Matthys Mutsaers
Attila
5:57
22
Max vd Wouw
Sprint
6:00
23
Dennis Klijn
Attila
6:03
24
Nout Sterk
Attila
6:09
25
Martijn Kok
Attila
6:14
26
Victor Beersma
Prins Hendrik
6:24
27
Ries Coomans
Attila
6:54
1200M, MPUPA 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soumaya Charify
AC Waasland
4:17
2
Nienke van 't Veer
Sprint
4:25
3
Anne Maguire
Typhoon
4:31
4
Rosa Krikke
AV Edam
4:36
5
Marlieke de Laat
Sprint
4:38
6
Yalou v Herpen
OSS-VOLO
4:41
7
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
4:43
8
Dana Zigelboim
ACW '66
4:48
9
Diekje v Heeswijk
AV Heythuysen
4:50
10
Leonie v Breen
Atletics Nijverdal
4:51
11
Kristel Matthyssen
Lopersgroep Deurne
4:51
12
Bianca Luteijn
De Wielingen
4:52
13
Manon Kitslaar
Prins Hendrik
4:56
14
Irene vd Berkmortel
Lopersgroep Deurne
4:57
15
SohyLA Ou Omar
Scopias
5:00
16
Tatjana Simoniu
Parthenon
5:02
17
Marieke Kootte
Sprint
5:02
18
Kirsten Smets
Duffel A.C.
5:03
19
Jessy Bursens
AC Waasland
5:05
20
Petra Claessen
ACW '66
5:06
21
Corinne Nugter
NOP
5:16
22
Lisa Horsman
Attila
5:23
23
Lieke Welten
Lopersgroep Deurne
5:34
24
Laura Michielsen
Gloria
5:41
25
Sylvia Kroon
Prins Hendrik
5:44
26
Veroline Schoorl
Attila
5:44
27
Tessa van de Werve
Atletics Nijverdal
5:45
28
Lisa Tijssen
Attila
5:49
29
Andrea Snijders
Sprint
5:53
30
Hilde Rijnen
AV Oirschot
5:54
31
Bente Aertssen
Attila
5:54
32
Clara Nieuwenhuijse
Attila
5:56
33
Miranda v Rossum
Prins Hendrik
5:59
34
Britty Boudewijns
Atledo
6:07
35
Sanne vd Dries
Attila
6:16
1200M, MPUPA 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Fairley
AV Nijmegen
4:08
2
Karin Timmermans
AV Oirschot
4:15
3
Sofie Brijs
AC Waasland
4:20
4
Carola v Wagtendonk
Hylas
4:21
5
Marjon vd Wansem
LADB
4:21
6
Femke Rommers
Sprint
4:29
7
Wilmke Boersma
Horror
4:30
8
Talitha Bothof
AAA
4:30
9
Elies Feryn
AC Waasland
4:31
10
Lieke Hofmans
ACW '66
4:32
11
Lonneke Vogels
Seven Hills Running
4:33
12
Admay v Oevelen
Achil '87
4:38
13
Suzanne van Aalst
De Keien
4:38
14
Jacqueline Goossens
Lopersgroep Deurne
4:39
15
Kiek Gimbrere
Attila
4:39
16
Maayke Bosma
Almere '81
4:40
17
Joyce Willems
Duffel A.C.
