Uitslagenlijst Dinkelloop 1

Losser - Zondag 11 november 2001

JPC, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Lensen
Losser
6:00
2
Lars Hesselink
Losser
6:05
JPB, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joup Wijers
Overdinkel
8:11
JPA, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurriƫn Lensen
losser
5:24
2
Daan Vaneker
Losser
5:35
3
Florian Benscheidt
Losser
5:43
4
Sander Vlutters
Losser
5:59
5
Roy Kruithof
Losser
6:13
6
Wouter Hazekamp
Losser
7:50
MPC, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jilian Padberg
Losser
8:20
MPB, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Varenhorst
Losser
6:23
MPA, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Varenhorst
Losser
5:37
2
Carien Geissler
Losser
6:20
3
Elske Brinkhof
Losser
7:56
JD, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Vlutters
Losser
5:21
2
Marc Punte
Losser
5:38
3
Niek Averskamp
Losser
5:38
4
Jaco Vos
Overdinkel
6:42
MD, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
De Lutte
5:13
2
Eline Vollenbroek
Losser
5:17
3
Sanne Vaneker
Losser
6:19
JJUN, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Boom
Nieuw Heeten
11:23
2
Ruud Vaneker
Losser
11:37
3
Joost Hazekamp
Losser
11:40
4
Hans Wes
Ambt Delden
11:50
5
Sjoerd Geissler
Losser
11:57
6
Niek Buyvoets
Oldenzaal
13:14
7
Karlijn Oude Bennink
Oldenzaal
13:22
8
Rick Bouwhuis
Losser
13:47
MJUN, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Wegman
Overdinkel
10:55
2
Jeanell Vollenbroek
Losser
11:59
3
Daphne Buyvoets
Oldenzaal
13:25
4
Merlin Vollenbroek
Losser
13:46
VSEN, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Bax
Enschede
15:25
MSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwie Bijen
Oldenzaal
20:47
2
Roy Tyman op Smeyers
Losser
21:29
3
Erik Rieksen
Overdinkel
22:01
4
John Eulderink
Harberinkhoek
25:01
5
Bert Holst
Hengelo
25:38
6
Gerald Broen
Enschede
26:49
7
Laurens Haveman
Enschede
27:08
8
Ed Bergsma
Denekamp
27:09
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvette Olde Hanhoff
Losser
28:44
2
Karen Drost
Manderveen
34:02
MVET, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudie Weustink
Denekamp
20:42
2
Johny Rower
Enschede
20:52
3
Gerhard Wessels
Losser
22:33
4
Frits Folkner
Enschede
22:57
5
Bennie Geissler
Losser
24:18
6
BJ Eulderink
Losser
24:27
7
Han Olde Agterhuis
Enschede
25:12
8
Abel Hartmut
Gildehaus
26:05
9
Frank Bloemen
Oldenzaal
28:14
VVET, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Buyvoets
Oldenzaal
26:12
MSEN, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
28:06
2
Arie Froberg
Enschede
29:53
3
Frank Wiebes
Enschede
30:15
4
Harold van Ende
Enschede
30:25
5
Harrie Uit het Broek
Weerselo
30:41
6
Riekus Lensen
Losser
31:15
7
Marco Klein Poelhuis
Enschede
33:10
8
Hans Dat
Hengelo
34:40
9
Jordi Boer
Enschede
35:08
10
Coen Bakker
Enschede
36:50
11
M Woerdman
Nijverdal
38:36
12
Marcel Tellier
Lekkerkerk
39:14
13
Martin Hankel
Losser
39:38
VSEN, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geerdink
De Lutte
45:37
MVET, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Vlutters
Losser
29:29
2
Ruud Vlutters
Oldenzaal
29:33
3
Thep Schotman
Neede
29:43
4
Gerrit Jan Van Alst
Oldenzaal
31:25
5
Anton Bolhaar
Oldenzaal
31:57
6
Jan Nijmeijer
Losser
32:21
7
Punt
Oldenzaal
32:29
8
Helmutt Meyering
Gildehaus
32:35
9
Jan De Ruig
Enschede
32:40
10
Gerard vd Woning
Losser
33:17
11
Gerard Visschedijk
De Lutte]
33:19
12
Herman te Broeke
Losser
33:21
13
Clemens Volker
Losser
33:25
14
Dick Nijland
Rijssen
33:47
15
Bakker
Enschede
34:49
16
Hans Boom
nieuw heeten
34:55
17
Alphons Pross
De Lutte
34:59
18
Hans Holle
Glane
35:17
19
Gerrard Elshoff
Losser
36:05
20
Jos Jansen
Hengelo
36:15
21
Frans Nijhuis
Glane
36:47
22
Vincent Jans
Rijssen
37:44
23
Jan Vrinte
Losser
38:10
24
Alfons Brookhuis
De Lutte
38:47
25
Hans Meijer
Losser
39:23
26
Polhuis
Oldenzaal
40:24
27
Mannes Reilink
Hengelo
40:27
28
Altena
Glanerbrug
40:38
29
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
41:40
30
Henk Van Ek
Enschede
41:47
31
Bert Alverink
Glane
43:09
32
Arie Bijl
Enschede
43:13
33
Jean Pierre Bosch
Enschede
45:11
34
P Oldenhof
Usselo
47:24
VVET, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilmink
Enschede]
34:37
2
Anny Vaneker
Losser
38:43
3
Gerda Scholten
Weerselo
40:29
4
Jacqueline Oude Vrieli
Tubbergen
50:26
5
Marian de Boer
Tubbergen
50:26
Aan deze wedstrijd is geen prijsuitreiking verbonden

TCC cross is op 16 december (kerstcross) op deze lokatie
met deze wedstrijd zijn leuke prijzen te verdienen !!!!!!

het weer: het was ongeveer 2 graden, maar wel droog
wij danken iedereen die hebben bijgedragen aan het slagen van deze
wedstrijd.
Uitslagen.nl
11-11-2001 13:39