4:41
18
Marlou Visser
Atledo
4:46
19
Jonat Zigelboim
ACW '66
4:49
20
Sanne Derks
AV Oirschot
4:51
21
Baukje vd Weijden
De Spartaan
4:53
22
Barbara Snijders
Sprint
4:54
23
Christel Galle
Attila
4:57
24
Iris Swinkels
Attila
4:58
25
Charlotte de Leeuw
Prins Hendrik
4:58
26
Jessica Faesen
Attila
4:59
27
Nikki Tromp
AV Oirschot
5:01
28
Karen Vermeer
Attila
5:02
29
Lieke Wolters
DAK
5:07
30
Maud de Beer
Attila
5:08
31
Linde v Erp
DAK
5:08
32
Rianne Franken
Scorpio
5:10
33
Sophie v Hoey
AC Waasland
5:13
34
Marceline Wolters
Prins Hendrik
5:17
35
Evy Sens
OSS-VOLO
5:18
36
Lisa Scheepens
GVAC
5:18
37
Pascalle Surendonk
Attila
5:20
38
Samantha Klerx
DAK
5:24
39
Janneke Beekmans
Attila
5:29
40
Sharon v Rossum
Prins Hendrik
5:29
41
Judith van Pelt
Taxandria
5:32
42
Suzanne Brabers
Attila
5:33
43
Danique Ploegmakers
Oss '78
5:39
44
Renate Beersma
Prins Hendrik
5:43
45
Irma v Bavel
Attila
5:50
46
Zoe Krijnen
Scorpio
5:52
47
Linda Putmans
Prins Hendrik
5:57
48
Marieke Mertens
Sprint
5:59
49
Sanne Heymans
AV Oirschot
6:00
50
Susanne v Rooijen
AV Oirschot
6:01
51
Kay Krijnen
Scorpio
6:10
52
Febe Slikboer
Parthenon
6:16
53
Chantal Engel
Attila
6:17
54
Dieke Denissen
Attila
6:20
55
Merle de Bruijn
Prins Hendrik
7:16
1200M, JPUPA 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Arts
Lopersgroep Deurne
4:02
2
Hans Dilling
Seven Hills Running
4:09
3
Tomas Sillekens
Sprint
4:12
4
Jeremy Doornbusch
Sprint
4:26
5
Radik Volochov
Unitas
4:27
6
Matthew de Haan
Attila
4:32
7
Cedric Vos
ACW '66
4:33
8
Remie Blom
Scorpio
4:34
9
Bram Derks
AV Oirschot
4:36
10
Tom v Campenhout
Sprint
4:36
11
Bas Zwartele
Sprint
4:37
12
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
4:38
13
Richard Wijnen
Prins Hendrik
4:42
14
Stephan Hoeymans
AVV
4:43
15
Dirk de Laet
Duffel A.C.
4:43
16
Ruud Rooswinkel
Taxandria
4:44
17
Erik Hoogers
Lopersgroep Deurne
4:46
18
Jasper Heesbeen
Prins Hendrik
4:46
19
Dylan v Riel
DAK
4:47
20
Robin vd Bogaard
Lopersgroep Deurne
4:50
21
Ben Bruisten
PSV
4:52
22
Max vd Meerendonk
Prins Hendrik
4:56
23
Tjeu v Heerebeek
AV Oirschot
4:57
24
Roy vd Pasch
AV Oirschot
4:57
25
Thijs Verschuren
Scorpio
5:06
26
David Reus
Sprint
5:07
27
Glenn v Hamond
Attila
5:09
28
Paul Ruesink
De Keien
5:12
29
Michel Havermans
Sprint
5:14
30
Joep vd Sanden
Attila
5:18
31
Viktor vd Velden
GVAC
5:21
32
Max Spapens
Attila
5:21
33
Sander Broenink
Attila
5:22
34
Bram Kocx
Attila
5:22
35
Joep Janssen
Prins Hendrik
5:29
36
Luuk v Berkel
Attila
5:30
37
Jochem Mutsaers
Attila
5:32
38
Dennis Fischer
Attila
5:32
39
Joris v Pelt
Attila
5:56
40
Tom v Dijk
Attila
6:10
41
Lex vd Broek
Attila
6:14
42
Rob v Turnhout
Attila
6:18
1200M, JPUPA 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurjen Polderman
Clytoneus
4:01
2
Dimitri Jonkers
Sprint
4:05
3
Bas Visserman
Lionitas
4:09
4
Steven Nuytinck
AV '56
4:12
5
Ward vd Wiel
Sprint
4:14
6
Robin vd Sanden
Achilles
4:17
7
Volkert den Engelsman
Almere '81
4:19
8
Rens Peters
Gloria
4:20
9
Wilco Vlenterie
Scopias
4:27
10
Erwin Hoogers
Lopersgroep Deurne
4:28
11
Manten Wijtvliet
ACW '66
4:29
12
Joeri Coolen
Attila
4:30
13
Jasper Kranendonk
Typhoon
4:30
14
Bas Huyben
Attila
4:30
15
Sander v Esch
AV Oirschot
4:33
16
Pascal van Keulen
Prins Hendrik
4:34
17
Niels v Lieshout
Lopersgroep Deurne
4:35
18
Gijs Kempen
OSS-VOLO
4:35
19
Paul v Beurden
Attila
4:36
20
Joris Verlinden
Duffel A.C.
4:37
21
Jordi vd Sman
Sprint
4:38
22
Martijn Marisael
Gloria
4:39
23
Bernie v 't Goor
Scorpio
4:40
24
Koen Michielsen
Gloria
4:41
25
Chakir Ben Aldellah
AC Waasland
4:42
26
Bob Peters
Attila
4:43
27
Joost v Ros
OSS-VOLO
4:47
28
Tijs Michiels
AC Waasland
4:50
29
Maikel Rommers
Sprint
4:51
30
Maarten v Dijk
ACW '66
4:55
31
Thijs Keusters
Attila
4:57
32
Victor Dieteren
Attila
4:59
33
Tijs Cornu
AC Waasland
5:01
34
Jos van Schijndel
Prins Hendrik
5:01
35
Jeroen Simons
Attila
5:02
36
Maurice Coertjens
Sprint
5:02
37
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
5:09
38
Ricardo Pie
ACW '66
5:15
39
Koen v Erve
Attila
5:19
40
John Verhoeven
Gloria
5:20
41
Jaap vd Wiel
Prins Hendrik
5:20
42
Thomas v Blitterswijk
Attila
5:21
43
Joost de Man
AV Oirschot
5:48
44
Mark de Man
AV Oirschot
5:55
1200M, MJUND 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richelle Vlenterie
Scopias
4:02
2
leonie Schilder
AV Edam
4:04
3
Didi vd Spek
AV Edam
4:08
4
Marjolein d'Hondt
RK HAV
4:09
5
Evelien van Hoeve
Scheldesport
4:10
6
Nicole de Veer
Attila
4:11
7
Jill Emmerzaal
AV Nijmegen
4:22
8
Britt de Brouwer
OB Brugge
4:23
9
Iris Kemps
Lopersgroep Deurne
4:23
10
Nicole Hoeymans
AVV
4:26
11
Jaki Marise
Sprint
4:28
12
Hanneke Molenaar
AV Edam
4:31
13
Muriel Dekkers
Seven Hills Running
4:31
14
Kristel van Es
DOKEV
4:33
15
Manon Sillekens
Sprint
4:35
16
Birgi Vanson
Prins Hendrik
4:35
17
Soraya Zwemstra
Scorpio
4:36
18
Tamara Renders
GVAC
4:37
19
Caroline Kunst
AV Edam
4:37
20
Eefje Frissen
GVAC
4:39
21
Mirjam Ou-Omar
Scopias
4:39
22
Jessica Crooymans
HAC
4:40
23
Liset Olijve
ACW '66
4:42
24
Tess vd Heuvel
AV Oirschot
4:45
25
Esther d Kinderen
AV Oirschot
4:46
26
Nikki v Son
Prins Hendrik
4:49
27
Thari v Riel
Attila
4:50
28
Maiken van 't Veer
Sprint
4:51
29
Anne Kitslaar
Prins Hendrik
4:52
30
Kirsten Jeras
Sprint
4:53
31
Annemiek vd Berg
Prins Hendrik
4:55
32
Brenda v Geel
Prins Hendrik
5:00
33
Marielle Simons
Attila
5:00
34
Anna v Eck
ACW '66
5:02
35
Nicole Verbarschot
Lopersgroep Deurne
5:05
36
Amy Laros
ACW '66
5:10
37
Jeline Bos
Lopersgroep Deurne
5:18
38
Linda Matthijssen
Lopersgroep Deurne
5:31
39
Jeske Groenen
Achil '87
5:32
40
Steffie v Ham
GVAC
5:42
1200M, MJUND 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gaitre Lalta
PAC
3:55
2
Nicole Jetten
Seven Hills Running
3:55
3
Jocelyn Petter
Seven Hills Running
3:56
4
Joelle Sondeijker
AV '34 Maastricht
4:02
5
Jennifer Dekeling
Almere '81
4:03
6
Sally Smet
AC Waasland
4:05
7
Monique den Ouden
Typhoon
4:06
8
Barbara de Brouwer
OB Brugge
4:13
9
Lonneke v Ros
OSS-VOLO
4:14
10
Franne Annema
Athlon Loopgroep Hee
4:15
11
Aicha de Haan
Attila
4:16
12
Veerle vd Velden
GVAC
4:18
13
Stephanie Crooymans
HAC
4:18
14
Kim Smets
Duffel A.C.
4:19
15
Anouk v Raamsdonk
Attila
4:20
16
Esther vd Akker
Olympus '70
4:21
17
Veronique Goossens
AC Waasland
4:22
18
Amanda Spiljard
ACW '66
4:23
19
Karin Leber
AV Edam
4:26
20
Claudia Lak
Attila
4:29
21
Jeske v Ham
GVAC
4:32
22
Nandy Kitslaar
Prins Hendrik
4:34
23
Mieke Meire
OB Brugge
4:34
24
Aper Aniek
RK HAV
4:35
25
Caroline vd Burgt
Lopersgroep Deurne
4:36
26
Penny Vissers
Scorpio
4:36
27
Nikki Hendrikx
Attila
4:38
28
Manon van de Akker
Seven Hills Running
4:40
29
Elske vd Velden
GVAC
4:45
30
Jamie Klaassen
Attila
4:45
31
Maartje vd Heijden
Sprint
4:46
32
Sabrine v Seeters
Attila
4:49
33
Eline Brijs
AC Waasland
4:49
34
Judith Weijters
Attila
4:58
35
Ester Boer
Attila
5:00
36
Annelie Verbon
Attila
5:00
37
Linda Timmermans
AV Oirschot
5:02
38
Jaimy v Broekhoven
Prins Hendrik
5:05
39
Saskia vd Broek
Attila
5:08
40
Sabine Beersma
Prins Hendrik
5:21
41
Tessa Scheepen
GVAC
5:31
42
Maribka Marisael
Gloria
6:16
2000M, JJUND 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Pauel
Almere '81
6:53
2
Wouter Dilling
Seven Hills Running
7:01
3
Norman v Wageningen
AAA
7:06
4
Nils Wijns
Duffel A.C.
7:09
5
Sven Hazenbosch
Scopias
7:12
6
Siebe Tijssen
Attila
7:16
7
Jarno Boutkan
Typhoon
7:17
8
Thomas van de Heijden
Sprint
7:17
9
Jens de Roovere
Duffel A.C.
7:22
10
Ruben v Herpen
OSS-VOLO
7:28
11
Rutger v Oosterwijk
Achilles
7:31
12
Luc Veldhuijzen
Lopersgroep Deurne
7:32
13
Niek Akkermans
Sprint
7:33
14
Giel de Winter
Seven Hills Running
7:42
15
Brian Boidin
RK HAV
7:46
16
Jesse Beks
Attila
7:54
17
Jeroen Eerden
AVV
7:57
18
Martijn Reus
Sprint
8:01
19
Simon Poort
Attila
8:12
20
Kees Slegt
AV Edam
8:13
21
Wiebe Bakker
Athlon Loopgroep Hee
8:13
22
Stefan v Schendel
Scorpio
8:14
23
Frank vd Wijngaard
Scorpio
8:24
24
Jeffrey Vermeulen
Attila
8:25
25
Frank Lips
Sprint
8:27
26
Erik Beumer
ACW '66
8:28
27
Joris Bruurs
Gloria
8:29
28
Daan Achterbergh
Attila
8:29
29
Maikel Vos
Typhoon
8:30
30
Jurre Krijbolder
Prins Hendrik
8:40
31
kars vd Weijden
De Spartaan
8:45
32
Jeffrey Doornbusch
Sprint
8:49
33
Steijn Berens
Tilburg Road Runners
8:50
34
Thijs v Heerebeek
AV Oirschot
8:51
35
Rob v Agt
AV Oirschot
8:52
36
Sander vd Corput
Attila
8:56
37
Luc vd Ven
AV Oirschot
9:01
38
Jack Michielsen
Gloria
9:02
39
Lars vd Schans
ACW '66
9:15
40
Jeroen Franken
Scorpio
9:37
41
Tom Bruisten
PSV
9:40
42
Fabian Blom
Scorpio
9:41
43
Bas Laanbroek
ACW '66
9:45
44
Sjors Pepping
ACW '66
9:50
45
Nils Lundgren
Attila
10:57
2000M, JJUND 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas vd Put
Duffel A.C.
6:41
2
Jelmer Bosma
Almere '81
6:45
3
Timothy v Loon
Duffel A.C.
6:53
4
Tom v Oorschot
Seven Hills Running
6:55
5
Tibor Peters
Attila
6:56
6
Bas v Oorschot
Seven Hills Running
7:07
7
Frits Frederiks
AV Edam
7:10
8
Sam Bursens
AC Waasland
7:12
9
Harold Willems
Typhoon
7:13
10
Thieu Wevers
AV Oirschot
7:14
11
Vincent Keijsers
Scorpio
7:15
12
Arie Stoffelen
Scorpio
7:16
13
Ward Volkaerts
Duffel A.C.
7:23
14
Len Geisler
Sprint
7:25
15
Adri Nugter
NOP
7:26
16
Bart vd Wijngaard
Scorpio
7:27
17
Koen Weijters
Attila
7:27
18
Nick Sens
OSS-VOLO
7:29
19
Nick Jonk
AV Edam
7:32
20
Pieter de Caluwe
AC Waasland
7:47
21
Edwin v Gurp
Sprint
7:55
22
Chris v Lierop
't Jasper Sport
8:00
23
Adriaan Vugts
Attila
8:00
24
Daniel Castrop
Sprint
8:05
25
Eric Szigetti
Attila
8:07
26
Bregt Stevens
Sprint
8:09
27
Niels Rommers
Sprint
8:10
28
Leandor Jonkers
Sprint
8:12
29
Tim v Asten
Attila
8:14
30
Bas Castelijns
Scorpio
8:27
31
Rob Bayens
Attila
8:41
32
Luc Trommelen
Lopersgroep Deurne
8:41
33
Tim v Pelt
Attila
8:44
34
Joachim Cordeel
AC Waasland
8:47
35
Stephan Kops
Scorpio
9:02
36
Frank Hoogers
Lopersgroep Deurne
9:09
37
Bart Rijnen
AV Oirschot
9:15
38
Bart Putmans
Prins Hendrik
9:32
39
Jeroen d Kinderen
AV Oirschot
9:45
40
Joost Noyen
AV Oirschot
12:45
2000M, MJUNC 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raika Lenaarts
Hylas
6:55
2
Romy Kraaijeveld
Almere '81
6:58
3
Rachel Boddy
Typhoon
7:07
4
Laura vd Hout
Attila
7:13
5
Lienke Nieuwenhuis
Atletics Nijverdal
7:15
6
Norah v Leest
RK HAV
7:26
7
Kaira Boddy
Typhoon
7:31
8
Fanny v Maanen
PAC
7:33
9
Esther Ruyters
Achilles-Top
7:35
10
Susanne Dekkers
SISU
7:39
11
Moniek Jaspers
't Jasper Sport
7:44
12
Jani Boddy
Typhoon
7:50
13
Merel Konijnenburg
Prins Hendrik
8:05
14
Brechtje vd Velden
GVAC
8:09
15
Sietske vd Weijden
De Spartaan
8:11
16
Lonne v Esch
AV Oirschot
8:19
17
Mireille Ploegmakers
Oss '78
8:26
18
Nora Ou Omar
Scopias
8:32
19
Evelien Engel
Attila
8:38
20
Juliette Veldhuis
Attila
8:42
21
Kelly Koppelaar
Parthenon
8:43
22
Maaike Bisschop
Sprint
8:56
23
Sanne Copal
Sprint
9:03
24
Karima Beumer
ACW '66
9:04
25
Lianne Weterings
Sprint
9:10
26
Lieke Oude Egberink
Attila
9:12
27
Myrella Vlenterie
Scopias
9:13
28
Marlou v Oers
Groene Ster
9:15
29
Kim Rasenberg
Attila
9:18
30
Frederique v Cadsand
Attila
9:21
31
Anoek de Ruyter
DAK
9:22
32
Gina de Graaf
ACW '66
9:23
2000M, MJUNC 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Fairley
AV Nijmegen
7:04
2
Stephanie Johanns
Duffel A.C.
7:06
3
Miranda Renders
GVAC
7:07
4
Jolien de Meirschman
AC Waasland
7:08
5
Katrien v Geertsom
AC Waasland
7:11
6
Corelien Kloek
NOP
7:15
7
Ilona Schra
De Sprinter
7:18
8
Saskia Uitenbosch
Arena
7:23
9
Mandy v Es
DOKEV
7:32
10
Lieke Heel
GVAC
7:35
11
Karin v Vroonhoven
't Jasper Sport
7:39
12
Roxanne Martin
Seven Hills Running
7:43
13
Tessa Lange
Kimbria
7:45
14
Merel Thomas
Seven Hills Running
7:51
15
Marlieke Verstraten
Scopias
7:52
16
Tanya ten Velden
SV Sportlust
7:54
17
Yvet vd Sterren
DAK
7:56
18
Berdine v Dal
DAK
8:06
19
Anoek Vennix
Attila
8:07
20
Lionne Koens
Attila
8:08
21
Susanne Molenwijk
Attila
8:15
22
Sigrid den Teuling
AV Heythuysen
8:23
23
Debbie v Wanrooy
Scorpio
8:30
24
Iris Swinkels
Attila
8:34
25
Esther Vuijk
Jahn II
8:37
26
Jorien vd Schaft
DAK
8:45
27
Colinda van Beurden
DAK
8:50
28
Jade Oudejans
Attila
8:57
29
Britte v Asten
Attila
8:59
30
Bo Verhagen
Attila
9:04
31
Kristel Weijters
Attila
9:05
32
Cynthia Lacke
Attila
9:19
33
Fabienne Kouwenberg
Attila
9:33
34
Ninja Wijnen
Prins Hendrik
9:44
2600M, JJUNC 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franky Aerts
A.V.Toekomst
8:34
2
Marius Kranendonk
Typhoon
8:38
3
Jorit v Malsen
Atverni
8:45
4
Stefan v Lieshout
Lopersgroep Deurne
8:49
5
Sven vd Vliet
Almere '81
8:51
6
Miko Driessen
Almere '81
9:05
7
Klaas-Jan Brouwer
Jahn II
9:14
8
Rob Marissink
AV Holten
9:16
9
Des van der Auwera
Duffel A.C.
9:21
10
Maarten Tunk
AV Edam
9:22
11
Arno Stamps
Generaal Michaelis
9:28
12
Eugene Sussanna
GVAC
9:32
13
Cas Willems
Caesar
9:33
14
Niels de Jong
Attila
9:34
15
Luuk Brouwers
Scorpio
9:34
16
Mathys v Campenhout
Sprint
9:34
17
Michiel Hornstra
Athlon Loopgroep Hee
9:35
18
Paul Venner
AV Heythuysen
9:38
19
Robin Reichgelt
Sprint
9:44
20
Jesse Schreurs
Attila
9:46
21
Edwin Bruurs
Gloria
9:58
22
Stijn Peeters
Sprint
9:59
23
Remco Hoeymans
AVV
10:04
24
Illias Ouchen
Attila
10:07
25
Guido Jonkers
Sprint
10:11
26
Joci Thielen
Typhoon
10:17
27
Richard vd Bosch
Almere '81
10:20
28
Erik v Agt
AV Oirschot
10:23
29
Geert Kitslaar
Prins Hendrik
10:24
30
Stephan v Grimbergen
AV Heythuysen
10:25
31
Wouter v Orsouw
Oss '78
10:35
32
Mike Rasenberg
Attila
10:36
33
Jeroen vd Ven
AV Oirschot
10:36
34
Siem Kennes
Attila
10:47
35
Jorrit Hijl
Attila
10:49
36
Sander vd Hout
Attila
10:54
37
Bart Noyen
AV Oirschot
11:02
38
Sebastiaan Therou
Attila
11:13
39
Bart Beuger
AV '56
11:38
40
Toon vd Heijden
Attila
11:54
41
Ferry vd Broek
PSV
12:19
42
Rick Vermeulen
Prins Hendrik
12:47
43
Martijn Jacobs
Attila
13:17
2600M, JJUNC 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kerkdijk
Atletics Nijverdal
8:12
2
Luc Schout
Generaal Michaelis
8:15
3
Corne Boutkan
Typhoon
8:15
4
Maarten Blokland
Antilope
8:16
5
Franklin de Jong
AAC '61
8:24
6
Tom Wiggers
Hylas
8:33
7
Gijs Jacobs
HAC
8:35
8
Gerbert vd Biggelaar
AVO 1983
8:39
9
Roel v Opdorp
SC Reeuwijk
8:40
10
Ron Szigetti
Attila
8:40
11
Maikel v Eekelen
Achil '87
8:42
12
Tim v Griensven
HAC
8:47
13
Paul Zwama
AAC '61
8:55
14
Niels v Haperen
LTES
9:05
15
Tim Aper
RK HAV
9:09
16
Bjorn de Laat
Achil '87
9:14
17
Igor Brink
Atletics Nijverdal
9:19
18
Tim vd Berg
Prins Hendrik
9:21
19
Nico Zwarthoed
AV Edam
9:24
20
Tim Ficheroux
Sprint
9:25
21
Wouter Jansen
Dynamica
9:27
22
Menno Franken
LTES
9:30
23
Matthieu Vos
ACW '66
9:34
24
Jorn vd Schans
ACW '66
9:43
25
Michael Klaassen
Attila
9:43
26
Matin Meijer
Jahn II
9:52
27
Theo Jonker
Athlon Loopgroep Hee
9:58
28
Freek Gerritsen
Scorpio
10:05
29
Tom Michielsen
Gloria
10:13
30
Wout vd Wouw
Attila
10:18
31
Benjamin Ploem
GVAC
10:32
32
Maarten Zoomer
Seven Hills Running
10:43
33
Bas vd Wouw
Sprint
11:02
34
Kees Voesenek
Sprint
12:02
35
Hidde Bousema
Sprint
12:02
36
Martijn Rasenberg
Attila
12:40
2000M, MJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley v Miert
Sprint
6:53
2
Susan Kuijken
Seven Hills Running
7:04
3
Charissa Czech
Noordkop
7:08
4
Evelien Ruyters
Achilles-Top
7:15
5
Lorraine Ravestein
Olympus '70
7:21
6
Suzan Ruyters
Unitas
7:24
7
Karin Kuijpers
Seven Hills Running
7:30
8
Fieke Cappendijk
De Keien
7:32
9
Esmay Vos
Typhoon
7:32
10
Karin Schelle
Marvel
7:35
11
Margriet Hornikx
Attila
7:36
12
Kayleigh de Block
AV Nijmegen
7:37
13
Manon Loeffen
Seven Hills Running
7:49
14
Lennie Buijtenhek
Attila
7:58
15
Laura Wognum
Almere '81
8:02
16
Veerle Daamen
AVV
8:05
17
Jonna de Hoog
AV '40
8:14
18
Nicole Simons
Attila
8:18
19
Fanny Ruter
PAC
8:19
20
Natasja Kranendonk
Typhoon
8:21
21
Maudy v Halteren
Attila
8:34
22
Wendy van Boxtel
Attila
9:02
23
Bieke Liefting
DAK
9:09
24
Debbie Laanbroek
ACW '66
9:40
3500M, JJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Ton
AV Gouda
10:36
2
Herco v Beek
Athlos
10:42
3
Mick v Amelsvoort
Atletics Nijverdal
10:45
4
Sander Halin
PSV
10:53
5
Maarten v Baardwijk
AAC '61
10:58
6
Luis Keijzer
Fit
10:59
7
Ken Naudts
11:00
8
Tom Meire
OB Brugge
11:01
9
Wouter van Caspel
Dynamica
11:01
10
Peter Janssen
Typhoon
11:01
11
Marijn Geurken
De Keien
11:08
12
Cees v Maanen
Arena
11:15
13
Jan Verboord
DAK
11:16
14
Cees Onderwater
Lycurgus
11:16
15
Erwin van Voskuilen
SC Reeuwijk
11:17
16
Gijs Peters
Attila
11:19
17
Ronnie v Munster
Phanos
11:21
18
Dorus Arts
Seven Hills Running
11:24
19
Marco Vermond
DAK
11:26
20
Reinoud Kruithof
Hanzesport
11:27
21
Kevin Janssen
Seven Hills Running
11:29
22
Ingmar Vos
PAC
11:34
23
Marco Keijsers
Scorpio
11:37
24
Marcel Wouters
AV Nijmegen
11:38
25
Coos v Buuren
Pijnenburg
11:39
26
Melvin Disco
SV Sportlust
11:42
27
Rogier Wezeman
ARGO '77
11:43
28
Lucien v Zandvoort
Almere '81
11:43
29
Jordy Smilde
Attila
11:44
30
Barry Hoogeboom
Lycurgus
11:47
31
Rens Huyben
Attila
11:49
32
Rob Cissen
Seven Hills Running
11:51
33
Jan vd Knaap
Olympus '70
11:52
34
Ralf de Leeuw
Achilles-Top
11:55
35
Joost van den Heuvel
Generaal Michaelis
11:56
36
Joep v Oorschot
Seven Hills Running
12:01
37
Peter Engels
AVV
12:01
38
Tom Bellord
Hylas
12:07
39
Bjorn Smets
Duffel A.C.
12:09
40
Ro Lagerburg
AV Edam
12:10
41
Boy Coolen
Attila
12:17
42
Jack Luteijn
De Wielingen
12:21
43
Willem v Doorn
AVV
12:25
44
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
12:29
45
Laurens Wijtvliet
ACW '66
12:31
46
Thomas Verbeek
PSV
12:38
47
Roland Snelders
Atledo
12:40
48
Joost Brinkkemper
Lycurgus
12:45
49
Kris v Aalst
Olympus '70
12:48
50
Dirk Huybregts
Sprint
12:49
51
Arthur van Duijn
Attila
12:51
52
Erwin Boschmans
Attila
13:00
53
Thierry Zonneveld
Olympus '70
13:04
54
Richard Kalis
AVO 1983
13:06
55
Maurice de Brabander
Olympus '70
13:07
56
Shem v Oers
Groene Ster
13:11
57
Martijn Dekkers
SISU
13:16
58
Rick de Vocht
ACW '66
13:20
59
Patrick Sanders
Fortuna '67
13:21
60
Edwoud Geertse
Spado
13:25
61
Jos Yves
ACW '66
13:29
62
Rens Heij
Attila
13:33
63
Tijs v Erve
Attila
13:34
64
Gijs Marissink
AV Holten
13:48
65
Fabian Verdaas
Scorpio
13:52
66
Roel v Rijthoven
Gloria
13:54
67
Robert Anema
Gloria
14:05
68
Tim Kesseler
ACW '66
14:11
69
Luuk Wevers
AV Oirschot
14:13
70
Joris de Man
PSV
14:18
71
Martijn vd Ven
AV Oirschot
14:30
72
Yuri Engels
Attila
14:40
73
Kevin Rasenberg
Attila
15:01
74
Thomas vd Sande
Attila
15:47
www.uitslagen.nl
24-11-2001 00:00